Žákovská liga U14M

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 171
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Young Diamonds
28. 9. 2023
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Mareš
Martin Růžička
111
40
20
9
45
23
80
32
Review
Skupina D 1. kolo 170
BK Vlci Žďár
TJ Třebíč
28. 9. 2023
12:30
Hala 2. ZŠ Natálie Karabínová
Kristýna Jansová
129
30
39
15
78
19
111
24
Review
Skupina D 1. kolo 172
BC Benešov
BA Radotín
28. 9. 2023
14:00
SH Benešov Ondřej Melzer
Jáchym Povolný
34
81
7
19
12
38
21
54
Review
Skupina D 1. kolo 169
BK Sojky Pelhřimov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
28. 9. 2023
15:00
SH Pelhřimov Martin Veis
Maxmilian Zavřel
72
36
28
2
37
12
53
26
Review
Skupina D 2. kolo 173
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
16. 9. 2023
13:00
SH Pelhřimov Michal Dub
Albert Jilg
52
48
13
11
27
18
41
36
Review
Skupina D 2. kolo 175
BK Vlci Žďár
BK VIVIDBOOKS Pardubice
16. 9. 2023
14:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Filip Pošvic
69
91
14
26
39
48
54
71
Review
Skupina D 2. kolo 176
TJ Třebíč
BA Young Diamonds
16. 9. 2023
15:30
Sportovní hala L. Pokorného Dominik Štancl
Matěj Sádovský
58
72
15
16
20
36
37
59
Review
Skupina D 2. kolo 174
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BA Radotín
16. 9. 2023
16:00
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
31
175
8
50
15
95
18
139
Review
Skupina D 3. kolo 177
BK Sojky Pelhřimov
BA Radotín
17. 9. 2023
09:00
SH Pelhřimov Michal Dub
Albert Jilg
27
87
5
27
11
55
19
76
Review
Skupina D 3. kolo 178
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Benešov
17. 9. 2023
10:00
Kotlina Tomáš Duben
Pavel Duben
32
102
8
26
15
52
24
78
Review
Skupina D 3. kolo 179
BK Vlci Žďár
BA Young Diamonds
17. 9. 2023
10:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Filip Pošvic
88
38
32
10
52
24
76
30
Review
Skupina D 3. kolo 180
TJ Třebíč
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 9. 2023
12:15
Sportovní hala L. Pokorného Dominik Štancl
Matěj Sádovský
34
154
11
48
18
87
28
123
Review
Skupina D 4. kolo 183
BK Sojky Pelhřimov
BK Vlci Žďár
30. 9. 2023
09:00
SH Pelhřimov Ondřej Josefus
Tereza Večeřová
37
103
7
28
15
51
22
74
Review
Skupina D 4. kolo 184
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Třebíč
30. 9. 2023
10:00
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
39
93
6
29
21
50
26
78
Review
Skupina D 4. kolo 181
BC Benešov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
30. 9. 2023
15:00
SH Benešov Jaroslav Janovský
Jan Mikulec
34
105
8
16
11
55
28
78
Review
Skupina D 4. kolo 182
BA Radotín
BA Young Diamonds
30. 9. 2023
17:00
Sportovní hala Černošice Radomír Kohout
Jan Sýtař
98
46
20
12
46
24
72
32
Review
Skupina D 5. kolo 185
BC Benešov
BA Young Diamonds
1. 10. 2023
09:00
SH Benešov Jakub Petrák
Adam Križanský
38
57
5
14
20
30
27
43
Review
Skupina D 5. kolo 188
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Vlci Žďár
1. 10. 2023
10:00
Kotlina Lucie Dubnová
Martin Zadina
7
172
2
36
7
85
7
132
Review
Skupina D 5. kolo 187
BK Sojky Pelhřimov
TJ Třebíč
1. 10. 2023
13:00
SH Pelhřimov Ondřej Josefus
Tereza Večeřová
61
65
17
22
30
28
44
45
53
53
Review
Skupina D 5. kolo 186
BA Radotín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
1. 10. 2023
14:00
Sportovní hala Černošice Martin Buršík
Miloslav Jon
64
80
16
22
27
48
47
67
Review
Skupina D 6. kolo 191
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Sojky Pelhřimov
10. 12. 2023
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Klára Novotná
Jan Doležal
110
47
20
12
51
18
73
34
Review
Skupina D 6. kolo 189
BK Vlci Žďár
BC Benešov
14. 10. 2023
14:45
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Tereza Večeřová
128
23
31
4
63
12
101
20
Review
Skupina D 6. kolo 192
BA Young Diamonds
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14. 10. 2023
16:00
Městská hala Litomyšl Dominik Štancl
Martin Růžička
69
37
14
7
37
14
50
30
Review
Skupina D 6. kolo 190
TJ Třebíč
BA Radotín
14. 10. 2023
16:30
Sportovní hala L. Pokorného Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
58
101
20
33
25
57
42
75
Review
Skupina D 7. kolo 193
BK Vlci Žďár
BA Radotín
15. 10. 2023
09:00
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Tereza Večeřová
104
70
32
16
61
35
77
60
Review
Skupina D 7. kolo 194
TJ Třebíč
BC Benešov
15. 10. 2023
09:30
Sportovní hala L. Pokorného Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
51
66
8
18
15
34
33
52
Review
Skupina D 7. kolo 195
BK VIVIDBOOKS Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15. 10. 2023
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Martin Růžička
131
8
36
0
68
5
103
8
Review
Skupina D 7. kolo 196
BA Young Diamonds
BK Sojky Pelhřimov
15. 10. 2023
11:00
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Jakub Kmošek
97
42
27
7
53
19
70
30
Review
Skupina D 8. kolo 198
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár
17. 11. 2023
12:30
Sportovní hala L. Pokorného Michal Škaroupka
Natálie Kunclová
38
111
12
42
18
65
31
90
Review
Skupina D 8. kolo 197
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Sojky Pelhřimov
17. 11. 2023
15:30
Kotlina Jan Špaček
Petr Havlíček
56
88
9
23
18
37
39
62
Review
Skupina D 8. kolo 199
BA Young Diamonds
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 11. 2023
16:00
Městská hala Litomyšl Roman Mareš
Matěj Pletánek
41
87
9
33
13
52
28
72
Review
Skupina D 8. kolo 200
BA Radotín
BC Benešov
23. 11. 2023
17:30
SH Benešov Tomáš Tejček
Jáchym Povolný
99
26
24
8
53
12
77
16
Review
Skupina D 9. kolo 201
BA Radotín
BK Sojky Pelhřimov
4. 11. 2023
11:00
Praha 5 - Radotín Radomír Kohout
Jiří Šlaj
106
25
19
1
60
6
78
12
Review
Skupina D 9. kolo 204
BK VIVIDBOOKS Pardubice
TJ Třebíč
4. 11. 2023
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Maxmilian Zavřel
Aleš Chlup
95
45
18
6
56
12
75
30
Review
Skupina D 9. kolo 203
BA Young Diamonds
BK Vlci Žďár
4. 11. 2023
15:45
Městská hala Litomyšl Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
55
95
11
38
19
61
37
76
Review
Skupina D 9. kolo 202
BC Benešov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. 11. 2023
16:00
SH Benešov Jan Lejčko
Michal Mainuš
138
28
29
10
64
16
104
20
Review
Skupina D 10. kolo 205
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
5. 11. 2023
09:00
SH Benešov Jan Lejčko
Michal Mainuš
76
35
23
13
34
20
62
23
Review
Skupina D 10. kolo 207
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Vlci Žďár
5. 11. 2023
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Petr Havlíček
82
69
30
15
41
35
62
47
Review
Skupina D 10. kolo 206
BA Radotín
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 11. 2023
14:30
Sportovní hala Černošice Miloslav Jon
Radomír Kohout
197
8
54
0
95
4
148
8
Review
Skupina D 10. kolo 208
BA Young Diamonds
TJ Třebíč
5. 11. 2023
14:30
Městská hala Litomyšl Jaroslav Kolář
Tomáš Brandejs
90
50
13
16
41
23
68
37
Review
Skupina D 11. kolo 210
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Radotín
18. 11. 2023
14:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Roman Mareš
109
41
32
18
61
22
84
28
Review
Skupina D 11. kolo 211
TJ Třebíč
BK Sojky Pelhřimov
18. 11. 2023
16:30
Sportovní hala L. Pokorného Michal Kult
Petr Jakubík
66
57
17
16
27
30
44
47
Review
Skupina D 11. kolo 212
BK Vlci Žďár
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 11. 2023
16:30
Hala 2. ZŠ Jan Bráblík
Tereza Večeřová
137
22
36
0
69
12
106
20
Review
Skupina D 11. kolo 209
BA Young Diamonds
BC Benešov
18. 11. 2023
17:15
Městská hala Litomyšl David Schmidt
Tomáš Zítko
51
41
13
9
24
22
41
34
Review
Skupina D 12. kolo 215
BK Vlci Žďár
BK Sojky Pelhřimov
19. 11. 2023
09:00
Hala 2. ZŠ Jan Bráblík
Tereza Večeřová
114
31
36
12
60
14
84
20
Review
Skupina D 12. kolo 214
BA Young Diamonds
BA Radotín
19. 11. 2023
09:15
Městská hala Litomyšl Radek Michlík
Tomáš Polda
70
72
17
10
37
31
57
50
Review
Skupina D 12. kolo 213
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Benešov
19. 11. 2023
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Mareš
Ondřej Vlach
74
26
19
4
33
16
54
18
Review
Skupina D 12. kolo 216
TJ Třebíč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 11. 2023
10:30
Sportovní hala L. Pokorného Robin Petrák
Natálie Karabínová
109
33
41
4
52
14
76
20
Review
Skupina D 13. kolo 218
BC Benešov
TJ Třebíč
9. 12. 2023
09:00
SH Benešov Roman Kejklíček
Tomáš Tejček
55
70
16
20
33
24
46
49
Review
Skupina D 13. kolo 220
BK Sojky Pelhřimov
BA Young Diamonds
25. 11. 2023
09:00
SH Pelhřimov Petr Havlíček
Daniel Chvála
46
58
13
17
25
34
39
41
Review
Skupina D 13. kolo 217
BA Radotín
BK Vlci Žďár
9. 12. 2023
14:00
Sportovní hala Černošice Lukáš Balog
Jan Průša
60
107
26
35
42
63
51
78
Review
Skupina D 13. kolo 219
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK VIVIDBOOKS Pardubice
9. 12. 2023
14:30
Kotlina Tomáš Zítko
Petr Dočkal
12
196
3
44
3
98
9
140
Review
Skupina D 14. kolo 221
BC Benešov
BK Vlci Žďár
10. 12. 2023
09:00
SH Benešov Michal Dub
Jan Lejčko
42
106
4
34
20
58
32
81
Review
Skupina D 14. kolo 224
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BA Young Diamonds
10. 12. 2023
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Zítko
33
99
10
28
19
60
31
78
Review
Skupina D 14. kolo 222
BA Radotín
TJ Třebíč
10. 12. 2023
11:00
Sportovní hala Černošice Jan Průša
Jiří Veselý
82
60
19
18
41
30
64
51
Review
Skupina D 14. kolo 223
BK Sojky Pelhřimov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
14. 10. 2023
15:00
SH Pelhřimov Dennis Billík
Daniel Chvála
31
106
6
20
15
48
21
85
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Urban BK Teplice 14 28 1.0 24.5 10.5 0.3 2.5/4.4 56.1 2.2
Václav Holík TJ Třebíč 14 24 1.0 27.6 12.6 0.0 2.2/7.3 30.5 2.0
Jakub Renner Sluneta Ústí n. L. 14 25 1.0 25.9 9.1 1.0 4.8/8.6 55.1 2.2
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 24 1.0 26.1 10.5 0.4 3.9/6.3 61.2 2.5
Gurpreet Singh Sj. BK Litoměřice 13 27 1.0 22.8 9.3 0.1 3.7/8.2 45.7 2.7
1 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n. L. 14 27 1.0 21.7 8.7 0.3 3.4/5.5 62.4 2.1
Adam Skoupil FASTAV Zlín 14 23 1.0 25.4 9.3 0.9 4.1/8.2 50.0 1.9
19 Felix Heinz Slavia Kroměříž 14 24 1.0 23.7 9.8 0.3 3.1/4.8 65.2 2.2
Vilém Vávra USK Praha 14 28 1.0 20.1 6.8 0.9 3.9/6.4 60.7 1.1
Jan Souček Sluneta Ústí n. L. 14 24 1.0 23.3 7.8 1.1 4.4/7.1 62.4 2.3
Vojtěch Paťha BK Teplice 14 26 1.0 20.0 9.1 0.0 1.7/4.3 39.8 2.3
Vojtěch Dvořák BA Sparta Praha 14 20 1.0 25.9 10.1 0.9 3.0/5.1 59.4 1.9
Patrik Popov Basketpoint Frýdek-Místek 14 28 1.0 18.4 6.0 1.1 3.0/4.9 62.5 0.0
Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 26 1.0 19.4 7.3 0.6 2.8/4.8 58.7 0.9
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 19 1.0 26.2 9.7 1.3 3.0/5.9 50.9 2.2
Filip Kašík Sokol Písek 14 22 1.0 22.2 7.2 1.6 3.0/4.0 73.9 0.9
Kristián Pravda FASTAV Zlín 14 26 1.0 18.5 5.9 0.5 5.3/9.8 54.3 2.2
Matyas Kubját NH Ostrava 14 26 1.0 18.4 8.0 0.2 1.7/3.0 56.4 1.1
7 Jan Vybíral Lions J. Hradec 13 25 1.0 18.9 7.6 0.6 1.9/3.0 62.7 1.3
Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 18.9 5.2 2.1 2.2/3.0 74.3 1.7
Šimon Socha BK Vlci Žďár 14 20 1.0 22.5 9.2 0.2 3.8/5.7 65.8 1.7
Michal Hubač Lokomotiva Plzeň 14 28 1.0 16.1 7.1 0.0 1.9/4.6 42.2 2.2
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 22 1.0 20.2 5.7 2.2 2.2/3.3 65.8 1.6
Adam Weiser SK UP-BCM Olomouc 14 25 1.0 17.7 7.9 0.0 1.8/3.0 57.9 1.7
45 Oliver Anderle BK Příbor 14 26 1.0 16.8 5.7 1.1 2.2/4.8 45.6 2.3
Filip Zahrádka Tygři Brno 14 28 1.0 15.4 6.2 0.1 2.7/4.8 55.6 1.8
Martin Kocourek BK Opava 14 27 1.0 16.0 7.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.2
22 Ondřej Krejčí Medvědi Tábor 14 28 1.0 14.9 6.0 0.4 1.6/3.4 46.8 0.9
Oliver Wiedner Renocar Podolí 14 21 1.0 19.8 8.0 0.3 3.0/6.0 50.8 2.4
68 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 28 1.0 14.6 6.8 0.0 1.0/2.8 35.9 1.4
Čeněk Komárek USK Praha 13 26 1.0 15.5 4.6 1.5 1.9/3.2 60.2 2.3
Adam Skořepa BK Teplice 14 25 1.0 16.1 7.1 0.2 1.5/3.8 39.4 1.9
Šimon Peterek Basketpoint Frýdek-Místek 14 28 1.0 14.3 6.4 0.2 0.9/1.8 0.0* 0.0
Vojtěch Navrátil SK Žabovřesky 13 28 1.0 14.3 5.3 0.2 3.2/5.4 59.6 2.7
Matyáš Dokoupil Jiskra Kyjov 13 27 1.0 14.7 5.6 0.4 2.3/4.0 57.9 1.9
Denis Kudela NH Ostrava 14 20 1.0 19.8 8.5 0.5 1.3/2.4 53.2 1.3
47 Maksym Bilynets Slavia Kroměříž 14 27 1.0 14.6 6.8 0.0 1.0/2.9 32.9 2.4
Max Beran Královští Sokoli 14 24 1.0 16.3 6.6 0.1 2.9/6.4 45.8 0.6
Jakub Ptáček NH Ostrava 14 24 1.0 16.3 6.2 0.9 1.2/2.0 57.1 1.3
Jakub Daneček SK UP-BCM Olomouc 14 26 1.0 15.0 4.4 1.7 1.2/1.9 0.0* 1.5
Matyáš Krkoška BK Snakes Ostrava 14 17 1.0 22.5 9.2 0.2 3.5/5.9 58.4 2.2
Lukáš Odstrčilík BK Snakes Ostrava 14 25 1.0 15.0 5.8 0.4 2.2/3.8 57.4 2.4
Lukáš Toman BK Klatovy 14 24 1.0 15.6 6.4 0.2 2.3/4.0 57.9 1.6
Šimon Kudláček Basket Poděbrady 13 27 1.0 13.6 5.0 0.3 2.8/6.3 43.9 2.2
Tomáš Dalecký BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 13.6 5.5 0.3 1.6/2.7 59.5 1.2
2 Vladimír Vacek BK Pelhřimov 14 27 1.0 13.5 5.3 0.2 2.3/4.5 50.0 2.7
Štěpán Paskovský Basket Poděbrady 13 27 1.0 13.4 4.6 0.2 3.5/9.0 39.1 2.6
Petr Drozd BASKET Brno 14 26 1.0 13.9 5.0 0.9 1.2/2.4 48.4 1.8
Samuel Ejemighaye Tygři Brno 14 27 1.0 13.2 6.2 0.0 0.9/2.3 37.1 2.1
Vojtěch Stara BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 13.1 4.7 0.9 0.9/1.9 0.0* 1.5
Šimon Suchánek SK UP-BCM Olomouc 14 24 1.0 14.8 5.5 0.2 3.2/4.5 70.4 2.3
Hubert Blecha Sokol Pražský 14 25 1.0 14.0 5.9 0.2 1.5/3.6 42.7 1.7
Maxim Bluschke Tygři Brno 14 27 1.0 13.0 5.5 0.2 1.4/2.6 52.9 1.5
Kristián Šobr BA Sparta Praha 13 28 1.0 12.4 5.4 0.1 1.5/4.6 31.8 2.4
Jiří Worek TJ Start Havířov 14 25 1.0 13.7 4.5 1.0 1.5/2.9 52.1 1.7
Michal Fabík SK Žabovřesky 14 27 1.0 12.6 4.7 0.3 2.2/4.4 50.4 2.9
Jiří Krejčí BK Vlci Žďár 14 20 1.0 17.0 6.2 1.0 1.7/2.7 61.1 1.3
Vítek Peniaštek Sokol Písek 14 28 1.0 11.9 2.8 1.9 0.6/1.0 0.0* 1.1
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 27 1.0 12.1 3.7 0.8 2.2/3.9 56.7 2.3
Tomáš Kroupa BK Levharti Chomutov 14 27 1.0 12.0 4.9 0.2 1.4/3.1 45.9 1.4
30 Michal Jendželovský BC Kolín 14 26 1.0 12.3 4.7 0.5 1.4/2.3 60.7 2.0
Filip Fiedler BA Radotín 14 21 1.0 15.2 6.5 0.2 1.7/3.9 43.9 1.8
Tomáš Drabina Basketpoint Frýdek-Místek 14 19 1.0 16.8 5.9 1.3 1.3/2.2 58.5 0.0
Michal Horák BK Snakes Ostrava 14 28 1.0 11.4 5.1 0.1 0.9/2.9 30.0 1.7
Dominik Janošík Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 14.5 6.8 0.0 0.9/2.1 43.5 0.0
Sebastian Ondřej Kašpar BK Vlci Žďár 14 25 1.0 12.7 5.2 0.6 0.7/1.8 0.0* 2.4
Vítězslav Čech BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 11.3 4.9 0.1 1.2/3.1 37.9 2.6
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 14 26 1.0 12.2 5.1 0.2 1.3/2.9 46.7 2.0
Tadeáš Adamec BK Snakes Ostrava 14 28 1.0 11.2 3.5 0.5 2.6/4.0 66.1 2.5
David Štětina BA Sparta Praha 14 26 1.0 12.0 4.8 0.0 2.3/5.5 43.0 3.2
Kryštof Novák BA Nymburk 14 28 1.0 11.1 3.8 0.5 1.9/3.3 56.5 2.6
Štěpán Bártů Sokol Pražský 14 28 1.0 11.0 3.8 0.8 0.9/2.2 42.6 1.8
Václav Pospíchal BA Radotín 14 25 1.0 12.2 5.2 0.2 1.1/3.2 35.0 3.4
Vadim Krčmář NH Ostrava 14 26 1.0 11.7 4.8 0.4 0.8/1.7 0.0* 0.9
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 22 1.0 13.8 5.0 0.5 2.1/3.8 56.6 1.6
Šimon Kunc Lokomotiva Plzeň 13 24 1.0 12.5 5.7 0.0 1.1/2.1 52.0 2.3
David Šindler Sokol Pražský 14 28 1.0 10.7 4.9 0.0 0.8/2.5 32.9 2.2
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 17 1.0 17.5 7.3 0.0 2.9/5.9 50.0 0.8
Tomáš Voplatek Sj. BK Litoměřice 14 20 1.0 14.8 5.4 0.3 3.2/6.7 48.1 2.8
Otakar Klanica FASTAV Zlín 14 21 1.0 14.0 4.8 0.9 1.7/2.9 57.4 2.0
Antonín Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 25 1.0 11.6 3.6 0.8 2.1/3.8 54.7 1.5
Jakub Šmíd Sokol Písek 13 25 1.0 11.6 3.3 1.2 1.3/2.0 62.7 0.8
Michael Kroupa FASTAV Zlín 14 26 1.0 10.8 3.6 0.7 1.5/2.8 54.2 1.8
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 25 1.0 11.2 4.7 0.2 1.3/2.8 46.5 2.4
Adam Konvalina BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 21 1.0 13.3 6.0 0.1 1.1/2.1 52.3 1.5
Lukáš Marek BCM Orli Prostějov 14 22 1.0 12.7 5.2 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.5
Matěj Melša Renocar Podolí 14 26 1.0 10.7 4.0 0.4 1.5/3.9 39.6 2.5
Šimon Zátopek NH Ostrava 14 27 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.0 47.3 1.9
Matouš Pošta Sokol Písek 14 18 1.0 15.4 6.4 0.2 1.9/3.5 54.0 1.3
Jakub Kasper Tygři Praha 14 28 1.0 9.9 4.0 0.3 1.2/2.3 54.0 1.6
Matěj Šotola Královští Sokoli 14 17 1.0 16.3 5.9 0.6 2.6/4.6 56.4 1.5
Petr Němec Jižní Supi 14 26 1.0 10.6 4.8 0.0 1.0/2.0 0.0* 1.3
Hynek Košata Jižní Supi 14 27 1.0 10.1 4.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.2
Ondřej Němčák SK UP-BCM Olomouc 14 24 1.0 11.1 4.7 0.2 1.1/2.3 48.2 2.2
Matěj Rulec USK Praha 14 28 1.0 9.5 4.4 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
Jakub Pecha TJ Sokol Kbely 14 27 1.0 9.8 4.3 0.0 1.1/2.9 36.7 2.0
Tomáš Hájek BC Nový Jičín 12 24 1.0 10.9 3.5 0.8 1.5/3.2 48.7 1.2
Matěj Konrád Sokol Písek 14 28 1.0 9.4 4.0 0.0 1.4/3.3 41.3 2.1
21 Vojtěch Fuxa BK Pelhřimov 14 28 1.0 9.3 4.1 0.0 1.1/3.5 32.0 1.1
Jan Bobrovský BASKET Brno 14 24 1.0 10.8 3.4 0.8 1.8/3.3 55.7 1.5
Šimon Šulc BC Benešov 14 22 1.0 11.6 4.6 0.3 1.4/4.0 35.2 1.5
11 Jonáš Radek Šnábl BK Brandýs n. L. 13 23 1.0 11.1 4.6 0.0 1.8/3.3 54.5 0.7
Matěj Šperlich BA Nymburk 14 25 1.0 10.2 4.6 0.0 1.0/2.8 35.2 1.0
17 Adam Osman BK Brandýs n. L. 14 23 1.0 11.0 4.1 0.1 2.5/4.4 57.4 2.5
Marek Jebavý BA Nymburk 14 21 1.0 12.1 4.5 0.4 2.0/4.0 50.6 1.2
Daniel Němeček Sokol Písek 14 19 1.0 13.4 5.7 0.2 1.4/2.7 51.9 0.5
Mikuláš Vajda BK Opava 13 17 1.0 14.9 7.0 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.1
Sebastian Felix Ševčík TJ Start Havířov 14 25 1.0 10.1 4.0 0.4 1.0/3.0 34.7 2.2
Dominik Kostka BC Benešov 14 25 1.0 10.0 4.2 0.2 1.1/3.8 29.5 1.6
Oliver Chromý Tygři Brno 14 21 1.0 12.0 4.3 0.3 2.4/4.6 53.1 2.3
Nicholas Dvořák Jižní Supi 14 23 1.0 10.9 3.7 0.7 1.5/2.8 53.1 0.9
Karel Meloun USK Praha 14 20 1.0 12.4 4.8 0.6 1.1/2.2 50.0 1.7
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 22 1.0 11.2 3.4 1.1 1.1/2.3 47.1 1.5
Albert Hugo Doležal BASKET Brno 14 21 1.0 11.8 5.0 0.0 1.7/4.2 40.4 2.6
Štěpán Sýkora TJ Třebíč 14 28 1.0 8.8 4.0 0.0 0.7/1.6 0.0* 3.1
Ondřej Hudík BA LYNX Liberec 14 26 1.0 9.4 4.2 0.0 0.9/3.1 29.6 1.9
Vojtěch Mařík BC Benešov 14 25 1.0 9.7 3.7 0.4 1.0/3.0 35.1 2.6
Dominik Tvrdý TJ Sokol Kbely 14 21 1.0 11.5 4.5 0.3 1.7/4.8 35.0 2.3
Jiří Popelka Tygři Brno 14 25 1.0 9.6 4.0 0.1 1.4/2.2 60.7 2.1
Jakub Svoboda BK Klatovy 14 23 1.0 10.4 4.4 0.0 1.5/3.9 38.2 2.2
Dominik Hodek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 15 1.0 15.8 6.1 0.8 1.3/2.6 48.7 2.0
Lukáš Petrovický BK Klatovy 14 24 1.0 9.9 2.9 1.0 1.0/1.8 0.0* 2.2
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 27 1.0 8.8 3.2 0.4 1.1/1.8 0.0* 1.8
Štěpán Lebeda BA Young Diamonds 14 24 1.0 9.8 3.3 0.5 1.9/4.2 44.6 2.1
Martin Bednařík Jiskra Kyjov 14 28 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Marek Choutka BA Sparta Praha 14 23 1.0 10.1 3.8 0.3 1.5/4.0 37.6 2.7
Edward Walter Jižní Supi 13 24 1.0 9.7 3.5 0.4 1.3/2.7 50.0 1.7
Marek Martinák BK Opava 14 24 1.0 9.7 4.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.3
Albert Hudeček Renocar Podolí 14 22 1.0 10.5 4.1 0.3 1.5/2.5 59.3 1.4
16 Václav Nechanický Lions J. Hradec 14 28 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/1.8 0.0* 2.1
4 Matěj Kučera BC Kolín 14 13 1.0 17.6 6.8 0.6 2.2/4.5 50.0 2.2
Michal Kovář SK Žabovřesky 14 24 1.0 9.5 2.8 0.6 2.0/4.6 44.1 2.7
Martin Bureš Tygři Praha 14 24 1.0 9.5 4.0 0.2 1.0/2.3 44.6 1.6
Martin Růžička BK Vlci Žďár 14 25 1.0 9.1 3.1 0.7 0.7/1.8 0.0* 1.6
Filip Přikryl SK UP-BCM Olomouc 14 16 1.0 14.1 6.4 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.8
Filip Fischer BA Radotín 14 26 1.0 8.7 2.4 0.7 1.6/2.3 71.2 1.5
Tadeáš Kotyza Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 8.9 3.2 0.7 0.3/0.4 0.0* 0.8
Ondřej Pop BC Nový Jičín 14 24 1.0 9.2 3.2 0.2 2.3/4.2 54.0 2.2
Patrik Očadlík Sokol Pražský 13 24 1.0 9.2 2.9 0.4 2.2/3.9 57.0 1.4
Tomáš Halajčuk Královští Sokoli 14 23 1.0 9.6 3.5 0.5 1.0/2.7 35.5 2.2
Jakub Bartoš Jižní Supi 14 28 1.0 7.9 3.1 0.2 1.0/3.0 34.9 1.9
39 Jiří Hochman Medvědi Tábor 14 26 1.0 8.5 3.7 0.0 1.0/2.5 38.5 1.3
0 Vojtěch Batelka BC Kolín 13 24 1.0 9.2 3.7 0.2 1.3/3.0 45.1 1.2
Čestmír Malý Sj. BK Litoměřice 13 21 1.0 10.4 4.0 0.0 2.4/4.4 53.8 2.3
17 Přemysl Dostál BK Příbor 14 27 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/3.1 42.4 2.6
Šimon Zmrzlík NH Ostrava 14 27 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.9
15 Michal Skořepa BC Kolín 14 15 1.0 14.3 6.4 0.1 1.3/2.5 51.4 1.4
Adam Brýdl BA Young Diamonds 12 22 1.0 9.6 3.8 0.3 1.1/2.8 40.3 1.0
Ondřej Ondráček TJ Sokol Kbely 14 25 1.0 8.4 3.5 0.1 1.2/2.7 42.6 1.4
Moon Seungmin BK Snakes Ostrava 13 24 1.0 8.8 3.6 0.0 1.5/2.9 52.2 2.1
David Tichý NH Ostrava 14 28 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Matěj Fel BA LYNX Liberec 14 28 1.0 7.4 2.6 0.4 0.9/2.0 42.9 1.4
24 Vítězslav Fišer Medvědi Tábor 14 26 1.0 8.0 2.7 0.3 1.5/3.2 45.2 2.4
Kryštof Vochomůrka BA LYNX Liberec 14 23 1.0 9.0 4.0 0.1 0.7/1.9 0.0* 3.0
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 24 1.0 8.6 3.1 0.5 0.7/1.4 0.0* 0.5
Maxmilián Chadima BA Young Diamonds 13 22 1.0 9.3 3.4 0.6 0.8/2.3 36.0 0.7
Richard Nikolas Hybášek BASKET Brno 13 28 1.0 7.3 2.4 0.3 1.7/3.9 44.4 2.1
David Kříž BASKET Brno 14 17 1.0 11.8 4.8 0.1 2.1/5.5 38.7 1.9
René Nezbeda BK Levharti Chomutov 14 25 1.0 8.0 3.4 0.2 0.8/2.3 33.3 1.0
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 23 1.0 8.7 3.7 0.2 0.8/1.6 0.0* 1.0
Maxim Lehocký Jižní Supi 14 25 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/3.4 36.0 2.2
Matěj Valek Sokol Pražský 14 25 1.0 8.0 3.5 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.5
David Obdržálek Renocar Podolí 14 25 1.0 7.9 3.3 0.1 0.9/2.0 45.1 2.6
Samuel Janda BK Klatovy 14 26 1.0 7.6 3.0 0.0 1.5/3.9 39.6 2.6
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 14 26 1.0 7.6 2.8 0.5 0.5/0.7 0.0* 1.9
Jindřich Vašina Tygři Praha 14 21 1.0 9.3 4.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.7
Filip Lokos SK Žabovřesky 14 26 1.0 7.5 2.4 0.7 0.7/1.7 0.0* 1.8
Tomáš Rajsigl Jiskra Kyjov 14 23 1.0 8.4 2.4 0.7 1.7/3.6 46.3 2.0
Tomáš Kroupa Sokol Písek 14 26 1.0 7.4 3.2 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.7
Adam Rosenberger BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 25 1.0 7.6 3.3 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.6
28 Václav Vidomus BK Příbor 14 28 1.0 6.8 2.5 0.4 0.6/1.6 0.0* 2.2
Ondřej Kičmer NH Ostrava 14 23 1.0 8.2 3.3 0.2 0.9/1.8 0.0* 2.3
Václav Petr BCM Orli Prostějov 14 19 1.0 9.9 4.2 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.9
Danila Scripcaru SK UP-BCM Olomouc 14 24 1.0 7.8 3.2 0.4 0.4/1.0 0.0* 2.1
Jonáš Bohman USK Praha 14 25 1.0 7.4 2.4 0.7 0.6/0.9 0.0* 1.9
Jan Mašek BK Teplice 13 28 1.0 6.6 2.3 0.3 1.2/2.3 51.6 2.4
Jakub Auxt BA Young Diamonds 14 26 1.0 7.1 2.8 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.7
Dominik Kubát Jižní Supi 14 23 1.0 8.0 3.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.0
Richard Donev TJ Sokol Kbely 14 20 1.0 9.2 3.9 0.1 1.3/3.1 41.9 3.1
Jakub Verfel Basket Poděbrady 13 24 1.0 7.6 3.2 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.6
Zdeněk Ganzwohl BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.4 0.5 0.7/1.4 0.0* 2.0
David Krejča BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.6 0.2 1.1/2.0 0.0* 1.4
Jan Drholec SK Žabovřesky 13 24 1.0 7.5 3.1 0.1 0.9/2.4 38.6 1.1
Otto Polívka BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.7 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.0
Jonáš Tankó TJ Třebíč 13 21 1.0 8.6 3.1 0.0 2.4/6.7 36.2 1.5
Adam Polcar BK Levharti Chomutov 14 24 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/3.5 23.5 3.1
Vojtěch Kocinec Basketpoint Frýdek-Místek 14 21 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.0
Luka Stjepanovič Sokol Pražský 14 20 1.0 8.9 4.1 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.2
Vojtěch Krzywoň BK Opava 14 22 1.0 8.0 3.2 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.2
Kryštof Titlbach BK Levharti Chomutov 14 23 1.0 7.6 2.6 0.4 1.3/2.4 52.7 1.4
22 Zdeněk Šulc BK Pelhřimov 14 28 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.6
Jonáš Růžička BA Radotín 14 28 1.0 6.2 1.7 0.7 0.7/1.8 0.0* 2.0
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 21 1.0 8.2 2.7 0.6 1.1/1.9 0.0* 1.4
Dominik Šušák Jiskra Kyjov 14 26 1.0 6.6 2.7 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.0
Matěj Nový BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 6.1 2.6 0.0 0.8/2.8 29.5 1.5
Matěj Fořt BA Nymburk 14 21 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/2.0 0.0* 1.7
35 Filip Kučera BK Pelhřimov 14 27 1.0 6.3 2.7 0.2 0.4/1.6 0.0* 2.4
29 Tadeáš Nikel BK Příbor 13 25 1.0 6.7 2.8 0.1 0.8/2.6 29.7 2.7
11 Mikuláš Zajíc BK Pelhřimov 13 28 1.0 6.0 2.4 0.1 1.1/2.6 41.1 2.1
Marek Iványi Sokol Písek 14 28 1.0 6.0 2.1 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.0
Vojtěch Macháček SK UP-BCM Olomouc 14 26 1.0 6.4 2.3 0.4 0.5/1.1 0.0* 2.7
13 Oliver Kresta BK Příbor 14 23 1.0 7.2 3.0 0.1 0.9/2.0 0.0* 2.0
3 Alex Karel BK Brandýs n. L. 14 22 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.4 60.4 2.6
Adam Brumla TJ Třebíč 14 24 1.0 6.8 3.1 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.5
Jonáš Netolický Válečníci Děčín 13 25 1.0 6.5 2.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.0
Jan Netscher USK Praha 14 17 1.0 9.5 4.4 0.0 0.8/2.2 37.8 1.8
David Stránský BA LYNX Liberec 14 28 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.7
Jan Šlof BK Klatovy 13 23 1.0 7.0 2.3 0.3 1.3/3.4 38.5 1.7
Štěpán Balcar Královští Sokoli 14 24 1.0 6.8 2.7 0.0 1.3/3.9 33.3 2.4
Petr Šálek Sokol Pražský 14 23 1.0 7.0 1.5 1.1 0.7/1.1 0.0* 1.3
Kryštof Fapšo BA Radotín 14 28 1.0 5.8 2.4 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.0
Samuel Vinzens BA Young Diamonds 14 14 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/3.4 43.8 2.7
51 David Ťupa Medvědi Tábor 14 27 1.0 6.0 2.6 0.0 0.7/2.4 29.7 2.1
František Korbelář BA LYNX Liberec 14 21 1.0 7.6 3.3 0.1 0.5/1.9 0.0* 3.7
23 Tobiáš Kalfus BK Brandýs n. L. 14 26 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.0
Vojtěch Polák Válečníci Děčín 13 26 1.0 6.1 2.4 0.1 1.1/2.2 50.9 1.0
Adam Černošek BASKET Brno 14 25 1.0 6.4 2.8 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.4
Tomáš Barbier Tygři Praha 14 22 1.0 7.2 2.9 0.1 1.1/1.6 0.0* 2.3
Milan Nožička BK Snakes Ostrava 14 26 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Radim Kracík BC Nový Jičín 13 24 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.0
Šimon Novotný BA Nymburk 14 26 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/2.1 21.8 1.9
Jonáš Rathouský BC Benešov 14 25 1.0 6.2 2.6 0.0 0.9/2.1 42.3 2.2
Ondřej Molnár BA Sparta Praha 14 28 1.0 5.5 1.7 0.5 0.6/1.3 0.0* 0.8
Adam Bielik BK Opava 14 17 1.0 9.0 3.8 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.4
Jáchym Prušinovský BA Radotín 14 26 1.0 5.9 2.2 0.1 1.2/2.6 44.1 3.3
Filip Šlambor Válečníci Děčín 14 25 1.0 6.1 2.3 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.4
Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 14 1.0 10.9 4.4 0.2 1.5/3.8 39.6 1.0
Jonáš Blacký Lokomotiva Plzeň 11 23 1.0 6.6 2.7 0.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 14 26 1.0 5.8 2.2 0.1 1.3/2.8 44.6 1.4
Matyáš Čunderlík Jižní Supi 14 25 1.0 6.0 2.6 0.2 0.4/1.9 0.0* 0.8
Sedrik Urbánek Sj. BK Litoměřice 13 21 1.0 7.1 1.8 0.9 0.9/1.2 0.0* 1.5
Adam Čech Válečníci Děčín 14 24 1.0 6.2 2.2 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.7
Kryštof Polák BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 23 1.0 6.5 2.4 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.2
Adam Eisner BK Teplice 13 22 1.0 6.7 2.4 0.3 1.2/2.0 57.8 2.3
Matyáš Liška Lokomotiva Plzeň 13 27 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.7
27 Matouš Míka Medvědi Tábor 14 21 1.0 7.0 2.8 0.1 1.1/3.1 36.4 1.4
Antonín Hýžďal BASKET Brno 13 27 1.0 5.3 2.1 0.1 1.0/2.0 48.1 1.0
Šimon Havelka BA Radotín 14 28 1.0 5.1 2.2 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.1
Oskar Pohlodek Tygři Brno 14 26 1.0 5.5 2.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
20 Simon Dvořák BK Brandýs n. L. 14 25 1.0 5.7 2.3 0.0 1.2/2.3 50.0 1.2
Šimon Marek Čechovský BA Radotín 14 28 1.0 5.0 1.6 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.9
6 Jonáš Kubelka BK Brandýs n. L. 13 20 1.0 7.1 2.9 0.0 1.3/2.0 0.0* 1.5
Marek Cik BK Vlci Žďár 14 28 1.0 5.0 1.7 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.9
12 Jakub Vondráček BC Kolín 13 24 1.0 5.8 2.2 0.3 0.5/0.6 0.0* 1.5
Vojtěch Hála Válečníci Děčín 14 24 1.0 5.8 2.2 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.6
Matyáš Peterka BA Young Diamonds 13 17 1.0 8.2 2.8 0.4 1.4/3.4 41.4 1.5
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 27 1.0 5.1 2.2 0.2 0.1/1.1 0.0* 1.2
26 Ondřej Veger Medvědi Tábor 14 27 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.9
11 Jiří Mário Kampe BC Kolín 14 26 1.0 5.3 1.8 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.3
Lukáš Frinta Královští Sokoli 14 9 1.0 15.2 5.1 1.1 1.7/4.0 41.7 1.3
Richard Honzák Renocar Podolí 14 26 1.0 5.2 2.2 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Šimon Novák Tygři Praha 14 11 1.0 12.3 5.2 0.1 1.6/3.0 54.5 2.7
12 Sebastian Bělohradský BK Brandýs n. L. 14 21 1.0 6.4 2.6 0.0 1.2/2.3 54.2 1.2
Eduard Hýžďal BASKET Brno 13 24 1.0 5.6 2.3 0.1 0.7/1.9 0.0* 1.8
Alex Běloušek TJ Start Havířov 13 24 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/2.4 32.8 3.2
Michael Svašek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 25 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.8
Robin Štika BA Radotín 13 16 1.0 8.3 3.7 0.1 0.7/2.6 26.8 2.3
Michal Čech Jiskra Kyjov 14 26 1.0 5.1 2.2 0.0 0.8/3.6 21.5 2.5
Matyáš Davídek Sluneta Ústí n. L. 13 23 1.0 5.7 2.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.9
David Šimon Tygři Brno 13 27 1.0 4.9 1.9 0.1 0.9/1.7 0.0* 0.9
Lukáš Suchý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 28 1.0 4.6 2.0 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.2
Petr Stehlík Královští Sokoli 14 25 1.0 5.2 2.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 3.4
9 Matěj Mikyna BC Kolín 14 25 1.0 5.1 2.0 0.0 0.9/2.0 44.0 1.5
10 Adam Topinka BC Kolín 13 25 1.0 5.1 2.0 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.5
Jakub Kafka BA LYNX Liberec 14 28 1.0 4.5 1.9 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.1
Marek Hoffman Jižní Supi 14 23 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
David Březina BC Benešov 14 24 1.0 5.2 2.3 0.0 0.7/2.0 0.0* 1.8
Jiří Šíma Tygři Praha 14 24 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
Šimon Tesárek BA Radotín 14 28 1.0 4.4 1.6 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.3
Samuel Jonathan Rider Basketpoint Frýdek-Místek 14 24 1.0 5.1 2.0 0.2 0.6/1.6 0.0* 0.0
Kilián Petr Záhorský Sokol Pražský 14 22 1.0 5.5 2.0 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
12 Adam Hromádka BK Pelhřimov 14 28 1.0 4.3 1.8 0.1 0.4/1.2 0.0* 2.6
Kamil Kupčík USK Praha 14 17 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/1.2 0.0* 1.0
Alexander Eremiáš Jiskra Kyjov 14 25 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/2.3 29.8 1.4
Oliver Goryczka NH Ostrava 14 24 1.0 5.0 2.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Václav Kundrát BK Snakes Ostrava 13 27 1.0 4.5 1.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 2.0
Lukáš Horáček BK Snakes Ostrava 14 27 1.0 4.4 1.7 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.9
Filip Mareš Sokol Písek 14 21 1.0 5.7 2.4 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.4
Tomáš Kratschmer Lokomotiva Plzeň 14 22 1.0 5.4 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Martin Lojek Tygři Praha 14 24 1.0 4.9 1.9 0.1 0.8/1.4 0.0* 0.8
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 14 19 1.0 6.2 2.4 0.1 1.2/2.4 50.0 1.3
2 Patrik Řihout BK Brandýs n. L. 14 27 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.2
Lumír Tománek BA Sparta Praha 14 27 1.0 4.3 1.9 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.9
Richard Svárovský Tygři Praha 14 24 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Alex Rohlík BC Benešov 14 19 1.0 6.1 2.3 0.1 1.2/2.8 43.4 1.4
Nikolas Urbánek Sluneta Ústí n. L. 14 28 1.0 4.1 0.9 0.7 0.3/1.3 0.0* 2.0
Theo Mallier Sokol Písek 14 22 1.0 5.2 2.1 0.2 0.4/0.8 0.0* 2.2
Miron Bihun Válečníci Děčín 10 24 1.0 4.7 1.5 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.4
Adam Sebera Sluneta Ústí n. L. 14 15 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/3.3 40.0 2.1
Vojtěch Šrámek BK Vlci Žďár 14 25 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/2.6 33.8 1.5
Štěpán Přenosil BC Benešov 14 23 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.4
Samuel Malik Shweiki BA Sparta Praha 13 27 1.0 4.2 1.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Adam Pinkas Sokol Písek 14 25 1.0 4.5 1.5 0.4 0.2/0.6 0.0* 1.6
Samuel Škuta NH Ostrava 14 24 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Martin Tůma Lokomotiva Plzeň 13 23 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Matyáš Drábek Sj. BK Litoměřice 13 19 1.0 5.8 2.1 0.1 1.3/2.1 62.5 0.9
Jonáš Staněk NH Ostrava 14 23 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Hynek Štěpán BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.0
Dominik Pospíšil NH Ostrava 14 25 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.5
Antonín Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 13 22 1.0 5.0 1.6 0.2 1.2/2.7 45.8 0.0
Jakub Paloušek TJ Start Havířov 14 25 1.0 4.4 1.8 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.4
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 14 27 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.7 0.0* 2.0
Štěpán Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 22 1.0 4.9 1.9 0.1 0.7/2.2 31.3 1.6
Ondřej Sláma TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 26 1.0 4.1 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.5
Daris Ilijazi TJ Sokol Kbely 14 21 1.0 5.1 2.0 0.3 0.2/1.5 0.0* 2.3
Alex Sebastian Hilbert BK Levharti Chomutov 14 22 1.0 4.8 1.8 0.0 1.0/3.2 31.0 1.9
Adam Procházka FASTAV Zlín 13 23 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.1
Filip Davídek BA Nymburk 14 13 1.0 8.0 3.2 0.2 1.1/3.1 35.0 1.2
Andrej Malý TJ Sokol Kbely 14 23 1.0 4.5 2.0 0.1 0.2/1.3 0.0* 2.0
Daniel Šlapák USK Praha 14 27 1.0 3.8 1.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.5
Marek Čentík BK Snakes Ostrava 14 28 1.0 3.6 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.0
Matěj Janda Jižní Supi 14 24 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.9
Matěj Matas Tygři Praha 14 24 1.0 4.2 1.7 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.4
Lukáš Vlasák Renocar Podolí 14 21 1.0 4.8 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
Jakub Šuranský SK UP-BCM Olomouc 13 22 1.0 4.5 2.0 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.9
David Steidl Lokomotiva Plzeň 12 17 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.3
Lukáš Kúth BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 22 1.0 4.5 1.7 0.2 0.5/1.5 0.0* 0.7
Dominik Škrabánek BA Young Diamonds 14 15 1.0 6.7 2.6 0.0 1.5/3.1 46.8 0.8
David Válek BA LYNX Liberec 14 28 1.0 3.5 1.1 0.2 0.6/1.0 0.0* 0.9
František Vokřál BA Nymburk 14 18 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.6
1 Gabriel Hittl Slavia Kroměříž 14 21 1.0 4.6 2.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.0
Nikolas Cojocaru BK Opava 14 23 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.1
Michal Řehák BC Nový Jičín 14 28 1.0 3.5 1.2 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.2
Ondřej Štěpánek BC Benešov 13 23 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.7
Vojtěch Matušek BK Opava 14 23 1.0 4.2 1.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.1
25 Matyáš Kalousek Medvědi Tábor 14 14 1.0 6.9 2.7 0.1 1.2/3.6 33.3 2.0
Filip Egert Tygři Praha 14 26 1.0 3.7 1.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.7
Josef Slabý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 3.5 1.3 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.0
Jakub Čechák SK UP-BCM Olomouc 14 27 1.0 3.5 1.0 0.4 0.5/1.1 0.0* 1.9
Přemysl Lédl BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 24 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.2
21 Daniel Durdiak Medvědi Tábor 14 23 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.1 0.0* 0.8
Max Svoboda SK Žabovřesky 14 26 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.2
Jakub Ponert TJ Sokol Kbely 13 22 1.0 4.1 1.4 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.2
Jáchym Škarýd BA LYNX Liberec 14 22 1.0 4.1 1.3 0.3 0.6/1.4 0.0* 0.5
Matěj Jirout Basket Poděbrady 13 27 1.0 3.3 1.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.2
8 Samuel Dvořák Lions J. Hradec 13 24 1.0 3.7 1.3 0.0 1.2/4.0 30.5 2.3
Filip Růžička Tygři Praha 14 22 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Ondřej Spáčil BCM Orli Prostějov 14 23 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.9
Lucas Vašík Tygři Brno 14 28 1.0 3.2 1.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Sedrik Siegel BCM Orli Prostějov 14 24 1.0 3.7 1.6 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.3
František Švrlinga Tygři Brno 14 25 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.7
Kryštof Janatka Tygři Praha 14 16 1.0 5.4 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
Tomáš Jančík FASTAV Zlín 14 19 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.9
Antoni Soberats BK Snakes Ostrava 14 23 1.0 3.7 1.4 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.6
David Moc BA Nymburk 14 16 1.0 5.4 1.6 0.5 0.8/1.4 0.0* 0.6
49 Jonáš Zavadil Slavia Kroměříž 13 18 1.0 4.7 2.0 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.1
Timo Górecki BK Opava 14 19 1.0