Přebor B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
BC Loudilové
Sokol Žižkov D
5. 10. 2022
19:30
SOU Ohradní František Syrovátka
Pavel Bohata
46
67
12
17
28
27
36
45
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Slovan Bohnice A
CTS Basket
3. 10. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Musil
Vojta Schaffner
79
48
20
5
43
21
63
41
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Sokol Kbely B
Sokol Kbely C
6. 10. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Lukáš Balog
Pavel Bohata
63
62
22
17
38
25
50
52
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Sokol Pražský B
Aritma Praha
3. 10. 2022
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Pavel Týř
59
45
9
6
24
24
48
36
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Supi A
Danube Mavericks
6. 10. 2022
20:30
Sportovní hala Bítovská Jonáš Kavan
Ivo Melichárek
72
66
21
16
44
28
54
50
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Meteor TLC A
BK Meteor Praha A
3. 10. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Ivo Melichárek
Lukáš Ulrych
39
76
17
15
25
39
31
49
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Sokol Kbely B
BC Loudilové
13. 10. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jakub Hejduk
Jakub Kec
93
45
14
9
39
22
64
36
Review
Základní fáze 2. kolo 8
CTS Basket
Meteor TLC A
12. 10. 2022
20:15
Hala Kuncova Pavel Týř
Lukáš Balog
66
51
16
15
41
28
49
42
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Jižní Supi A
Sokol Pražský B
10. 10. 2022
20:15
Sportovní hala Bítovská Jan Hošek
Pavel Šenk
65
55
15
7
36
21
54
36
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Kbely C
BK Meteor Praha A
12. 10. 2022
20:20
hala Třinecká Lukáš Ulrych
Jonáš Kavan
61
42
4
6
20
20
41
32
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Žižkov D
Danube Mavericks
14. 10. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
František Syrovátka
53
85
14
18
11
15
17
28
11
24
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Aritma Praha
Slovan Bohnice A
13. 10. 2022
20:40
SK Aritma Praha Miloslav Jon
Marek Vošahlík
73
54
11
12
34
29
49
35
Review
Základní fáze 3. kolo 13
BC Loudilové
Sokol Kbely C
19. 10. 2022
19:30
SOU Ohradní Pavel Bohata
Martin Buršík
79
69
25
19
46
40
65
55
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Slovan Bohnice A
Jižní Supi A
17. 10. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Musil
Matěj Záruba
82
77
19
20
40
35
55
56
71
71
Review
Základní fáze 3. kolo 18
BK Meteor Praha A
CTS Basket
20. 10. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Jonáš Kavan
51
58
16
12
26
29
39
47
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Danube Mavericks
Sokol Kbely B
20. 10. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Pavel Týř
Dominik Kočovský
57
66
6
15
27
38
33
57
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Sokol Pražský B
Sokol Žižkov D
17. 10. 2022
20:10
Sokol pražský Jan Hošek
Marek Vošahlík
63
67
19
20
10
14
15
15
14
9
5
9
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Meteor TLC A
Aritma Praha
17. 10. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Pavel Šenk
Ivo Melichárek
51
64
10
7
33
28
40
48
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Žižkov D
Slovan Bohnice A
27. 10. 2022
19:00
TJ Sokol Žižkov I. František Syrovátka
Pavel Týř
66
86
9
11
15
20
21
25
21
20
Review
Základní fáze 4. kolo 24
BC Loudilové
Danube Mavericks
26. 10. 2022
19:30
SOU Ohradní Miloslav Jon
Pavel Bohata
74
81
21
14
48
40
64
69
Review
Základní fáze 4. kolo 23
Sokol Kbely B
Sokol Pražský B
27. 10. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Marek Vondráček
Pavel Bohata
77
65
23
22
43
37
63
47
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Jižní Supi A
Meteor TLC A
24. 10. 2022
20:15
Sportovní hala Bítovská Pavel Šenk
Pavel Týř
97
53
31
4
48
24
71
34
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Sokol Kbely C
CTS Basket
26. 10. 2022
20:20
hala Třinecká Matej Kovačovič
František Syrovátka
63
54
16
16
31
27
45
41
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Aritma Praha
BK Meteor Praha A
27. 10. 2022
20:40
SK Aritma Praha Miloslav Jon
Pavel Šenk
64
59
19
9
22
27
46
41
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Slovan Bohnice A
Sokol Kbely B
31. 10. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Ulrych
Jan Sedláček
77
72
26
19
35
29
52
58
68
68
Review
Základní fáze 5. kolo 29
BK Meteor Praha A
Jižní Supi A
3. 11. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Jan Hošek
Matěj Barták
41
74
10
16
18
32
30
56
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Danube Mavericks
Sokol Kbely C
3. 11. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Jakub Kec
Ivo Melichárek
53
64
10
14
27
37
44
50
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Sokol Pražský B
BC Loudilové
31. 10. 2022
20:10
Sokol pražský Marek Vondráček
Ivo Melichárek
71
52
14
13
35
25
53
38
Review
Základní fáze 5. kolo 30
CTS Basket
Aritma Praha
2. 11. 2022
20:15
Hala Kuncova Matěj Záruba
Pavel Bohata
54
57
15
11
26
19
40
33
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Meteor TLC A
Sokol Žižkov D
31. 10. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Jan Hošek
72
55
21
12
36
30
53
40
Review
Základní fáze 6. kolo 35
BC Loudilové
Slovan Bohnice A
9. 11. 2022
19:30
SOU Ohradní Martin Buršík
Matej Kovačovič
61
48
21
8
35
20
47
38
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Sokol Kbely B
Meteor TLC A
10. 11. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Týř
Miloslav Jon
75
61
28
17
44
28
60
57
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Danube Mavericks
Sokol Pražský B
10. 11. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Marek Vošahlík
Jakub Kec
68
62
22
18
34
30
58
40
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Jižní Supi A
CTS Basket
7. 11. 2022
20:15
Sportovní hala Bítovská Jan Sedláček
Michal Bukovský
73
54
22
9
35
20
53
41
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Sokol Kbely C
Aritma Praha
9. 11. 2022
20:20
hala Třinecká Pavel Týř
Lukáš Balog
69
54
21
12
37
30
51
44
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Žižkov D
BK Meteor Praha A
11. 11. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
Pavel Šenk
52
69
11
23
19
34
32
47
Review
Základní fáze 7. kolo 40
BK Meteor Praha A
Sokol Kbely B
13. 12. 2022
18:30
ZŠ Hovorčovická Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
42
59
13
15
19
32
27
47
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Slovan Bohnice A
Danube Mavericks
14. 11. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Šenk
Lukáš Ulrych
73
78
20
22
35
38
56
60
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Sokol Pražský B
Sokol Kbely C
14. 11. 2022
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Lukáš Balog
84
82
22
22
36
35
49
56
64
64
Review
Základní fáze 7. kolo 41
CTS Basket
Sokol Žižkov D
16. 11. 2022
20:15
Hala Kuncova František Syrovátka
Martin Buršík
71
70
25
14
49
23
66
48
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Jižní Supi A
Aritma Praha
14. 11. 2022
20:15
Sportovní hala Bítovská Jan Hošek
Vojta Schaffner
90
40
30
7
46
17
69
28
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Meteor TLC A
BC Loudilové
14. 11. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Matěj Záruba
Marek Vondráček
71
69
16
17
41
31
48
54
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Sokol Kbely C
Jižní Supi A
25. 11. 2022
19:20
Sportovní hala Kbely Martin Kučírek
Pavel Šenk
43
35
4
9
13
15
29
27
Review
Základní fáze 8. kolo 46
BC Loudilové
BK Meteor Praha A
23. 11. 2022
19:30
SOU Ohradní Jan Musil
Pavel Bohata
48
60
10
14
29
25
30
43
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Sokol Kbely B
CTS Basket
24. 11. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Šenk
Jakub Hejduk
89
54
20
13
34
28
52
36
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Danube Mavericks
Meteor TLC A
24. 11. 2022
20:00
Hala Královka, plocha B Ondřej Svejkovský
Dominik Kočovský
57
56
14
12
31
27
45
44
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Sokol Pražský B
Slovan Bohnice A
21. 11. 2022
20:10
Sokol pražský Lukáš Balog
Marek Vondráček
75
54
15
11
36
26
58
45
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Žižkov D
Aritma Praha
25. 11. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Martin Buršík
66
79
15
16
36
45
50
59
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Slovan Bohnice A
Sokol Kbely C
28. 11. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Matej Kovačovič
Ivo Melichárek
65
67
21
20
31
35
51
54
Review
Základní fáze 9. kolo 51
BK Meteor Praha A
Danube Mavericks
1. 12. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Pavel Bohata
Jan Hošek
51
71
15
14
31
30
39
49
Review
Základní fáze 9. kolo 52
CTS Basket
BC Loudilové
30. 11. 2022
20:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Matěj Záruba
71
65
14
15
22
30
46
46
63
63
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Jižní Supi A
Sokol Žižkov D
28. 11. 2022
20:15
Sportovní hala Bítovská Lukáš Ulrych
Jan Sedláček
75
49
19
13
15
11
19
9
22
16
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Meteor TLC A
Sokol Pražský B
28. 11. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Jan Jeřáb
Lukáš Balog
59
67
26
12
38
24
47
42
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Aritma Praha
Sokol Kbely B
1. 12. 2022
20:40
SK Aritma Praha Jakub Hejduk
Pavel Šenk
72
62
20
11
28
28
50
48
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Sokol Žižkov D
Sokol Kbely C
8. 12. 2022
19:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Petr Blahout
73
78
19
17
40
45
56
62
Review
Základní fáze 10. kolo 57
BC Loudilové
Aritma Praha
7. 12. 2022
19:30
SOU Ohradní Miloslav Jon
Jonáš Kavan
51
50
11
13
22
27
37
41
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Slovan Bohnice A
Meteor TLC A
5. 12. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Matej Kovačovič
Miloslav Jon
84
60
31
16
54
31
72
45
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Sokol Kbely B
Jižní Supi A
8. 12. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Pavel Bohata
68
83
13
27
29
40
45
59
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Sokol Pražský B
BK Meteor Praha A
5. 12. 2022
20:10
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Matěj Záruba
70
57
11
15
32
26
49
44
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Danube Mavericks
CTS Basket
12. 12. 2022
20:15
Hala Královka, plocha B Jan Jeřáb
Ivo Melichárek
76
36
12
8
24
16
43
23
Review
Základní fáze 11. kolo 62
BK Meteor Praha A
Slovan Bohnice A
15. 12. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Jakub Hejduk
Jan Sedláček
49
68
11
16
23
28
36
53
Review
Základní fáze 11. kolo 63
CTS Basket
Sokol Pražský B
14. 12. 2022
20:15
Hala Kuncova Pavel Týř
Vojta Schaffner
55
65
19
16
36
32
46
53
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Jižní Supi A
BC Loudilové
12. 12. 2022
20:15
Sportovní hala Bítovská Matěj Barták
Jan Hošek
103
44
21
7
50
13
74
32
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Meteor TLC A
Sokol Kbely C
12. 12. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Jan Sedláček
54
80
14
14
30
35
48
55
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Žižkov D
Sokol Kbely B
16. 12. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
František Syrovátka
66
76
21
22
39
34
52
58
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Aritma Praha
Danube Mavericks
15. 12. 2022
20:40
SK Aritma Praha Miloslav Jon
Ondřej Svejkovský
74
64
21
18
40
34
59
49
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Sokol Kbely C
Sokol Kbely B
13. 1. 2023
19:15
hala Třinecká Jakub Hejduk
Dominik Kočovský
70
65
12
17
28
40
51
52
Review
Základní fáze 12. kolo 72
BK Meteor Praha A
Meteor TLC A
12. 1. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Pavel Týř
Pavel Bohata
62
70
16
10
39
29
47
44
Review
Základní fáze 12. kolo 71
CTS Basket
Slovan Bohnice A
11. 1. 2023
20:15
Hala Kuncova František Syrovátka
Pavel Bohata
70
74
11
10
24
37
44
50
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Danube Mavericks
Jižní Supi A
9. 1. 2023
20:20
Hala Královka, plocha B Pavel Šenk
Jan Jeřáb
60
84
11
30
23
52
45
71
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Žižkov D
BC Loudilové
13. 1. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
František Syrovátka
73
68
24
20
16
20
13
11
20
17
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Aritma Praha
Sokol Pražský B
12. 1. 2023
20:40
SK Aritma Praha Pavel Šenk
Jonáš Kavan
65
63
17
4
36
18
49
41
58
58
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Slovan Bohnice A
Aritma Praha
16. 1. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Martin Buršík
Ivo Melichárek
48
71
7
24
14
42
27
51
Review
Základní fáze 13. kolo 78
BC Loudilové
Sokol Kbely B
18. 1. 2023
19:30
SOU Ohradní Pavel Týř
František Syrovátka
66
76
16
27
37
41
50
59
Review
Základní fáze 13. kolo 73
BK Meteor Praha A
Sokol Kbely C
19. 1. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Miloslav Jon
Pavel Týř
46
59
15
20
30
30
38
54
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Danube Mavericks
Sokol Žižkov D
19. 1. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Ondřej Svejkovský
Jakub Hejduk
66
51
19
16
33
32
55
40
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Sokol Pražský B
Jižní Supi A
16. 1. 2023
20:10
Sokol pražský Pavel Týř
Ondřej Svejkovský
45
72
16
15
26
32
35
54
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Meteor TLC A
CTS Basket
16. 1. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Jan Jeřáb
Petr Blahout
53
59
15
14
27
24
40
36
Review
Základní fáze 14. kolo 80
Sokol Kbely B
Danube Mavericks
26. 1. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jan Hošek
Pavel Týř
64
58
13
10
27
28
45
40
55
55
Review
Základní fáze 14. kolo 84
CTS Basket
BK Meteor Praha A
25. 1. 2023
20:15
Hala Kuncova Vojta Schaffner
Matěj Záruba
54
58
9
17
23
36
38
43
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Sokol Kbely C
BC Loudilové
25. 1. 2023
20:20
hala Třinecká Martin Buršík
Miloslav Jon
36
70
2
16
17
32
25
55
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Žižkov D
Sokol Pražský B
27. 1. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
53
82
16
18
25
36
42
59
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Jižní Supi A
Slovan Bohnice A
26. 1. 2023
20:35
Sportovní hala Bítovská Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
77
51
15
12
32
23
53
34
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Aritma Praha
Meteor TLC A
26. 1. 2023
20:40
SK Aritma Praha Jan Sedláček
Jakub Hejduk
75
64
16
12
40
30
53
54
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Slovan Bohnice A
Sokol Žižkov D
30. 1. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Miloslav Jon
Matej Kovačovič
102
52
22
11
43
29
72
36
Review
Základní fáze 15. kolo 86
BK Meteor Praha A
Aritma Praha
2. 2. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Jan Hošek
Marek Vondráček
58
67
17
10
23
27
44
55
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Danube Mavericks
BC Loudilové
2. 2. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Jan Sedláček
Jakub Kec
64
66
11
13
30
32
51
48
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Sokol Pražský B
Sokol Kbely B
30. 1. 2023
20:10
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Dominik Kočovský
61
52
21
6
38
17
47
39
Review
Základní fáze 15. kolo 85
CTS Basket
Sokol Kbely C
1. 2. 2023
20:15
Hala Kuncova Matěj Záruba
Jakub Hejduk
69
55
17
19
34
28
50
43
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Meteor TLC A
Jižní Supi A
30. 1. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Jan Hošek
Jan Sedláček
57
75
16
19
26
40
40
52
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Sokol Kbely C
Danube Mavericks
17. 2. 2023
19:15
hala Třinecká Jan Jeřáb
Lukáš Balog
66
61
30
15
42
32
58
49
Review
Základní fáze 16. kolo 92
BC Loudilové
Sokol Pražský B
15. 2. 2023
19:30
SOU Ohradní Jakub Hejduk
Lukáš Balog
52
64
17
17
28
35
39
48
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Sokol Kbely B
Slovan Bohnice A
16. 2. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Týř
Lukáš Balog
73
59
20
17
46
29
59
46
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Jižní Supi A
BK Meteor Praha A
13. 2. 2023
20:15
Sportovní hala Bítovská Ivo Melichárek
Michal Bukovský
91
40
19
9
44
16
70
24
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Žižkov D
Meteor TLC A
17. 2. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. František Syrovátka
Miloslav Jon
52
71
17
18
27
42
37
61
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Aritma Praha
CTS Basket
16. 2. 2023
20:40
SK Aritma Praha Vojta Schaffner
Jakub Hejduk
81
46
6
18
22
27
46
32
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Slovan Bohnice A
BC Loudilové
20. 2. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Matej Kovačovič
Marek Vondráček
61
83
21
21
33
42
46
62
Review
Základní fáze 17. kolo 99
BK Meteor Praha A
Sokol Žižkov D
23. 2. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Miloslav Jon
Matěj Barták
57
56
9
16
21
29
41
44
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Sokol Pražský B
Danube Mavericks
20. 2. 2023
20:10
Sokol pražský Jan Sedláček
Ivo Melichárek
92
65
24
20
53
35
71
55
Review
Základní fáze 17. kolo 98
CTS Basket
Jižní Supi A
22. 2. 2023
20:15
Hala Kuncova Miloslav Jon
Pavel Bohata
59
54
21
15
38
30
49
38
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Meteor TLC A
Sokol Kbely B
20. 2. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Pavel Týř
Martin Buršík
56
65
15
19
26
32
44
46
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Aritma Praha
Sokol Kbely C
23. 2. 2023
20:40
SK Aritma Praha Marek Vondráček
Ondřej Svejkovský
81
64
29
23
36
36
58
48
Review
Základní fáze 18. kolo 105
BC Loudilové
Meteor TLC A
1. 3. 2023
19:30
SOU Ohradní Matěj Záruba
Pavel Bohata
56
53
15
8
29
32
47
47
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Danube Mavericks
Slovan Bohnice A
2. 3. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Dominik Kočovský
Martin Buršík
55
70
6
11
20
29
36
47
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Sokol Kbely B
BK Meteor Praha A
2. 3. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Michal Bukovský
69
61
17
20
36
29
49
45
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Sokol Kbely C
Sokol Pražský B
1. 3. 2023
20:20
hala Třinecká Jan Jeřáb
Pavel Týř
82
57
26
11
38
29
67
43
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Žižkov D
CTS Basket
3. 3. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Marek Vondráček
69
68
20
19
42
36
54
49
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Aritma Praha
Jižní Supi A
2. 3. 2023
20:40
SK Aritma Praha Jakub Hejduk
Pavel Týř
73
62
21
19
45
35
56
54
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Slovan Bohnice A
Sokol Pražský B
6. 3. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Marek Vondráček
Lukáš Balog
75
80
15
15
34
38
61
61
Review
Základní fáze 19. kolo 112
BK Meteor Praha A
BC Loudilové
9. 3. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Pavel Bohata
62
51
19
14
33
23
44
41
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Jižní Supi A
Sokol Kbely C
6. 3. 2023
20:15
Sportovní hala Bítovská Jan Hošek
Jan Jeřáb
69
67
15
20
40
29
59
46
Review
Základní fáze 19. kolo 111
CTS Basket
Sokol Kbely B
8. 3. 2023
20:15
Hala Kuncova Jan Musil
Jakub Hejduk
70
56
16
16
33
33
49
48
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Meteor TLC A
Danube Mavericks
6. 3. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Matěj Záruba
Martin Kučírek
56
51
18
15
29
37
43
47
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Aritma Praha
Sokol Žižkov D
9. 3. 2023
20:40
SK Aritma Praha Jan Hošek
Pavel Šenk
86
66
15
15
39
30
61
43
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Sokol Kbely C
Slovan Bohnice A
24. 3. 2023
19:15
hala Třinecká Jan Jeřáb
Jakub Hejduk
64
52
14
21
31
29
47
39
Review
Základní fáze 20. kolo 118
BC Loudilové
CTS Basket
22. 3. 2023
19:30
SOU Ohradní Pavel Týř
Miloslav Jon
80
65
25
22
38
35
62
54
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Danube Mavericks
BK Meteor Praha A
23. 3. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Pavel Šenk
Marek Vondráček
64
66
16
11
31
27
48
48
Review
Základní fáze 20. kolo 119
Sokol Kbely B
Aritma Praha
23. 3. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Ondřej Svejkovský
Lukáš Balog
57
58
12
19
21
30
40
43
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Sokol Pražský B
Meteor TLC A
20. 3. 2023
20:10
Sokol pražský Miloslav Jon
Ivo Melichárek
65
69
24
16
41
35
58
52
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Žižkov D
Jižní Supi A
24. 3. 2023
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
Miloslav Jon
66
101
13
25
23
52
38
76
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Kbely C
Sokol Žižkov D
31. 3. 2023
19:15
hala Třinecká Miloslav Jon
František Syrovátka
102
63
25
16
53
37
74
47
Review
Základní fáze 21. kolo 125
BK Meteor Praha A
Sokol Pražský B
30. 3. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Jakub Kec
Pavel Týř
53
71
9
28
26
38
39
54
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Jižní Supi A
Sokol Kbely B
27. 3. 2023
20:15
Sportovní hala Bítovská Martin Buršík
Lukáš Balog
69
43
13
13
27
25
51
32
Review
Základní fáze 21. kolo 124
CTS Basket
Danube Mavericks
29. 3. 2023
20:15
Hala Kuncova Pavel Bohata
Matěj Záruba
78
74
19
17
34
29
51
49
66
66
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Meteor TLC A
Slovan Bohnice A
27. 3. 2023
20:30
ZŠ Hovorčovická Pavel Týř
Matej Kovačovič
68
79
16
16
34
42
54
58
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Aritma Praha
BC Loudilové
30. 3. 2023
20:40
SK Aritma Praha Pavel Šenk
Martin Kučírek
89
43
24
10
39
26
58
38
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Slovan Bohnice A
BK Meteor Praha A
3. 4. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Sedláček
Marek Vondráček
77
61
24
13
40
34
57
55
Review
Základní fáze 22. kolo 131
BC Loudilové
Jižní Supi A
5. 4. 2023
19:30
SOU Ohradní Martin Buršík
Jan Hošek
68
88
19
19
35
35
53
59
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Danube Mavericks
Aritma Praha
6. 4. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Dominik Kočovský
54
91
11
22
28
37
41
64
Review
Základní fáze 22. kolo 132
Sokol Kbely B
Sokol Žižkov D
6. 4. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jonáš Kavan
Matěj Barták
93
57
25
16
47
31
71
42
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Sokol Pražský B
CTS Basket
3. 4. 2023
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Ivo Melichárek
49
56
7
7
22
19
37
36
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Sokol Kbely C
Meteor TLC A
5. 4. 2023
20:20
hala Třinecká Pavel Týř
Jakub Hejduk
82
47
19
12
43
18
61
30
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Bašta Sokol Kbely C 31 24 1.0 28.8 3.0 5.8 5.5/6.4 86.3 2.2
Michal Kačaba Sokol Pražský B 26 22 1.0 18.8 4.4 2.4 2.8/3.8 73.5 1.8
Ondřej Huml BC Loudilové 39 20 1.0 20.3 3.4 3.4 3.4/4.3 79.1 1.9
Radek Holotík Slovan Bohnice A 43 20 1.0 19.1 4.0 2.4 4.2/5.4 76.9 2.2
Filip Votípka Sokol Kbely B 20 24 1.0 14.4 4.1 1.3 2.1/2.9 73.9 1.9
Martin Šustr Sokol Kbely B 39 25 1.0 11.7 4.1 0.7 1.5/2.1 73.1 2.6
Sean Hurley Aritma Praha 41 23 1.0 11.5 3.9 0.7 1.6/1.9 0.0* 1.8
Karel Štrupl Sokol Kbely C 37 26 1.0 10.2 4.3 0.1 1.2/2.1 54.5 2.2
Ondřej Petr Vitvar Slovan Bohnice A 21 21 1.0 12.4 3.6 1.0 2.2/3.6 61.8 2.1
45 Ivica Mirkovic CTS Basket 38 24 1.0 10.6 2.0 1.8 1.1/1.9 0.0* 2.5
David Šír Danube Mavericks 32 19 1.0 13.2 4.8 0.5 2.1/2.9 69.6 2.5
12 Jakub Hrabovský CTS Basket 46 19 1.0 13.2 3.1 1.3 3.2/4.4 72.3 2.3
Stefano Lazzaroni Danube Mavericks 33 21 1.0 11.8 3.0 1.5 1.4/2.1 64.4 2.2
Marko Matoničkin Jižní Supi A 22 17 1.0 14.4 3.2 2.2 1.4/2.4 57.5 2.8
16 Marko Radmilovič CTS Basket 43 17 1.0 14.4 3.8 1.5 2.4/3.6 65.6 1.8
Emre Sakar Aritma Praha 30 20 1.0 11.7 2.2 2.3 0.6/1.1 0.0* 2.3
Jiří Prantl Meteor TLC A 32 21 1.0 11.1 2.7 1.7 0.8/2.0 39.5 2.3
Tomáš Votípka Sokol Kbely B 49 25 1.0 9.3 3.6 0.0 2.2/3.8 57.3 3.5
Petr Vellendorf Sokol Kbely B 36 23 1.0 10.1 2.8 0.4 3.3/4.6 72.6 3.3
Viktor Dvořák Meteor TLC A 54 20 1.0 11.3 3.7 1.0 1.0/1.5 0.0* 1.8
Ondřej Novák BK Meteor A 34 18 1.0 12.4 3.1 1.7 1.2/1.9 0.0* 2.3
Lukáš Kouba Slovan Bohnice A 28 20 1.0 11.1 3.3 0.4 3.4/5.1 67.3 2.1
Pavel Bauer BK Meteor A 34 17 1.0 12.7 4.9 0.1 2.8/4.6 60.3 2.2
Marko Mitrović Aritma Praha 29 20 1.0 10.8 2.9 1.6 0.2/0.5 0.0* 0.8
Jan Jiřík Slovan Bohnice A 43 20 1.0 10.7 4.9 0.0 1.0/2.1 47.6 1.3
Vladimír Jansa Sokol Kbely C 56 22 1.0 9.7 3.2 0.4 2.3/3.0 74.6 1.5
Radim Dušek Sokol Žižkov D 24 18 1.0 11.7 4.9 0.1 1.4/2.6 56.5 1.1
Tomáš Pistulka Sokol Žižkov D 24 16 1.0 13.1 3.3 1.3 2.7/4.8 55.8 2.4
Tomáš Blažek Jižní Supi A 21 13 1.0 16.0 3.9 2.1 1.9/3.3 58.1 1.5
Marek Palán BK Meteor A 35 17 1.0 11.7 2.4 1.5 2.4/4.1 59.4 2.4
Matěj Vodička Sokol Pražský B 38 21 1.0 9.5 2.4 1.2 1.1/3.3 34.8 3.6
Štěpán Pilecký Aritma Praha 31 16 1.0 12.3 4.0 0.7 2.3/3.4 65.5 2.4
Tomáš Pietsch Meteor TLC A 20 17 1.0 11.6 3.7 0.6 2.2/4.0 55.9 1.8
Jan Vilím Jižní Supi A 23 24 1.0 8.1 2.3 0.5 1.9/3.5 55.4 2.2
Radek Westfál Meteor TLC A 55 20 1.0 9.5 3.8 0.0 2.0/3.3 59.1 1.0
69 Viktor Mikeš CTS Basket 41 23 1.0 8.0 1.5 1.4 0.7/1.1 0.0* 1.2
Libor Palas Sokol Kbely B 25 22 1.0 8.3 1.1 1.9 0.4/0.5 0.0* 1.5
Matěj Polák BK Meteor A 34 21 1.0 8.3 3.0 0.3 1.5/4.0 37.3 3.0
Pavel Pravda Slovan Bohnice A 44 21 1.0 8.0 1.8 1.1 1.0/1.6 0.0* 1.5
Matěj Pumpr Aritma Praha 28 22 1.0 7.5 1.5 1.4 0.5/0.6 0.0* 2.1
Ondřej Karásek Sokol Pražský B 42 19 1.0 8.7 3.4 0.5 0.6/1.2 0.0* 1.5
Jan Panáček Jižní Supi A 24 19 1.0 8.6 2.8 0.7 1.0/1.7 0.0* 1.7
Matouš Cabálek BC Loudilové 27 20 1.0 8.1 3.2 0.0 1.8/3.1 59.0 2.9
Miroslav Konarovský Sokol Pražský B 40 19 1.0 8.3 3.5 0.0 1.7/3.4 51.6 2.4
Lukáš Semerád Sokol Žižkov D 23 15 1.0 10.3 3.1 0.8 1.8/3.7 48.2 2.1
9 Šimon Zajíček CTS Basket 30 15 1.0 10.1 2.7 1.1 1.4/2.9 48.8 1.3
Marek Lavička Jižní Supi A 22 18 1.0 8.3 1.8 1.2 1.2/1.9 0.0* 1.4
Jan Hofman Slovan Bohnice A 42 21 1.0 7.0 0.2 2.0 0.5/1.1 0.0* 2.1
Marko Pejatovič BC Loudilové 30 19 1.0 7.6 3.4 0.1 0.4/0.8 0.0* 2.8
Igor Kürthy BC Loudilové 29 16 1.0 9.0 1.8 1.6 0.5/1.1 0.0* 1.9
13 Štěpán Pavlíček CTS Basket 48 26 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.2
Vojtěch Krystlík Jižní Supi A 23 21 1.0 6.8 2.8 0.1 0.8/1.4 0.0* 0.8
Lukáš Zahořík Meteor TLC A 51 21 1.0 6.8 1.2 0.6 2.4/3.5 68.9 2.0
Luis Manuel Baez Tejada Danube Mavericks 38 14 1.0 9.8 3.1 0.9 1.1/1.5 0.0* 1.7
David Böhm Danube Mavericks 31 16 1.0 8.6 1.9 1.3 0.9/1.3 0.0* 1.6
Marek Lízálek Jižní Supi A 21 19 1.0 7.2 3.1 0.1 0.8/2.3 34.1 0.9
Martin Popel Sokol Kbely B 41 24 1.0 5.5 0.7 1.3 0.3/0.7 0.0* 1.9
Dylan Enos Danube Mavericks 34 13 1.0 10.0 2.1 1.5 1.2/1.6 0.0* 3.2
Lukáš Kohout Meteor TLC A 34 20 1.0 6.5 3.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Jakub Župka Sokol Žižkov D 31 13 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/5.5 28.2 2.3
Richard Barac Jižní Supi A 23 8 1.0 15.5 5.1 1.1 1.9/4.5 41.7 1.4
Ondřej Melzer Jižní Supi A 22 23 1.0 5.4 0.6 1.2 0.6/1.1 0.0* 1.5
Jakub Kozubík Sokol Kbely C 32 8 1.0 15.4 4.6 1.9 0.5/1.1 0.0* 1.1
Michael Rameš Sokol Kbely C 38 16 1.0 7.4 1.1 1.1 1.8/2.6 69.0 1.9
Jan Omelka Sokol Pražský B 43 13 1.0 8.8 2.1 1.5 0.3/0.7 0.0* 1.7
Ondřej Duka BC Loudilové 42 10 1.0 11.4 4.6 0.0 2.2/4.1 53.7 2.7
Daniel Kubín Aritma Praha 25 15 1.0 7.3 0.8 1.3 1.7/2.9 60.5 2.5
Matyáš Korityák Jižní Supi A 23 20 1.0 5.5 1.8 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.7
Jan Konvalinka Sokol Žižkov D 27 16 1.0 6.8 0.9 1.5 0.5/1.2 0.0* 2.1
Jan Jaromír Varhaník Sokol Žižkov D 20 12 1.0 8.9 3.6 0.2 1.3/2.3 55.6 0.9
Luděk Záviška Slovan Bohnice A 34 20 1.0 5.3 2.1 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.8
Roman Bašta Sokol Kbely C 56 25 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.5
Matouš Obruča Aritma Praha 21 20 1.0 5.2 2.2 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.1
Nikola Kranjčevič BK Meteor A 33 14 1.0 7.2 2.3 0.6 0.9/2.6 36.1 1.9
Ondřej Vrabec Sokol Pražský B 42 15 1.0 6.5 2.1 0.5 0.9/1.3 0.0* 1.1
Tomáš Rédli Sokol Kbely B 35 13 1.0 7.4 3.3 0.0 0.8/1.1 0.0* 1.8
Dmitrij Lipovskij BC Loudilové 31 9 1.0 10.6 2.8 1.2 1.3/2.4 54.5 1.9
15 Jan Selinger CTS Basket 38 7 1.0 13.3 4.3 0.3 3.9/7.0 55.1 1.9
Patrik Ramiandravola Danube Mavericks 34 22 1.0 4.2 1.7 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.0
Petr Novozámský Sokol Pražský B 42 16 1.0 5.8 1.5 0.6 0.9/1.3 0.0* 2.1
Matúš Melega Aritma Praha 27 21 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/2.0 47.6 1.3
Martin Kadlec Sokol Kbely B 46 24 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.5
Dmytro Shcherbakov Danube Mavericks 20 16 1.0 5.1 1.2 0.8 0.3/0.3 0.0* 1.8
Ivan Kolchin Sokol Pražský B 21 11 1.0 7.4 1.9 0.8 1.1/1.8 0.0* 1.7
Nicolas Guery Hercule Danube Mavericks 36 17 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/0.5 0.0* 3.5
Vít Hašek Danube Mavericks 36 12 1.0 6.2 2.8 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.4
Dominik Böttger BK Meteor A 32 9 1.0 8.2 3.3 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Jiří Jílek Danube Mavericks 30 10 1.0 7.4 2.2 0.8 0.6/1.5 0.0* 2.3
21 Philip Maximilian Magendans Sokol Žižkov D 20 7 1.0 10.3 3.3 1.1 0.3/0.6 0.0* 2.3
Martin Němec Sokol Pražský B 26 17 1.0 4.2 1.5 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.8
Jan Peták Aritma Praha 38 20 1.0 3.5 1.3 0.1 0.7/1.0 0.0* 1.8
Lukáš Palas BC Loudilové 34 20 1.0 3.5 0.3 0.8 0.7/1.0 0.0* 0.6
Šimon Gabrík Jižní Supi A 23 14 1.0 4.9 1.4 0.7 0.1/0.2 0.0* 1.2
Adam Horn BK Meteor A 34 12 1.0 5.8 2.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.4
David Kocelský Slovan Bohnice A 29 12 1.0 5.6 0.7 1.3 0.5/0.8 0.0* 1.0
Martin Jiras BC Loudilové 33 15 1.0 4.5 0.5 1.1 0.2/0.3 0.0* 2.1
Jan Brychta Jižní Supi A 26 8 1.0 8.4 2.9 0.3 1.9/4.0 46.9 1.8
Jan Hendrych Sokol Žižkov D 20 13 1.0 5.1 1.5 0.7 0.1/0.2 0.0* 1.2
Milan Urban BK Meteor A 34 3 1.0 21.7 5.7 2.3 3.3/4.0 83.3 2.7
Dominik Zalabák BK Meteor A 33 13 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.3
Jan Zalužanský Sokol Kbely C 25 19 1.0 3.3 0.8 0.3 0.8/2.0 39.5 2.5
26 Jan Vlasák CTS Basket 40 12 1.0 5.2 1.7 0.3 1.1/2.3 48.1 1.7
David Blagodárný Aritma Praha 32 20 1.0 3.1 1.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.6
Vasyl Čerepko Sokol Žižkov D 21 9 1.0 6.2 2.3 0.4 0.2/0.8 0.0* 2.7
Petr Boček Meteor TLC A 53 20 1.0 2.8 0.6 0.4 0.6/0.9 0.0* 0.5
Václav Kautský Meteor TLC A 40 17 1.0 3.2 1.3 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.1
Nemanja Ninkovic Danube Mavericks 24 5 1.0 10.8 3.0 1.0 1.8/4.4 40.9 2.2
Jan Pospíšil Danube Mavericks 37 19 1.0 2.8 1.2 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Přemysl Herka Danube Mavericks 31 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.3 0.0* 3.0
Daniel Braniš Sokol Žižkov D 28 18 1.0 2.9 1.2 0.1 0.3/0.9 0.0* 0.9
Aleš Hradečný Sokol Kbely B 36 11 1.0 4.8 0.7 1.0 0.4/0.5 0.0* 2.3
Adam Drahovzal Sokol Kbely B 20 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Jakub Čakan Jižní Supi A 23 11 1.0 4.5 1.3 0.4 0.9/1.4 0.0* 1.4
Dennis Martinovič Sokol Žižkov D 29 16 1.0 3.0 1.1 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.4
Adam Barták Sokol Žižkov D 27 18 1.0 2.6 0.7 0.3 0.1/0.3 0.0* 2.3
Martin Hromádka Sokol Pražský B 33 6 1.0 7.3 1.0 1.2 1.8/3.5 52.4 2.2
Ondřej Matuška Aritma Praha 21 19 1.0 2.3 0.5 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.6
Jimmy Shaya BC Loudilové 32 10 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/3.4 26.5 3.0
Jan Jaroch Sokol Kbely C 47 22 1.0 1.8 0.2 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.9
Jakub Krempaský Sokol Pražský B 31 6 1.0 6.5 1.8 0.7 0.8/2.0 41.7 1.3
Pavel Vinařský BC Loudilové 39 16 1.0 2.4 0.9 0.2 0.1/0.1 0.0* 1.0
Tomáš Písečný Sokol Kbely C 45 14 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/0.6 0.0* 2.7
34 Karel Švec CTS Basket 46 7 1.0 5.3 1.9 0.1 1.1/1.4 0.0* 2.3
Tomáš Polák Sokol Kbely C 26 18 1.0 2.1 0.8 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.3
8 Robert Sklenařík CTS Basket 51 24 1.0 1.4 0.3 0.2 0.3/0.5 0.0* 2.1
19 Zdeněk Klusáček CTS Basket 41 13 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.7
Rayan Belaidi Jižní Supi A 22 11 1.0 3.0 0.6 0.5 0.4/0.7 0.0* 1.5
Antonín Komárek Sokol Žižkov D 31 2 1.0 16.5 6.5 0.5 2.0/6.0 33.3 2.5
Lukáš Adamec BK Meteor A 33 3 1.0 11.0 4.3 0.0 2.3/5.0 46.7 1.7
Petr Kolek Jižní Supi A 50 13 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Jan Mlčák Sokol Pražský B 40 9 1.0 3.6 0.0 1.1 0.2/0.2 0.0* 2.3
Jan Polák Sokol Kbely C 55 24 1.0 1.3 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.8
Igor Varadilal Danube Mavericks 30 5 1.0 6.2 0.8 1.4 0.4/0.4 0.0* 1.0
Radan Tesař Meteor TLC A 37 8 1.0 3.9 0.9 0.5 0.6/1.5 0.0* 0.9
Jakub Hubáček Sokol Žižkov D 27 2 1.0 15.0 1.5 3.5 1.5/1.5 0.0* 1.0
Václav Bartoš Jižní Supi A 21 4 1.0 7.3 2.8 0.5 0.3/1.3 0.0* 1.5
Yan Larionov Sokol Pražský B 40 7 1.0 4.0 0.9 0.4 1.0/1.9 0.0* 1.9
1 Matěj Zajíček CTS Basket 33 4 1.0 7.0 1.5 1.3 0.3/1.3 0.0* 2.0
Jan Ulman Slovan Bohnice A 31 3 1.0 8.7 1.0 1.7 1.7/2.0 83.3 1.0
Andrew Phillips Danube Mavericks 33 10 1.0 2.6 0.6 0.4 0.2/0.4 0.0* 2.7
Otmar Němeček Slovan Bohnice A 45 23 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Václav Jelínek Sokol Pražský B 22 10 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.7
Petr Hurda BC Loudilové 44 17 1.0 1.4 0.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.2
Štěpán Masojídek BC Loudilové 37 14 1.0 1.6 0.5 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.1
Adam Lampa Jižní Supi A 21 5 1.0 4.6 1.4 0.4 0.6/0.8 0.0* 0.8
Vakhtang Dzukashvili Slovan Bohnice A 40 7 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.7 26.3 1.3
18 Jakub Kudláček CTS Basket 43 12 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.7
Daniel Šefránek Aritma Praha 28 15 1.0 1.5 0.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.9
Lazizbek Amrillaev Sokol Kbely B 21 3 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Hummel Sokol Kbely C 52 15 1.0 1.4 0.2 0.3 0.2/0.5 0.0* 2.1
Mathias Durand Aritma Praha 41 4 1.0 5.3 1.5 0.5 0.8/1.0 0.0* 0.5
Dalibor Kyselý Sokol Kbely B 38 18 1.0 1.2 0.2 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.1
Martin Škoda Jižní Supi A 22 9 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.8 0.0* 1.0
Radek Metlička Meteor TLC A 39 19 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
Ondřej Medek Jižní Supi A 23 10 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.1
Michal Bejvl Aritma Praha 39 12 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/1.1 0.0* 0.8
Samuel Maga Sokol Kbely B 23 5 1.0 3.4 1.0 0.2 0.8/1.2 0.0* 0.8
Vojtěch Bartoška Sokol Kbely B 20 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.3
Vojtěch Janota Jižní Supi A 19 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Simeon Srejič Sokol Žižkov D 21 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Michael Jan Franěk Jižní Supi A 22 7 1.0 2.1 0.4 0.3 0.4/0.6 0.0* 0.6
Martin Císař Slovan Bohnice A 36 5 1.0 2.8 1.0 0.2 0.2/1.0 0.0* 1.8
Miroslav Mašek Meteor TLC A 22 10 1.0 1.4 0.1 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.5
David Řeháček Aritma Praha 37 6 1.0 2.2 0.3 0.3 0.5/0.8 0.0* 0.5
63 Adam Sklenařík CTS Basket 21 15 1.0 0.9 0.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
5 Radim Stein CTS Basket 42 8 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.4
Karel Jadrníček Sokol Pražský B 42 10 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.9
6 Jakub Králík CTS Basket 43 7 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.4
Matyáš Franta Jižní Supi A 21 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Radoslav Bobčík Sokol Kbely C 44 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Spanilý Sokol Kbely C 55 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Lukáš Michalík Jižní Supi A 21 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.8
Vavřinec Čermák Danube Mavericks 30 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Christos Liakos Jižní Supi A 20 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Jan Meloun BC Loudilové 32 7 1.0 0.7 0.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.7
Filip Clowez Sokol Žižkov D 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Petr Lešák Aritma Praha 33 9 1.0 0.4 0.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.3
Dan Drábek Sokol Žižkov D 24 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Najman Sokol Pražský B 42 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Michal Kápar BK Meteor A 34 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beken Dzhunushev Sokol Žižkov D 24 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Milan Mach BC Loudilové 37 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Petr Weigl Aritma Praha 31 5 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Martin Kápar BK Meteor A 31 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Vladimír Šťastný Danube Mavericks 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bohata Sokol Kbely C 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Dvořák Sokol Pražský B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Čekal Sokol Kbely B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Nechanický Sokol Kbely B 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kovařík Meteor TLC A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kroutil BC Loudilové 38 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 3.3
Jan Řeháček Sokol Žižkov D 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Fuksa Slovan Bohnice A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zvolský BC Loudilové 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Viktorin Sokol Kbely C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Jansa Sokol Kbely C 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bílek Danube Mavericks 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Krejčí BC Loudilové 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Shaya BC Loudilové 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zapadlo BC Loudilové 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Trojan Jižní Supi A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Jurado Danube Mavericks 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Miláček Sokol Kbely B 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Štěrbáček Sokol Kbely B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Štěrbáček Sokol Kbely B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Větrovský BC Loudilové 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas