Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 141
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
28. 9. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Jan Menšík
Matouš Přidal
68
91
15
22
37
48
52
74
Review
skupina E 2. kolo 145
BK Snakes Ostrava
BK Opava
7. 11. 2021
10:00
ZŠ Dvorského Dominik Holaň
Matouš Přidal
77
64
31
21
45
35
66
46
Review
skupina E 3. kolo 149
BK Snakes Ostrava
BK Mohelnice
19. 9. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Michal Slovák
129
48
29
13
64
21
98
40
Review
skupina E 4. kolo 155
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 10. 2021
17:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Vojtěch Ščurek
148
26
51
11
77
15
119
17
Review
skupina E 5. kolo 159
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 10. 2021
11:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Vojtěch Ščurek
186
21
49
7
99
7
140
11
Review
skupina E 6. kolo 163
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
16. 10. 2021
12:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Marek Bešina
80
78
19
23
40
37
64
62
Review
skupina E 7. kolo 168
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
17. 10. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2 Jakub Válek
Martin Račanský
31
85
11
18
15
43
21
62
Review
skupina E 8. kolo 169
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
16. 12. 2021
15:15
SH Ostrava-Tatran Petr Opletal
Michal Slovák
95
65
26
15
51
30
72
47
Review
skupina E 9. kolo 173
BK Mohelnice
BK Snakes Ostrava
14. 12. 2021
17:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Vladislav Trmač
43
123
14
37
23
64
34
98
Review
skupina E 10. kolo 177
BK Opava
BK Snakes Ostrava
7. 12. 2021
17:00
Víceúčelová hala Opava Jan Menšík
Michal Slovák
56
77
15
25
31
45
44
68
Review
skupina E 11. kolo 183
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
13:00
Basketpoint aréna Tomáš Holubek
René Klapetek
58
101
11
31
23
59
35
78
Review
skupina E 12. kolo 187
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
12:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
Marek Bešina
31
102
14
30
16
55
24
77
Review
skupina E 13. kolo 192
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
4. 12. 2021
15:00
ZŠ Dvorského Johana Križanová
Michal Slovák
143
28
32
9
71
16
118
24
Review
skupina E 14. kolo 195
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
5. 12. 2021
12:30
ZŠ Dvorského Johana Križanová
Michal Slovák
119
56
29
19
59
32
96
42
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matyáš Kaspřík Snakes Ostrava 15 29 1.0 16.8 7.4 0.1 1.7/4.0 42.2 2.5
Daniel Stefanov Snakes Ostrava 15 27 1.0 13.3 5.6 0.2 1.4/2.9 50.6 1.9
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 15 24 1.0 14.2 2.9 2.5 0.9/1.3 0.0* 1.0
Kryštof Masopust Snakes Ostrava 15 31 1.0 8.1 3.3 0.2 0.9/1.8 0.0* 2.2
Matyáš Vítek Snakes Ostrava 15 18 1.0 12.9 3.4 1.5 1.5/2.0 75.0 2.5
Ondřej Skupeň Snakes Ostrava 15 22 1.0 9.3 3.6 0.4 0.9/1.9 0.0* 2.5
Richard Bauer Snakes Ostrava 15 26 1.0 7.4 3.1 0.2 0.6/1.2 0.0* 2.3
Štěpán Grygar Snakes Ostrava 15 27 1.0 7.0 2.4 0.5 0.7/1.7 0.0* 1.0
Vojtěch Veselý Snakes Ostrava 15 28 1.0 5.6 1.9 0.3 1.0/1.4 0.0* 2.0
Oliver Celerin Snakes Ostrava 15 24 1.0 4.8 1.9 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
Vilém Gabzdyl Snakes Ostrava 15 21 1.0 3.7 0.9 0.6 0.2/0.4 0.0* 0.9
František Burian Snakes Ostrava 15 13 1.0 3.5 1.5 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Richard Štefek Snakes Ostrava 14 12 1.0 3.5 1.1 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.2
Jakub Zetek Snakes Ostrava 15 6 1.0 6.7 2.5 0.0 1.7/1.8 0.0* 0.8
Marko Duspara Snakes Ostrava 14 8 1.0 3.8 1.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.0
Šimon Skopal Snakes Ostrava 15 17 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Jan Klhůfek Snakes Ostrava 15 8 1.0 2.6 1.0 0.1 0.3/1.1 0.0* 0.8
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 14 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.9
Vojtěch Nevrla Snakes Ostrava 14 7 1.0 2.6 0.7 0.1 0.7/1.1 0.0* 0.6
Sebastian Hynčica Snakes Ostrava 14 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Marek Filipský Snakes Ostrava 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jakub Řeha Snakes Ostrava 14 6 1.0 1.2 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.2
Adam Žvak Snakes Ostrava 14 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Matyáš Zoubek Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Himlar Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hanel Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Grozman Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Stolarczyk Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Jabloński Snakes Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Rehák Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Adamec Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Zapletal Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jícha Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bordovský Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Gabzdyl Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pustějovský Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Duhajský Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Baďura Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Franek Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kapusta Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Foltýn Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Křenek Snakes Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Chyba Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Štibrocha Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdenek Stříbný Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Červený Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Špaňhel Snakes Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F+ F-
TJ Sokol Kbely 25 16.7 0.9 5.5 /14.2 38.8 0.0 0.0
BK Kladno 28 20.6 2.3 7.4 /17.9 41.4 0.0 0.0
SŠB Pardubice 24 23.2 2.0 9.6 /20.3 47.4 0.0 0.0
Královští Sokoli 26 23.5 1.7 11.1 /24.1 46.0 0.0 0.0
BA Sparta 24 30.9 4.6 10.2 /19.1 53.3 0.0 0.0
Sokol Písek 28 29.3 6.2 11.4 /18.1 63.0 1.7 1.8
SLUNETA Ústí n.L. 27 29.7 1.9 9.6 /19.2 50.0 0.0 0.0
BK Levharti Chomutov 27 27.5 1.2 9.0 /22.9 39.2 0.0 0.0
Sokol Pražský 28 34.3 3.9 9.0 /18.1 49.9 0.0 0.0
Tygři Praha 28 35.9 1.2 6.5 /16.4 39.8 0.0 0.0
BASKET Brno 25 31.2 3.0 10.5 /21.5 48.8 0.0 0.0
BK Pelhřimov 27 25.6 5.5 10.1 /10.1 100.0 0.0 0.0
BC Nový Jičín 26 20.9 1.7 6.3 /15.3 41.1 0.0 0.0
SKUP-BCM Olomouc 28 28.6 2.9 10.4 /21.5 48.3 0.0 0.0
Sokol Vyšehrad 26 7.5 0.7 1.9 /5.3 36.2 0.0 0.0
Basket Poděbrady 23 31.7 3.1 9.2 /17.0 54.1 0.0 0.0
Tygři Brno 31 36.1 2.3 9.5 /18.0 53.0 1.6 1.5
BC Vysočina 27 24.9 3.9 7.0 /15.4 45.4 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 23 22.9 1.7 4.9 /11.6 42.5 0.0 0.0
SK Žabovřesky 26 23.7 0.6 9.3 /19.2 48.5 0.0 0.0
BK Beroun 26 18.5 3.6 7.5 /16.4 45.5 0.0 0.0
Válečníci Děčín 30 31.1 5.5 10.1 /18.5 54.4 1.9 2.1
BK Brandýs n.L. 26 30.9 2.5 11.7 /22.9 51.2 0.0 0.0
BA Nymburk 23 24.2 2.9 8.9 /20.1 44.4 0.0 0.0
Basketpoint F-M 22 24.3 3.3 8.3 /17.8 46.7 0.0 0.0
USK Praha 29 29.2 5.4 11.1 /21.5 51.8 2.0 1.8
BK Klatovy 26 24.8 3.7 9.1 /19.8 46.0 0.0 0.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 29 30.5 4.8 10.1 /17.9 56.5 2.0 1.8
STRABAG Zlín 24 24.8 2.1 8.8 /16.5 53.4 0.0 0.0
Snakes Ostrava 31 33.6 5.4 9.4 /17.9 52.3 1.5 2.1
NH Ostrava 29 34.3 5.5 8.3 /15.9 52.2 2.1 2.0
BK Mohelnice 26 19.9 2.6 9.0 /17.8 50.6 0.0 0.0
Jižní Supi 26 23.6 1.8 7.8 /22.4 35.0 0.0 0.0
Slavoj Litoměřice 28 16.7 1.6 5.9 /16.0 37.0 0.0 0.0
Basketbal TJ Svitavy 26 17.3 4.4 8.4 /19.4 43.2 0.0 0.0
BK Jiskra Domažlice 25 22.2 3.8 8.1 /19.2 42.2 0.0 0.0
BK Opava 31 27.1 2.1 12.8 /22.0 58.2 1.8 1.7
BCM Orli Prostějov 26 16.3 1.3 8.2 /21.9 37.5 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Zavřel Maxmilian 24 6 18 0 1.2 1.4 1.3
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 19 6 13 0 1.3 1.0 1.1
Výborný Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Vondráček Marek 7 7 0 0 1.0 1.1 1.0
Vlach Ondřej 4 1 3 0 1.9 2.8 2.3
Vildová Linda 13 2 11 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Večeřová Tereza 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 8 8 0 0 1.1 1.1 1.1
Vampola Jakub 5 3 2 0 2.1 1.0 1.6
Válek Jakub 8 8 0 0 1.2 1.0 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Trmač Vladislav 24 2 22 0 1.1 1.1 1.1
Theodor Pavel 4 1 3 0 1.0 1.1 1.1
Tesař Michal 11 3 8 0 1.0 1.2 1.1
Tejček Tomáš 10 5 5 0 1.5 1.1 1.3
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Štancl Dominik 13 3 10 0 1.1 1.5 1.3
Špaček Jan 19 17 2 0 1.1 1.1 1.1
Šmůla Petr 3 1 2 0 1.5 1.0 1.3
Šmíd Pavel 7 5 2 0 1.0 1.2 1.1
Šlaj Jiří 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Škaroupka Michal 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 9 9 0 0 1.2 1.0 1.1
Ščurek Vojtěch 18 4 14 0 1.1 1.1 1.1
Šafařík Michal 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 7 3 4 0 1.1 1.0 1.0
Sýkora Václav 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Svoboda Martin 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Svejkovský Ondřej 4 3 1 0 1.1 1.1 1.1
Sochor Jakub 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Slovák Michal 19 1 18 0 1.2 1.4 1.3
Slouková Daniela 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Slouková Sandra 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholzová Michaela 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 7 0 7 0 1.2 1.1 1.2
Schambergerová Barbora 3 0 3 0 1.8 1.2 1.5
Schaffner Vojta 6 1 5 0 1.2 1.3 1.2
Shumskyy Vitaliy 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Sekáč Martin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Rusz Ondřej 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Renc Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 1 1 0 1.3 2.5 1.9
Račanský Martin 9 0 9 0 1.2 1.0 1.1
Přidal Matouš 11 3 8 0 1.5 1.3 1.4
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Porvich Lubomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 1.8 1.1 1.4
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Podhůrský Pavel 15 4 11 0 1.1 1.4 1.2
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Jakub 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Peterková Lucie 1 1 0 0 2.5 2.0 2.3
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 7 5 2 0 1.3 1.1 1.2
Opletal Petr 10 9 1 0 1.3 1.4 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Nevřela Tomáš 9 4 5 0 1.4 1.3 1.4
Nesper Jindřich 15 9 6 0 1.1 1.5 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 7 6 1 0 1.0 1.4 1.2
Mynarčík Petr 10 8 2 0 1.2 1.2 1.2
Mycak Michael 8 3 5 0 1.4 1.1 1.3
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Musil Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 8 2 6 0 1.4 1.3 1.3
