Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 3
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Loko Trutnov
24. 9. 2022
12:00
SH ZŠ Studánka Jakub Kmošek
Radek Michlík
52
56
16
15
31
30
42
45
Review
základní 1. kolo 7
TJ Jiskra Hořice
Draci Vysoké Mýto
18. 12. 2022
12:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jaroslav Kolář
Antonín Beran
61
65
27
11
47
37
58
48
Review
základní 1. kolo 1
Chrudimsko
TJ Sokol BK Chrudim
24. 9. 2022
13:00
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
David Schmidt
45
92
16
18
32
38
35
68
Review
základní 1. kolo 2
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
24. 9. 2022
17:00
Hala TJ Antonín Beran
Marek Kohout
75
67
15
18
29
24
51
41
Review
základní 1. kolo 5
ADFORS Basket Litomyšl
Kanonýři Josefov
24. 9. 2022
17:00
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Karel Němec
67
68
19
13
31
31
56
49
Review
základní 1. kolo 6
TJ Turnov
BK Přelouč
24. 9. 2022
17:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Jan Zima
108
62
28
16
51
37
80
49
Review
základní 1. kolo 4
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
24. 9. 2022
18:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Jakub Kmošek
63
60
13
12
30
24
42
47
Review
základní 2. kolo 11
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2022
09:00
Městská hala Litomyšl Karel Němec
Jan Zima
67
79
21
26
44
42
54
62
Review
základní 2. kolo 8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
25. 9. 2022
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
David Schmidt
78
63
14
9
36
32
61
52
Review
základní 2. kolo 10
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
25. 9. 2022
10:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Tomáš Polda
57
38
13
4
27
19
45
30
Review
základní 2. kolo 12
TJ Turnov
Draci Vysoké Mýto
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala TJ Libor Lukeš
Otto Jarolímek
69
65
19
22
32
42
47
52
Review
základní 2. kolo 9
TJ Tesla Pardubice "B"
Sokol Nová Paka
25. 9. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Karel Svoboda
Tomáš Brandejs
70
81
29
16
35
48
50
61
Review
základní 2. kolo 13
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč
17. 12. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Marek Kohout
Martin Havrda
70
97
33
23
48
49
58
76
Review
základní 3. kolo 19
Chrudimsko
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 10. 2022
16:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Polda
David Schmidt
45
72
13
17
21
43
34
56
Review
základní 3. kolo 14
BK Přelouč
Draci Vysoké Mýto
8. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Přelouč Karel Němec
Radek Cibulka
72
63
21
14
33
27
55
44
Review
základní 3. kolo 17
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
8. 10. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Jan Zima
64
76
18
13
34
42
47
59
Review
základní 3. kolo 15
BK Bizoni Náchod
TJ Turnov
8. 10. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Radek Michlík
80
66
14
16
40
30
56
46
Review
základní 3. kolo 16
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Hořice
8. 10. 2022
17:30
Tělocvična SŠŘ Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
84
49
21
9
45
15
61
30
Review
základní 3. kolo 20
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Tesla Pardubice "B"
8. 10. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim David Schmidt
Tomáš Polda
93
81
27
19
43
38
72
65
Review
základní 3. kolo 18
BK Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
8. 10. 2022
18:30
3. ZŠ Karel Svoboda
Antonín Beran
69
76
19
18
35
43
49
67
Review
základní 4. kolo 24
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
9. 10. 2022
09:30
3. ZŠ Jan Zima
Libor Lukeš
75
72
22
22
44
29
58
54
Review
základní 4. kolo 26
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 10. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Jan Kvoch
114
67
33
17
61
40
90
49
Review
základní 4. kolo 22
Kanonýři Josefov
TJ Turnov
9. 10. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Radek Michlík
67
74
20
17
35
28
48
57
Review
základní 4. kolo 23
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
9. 10. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Karel Svoboda
65
75
21
32
29
47
51
57
Review
základní 4. kolo 25
Chrudimsko
TJ Tesla Pardubice "B"
9. 10. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kvoch
Petr Dočkal
40
104
9
25
21
52
23
83
Review
základní 4. kolo 21
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Hořice
9. 10. 2022
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Cibulka
Tomáš Polda
89
68
32
21
53
43
66
52
Review
základní 5. kolo 28
Chrudimsko
Basketbal TJ Svitavy
22. 10. 2022
16:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Radek Michlík
Jan Zima
50
54
11
14
27
31
36
41
Review
základní 5. kolo 32
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
22. 10. 2022
16:00
Sportovní hala Přelouč Marek Kohout
Marek Černohorský
65
82
22
15
41
42
59
62
Review
základní 5. kolo 33
Draci Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
22. 10. 2022
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Brandejs
Antonín Beran
68
77
23
26
39
48
60
59
Review
základní 5. kolo 27
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Tesla Pardubice "B"
22. 10. 2022
17:00
Hala TJ Karel Němec
Tomáš Polda
74
83
15
19
36
41
55
63
Review
základní 5. kolo 31
TJ Jiskra Hořice
BK Loko Trutnov
22. 10. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Petr Dočkal
86
57
16
15
40
29
59
39
Review
základní 5. kolo 29
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
22. 10. 2022
18:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jan Zima
Radek Michlík
87
55
20
11
40
26
62
40
Review
základní 5. kolo 30
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
22. 10. 2022
18:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Karel Svoboda
75
55
22
17
36
30
61
43
Review
základní 6. kolo 36
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
23. 10. 2022
09:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Libor Lukeš
85
50
23
13
40
24
62
33
Review
základní 6. kolo 34
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
23. 10. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Marek Kohout
Jan Pačovský
75
58
21
10
38
22
64
42
Review
základní 6. kolo 37
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
23. 10. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Otto Jarolímek
Tomáš Brandejs
73
60
25
17
37
30
59
41
Review
základní 6. kolo 39
Draci Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
23. 10. 2022
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Petr Dočkal
81
73
29
12
46
34
61
49
Review
základní 6. kolo 35
Chrudimsko
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Pačovský
Marek Kohout
71
68
19
20
48
32
56
47
Review
základní 6. kolo 38
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
23. 10. 2022
16:30
Sportovní hala Přelouč Radek Michlík
Karel Svoboda
71
59
23
13
32
36
48
53
Review
základní 7. kolo 43
Chrudimsko
TJ Turnov
29. 10. 2022
16:00
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Jan Zima
46
87
14
13
25
37
35
63
Review
základní 7. kolo 41
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
29. 10. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
86
61
14
10
30
26
57
38
Review
základní 7. kolo 45
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
29. 10. 2022
17:00
Hala TJ Radek Michlík
Antonín Beran
50
83
18
20
27
42
40
63
Review
základní 7. kolo 40
BK Bizoni Náchod
Kanonýři Josefov
29. 10. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Tomáš Polda
62
44
20
5
37
15
54
30
Review
základní 7. kolo 42
BK Loko Trutnov
Draci Vysoké Mýto
29. 10. 2022
18:00
3. ZŠ Marek Kohout
Tomáš Brandejs
85
79
26
8
52
29
75
52
Review
základní 7. kolo 44
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Hořice
29. 10. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Petr Dočkal
98
52
30
14
47
25
81
35
Review
základní 7. kolo 46
TJ Tesla Pardubice "B"
ADFORS Basket Litomyšl
2. 12. 2022
19:15
SH ZŠ Studánka Tomáš Polda
Jan Zima
90
54
21
14
50
27
67
41
Review
základní 8. kolo 50
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Turnov
30. 10. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Polda
Marek Kohout
91
75
19
25
48
46
68
60
Review
základní 8. kolo 47
Sokol Nová Paka
Draci Vysoké Mýto
30. 10. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Radek Michlík
93
92
24
28
53
48
75
72
Review
základní 8. kolo 48
BK Loko Trutnov
BK Přelouč
30. 10. 2022
10:00
3. ZŠ Otto Jarolímek
Libor Lukeš
64
62
11
25
32
40
46
49
64
62
Review
základní 8. kolo 52
TJ Tesla Pardubice "B"
Basketbal TJ Svitavy
30. 10. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Brandejs
Martin Havrda
75
56
24
18
37
30
57
41
Review
základní 8. kolo 49
Chrudimsko
TJ Jiskra Hořice
30. 10. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Marek Kohout
Tomáš Polda
76
61
16
17
37
30
55
48
Review
základní 8. kolo 51
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ADFORS Basket Litomyšl
27. 1. 2023
19:30
Hala TJ Petr Dočkal
Petr Havlíček
83
69
21
16
45
38
63
50
Review
základní 9. kolo 57
TJ Sokol BK Chrudim
Draci Vysoké Mýto
12. 11. 2022
16:00
hala TJ Sokol Chrudim Antonín Beran
Jan Kvoch
102
49
23
17
39
30
69
40
Review
základní 9. kolo 53
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
12. 11. 2022
16:30
SH Na Střelnici Jan Zima
Karel Němec
81
60
11
19
39
30
52
44
Review
základní 9. kolo 55
TJ Jiskra Hořice
TJ Tesla Pardubice "B"
12. 11. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Karel Svoboda
Radek Cibulka
91
110
15
30
47
56
68
86
Review
základní 9. kolo 59
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov
12. 11. 2022
17:00
Tělocvična SŠŘ Pavel Šmíd
Libor Lukeš
87
64
25
21
48
35
69
53
Review
základní 9. kolo 58
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
12. 11. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Michlík
Tomáš Brandejs
80
51
27
12
43
23
72
34
Review
základní 9. kolo 56
Chrudimsko
BK Přelouč
12. 11. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kvoch
Antonín Beran
59
75
21
23
31
40
46
54
Review
základní 9. kolo 54
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 11. 2022
18:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Tomáš Polda
74
63
20
16
41
24
57
43
Review
základní 10. kolo 60
TJ Turnov
TJ Tesla Pardubice "B"
13. 11. 2022
09:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Radek Michlík
84
96
17
24
42
56
59
73
Review
základní 10. kolo 62
TJ Sokol BK Chrudim
BK Přelouč
13. 11. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Jan Kvoch
118
48
32
12
62
26
94
42
Review
základní 10. kolo 61
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 11. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Radek Cibulka
Libor Lukeš
86
60
21
19
47
34
78
47
Review
základní 10. kolo 63
Chrudimsko
Draci Vysoké Mýto
13. 11. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kvoch
Jan Zima
58
104
17
29
36
54
48
78
Review
základní 10. kolo 64
BK Bizoni Náchod
BK Loko Trutnov
13. 11. 2022
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Karel Svoboda
Pavel Šmíd
96
60
31
24
59
35
76
43
Review
základní 10. kolo 65
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
25. 2. 2023
17:30
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Radek Michlík
81
42
21
8
34
18
55
36
Review
základní 11. kolo 70
TJ Tesla Pardubice "B"
Draci Vysoké Mýto
