Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 3
BK Brandýs nad Labem B
BŠ Tygři Praha C
16. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 1. kolo 1
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
16. 10. 2021
18:00
Hala TJ Lokomotiva
79
52
21
17
38
35
61
46
Review
skupina B 1. kolo 2
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí nad Labem B
15. 10. 2021
19:10
Hala U Přívozu Jindřich Nesper
Barbora Keslerová
39
104
7
29
13
45
25
81
Review
skupina B 2. kolo 5
ASK Lovosice
BŠ Tygři Praha C
6. 11. 2021
10:00
Hala U Přívozu
Preview
skupina B 2. kolo 4
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Sokol Stěžery
6. 11. 2021
15:00
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 2. kolo 6
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Brandýs nad Labem B
5. 11. 2021
18:00
ZŠ Pod Parkem
Preview
skupina B 3. kolo 7
Válečnice Děčín
TJ Sokol Stěžery
7. 11. 2021
10:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 3. kolo 8
ASK Lovosice
BK Brandýs nad Labem B
7. 11. 2021
10:00
Hala U Přívozu
Preview
skupina B 3. kolo 9
SLUNETA Ústí nad Labem B
BŠ Tygři Praha C
31. 10. 2021
11:30
SPŠ spojů Ondřej Asztalos
Vincent Šedivý
Preview
skupina B 4. kolo 10
TJ Sokol Stěžery
BŠ Tygři Praha C
20. 11. 2021
-
Preview
skupina B 4. kolo 11
TJ Lokomotiva Liberec
ASK Lovosice
20. 11. 2021
-
Preview
skupina B skupina A 12
SLUNETA Ústí nad Labem B
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů Antonín Ďurana
Jaroslav Poživil
Preview
skupina B 5. kolo 13
TJ Sokol Stěžery
BK Brandýs nad Labem B
21. 11. 2021
-
Preview
skupina B 5. kolo 14
TJ Lokomotiva Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 5. kolo 15
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
21. 11. 2021
-
Preview
skupina B 6. kolo 17
BŠ Tygři Praha C
TJ Lokomotiva Liberec
4. 12. 2021
-
Preview
skupina B 6. kolo 18
BK Brandýs nad Labem B
Válečnice Děčín
4. 12. 2021
-
Preview
skupina B 6. kolo 16
ASK Lovosice
TJ Sokol Stěžery
4. 12. 2021
10:00
Hala U Přívozu
Preview
skupina B 7. kolo 19
SLUNETA Ústí nad Labem B
TJ Sokol Stěžery
5. 12. 2021
-
Preview
skupina B 7. kolo 20
BŠ Tygři Praha C
Válečnice Děčín
5. 12. 2021
-
Preview
skupina B 7. kolo 21
BK Brandýs nad Labem B
TJ Lokomotiva Liberec
5. 12. 2021
-
Preview
skupina B 8. kolo 22
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
18. 12. 2021
-
Preview
skupina B 8. kolo 23
SLUNETA Ústí nad Labem B
ASK Lovosice
18. 12. 2021
-
Preview
skupina B 8. kolo 24
BŠ Tygři Praha C
BK Brandýs nad Labem B
18. 12. 2021
-
Preview
skupina B 9. kolo 25
TJ Sokol Stěžery
Válečnice Děčín
15. 1. 2022
-
Preview
skupina B 9. kolo 26
BK Brandýs nad Labem B
ASK Lovosice
15. 1. 2022
-
Preview
skupina B 9. kolo 27
BŠ Tygři Praha C
SLUNETA Ústí nad Labem B
15. 1. 2022
-
Preview
skupina B 10. kolo 28
TJ Sokol Stěžery
TJ Lokomotiva Liberec
16. 1. 2022
-
Preview
skupina B 10. kolo 29
BŠ Tygři Praha C
ASK Lovosice
16. 1. 2022
-
Preview
skupina B 10. kolo 30
BK Brandýs nad Labem B
SLUNETA Ústí nad Labem B
11. 1. 2022
19:00
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 11. kolo 31
BK Brandýs nad Labem B
TJ Sokol Stěžery
29. 1. 2022
-
Preview
skupina B 11. kolo 32
SLUNETA Ústí nad Labem B
TJ Lokomotiva Liberec
29. 1. 2022
-
Preview
skupina B 11. kolo 33
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
29. 1. 2022
10:00
Hala U Přívozu
Preview
skupina B 12. kolo 34
BŠ Tygři Praha C
TJ Sokol Stěžery
30. 1. 2022
-
Preview
skupina B 12. kolo 36
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem B
30. 1. 2022
-
Preview
skupina B 12. kolo 35
ASK Lovosice
TJ Lokomotiva Liberec
30. 1. 2022
15:00
Hala U Přívozu
Preview
skupina B 13. kolo 37
TJ Sokol Stěžery
SLUNETA Ústí nad Labem B
12. 2. 2022
-
Preview
skupina B 13. kolo 38
Válečnice Děčín
BŠ Tygři Praha C
12. 2. 2022
-
Preview
skupina B 13. kolo 39
TJ Lokomotiva Liberec
BK Brandýs nad Labem B
12. 2. 2022
-
Preview
skupina B 14. kolo 40
TJ Sokol Stěžery
ASK Lovosice
13. 2. 2022
-
Preview
skupina B 14. kolo 41
TJ Lokomotiva Liberec
BŠ Tygři Praha C
13. 2. 2022
-
Preview
skupina B 14. kolo 42
Válečnice Děčín
BK Brandýs nad Labem B
13. 2. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Loko Liberec 1 1 0 79 52 2
2. SLUNETA Ústí n. L. B 1 1 0 104 39 2
3. ASK Lovosice 1 0 1 39 104 1
4. Válečnice Děčín 1 0 1 52 79 1
5. BK Brandýs n/L B 0 0 0
6. TJ Sokol Stěžery 0 0 0
7. BŠ Tygři Praha C 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michaela Tomšů BK Ústí n. O. 15 2 1.0 9.5 2.0 1.5 1.0/2.0 50.0 0.0
Leontina Barvíková BK Příbor 18 4 1.0 4.0 0.5 0.5 1.5/2.0 75.0 1.3
Linda Havlíková BK M. Lázně 18 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
71 Emma Fořtová BŠ Tygři Praha B 18 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Aneta Frýdová DBaK B 17 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Barbora Andrlová Loko Liberec 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Doležalová Baník Most 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bednářová Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Hozáková SLUNETA Ústí n. L. B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Beránková BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marta Bajčíková Basket Vlamez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Benetková BC Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Adamová Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lada Dvořáková BK Brandýs n/L B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Čermáková BŠ Tygři Praha C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Ústí n. O. 4 18.8 2.8 5.5 /13.0 42.3 10.8
BK Vyškov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
DBaK B 1 22.0 1.0 9.0 /19.0 47.4 23.0
BŠ Tygři Praha B 1 23.0 1.0 18.0 /32.0 56.3 16.0
BK Příbor 2 21.5 1.0 10.5 /15.0 70.0 11.0
Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Slaný 2 26.5 2.0 5.5 /13.5 40.7 13.5
Baník Most 2 23.0 1.5 7.5 /14.5 51.7 13.0
BK M. Lázně 1 18.0 0.0 15.0 /25.0 60.0 13.0
Tygřice Louny 3 25.0 1.7 7.3 /15.6 46.8 15.3
Basket Vlamez 2 23.0 2.5 9.5 /16.5 57.6 16.0
Loko Liberec 1 29.0 4.0 9.0 /22.0 40.9 11.0
Válečnice Děčín 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 1 17.0 1.0 2.0 /11.0 18.2 15.0
SLUNETA Ústí n. L. B 1 46.0 1.0 9.0 /22.0 40.9 13.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Tesař Michal 1 1 0 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 2 2 0 0 - - -
Polák Richard 2 0 2 0 - - -
Nesper Jindřich 1 1 0 0 - - -
Němec Karel 2 1 1 0 - - -
Koranda Vladimír 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Kavka Radim 2 0 2 0 - - -
Jodl Jiří 1 1 0 0 - - -
Jelínek Matouš 2 1 1 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hawiger Matyáš 1 0 1 0 - - -
Frána Petr 1 0 1 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Bill Marek 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře