2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Strakonice B
SKB Strakonice
11. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 1. kolo 2
Slovan Litoměřice
BK Sluneta Ústí n.L.
11. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 1. kolo 3
BK Levhartice Chomutov B
BC Slaný
11. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 1. kolo 4
TJ Lokomotiva Liberec I
ŠKO-ENERGO MB
11. 12. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 1. kolo 5
BK Klatovy
DBaK
11. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 2. kolo 6
BK Strakonice B
BK Klatovy
25. 9. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 2. kolo 7
SKB Strakonice
DBaK
25. 9. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 2. kolo 8
Slovan Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec I
25. 9. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 2. kolo 9
BK Sluneta Ústí n.L.
ŠKO-ENERGO MB
25. 9. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 2. kolo 10
BSK České Budějovice
BK Levhartice Chomutov B
25. 9. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 3. kolo 11
BK Strakonice B
DBaK
26. 9. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 3. kolo 12
SKB Strakonice
BK Klatovy
26. 9. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 3. kolo 13
Slovan Litoměřice
ŠKO-ENERGO MB
26. 9. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 3. kolo 14
BK Sluneta Ústí n.L.
TJ Lokomotiva Liberec I
26. 9. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 3. kolo 15
BSK České Budějovice
BC Slaný
26. 9. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 4. kolo 16
BK Klatovy
BK Levhartice Chomutov B
9. 10. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 4. kolo 17
DBaK
BC Slaný
9. 10. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 4. kolo 18
TJ Lokomotiva Liberec I
BSK České Budějovice
9. 10. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 4. kolo 19
BK Strakonice B
Slovan Litoměřice
9. 10. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 4. kolo 20
SKB Strakonice
BK Sluneta Ústí n.L.
9. 10. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 5. kolo 21
BK Klatovy
BC Slaný
10. 10. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 5. kolo 22
DBaK
BK Levhartice Chomutov B
10. 10. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 5. kolo 23
ŠKO-ENERGO MB
BSK České Budějovice
10. 10. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 5. kolo 24
BK Strakonice B
BK Sluneta Ústí n.L.
10. 10. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 5. kolo 25
SKB Strakonice
Slovan Litoměřice
10. 10. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 6. kolo 26
Slovan Litoměřice
BK Klatovy
23. 10. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 6. kolo 27
BK Sluneta Ústí n.L.
DBaK
23. 10. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 6. kolo 28
BSK České Budějovice
BK Strakonice B
23. 10. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 6. kolo 29
BK Levhartice Chomutov B
TJ Lokomotiva Liberec I
23. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 6. kolo 30
BC Slaný
ŠKO-ENERGO MB
23. 10. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 7. kolo 31
Slovan Litoměřice
DBaK
24. 10. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 7. kolo 32
BK Sluneta Ústí n.L.
BK Klatovy
24. 10. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 7. kolo 33
BSK České Budějovice
SKB Strakonice
24. 10. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 7. kolo 34
BK Levhartice Chomutov B
ŠKO-ENERGO MB
24. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 7. kolo 35
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec I
24. 10. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 36
BK Klatovy
TJ Lokomotiva Liberec I
13. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 8. kolo 37
DBaK
ŠKO-ENERGO MB
13. 11. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 38
BK Strakonice B
BK Levhartice Chomutov B
13. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 8. kolo 39
SKB Strakonice
BC Slaný
13. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 8. kolo 40
Slovan Litoměřice
BSK České Budějovice
13. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 41
BK Klatovy
ŠKO-ENERGO MB
14. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 9. kolo 42
DBaK
TJ Lokomotiva Liberec I
14. 11. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 43
BK Strakonice B
BC Slaný
14. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 44
SKB Strakonice
BK Levhartice Chomutov B
14. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 45
BK Sluneta Ústí n.L.
BSK České Budějovice
14. 11. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 10. kolo 46
BSK České Budějovice
BK Klatovy
27. 11. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 10. kolo 47
BK Levhartice Chomutov B
Slovan Litoměřice
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 48
BC Slaný
BK Sluneta Ústí n.L.
27. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 49
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Strakonice B
27. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 10. kolo 50
ŠKO-ENERGO MB
SKB Strakonice
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 11. kolo 51
BSK České Budějovice
DBaK
28. 11. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 11. kolo 52
BK Levhartice Chomutov B
BK Sluneta Ústí n.L.
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 11. kolo 53
BC Slaný
Slovan Litoměřice
28. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 11. kolo 54
TJ Lokomotiva Liberec I
SKB Strakonice
28. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 11. kolo 55
ŠKO-ENERGO MB
BK Strakonice B
28. 11. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 12. kolo 56
SKB Strakonice
BK Strakonice B
12. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 12. kolo 57
BK Sluneta Ústí n.L.
Slovan Litoměřice
12. 12. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 12. kolo 58
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov B
12. 12. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 59
ŠKO-ENERGO MB
TJ Lokomotiva Liberec I
12. 12. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 12. kolo 60
DBaK
BK Klatovy
12. 12. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 61
DBaK
BK Strakonice B
8. 1. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 62
BK Klatovy
SKB Strakonice
8. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 13. kolo 63
ŠKO-ENERGO MB
Slovan Litoměřice
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 13. kolo 64
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Sluneta Ústí n.L.
8. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 13. kolo 65
BC Slaný
BSK České Budějovice
8. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 66
BK Klatovy
BK Strakonice B
9. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 67
DBaK
SKB Strakonice
9. 1. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 14. kolo 68
TJ Lokomotiva Liberec I
Slovan Litoměřice
9. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 14. kolo 69
ŠKO-ENERGO MB
BK Sluneta Ústí n.L.
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 14. kolo 70
BK Levhartice Chomutov B
BSK České Budějovice
9. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 15. kolo 71
BC Slaný
BK Klatovy
22. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 15. kolo 72
BK Levhartice Chomutov B
DBaK
22. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 15. kolo 73
BSK České Budějovice
ŠKO-ENERGO MB
22. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 15. kolo 74
BK Sluneta Ústí n.L.
BK Strakonice B
22. 1. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 15. kolo 75
Slovan Litoměřice
SKB Strakonice
22. 1. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 76
BK Levhartice Chomutov B
BK Klatovy
23. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 16. kolo 77
BC Slaný
DBaK
23. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 16. kolo 78
BSK České Budějovice
TJ Lokomotiva Liberec I
23. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 16. kolo 79
Slovan Litoměřice
BK Strakonice B
23. 1. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 80
BK Sluneta Ústí n.L.
SKB Strakonice
23. 1. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 17. kolo 81
DBaK
Slovan Litoměřice
5. 2. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 17. kolo 82
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí n.L.
5. 2. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 17. kolo 83
SKB Strakonice
BSK České Budějovice
5. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 17. kolo 84
ŠKO-ENERGO MB
BK Levhartice Chomutov B
5. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 17. kolo 85
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Slaný
5. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 18. kolo 86
BK Klatovy
Slovan Litoměřice
6. 2. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 18. kolo 87
DBaK
BK Sluneta Ústí n.L.
6. 2. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 18. kolo 88
BK Strakonice B
BSK České Budějovice
6. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 18. kolo 89
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Levhartice Chomutov B
6. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 18. kolo 90
ŠKO-ENERGO MB
BC Slaný
6. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 19. kolo 91
ŠKO-ENERGO MB
BK Klatovy
26. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 19. kolo 92
TJ Lokomotiva Liberec I
DBaK
26. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 19. kolo 93
BC Slaný
BK Strakonice B
26. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 19. kolo 94
BK Levhartice Chomutov B
SKB Strakonice
26. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 19. kolo 95
BSK České Budějovice
BK Sluneta Ústí n.L.
26. 2. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 20. kolo 96
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Klatovy
27. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 20. kolo 97
ŠKO-ENERGO MB
DBaK
27. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 20. kolo 98
BK Levhartice Chomutov B
BK Strakonice B
27. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 20. kolo 99
BC Slaný
SKB Strakonice
27. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 20. kolo 100
BSK České Budějovice
Slovan Litoměřice
27. 2. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 21. kolo 101
DBaK
BSK České Budějovice
12. 3. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 21. kolo 102
BK Sluneta Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov B
12. 3. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 21. kolo 103
Slovan Litoměřice
BC Slaný
12. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 21. kolo 104
SKB Strakonice
TJ Lokomotiva Liberec I
12. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 21. kolo 105
BK Strakonice B
ŠKO-ENERGO MB
12. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 22. kolo 106
BK Klatovy
BSK České Budějovice
13. 3. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 22. kolo 107
Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov B
13. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 22. kolo 108
BK Sluneta Ústí n.L.
BC Slaný
13. 3. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 22. kolo 109
BK Strakonice B
TJ Lokomotiva Liberec I
13. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 22. kolo 110
SKB Strakonice
ŠKO-ENERGO MB
13. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Strakonice B 0 0 0
2. Ško-Energo MB 0 0 0
3. DBaK 0 0 0
4. BSK Č. Budějovice 0 0 0
5. Sluneta Ústí n.L. 0 0 0
6. SKB Strakonice 0 0 0
7. BK Klatovy 0 0 0
8. Lokomotiva Liberec 0 0 0
9. Levhartice Chomutov B 0 0 0
10. Slovan Litoměřice 0 0 0
11. BC Slaný 0 0 0
Hráč Věk Z

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Věk
Tým Z
Tým