Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 3
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Loko Trutnov
24. 9. 2022
12:00
SH ZŠ Studánka Jakub Kmošek
Radek Michlík
52
56
16
15
31
30
42
45
Review
základní 1. kolo 7
TJ Jiskra Hořice
Draci Vysoké Mýto
18. 12. 2022
12:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 1. kolo 1
Chrudimsko
TJ Sokol BK Chrudim
24. 9. 2022
13:00
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
David Schmidt
45
92
16
18
32
38
35
68
Review
základní 1. kolo 2
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
24. 9. 2022
17:00
Hala TJ Antonín Beran
Marek Kohout
75
67
15
18
29
24
51
41
Review
základní 1. kolo 5
ADFORS Basket Litomyšl
Kanonýři Josefov
24. 9. 2022
17:00
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Karel Němec
67
68
19
13
31
31
56
49
Review
základní 1. kolo 6
TJ Turnov
BK Přelouč
24. 9. 2022
17:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Jan Zima
108
62
28
16
51
37
80
49
Review
základní 1. kolo 4
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
24. 9. 2022
18:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Jakub Kmošek
63
60
13
12
30
24
42
47
Review
základní 2. kolo 11
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2022
09:00
Městská hala Litomyšl Karel Němec
Jan Zima
67
79
21
26
44
42
54
62
Review
základní 2. kolo 8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
25. 9. 2022
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
David Schmidt
78
63
14
9
36
32
61
52
Review
základní 2. kolo 10
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
25. 9. 2022
10:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Tomáš Polda
57
38
13
4
27
19
45
30
Review
základní 2. kolo 12
TJ Turnov
Draci Vysoké Mýto
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala TJ Libor Lukeš
Otto Jarolímek
69
65
19
22
32
42
47
52
Review
základní 2. kolo 9
TJ Tesla Pardubice "B"
Sokol Nová Paka
25. 9. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Karel Svoboda
Tomáš Brandejs
70
81
29
16
35
48
50
61
Review
základní 2. kolo 13
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč
17. 12. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 3. kolo 19
Chrudimsko
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 10. 2022
16:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Polda
David Schmidt
45
72
13
17
21
43
34
56
Review
základní 3. kolo 14
BK Přelouč
Draci Vysoké Mýto
8. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Přelouč Karel Němec
Radek Cibulka
72
63
21
14
33
27
55
44
Review
základní 3. kolo 17
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
8. 10. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Jan Zima
64
76
18
13
34
42
47
59
Review
základní 3. kolo 15
BK Bizoni Náchod
TJ Turnov
8. 10. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Radek Michlík
80
66
14
16
40
30
56
46
Review
základní 3. kolo 16
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Hořice
8. 10. 2022
17:30
Tělocvična SŠŘ Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
84
49
21
9
45
15
61
30
Review
základní 3. kolo 20
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Tesla Pardubice "B"
8. 10. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim David Schmidt
Tomáš Polda
93
81
27
19
43
38
72
65
Review
základní 3. kolo 18
BK Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
8. 10. 2022
18:30
3. ZŠ Karel Svoboda
Antonín Beran
69
76
19
18
35
43
49
67
Review
základní 4. kolo 24
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
9. 10. 2022
09:30
3. ZŠ Jan Zima
Libor Lukeš
75
72
22
22
44
29
58
54
Review
základní 4. kolo 26
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 10. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Jan Kvoch
114
67
33
17
61
40
90
49
Review
základní 4. kolo 22
Kanonýři Josefov
TJ Turnov
9. 10. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Radek Michlík
67
74
20
17
35
28
48
57
Review
základní 4. kolo 23
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
9. 10. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Karel Svoboda
65
75
21
32
29
47
51
57
Review
základní 4. kolo 25
Chrudimsko
TJ Tesla Pardubice "B"
9. 10. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kvoch
Petr Dočkal
40
104
9
25
21
52
23
83
Review
základní 4. kolo 21
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Hořice
9. 10. 2022
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Cibulka
Tomáš Polda
89
68
32
21
53
43
66
52
Review
základní 5. kolo 28
Chrudimsko
Basketbal TJ Svitavy
22. 10. 2022
16:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Radek Michlík
Jan Zima
50
54
11
14
27
31
36
41
Review
základní 5. kolo 32
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
22. 10. 2022
16:00
Sportovní hala Přelouč Marek Kohout
Marek Černohorský
65
82
22
15
41
42
59
62
Review
základní 5. kolo 33
Draci Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
22. 10. 2022
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Brandejs
Antonín Beran
68
77
23
26
39
48
60
59
Review
základní 5. kolo 27
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Tesla Pardubice "B"
22. 10. 2022
17:00
Hala TJ Karel Němec
Tomáš Polda
74
83
15
19
36
41
55
63
Review
základní 5. kolo 31
TJ Jiskra Hořice
BK Loko Trutnov
22. 10. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Petr Dočkal
86
57
16
15
40
29
59
39
Review
základní 5. kolo 29
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
22. 10. 2022
18:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jan Zima
Radek Michlík
87
55
20
11
40
26
62
40
Review
základní 5. kolo 30
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
22. 10. 2022
18:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Karel Svoboda
75
55
22
17
36
30
61
43
Review
základní 6. kolo 36
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
23. 10. 2022
09:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Libor Lukeš
85
50
23
13
40
24
62
33
Review
základní 6. kolo 34
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
23. 10. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Marek Kohout
Jan Pačovský
75
58
21
10
38
22
64
42
Review
základní 6. kolo 37
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
23. 10. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Otto Jarolímek
Tomáš Brandejs
73
60
25
17
37
30
59
41
Review
základní 6. kolo 39
Draci Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
23. 10. 2022
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Petr Dočkal
81
73
29
12
46
34
61
49
Review
základní 6. kolo 35
Chrudimsko
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Pačovský
Marek Kohout
71
68
19
20
48
32
56
47
Review
základní 6. kolo 38
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
23. 10. 2022
16:30
Sportovní hala Přelouč Radek Michlík
Karel Svoboda
71
59
23
13
32
36
48
53
Review
základní 7. kolo 43
Chrudimsko
TJ Turnov
29. 10. 2022
16:00
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Jan Zima
46
87
14
13
25
37
35
63
Review
základní 7. kolo 41
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
29. 10. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
86
61
14
10
30
26
57
38
Review
základní 7. kolo 45
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
29. 10. 2022
17:00
Hala TJ Radek Michlík
Antonín Beran
50
83
18
20
27
42
40
63
Review
základní 7. kolo 40
BK Bizoni Náchod
Kanonýři Josefov
29. 10. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Tomáš Polda
62
44
20
5
37
15
54
30
Review
základní 7. kolo 42
BK Loko Trutnov
Draci Vysoké Mýto
29. 10. 2022
18:00
3. ZŠ Marek Kohout
Tomáš Brandejs
85
79
26
8
52
29
75
52
Review
základní 7. kolo 44
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Hořice
29. 10. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Petr Dočkal
98
52
30
14
47
25
81
35
Review
základní 7. kolo 46
TJ Tesla Pardubice "B"
ADFORS Basket Litomyšl
2. 12. 2022
19:15
SH ZŠ Studánka Tomáš Polda
Jan Zima
90
54
21
14
50
27
67
41
Review
základní 8. kolo 50
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Turnov
30. 10. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Polda
Marek Kohout
91
75
19
25
48
46
68
60
Review
základní 8. kolo 47
Sokol Nová Paka
Draci Vysoké Mýto
30. 10. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Radek Michlík
93
92
24
28
53
48
75
72
Review
základní 8. kolo 48
BK Loko Trutnov
BK Přelouč
30. 10. 2022
10:00
3. ZŠ Otto Jarolímek
Libor Lukeš
64
62
11
25
32
40
46
49
64
62
Review
základní 8. kolo 52
TJ Tesla Pardubice "B"
Basketbal TJ Svitavy
30. 10. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Brandejs
Martin Havrda
75
56
24
18
37
30
57
41
Review
základní 8. kolo 49
Chrudimsko
TJ Jiskra Hořice
30. 10. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Marek Kohout
Tomáš Polda
76
61
16
17
37
30
55
48
Review
základní 8. kolo 51
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ADFORS Basket Litomyšl
27. 1. 2023
19:30
Preview
základní 9. kolo 57
TJ Sokol BK Chrudim
Draci Vysoké Mýto
12. 11. 2022
16:00
hala TJ Sokol Chrudim Antonín Beran
Jan Kvoch
102
49
23
17
39
30
69
40
Review
základní 9. kolo 53
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
12. 11. 2022
16:30
SH Na Střelnici Jan Zima
Karel Němec
81
60
11
19
39
30
52
44
Review
základní 9. kolo 55
TJ Jiskra Hořice
TJ Tesla Pardubice "B"
12. 11. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Karel Svoboda
Radek Cibulka
91
110
15
30
47
56
68
86
Review
základní 9. kolo 59
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov
12. 11. 2022
17:00
Tělocvična SŠŘ Pavel Šmíd
Libor Lukeš
87
64
25
21
48
35
69
53
Review
základní 9. kolo 58
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
12. 11. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Michlík
Tomáš Brandejs
80
51
27
12
43
23
72
34
Review
základní 9. kolo 56
Chrudimsko
BK Přelouč
12. 11. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kvoch
Antonín Beran
59
75
21
23
31
40
46
54
Review
základní 9. kolo 54
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 11. 2022
18:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Tomáš Polda
74
63
20
16
41
24
57
43
Review
základní 10. kolo 60
TJ Turnov
TJ Tesla Pardubice "B"
13. 11. 2022
09:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Radek Michlík
84
96
17
24
42
56
59
73
Review
základní 10. kolo 62
TJ Sokol BK Chrudim
BK Přelouč
13. 11. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Jan Kvoch
118
48
32
12
62
26
94
42
Review
základní 10. kolo 61
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 11. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Radek Cibulka
Libor Lukeš
86
60
21
19
47
34
78
47
Review
základní 10. kolo 63
Chrudimsko
Draci Vysoké Mýto
13. 11. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kvoch
Jan Zima
58
104
17
29
36
54
48
78
Review
základní 10. kolo 64
BK Bizoni Náchod
BK Loko Trutnov
13. 11. 2022
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Karel Svoboda
Pavel Šmíd
96
60
31
24
59
35
76
43
Review
základní 10. kolo 65
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
25. 2. 2023
17:30
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 11. kolo 70
TJ Tesla Pardubice "B"
Draci Vysoké Mýto
26. 11. 2022
15:15
SH ZŠ Studánka Libor Lukeš
Radek Cibulka
91
83
22
18
46
46
76
64
Review
základní 11. kolo 67
Chrudimsko
BK Bizoni Náchod
26. 11. 2022
16:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Antonín Beran
Tomáš Polda
41
82
9
15
17
37
33
56
Review
základní 11. kolo 66
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov
26. 11. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Otto Jarolímek
81
80
25
12
36
40
51
63
Review
základní 11. kolo 72
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Hořice
26. 11. 2022
17:15
Městská hala Litomyšl Marek Kohout
Tomáš Brandejs
73
64
16
18
39
39
44
51
Review
základní 11. kolo 68
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
26. 11. 2022
18:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Tomáš Polda
Antonín Beran
74
65
18
16
39
39
60
53
Review
základní 11. kolo 71
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
26. 11. 2022
18:00
SH Na Střelnici Jaroslav Kolář
Radek Michlík
77
33
25
13
50
23
Review
základní 11. kolo 69
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
26. 11. 2022
18:30
Hala TJ David Schmidt
Jan Zima
93
64
18
21
49
42
72
53
Review
základní 12. kolo 76
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Přelouč
27. 11. 2022
09:09
SH ZŠ Studánka Radek Michlík
Radek Cibulka
84
61
23
10
43
22
64
41
Review
základní 12. kolo 74
TJ Sokol BK Chrudim
BK Bizoni Náchod
27. 11. 2022
09:30
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Tomáš Polda
David Schmidt
66
55
12
13
24
24
48
37
Review
základní 12. kolo 75
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Draci Vysoké Mýto
27. 11. 2022
10:00
Kotlina Jaroslav Kolář
Marek Kohout
85
79
17
15
40
38
62
60
Review
základní 12. kolo 78
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
27. 11. 2022
11:15
Městská hala Litomyšl Dominik Štancl
Antonín Kapl
81
85
22
18
44
38
55
57
Review
základní 12. kolo 73
Chrudimsko
Kanonýři Josefov
27. 11. 2022
11:30
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 David Schmidt
Tomáš Polda
46
70
15
22
22
34
37
50
Review
základní 12. kolo 77
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Hořice
27. 11. 2022
11:30
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Tomáš Brandejs
79
60
19
9
39
23
59
46
Review
základní 13. kolo 80
BK Přelouč
Basketbal TJ Svitavy
10. 12. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Jaroslav Kolář
Marek Kohout
Preview
základní 13. kolo 81
Draci Vysoké Mýto
ADFORS Basket Litomyšl
10. 12. 2022
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Karel Svoboda
Tomáš Brandejs
Preview
základní 13. kolo 84
Chrudimsko
Sokol Nová Paka
10. 12. 2022
16:00
hala TJ Sokol Chrudim Jakub Kmošek
Tomáš Polda
Preview
základní 13. kolo 83
Kanonýři Josefov
TJ Tesla Pardubice "B"
10. 12. 2022
17:00
Tělocvična SŠŘ Radek Michlík
Jaroslav Kolář
Preview
základní 13. kolo 82
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 12. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Jan Zima
Preview
základní 13. kolo 85
TJ Sokol BK Chrudim
BK Loko Trutnov
10. 12. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Polda
Jakub Kmošek
Preview
základní 13. kolo 79
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
10. 12. 2022
20:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
David Schmidt
Preview
základní 14. kolo 90
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
11. 12. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Petr Dočkal
Preview
základní 14. kolo 89
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 12. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Karel Svoboda
Preview
základní 14. kolo 91
Chrudimsko
BK Loko Trutnov
11. 12. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Jan Zima
Preview
základní 14. kolo 87
Draci Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
11. 12. 2022
13:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Polda
Marek Kohout
Preview
základní 14. kolo 88
BK Bizoni Náchod
TJ Tesla Pardubice "B"
11. 12. 2022
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Martin Růžička
Preview
základní 14. kolo 86
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
9. 12. 2022
19:30
Sportovní hala Přelouč Jakub Kmošek
Petr Dočkal
Preview
základní 15. kolo 95
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
17. 12. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 15. kolo 97
BK Přelouč
TJ Jiskra Hořice
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Jakub Kmošek
Marek Kohout
51
76
11
12
31
36
41
56
Review
základní 15. kolo 93
Sokol Nová Paka
TJ Tesla Pardubice "B"
17. 12. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 15. kolo 96
Draci Vysoké Mýto
TJ Turnov
17. 12. 2022
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 15. kolo 94
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
17. 12. 2022
17:30
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 15. kolo 92
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17. 12. 2022
17:45
3. ZŠ
Preview
základní 16. kolo 101
BK Bizoni Náchod
Basketbal TJ Svitavy
18. 12. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 16. kolo 102
Kanonýři Josefov
ADFORS Basket Litomyšl
18. 12. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 16. kolo 99
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 12. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 16. kolo 100
BK Loko Trutnov
TJ Tesla Pardubice "B"
18. 12. 2022
11:45
3. ZŠ
Preview
základní 16. kolo 103
BK Přelouč
TJ Turnov
18. 12. 2022
15:30
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 16. kolo 104
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
24. 9. 2022
17:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Libor Lukeš
Karel Svoboda
86
87
18
19
43
37
62
65
Review
základní 16. kolo 98
TJ Sokol BK Chrudim
Chrudimsko
17. 12. 2022
19:00
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 17. kolo 105
TJ Jiskra Hořice
BK Bizoni Náchod
7. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 17. kolo 109
TJ Tesla Pardubice "B"
Chrudimsko
7. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 17. kolo 110
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim
7. 1. 2023
-
Hala TJ
Preview
základní 17. kolo 106
TJ Turnov
Kanonýři Josefov
7. 1. 2023
17:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 17. kolo 108
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
7. 1. 2023
18:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 17. kolo 107
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
7. 1. 2023
18:15
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 18. kolo 113
TJ Jiskra Hořice
Kanonýři Josefov
8. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 18. kolo 116
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Chrudimsko
8. 1. 2023
-
Hala TJ
Preview
základní 18. kolo 117
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Sokol BK Chrudim
8. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 18. kolo 112
TJ Turnov
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2023
10:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 18. kolo 114
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
8. 1. 2023
10:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 18. kolo 115
ADFORS Basket Litomyšl
BK Loko Trutnov
8. 1. 2023
11:15
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 18. kolo 111
Draci Vysoké Mýto
BK Přelouč
8. 1. 2023
13:00
Sportovní hala TSVM
Preview
základní 19. kolo 119
ADFORS Basket Litomyšl
Chrudimsko
21. 1. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 19. kolo 120
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
21. 1. 2023
-
3. ZŠ
Preview
základní 19. kolo 123
BK Bizoni Náchod
Draci Vysoké Mýto
21. 1. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 19. kolo 121
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
21. 1. 2023
17:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 19. kolo 122
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
21. 1. 2023
17:30
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 19. kolo 118
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
21. 1. 2023
20:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 20. kolo 124
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
22. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 20. kolo 125
Basketbal TJ Svitavy
Chrudimsko
22. 1. 2023
-
SH Na Střelnici
Preview
základní 20. kolo 126
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
22. 1. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 20. kolo 128
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Hořice
22. 1. 2023
-
3. ZŠ
Preview
základní 20. kolo 129
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
22. 1. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 20. kolo 127
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
22. 1. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 20. kolo 130
Kanonýři Josefov
Draci Vysoké Mýto
22. 1. 2023
10:00
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 21. kolo 133
TJ Jiskra Hořice
Chrudimsko
11. 2. 2023
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 21. kolo 135
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 2. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 21. kolo 132
BK Přelouč
BK Loko Trutnov
11. 2. 2023
14:00
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 21. kolo 136
Basketbal TJ Svitavy
TJ Tesla Pardubice "B"
11. 2. 2023
16:30
SH Na Střelnici
Preview
základní 21. kolo 131
Draci Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
11. 2. 2023
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 21. kolo 134
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim
11. 2. 2023
18:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 22. kolo 141
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim
12. 2. 2023
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 22. kolo 143
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Tesla Pardubice "B"
12. 2. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 22. kolo 140
TJ Turnov
Chrudimsko
12. 2. 2023
09:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 22. kolo 137
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
12. 2. 2023
10:00
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 22. kolo 138
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
12. 2. 2023
10:00
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 22. kolo 139
Draci Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
12. 2. 2023
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 22. kolo 142
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 2. 2023
14:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 23. kolo 144
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Turnov
25. 2. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 23. kolo 145
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
25. 2. 2023
-
Hala TJ
Preview
základní 23. kolo 147
Draci Vysoké Mýto
Chrudimsko
25. 2. 2023
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 23. kolo 148
BK Loko Trutnov
BK Bizoni Náchod
25. 2. 2023
-
3. ZŠ
Preview
základní 23. kolo 146
BK Přelouč
TJ Sokol BK Chrudim
25. 2. 2023
17:00
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 23. kolo 149
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
13. 11. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Libor Lukeš
51
77
14
22
26
41
42
63
Review
základní 24. kolo 150
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
26. 2. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 24. kolo 151
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
26. 2. 2023
-
Hala TJ
Preview
základní 24. kolo 152
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Hořice
26. 2. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 24. kolo 156
BK Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
26. 2. 2023
-
3. ZŠ
Preview
základní 24. kolo 154
Draci Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
26. 2. 2023
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 24. kolo 155
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
26. 2. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 24. kolo 153
BK Přelouč
Chrudimsko
26. 2. 2023
16:30
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 25. kolo 158
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol BK Chrudim
4. 3. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 25. kolo 159
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. 3. 2023
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 25. kolo 161
TJ Jiskra Hořice
Basketbal TJ Svitavy
4. 3. 2023
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 25. kolo 157
Kanonýři Josefov
Chrudimsko
4. 3. 2023
17:00
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 25. kolo 160
BK Přelouč
TJ Tesla Pardubice "B"
4. 3. 2023
17:00
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 25. kolo 162
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
4. 3. 2023
18:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 26. kolo 163
BK Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
5. 3. 2023
-
3. ZŠ
Preview
základní 26. kolo 164
BK Bizoni Náchod
Chrudimsko
5. 3. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 26. kolo 169
TJ Jiskra Hořice
ADFORS Basket Litomyšl
5. 3. 2023
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 26. kolo 165
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
5. 3. 2023
10:00
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 26. kolo 167
Draci Vysoké Mýto
TJ Tesla Pardubice "B"
5. 3. 2023
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 26. kolo 168
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
5. 3. 2023
10:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 26. kolo 166
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 3. 2023
16:30
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 27. kolo 170
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
18. 3. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 27. kolo 172
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Bizoni Náchod
18. 3. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 27. kolo 173
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kanonýři Josefov
18. 3. 2023
-
Hala TJ
Preview
základní 27. kolo 175
BK Loko Trutnov
Chrudimsko
18. 3. 2023
-
3. ZŠ
Preview
základní 27. kolo 171
Basketbal TJ Svitavy
Draci Vysoké Mýto
18. 3. 2023
17:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 27. kolo 174
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
18. 3. 2023
17:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 28. kolo 176
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
19. 3. 2023
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 28. kolo 178
ADFORS Basket Litomyšl
Draci Vysoké Mýto
19. 3. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 28. kolo 179
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Bizoni Náchod
19. 3. 2023
-
Hala TJ
Preview
základní 28. kolo 180
TJ Tesla Pardubice "B"
Kanonýři Josefov
19. 3. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 28. kolo 182
BK Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
19. 3. 2023
-
3. ZŠ
Preview
základní 28. kolo 177
Basketbal TJ Svitavy
BK Přelouč
19. 3. 2023
10:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 28. kolo 181
Sokol Nová Paka
Chrudimsko
19. 3. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Sokol BK Chrudim 11 11 0 1.010 650 22
2. TJ Turnov 12 8 4 915 833 20
3. BK Bizoni Náchod 11 8 3 838 672 19
4. TJ Tesla Pardubice "B" 11 8 3 936 773 19
5. Basketbal TJ Svitavy 11 8 3 756 640 19
6. Kanonýři Josefov 11 6 5 736 683 17
7. TJ Jiskra Hořice 12 5 7 853 923 17
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 5 5 717 758 15
9. Sokol Nová Paka 11 4 7 754 834 15
10. BK Loko Trutnov 11 4 7 723 854 15
11. BK Přelouč 11 3 8 692 892 14
12. Draci Vysoké Mýto 11 2 9 849 892 13
13. ADFORS Basket Litomyšl 10 3 7 676 759 13
14. Chrudimsko 11 2 9 577 869 13
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Sarpong BK Bizoni Náchod 30 11 1.0 26.5 8.2 2.3 3.3/5.1 64.3 1.0
Milan Jaroš Draci Vysoké Mýto 31 11 1.0 23.1 8.9 0.4 4.2/5.5 76.7 1.6
Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 23 8 1.0 28.5 3.6 4.8 7.0/9.6 72.7 2.1
22 Ondřej Kočvara TJ Tesla Pardubice "B" 20 9 1.0 25.1 5.9 3.4 3.0/4.1 73.0 1.4
Tomáš Teplý TJ Sokol BK Chrudim 35 11 1.0 19.9 1.8 4.7 2.1/2.2 95.8 2.7
Jakub Coufal TJ Jiskra Havlíčkův 26 10 1.0 21.0 6.9 1.2 3.6/6.0 60.0 2.5
Jakub Nejedlo TJ Turnov 32 11 1.0 16.6 6.6 0.3 2.5/4.0 63.6 2.0
Radim Konvalina BK Přelouč 38 9 1.0 19.3 7.1 0.7 3.1/4.2 73.7 2.4
Lukáš Derner Kanonýři Josefov 22 10 1.0 16.5 5.1 1.5 1.8/2.9 62.1 2.4
Ondřej Plocek Sokol Nová Paka 20 10 1.0 16.4 5.8 0.0 4.8/6.3 76.2 2.9
Štěpán Kostka TJ Svitavy 22 9 1.0 17.4 6.2 0.9 2.3/4.7 50.0 2.3
Luboš Bulušek BK Přelouč 30 9 1.0 17.2 3.0 2.9 2.6/3.6 71.9 1.8
Jan Soudek TJ Sokol BK Chrudim 31 11 1.0 14.1 3.8 1.5 2.1/3.5 59.0 1.0
Vojtěch Janata TJ Svitavy 22 10 1.0 15.2 3.4 1.6 3.6/5.6 64.3 2.6
Jakub Jeníček TJ Turnov 31 9 1.0 16.7 4.8 1.8 1.8/2.9 61.5 1.4
Jan Bubeník TJ Sokol BK Chrudim 39 10 1.0 14.8 3.7 1.5 2.9/3.8 76.3 1.7
23 Tomáš Hřebík TJ Tesla Pardubice "B" 17 9 1.0 15.7 2.6 2.9 1.9/3.6 53.1 1.1
Ondřej Votava TJ Sokol BK Chrudim 36 11 1.0 12.8 3.2 1.7 1.3/4.0 31.8 2.5
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 17 7 1.0 19.9 5.0 2.6 2.1/3.0 71.4 2.7
Jakub Kačenga TJ Svitavy 30 11 1.0 12.6 4.2 1.0 1.3/2.3 56.0 3.0
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 20 9 1.0 15.3 2.8 2.8 1.4/2.0 72.2 2.7
Tomáš Folta ADFORS Basket Litomy 17 6 1.0 22.8 6.0 2.2 4.3/6.5 66.7 3.0
Dominik Mach BK Loko Trutnov 22 11 1.0 11.5 3.2 1.1 1.9/4.0 47.7 1.3
Ladislav Vích TJ Turnov 28 11 1.0 11.5 4.1 0.5 1.9/2.5 77.8 1.6
Vojtěch Čermák BK Bizoni Náchod 38 8 1.0 15.6 3.8 2.1 1.8/2.3 77.8 1.4
Michal Balcar Draci Vysoké Mýto 22 10 1.0 12.4 3.4 1.0 2.6/3.8 68.4 2.0
Pavel Holeček TJ Jiskra Hořice 29 11 1.0 11.3 4.5 0.2 1.6/3.1 52.9 2.9
Michal Valšík TJ Turnov 37 11 1.0 10.7 2.7 1.3 1.5/1.5 0.0* 1.8
7 Jakub Šrámek TJ Tesla Pardubice "B" 20 11 1.0 10.3 2.9 1.0 1.5/2.3 64.0 2.8
Tomáš Rossi TJ Sokol BK Chrudim 19 11 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/1.6 0.0* 2.4
Martin Tondr BK Bizoni Náchod 30 11 1.0 9.1 1.6 0.8 3.4/5.6 59.7 2.8
Kamil Hubka BK Bizoni Náchod 27 11 1.0 9.1 3.5 0.4 1.1/2.4 46.2 1.7
Aleš Chytil Draci Vysoké Mýto 20 7 1.0 14.3 5.1 0.6 2.3/4.1 55.2 2.0
Adam Šuhajda BK Loko Trutnov 22 8 1.0 12.4 4.3 0.9 1.3/3.4 37.0 2.5
Filip Rais TJ Jiskra Hořice 32 12 1.0 8.1 0.7 1.8 1.3/2.3 53.6 3.3
Michal Ropek Draci Vysoké Mýto 18 10 1.0 9.3 2.9 0.6 1.7/2.5 68.0 2.9
Rostislav Bambuškar TJ Jiskra Hořice 37 6 1.0 15.3 5.8 0.2 3.2/4.0 79.2 1.8
Tomáš Kmoníček Sokol Nová Paka 28 8 1.0 11.4 2.8 1.4 1.8/2.3 77.8 2.9
Ondřej Krejčí TJ Turnov 24 10 1.0 8.7 3.7 0.2 0.7/2.4 29.2 2.1
12 Michael Hejzlar TJ Tesla Pardubice "B" 19 6 1.0 14.2 3.7 1.2 3.3/5.0 66.7 2.3
Dominik Škarda BK Přelouč 21 10 1.0 8.5 0.9 1.9 1.0/1.2 0.0* 1.1
Jiří Hrubý Kanonýři Josefov 42 8 1.0 10.1 2.0 1.6 1.3/2.5 50.0 3.5
Adam Štěpánský BK Loko Trutnov 19 9 1.0 8.9 2.1 1.2 1.0/1.8 0.0* 2.6
Hugo Zapadlo BK Loko Trutnov 17 9 1.0 8.9 2.9 0.8 0.8/1.9 0.0* 1.3
Vít Eisenvort TJ Jiskra Havlíčkův 21 9 1.0 8.6 3.6 0.3 0.4/1.0 0.0* 2.4
Martin Lepold TJ Svitavy 39 8 1.0 9.4 1.4 2.0 0.6/0.8 0.0* 2.0
Jan Jirsák Kanonýři Josefov 33 6 1.0 12.3 4.2 1.0 1.0/4.5 22.2 2.2
Michal Bílek ADFORS Basket Litomy 17 5 1.0 14.8 3.4 1.2 4.4/5.6 78.6 2.2
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomy 16 9 1.0 7.7 1.8 1.1 0.8/0.9 0.0* 1.2
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomy 19 10 1.0 6.9 2.2 0.7 0.4/1.4 0.0* 2.5
Jan Haman Kanonýři Josefov 19 8 1.0 8.5 2.5 0.5 2.0/3.3 61.5 2.0
4 Lukáš Boháček TJ Tesla Pardubice "B" 21 6 1.0 11.3 3.7 1.0 1.0/3.0 33.3 2.3
44 Philip Stryka TJ Tesla Pardubice "B" 21 11 1.0 6.2 2.6 0.1 0.6/1.4 0.0* 2.1
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomy 17 10 1.0 6.7 2.4 0.4 0.7/2.2 31.8 2.4
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomy 17 6 1.0 11.2 2.8 0.8 3.0/6.0 50.0 2.7
Erwin Gottštein Sokol Nová Paka 28 8 1.0 8.3 3.1 0.1 1.6/2.9 56.5 3.3
Aleš Kysilka BK Přelouč 17 11 1.0 5.9 2.1 0.4 0.6/1.1 0.0* 1.3
6 Daniel Pešek TJ Tesla Pardubice "B" 19 8 1.0 8.0 0.8 2.0 0.5/0.8 0.0* 2.5
Petr Kouba BK Přelouč 19 11 1.0 5.8 2.5 0.1 0.6/1.4 0.0* 2.3
Aleš Dědek TJ Jiskra Hořice 38 7 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
Ondřej Holub TJ Turnov 34 10 1.0 6.3 1.4 0.8 1.1/1.3 0.0* 2.3
Ladislav Cejp Draci Vysoké Mýto 20 9 1.0 6.9 2.2 0.3 1.4/2.7 54.2 3.4
Jan Večeřa TJ Sokol BK Chrudim 31 11 1.0 5.5 2.1 0.4 0.3/0.4 0.0* 2.0
Denis Kusko TJ Jiskra Hořice 32 10 1.0 6.0 1.0 1.3 0.1/0.2 0.0* 2.4
Kostiantyn Butov TJ Jiskra Havlíčkův 35 4 1.0 14.8 2.8 1.5 4.8/6.3 76.0 2.0
Jan Pidima Draci Vysoké Mýto 30 6 1.0 9.7 1.5 1.8 1.2/1.8 0.0* 2.5
David Zeman TJ Jiskra Hořice 33 8 1.0 7.1 1.8 0.9 1.0/1.3 0.0* 3.1
Vojtěch Plecháč Kanonýři Josefov 23 10 1.0 5.5 1.0 0.8 1.1/1.4 0.0* 2.5
Pavel Kaplan Draci Vysoké Mýto 21 7 1.0 7.7 1.6 1.0 1.6/3.1 50.0 0.9
Tomáš Faltýnek Kanonýři Josefov 37 11 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/2.1 47.8 2.0
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 23 6 1.0 8.7 1.3 1.5 1.5/2.2 69.2 2.3
Jan Coufal TJ Jiskra Havlíčkův 26 8 1.0 6.4 2.9 0.0 0.6/2.4 26.3 1.9
Ondřej Špetlík TJ Turnov 26 9 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.8
Zdeněk Hanzlík Kanonýři Josefov 35 5 1.0 9.8 1.6 2.0 0.6/0.8 0.0* 2.2
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 17 3 1.0 16.3 6.7 0.7 1.0/1.7 0.0* 0.3
Filip Hladík TJ Jiskra Havlíčkův 22 7 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/2.0 42.9 2.7
Vojtěch Zajíček Kanonýři Josefov 23 4 1.0 12.0 1.5 1.5 4.5/7.3 62.1 2.0
Lukáš Harašta TJ Svitavy 33 11 1.0 4.4 0.5 0.8 0.8/1.2 0.0* 2.0
Ondřej Klimek BK Bizoni Náchod 36 11 1.0 4.3 0.4 1.1 0.3/0.5 0.0* 1.5
Jan Krajcigr TJ Jiskra Havlíčkův 26 10 1.0 4.6 1.2 0.3 1.3/2.6 50.0 2.1
Jan Alexa TJ Svitavy 23 8 1.0 5.8 2.3 0.4 0.1/0.9 0.0* 1.6
Jiří Hartman TJ Jiskra Havlíčkův 26 10 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.3
Václav Gottštein Sokol Nová Paka 53 7 1.0 6.6 1.1 1.0 1.3/2.0 64.3 2.4
Martin Bureš BK Bizoni Náchod 22 6 1.0 7.5 3.2 0.2 0.7/2.2 30.8 2.0
Lukáš Kvapil TJ Svitavy 29 7 1.0 6.4 1.9 0.1 2.3/3.6 64.0 2.0
Jakub Hrdý TJ Jiskra Hořice 35 12 1.0 3.8 0.4 0.8 0.4/0.8 0.0* 2.0
Martin Truneček TJ Sokol BK Chrudim 29 7 1.0 6.3 0.7 1.4 0.6/0.6 0.0* 1.4
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 18 8 1.0 5.4 1.4 0.4 1.5/2.3 66.7 1.0
Zdeněk Táborský TJ Sokol BK Chrudim 34 6 1.0 7.2 1.5 1.3 0.2/0.7 0.0* 1.5
Martin Sejpka BK Loko Trutnov 30 4 1.0 10.5 3.0 0.8 2.3/3.5 64.3 3.3
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomy 16 7 1.0 6.0 1.1 1.0 0.7/0.9 0.0* 1.3
Viktor Brožek BK Bizoni Náchod 30 8 1.0 5.3 2.3 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.6
Radek Vejražka Kanonýři Josefov 41 6 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.3
Tomáš Bureš Kanonýři Josefov 22 5 1.0 8.2 1.6 1.4 0.8/2.0 40.0 2.6
Jan Kachlík Chrudimsko 18 10 1.0 4.0 1.5 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.1
Michael Weber TJ Jiskra Havlíčkův 27 7 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.6
Milan Alexa TJ Svitavy 30 11 1.0 3.4 0.8 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.6
Antonín Mojsl TJ Turnov 27 9 1.0 4.1 0.3 1.0 0.4/0.6 0.0* 1.7
Luboš Machek TJ Sokol BK Chrudim 29 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.3
Tomáš Duben TJ Jiskra Havlíčkův 27 6 1.0 6.0 0.8 1.3 0.3/0.3 0.0* 0.8
14 František Horák TJ Tesla Pardubice "B" 20 8 1.0 4.4 1.8 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.9
Hugo Sekot Sokol Nová Paka 20 3 1.0 11.7 2.0 2.3 0.7/2.7 25.0 3.3
Ondřej Skotálek Draci Vysoké Mýto 26 6 1.0 5.7 1.0 1.2 0.2/1.3 0.0* 1.7
Nikita Egorov ADFORS Basket Litomy 32 6 1.0 5.7 2.0 0.2 1.2/2.2 53.8 2.8
16 Vojtěch Kvapil TJ Tesla Pardubice "B" 19 11 1.0 3.1 0.6 0.5 0.5/1.4 0.0* 2.5
Filip Dašek BK Přelouč 25 7 1.0 4.7 1.3 0.1 1.7/3.1 54.5 1.9
Stanislav David BK Loko Trutnov 29 6 1.0 5.5 2.2 0.2 0.7/0.8 0.0* 4.0
Petr Přemyslovský BK Přelouč 42 4 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.8
Daniel Barták Draci Vysoké Mýto 21 11 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Kotěra ADFORS Basket Litomy 20 8 1.0 3.9 1.3 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.8
Jindřich Nohal TJ Svitavy 38 11 1.0 2.8 1.3 0.1 0.0/0.2 0.0* 2.7
Matouš Bedrník BK Loko Trutnov 20 2 1.0 15.5 2.0 3.5 1.0/2.5 40.0 2.5
Filip Pokorný TJ Jiskra Havlíčkův 25 9 1.0 3.3 1.2 0.0 0.9/1.0 0.0* 3.4
Martin Šorf ADFORS Basket Litomy 37 3 1.0 9.7 1.3 1.7 2.0/3.3 60.0 1.0
Michal Vaněček BK Bizoni Náchod 36 9 1.0 3.2 0.7 0.4 0.9/1.8 0.0* 2.3
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 48 10 1.0 2.9 0.2 0.8 0.1/0.2 0.0* 1.6
13 Adam Dvořák TJ Tesla Pardubice "B" 19 8 1.0 3.5 0.6 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.8
Aleš Peterka Sokol Nová Paka 31 3 1.0 9.3 3.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.3
Vojtěch Skalický Sokol Nová Paka 22 3 1.0 9.3 2.0 1.3 1.3/2.0 66.7 1.7
Petr Siegel Sokol Nová Paka 35 3 1.0 9.0 4.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.7
Michal Zavřel TJ Jiskra Hořice 31 4 1.0 6.3 2.0 0.0 2.3/3.5 64.3 2.0
Jakub Kočí Draci Vysoké Mýto 31 11 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.1
Petr Bartoš Sokol Nová Paka 32 10 1.0 2.4 0.8 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.1
21 Matěj Šindelář TJ Tesla Pardubice "B" 21 9 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.7
Ondřej Svoboda Sokol Nová Paka 19 9 1.0 2.6 0.7 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.4
Kryštof Košťál TJ Jiskra Hořice 22 8 1.0 2.9 1.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.4
Jan Ježek TJ Turnov 18 4 1.0 5.5 1.8 0.0 2.0/2.5 80.0 1.8
Jan Štěpánský BK Loko Trutnov 28 5 1.0 4.2 0.6 1.0 0.0/0.4 0.0* 3.2
Lukáš Semelka TJ Jiskra Hořice 23 8 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 3.3
Jakub Mokříš BK Přelouč 35 4 1.0 5.0 1.8 0.3 0.8/2.5 30.0 1.0