Minich Radovan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 7 7 0 0 1.1 1.4 1.2
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 7 4 3 0 1.1 1.5 1.3
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 21 4 17 0 1.4 1.3 1.3
Lunhul Vladislav 13 1 12 0 1.2 1.0 1.1
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 10 8 2 0 1.2 1.3 1.2
Lahoda Radek 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Kuncl Michal 3 2 1 0 1.0 2.7 1.8
Kult Michal 5 2 3 0 1.3 1.0 1.2
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 13 5 8 0 1.0 1.3 1.1
Křičková Lenka 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 5 3 2 0 1.2 1.5 1.4
Kremser Jakub 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Krejčiřík Jiří 11 2 9 0 1.1 1.4 1.2
Krčmář Dominik 17 8 9 0 1.1 1.2 1.2
Kraina Tomáš 6 4 2 0 1.0 1.2 1.1
Kovačovič Matej 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Kout Jan 5 4 1 0 1.3 1.1 1.2
Koudela Martin 10 7 3 0 1.6 1.4 1.5
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Koc Ondřej 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Klapetek René 8 4 4 0 1.3 1.1 1.2
Kesler Vladimír 10 5 5 0 1.2 1.1 1.1
Kejklíček Roman 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 8 4 4 0 1.3 1.3 1.3
Karwowska Klaudia 13 2 11 0 1.7 1.2 1.4
Karásek Jan 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Kapl Antonín 15 14 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 11 9 2 0 1.0 1.3 1.1
Jurník Vojtěch 6 1 5 0 1.0 1.3 1.2
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Josefus Ondřej 4 2 2 0 2.4 2.1 2.3
Jon Miloslav 12 4 8 0 1.3 1.2 1.2
Jodl Jiří 8 6 2 0 1.1 1.0 1.0
Jindřichová Simona 7 0 7 0 1.1 1.4 1.2
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 13 3 10 0 1.0 1.4 1.2
Jakubík Petr 7 4 3 0 1.1 1.1 1.1
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hušek Daniel 7 1 6 0 1.4 1.7 1.5
Hudec Filip 17 15 2 0 1.1 1.0 1.1
Hošťálek Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hošek Jan 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 4 3 1 0 1.1 1.1 1.1
Holubek Tomáš 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Holaň Dominik 9 4 5 0 1.2 1.7 1.4
Hendrych Jan 13 11 2 0 1.1 1.1 1.1
Hendrich Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hejnic Jan 7 4 3 0 1.8 1.2 1.5
Hejduk Jakub 12 9 3 0 1.3 1.2 1.2
Hecl Jan 9 8 1 0 1.1 1.3 1.2
Havlíček Petr 12 6 6 0 1.2 1.1 1.1
Hartig Lukáš 6 5 1 0 1.2 1.1 1.1
Hána Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hackl Filip 12 0 12 0 1.2 1.2 1.2
Giecek Adam 3 3 0 0 1.5 1.5 1.5
Galajda Václav 5 5 0 0 1.4 1.0 1.2
Frána Petr 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Eisner Petr 6 5 1 0 1.2 1.2 1.2
Dvořák Stanislav 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Ďurana Antonín 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Dub Michal 16 10 6 0 1.1 1.1 1.1
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 8 2 6 0 1.2 1.1 1.2
Čížek Daniel 9 5 4 0 1.4 1.2 1.3
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Bráblík Jan 9 6 3 0 1.0 1.2 1.1
Borek Dan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 1 1 0 0 1.0 3.5 2.3
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 14 3 11 0 1.2 1.1 1.1
Bešina Marek 11 2 9 0 1.1 1.0 1.1
Bendová Linda 6 5 1 0 1.5 1.6 1.5
Benda Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Barták Dominik 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Barták Matěj 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 3 3 0 0 1.3 2.2 1.8
Bakajsa Michal 7 5 2 0 1.1 1.1 1.1
Baďura Ota 12 7 5 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 7 5 2 0 1.0 1.1 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře