Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 141
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
28. 9. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Jan Menšík
Matouš Přidal
Preview
skupina E 2. kolo 145
BK Snakes Ostrava
BK Opava
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 3. kolo 149
BK Snakes Ostrava
BK Mohelnice
19. 9. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Michal Slovák
129
48
29
13
64
21
98
40
Review
skupina E 4. kolo 155
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 10. 2021
17:00
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 5. kolo 159
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 10. 2021
11:00
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 6. kolo 163
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
16. 10. 2021
12:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina E 7. kolo 168
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
17. 10. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
skupina E 8. kolo 169
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
17. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 9. kolo 173
BK Mohelnice
BK Snakes Ostrava
6. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 10. kolo 177
BK Opava
BK Snakes Ostrava
7. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 11. kolo 183
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 12. kolo 187
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
10:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 13. kolo 192
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
4. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 14. kolo 195
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
5. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SKUP-BCM Olomouc 2 2 0 185 106 4
2. Snakes Ostrava 1 1 0 129 48 2
3. NH Ostrava 1 1 0 107 42 2
4. BK Mohelnice 2 0 2 90 236 2
5. BC Nový Jičín 1 0 1 53 89 1
6. Basketpoint F-M 1 0 1 53 96 1
7. BK Opava 0 0 0
8. BCM Orli Prostějov 0 0 0
Hráč Věk Z

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Věk
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 3 9.0 0.0 4.7 /13.0 35.9 20.0
BK Kladno 2 27.0 2.0 11.0 /28.0 39.3 10.5
SŠB Pardubice 1 12.0 4.0 5.0 /15.0 33.3 14.0
Královští Sokoli 2 27.5 0.0 13.0 /24.5 53.1 18.5
BA Sparta 1 29.0 2.0 16.0 /27.0 59.3 23.0
Sokol Písek 2 38.0 6.5 14.5 /25.0 58.0 15.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 45.0 2.0 4.5 /10.0 45.0 16.0
BK Levharti Chomutov 2 13.5 1.0 3.0 /15.0 20.0 11.5
Sokol Pražský 3 63.0 4.3 6.0 /15.7 38.3 20.0
Tygři Praha 2 45.5 1.5 11.0 /22.5 48.9 15.0
BASKET Brno 2 26.5 3.5 6.0 /16.0 37.5 18.0
BK Pelhřimov 2 24.0 4.0 15.0 /15.0 100.0 0.0
BC Nový Jičín 1 21.0 3.0 2.0 /7.0 28.6 17.0
SKUP-BCM Olomouc 2 40.5 0.5 10.0 /20.0 50.0 14.5
Sokol Vyšehrad 2 8.5 1.5 1.5 /2.5 60.0 27.0
Basket Poděbrady 2 34.0 4.0 5.5 /22.0 25.0 14.0
Tygři Brno 2 22.0 1.0 3.0 /8.5 35.3 7.0
BC Vysočina 2 29.5 3.0 7.5 /16.0 46.9 16.5
Slavia Kroměříž 2 32.0 1.0 4.0 /11.0 36.4 19.5
SK Žabovřesky 2 15.0 0.0 10.0 /17.5 57.1 9.0
BK Beroun 1 20.0 2.0 4.0 /10.0 40.0 19.0
Válečníci Děčín 2 63.5 6.0 5.5 /11.0 50.0 15.0
BK Brandýs n.L. 2 45.5 1.5 12.5 /24.0 52.1 19.0
BA Nymburk 2 26.5 1.0 13.0 /29.5 44.1 11.5
Basketpoint F-M 1 18.0 3.0 8.0 /20.0 40.0 16.0
USK Praha 2 43.0 7.0 7.5 /14.0 53.6 17.5
BK Klatovy 2 16.5 4.0 5.5 /13.5 40.7 16.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 29.0 5.0 10.0 /22.0 45.5 21.0
STRABAG Zlín 2 43.0 1.5 8.0 /14.0 57.1 17.0
Snakes Ostrava 1 49.0 8.0 7.0 /20.0 35.0 25.0
NH Ostrava 1 47.0 3.0 4.0 /9.0 44.4 12.0
BK Mohelnice 2 15.0 2.0 9.0 /19.5 46.2 0.0
Jižní Supi 2 27.0 2.0 6.0 /27.0 22.2 18.5
Slavoj Litoměřice 2 6.5 1.5 2.0 /10.0 20.0 11.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Jiskra Domažlice 2 14.5 1.0 11.5 /21.5 53.5 16.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Slovák Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 - - -
Mycak Michael 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Kotrbatá Zuzana 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Havlíček Petr 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Hartig Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Čížek Daniel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 2.0 1.8
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Baďura Ota 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře