BC Vysočina B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 8. 2021
Martin Háj
plavskola@volny.cz
567 308 530

Trenér

od: 23. 8. 2021
Petr Pešout
pesiclub@seznam.cz
604 723 100

1. asistent trenéra

od: 23. 8. 2021
Petr Rokos
p.rokos@bkjihlava.cz

Asistent trenéra

od: 15. 9. 2022
Lukáš Kos
Lukas_Kos@gordic.cz

Technický zápis

od: 11. 1. 2023
Lukáš Kos
Lukas_Kos@gordic.cz

Adresa

Basketbalový klub Jihlava z. s.
Evžena Rošického
586 01 Jihlava

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Vrátný 2006 176 17 11 17.2 6.4 1.0 1.5/3.4 43.2 2.0
Tadeáš Králík 2007 168 16 7 22.3 7.0 2.1 1.9/3.7 50.0 2.4
Jonáš Novák 2007 174 16 11 9.5 3.9 0.2 1.2/1.9 61.9 1.3
Ondřej Kos 2008 181 15 8 11.0 2.4 1.1 2.9/4.4 65.7 1.8
Matěj Němec 2006 186 17 7 11.4 4.9 0.4 0.4/1.0 42.9 2.4
Ondřej Matula 2007 185 16 12 4.8 2.1 0.0 0.7/1.7 40.0 1.8
Michal Sedmík 2007 187 16 4 11.3 4.3 0.8 0.5/0.5 100.0 2.5
Jan Havlík 2006 195 17 6 7.0 2.8 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
David Šváb 2007 184 16 12 3.3 1.6 0.0 0.2/1.5 11.1 1.3
Samuel Kračmar 2006 193 17 10 3.2 1.5 0.0 0.2/1.1 18.2 2.0
Václav Hodáč 2006 160 17 9 3.1 1.0 0.3 0.1/0.9 12.5 2.9
Daniel Hořínek 2007 155 16 7 3.7 0.7 0.3 1.4/2.3 62.5 1.3
David Hyský 2008 172 15 3 6.0 1.3 0.7 1.3/3.3 40.0 1.0
David Klieštik 2008 195 15 3 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Jakub Komárek 2007 180 16 3 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Tomáš Pojer 2008 171 15 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Matyáš Vítů 2007 180 16 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Adam Štěpánek 2007 186 16 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Foit 2007 168 16 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Jáchym Prüher 2008 152 15 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Matěj Mlýnský 2007 190 16 5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Ariel Balkov 2005 183 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vincent Pešout 2006 181 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Geist 2005 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Holba 2008 172 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Jozífek 2005 183 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Žatečka 2006 187 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Novický 2006 175 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Nejedlý 2008 156 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Rokos 2006 192 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Miloslav Havel 2009 185 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Štěcha 2005 195 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Kourek 2006 200 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Kaláb 2008 170 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jáchym Duben 2008 165 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Němeček 2008 180 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Novák 2006 202 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Bojanovský 2005 185 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Stanislav Rachůnek 2006 180 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Hlaváček 2006 189 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adrian Sorhondo 2006 150 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matouš Kazda 2005 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Vraspír 2007 183 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Král 2005 179 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Robin Duba 2009 185 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Antonín Šulek 2007 144 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17229 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 4. 2023 BK Lions Jindřichův Hradec 73:66 22 3 13/20 65%
17225 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 4. 2023 BK Sojky Pelhřimov 80:49 28 6 6/8 75%
17224 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 4. 2023 BC Benešov 68:51 17 1 14/30 46.7%
17218 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 3. 2023 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:54 35 2 10/15 66.7%
17213 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 11. 2. 2023 Kaplice Grizzlies 79:94 36 5 7/21 33.3%
17211 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2023 BK Medvědi Tábor 72:61 27 4 6/12 50%
17208 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 BK Lions Jindřichův Hradec 75:42 29 3 8/19 42.1%
17204 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 12. 2022 BK Sojky Pelhřimov 63:75 24 7 6/15 40%
17203 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 BC Benešov 102:68 31 9 13/23 56.5%
17197 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 10. 2022 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:69 24 3 12/33 36.4%
17192 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 Kaplice Grizzlies 93:96 34 7 4/11 36.4%
17190 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 9. 2022 BK Medvědi Tábor 33:58 26 0 6/24 25%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2022
12:00
BK Medvědi Tábor
BC Vysočina B
33
58
12
8
22
21
30
39
Skupina E Review
2. kolo 8. 10. 2022
15:00
BC Vysočina B
Kaplice Grizzlies
93
96
16
31
35
47
60
75
Skupina E Review
3. kolo 22. 10. 2022
10:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Vysočina B
65
69
12
14
30
25
51
49
Skupina E Review
5. kolo 26. 11. 2022
19:00
BC Vysočina B
BC Benešov
102
68
27
26
55
38
79
53
Skupina E Review
6. kolo 6. 12. 2022
18:30
BK Sojky Pelhřimov
BC Vysočina B
63
75
14
12
29
36
44
57
Skupina E Review
7. kolo 7. 1. 2023
13:00
BC Vysočina B
BK Lions Jindřichův Hradec
75
42
17
7
45
20
59
29
Skupina E Review
8. kolo 21. 1. 2023
15:00
BC Vysočina B
BK Medvědi Tábor
72
61
22
19
39
27
59
41
Skupina E Review
9. kolo 11. 2. 2023
14:30
Kaplice Grizzlies
BC Vysočina B
79
94
20
21
38
53
60
74
Skupina E Review
10. kolo 4. 3. 2023
13:00
BC Vysočina B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
86
54
20
19
43
37
67
51
Skupina E Review
12. kolo 1. 4. 2023
14:30
BC Benešov
BC Vysočina B
68
51
21
13
35
26
54
44
Skupina E Review
13. kolo 19. 4. 2023
17:00
BC Vysočina B
BK Sojky Pelhřimov
80
49
23
6
42
23
52
37
Skupina E Review
14. kolo 27. 4. 2023
18:00
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Vysočina B
73
66
18
18
33
31
51
49
Skupina E Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 nadregionální soutěž 1 21
2021/22 nadregionální soutěž 3 19