Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 16
TJ Lokomotiva Krnov
Jiskra Kyjov
21. 5. 2022
09:30
Hala TJ Lokomotiva Antonín Kapl
Ondřej Veselý
Preview
Skupina D 1. kolo 17
Jiskra Kyjov
OSK Olomouc
21. 5. 2022
14:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Ondřej Chodura
Preview
Skupina D 1. kolo 18
OSK Olomouc
TJ Lokomotiva Krnov
21. 5. 2022
18:30
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Ondřej Chodura
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Lokomotiva Krnov 0 0 0
2. Jiskra Kyjov 0 0 0
3. OSK Olomouc 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Lucie Nergerová BK Brandýs n.L. 17 1
Vendula Boskovicová BC Kolín 16 1
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 16 1
Nela Šišuláková Slovan Varnsdorf 14 1
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 15 1
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 16 1
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 15 1
Johana Venclová Slovan Varnsdorf 15 1
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 15 1
Michaela Jebavá BC Kolín 15 1
Pavlína Pánková BC Kolín 15 1
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 1
Nela Bártlová BC Kolín 14 1
Markéta Pithartová BC Kolín 16 1
Michaela Pithartová BC Kolín 16 1
Tereza Vaňková BC Kolín 15 1
Anna Červenková BC Benešov 15 1
Simona Dohaničová BC Kolín 17 1
Anna Ulčová BC Kolín 15 1
Kamila Bečvářová BC Kolín 15 1
Adéla Šváchová BC Benešov 14 1
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 15 1
Viktorie Čepková Lokomotiva Krnov 14 1
Eliška Javanská USK Praha B 16 1
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 15 1
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 15 1
Sarah Krstičová BCM Sokolov 15 1
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 15 1
Anna Pánková BC Benešov 16 1
Barbora Kulhánová Lokomotiva Krnov 15 1
Karolína Kloučková Slavoj BK Litoměřice 15 1
Eva Frajerová BC Benešov 16 1
Kristýna Krupková Slavoj BK Litoměřice 15 1
Gábina Borovičková BC Kolín 15 1
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 16 1
Jana Tranžíková BCM Sokolov 15 1
Alexandra Krstičová BCM Sokolov 15 1
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 1
Valerie Kopecká Tygřice Louny 16 1
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek 17 1
Karolína Suchá BCM Sokolov 15 1
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 14 1
Klára Kopecká BCM Sokolov 15 1
Petra Fidranská Tygřice Louny 14 1
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 14 1
Sára Stachová Slavoj BK Litoměřice 17 1
Nela Stachová Slavoj BK Litoměřice 14 1
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 16 1
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek 14 1
Hana Weberová BK Frýdek-Místek 15 1
Aneta Hanzelová Lokomotiva Krnov 15 1
Michaela Štípková Sojky Pelhřimov 15 1
Natálie Sochorová Tygřice Louny 14 1
Martina Švehlová BCM Sokolov 16 1
Hana Nožinová Tygřice Louny 13 1
Anna Lhotáková BCM Sokolov 16 1
Anna Melcrová Lokomotiva Krnov 15 1
Alena Timková USK Praha B 15 1
Liliana Poučenská OSK Olomouc 14 1
Daniela Sobková Sojky Pelhřimov 15 1
Natálie Smejkalová Sojky Pelhřimov 15 1
Markéta Vojnová Sojky Pelhřimov 16 1
Veronika Hanusová Tygřice Louny 16 1
Viktorie Svobodová Slavoj BK Litoměřice 14 1
Maya-Sophia Kastl Sojky Pelhřimov 15 1
Martina Benešová Sojky Pelhřimov 14 1
Lea Havelková Lokomotiva Krnov 15 1
Veronika Šihovcová BCM Sokolov 15 1
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 16 1
Julie Konarzewska BC Kolín 15 1
Eliška Hájková Slovan Varnsdorf 14 1
Jana Krátká Slovan Varnsdorf 16 1
Eliška Doležalová Slavoj BK Litoměřice 15 1
Barbora Kolářová USK Praha B 15 1
Tereza Kuldová BC Benešov 16 1
Phoebe Kolmanová BC Benešov 17 1
Terezie Svobodová Tygřice Louny 15 1
Barbora Krausová BC Kolín 17 1
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek 15 1
Eliška Janštová Slavoj BK Litoměřice 16 1
Rozálie Vlčková Slovan Varnsdorf 15 1
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 16 1
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 16 1
Nela Beránková USK Praha B 15 1
Karolína Moravcová USK Praha B 15 1
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek 14 1
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 16 1
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 1
Karolína Kyselicová USK Praha B 15 1
Karolína Cahová USK Praha B 15 1
Klára Příhodová Tygřice Louny 14 1
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 1
Hana Trnková BCM Sokolov 16 1
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 17 1