26. 11. 2022
15:15
SH ZŠ Studánka Libor Lukeš
Radek Cibulka
91
83
22
18
46
46
76
64
Review
základní 11. kolo 67
Chrudimsko
BK Bizoni Náchod
26. 11. 2022
16:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Antonín Beran
Tomáš Polda
41
82
9
15
17
37
33
56
Review
základní 11. kolo 66
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov
26. 11. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Otto Jarolímek
81
80
25
12
36
40
51
63
Review
základní 11. kolo 72
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Hořice
26. 11. 2022
17:15
Městská hala Litomyšl Marek Kohout
Tomáš Brandejs
73
64
16
18
39
39
44
51
Review
základní 11. kolo 68
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
26. 11. 2022
18:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Tomáš Polda
Antonín Beran
74
65
18
16
39
39
60
53
Review
základní 11. kolo 71
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
26. 11. 2022
18:00
SH Na Střelnici Jaroslav Kolář
Radek Michlík
20
0
*
Review
základní 11. kolo 69
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
26. 11. 2022
18:30
Hala TJ David Schmidt
Jan Zima
93
64
18
21
49
42
72
53
Review
základní 12. kolo 76
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Přelouč
27. 11. 2022
09:09
SH ZŠ Studánka Radek Michlík
Radek Cibulka
84
61
23
10
43
22
64
41
Review
základní 12. kolo 74
TJ Sokol BK Chrudim
BK Bizoni Náchod
27. 11. 2022
09:30
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Tomáš Polda
David Schmidt
66
55
12
13
24
24
48
37
Review
základní 12. kolo 75
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Draci Vysoké Mýto
27. 11. 2022
10:00
Kotlina Jaroslav Kolář
Marek Kohout
85
79
17
15
40
38
62
60
Review
základní 12. kolo 78
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
27. 11. 2022
11:15
Městská hala Litomyšl Dominik Štancl
Antonín Kapl
81
85
22
18
44
38
55
57
Review
základní 12. kolo 73
Chrudimsko
Kanonýři Josefov
27. 11. 2022
11:30
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 David Schmidt
Tomáš Polda
46
70
15
22
22
34
37
50
Review
základní 12. kolo 77
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Hořice
27. 11. 2022
11:30
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Tomáš Brandejs
79
60
19
9
39
23
59
46
Review
základní 13. kolo 80
BK Přelouč
Basketbal TJ Svitavy
10. 12. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Jaroslav Kolář
Marek Kohout
59
77
21
27
31
41
42
58
Review
základní 13. kolo 84
Chrudimsko
Sokol Nová Paka
5. 2. 2023
14:30
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Martin Havrda
Marek Kohout
63
52
20
17
34
32
49
40
Review
základní 13. kolo 81
Draci Vysoké Mýto
ADFORS Basket Litomyšl
10. 12. 2022
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Karel Svoboda
Tomáš Brandejs
78
72
20
14
36
34
55
60
Review
základní 13. kolo 83
Kanonýři Josefov
TJ Tesla Pardubice "B"
10. 12. 2022
17:00
Tělocvična SŠŘ Radek Michlík
Jaroslav Kolář
83
61
24
20
51
24
70
38
Review
základní 13. kolo 82
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 12. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Jan Zima
84
68
23
13
43
34
61
54
Review
základní 13. kolo 85
TJ Sokol BK Chrudim
BK Loko Trutnov
10. 12. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Tomáš Polda
Jakub Kmošek
108
60
25
10
55
22
80
37
Review
základní 13. kolo 79
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
10. 12. 2022
20:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
David Schmidt
93
83
21
24
40
44
63
62
80
80
Review
základní 14. kolo 89
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 12. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Karel Svoboda
64
61
13
15
32
34
46
48
Review
základní 14. kolo 91
Chrudimsko
BK Loko Trutnov
11. 12. 2022
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Jan Zima
75
64
19
12
43
31
60
51
Review
základní 14. kolo 87
Draci Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
11. 12. 2022
13:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Polda
Marek Kohout
76
74
21
15
34
38
52
52
Review
základní 14. kolo 88
BK Bizoni Náchod
TJ Tesla Pardubice "B"
11. 12. 2022
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Martin Růžička
90
59
34
15
52
20
67
33
Review
základní 14. kolo 86
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
25. 1. 2023
19:30
Sportovní hala Přelouč Jan Zima
Tomáš Polda
81
69
25
21
39
40
63
54
Review
základní 14. kolo 90
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
26. 1. 2023
20:30
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Tomáš Brandejs
Petr Dočkal
143
60
35
12
73
24
107
38
Review
základní 15. kolo 97
BK Přelouč
TJ Jiskra Hořice
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Jakub Kmošek
Marek Kohout
51
76
11
12
31
36
41
56
Review
základní 15. kolo 96
Draci Vysoké Mýto
TJ Turnov
14. 1. 2023
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Martin Havrda
Tomáš Brandejs
74
59
10
20
39
32
59
42
Review
základní 15. kolo 95
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
17. 12. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Libor Lukeš
83
61
29
14
45
28
64
42
Review
základní 15. kolo 92
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17. 12. 2022
17:45
3. ZŠ Ondřej Vlach
Otto Jarolímek
79
64
19
16
43
28
66
42
Review
základní 15. kolo 94
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
10. 3. 2023
19:15
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Tomáš Polda
79
66
17
10
37
26
62
44
Review
základní 15. kolo 93
Sokol Nová Paka
TJ Tesla Pardubice "B"
20. 1. 2023
19:30
SH ZŠ Nová Paka Libor Lukeš
Tomáš Polda
57
76
19
16
30
36
45
56
Review
základní 16. kolo 101
BK Bizoni Náchod
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
20
0
*
Review
základní 16. kolo 99
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 12. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
47
86
15
21
29
44
36
61
Review
základní 16. kolo 100
BK Loko Trutnov
TJ Tesla Pardubice "B"
4. 2. 2023
11:30
3. ZŠ Jan Zima
Tomáš Polda
69
77
16
20
25
39
49
54
Review
základní 16. kolo 104
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
24. 9. 2022
17:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Libor Lukeš
Karel Svoboda
86
87
18
19
43
37
62
65
Review
základní 16. kolo 98
TJ Sokol BK Chrudim
Chrudimsko
16. 12. 2022
18:20
hala TJ Sokol Chrudim Petr Havlíček
Jan Špaček
114
46
33
11
63
17
94
28
Review
základní 16. kolo 102
Kanonýři Josefov
ADFORS Basket Litomyšl
7. 2. 2023
18:30
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Jan Zima
73
64
12
11
33
26
64
42
Review
základní 16. kolo 103
BK Přelouč
TJ Turnov
15. 2. 2023
19:30
Sportovní hala Přelouč Petr Dočkal
Marek Kohout
70
66
20
21
42
33
63
47
Review
základní 17. kolo 109
TJ Tesla Pardubice "B"
Chrudimsko
7. 1. 2023
09:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
David Schmidt
73
57
20
25
39
37
56
49
Review
základní 17. kolo 105
TJ Jiskra Hořice
BK Bizoni Náchod
7. 1. 2023
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Petr Dočkal
66
74
14
25
36
35
57
58
Review
základní 17. kolo 106
TJ Turnov
Kanonýři Josefov
7. 1. 2023
17:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Jan Zima
69
76
15
16
38
37
53
58
Review
základní 17. kolo 110
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim
7. 1. 2023
17:00
Hala TJ Radek Michlík
Antonín Beran
63
93
20
23
28
50
50
66
Review
základní 17. kolo 108
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
7. 1. 2023
18:00
SH Na Střelnici Jakub Kmošek
Karel Němec
77
62
23
23
44
37
63
50
Review
základní 17. kolo 107
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
7. 1. 2023
19:00
Městská hala Litomyšl
68
48
24
14
36
23
54
30
Review
základní 18. kolo 117
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Sokol BK Chrudim
8. 1. 2023
09:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
Marek Kohout
57
107
18
32
30
54
52
87
Review
základní 18. kolo 112
TJ Turnov
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2023
10:00
Sportovní hala TJ Tomáš Polda
Libor Lukeš
61
60
11
24
29
28
43
45
Review
základní 18. kolo 113
TJ Jiskra Hořice
Kanonýři Josefov
8. 1. 2023
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Brandejs
Otto Jarolímek
74
59
22
16
41
24
60
44
Review
základní 18. kolo 114
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
8. 1. 2023
10:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Karel Svoboda
102
49
20
9
47
19
75
38
Review
základní 18. kolo 116
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Chrudimsko
8. 1. 2023
10:00
Hala TJ Jan Zima
David Schmidt
84
47
20
13
42
22
60
29
Review
základní 18. kolo 115
ADFORS Basket Litomyšl
BK Loko Trutnov
8. 1. 2023
11:00
Městská hala Litomyšl Michal Kubeš
Štěpán Urbánek
60
55
21
8
30
24
46
39
Review
základní 18. kolo 111
Draci Vysoké Mýto
BK Přelouč
7. 1. 2023
17:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Polda
Marek Kohout
75
57
18
8
40
28
59
42
Review
základní 19. kolo 119
ADFORS Basket Litomyšl
Chrudimsko
21. 1. 2023
15:00
Městská hala Litomyšl Tomáš Brandejs
Karel Němec
105
51
23
15
47
29
73
38
Review
základní 19. kolo 121
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
21. 1. 2023
17:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Otto Jarolímek
66
59
19
15
31
28
47
46
Review
základní 19. kolo 122
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
21. 1. 2023
17:30
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Tomáš Polda
106
43
30
10
55
18
78
28
Review
základní 19. kolo 123
BK Bizoni Náchod
Draci Vysoké Mýto
21. 1. 2023
17:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Marek Kohout
Jaroslav Kolář
53
43
21
11
29
18
46
30
Review
základní 19. kolo 120
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
21. 1. 2023
18:15
3. ZŠ Radek Michlík
Libor Lukeš
67
55
18
13
36
31
50
50
Review
základní 19. kolo 118
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
21. 1. 2023
20:00
SH Na Střelnici Jakub Kmošek
Karel Svoboda
59
76
24
17
36
41
45
57
Review
základní 20. kolo 129
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
20
0
*
Review
základní 20. kolo 128
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Hořice
22. 1. 2023
09:30
3. ZŠ Otto Jarolímek
Radek Michlík
58
71
9
21
26
38
44
55
Review
základní 20. kolo 127
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
22. 1. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Karel Svoboda
61
53
11
18
28
31
48
43
Review
základní 20. kolo 130
Kanonýři Josefov
Draci Vysoké Mýto
22. 1. 2023
10:00
Tělocvična SŠŘ Jakub Kmošek
Radek Cibulka
64
57
10
12
25
27
44
42
Review
základní 20. kolo 124
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
21. 1. 2023
16:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
David Schmidt
84
70
25
24
39
41
53
56
Review
základní 20. kolo 126
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
22. 1. 2023
16:30
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Tomáš Brandejs
67
104
16
31
26
58
43
81
Review
základní 20. kolo 125
Basketbal TJ Svitavy
Chrudimsko
20. 1. 2023
20:30
SH Na Střelnici Petr Dočkal
David Schmidt
76
38
26
17
44
20
60
24
Review
základní 21. kolo 132
BK Přelouč
BK Loko Trutnov
11. 2. 2023
14:00
Sportovní hala Přelouč Jakub Kmošek
Petr Dočkal
95
82
16
25
48
46
68
71
Review
základní 21. kolo 131
Draci Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
18. 2. 2023
16:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
Jan Zima
97
46
26
10
46
23
73
34
Review
základní 21. kolo 135
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 2. 2023
16:00
Městská hala Litomyšl Antonín Beran
Radek Michlík
70
67
22
15
32
30
47
46
63
63
Review
základní 21. kolo 136
Basketbal TJ Svitavy
TJ Tesla Pardubice "B"
11. 2. 2023
16:30
SH Na Střelnici Tomáš Brandejs
Jan Zima
82
66
27
15
42
34
65
49
Review
základní 21. kolo 133
TJ Jiskra Hořice
Chrudimsko
11. 2. 2023
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Havrda
Libor Lukeš
68
51
18
19
31
35
50
49
Review
základní 21. kolo 134
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim
11. 2. 2023
18:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Karel Svoboda
62
83
22
18
29
39
44
66
Review
základní 22. kolo 140
TJ Turnov
Chrudimsko
12. 2. 2023
09:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Libor Lukeš
76
65
20
17
38
32
60
43
Review
základní 22. kolo 143
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Tesla Pardubice "B"
12. 2. 2023
09:00
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Jakub Kmošek
62
89
22
36
37
47
52
56
Review
základní 22. kolo 139
Draci Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
12. 2. 2023
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Radek Michlík
Antonín Beran
70
59
15
10
34
23
55
39
Review
základní 22. kolo 141
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim
12. 2. 2023
13:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Zima
Tomáš Polda
76
94
16
33
32
51
51
69
Review
základní 22. kolo 142
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 2. 2023
14:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Karel Svoboda
85
65
22
12
42
29
62
39
Review
základní 22. kolo 137
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
12. 2. 2023
14:45
Tělocvična SŠŘ Antonín Beran
Martin Havrda
63
64
9
25
30
40
43
52
Review
základní 22. kolo 138
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
17. 3. 2023
19:30
Sportovní hala Přelouč Petr Dočkal
Radek Cibulka
89
71
17
21
47
35
67
51
Review
základní 23. kolo 144
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Turnov
25. 2. 2023
09:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
Martin Havrda
93
67
23
26
46
34
63
44
Review
základní 23. kolo 145
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
25. 2. 2023
17:00
Hala TJ Jan Kvoch
Petr Dočkal
70
91
10
16
36
33
57
62
Review
základní 23. kolo 146
BK Přelouč
TJ Sokol BK Chrudim
25. 2. 2023
17:00
Sportovní hala Přelouč Marek Kohout
Tomáš Brandejs
39
133
7
29
22
61
35
93
Review
základní 23. kolo 147
Draci Vysoké Mýto
Chrudimsko
25. 2. 2023
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Karel Němec
85
66
20
9
38
25
65
39
Review
základní 23. kolo 149
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
13. 11. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Libor Lukeš
51
77
14
22
26
41
42
63
Review
základní 23. kolo 148
BK Loko Trutnov
BK Bizoni Náchod
25. 2. 2023
18:15
3. ZŠ Otto Jarolímek
Libor Lukeš
55
72
16
15
27
31
45
51
Review
základní 24. kolo 150
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
26. 2. 2023
09:15
Městská hala Litomyšl Ondřej Veselý
Jakub Válek
61
78
21
25
36
40
46
56
Review
základní 24. kolo 151
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
26. 2. 2023
10:00
Hala TJ Jan Kvoch
Jan Zima
52
80
14
29
31
47
38
66
Review
základní 24. kolo 154
Draci Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
26. 2. 2023
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Petr Dočkal
David Schmidt
84
75
21
28
42
45
63
54
Review
základní 24. kolo 155
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
26. 2. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Radek Michlík
54
69
8
27
29
42
42
58
Review
základní 24. kolo 152
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Hořice
26. 2. 2023
11:00
SH ZŠ Studánka Marek Kohout
Tomáš Brandejs
77
84
11
19
31
45
48
64
Review
základní 24. kolo 156
BK Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
11. 3. 2023
16:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Libor Lukeš
Jan Zima
72
75
15
13
41
28
52
53
68
68
Review
základní 24. kolo 153
BK Přelouč
Chrudimsko
26. 2. 2023
16:30
Sportovní hala Přelouč Libor Lukeš
Martin Havrda
71
66
23
18
33
34
55
47
Review
základní 25. kolo 157
Kanonýři Josefov
Chrudimsko
4. 3. 2023
17:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Libor Lukeš
67
74
16
18
32
38
47
58
Review
základní 25. kolo 159
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. 3. 2023
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Karel Němec
Marek Kohout
75
65
21
22
39
32
54
46
Review
základní 25. kolo 160
BK Přelouč
TJ Tesla Pardubice "B"
4. 3. 2023
17:00
Sportovní hala Přelouč Jan Zima
Radek Cibulka
55
73
16
18
27
42
43
49
Review
základní 25. kolo 161
TJ Jiskra Hořice
Basketbal TJ Svitavy
4. 3. 2023
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Martin Svoboda
Antonín Beran
35
85
7
22
22
43
28
65
Review
základní 25. kolo 158
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol BK Chrudim
4. 3. 2023
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Michlík
Petr Dočkal
75
70
28
10
50
33
60
50
Review
základní 25. kolo 162
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
15. 3. 2023
18:15
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Libor Lukeš
62
75
10
22
20
45
44
58
Review
základní 26. kolo 169
TJ Jiskra Hořice
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
20
0
*
Review
základní 26. kolo 163
BK Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
5. 3. 2023
09:30
3. ZŠ Michaela Bubeníčková
Lukáš Hartig
66
57
11
12
29
26
48
41
Review
základní 26. kolo 165
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
5. 3. 2023
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Petr Dočkal
64
68
21
14
33
29
52
40
Review
základní 26. kolo 167
Draci Vysoké Mýto
TJ Tesla Pardubice "B"
5. 3. 2023
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Marek Kohout
Jan Zima
93
68
23
23
52
35
76
50
Review
základní 26. kolo 168
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
5. 3. 2023
10:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Radek Michlík
67
57
16
13
34
24
48
45
Review
základní 26. kolo 164
BK Bizoni Náchod
Chrudimsko
5. 3. 2023
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Zima
Libor Lukeš
81
68
23
8
41
27
64
42
Review
základní 26. kolo 166
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 3. 2023
16:30
Sportovní hala Přelouč Radek Michlík
Petr Dočkal
80
94
16
29
38
44
56
71
Review
základní 27. kolo 172
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Bizoni Náchod
18. 3. 2023
11:00
SH ZŠ Studánka Petr Dočkal
Jan Zima
91
85
24
13
43
34
66
53
Review
základní 27. kolo 173
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kanonýři Josefov
18. 3. 2023
17:00
Hala TJ Radek Michlík
Jan Krajcigr
65
62
17
16
37
32
55
44
Review
základní 27. kolo 174
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
18. 3. 2023
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Otto Jarolímek
84
100
20
26
46
56
62
77
Review
základní 27. kolo 175
BK Loko Trutnov
Chrudimsko
18. 3. 2023
18:15
3. ZŠ Martin Havrda
Petr Dočkal
79
60
23
24
38
31
65
46
Review
základní 27. kolo 171
Basketbal TJ Svitavy
Draci Vysoké Mýto
18. 3. 2023
19:00
SH Na Střelnici Karel Janík
Petr Mynarčík
59
50
6
13
19
25
35
34
Review
základní 27. kolo 170
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
18. 3. 2023
20:00
Městská hala Litomyšl Jan Kvoch
Jakub Kmošek
92
82
18
21
44
41
70
61
Review
základní 28. kolo 178
ADFORS Basket Litomyšl
Draci Vysoké Mýto
19. 3. 2023
09:00
Městská hala Litomyšl Radek Michlík
Tomáš Polda
68
75
18
21
28
44
52
58
Review
základní 28. kolo 182
BK Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
19. 3. 2023
09:30
3. ZŠ Jan Zima
Libor Lukeš
82
80
25
23
43
43
62
63
Review
základní 28. kolo 179
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Bizoni Náchod
19. 3. 2023
10:00
Hala TJ Karel Svoboda
Martin Havrda
71
70
25
15
35
33
50
54
Review
základní 28. kolo 181
Sokol Nová Paka
Chrudimsko
19. 3. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Petr Dočkal
75
63
21
15
38
24
57
43
Review
základní 28. kolo 177
Basketbal TJ Svitavy
BK Přelouč
19. 3. 2023
12:00
SH Na Střelnici Karel Janík
Petr Mynarčík
113
29
23
7
43
17
79
23
Review
základní 28. kolo 180
TJ Tesla Pardubice "B"
Kanonýři Josefov
19. 3. 2023
12:30
SH ZŠ Studánka Jan Kvoch
Ondřej Vlach
74
69
13
17
33
33
52
42
Review
základní 28. kolo 176
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
18. 3. 2023
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Tomáš Roubiček
82
68
14
15
39
32
59
49
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Sokol BK Chrudim 26 23 3 2.458 1.628 49
2. BK Bizoni Náchod 26 20 6 1.838 1.502 46
3. Basketbal TJ Svitavy 26 18 8 1.789 1.439 44
4. TJ Tesla Pardubice "B" 26 17 9 2.054 1.903 43
5. Kanonýři Josefov 26 15 11 1.821 1.637 41
6. Draci Vysoké Mýto 26 14 12 1.946 1.838 40
7. TJ Jiskra Hořice 26 12 14 1.793 1.880 38
8. TJ Turnov 26 13 13 1.820 1.774 38
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26 11 15 1.845 1.938 37
10. ADFORS Basket Litomyšl 26 9 17 1.739 1.888 35
11. BK Přelouč 26 9 17 1.639 2.099 35
12. BK Loko Trutnov 26 9 17 1.732 1.950 35
13. Sokol Nová Paka 26 7 19 1.623 2.049 33
14. Chrudimsko 26 5 21 1.467 2.039 31
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Sarpong BK Bizoni Náchod 31 25 1.0 25.6 8.2 2.0 3.1/5.1 60.9 1.2
Milan Jaroš Draci Vysoké Mýto 32 29 1.0 19.8 7.7 0.3 3.6/4.7 76.5 1.3
Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 24 20 1.0 28.5 3.7 5.0 6.2/9.1 68.1 1.9
Jakub Coufal TJ Jiskra Havlíčkův 27 26 1.0 21.1 6.8 1.3 3.6/5.8 62.7 2.3
Tomáš Teplý TJ Sokol BK Chrudim 35 27 1.0 19.3 2.0 4.5 1.8/2.0 87.3 2.6
Jan Bubeník TJ Sokol BK Chrudim 40 27 1.0 17.0 4.1 1.9 3.2/4.1 77.7 1.9
Dominik Mach BK Loko Trutnov 23 25 1.0 17.4 5.1 1.8 1.9/4.4 43.1 1.8
Jakub Nejedlo TJ Turnov 33 23 1.0 18.2 7.7 0.1 2.5/3.7 66.3 2.1
Štěpán Kostka TJ Svitavy 23 23 1.0 18.1 5.7 1.6 1.9/3.7 51.2 1.9
Jakub Kačenga TJ Svitavy 31 26 1.0 15.8 5.2 1.0 2.5/4.0 63.5 2.9
Lukáš Derner Kanonýři Josefov 23 27 1.0 15.0 4.2 1.7 1.6/2.7 59.5 2.4
Ondřej Votava TJ Sokol BK Chrudim 37 26 1.0 15.1 3.5 2.2 1.6/4.3 37.8 2.5
23 Tomáš Hřebík TJ Tesla Pardubice "B" 18 26 1.0 14.1 2.7 2.2 2.2/3.5 62.6 1.2
Luboš Bulušek BK Přelouč 31 20 1.0 18.2 2.9 3.4 2.3/3.4 67.6 2.0
Tomáš Folta ADFORS Basket Litomy 18 17 1.0 21.1 5.5 2.4 3.0/4.9 60.7 2.4
Radim Konvalina BK Přelouč 39 18 1.0 19.8 7.4 0.5 3.5/4.8 72.4 2.6
Ladislav Vích TJ Turnov 29 26 1.0 13.6 4.8 0.7 2.0/2.8 69.9 2.1
22 Ondřej Kočvara TJ Tesla Pardubice "B" 21 15 1.0 23.1 5.9 2.7 3.1/4.0 76.7 1.5
Vojtěch Čermák BK Bizoni Náchod 39 18 1.0 19.3 5.2 2.2 2.3/3.0 77.8 1.6
Jan Jirsák Kanonýři Josefov 34 22 1.0 14.5 5.4 0.5 2.4/4.7 50.0 2.8
Ondřej Plocek Sokol Nová Paka 21 19 1.0 16.4 6.0 0.0 4.4/5.8 75.5 2.8
Tomáš Rossi TJ Sokol BK Chrudim 20 30 1.0 10.1 4.1 0.2 1.4/2.1 64.1 2.4
Vojtěch Janata TJ Svitavy 23 20 1.0 15.1 3.6 1.5 3.5/5.7 61.9 3.0
7 Jakub Šrámek TJ Tesla Pardubice "B" 21 30 1.0 10.0 2.9 0.9 1.6/3.2 49.0 2.6
Michal Balcar Draci Vysoké Mýto 23 26 1.0 10.9 2.9 1.1 1.8/2.8 65.3 1.6
6 Daniel Pešek TJ Tesla Pardubice "B" 20 25 1.0 11.2 1.4 2.6 0.8/1.5 0.0* 1.8
Martin Tondr BK Bizoni Náchod 31 26 1.0 10.3 2.3 0.9 3.0/5.2 59.0 2.7
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 21 17 1.0 15.7 3.1 2.8 1.2/1.7 0.0* 2.9
Filip Rais TJ Jiskra Hořice 33 27 1.0 9.7 0.7 2.4 1.1/2.0 57.4 3.2
Jan Soudek TJ Sokol BK Chrudim 32 22 1.0 11.5 2.9 1.2 2.1/3.4 62.7 1.0
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 18 13 1.0 19.4 4.5 2.8 2.2/3.2 66.7 2.5
Pavel Holeček TJ Jiskra Hořice 30 26 1.0 9.7 4.0 0.1 1.2/2.1 58.2 3.0
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomy 18 17 1.0 14.5 3.6 1.4 3.1/4.9 63.1 2.0
Adam Šuhajda BK Loko Trutnov 23 19 1.0 12.9 4.3 0.9 1.4/3.3 43.5 2.9
Jakub Jeníček TJ Turnov 32 16 1.0 15.0 3.8 2.1 1.3/2.1 61.8 1.5
Dominik Škarda BK Přelouč 22 24 1.0 9.9 1.2 2.1 1.1/1.7 0.0* 1.2
Kamil Hubka BK Bizoni Náchod 28 27 1.0 8.6 2.6 0.7 1.4/3.0 48.1 2.0
Michal Ropek Draci Vysoké Mýto 19 28 1.0 7.7 2.2 0.7 1.2/1.9 0.0* 3.0
Martin Lepold TJ Svitavy 39 19 1.0 11.4 0.9 2.8 0.9/1.3 0.0* 2.3
Michal Bílek ADFORS Basket Litomy 18 15 1.0 14.3 3.7 1.1 3.4/4.3 79.7 1.6
Pavel Kaplan Draci Vysoké Mýto 22 24 1.0 8.9 2.5 0.9 1.3/2.3 59.3 0.9
Jan Pidima Draci Vysoké Mýto 31 22 1.0 9.5 1.6 1.9 0.6/1.2 0.0* 2.5
Michal Valšík TJ Turnov 38 22 1.0 9.5 2.7 1.0 1.3/1.5 0.0* 2.1
Hugo Zapadlo BK Loko Trutnov 18 21 1.0 9.8 3.0 0.9 1.0/2.0 50.0 1.8
Martin Truneček TJ Sokol BK Chrudim 30 24 1.0 8.5 0.9 2.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
Aleš Chytil Draci Vysoké Mýto 21 16 1.0 12.4 4.1 0.7 2.3/3.4 66.7 1.8
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomy 18 25 1.0 7.8 2.4 0.7 0.9/2.0 44.0 1.8
4 Lukáš Boháček TJ Tesla Pardubice "B" 22 17 1.0 11.1 3.4 0.9 1.6/3.5 45.8 2.0
Jan Večeřa TJ Sokol BK Chrudim 32 27 1.0 6.9 2.3 0.6 0.7/1.2 0.0* 2.0
Vít Eisenvort TJ Jiskra Havlíčkův 22 23 1.0 8.0 2.4 0.8 0.8/1.3 0.0* 2.5
Ondřej Špetlík TJ Turnov 27 25 1.0 7.2 3.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.3
Petr Kouba BK Přelouč 20 23 1.0 7.8 2.8 0.3 1.2/1.8 0.0* 2.4
44 Philip Stryka TJ Tesla Pardubice "B" 22 24 1.0 7.3 3.0 0.1 1.0/2.0 0.0* 2.3
Lukáš Kvapil TJ Svitavy 30 18 1.0 9.4 1.9 0.9 2.7/3.6 73.8 2.3
16 Vojtěch Kvapil TJ Tesla Pardubice "B" 20 29 1.0 5.8 1.4 0.6 1.1/2.2 49.2 2.5
Martin Bureš BK Bizoni Náchod 23 19 1.0 8.6 3.3 0.3 1.2/3.2 36.7 1.8
Lukáš Harašta TJ Svitavy 34 27 1.0 6.0 0.8 1.3 0.6/1.0 0.0* 2.1
Zdeněk Hanzlík Kanonýři Josefov 35 16 1.0 9.7 2.2 1.5 0.8/1.1 0.0* 1.8
Adam Štěpánský BK Loko Trutnov 20 17 1.0 9.1 2.2 1.2 1.1/2.2 48.6 2.8
Petr Bartoš Sokol Nová Paka 33 25 1.0 6.1 2.3 0.2 0.8/2.4 35.6 2.5
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 19 19 1.0 7.9 2.4 0.4 2.0/3.1 64.4 1.3
Aleš Kysilka BK Přelouč 18 25 1.0 6.0 2.3 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.2
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomy 17 20 1.0 7.6 1.7 1.1 1.0/1.2 0.0* 1.5
Ondřej Krejčí TJ Turnov 25 22 1.0 6.8 2.8 0.1 0.8/2.2 34.7 2.1
Filip Hladík TJ Jiskra Havlíčkův 23 19 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.4
Vojtěch Zajíček Kanonýři Josefov 24 12 1.0 12.3 2.8 1.3 2.8/5.0 56.7 2.1
Jiří Hrubý Kanonýři Josefov 43 17 1.0 8.7 2.1 1.2 0.9/1.8 0.0* 3.0
Zdeněk Táborský TJ Sokol BK Chrudim 35 20 1.0 7.3 1.7 1.2 0.4/0.9 0.0* 1.2
Denis Kusko TJ Jiskra Hořice 33 24 1.0 6.0 0.8 1.4 0.1/0.3 0.0* 2.2
Jan Coufal TJ Jiskra Havlíčkův 27 21 1.0 6.8 3.0 0.0 0.9/2.3 37.5 2.4
Tomáš Duben TJ Jiskra Havlíčkův 28 17 1.0 8.2 1.4 1.8 0.1/0.1 0.0* 1.1
Ladislav Cejp Draci Vysoké Mýto 21 23 1.0 6.0 2.0 0.2 1.4/2.3 60.4 3.1
Jan Haman Kanonýři Josefov 20 17 1.0 8.1 2.1 0.9 1.4/2.2 60.5 1.7
Aleš Dědek TJ Jiskra Hořice 39 16 1.0 8.5 3.6 0.0 1.3/2.1 58.8 1.4
Rostislav Bambuškar TJ Jiskra Hořice 38 9 1.0 13.1 5.2 0.1 2.3/3.0 77.8 2.2
12 Michael Hejzlar TJ Tesla Pardubice "B" 20 12 1.0 9.6 2.7 0.7 2.3/3.5 64.3 2.5
Václav Gottštein Sokol Nová Paka 54 15 1.0 7.6 1.4 1.1 1.4/2.1 65.6 2.5
Hugo Sekot Sokol Nová Paka 21 9 1.0 12.1 2.8 1.9 0.9/2.1 42.1 3.2
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 18 6 1.0 17.7 6.2 1.2 1.8/2.8 64.7 0.2
Tomáš Kotěra ADFORS Basket Litomy 21 22 1.0 4.8 1.3 0.6 0.4/0.6 0.0* 1.5
David Zeman TJ Jiskra Hořice 34 17 1.0 6.2 1.3 1.0 0.6/0.8 0.0* 2.9
Martin Sochor Sokol Nová Paka 31 13 1.0 8.1 2.8 0.2 1.9/4.3 44.6 2.0
Filip Hájek Draci Vysoké Mýto 23 10 1.0 10.4 3.3 0.7 1.7/2.7 63.0 1.9
Jiří Hartman TJ Jiskra Havlíčkův 27 25 1.0 4.1 2.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
Erwin Gottštein Sokol Nová Paka 29 14 1.0 7.3 2.9 0.1 1.4/2.4 55.9 3.2
Filip Pokorný TJ Jiskra Havlíčkův 26 25 1.0 4.1 1.4 0.2 0.7/1.2 0.0* 2.9
Jan Štěpánský BK Loko Trutnov 29 19 1.0 5.4 0.8 1.2 0.2/0.8 0.0* 2.3
Ondřej Holub TJ Turnov 35 18 1.0 5.4 1.3 0.7 0.8/0.9 0.0* 1.8
Martin Vacek TJ Jiskra Havlíčkův 20 13 1.0 7.4 3.2 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.5
Michal Vaněček BK Bizoni Náchod 37 25 1.0 3.8 1.1 0.4 0.6/1.4 0.0* 2.7
Tomáš Kmoníček Sokol Nová Paka 29 8 1.0 11.4 2.8 1.4 1.8/2.3 77.8 2.9
Tomáš Faltýnek Kanonýři Josefov 38 17 1.0 5.3 2.1 0.1 1.0/2.3 43.6 1.7
Michael Weber TJ Jiskra Havlíčkův 28 20 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/1.6 0.0* 2.7
Jan Kachlík Chrudimsko 19 20 1.0 4.5 1.6 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.3
Jan Alexa TJ Svitavy 24 17 1.0 5.0 2.1 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.6
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 24 11 1.0 7.6 1.1 1.5 0.8/1.2 0.0* 2.2
Jindřich Nohal TJ Svitavy 39 26 1.0 3.2 1.1 0.3 0.1/0.4 0.0* 3.2
Vojtěch Plecháč Kanonýři Josefov 24 22 1.0 3.8 0.9 0.4 0.8/1.1 0.0* 2.7
24 Dan Tesař TJ Tesla Pardubice "B" 19 10 1.0 8.1 2.9 0.2 1.7/2.7 63.0 3.1
Michal Zavřel TJ Jiskra Hořice 32 14 1.0 5.8 1.5 0.6 1.1/1.8 0.0* 2.4
Radek Vejražka Kanonýři Josefov 42 14 1.0 5.6 2.1 0.1 0.9/1.9 0.0* 1.4
Jakub Hrdý TJ Jiskra Hořice 36 26 1.0 3.0 0.4 0.7 0.2/0.5 0.0* 1.7
Milan Alexa TJ Svitavy 31 26 1.0 2.9 0.6 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.6
Tomáš Mráz TJ Jiskra Hořice 22 4 1.0 19.0 4.8 1.5 5.0/8.3 60.6 3.0
Petr Přemyslovský BK Přelouč 43 7 1.0 10.7 4.6 0.0 1.6/2.6 61.1 3.0
Ondřej Klimek BK Bizoni Náchod 37 25 1.0 3.0 0.3 0.7 0.2/0.4 0.0* 1.7
Ondřej Svoboda Sokol Nová Paka 20 23 1.0 3.2 0.8 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.1
35 Adam Vondráček TJ Tesla Pardubice "B" 18 9 1.0 8.1 1.0 1.9 0.4/0.7 0.0* 1.3
Jan Filip TJ Sokol BK Chrudim 32 8 1.0 9.1 2.4 1.0 1.4/2.4 57.9 1.8
Tomáš Bureš Kanonýři Josefov 23 10 1.0 7.2 1.7 1.1 0.5/1.4 0.0* 2.6
Jiří Klápště TJ Turnov 41 17 1.0 4.1 1.2 0.4 0.4/0.9 0.0* 3.3
Viktor Brožek BK Bizoni Náchod 31 16 1.0 4.3 1.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 2.3
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomy 20 10 1.0 6.9 2.2 0.7 0.4/1.4 0.0* 2.5
Štěpán Žďárek Kanonýři Josefov 38 9 1.0 7.2 1.3 1.2 0.9/1.0 0.0* 2.3
Jan Krajcigr TJ Jiskra Havlíčkův 27 15 1.0 4.3 1.2 0.3 1.1/2.3 47.1 2.4
Antonín Mojsl TJ Turnov 28 17 1.0 3.6 0.3 0.9 0.2/0.3 0.0* 1.8
Štěpán Čeněk Kanonýři Josefov 45 15 1.0 4.1 1.6 0.1 0.7/1.5 0.0* 2.4
Daniel Barták Draci Vysoké Mýto 22 25 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomy 17 9 1.0 6.7 1.2 1.2 0.6/0.7 0.0* 1.4
Kostiantyn Butov TJ Jiskra Havlíčkův 36 4 1.0 14.8 2.8 1.5 4.8/6.3 76.0 2.0
Petr Weis TJ Svitavy 31 15 1.0 3.9 0.9 0.7 0.2/0.5 0.0* 2.3
Vojtěch Skalický Sokol Nová Paka 23 6 1.0 9.7 1.8 1.5 1.5/2.3 64.3 1.8
Martin Štajer BK Loko Trutnov 28 9 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/2.6 39.1 2.8
Ondřej Skotálek Draci Vysoké Mýto 27 12 1.0 4.7 0.9 0.9 0.1/0.8 0.0* 1.6
Jan Ježek TJ Turnov 19 13 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.5
Luboš Machek TJ Sokol BK Chrudim 30 14 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.5
Ladislav Malý BK Loko Trutnov 38 3 1.0 17.7 5.0 1.7 2.7/3.7 72.7 0.7
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 20 12 1.0 4.4 1.8 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.8
Kryštof Košťál TJ Jiskra Hořice 23 21 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomy 17 20 1.0 2.5 1.0 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.7
Martin Šorf ADFORS Basket Litomy 38 7 1.0 7.0 1.4 0.9 1.6/2.3 68.8 2.0
21 Matěj Šindelář TJ Tesla Pardubice "B" 22 23 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.5
Michal Krista Kanonýři Josefov 40 6 1.0 7.7 1.3 1.5 0.5/0.5 0.0* 2.8
Matěj Krčmář BK Loko Trutnov 20 20 1.0 2.3 0.6 0.3 0.2/0.5 0.0* 2.1
Jakub Provazník TJ Tesla Pardubice "B" 20 4 1.0 11.0 3.5 0.8 1.8/2.8 63.6 2.5
14 František Horák TJ Tesla Pardubice "B" 21 9 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.8
Martin Sejpka BK Loko Trutnov 31 4 1.0 10.5 3.0 0.8 2.3/3.5 64.3 3.3
Radek Jasanský Draci Vysoké Mýto 37 8 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.6
Petr Kučera TJ Turnov 26 10 1.0 4.0 1.1 0.5 0.3/0.7 0.0* 1.9
13 Adam Dvořák TJ Tesla Pardubice "B" 20 13 1.0 3.1 0.8 0.4 0.2/0.8 0.0* 1.8
Stanislav David BK Loko Trutnov 30 7 1.0 5.6 2.3 0.1 0.6/0.7 0.0* 3.9
Jakub Kočí Draci Vysoké Mýto 32 22 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.2
Filip Dašek BK Přelouč 26 13 1.0 3.0 0.9 0.1 0.9/2.2 41.4 1.6
17 Petr Lachman TJ Tesla Pardubice "B" 21 19 1.0 2.1 0.2 0.4 0.5/0.7 0.0* 1.5
Daniel Pevný TJ Jiskra Havlíčkův 22 10 1.0 3.8 0.8 0.7 0.1/0.2 0.0* 0.5
Zdeněk Hodek ADFORS Basket Litomy 42 9 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/1.1 0.0* 2.8
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 49 21 1.0 1.8 0.1 0.5 0.1/0.2 0.0* 1.3
Dominik Jarkovský Kanonýři Josefov 24 18 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.5
Ondřej Prokop BK Bizoni Náchod 32 18 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Petr Siegel Sokol Nová Paka 36 5 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.8
Nikita Egorov ADFORS Basket Litomy 33 7 1.0 4.9 1.7 0.1 1.0/1.9 0.0* 2.4
Aleš Peterka Sokol Nová Paka 32 4 1.0 8.3 2.3 0.3 3.0/4.0 75.0 1.8
Martin Kopecký ADFORS Basket Litomy 38 5 1.0 6.6 2.2 0.4 1.0/1.8 0.0* 3.8
Matouš Bedrník BK Loko Trutnov 21 2 1.0 15.5 2.0 3.5 1.0/2.5 40.0 2.5
Ondřej Zítko TJ Sokol BK Chrudim 46 4 1.0 7.8 0.8 2.0 0.3/0.3 0.0* 1.3
Jan Hašek Kanonýři Josefov 45 7 1.0 4.4 0.6 1.0 0.3/0.6 0.0* 1.7
Jiří Lamač TJ Turnov 21 13 1.0 2.2 0.5 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.9
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 19 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.0
Jakub Tegel Sokol Nová Paka 23 2 1.0 13.0 4.5 0.5 2.5/2.5 100.0 1.5
Jakub Mokříš BK Přelouč 36 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.6
Robert Paulíček Kanonýři Josefov 43 3 1.0 8.7 3.0 0.0 2.7/4.0 66.7 3.3
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův 19 15 1.0 1.7 0.6 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.6
Radek Žďánský BK Přelouč 42 11 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.5
15 Stefano Petric TJ Tesla Pardubice "B" 21 6 1.0 3.7 0.8 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.8
Dominik Hanák BK Loko Trutnov 19 24 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Jan Kučírek TJ Jiskra Havlíčkův 30 10 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/0.9 0.0* 1.5
9 David Dymák TJ Tesla Pardubice "B" 22 18 1.0 1.2 0.3 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.3
Lukáš Semelka TJ Jiskra Hořice 24 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.9
David Mestek Kanonýři Josefov 24 7 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.9
Jan Šafář Sokol Nová Paka 31 3 1.0 6.7 1.0 1.3 0.7/1.3 0.0* 3.3
Milan Poprašič BK Bizoni Náchod 39 15 1.0 1.3 0.1 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.3