2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 111
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Vlčice Žďár
11. 12. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 1. kolo 112
Basketball Nymburk
Basket Poděbrady
11. 12. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 1. kolo 113
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava B
11. 12. 2021
-
Preview
skupina B 1. kolo 114
SK UP Olomouc
TJ Loko Krnov
11. 12. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 1. kolo 115
HB Basket Praha
BS Český Brod
11. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 2. kolo 116
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
HB Basket Praha
25. 9. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 2. kolo 117
Vlčice Žďár
BS Český Brod
25. 9. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 2. kolo 118
Basket Ostrava
SK UP Olomouc
25. 9. 2021
-
Preview
skupina B 2. kolo 119
SBŠ Ostrava B
TJ Loko Krnov
25. 9. 2021
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 3. kolo 120
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
BS Český Brod
26. 9. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 3. kolo 121
Vlčice Žďár
HB Basket Praha
26. 9. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 3. kolo 122
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
26. 9. 2021
-
Preview
skupina B 3. kolo 123
SBŠ Ostrava B
SK UP Olomouc
26. 9. 2021
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 4. kolo 124
HB Basket Praha
SK UP Olomouc
9. 10. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 4. kolo 125
BS Český Brod
TJ Loko Krnov
9. 10. 2021
-
Preview
skupina B 4. kolo 126
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basketball Nymburk
9. 10. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 4. kolo 127
Vlčice Žďár
Basket Poděbrady
9. 10. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 5. kolo 128
HB Basket Praha
TJ Loko Krnov
10. 10. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 5. kolo 129
BS Český Brod
SK UP Olomouc
10. 10. 2021
-
Preview
skupina B 5. kolo 130
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basket Poděbrady
10. 10. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 5. kolo 131
Vlčice Žďár
Basketball Nymburk
10. 10. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 132
Basketball Nymburk
HB Basket Praha
23. 10. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 6. kolo 133
Basket Poděbrady
BS Český Brod
23. 10. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 6. kolo 134
Basket Ostrava
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
23. 10. 2021
-
Preview
skupina B 6. kolo 135
SBŠ Ostrava B
Vlčice Žďár
23. 10. 2021
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 7. kolo 136
Basketball Nymburk
BS Český Brod
24. 10. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 7. kolo 137
Basket Poděbrady
HB Basket Praha
24. 10. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 7. kolo 138
Basket Ostrava
Vlčice Žďár
24. 10. 2021
-
Preview
skupina B 7. kolo 139
SBŠ Ostrava B
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
24. 10. 2021
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 8. kolo 140
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
SK UP Olomouc
13. 11. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 8. kolo 141
Vlčice Žďár
TJ Loko Krnov
13. 11. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 8. kolo 142
Basketball Nymburk
Basket Ostrava
13. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 8. kolo 143
Basket Poděbrady
SBŠ Ostrava B
13. 11. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 9. kolo 144
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
TJ Loko Krnov
14. 11. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 9. kolo 145
Vlčice Žďár
SK UP Olomouc
14. 11. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 9. kolo 146
Basketball Nymburk
SBŠ Ostrava B
14. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 9. kolo 147
Basket Poděbrady
Basket Ostrava
14. 11. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 10. kolo 148
Basket Ostrava
HB Basket Praha
27. 11. 2021
-
Preview
skupina B 10. kolo 149
SBŠ Ostrava B
BS Český Brod
27. 11. 2021
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 10. kolo 150
SK UP Olomouc
Basketball Nymburk
27. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 10. kolo 151
TJ Loko Krnov
Basket Poděbrady
27. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 11. kolo 152
Basket Ostrava
BS Český Brod
28. 11. 2021
-
Preview
skupina B 11. kolo 153
SBŠ Ostrava B
HB Basket Praha
28. 11. 2021
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 11. kolo 154
SK UP Olomouc
Basket Poděbrady
28. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 11. kolo 155
TJ Loko Krnov
Basketball Nymburk
28. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 12. kolo 156
Vlčice Žďár
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
12. 12. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 12. kolo 157
Basket Poděbrady
Basketball Nymburk
12. 12. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 12. kolo 158
SBŠ Ostrava B
Basket Ostrava
12. 12. 2021
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 12. kolo 159
TJ Loko Krnov
SK UP Olomouc
12. 12. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 12. kolo 160
BS Český Brod
HB Basket Praha
12. 12. 2021
-
Preview
skupina B 13. kolo 161
BS Český Brod
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
8. 1. 2022
-
Preview
skupina B 13. kolo 162
HB Basket Praha
Vlčice Žďár
8. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 13. kolo 163
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
8. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 13. kolo 164
SK UP Olomouc
SBŠ Ostrava B
8. 1. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 14. kolo 165
HB Basket Praha
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
9. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 14. kolo 166
BS Český Brod
Vlčice Žďár
9. 1. 2022
-
Preview
skupina B 14. kolo 167
SK UP Olomouc
Basket Ostrava
9. 1. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 14. kolo 168
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava B
9. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 15. kolo 169
TJ Loko Krnov
HB Basket Praha
22. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 15. kolo 170
SK UP Olomouc
BS Český Brod
22. 1. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 15. kolo 171
Basket Poděbrady
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
22. 1. 2022
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 15. kolo 172
Basketball Nymburk
Vlčice Žďár
22. 1. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 16. kolo 173
SK UP Olomouc
HB Basket Praha
23. 1. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 16. kolo 174
TJ Loko Krnov
BS Český Brod
23. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 16. kolo 175
Basketball Nymburk
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
23. 1. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 16. kolo 176
Basket Poděbrady
Vlčice Žďár
23. 1. 2022
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 17. kolo 177
BS Český Brod
Basketball Nymburk
5. 2. 2022
-
Preview
skupina B 17. kolo 178
HB Basket Praha
Basket Poděbrady
5. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 17. kolo 179
Vlčice Žďár
Basket Ostrava
5. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 17. kolo 180
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
SBŠ Ostrava B
5. 2. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 18. kolo 181
HB Basket Praha
Basketball Nymburk
6. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 18. kolo 182
BS Český Brod
Basket Poděbrady
6. 2. 2022
-
Preview
skupina B 18. kolo 183
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basket Ostrava
6. 2. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 18. kolo 184
Vlčice Žďár
SBŠ Ostrava B
6. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 19. kolo 185
TJ Loko Krnov
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
26. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 19. kolo 186
SK UP Olomouc
Vlčice Žďár
26. 2. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 19. kolo 187
SBŠ Ostrava B
Basketball Nymburk
26. 2. 2022
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 19. kolo 188
Basket Ostrava
Basket Poděbrady
26. 2. 2022
-
Preview
skupina B 20. kolo 189
SK UP Olomouc
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
27. 2. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 20. kolo 190
TJ Loko Krnov
Vlčice Žďár
27. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 20. kolo 191
Basket Ostrava
Basketball Nymburk
27. 2. 2022
-
Preview
skupina B 20. kolo 192
SBŠ Ostrava B
Basket Poděbrady
27. 2. 2022
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 21. kolo 193
BS Český Brod
Basket Ostrava
12. 3. 2022
-
Preview
skupina B 21. kolo 194
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava B
12. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 21. kolo 195
Basket Poděbrady
SK UP Olomouc
12. 3. 2022
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 21. kolo 196
Basketball Nymburk
TJ Loko Krnov
12. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 22. kolo 197
HB Basket Praha
Basket Ostrava
13. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 22. kolo 198
BS Český Brod
SBŠ Ostrava B
13. 3. 2022
-
Preview
skupina B 22. kolo 199
Basketball Nymburk
SK UP Olomouc
13. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 22. kolo 200
Basket Poděbrady
TJ Loko Krnov
13. 3. 2022
-
MSH Ostende
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Litomyšl 0 0 0
2. Basket Poděbrady 0 0 0
3. BS Český Brod 0 0 0
4. SBŠ Ostrava B 0 0 0
5. Vlčice Žďár 0 0 0
6. HB Basket 0 0 0
7. SK UP Olomouc 0 0 0
8. Basket Ostrava 0 0 0
9. Basketball Nymburk 0 0 0
10. Loko Krnov 0 0 0
Hráč Věk Z

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Věk
Tým Z
Tým