2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 114
SK UP Olomouc
TJ Loko Krnov
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc Martin Sekáč
Ondřej Veselý
20
0
*
Review
skupina B 1. kolo 115
HB Basket Praha
BS Český Brod
11. 12. 2021
11:30
sportovní hala Zličín Linda Bendová
Fedor Lysov
86
54
21
14
21
13
26
13
Review
skupina B 1. kolo 112
Basketball Nymburk
Basket Poděbrady
11. 12. 2021
17:00
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Michal Bakajsa
40
53
10
17
20
30
29
36
Review
skupina B 1. kolo 111
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Vlčice Žďár
11. 12. 2021
17:15
Městská hala Litomyšl Roman Mareš
Dominik Štancl
58
57
15
14
20
36
35
46
Review
skupina B 1. kolo 113
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava B
9. 12. 2021
18:30
Trojhalí Petr Opletal
Matouš Přidal
53
81
9
16
20
40
41
58
Review
skupina B 2. kolo 117
Vlčice Žďár
BS Český Brod
28. 9. 2021
12:00
Hala 2. ZŠ Dominik Holaň
Maxmilian Zavřel
54
46
18
10
29
25
38
34
Review
skupina B 2. kolo 116
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
HB Basket Praha
25. 9. 2021
14:15
Městská hala Litomyšl Vladislav Trmač
Vojtěch Jurník
73
83
26
24
43
49
63
70
Review
skupina B 2. kolo 119
SBŠ Ostrava B
TJ Loko Krnov
25. 9. 2021
16:30
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Tomáš Nevřela
61
72
19
14
37
31
50
55
Review
skupina B 2. kolo 118
Basket Ostrava
SK UP Olomouc
25. 9. 2021
18:00
Trojhalí René Klapetek
Johana Križanová
55
80
16
13
28
41
45
66
Review
skupina B 3. kolo 122
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
26. 9. 2021
12:00
Trojhalí René Klapetek
Johana Križanová
65
84
17
27
28
45
50
63
Review
skupina B 3. kolo 123
SBŠ Ostrava B
SK UP Olomouc
26. 9. 2021
12:30
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Tomáš Nevřela
61
47
13
12
31
33
46
39
Review
skupina B 3. kolo 121
Vlčice Žďár
HB Basket Praha
26. 9. 2021
13:00
Hala 2. ZŠ Petr Mynarčík
Martin Račanský
63
62
18
8
28
24
42
49
Review
skupina B 3. kolo 120
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
BS Český Brod
24. 9. 2021
19:00
Hala Jiskra Litomyšl Dominik Štancl
Vladislav Trmač
85
89
23
17
47
29
62
50
81
81
Review
skupina B 4. kolo 126
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basketball Nymburk
9. 10. 2021
14:55
Městská hala Litomyšl Vojtěch Jurník
Vladislav Trmač
60
69
19
16
33
26
41
49
Review
skupina B 4. kolo 124
HB Basket Praha
SK UP Olomouc
9. 10. 2021
16:00
SK Aritma Praha Vojta Schaffner
Barbora Toboláková
51
66
13
16
27
35
40
48
Review
skupina B 4. kolo 125
BS Český Brod
TJ Loko Krnov
9. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Dominik Kočovský
Michal Vyhlídal
52
93
21
21
30
50
45
66
Review
skupina B 4. kolo 127
Vlčice Žďár
Basket Poděbrady
9. 10. 2021
18:00
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Karel Janík
46
49
15
9
27
26
38
32
Review
skupina B 5. kolo 131
Vlčice Žďár
Basketball Nymburk
10. 10. 2021
09:00
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Karel Janík
73
46
12
12
30
23
55
29
Review
skupina B 5. kolo 128
HB Basket Praha
TJ Loko Krnov
10. 10. 2021
10:30
SK Aritma Praha Veronika Vávrová
Tomáš Linhart
76
78
20
16
35
35
52
53
66
66
Review
skupina B 5. kolo 130
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basket Poděbrady
10. 10. 2021
11:15
Městská hala Litomyšl Vojtěch Jurník
Vladislav Trmač
32
74
11
9
18
34
25
47
Review
skupina B 5. kolo 129
BS Český Brod
SK UP Olomouc
10. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Dominik Kočovský
Michal Vyhlídal
46
99
9
30
23
52
37
73
Review
skupina B 6. kolo 132
Basketball Nymburk
HB Basket Praha
23. 10. 2021
13:00
ZŠ Komenského Tomáš Tejček
Michal Bakajsa
64
71
20
19
34
43
49
53
Review
skupina B 6. kolo 135
SBŠ Ostrava B
Vlčice Žďár
23. 10. 2021
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Petr Opletal
René Klapetek
58
50
12
5
31
19
45
36
Review
skupina B 6. kolo 133
Basket Poděbrady
BS Český Brod
23. 10. 2021
17:00
MSH Ostende Martin Koudela
Petr Havlíček
68
55
15
11
29
20
49
34
Review
skupina B 6. kolo 134
Basket Ostrava
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
23. 10. 2021
18:00
Trojhalí Marek Bešina
Matouš Přidal
59
85
13
13
25
33
43
62
Review
skupina B 7. kolo 136
Basketball Nymburk
BS Český Brod
24. 10. 2021
09:30
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Michal Bakajsa
76
59
17
15
39
33
59
47
Review
skupina B 7. kolo 139
SBŠ Ostrava B
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
24. 10. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Petr Opletal
René Klapetek
59
62
12
24
34
38
51
46
Review
skupina B 7. kolo 137
Basket Poděbrady
HB Basket Praha
24. 10. 2021
12:00
MSH Ostende Matěj Barták
Petr Havlíček
69
67
15
23
34
49
52
54
Review
skupina B 7. kolo 138
Basket Ostrava
Vlčice Žďár
24. 10. 2021
12:00
Trojhalí Marek Bešina
Matouš Přidal
40
91
13
24
26
48
28
72
Review
skupina B 8. kolo 140
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
SK UP Olomouc
13. 11. 2021
14:15
Městská hala Litomyšl Roman Mareš
Vladislav Trmač
31
72
11
23
19
38
30
50
Review
skupina B 8. kolo 142
Basketball Nymburk
Basket Ostrava
13. 11. 2021
17:00
ZŠ Komenského Matěj Barták
Ondřej Vlach
69
30
15
12
38
15
48
21
Review
skupina B 8. kolo 143
Basket Poděbrady
SBŠ Ostrava B
13. 11. 2021
18:30
MSH Ostende Lucie Moravcová
Michal Dub
64
53
22
5
38
18
48
30
Review
skupina B 8. kolo 141
Vlčice Žďár
TJ Loko Krnov
3. 12. 2021
19:00
Hala 2. ZŠ Martin Veis
Michal Kubeš
67
87
23
19
40
45
52
62
Review
skupina B 9. kolo 146
Basketball Nymburk
SBŠ Ostrava B
14. 11. 2021
09:30
ZŠ Komenského Pavel Bohata
Ondřej Vlach
65
61
10
11
24
32
45
47
Review
skupina B 9. kolo 147
Basket Poděbrady
Basket Ostrava
14. 11. 2021
12:00
MSH Ostende Lucie Moravcová
Michal Dub
65
30
20
2
37
11
55
19
Review
skupina B 9. kolo 144
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
TJ Loko Krnov
17. 12. 2021
18:30
Městská hala Litomyšl Antonín Kapl
Dominik Štancl
51
75
16
22
30
42
44
62
Review
skupina B 9. kolo 145
Vlčice Žďár
SK UP Olomouc
12. 11. 2021
19:00
Hala 2. ZŠ Petr Jakubík
Michal Kubeš
74
69
18
20
31
30
55
44
Review
skupina B 10. kolo 148
Basket Ostrava
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
skupina B 10. kolo 151
TJ Loko Krnov
Basket Poděbrady
12. 2. 2022
15:00
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 10. kolo 149
SBŠ Ostrava B
BS Český Brod
27. 11. 2021
17:15
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Johana Križanová
75
37
22
13
41
26
56
27
Review
skupina B 10. kolo 150
SK UP Olomouc
Basketball Nymburk
27. 11. 2021
17:15
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Marek Bešina
78
66
16
13
46
34
55
47
Review
skupina B 11. kolo 153
SBŠ Ostrava B
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 11. kolo 154
SK UP Olomouc
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
skupina B 11. kolo 155
TJ Loko Krnov
Basketball Nymburk
28. 11. 2021
09:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
59
47
14
9
33
17
44
33
59
47
Review
skupina B 11. kolo 152
Basket Ostrava
BS Český Brod
28. 11. 2021
13:00
Trojhalí Václav Sýkora
Tomáš Kraina
57
85
17
19
29
48
44
62
Review
skupina B 12. kolo 157
Basket Poděbrady
Basketball Nymburk
12. 12. 2021
10:00
MSH Ostende Petr Havlíček
Fedor Lysov
68
33
15
17
27
19
45
19
Review
skupina B 12. kolo 159
TJ Loko Krnov
SK UP Olomouc
12. 12. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Václav Sýkora
Ondřej Chodura
64
53
19
13
31
20
54
37
Review
skupina B 12. kolo 156
Vlčice Žďár
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
12. 12. 2021
11:00
Hala 2. ZŠ Jan Bráblík
Michal Kubeš
65
49
20
15
31
30
48
40
Review
skupina B 12. kolo 160
BS Český Brod
HB Basket Praha
12. 12. 2021
12:00
Sportovní hala Michal Horník
Vitaliy Shumskyy
52
71
20
18
35
35
48
57
Review
skupina B 12. kolo 158
SBŠ Ostrava B
Basket Ostrava
7. 12. 2021
19:30
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh Adam Giecek
Ondřej Rusz
80
60
15
20
35
38
60
54
Review
skupina B 13. kolo 162
HB Basket Praha
Vlčice Žďár
8. 1. 2022
13:30
sportovní hala Zličín Michal Tesař
Vitaliy Shumskyy
74
63
19
19
38
36
56
48
Review
skupina B 13. kolo 163
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
8. 1. 2022
15:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Veselý
Vojtěch Jurník
88
52
24
12
40
25
56
42
Review
skupina B 13. kolo 164
SK UP Olomouc
SBŠ Ostrava B
8. 1. 2022
15:15
SH UP Olomouc Marek Bešina
Martin Račanský
56
76
17
14
30
30
45
47
Review
skupina B 13. kolo 161
BS Český Brod
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
8. 1. 2022
17:00
Sportovní hala Klaudia Karwowska
Jan Hejnic
84
72
20
15
44
36
63
51
Review
skupina B 14. kolo 168
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava B
9. 1. 2022
09:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Veselý
Vojtěch Jurník
75
54
14
11
34
25
52
40
Review
skupina B 14. kolo 165
HB Basket Praha
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
9. 1. 2022
09:30
sportovní hala Zličín Marek Vošahlík
Michal Tesař
78
56
27
12
47
28
66
43
Review
skupina B 14. kolo 167
SK UP Olomouc
Basket Ostrava
9. 1. 2022
10:30
SH UP Olomouc Robin Petrák
Martin Račanský
67
37
11
8
29
20
57
22
Review
skupina B 14. kolo 166
BS Český Brod
Vlčice Žďár
9. 1. 2022
15:30
Sportovní hala Klaudia Karwowska
Jan Hejnic
68
84
21
23
35
45
50
63
Review
skupina B 15. kolo 169
TJ Loko Krnov
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 15. kolo 171
Basket Poděbrady
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
22. 1. 2022
16:00
MSH Ostende Petr Havlíček
Tomáš Tejček
76
30
17
5
35
16
56
24
Review
skupina B 15. kolo 170
SK UP Olomouc
BS Český Brod
22. 1. 2022
17:30
Sportovní hala SŠP Jakub Kremser
Jakub Válek
78
48
21
11
46
27
66
35
Review
skupina B 15. kolo 172
Basketball Nymburk
Vlčice Žďár
22. 1. 2022
18:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Ondřej Vlach
44
48
10
12
24
25
33
42
Review
skupina B 16. kolo 173
SK UP Olomouc
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
skupina B 16. kolo 174
TJ Loko Krnov
BS Český Brod
23. 1. 2022
09:00
Hala TJ Lokomotiva Jonáš Kavan
Ondřej Chodura
118
48
21
10
47
22
76
32
Review
skupina B 16. kolo 175
Basketball Nymburk
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
23. 1. 2022
10:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Ondřej Vlach
52
59
2
18
25
33
38
44
Review
skupina B 16. kolo 176
Basket Poděbrady
Vlčice Žďár
23. 1. 2022
11:30
MSH Ostende Petr Havlíček
Tomáš Tejček
64
55
10
17
28
30
41
41
Review
skupina B 17. kolo 179
Vlčice Žďár
Basket Ostrava
5. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 17. kolo 180
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
SBŠ Ostrava B
5. 2. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 17. kolo 177
BS Český Brod
Basketball Nymburk
5. 2. 2022
12:00
Sportovní hala
Preview
skupina B 17. kolo 178
HB Basket Praha
Basket Poděbrady
5. 2. 2022
12:00
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 18. kolo 183
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basket Ostrava
6. 2. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 18. kolo 184
Vlčice Žďár
SBŠ Ostrava B
6. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 18. kolo 182
BS Český Brod
Basket Poděbrady
6. 2. 2022
09:00
Sportovní hala
Preview
skupina B 18. kolo 181
HB Basket Praha
Basketball Nymburk
6. 2. 2022
10:00
SK Aritma Praha
Preview
skupina B 19. kolo 185
TJ Loko Krnov
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
26. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 19. kolo 187
SBŠ Ostrava B
Basketball Nymburk
26. 2. 2022
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 19. kolo 188
Basket Ostrava
Basket Poděbrady
26. 2. 2022
-
Preview
skupina B 19. kolo 186
SK UP Olomouc
Vlčice Žďár
26. 2. 2022
19:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina B 20. kolo 190
TJ Loko Krnov
Vlčice Žďár
27. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 20. kolo 191
Basket Ostrava
Basketball Nymburk
27. 2. 2022
-
Preview
skupina B 20. kolo 192
SBŠ Ostrava B
Basket Poděbrady
27. 2. 2022
-
Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh
Preview
skupina B 20. kolo 189
SK UP Olomouc
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
27. 2. 2022
10:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina B 21. kolo 194
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava B
12. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 21. kolo 195
Basket Poděbrady
SK UP Olomouc
12. 3. 2022
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 21. kolo 196
Basketball Nymburk
TJ Loko Krnov
12. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 21. kolo 193
BS Český Brod
Basket Ostrava
12. 3. 2022
17:00
Sportovní hala
Preview
skupina B 22. kolo 197
HB Basket Praha
Basket Ostrava
13. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 22. kolo 199
Basketball Nymburk
SK UP Olomouc
13. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 22. kolo 200
Basket Poděbrady
TJ Loko Krnov
13. 3. 2022
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 22. kolo 198
BS Český Brod
SBŠ Ostrava B
13. 3. 2022
09:00
Sportovní hala
Preview

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Litomyšl 14 18.3 3.9 9.2 /17.8 51.8 14.5
BS Český Brod 14 15.4 7.4 5.8 /10.0 57.9 13.4
Ško-Energo MB 13 25.5 3.1 10.9 /17.9 60.9 14.0
Sluneta Ústí n. L. 13 21.7 4.1 11.6 /19.0 61.1 19.0
Levhartice Chomutov B 13 18.0 6.2 8.8 /14.0 62.8 18.2
TB Č. Budějovice 11 23.1 2.7 11.9 /18.4 64.9 15.0
Basket Ostrava 11 16.2 2.8 8.1 /12.0 67.4 13.4
SK UP Olomouc 12 19.8 4.8 9.6 /13.9 69.3 0.0
HB Basket 11 22.3 3.5 10.2 /17.1 59.6 10.0
BK Strakonice B 14 17.9 3.6 12.0 /12.0 100.0 1.6
BK Klatovy 12 16.3 2.2 6.4 /14.1 45.6 12.5
SBŠ Ostrava B 11 20.1 5.3 9.4 /15.0 62.4 18.2
Loko Krnov 11 24.8 7.5 8.9 /11.4 78.4 12.6
BC Slaný 12 16.6 1.9 8.3 /13.1 63.7 16.2
DBaK 14 22.8 3.0 10.0 /16.2 61.7 16.9
SKB Strakonice 14 16.2 6.4 11.2 /18.6 60.4 17.4
Slovan Litoměřice 15 17.2 3.6 4.7 /8.5 55.5 12.8
Vlčice Žďár 14 21.1 3.9 9.6 /16.7 57.4 18.5
Lokomotiva Liberec 13 19.2 3.0 9.8 /15.3 64.3 13.4
Basketball Nymburk 12 15.5 5.2 9.4 /17.1 55.1 16.9
Basket Poděbrady 10 19.1 4.7 12.7 /21.2 59.9 14.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Záruba Matěj 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Vyhlídal Michal 4 2 2 0 1.1 1.5 1.3
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Vondráček Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 6 0 6 0 1.2 1.2 1.2
Veselý Ondřej 3 2 1 0 1.5 1.3 1.4
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Vávrová Veronika 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Vampola Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Trmač Vladislav 5 1 4 0 1.5 1.7 1.6
Toboláková Barbora 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Tesař Michal 5 1 4 0 1.3 1.2 1.3
Tejček Tomáš 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Štancl Dominik 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Sýkora Václav 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Svejkovský Ondřej 4 1 3 0 1.0 1.1 1.1
Schaffner Vojta 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Shumskyy Vitaliy 3 0 3 0 1.5 1.5 1.5
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Račanský Martin 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Přidal Matouš 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Poživil Jaroslav 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Podhůrský Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Petrák Jakub 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Peterková Lucie 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Pazourek Jaroslav 3 2 1 0 1.2 1.5 1.3
Opletal Petr 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Nováková Bára 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Nevřela Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mycak Michael 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 2 2 0 0 1.8 1.5 1.6
Mašek Tomáš 5 4 1 0 1.2 1.1 1.2
Mareš Roman 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Lunhul Vladislav 4 0 4 0 1.3 1.1 1.2
Linhart Tomáš 2 1 1 0 1.5 2.0 1.8
Kučírek Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kubeš Michal 5 2 3 0 1.0 2.0 1.5
Križanová Johana 3 0 3 0 1.3 1.8 1.6
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 6 4 2 0 1.1 1.5 1.3
Kočárník Vojta 4 0 4 0 1.1 2.4 1.8
Koc Ondřej 6 3 3 0 1.0 1.3 1.1
Klapetek René 4 2 2 0 1.4 1.6 1.5
Kesler Vladimír 4 0 4 0 1.5 1.4 1.4
Kavan Jonáš 11 10 1 0 1.1 1.3 1.2
Karwowska Klaudia 9 2 7 0 1.3 1.6 1.5
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Jurník Vojtěch 5 2 3 0 2.0 1.8 1.9
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 4 0 4 0 1.4 1.4 1.4
Jodl Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 6 4 2 0 1.1 1.6 1.3
Jeřáb Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Janík Karel 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Jakubík Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Holubek Tomáš 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Holaň Dominik 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Hejduk Jakub 6 2 4 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 5 3 2 0 1.5 1.3 1.4
Giecek Adam 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Eisner Petr 3 3 0 0 1.7 1.5 1.6
Ďurana Antonín 5 5 0 0 1.5 1.1 1.3
Dub Michal 14 4 10 0 1.4 1.8 1.6
Bráblík Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Bohata Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 7 4 3 0 1.1 1.3 1.2
Bešina Marek 4 3 1 0 1.4 1.1 1.3
Bendová Linda 5 5 0 0 1.0 1.3 1.2
Barták Matěj 4 4 0 0 1.1 1.6 1.4
Balog Lukáš 1 0 1 0 3.0 2.0 2.5
Bakajsa Michal 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Anton Karel 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře