2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
BK Lvice Litoměřice
Sluneta Ústí nad Labem
11. 12. 2021
09:30
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michael Mycak
38
61
9
12
21
35
30
53
Review
skupina A 1. kolo 4
TJ Lokomotiva Liberec I
ŠKO-ENERGO MB
11. 12. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Dominik Kočovský
Vitaliy Shumskyy
47
76
10
13
22
35
34
54
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Strakonice B
SKB Strakonice
11. 12. 2021
16:00
STARZ aréna Michal Dub
Klaudia Karwowska
47
57
11
13
21
25
33
41
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Klatovy
DBaK
11. 12. 2021
16:00
SH BK Klatovy Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
44
54
9
17
25
30
32
44
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Levhartice Chomutov B
BC Slaný
11. 12. 2021
18:00
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Vladimír Kesler
78
48
20
8
36
19
58
30
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Strakonice B
BK Klatovy
25. 9. 2021
16:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
63
35
20
6
34
23
45
30
Review
skupina A 2. kolo 10
Tigers Basketball České Budějovice
BK Levhartice Chomutov B
8. 1. 2022
16:15
SH ZŠ Kubatova Matěj Barták
Dominik Kočovský
70
72
17
10
37
27
59
44
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Lvice Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec I
25. 9. 2021
17:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Michal Tesař
52
41
14
9
24
13
36
26
Review
skupina A 2. kolo 7
SKB Strakonice
DBaK
25. 9. 2021
18:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
47
58
11
14
23
27
32
40
Review
skupina A 2. kolo 9
Sluneta Ústí nad Labem
ŠKO-ENERGO MB
24. 9. 2021
18:30
SPŠ spojů Antonín Ďurana
Michal Tesař
56
76
13
17
24
33
41
49
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Strakonice B
DBaK
26. 9. 2021
10:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
62
63
16
14
34
29
49
47
Review
skupina A 3. kolo 14
Sluneta Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva Liberec I
8. 1. 2022
10:00
SPŠ spojů Jaroslav Pazourek
Vojta Kočárník
76
54
19
13
33
25
49
44
Review
skupina A 3. kolo 15
Tigers Basketball České Budějovice
BC Slaný
9. 1. 2022
10:00
SH ZŠ Kubatova Matěj Barták
Dominik Kočovský
79
35
17
7
37
13
56
24
Review
skupina A 3. kolo 12
SKB Strakonice
BK Klatovy
26. 9. 2021
12:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
67
53
10
15
36
24
54
40
Review
skupina A 3. kolo 13
BK Lvice Litoměřice
ŠKO-ENERGO MB
26. 9. 2021
12:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Michal Tesař
37
61
12
14
14
28
20
44
Review
skupina A 4. kolo 20
SKB Strakonice
Sluneta Ústí nad Labem
9. 10. 2021
16:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
56
63
13
18
32
31
41
44
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Klatovy
BK Levhartice Chomutov B
9. 10. 2021
16:30
SH BK Klatovy Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
57
75
16
20
29
39
39
55
Review
skupina A 4. kolo 18
TJ Lokomotiva Liberec I
Tigers Basketball České Budějovice
9. 10. 2021
18:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
71
75
14
20
32
43
51
56
Review
skupina A 4. kolo 19
BK Strakonice B
BK Lvice Litoměřice
9. 10. 2021
18:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
49
47
9
8
19
25
34
35
Review
skupina A 4. kolo 17
DBaK
BC Slaný
9. 10. 2021
19:00
Tělocvična 25. ZŠ Jakub Vampola
Michal Dub
106
45
26
7
55
18
79
34
Review
skupina A 5. kolo 23
ŠKO-ENERGO MB
Tigers Basketball České Budějovice
10. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Martin Kučírek
Tomáš Mašek
67
51
13
10
36
20
55
32
Review
skupina A 5. kolo 24
BK Strakonice B
Sluneta Ústí nad Labem
10. 10. 2021
09:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
51
42
17
8
29
22
42
32
Review
skupina A 5. kolo 21
BK Klatovy
BC Slaný
10. 10. 2021
11:30
SH BK Klatovy Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
42
48
14
11
19
19
29
34
Review
skupina A 5. kolo 22
DBaK
BK Levhartice Chomutov B
10. 10. 2021
11:30
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Jakub Vampola
Michal Dub
84
56
16
23
44
30
73
46
Review
skupina A 5. kolo 25
SKB Strakonice
BK Lvice Litoměřice
10. 10. 2021
13:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
60
39
5
7
28
13
21
42
Review
skupina A 6. kolo 27
Sluneta Ústí nad Labem
DBaK
23. 10. 2021
15:00
SPŠ spojů Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
77
64
21
16
32
35
56
48
Review
skupina A 6. kolo 26
BK Lvice Litoměřice
BK Klatovy
23. 10. 2021
16:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Vladimír Kesler
64
44
16
5
33
21
46
28
Review
skupina A 6. kolo 29
BK Levhartice Chomutov B
TJ Lokomotiva Liberec I
23. 10. 2021
17:00
Městská sportovní hala - velká Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský
56
42
13
12
24
29
44
36
Review
skupina A 6. kolo 30
BC Slaný
ŠKO-ENERGO MB
23. 10. 2021
17:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Vyhlídal
Michal Dub
42
112
8
31
18
56
34
85
Review
skupina A 6. kolo 28
Tigers Basketball České Budějovice
BK Strakonice B
23. 10. 2021
19:30
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Dennis Billík
54
64
9
23
22
33
42
48
Review
skupina A 7. kolo 31
BK Lvice Litoměřice
DBaK
24. 10. 2021
09:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Vladimír Kesler
52
65
5
7
23
32
33
43
Review
skupina A 7. kolo 32
Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
24. 10. 2021
09:30
SPŠ spojů Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
88
55
16
13
37
22
57
37
Review
skupina A 7. kolo 34
BK Levhartice Chomutov B
ŠKO-ENERGO MB
24. 10. 2021
11:00
Městská sportovní hala - velká Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský
50
66
8
15
24
32
44
50
Review
skupina A 7. kolo 33
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Strakonice
24. 10. 2021
12:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Dennis Billík
55
66
12
17
19
27
35
44
Review
skupina A 7. kolo 35
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec I
24. 10. 2021
14:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Vyhlídal
Michal Dub
52
78
14
28
24
52
39
71
Review
skupina A 8. kolo 38
BK Strakonice B
BK Levhartice Chomutov B
13. 11. 2021
16:30
STARZ aréna Linda Bendová
Klaudia Karwowska
50
43
8
9
22
23
36
33
Review
skupina A 8. kolo 36
BK Klatovy
TJ Lokomotiva Liberec I
13. 11. 2021
17:00
SH BK Klatovy Lucie Peterková
Ondřej Koc
51
60
10
11
20
34
32
46
Review
skupina A 8. kolo 40
BK Lvice Litoměřice
Tigers Basketball České Budějovice
13. 11. 2021
18:00
Hala 6. ZŠ Ondřej Svejkovský
Michael Mycak
52
39
14
13
26
22
40
32
Review
skupina A 8. kolo 39
SKB Strakonice
BC Slaný
13. 11. 2021
18:30
STARZ aréna Linda Bendová
Klaudia Karwowska
51
38
10
8
20
24
34
30
Review
skupina A 8. kolo 37
DBaK
ŠKO-ENERGO MB
13. 11. 2021
19:00
Tělocvična 25. ZŠ Dennis Billík
Simona Jindřichová
63
67
14
17
34
32
49
49
Review
skupina A 9. kolo 41
BK Klatovy
ŠKO-ENERGO MB
14. 11. 2021
09:30
SH BK Klatovy Lucie Peterková
Ondřej Koc
48
84
8
21
27
40
35
67
Review
skupina A 9. kolo 45
Sluneta Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
14. 11. 2021
09:30
SPŠ spojů Karel Anton
Daniel Hušek
62
64
22
16
40
35
54
45
Review
skupina A 9. kolo 42
DBaK
TJ Lokomotiva Liberec I
14. 11. 2021
11:00
Tělocvična 25. ZŠ Dennis Billík
Simona Jindřichová
41
64
11
11
25
31
34
51
Review
skupina A 9. kolo 43
BK Strakonice B
BC Slaný
14. 11. 2021
13:00
STARZ aréna Linda Bendová
Klaudia Karwowska
66
40
21
13
36
22
50
29
Review
skupina A 9. kolo 44
SKB Strakonice
BK Levhartice Chomutov B
14. 11. 2021
15:00
STARZ aréna Linda Bendová
Klaudia Karwowska
61
53
11
18
22
31
39
40
Review
skupina A 10. kolo 46
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
20
0
*
Review
skupina A 10. kolo 50
ŠKO-ENERGO MB
SKB Strakonice
27. 11. 2021
14:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Eisner
Karel Anton
51
47
15
13
24
28
36
37
Review
skupina A 10. kolo 49
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Strakonice B
27. 11. 2021
17:30
Hala TJ Lokomotiva Dennis Billík
Ondřej Vlach
71
57
13
11
29
26
53
42
Review
skupina A 10. kolo 47
BK Levhartice Chomutov B
BK Lvice Litoměřice
27. 11. 2021
18:00
Městská sportovní hala - malá Jan Hošek
Vladislav Lunhul
51
44
20
10
27
20
32
37
Review
skupina A 10. kolo 48
BC Slaný
Sluneta Ústí nad Labem
27. 11. 2021
19:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Miloslav Jon
56
95
15
24
24
50
41
74
Review
skupina A 11. kolo 54
TJ Lokomotiva Liberec I
SKB Strakonice
28. 11. 2021
09:00
Hala TJ Lokomotiva Dennis Billík
Ondřej Vlach
44
70
17
22
24
45
36
63
Review
skupina A 11. kolo 55
ŠKO-ENERGO MB
BK Strakonice B
28. 11. 2021
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Eisner
Karel Anton
65
67
15
14
35
32
56
51
Review
skupina A 11. kolo 51
Tigers Basketball České Budějovice
DBaK
28. 11. 2021
12:30
SH ZŠ Kubatova Jakub Petrák
Klaudia Karwowska
88
75
25
20
52
38
76
54
Review
skupina A 11. kolo 52
BK Levhartice Chomutov B
Sluneta Ústí nad Labem
28. 11. 2021
13:00
Městská sportovní hala - malá Jaroslav Pazourek
Vladislav Lunhul
72
78
31
26
39
48
54
60
Review
skupina A 11. kolo 53
BC Slaný
BK Lvice Litoměřice
28. 11. 2021
15:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Miloslav Jon
49
64
19
8
24
27
42
41
Review
skupina A 12. kolo 59
ŠKO-ENERGO MB
TJ Lokomotiva Liberec I
12. 12. 2021
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jan Jeřáb
Matěj Záruba
53
34
16
13
25
16
39
26
Review
skupina A 12. kolo 56
SKB Strakonice
BK Strakonice B
12. 12. 2021
11:30
STARZ aréna Michal Dub
Klaudia Karwowska
56
57
9
11
30
27
45
38
Review
skupina A 12. kolo 60
DBaK
BK Klatovy
12. 12. 2021
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Jodl
Ondřej Josefus
79
57
15
9
43
28
62
45
Review
skupina A 12. kolo 58
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov B
12. 12. 2021
12:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Musil
Jaroslav Pazourek
57
81
18
23
31
33
47
60
Review
skupina A 12. kolo 57
Sluneta Ústí nad Labem
BK Lvice Litoměřice
10. 12. 2021
18:00
SPŠ spojů Karel Anton
Michael Mycak
58
45
13
8
26
23
46
41
Review
skupina A 13. kolo 64
TJ Lokomotiva Liberec I
Sluneta Ústí nad Labem
26. 9. 2021
09:30
Hala TJ Lokomotiva Antonín Ďurana
Vladislav Lunhul
65
70
16
20
30
37
44
50
Review
skupina A 13. kolo 65
BC Slaný
Tigers Basketball České Budějovice
26. 9. 2021
11:00
Víceúčelová sportovní hala Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
57
82
20
20
35
41
45
65
Review
skupina A 13. kolo 63
ŠKO-ENERGO MB
BK Lvice Litoměřice
8. 1. 2022
16:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Jakub Hejduk
Miloslav Jon
73
59
22
16
45
32
67
42
Review
skupina A 13. kolo 61
DBaK
BK Strakonice B
8. 1. 2022
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
48
59
13
15
25
31
36
45
Review
skupina A 13. kolo 62
BK Klatovy
SKB Strakonice
8. 1. 2022
18:30
SH BK Klatovy Lucie Peterková
Ondřej Koc
34
99
5
25
15
51
28
76
Review
skupina A 14. kolo 66
BK Klatovy
BK Strakonice B
9. 1. 2022
09:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Jiří Jodl
27
78
12
20
17
38
19
56
Review
skupina A 14. kolo 69
ŠKO-ENERGO MB
Sluneta Ústí nad Labem
9. 1. 2022
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Michal Perlík
Jonáš Kavan
73
48
16
12
37
26
56
34
Review
skupina A 14. kolo 68
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Lvice Litoměřice
9. 1. 2022
10:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Hejduk
Miloslav Jon
72
51
26
13
40
33
59
45
Review
skupina A 14. kolo 70
BK Levhartice Chomutov B
Tigers Basketball České Budějovice
25. 9. 2021
12:00
Městská sportovní hala - velká Antonín Ďurana
Vladislav Lunhul
73
72
14
17
37
37
52
59
Review
skupina A 14. kolo 67
DBaK
SKB Strakonice
9. 1. 2022
14:30
Tělocvična 25. ZŠ Bára Nováková
Lukáš Balog
48
58
21
12
28
28
42
45
Review
skupina A 15. kolo 74
Sluneta Ústí nad Labem
BK Strakonice B
13. 2. 2022
11:30
hala UJEP Jan Kout
Daniel Hušek
47
54
15
6
29
57
38
44
Review
skupina A 15. kolo 72
BK Levhartice Chomutov B
DBaK
22. 1. 2022
14:00
Městská sportovní hala - malá Matej Kovačovič
Dennis Billík
66
56
18
14
33
30
48
42
Review
skupina A 15. kolo 73
Tigers Basketball České Budějovice
ŠKO-ENERGO MB
15. 3. 2022
18:30
SH ZŠ Kubatova Pavel Šenk
Dennis Billík
61
69
20
18
28
38
40
56
Review
skupina A 15. kolo 75
BK Lvice Litoměřice
SKB Strakonice
22. 1. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Vladimír Kesler
55
83
11
17
18
36
37
59
Review
skupina A 15. kolo 71
BC Slaný
BK Klatovy
11. 2. 2022
19:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
63
52
19
17
28
30
43
46
Review
skupina A 16. kolo 76
BK Levhartice Chomutov B
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala - malá
20
0
*
Review
skupina A 16. kolo 80
Sluneta Ústí nad Labem
SKB Strakonice
2. 3. 2022
18:00
SPŠ spojů Karel Anton
Jan Kout
50
76
14
14
26
37
34
62
Review
skupina A 16. kolo 78
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Lokomotiva Liberec I
24. 2. 2022
18:15
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Michal Hána
42
71
7
14
21
31
28
49
Review
skupina A 16. kolo 79
BK Lvice Litoměřice
BK Strakonice B
21. 1. 2022
19:30
ARMEX Sportcentrum Dominik Kočovský
Vojta Kočárník
50
48
19
12
26
29
34
39
Review
skupina A 16. kolo 77
BC Slaný
DBaK
3. 3. 2022
20:00
Víceúčelová sportovní hala Lucie Moravcová
Fedor Lysov
39
94
9
17
19
36
21
66
Review
skupina A 17. kolo 83
SKB Strakonice
Tigers Basketball České Budějovice
20. 2. 2022
11:00
STARZ aréna Stanislav Dvořák
Michal Pivovarský
69
48
22
11
37
29
60
37
Review
skupina A 17. kolo 82
BK Klatovy
Sluneta Ústí nad Labem
5. 2. 2022
16:00
SH BK Klatovy Jan Lejčko
Michal Dub
32
82
7
21
21
32
23
56
Review
skupina A 17. kolo 84
ŠKO-ENERGO MB
BK Levhartice Chomutov B
11. 2. 2022
18:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Pavel Šenk
Jakub Hejduk
79
64
18
15
28
17
23
17
Review
skupina A 17. kolo 81
DBaK
BK Lvice Litoměřice
5. 2. 2022
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
49
70
14
23
26
42
32
63
Review
skupina A 17. kolo 85
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Slaný
5. 2. 2022
19:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Kout
Vitaliy Shumskyy
86
41
21
12
39
24
68
31
Review
skupina A 18. kolo 87
DBaK
Sluneta Ústí nad Labem
6. 2. 2022
10:00
Městská sportovní hala č.2 Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
63
76
21
16
24
34
53
48
Review
skupina A 18. kolo 89
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Levhartice Chomutov B
6. 2. 2022
10:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Kout
Vitaliy Shumskyy
72
45
18
15
40
25
55
35
Review
skupina A 18. kolo 90
ŠKO-ENERGO MB
BC Slaný
6. 2. 2022
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav Matěj Barták
Michal Bakajsa
96
36
18
14
52
23
66
32
Review
skupina A 18. kolo 86
BK Klatovy
BK Lvice Litoměřice
6. 2. 2022
13:00
SH BK Klatovy Jan Lejčko
Michal Dub
28
82
0
20
7
37
16
63
Review
skupina A 18. kolo 88
BK Strakonice B
Tigers Basketball České Budějovice
10. 3. 2022
19:30
STARZ aréna Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
72
62
19
19
19
16
16
12
Review
skupina A 19. kolo 91
ŠKO-ENERGO MB
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
skupina A 19. kolo 94
BK Levhartice Chomutov B
SKB Strakonice
26. 2. 2022
10:00
Městská sportovní hala - malá Pavel Šmíd
Jindřich Nesper
40
64
5
16
16
35
26
48
Review
skupina A 19. kolo 93
BC Slaný
BK Strakonice B
26. 2. 2022
11:00
Víceúčelová sportovní hala Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska
43
60
11
18
14
23
10
14
Review
skupina A 19. kolo 92
TJ Lokomotiva Liberec I
DBaK
26. 2. 2022
18:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Kout
Vitaliy Shumskyy
72
48
19
11
35
25
59
38
Review
skupina A 19. kolo 95
Tigers Basketball České Budějovice
Sluneta Ústí nad Labem
9. 3. 2022
19:15
SH ZŠ Kubatova Jan Lejčko
Fedor Lysov
69
67
Review
skupina A 20. kolo 96
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
20
0
*
Review
skupina A 20. kolo 97
ŠKO-ENERGO MB
DBaK
27. 2. 2022
10:30
IX. základní škola Tomáš Tejček
Jaroslav Poživil
87
57
22
15
48
27
68
44
Review
skupina A 20. kolo 100
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lvice Litoměřice
26. 2. 2022
11:00
SH ZŠ Kubatova Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
72
65
22
17
40
31
58
47
Review
skupina A 20. kolo 98
BK Levhartice Chomutov B
BK Strakonice B
27. 2. 2022
12:00
Městská sportovní hala - malá Pavel Šmíd
Jindřich Nesper
71
69
24
10
38
24
55
43
Review
skupina A 20. kolo 99
BC Slaný
SKB Strakonice
27. 2. 2022
14:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Lejčko
Lucie Moravcová
40
86
16
21
24
39
32
63
Review
skupina A 21. kolo 103
BK Lvice Litoměřice
BC Slaný
12. 3. 2022
12:00
Hala 6. ZŠ Ivo Melichárek
Tomáš Mašek
77
36
25
8
36
14
53
26
Review
skupina A 21. kolo 105
BK Strakonice B
ŠKO-ENERGO MB
12. 3. 2022
13:00
STARZ aréna Dennis Billík
Fedor Lysov
51
69
14
12
28
31
39
51
Review
skupina A 21. kolo 102
Sluneta Ústí nad Labem
BK Levhartice Chomutov B
12. 3. 2022
16:00
SPŠ spojů Petr Eisner
Vojta Kočárník
58
64
11
15
25
32
44
51
Review
skupina A 21. kolo 104
SKB Strakonice
TJ Lokomotiva Liberec I
12. 3. 2022
17:00
STARZ aréna Dennis Billík
Fedor Lysov
71
43
19
9
29
21
49
32
Review
skupina A 21. kolo 101
DBaK
Tigers Basketball České Budějovice
12. 3. 2022
18:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
98
32
20
6
39
15
71
19
Review
skupina A 22. kolo 110
SKB Strakonice
ŠKO-ENERGO MB
13. 3. 2022
09:00
STARZ aréna Dennis Billík
Fedor Lysov
70
61
12
15
28
36
51
54
Review
skupina A 22. kolo 107
BK Lvice Litoměřice
BK Levhartice Chomutov B
13. 3. 2022
11:00
Hala 6. ZŠ Ivo Melichárek
Tomáš Mašek
56
70
17
14
29
30
44
38
Review
skupina A 22. kolo 106
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
13. 3. 2022
12:30
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
50
76
17
23
27
47
43
63
Review
skupina A 22. kolo 108
Sluneta Ústí nad Labem
BC Slaný
13. 3. 2022
13:00
SPŠ spojů Petr Eisner
Vojta Kočárník
100
51
21
14
53
25
78
38
Review
skupina A 22. kolo 109
BK Strakonice B
TJ Lokomotiva Liberec I
13. 3. 2022
13:00
STARZ aréna Dennis Billík
Fedor Lysov
63
51
22
4
17
22
14
11
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Markéta Dřevová Ško-Energo MB 34 21 1.0 19.1 6.5 0.8 3.8/5.7 66.7 1.7
Anna Hrabětová Pod 24 25 1.0 15.9 4.9 1.1 2.8/4.3 65.4 1.7
Kateřina Kuncipálová SKB Strakonice 28 21 1.0 18.4 5.2 1.2 4.3/6.3 68.2 2.6
Tereza Poživilová Lokomotiva Liberec 29 19 1.0 20.3 6.3 1.5 3.2/4.1 76.9 1.6
Hana Kuncipálová SKB Strakonice 26 26 1.0 13.6 2.9 2.0 1.8/2.6 67.6 1.8
Michaela Šandová Loko Krnov 45 20 1.0 17.5 3.5 2.8 2.3/2.9 79.3 2.5
Petra Mazalová Loko Krnov 20 20 1.0 17.1 5.8 0.9 2.9/3.8 75.0 2.6
Michaela Mocová Ško-Energo MB 27 23 1.0 14.0 5.7 0.0 2.7/3.9 68.5 2.3
Barbora Soukupová TB Č. Budějovice 18 19 1.0 16.4 4.4 1.4 3.6/4.6 78.2 1.4
Kateřina Kuzmová Loko Krnov 36 20 1.0 15.5 4.4 1.7 1.9/2.5 75.5 3.3
Lucie Housková BK Strakonice B 35 23 1.0 13.0 4.8 0.0 3.4/3.4 100.0 0.1
Timotea Najbrtová TB Č. Budějovice 18 19 1.0 15.6 4.9 0.6 3.9/6.1 64.7 2.7
Viola Zajícová Sluneta Ústí n. L. 18 22 1.0 13.4 4.8 0.8 1.5/2.1 69.6 2.2
Tereza Matulková Ško-Energo MB 28 23 1.0 12.2 3.8 1.0 1.4/1.9 0.0* 1.5
Jindřiška Hrubá BK Lvice Litoměřice 18 18 1.0 15.6 5.8 1.0 0.9/1.3 0.0* 1.9
Daniela Hlaváčová Basketball Nymburk 26 18 1.0 15.1 4.1 1.5 2.4/5.9 40.2 3.8
Jana Hradilová Loko Krnov 47 20 1.0 13.6 3.8 1.7 1.1/1.2 0.0* 1.6
22 Markéta Nádvorníková BS Český Brod 19 18 1.0 14.8 4.7 0.9 2.8/3.8 72.5 1.3
Sabina Knesplová BK Litomyšl 20 17 1.0 15.6 3.4 2.2 2.4/4.4 54.7 1.5
Gabriela Burzová OLM 27 18 1.0 14.6 3.6 1.4 3.2/4.3 74.0 0.0
Zdeňka Paroubková SKB Strakonice 29 26 1.0 9.4 1.9 1.7 0.7/1.2 0.0* 2.6
22 Bianka Kloknerová SBŠ Ostrava B 19 19 1.0 12.4 3.5 1.6 0.6/0.8 0.0* 1.4
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n. L. 18 19 1.0 12.4 3.8 1.0 1.8/2.4 75.6 2.2
Markéta Duchoslavová Sla 38 15 1.0 15.7 5.3 0.5 3.4/4.7 72.9 3.1
25 Adéla Hampejsová BS Český Brod 18 18 1.0 12.9 4.8 0.4 2.0/3.9 50.7 1.6
Jitka Eisnerová Sluneta Ústí n. L. 38 16 1.0 14.4 5.3 0.1 3.8/5.6 66.7 1.9
Hana Kelbichová Nezdařilová Ško-Energo MB 37 24 1.0 9.5 2.8 0.5 2.2/4.0 55.2 2.5
12 Klára Buňková DBaK 24 22 1.0 10.3 2.7 1.1 1.7/2.5 68.5 1.6
Alžběta Seifrtová Pod 18 18 1.0 11.9 2.7 1.0 3.6/5.4 67.0 1.6
17 Natálie Juhászová DBaK 21 20 1.0 10.7 4.5 0.4 0.7/1.9 0.0* 1.1
Eliška Petrušková BK Strakonice B 23 19 1.0 10.9 3.3 0.6 2.7/2.7 100.0 0.2
Anna Svobodová BK Lvice Litoměřice 24 18 1.0 11.2 2.7 1.8 0.5/1.0 0.0* 2.9
Věra Stočková Vlčice Žďár 44 18 1.0 11.2 3.8 0.2 3.1/5.2 59.6 2.2
Markéta Urbancová OLM 27 18 1.0 11.2 3.2 0.6 2.9/3.9 74.3 0.0
Eliška Fialová SKB Strakonice 28 26 1.0 7.7 2.3 0.3 2.2/3.6 61.3 3.1
Eliška Zahradníková HB Basket 20 17 1.0 11.6 4.4 0.3 1.9/4.0 48.5 2.5
Martina Šťovíčková HB Basket 18 18 1.0 10.9 4.2 0.2 2.1/3.7 57.6 1.6
Pavlína Vitovská Ško-Energo MB 19 22 1.0 8.9 2.8 0.4 2.1/3.0 70.1 1.5
Marie Riegertová Sluneta Ústí n. L. 18 22 1.0 8.8 2.6 0.5 1.9/3.5 54.5 2.0
8 Michaela Dvořáková BS Český Brod 20 20 1.0 9.6 0.8 2.7 0.1/0.2 0.0* 1.5
Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov B 20 13 1.0 14.5 2.5 1.8 4.0/4.8 83.9 2.2
Monika Pošvicová Vlčice Žďár 32 17 1.0 11.0 3.5 0.5 2.5/3.6 67.7 2.1
Monika Hamplová Basketball Nymburk 29 17 1.0 10.9 4.1 0.3 1.9/3.2 60.0 2.2
Adéla Hlavová Lokomotiva Liberec 22 21 1.0 8.9 2.7 0.6 1.7/2.7 63.2 1.8
Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 33 18 1.0 9.8 3.4 0.4 1.7/2.1 81.6 2.8
4 Nikola Švambergová DBaK 21 22 1.0 8.0 2.2 0.7 1.6/2.6 61.4 2.1
Romana Urbanová Pod 28 23 1.0 7.5 1.2 1.4 0.8/1.7 0.0* 1.9
5 Zuzana Vlosinská SBŠ Ostrava B 18 16 1.0 10.7 4.2 0.0 2.3/3.6 64.9 1.6
Zuzana Hašková BK Klatovy 20 16 1.0 10.6 4.1 0.1 2.1/3.6 58.6 1.7
23 Kateřina Nováková BS Český Brod 18 18 1.0 9.4 1.2 2.3 0.3/0.3 0.0* 2.2
Johana Staňková Levhartice Chomutov B 18 18 1.0 9.3 3.2 0.6 1.2/2.2 56.4 2.1
Zuzana Motúzová Ško-Energo MB 35 23 1.0 7.1 2.1 0.9 0.3/0.3 0.0* 1.0
Tereza Kazdová Vlčice Žďár 21 18 1.0 9.1 2.7 1.1 0.6/1.0 0.0* 2.5
Hana Caldová Pod 27 21 1.0 7.8 2.5 0.4 1.6/2.3 68.8 2.2
Adéla Jiránková Lokomotiva Liberec 22 16 1.0 10.1 3.7 0.3 1.8/3.1 59.2 2.9
9 Dorota Saviola SBŠ Ostrava B 18 19 1.0 8.5 2.5 0.9 0.6/0.9 0.0* 2.5
Linda Svobodová SKB Strakonice 28 25 1.0 6.4 2.3 0.3 1.0/1.7 0.0* 2.6
Kateřina Poulíčková OLM 22 16 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/1.1 0.0* 0.0
Barbora Jorová Levhartice Chomutov B 18 18 1.0 8.6 1.2 2.0 0.2/0.3 0.0* 1.6
19 Aneta Chmielová SBŠ Ostrava B 19 16 1.0 9.6 3.1 0.6 1.4/1.7 0.0* 2.0
Klára Vondřičková Sluneta Ústí n. L. 18 17 1.0 8.9 3.5 0.2 1.5/2.7 54.3 2.9
Eva Šindelářová BK Strakonice B 35 23 1.0 6.6 1.7 0.8 0.9/0.9 0.0* 0.1
Kateřina Čadková BK Strakonice B 33 22 1.0 6.8 1.1 1.2 1.0/1.0 0.0* 0.1
Veronika Špeldová Pod 18 21 1.0 7.0 1.7 0.8 1.1/1.8 0.0* 2.7
Eliška Mocová Basketball Nymburk 21 20 1.0 7.3 1.2 1.1 1.6/2.4 66.7 1.8
Natálie Čížová Basket Ostrava 20 15 1.0 9.7 2.8 0.9 1.5/2.5 59.5 1.6
Barbora Nováková HB Basket 21 18 1.0 8.1 1.8 0.8 1.9/2.7 70.8 1.6
Barbora Kuhnová Vlčice Žďár 26 16 1.0 8.7 3.6 0.1 1.1/1.8 0.0* 2.9
Jesika Maud Hibalová HB Basket 18 12 1.0 11.6 3.6 0.9 1.7/3.4 48.8 1.5
Eliška Hegrová OLM 24 17 1.0 7.8 3.3 0.1 0.8/1.5 0.0* 0.0
Adéla Krejčová Sluneta Ústí n. L. 19 20 1.0 6.6 2.6 0.2 0.9/2.1 43.9 2.4
Anita Štenclová HB Basket 18 9 1.0 14.4 5.4 0.7 1.6/2.6 60.9 1.0
Kateřina Vejvodová HB Basket 19 12 1.0 10.8 3.0 1.2 1.3/1.9 0.0* 2.5
Lenka Hojková Basketball Nymburk 30 19 1.0 6.8 0.8 1.6 0.5/0.6 0.0* 1.2
Viktorie Schovancová BK Klatovy 19 16 1.0 8.0 2.6 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.1
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 18 8 1.0 15.8 6.6 0.4 1.4/2.3 61.1 1.6
Vanda Kaminská Pod 28 20 1.0 6.3 2.6 0.1 1.1/1.6 0.0* 0.9
Diana Soukupová TB Č. Budějovice 19 20 1.0 6.3 2.5 0.4 0.4/1.1 0.0* 2.1
Alena Jeništová BK Strakonice B 35 9 1.0 13.9 5.6 0.3 1.8/1.8 0.0* 0.0
Martina Blahová Levhartice Chomutov B 18 19 1.0 6.5 1.8 0.8 0.5/1.2 0.0* 1.7
Kateřina Pazourková TB Č. Budějovice 19 14 1.0 8.6 4.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 18 13 1.0 9.1 3.1 0.6 1.1/1.3 0.0* 2.2
Radka Navrátilová Lokomotiva Liberec 22 15 1.0 7.7 2.9 0.1 1.5/2.0 73.3 2.6
17 Lada Ingrid Brisudová SBŠ Ostrava B 19 17 1.0 6.8 1.1 1.1 1.3/1.9 0.0* 2.9
Adéla Sýkorová Loko Krnov 20 18 1.0 6.4 2.6 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.9
Julie Gončárová Sla 18 20 1.0 5.8 2.0 0.1 1.6/2.4 64.6 1.9
Petra Hájková Basketball Nymburk 44 15 1.0 7.6 2.7 0.1 1.9/3.6 51.9 1.4
Darina Peterková TB Č. Budějovice 18 13 1.0 8.8 2.7 0.7 1.3/2.2 58.6 2.5
Lucie Kopicová Vlčice Žďár 25 17 1.0 6.6 2.6 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.6
Sabina Hartmanová BK Litomyšl 24 17 1.0 6.6 2.3 0.1 1.6/2.5 65.1 2.5
Kristýna Tomšovicová BK Strakonice B 33 13 1.0 8.6 2.0 0.5 3.0/3.0 100.0 0.1
Nela Černá Basketball Nymburk 22 20 1.0 5.6 2.3 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.7
Lucie Kadlecová TB Č. Budějovice 28 20 1.0 5.5 2.0 0.3 0.7/1.1 0.0* 2.7
Eliška Malá SKB Strakonice 24 19 1.0 5.7 1.5 0.6 1.1/1.4 0.0* 1.4
Andrea Jurašek Vlčice Žďár 36 15 1.0 7.3 2.5 0.5 0.9/1.6 0.0* 1.4
44 Lucie Lucáková DBaK 19 15 1.0 7.2 2.7 0.3 0.9/1.3 0.0* 1.1
Lucie Vavrochová HB Basket 19 13 1.0 8.3 2.4 0.9 0.8/1.2 0.0* 1.8
5 Vanda Papežová DBaK 28 19 1.0 5.7 2.2 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.1
15 Daniela Kyselová DBaK 23 12 1.0 8.9 2.8 0.7 1.4/1.8 0.0* 2.0
Eva Dolejšová Basket Ostrava 38 15 1.0 7.1 2.7 0.0 1.8/2.4 75.0 2.1
Sára Vadlejchová BK Strakonice B 20 20 1.0 5.4 2.4 0.1 0.5/0.5 0.0* 0.2
Lucie Mühlfeitová BK Lvice Litoměřice 23 17 1.0 6.3 2.2 0.5 0.4/0.6 0.0* 0.2
Magdaléna Mundlová BK Klatovy 19 15 1.0 7.1 3.0 0.0 1.1/2.6 41.0 0.7
Denisa Klimenková Loko Krnov 19 17 1.0 6.2 2.6 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.9
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov B 18 19 1.0 5.5 2.3 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.2
Daniela Milotová OLM 23 17 1.0 6.1 2.1 0.2 1.5/2.1 69.4 0.0
Natálie Čerebová BK Litomyšl 19 15 1.0 6.9 2.0 0.6 1.1/2.1 51.6 1.5
Klára Balážová HB Basket 18 10 1.0 10.2 3.8 0.0 2.6/4.0 65.0 1.3
Veronika Bisová BK Lvice Litoměřice 20 18 1.0 5.7 2.4 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.1
Štěpánka Traubová Levhartice Chomutov B 23 16 1.0 6.3 2.2 0.4 0.6/0.9 0.0* 2.4
Klára Krejčí BK Litomyšl 43 11 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/2.5 37.0 2.5
Lenka Jandová Sla 34 17 1.0 5.8 1.7 0.6 0.5/0.7 0.0* 1.9
Kateřina Kostková BK Klatovy 19 10 1.0 9.6 3.4 0.4 1.6/3.5 45.7 2.2
55 Denisa Bezpalcová DBaK 30 14 1.0 6.9 2.6 0.1 1.4/2.3 59.4 1.9
22 Kateřina Kaiserová DBaK 19 18 1.0 5.3 1.6 0.3 1.2/2.1 59.5 2.5
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov B 20 12 1.0 7.8 2.9 0.3 1.3/2.4 51.7 2.6
Adéla Stiborová BK Strakonice B 21 12 1.0 7.8 1.9 0.4 2.8/2.8 100.0 0.2
Veronika Štursová OLM 21 15 1.0 6.3 1.7 0.5 1.4/1.7 0.0* 0.0
Eliška Staňková Levhartice Chomutov B 18 21 1.0 4.4 1.3 0.2 1.1/1.5 0.0* 2.3
15 Lucie Šarochová BS Český Brod 18 16 1.0 5.8 2.1 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.9
12 Zuzana Příhodová BS Český Brod 18 16 1.0 5.8 1.5 0.8 0.3/0.6 0.0* 2.3
Václava Seifrtová Pod 22 19 1.0 4.7 1.8 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.8
Sabrina Svobodová SKB Strakonice 21 27 1.0 3.3 1.1 0.2 0.5/0.6 0.0* 1.3
Kateřina Gregarová Vlčice Žďár 24 15 1.0 6.0 1.7 0.5 1.1/1.7 0.0* 2.8
Natálie Mihalová Basket Ostrava 20 10 1.0 8.9 3.2 0.7 0.4/0.9 0.0* 1.2
Natálie Kubíková Vlčice Žďár 18 16 1.0 5.6 1.3 0.6 1.3/3.1 40.0 2.3
Gabriela Liberdová BK Litomyšl 32 14 1.0 6.3 1.7 0.4 1.6/3.1 50.0 1.9
Kateřina Erbenová OLM 21 17 1.0 5.1 2.0 0.2 0.6/0.9 0.0* 0.0
23 Michaela Hofmanová SBŠ Ostrava B 19 20 1.0 4.3 1.7 0.1 0.9/1.2 0.0* 1.1
Barbora Turková Basket Ostrava 23 12 1.0 7.2 1.5 1.1 0.9/1.7 0.0* 2.0
Tereza Chodilová OLM 21 10 1.0 8.5 1.3 1.6 1.1/1.7 0.0* 0.0
Tereza Fekarová BK Litomyšl 23 12 1.0 7.0 1.6 0.8 1.3/1.8 0.0* 1.7
Petra Klokočníková Pod 18 18 1.0 4.6 1.2 0.6 0.4/0.7 0.0* 2.0
Diana Schovancová BK Klatovy 19 16 1.0 5.1 1.4 0.6 0.5/1.6 0.0* 2.6
Alena Koubová Sluneta Ústí n. L. 37 12 1.0 6.7 1.2 1.2 0.8/1.3 0.0* 2.2
7 Michaela Kynclová SBŠ Ostrava B 18 10 1.0 7.6 2.0 0.7 1.5/3.1 48.4 2.1
Zuzana Havelková Ško-Energo MB 19 13 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.7
Tereza Brůžková TB Č. Budějovice 20 8 1.0 9.4 3.4 0.1 2.3/3.5 64.3 2.8
Michaela Holíková Pod 28 20 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.4
Karin Šimíčková OLM 23 14 1.0 5.2 0.9 1.0 0.4/0.4 0.0* 0.0
Anna Jeřábková BK Litomyšl 26 13 1.0 5.5 2.3 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.4
Jolana Krejčová SKB Strakonice 25 7 1.0 10.3 2.1 0.9 3.4/5.1 66.7 2.4
Kristýna Lapišová SBŠ Ostrava B 18 18 1.0 3.9 1.1 0.3 0.8/1.4 0.0* 1.7
Kateřina Stará Sluneta Ústí n. L. 33 18 1.0 3.9 0.8 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.3
Viktorie Vltavská Basket Ostrava 23 12 1.0 5.8 2.3 0.0 1.3/1.5 0.0* 1.4
Michaela Rosenbergová Sla 34 15 1.0 4.5 1.1 0.3 1.3/2.5 54.1 1.5
Viktorie Jakubcová BK Litomyšl 21 18 1.0 3.7 1.4 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.8
Kateřina Tmějová BK Lvice Litoměřice 25 16 1.0 4.1 1.4 0.1 1.1/1.6 0.0* 2.4
Gabriela Tmějová BK Lvice Litoměřice 22 15 1.0 4.4 1.9 0.1 0.5/0.5 0.0* 1.9
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 18 16 1.0 4.1 1.8 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.8
Dana Fejfarová Lokomotiva Liberec 21 13 1.0 5.0 2.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Barbora Pešatová Sla 19 19 1.0 3.4 1.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Magdaléna Šmolíková DBaK 18 16 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.7
Nela Sadílková Sla 18 15 1.0 4.2 1.7 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.7
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 18 10 1.0 6.3 1.3 1.1 0.4/0.6 0.0* 1.6
13 Markéta Stejskalová BS Český Brod 26 12 1.0 5.3 2.2 0.1 0.7/1.0 0.0* 2.3
Nela Semjonová OLM 25 8 1.0 7.8 1.9 1.3 0.3/0.3 0.0* 0.0
Barbora Dudáčková Sla 19 19 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.2
Gabriela Dohnalová Sla 33 14 1.0 4.2 1.2 0.4 0.5/1.1 0.0* 2.1
Pavla Kocmanová BK Lvice Litoměřice 23 9 1.0 6.6 2.2 0.4 0.8/1.9 0.0* 0.7
Barbora Krásná DBaK 18 7 1.0 8.0 2.7 0.3 1.7/2.9 60.0 2.6
Žaneta Gucko TB Č. Budějovice 17 17 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Sára Faustová BK Klatovy 20 14 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.8
Anna Paula Moreira HB Basket 18 6 1.0 8.7 2.3 0.7 2.0/3.5 57.1 1.0
11 Kateřina Čejková DBaK 19 15 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.4
Dana Maršíková SKB Strakonice 26 7 1.0 7.4 1.9 1.1 0.3/0.9 0.0* 1.1
Natálie Lipovská Basket Ostrava 22 15 1.0 3.4 0.9 0.2 0.9/1.1 0.0* 2.5
Miroslava Jurmanová OLM 23 5 1.0 10.0 3.4 0.6 1.4/2.4 58.3 0.0
Vanessa Hawigerová Basket Ostrava 21 14 1.0 3.6 1.6 0.1 0.2/0.3 0.0* 2.2
Johanka Kindermannová Sla 18 18 1.0 2.7 1.2 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.0
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 19 15 1.0 3.2 0.5 0.7 0.1/0.4 0.0* 1.2
Kateřina Votavová BK Strakonice B 21 17 1.0 2.8 0.9 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.1
29 Veronika Kuderová SBŠ Ostrava B 19 12 1.0 3.9 1.3 0.4 0.2/0.5 0.0* 3.1
Nikola Průšová Sluneta Ústí n. L. 23 8 1.0 5.9 1.8 0.5 0.9/1.1 0.0* 2.3
Nikola Dvořáková Sluneta Ústí n. L. 20 8 1.0 5.9 1.5 0.8 0.6/1.4 0.0* 2.0
Lucie Chvostová BK Strakonice B 37 19 1.0 2.4 0.5 0.4 0.4/0.4 0.0* 0.0
Adéla Rabasová Sla 20 11 1.0 4.0 1.5 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.6
Lucie Kolářová Ško-Energo MB 32 15 1.0 2.9 1.2 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.5
Jana Houbová Loko Krnov 18 15 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.3
Hana Nováčková Sluneta Ústí n. L. 39 16 1.0 2.6 0.9 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.6
24 Andrea Michňová SBŠ Ostrava B 22 18 1.0 2.3 0.4 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.9
Markéta Najmanová Levhartice Chomutov B 19 14 1.0 2.9 0.6 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.7
Lucie Draboňová Lokomotiva Liberec 23 11 1.0 3.7 0.8 0.3 1.3/2.7 46.7 2.4
Tereza Jochová BK Litomyšl 22 6 1.0 6.7 2.0 0.7 0.7/1.0 0.0* 1.2
Štěpánka Teršlová DBaK 19 6 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.7 56.3 1.3
Žaneta Suchá Vlčice Žďár 19 13 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.9
Anna Kalábová Vlčice Žďár 26 15 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Veronika Herciková Pod 29 19 1.0 2.0 0.6 0.2 0.3/0.5 0.0* 2.1
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 20 11 1.0 3.4 1.2 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.3
14 Tereza Šandová SBŠ Ostrava B 18 3 1.0 12.0 3.7 0.7 2.7/2.7 100.0 0.7
Dominika Drábková Ško-Energo MB 19 11 1.0 3.3 1.3 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.8
Daniela Marková BK Litomyšl 22 6 1.0 5.8 2.7 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.7
Tereza Nesvadbová OLM 22 7 1.0 5.0 0.1 1.6 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zahradníčková OLM 18 6 1.0 5.7 1.7 0.5 0.8/1.0 0.0* 0.0
Ivana Mikšovská Basketball Nymburk 28 15 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.3
Kateřina Nykodýmová Pod 24 16 1.0 2.1 0.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martina Myšková Basketball Nymburk 29 12 1.0 2.8 0.8 0.3 0.3/1.2 0.0* 2.2
Jana Drobná Levhartice Chomutov B 21 15 1.0 2.2 0.1 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
Daniela Hartmanová Levhartice Chomutov B 21 9 1.0 3.7 0.8 0.7 0.1/0.1 0.0* 1.1
Eliška Brejchová BS Český Brod 18 1 1.0 33.0 7.0 5.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Veronika Švécarová OLM 25 6 1.0 5.5 2.3 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.0
Sabina Suchancová Basket Ostrava 23 7 1.0 4.4 1.6 0.3 0.4/1.4 0.0* 2.3
Alena Sopirjáková Ško-Energo MB 42 6 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/1.3 0.0* 1.7
Lucie Jeřábková BK Litomyšl 25 13 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.5
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 18 5 1.0 6.2 1.4 1.0 0.4/0.4 0.0* 1.6
Anna Langrová Sluneta Ústí n. L. 23 11 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.4
Kristýna Nováková SKB Strakonice 28 14 1.0 2.1 0.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.6
Kateřina Horáčková Pod 23 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.2
Anna Rylichová Pod 22 1 1.0 26.0 8.0 2.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Iva Ničová Sla 37 9 1.0 2.9 0.4 0.6 0.3/0.7 0.0* 2.6
Eliška Fišková Levhartice Chomutov B 23 4 1.0 6.5 1.0 1.3 0.8/1.0 0.0* 0.8
Zuzana Poživilová Lokomotiva Liberec 31 3 1.0 8.7 2.3 0.7 2.0/2.0 100.0 2.0
Anna Vávrová TB Č. Budějovice 18 7 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Valentýna Bernacik Basket Ostrava 19 8 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.8 0.0* 0.1
Tereza Karasová HB Basket 18 5 1.0 4.6 1.6 0.0 1.4/2.8 50.0 0.4
