Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 13
BK Sojky Pelhřimov
BK Frýdek-Místek U19
21. 5. 2022
09:00
SH Pelhřimov Marek Vaníček
Jan Bráblík
75
66
24
11
44
31
68
42
Review
Skupina C 1. kolo 14
BK Frýdek-Místek U19
BC Kolín
21. 5. 2022
13:30
SH Pelhřimov Marek Vaníček
Jan Bráblík
81
50
20
11
42
20
63
32
Review
Skupina C 1. kolo 15
BC Kolín
BK Sojky Pelhřimov
21. 5. 2022
18:00
SH Pelhřimov Martin Sekáč
Michal Kubeš
40
55
13
18
21
29
28
47
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sojky Pelhřimov 2 2 0 130 106 4
2. BK Frýdek-Místek U19 2 1 1 147 125 3
3. BC Kolín 2 0 2 90 136 2
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marie Staňková BCM Sokolov 16 5 1.0 19.0 5.4 1.4 4.0/6.6 60.6 1.8
Veronika Suchánková Lokomotiva Krnov 15 4 1.0 20.3 8.5 0.3 2.5/4.5 55.6 1.0
Karolína Cahová USK Praha B 15 3 1.0 24.0 9.3 0.0 5.3/7.7 69.6 1.0
Jana Tranžíková BCM Sokolov 15 5 1.0 14.0 5.2 0.4 2.4/4.4 54.5 1.6
Anežka Hrubá Slavoj BK Litoměřice 16 3 1.0 22.3 5.3 2.3 4.7/7.3 63.6 3.3
Jana Vrátilová Slavoj BK Litoměřice 15 5 1.0 13.0 4.0 0.6 3.2/4.4 72.7 3.8
Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 15 5 1.0 12.8 3.2 1.4 2.2/3.2 68.8 2.6
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 14 5 1.0 10.8 3.0 1.2 1.2/2.4 50.0 1.2
Tereza Ondráková Lokomotiva Krnov 15 4 1.0 13.3 4.5 0.5 2.8/4.5 61.1 3.5
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 16 5 1.0 9.8 4.4 0.0 1.0/2.6 38.5 1.2
Adéla Šváchová BC Benešov 14 5 1.0 9.6 2.8 0.4 2.8/4.8 58.3 1.2
Eva Frajerová BC Benešov 16 5 1.0 9.2 3.0 0.6 1.4/2.6 53.8 1.8
Klára Hubená Slavoj BK Litoměřice 15 5 1.0 8.8 3.0 0.2 2.2/3.4 64.7 4.4
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 16 2 1.0 21.5 9.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.0
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 3 1.0 13.7 4.7 1.0 1.3/1.3 0.0* 0.7
Nela Bláhová BC Kolín 16 2 1.0 20.0 9.0 0.5 0.5/5.5 9.1 4.5
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 16 5 1.0 7.8 2.0 0.6 2.0/4.6 43.5 3.2
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 3 1.0 12.7 5.3 0.0 2.0/2.7 75.0 2.7
Ela Nenadálová USK Praha B 14 3 1.0 12.7 4.3 0.0 4.0/8.7 46.2 2.3
Barbora Kulhánová Lokomotiva Krnov 15 4 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/2.5 50.0 3.3
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 14 3 1.0 11.7 4.7 0.3 1.3/4.0 33.3 3.0
Adina Ema Frantová USK Praha B 15 3 1.0 11.7 3.7 0.3 3.3/5.7 58.8 0.7
Anna Červenková BC Benešov 15 5 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.2 0.0* 2.8
Klára Šumberová OSK Olomouc 15 2 1.0 17.0 4.0 1.5 4.5/5.5 81.8 3.0
Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 16 3 1.0 11.3 5.3 0.0 0.7/3.3 20.0 1.7
Klára Seidlová BC Benešov 16 5 1.0 6.6 2.0 0.8 0.2/0.8 0.0* 2.2
Nela Jeřábková OSK Olomouc 15 2 1.0 16.5 3.0 3.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 15 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 3 1.0 10.0 3.3 0.7 1.3/3.7 36.4 0.7
Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 13 5 1.0 5.8 1.0 0.6 2.0/3.6 55.6 1.0
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 16 4 1.0 7.3 2.5 0.3 1.5/2.3 66.7 2.0
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 16 3 1.0 9.3 3.3 0.0 2.7/4.0 66.7 1.3
Markéta Dvořáková Slavoj BK Litoměřice 15 5 1.0 5.6 2.2 0.0 1.2/2.0 60.0 3.6
Marika Rýdlová BC Benešov 16 5 1.0 5.6 1.2 1.0 0.2/1.2 0.0* 1.8
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 16 2 1.0 13.5 4.5 0.0 4.5/6.5 69.2 4.0
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 16 3 1.0 9.0 3.0 0.3 2.0/6.0 33.3 2.7
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 16 2 1.0 13.0 6.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 4.5
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.4
Hana Trnková BCM Sokolov 16 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 5 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.8
Nicol Papadopulosová Lokomotiva Krnov 15 4 1.0 6.3 1.5 1.0 0.3/0.5 0.0* 3.5
Anna Lhotáková BCM Sokolov 16 5 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/2.0 30.0 2.2
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 15 3 1.0 8.0 2.7 0.3 1.7/2.3 71.4 1.7
Klára Dvořáková USK Praha B 14 3 1.0 8.0 3.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.3
Valerie Kopecká Tygřice Louny 16 3 1.0 7.7 2.3 0.7 1.0/1.3 0.0* 2.7
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 11.5 4.0 0.0 3.5/7.5 46.7 3.5
Sarah Krstičová BCM Sokolov 15 2 1.0 11.5 4.0 0.5 2.0/3.5 57.1 4.0
Eliška Janštová Slavoj BK Litoměřice 16 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.2
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 15 3 1.0 7.3 2.7 0.0 2.0/2.7 75.0 1.3
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 3 1.0 7.3 2.7 0.0 2.0/3.3 60.0 0.7
Karolína Kyselicová USK Praha B 15 3 1.0 7.3 3.0 0.3 0.3/1.3 0.0* 2.3
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 16 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/2.0 75.0 2.5
Nela Matušková Pandy Čelákovice 15 5 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Apolena Loužecká USK Praha B 14 3 1.0 6.3 2.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Athina Kryšpínová USK Praha B 16 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3
Rozálie Němcová Slavoj BK Litoměřice 14 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 4.7
Alexandra Weberová BCM Sokolov 16 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.8
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Gábina Borovičková BC Kolín 15 2 1.0 8.0 1.5 0.5 3.5/4.5 77.8 2.0
Nela Beránková USK Praha B 15 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/2.0 16.7 2.7
Kateřina Jakubcová Pandy Čelákovice 16 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 15 3 1.0 5.0 1.3 0.0 2.3/4.0 58.3 3.0
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 15 3 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/2.7 25.0 0.7
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 16 2 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Tereza Kleplová BC Benešov 14 4 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
Karolína Krolopová BCM Sokolov 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jana Mouchová Tygřice Louny 15 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/1.7 0.0* 1.0
Jasmin Jiráková BC Benešov 16 5 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.6
Barbora Kolářová USK Praha B 15 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 15 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/3.3 10.0 1.0
Kateřina Zatloukalová BC Benešov 16 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Nela Stehlíková Jiskra Kyjov 16 2 1.0 6.0 1.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 15 5 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/2.0 40.0 2.6
Barbora Paličková BC Benešov 16 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marie Lencová Pandy Čelákovice 14 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 15 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.3
Veronika Dvorská BC Benešov 15 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/0.8 0.0* 1.0
Natálie Sochorová Tygřice Louny 14 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.0
Julie Zichová Slavoj BK Litoměřice 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Florjánková USK Praha B 15 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 16 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/1.0 0.0* 3.5
Eliška Šťastná OSK Olomouc 15 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Michaela Jebavá BC Kolín 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 5.0
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 15 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.3
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 14 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 15 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kamila Bečvářová BC Kolín 15 2 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 16 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Tereza Florianová Pandy Čelákovice 15 4 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 0.8
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Jedrzejczyková Lokomotiva Krnov 14 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.3
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Terezie Svobodová Tygřice Louny 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 15 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Veronika Dušánková Slavoj BK Litoměřice 14 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 0.0
Nela Šišuláková Slovan Varnsdorf 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 14 3 1.0 2.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 1.0
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 15 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Dominika Píchová OSK Olomouc 15 2 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Anna Horká BC Kolín 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 15 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.5
Alice Křišťanová Lokomotiva Krnov 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Veronika Hanusová Tygřice Louny 16 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Nela Bártlová BC Kolín 14 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Nina Halámková BC Kolín 14 2 1.0 1.5 0.0 0.0 1.5/7.0 21.4 0.5
Aneta Hanzelová Lokomotiva Krnov 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliška Jindrová Slovan Varnsdorf 13 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Marie Hendrychová BC Kolín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michaela Kroužilová BC Kolín 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hájková Slovan Varnsdorf 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Petra Fidranská Tygřice Louny 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.0
Klára Kopecká BCM Sokolov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Melcrová Lokomotiva Krnov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Marie Heřmanová BCM Sokolov 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 15 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.7
Markéta Pithartová BC Kolín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Anna Ulčová BC Kolín 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Anna Jiráčková BC Benešov 15 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vendula Boskovicová BC Kolín 16 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sophia Josephine Štíbrová Lokomotiva Krnov 16 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 14 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Aneta Bučková Sojky Pelhřimov 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Karolína Moravcová USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Příhodová Tygřice Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Krausová BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek U19 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Olšáková BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Flachsová USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Krátká Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Gasnárková Jiskra Kyjov 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Christen USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Doležalová Slavoj BK Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kottová BCM Sokolov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Vlčková Slovan Varnsdorf 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hvězdová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Jelínková BK Brandýs n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Misíková USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Ekrtová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Buřičová BC Kolín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hejnicová Pandy Čelákovice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontýna Losmanová BC Kolín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Phoebe Kolmanová BC Benešov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Svrčinová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Sobková Sojky Pelhřimov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Barbora Slavíková BC Benešov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Vašková USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Liliana Poučenská OSK Olomouc 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kuldová BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Smolková OSK Olomouc 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Robson USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Sochůrková BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Švehlová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Nožinová Tygřice Louny 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Mrázková Pandy Čelákovice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marlena Povalová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Spurná USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Májová BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Timková USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Folbrechtová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Marie Černá USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Ballková USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Čálková USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Konarzewska BC Kolín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Pimková Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Nosková OSK Olomouc 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Šihovcová BCM Sokolov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Benešová Sojky Pelhřimov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Olga Pacáková Pandy Čelákovice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maya-Sophia Kastl Sojky Pelhřimov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nováková USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Svobodová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Marie Pauknerová BK Brandýs n.L. 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anastázie Řezáčová USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Šibravová BC Kolín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Vojnová Sojky Pelhřimov 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michaela Štípková Sojky Pelhřimov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Smejkalová Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lea Havelková Lokomotiva Krnov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Nergerová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renata Petlanová USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Holovská Pandy Čelákovice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Přindová BC Kolín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Špatková USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Vyroubalová USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Klupáková Slavoj BK Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Hocková BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Silvie Netáhlová Slavoj BK Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kučerová USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kleinová BC Kolín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zahradníčková BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Podroužková USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Kovářová USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hálová BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Pangrácová USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Zídková USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Krejčová USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Mikulová OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chromečková BK Frýdek-Místek U19 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Hasmanová Slavoj BK Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Rychecká Sojky Pelhřimov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Vaněčková Sojky Pelhřimov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Rizáková Sojky Pelhřimov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Zvolská BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emily Vacurová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Skanderová Slavoj BK Litoměřice 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Monika Tišerová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Bahounková OSK Olomouc 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Tereza Nováková USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Obadalová USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Tomanová USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Baštová USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Koutecká BCM Sokolov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mariana Lena Frecerová BCM Sokolov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Heřmanová USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kubalová BK Frýdek-Místek U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Mikulášková OSK Olomouc 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Hana Weberová BK Frýdek-Místek U19 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Pánková BC Kolín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Stachová Slavoj BK Litoměřice 14 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Žížalová BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek U19 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Javanská USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 3.3
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Johana Venclová Slovan Varnsdorf 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Novotná USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Pithartová BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Mičulková OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vaňková BC Kolín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Petráková Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pikalová BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kupsová BC Benešov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Simona Dohaničová BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Reková BK Frýdek-Místek U19 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Čepková Lokomotiva Krnov 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Stachová Slavoj BK Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Vítámvásová Lokomotiva Krnov 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Magdalena Vítková USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Zadražilová Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Anežka Dvořáková Sojky Pelhřimov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Starostková OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Keslová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Šedivá BC Benešov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek U19 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek U19 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Michalčáková BK Frýdek-Místek U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hejrová BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Suchá BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Bláhová BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Pánková BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Luxová USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Čumrdová BK Brandýs n.L. 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kloučková Slavoj BK Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Krupková Slavoj BK Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Krstičová BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Skřivánková BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marie Staňková BCM Sokolov 16 28 7 3 11 3
Veronika Suchánková Lokomotiva Krnov 15 22 11 1 7 2
Karolína Cahová USK Praha B 15 25 10 0 7 3
Jana Tranžíková BCM Sokolov 15 30 13 1 6 3
Anežka Hrubá Slavoj BK Litoměřice 16 25 7 3 6 4
Jana Vrátilová Slavoj BK Litoměřice 15 20 6 2 10 5
Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 15 17 4 2 3 5
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 14 16 5 3 3 3
Tereza Ondráková Lokomotiva Krnov 15 18 8 2 6 5
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 16 18 9 0 3 4
Adéla Šváchová BC Benešov 14 15 4 2 7 3
Eva Frajerová BC Benešov 16 16 7 3 3 3
Klára Hubená Slavoj BK Litoměřice 15 12 5 1 4 5
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 16 22 10 0 6 2
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 17 7 2 4 1
Nela Bláhová BC Kolín 16 26 11 1 1 5
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 16 16 6 1 4 5
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 19 7 0 5 4
Ela Nenadálová USK Praha B 14 22 8 0 6 3
Barbora Kulhánová Lokomotiva Krnov 15 14 5 1 4 4
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 14 17 7 1 3 4
Adina Ema Frantová USK Praha B 15 18 5 1 7 2
Anna Červenková BC Benešov 15 12 6 0 3 4
Klára Šumberová OSK Olomouc 15 28 7 2 8 3
Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 16 16 7 0 2 3
Klára Seidlová BC Benešov 16 12 3 2 1 4
Nela Jeřábková OSK Olomouc 15 25 3 6 2 2
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 15 16 6 1 1 3
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 15 6 2 3 1
Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 13 7 2 1 3 2
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 16 9 3 1 3 3
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 16 21 8 0 5 2
Markéta Dvořáková Slavoj BK Litoměřice 15 12 4 0 4 5
Marika Rýdlová BC Benešov 16 10 2 2 1 2
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 16 17 6 0 5 5
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 16 13 6 1 3 3
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 16 18 9 0 0 5
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 16 8 0 1 4
Hana Trnková BCM Sokolov 16 18 9 0 0 3
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 16 7 0 2 1
Nicol Papadopulosová Lokomotiva Krnov 15 10 3 2 1 5
Anna Lhotáková BCM Sokolov 16 8 4 0 1 3
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 15 9 4 1 3 2
Klára Dvořáková USK Praha B 14 14 6 0 2 1
Valerie Kopecká Tygřice Louny 16 11 3 1 2 4
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 15 13 5 0 4 5
Sarah Krstičová BCM Sokolov 15 12 5 1 2 4
Eliška Janštová Slavoj BK Litoměřice 16 6 3 0 0 5
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 15 15 5 0 5 2
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 10 4 0 2 2
Karolína Kyselicová USK Praha B 15 12 6 1 1 4
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 16 11 4 1 3 4
Nela Matušková Pandy Čelákovice 15 6 3 0 1 3
Apolena Loužecká USK Praha B 14 11 4 1 0 1
Athina Kryšpínová USK Praha B 16 8 4 0 1 1
Rozálie Němcová Slavoj BK Litoměřice 14 8 3 0 2 5
Alexandra Weberová BCM Sokolov 16 7 3 0 1 3
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 8 4 0 0 2
Gábina Borovičková BC Kolín 15 9 2 1 5 3
Nela Beránková USK Praha B 15 6 3 0 1 4
Kateřina Jakubcová Pandy Čelákovice 16 9 4 0 1 0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 15 10 3 0 4 5
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 15 10 3 1 1 1
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 16 11 5 0 2 2
Tereza Kleplová BC Benešov 14 10 3 1 1 2
Karolína Krolopová BCM Sokolov 14 8 4 0 0 2
Jana Mouchová Tygřice Louny 15 6 3 1 0 1
Jasmin Jiráková BC Benešov 16 6 3 0 1 1
Barbora Kolářová USK Praha B 15 6 3 0 1 2
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 15 6 3 0 1 2
Kateřina Zatloukalová BC Benešov 16 7 3 0 3 5
Nela Stehlíková Jiskra Kyjov 16 7 2 1 0 1
Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 15 5 2 0 2 4
Barbora Paličková BC Benešov 16 6 3 0 0 4
Marie Lencová Pandy Čelákovice 14 8 4 0 0 2
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 15 6 3 0 1 4
Veronika Dvorská BC Benešov 15 9 3 0 3 3
Natálie Sochorová Tygřice Louny 14 4 2 0 0 2
Julie Zichová Slavoj BK Litoměřice 15 10 5 0 0 1
Tereza Florjánková USK Praha B 15 4 2 0 0 1
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 16 5 2 1 0 4
Eliška Šťastná OSK Olomouc 15 7 2 1 0 5
Michaela Jebavá BC Kolín 15 8 3 0 2 5
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 15 6 2 0 2 4
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 14 7 3 0 1 0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 15 4 2 0 0 3
Kamila Bečvářová BC Kolín 15 7 2 0 3 2
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 16 6 3 0 2 5
Tereza Florianová Pandy Čelákovice 15 2 1 0 2 2
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 5 1 1 0 1
Natálie Jedrzejczyková Lokomotiva Krnov 14 3 1 0 1 2
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 14 4 2 0 0 1
Terezie Svobodová Tygřice Louny 15 4 2 0 0 5
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 15 4 2 0 2 0
Veronika Dušánková Slavoj BK Litoměřice 14 6 2 0 2 0
Nela Šišuláková Slovan Varnsdorf 14 4 2 0 0 3
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 14 4 1 0 2 1
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 15 4 2 0 1 4
Dominika Píchová OSK Olomouc 15 3 1 0 2 1
Anna Horká BC Kolín 16 2 1 0 0 5
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 15 4 1 0 2 3
Alice Křišťanová Lokomotiva Krnov 15 2 1 0 0 0
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 14 4 2 0 0 1
Veronika Hanusová Tygřice Louny 16 2 1 0 0 1
Nela Bártlová BC Kolín 14 2 1 0 1 1
Nina Halámková BC Kolín 14 2 0 0 2 1
Aneta Hanzelová Lokomotiva Krnov 15 2 1 0 0 1
Eliška Jindrová Slovan Varnsdorf 13 2 0 0 2 2
Marie Hendrychová BC Kolín 16 2 1 0 0 1
Michaela Kroužilová BC Kolín 14 2 1 0 0 0
Eliška Hájková Slovan Varnsdorf 14 2 1 0 0 1
Petra Fidranská Tygřice Louny 14 2 1 0 0 3
Klára Kopecká BCM Sokolov 15 2 1 0 0 0
Anna Melcrová Lokomotiva Krnov 15 2 1 0 0 1
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 14 2 1 0 0 2
Marie Heřmanová BCM Sokolov 13 2 1 0 0 2
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 15 1 0 0 1 2
Markéta Pithartová BC Kolín 16 2 1 0 0 0
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 2 1 0 0 3
Anna Ulčová BC Kolín 15 2 1 0 0 3
Anna Jiráčková BC Benešov 15 2 1 0 0 2
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 16 2 1 0 0 1
Vendula Boskovicová BC Kolín 16 2 0 0 2 1
Sophia Josephine Štíbrová Lokomotiva Krnov 16 1 0 0 1 2
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 14 1 0 0 1 3
Aneta Bučková Sojky Pelhřimov 16 1 0 0 1 2
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 15 1 0 0 1 1
Karolína Gasnárková Jiskra Kyjov 16 0 0 0 0 0
Daniela Sobková Sojky Pelhřimov 15 0 0 0 0 5
Hana Nožinová Tygřice Louny 13 0 0 0 0 0
Veronika Šihovcová BCM Sokolov 15 0 0 0 0 1
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 14 0 0 0 0 1
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 14 0 0 0 0 1
Anna Marie Pauknerová BK Brandýs n.L. 15 0 0 0 0 0
Markéta Vojnová Sojky Pelhřimov 16 0 0 0 0 1
Natálie Smejkalová Sojky Pelhřimov 15 0 0 0 0 1
Lea Havelková Lokomotiva Krnov 15 0 0 0 0 0
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 15 0 0 0 0 0
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 15 0 0 0 0 2
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 15 0 0 0 0 0