David Jiruše ADFORS Basket Litomy 36 5 1.0 4.0 0.8 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.6
Jiří Lamač TJ Turnov 20 9 1.0 2.2 0.7 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.1
Dominik Jarkovský Kanonýři Josefov 23 10 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomy 16 10 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Martin Kulhánek TJ Jiskra Hořice 39 4 1.0 4.3 1.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.8
17 Petr Lachman TJ Tesla Pardubice "B" 20 4 1.0 4.0 0.3 1.0 0.5/1.3 0.0* 2.3
Jakub Čejka TJ Svitavy 22 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Klápště TJ Turnov 40 6 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.5 0.0* 2.8
Robert Paulíček Kanonýři Josefov 42 2 1.0 7.5 2.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Jakub Haljuk Draci Vysoké Mýto 20 6 1.0 2.3 0.7 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.2
Daniel Pevný TJ Jiskra Havlíčkův 21 5 1.0 2.8 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.4
Štěpán Čeněk Kanonýři Josefov 44 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.8
Martin Štajer BK Loko Trutnov 27 2 1.0 7.0 2.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
Jakub Tegel Sokol Nová Paka 22 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Ladislav Malý BK Loko Trutnov 38 1 1.0 14.0 4.0 0.0 6.0/8.0 75.0 0.0
Milan Poprašič BK Bizoni Náchod 38 7 1.0 1.7 0.0 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.4
Adam Lešák BK Loko Trutnov 29 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
15 Stefano Petric TJ Tesla Pardubice "B" 20 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dominik Hanák BK Loko Trutnov 18 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Lukáš Kautský BK Přelouč 32 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
9 David Dymák TJ Tesla Pardubice "B" 21 5 1.0 2.4 0.6 0.2 0.6/0.8 0.0* 1.2
Ondřej Zítko TJ Sokol BK Chrudim 45 2 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Petr Weis TJ Svitavy 30 4 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.3
Matyáš Krejčí TJ Turnov 20 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
24 Tomáš Jablonský TJ Tesla Pardubice "B" 20 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Martin Sochor Sokol Nová Paka 30 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/7.0 14.3 2.0
Matěj Krčmář BK Loko Trutnov 19 8 1.0 1.1 0.1 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.8
Tony Martin Kanonýři Josefov 18 4 1.0 2.0 0.5 0.3 0.3/0.3 0.0* 1.0
Zdeněk Hodek ADFORS Basket Litomy 41 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův 18 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 19 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
Peter Považanec BK Loko Trutnov 43 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Matyáš Kubín Sokol Nová Paka 19 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.0
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 18 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.8 0.0* 2.8
Roman Hetcl BK Přelouč 24 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 17 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jaroslav Jelínek BK Přelouč 21 6 1.0 0.8 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.2
Jakub Kružík BK Přelouč 32 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Vosáhlo BK Loko Trutnov 18 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Uuganbaatar Munkh - Amidral BK Bizoni Náchod 29 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Filip Verunáč BK Přelouč 16 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Jan Hašek Kanonýři Josefov 44 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Chvojka BK Bizoni Náchod 27 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Priessnitz BK Přelouč 40 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomy 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Langer ADFORS Basket Litomy 30 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Prokop BK Bizoni Náchod 31 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Michal Krista Kanonýři Josefov 39 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
Vojtěch Moravec TJ Jiskra Hořice 24 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Adam Štěpánek TJ Jiskra Havlíčkův 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Trdlikát BK Loko Trutnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Uchytil BK Přelouč 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Hemelík Kanonýři Josefov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šimon BK Přelouč 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vaculík TJ Svitavy 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Andres TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pletánek TJ Tesla Pardubice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Tomik ADFORS Basket Litomy 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Fišer TJ Jiskra Havlíčkův 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vácha BK Loko Trutnov 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Moučka TJ Sokol BK Chrudim 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Baťa Draci Vysoké Mýto 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Lukeš Sokol Nová Paka 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Jansa Kanonýři Josefov 21