Karolína Zástěrová BK Klatovy 22 4 1.0 5.8 1.3 0.5 1.8/3.0 58.3 1.5
Emma Lukačevičová BK Strakonice B 21 12 1.0 1.9 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Bílková Lokomotiva Liberec 24 12 1.0 1.8 0.4 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.8
6 Veronika Kociánová BS Český Brod 21 8 1.0 2.8 0.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eliška Špánová SKB Strakonice 24 17 1.0 1.3 0.4 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.4
Anna Chalupecká Sluneta Ústí n. L. 19 6 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.7 56.3 1.8
Klára Karterová BK Lvice Litoměřice 19 9 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.4
Aneta Kohoutová TB Č. Budějovice 18 3 1.0 7.0 2.7 0.3 0.7/0.7 0.0* 2.3
Nikola Drnková SKB Strakonice 21 12 1.0 1.7 0.6 0.1 0.3/1.1 0.0* 0.8
Kristýna Vighová Pod 23 4 1.0 5.0 0.8 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
14 Nicola Kohoutová DBaK 21 5 1.0 3.8 1.0 0.4 0.6/0.8 0.0* 0.4
Adéla Hrdinková TB Č. Budějovice 17 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
0 Stela Vajglová SBŠ Ostrava B 19 8 1.0 2.4 0.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.6
Marika Jonášová Basketball Nymburk 28 17 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 3.5
Michaela Tintěrová Sluneta Ústí n. L. 19 12 1.0 1.6 0.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Michaela Sýkorová Levhartice Chomutov B 21 7 1.0 2.6 0.7 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.6
Tereza Křiváčková BK Klatovy 22 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.3
Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 18 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Aneta Sedláčková BK Strakonice B 22 18 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Věra Reisingerová BK Strakonice B 41 5 1.0 3.2 1.0 0.0 1.2/1.2 0.0* 0.0
Tereza Deličová Lokomotiva Liberec 23 15 1.0 1.1 0.2 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.3
Michaela Hrzánová BK Lvice Litoměřice 21 11 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Karin Theerová TB Č. Budějovice 19 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.4
10 Barbora Froňková DBaK 21 3 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
Karolína Červinková Ško-Energo MB 20 14 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Štěpánka Marková Sla 19 12 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.0
Iva Procházková Sluneta Ústí n. L. 18 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Andrea Karásková Pod 19 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.6
Barbora Bajgarová HB Basket 23 3 1.0 4.7 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.7
Magdaléna Beťková Sla 25 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Vendula Kohoutová DBaK 19 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Julie Ječmenová OLM 20 5 1.0 2.6 0.4 0.4 0.6/0.8 0.0* 0.0
3 Erika Fischerová BS Český Brod 17 9 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.7
Alena Šímová Lokomotiva Liberec 18 3 1.0 4.0 1.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.0
Klára Vítková BK Klatovy 22 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Eliška Kuchařová Basket Ostrava 22 8 1.0 1.5 0.3 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.8
11 Hana Nonfriedová BS Český Brod 20 5 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.4
Natálie Koucká BS Český Brod 18 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Žižková Sluneta Ústí n. L. 21 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tereza Soukupová BK Strakonice B 19 3 1.0 3.7 1.0 0.3 0.7/0.7 0.0* 0.0
Jolana Chylíková BK Strakonice B 19 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.0
Nela Langová BK Klatovy 18 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Tereza Patočková Lokomotiva Liberec 23 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Aneta Makovcová SKB Strakonice 26 8 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Natálie Ryvolová Sluneta Ústí n. L. 19 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Kristýna Šillarová BK Klatovy 22 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.5
4 Michaela Martinovská Lokomotiva Liberec 24 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Lenka Šípová Ško-Energo MB 33 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eliška Martincová Pod 26 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Emma Juchelková Basket Ostrava 19 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.1
Tereza Hánělová BK Litomyšl 21 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Markéta Šoltysová TB Č. Budějovice 21 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
Michaela Patzaková Lokomotiva Liberec 31 14 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Šárka Zelenková Sla 37 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Žaneta Kuncipálová SKB Strakonice 25 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Kateřina Dolejšová DBaK 21 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0*