Markéta Dvořáková Slavoj BK Litoměřice 15 1
Kateřina Folbrechtová Slavoj BK Litoměřice 14 1
Nina Halámková BC Kolín 14 1
Alena Svrčinová Lokomotiva Krnov 15 1
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 14 1
Kateřina Zatloukalová BC Benešov 16 1
Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 17 1
Karolína Tomanová USK Praha B 17 1
Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 16 1
Tereza Nováková USK Praha B 16 1
Barbora Paličková BC Benešov 16 1
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 14 1
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n.L. 16 1
Klára Obadalová USK Praha B 16 1
Aneta Bučková Sojky Pelhřimov 16 1
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 17 1
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 1
Zuzana Baštová USK Praha B 16 1
Jana Vrátilová Slavoj BK Litoměřice 15 1
Klára Koutecká BCM Sokolov 15 1
Mariana Lena Frecerová BCM Sokolov 17 1
Petra Heřmanová USK Praha B 17 1
Eliška Bahounková OSK Olomouc 15 1
Magdalena Mikulová OSK Olomouc 15 1
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 15 1
Eliška Šťastná OSK Olomouc 15 1
Nela Jeřábková OSK Olomouc 15 1
Dominika Píchová OSK Olomouc 15 1
Alice Křišťanová Lokomotiva Krnov 15 1
Monika Tišerová BCM Sokolov 16 1
Anežka Hrubá Slavoj BK Litoměřice 16 1
Anna Horká BC Kolín 16 1
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 15 1
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 17 1
Marie Staňková BCM Sokolov 16 1
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 16 1
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 16 1
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 16 1
Barbora Rychecká Sojky Pelhřimov 17 1
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 16 1
Sára Vaněčková Sojky Pelhřimov 17 1
Johana Rizáková Sojky Pelhřimov 15 1
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 16 1
Zuzana Hasmanová Slavoj BK Litoměřice 16 1
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 1
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 15 1
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 15 1
Marika Rýdlová BC Benešov 16 1
Klára Seidlová BC Benešov 16 1
Barbora Zvolská BC Benešov 16 1
Emily Vacurová BCM Sokolov 16 1
Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 17 1
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 15 1
Ester Skanderová Slavoj BK Litoměřice 16 1
Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 16 1
Marie Hendrychová BC Kolín 16 1
Natalie Bláhová BC Kolín 16 1
Klára Šumberová OSK Olomouc 15 1
Athina Kryšpínová USK Praha B 16 1
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 15 1
Eliška Kubalová BK Frýdek-Místek 17 1
Bára Mikulášková OSK Olomouc 16 1
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 1
Lea Vítámvásová Lokomotiva Krnov 15 1
Vendula Zadražilová Sojky Pelhřimov 15 1
Anežka Dvořáková Sojky Pelhřimov 17 1
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 1
Natálie Starostková OSK Olomouc 15 1
Barbora Krejčová USK Praha B 17 1
Julie Šedivá BC Benešov 17 1
Tereza Florjánková USK Praha B 15 1
Alexandra Weberová BCM Sokolov 16 1
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 15 1
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 15 1
Valerie Michalčáková BK Frýdek-Místek 17 1
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 17 1
Nela Bláhová BC Kolín 16 1
Magdalena Vítková USK Praha B 15 1
Viktorie Hejrová BC Benešov 16 1
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 14 1
Ela Zídková USK Praha B 15 1
Klára Přindová BC Kolín 15 1
Jasmin Jiráková BC Benešov 16 1
Veronika Špatková USK Praha B 15 1
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 1
Sára Vyroubalová USK Praha B 15 1
Tereza Ondráková Lokomotiva Krnov 15 1
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 16 1
Veronika Suchánková Lokomotiva Krnov 15 1
Kristýna Klupáková Slavoj BK Litoměřice 17 1
Nicol Papadopulosová Lokomotiva Krnov 15 1
Valerie Hocková BC Benešov 16 1
Silvie Netáhlová Slavoj BK Litoměřice 16 1
Anna Pangrácová USK Praha B 16 1
Sophia Josephine Štíbrová Lokomotiva Krnov 16 1
Tereza Kučerová USK Praha B 17 1
Adina Ema Frantová USK Praha B 15 1
Aneta Zahradníčková BC Benešov 15 1
Natálie Jedrzejczyková Lokomotiva Krnov 14 1
Adéla Podroužková USK Praha B 15 1
Andrea Kovářová USK Praha B 17 1
Karolína Hálová BC Benešov 16 1
Klára Hubená Slavoj BK Litoměřice 15 1
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 15 1
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 16 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře