Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina F 1. kolo 241
BK Snakes Orlová
BK Snakes Ostrava
23. 10. 2021
-
Preview
skupina F 2. kolo 246
BK NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava
13. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 3. kolo 249
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
14. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 4. kolo 252
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
25. 9. 2021
12:00
SH UP Olomouc Petr Opletal
Matouš Přidal
Preview
skupina F 5. kolo 255
BK Opava
BK Snakes Ostrava
26. 9. 2021
09:00
Víceúčelová hala Opava Natálie Karabínová
Ondřej Veselý
Preview
skupina F 6. kolo 262
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
9. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 7. kolo 266
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
10. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 8. kolo 269
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
24. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 9. kolo 273
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 10. kolo 278
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava B
12. 9. 2021
10:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Ondřej Chodura
116
33
22
8
56
14
88
22
Review
skupina F 11. kolo 279
BK Snakes Ostrava
BK Opava
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 12. kolo 284
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
28. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 13. kolo 290
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
11. 12. 2021
10:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina F 14. kolo 294
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
12. 12. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview

Tabulky

Hráč Věk Z

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Věk
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha 1 55.0 3.0 16.0 /35.0 45.7 11.0
TJ Sokol Kbely 2 3.0 0.5 2.5 /6.0 41.7 18.5
BA Sparta Praha 2 41.0 1.5 11.0 /26.0 42.3 14.5
BA Tygři Louny 2 12.0 0.5 4.0 /12.0 33.3 19.0
Válečníci Děčín 2 37.5 0.5 8.5 /28.5 29.8 23.5
Pandy Čelákovice 2 42.0 2.0 5.5 /13.0 42.3 20.5
BA Nymburk 1 26.0 0.0 9.0 /25.0 36.0 12.0
Jižní Supi 2 11.5 0.0 4.5 /16.5 27.3 16.5
Lokomotiva Plzeň 2 52.5 4.5 8.0 /18.0 44.4 8.5
Sokol Vyšehrad 2 6.5 0.0 0.5 /3.0 16.7 18.5
Basketpoint Frýdek-Místek 3 25.0 1.7 7.7 /15.7 48.9 21.0
SKUP-BCM Olomouc 2 37.5 0.0 12.0 /31.5 38.1 22.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 46.0 2.0 9.5 /21.5 44.2 20.5
BC Vysočina 2 6.5 0.0 3.0 /15.5 19.4 15.5
BK Levharti Chomutov 2 15.5 0.5 8.0 /29.0 27.6 19.0
Sluneta Ústí n. L. 2 42.0 0.5 6.5 /14.5 44.8 21.0
Sokol Pražský 1 67.0 2.0 14.0 /22.0 63.6 11.0
Slavoj Č. Brod 1 9.0 2.0 8.0 /16.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 25.0 1.0 10.5 /30.0 35.0 18.5
STRABAG Zlín 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 2 20.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 22.5
BK Opava 2 18.0 0.5 8.5 /28.0 30.4 15.5
BK Klatovy 1 41.0 0.0 18.0 /38.0 47.4 19.0
Sokol Písek 2 14.5 0.5 12.0 /26.5 45.3 19.5
BK Vlci Žďár 2 20.0 2.5 11.5 /35.5 32.4 17.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 13.5 0.0 4.0 /15.5 25.8 13.5
Sj. BK Litoměřice 2 29.5 1.5 6.5 /25.5 25.5 15.5
Kelti Nové Strašecí 2 29.0 0.5 7.0 /19.5 35.9 0.0
BC Kolín 1 24.0 0.0 4.0 /17.0 23.5 10.0
Lions J. Hradec 1 33.0 1.0 5.0 /9.0 55.6 16.0
Jiskra Kyjov 1 14.0 0.0 3.0 /21.0 14.3 17.0
Tygři Brno 2 47.0 0.0 13.5 /24.5 55.1 20.5
SK Žabovřesky 1 9.0 0.0 3.0 /23.0 13.0 19.0
BK NH Ostrava B 2 26.0 1.5 8.0 /20.5 39.0 14.0
BK Snakes Orlová 1 9.0 2.0 2.0 /13.0 15.4 9.0
BK Snakes Ostrava 1 53.0 0.0 10.0 /24.0 41.7 24.0
BK Jiskra Domažlice 1 32.0 2.0 16.0 /29.0 55.2 23.0
Královští Sokoli 2 33.0 0.5 2.5 /16.5 15.2 21.5
BC Nový Jičín 2 15.0 0.5 10.0 /20.5 48.8 25.5
Tygři Praha 2 59.0 0.0 6.0 /15.0 40.0 17.5
BK Vyškov 2 32.0 2.0 14.5 /30.5 47.5 18.0
NH Ostrava 1 36.0 3.0 10.0 /16.0 62.5 21.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Šenk Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Slovák Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Menšík Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Lunhul Vladislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Kuncl Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Kočovský Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hynková Klára 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Dolinek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Bráblík Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Billík Dennis 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře