Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 1
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
16. 10. 2021
18:00
Hala TJ Lokomotiva
79
52
21
17
38
35
61
46
Review
skupina B 1. kolo 3
BK Brandýs nad Labem B
BŠ Tygři Praha C
26. 11. 2021
18:00
ZŠ Na Výsluní Petr Frána
Tomáš Tejček
41
56
10
18
20
31
32
41
Review
skupina B 1. kolo 2
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí nad Labem B
15. 10. 2021
19:10
Hala U Přívozu Jindřich Nesper
Barbora Keslerová
39
104
7
29
13
45
25
81
Review
skupina B 2. kolo 5
ASK Lovosice
BŠ Tygři Praha C
6. 11. 2021
10:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Barbora Keslerová
39
89
11
21
18
50
27
76
Review
skupina B 2. kolo 4
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Sokol Stěžery
6. 11. 2021
15:00
Hala TJ Lokomotiva
61
56
7
17
20
29
33
40
Review
skupina B 2. kolo 6
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Brandýs nad Labem B
8. 2. 2022
18:15
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Ondřej Asztalos
90
42
20
7
39
18
64
36
Review
skupina B 3. kolo 7
Válečnice Děčín
TJ Sokol Stěžery
7. 11. 2021
09:15
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Vincent Šedivý
88
52
19
19
49
28
70
34
Review
skupina B 3. kolo 8
ASK Lovosice
BK Brandýs nad Labem B
7. 11. 2021
10:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
Vladimír Kesler
43
80
11
12
16
26
29
46
Review
skupina B 3. kolo 9
SLUNETA Ústí nad Labem B
BŠ Tygři Praha C
31. 10. 2021
11:30
SPŠ spojů Ondřej Asztalos
Vincent Šedivý
103
61
31
9
56
24
74
39
Review
skupina B 4. kolo 12
SLUNETA Ústí nad Labem B
Válečnice Děčín
1. 12. 2021
17:30
SPŠ spojů Michal Tesař
Ondřej Asztalos
107
38
28
11
55
19
78
36
Review
skupina B 4. kolo 11
TJ Lokomotiva Liberec
ASK Lovosice
20. 11. 2021
18:00
Hala TJ Lokomotiva Vitaliy Shumskyy
Ondřej Asztalos
89
46
26
12
38
22
66
37
Review
skupina B 5. kolo 15
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
21. 11. 2021
10:00
ARMEX Sportcentrum Vladimír Kesler
Vladislav Lunhul
102
20
33
4
56
15
78
18
Review
skupina B 5. kolo 13
BK Brandýs nad Labem B
TJ Sokol Stěžery
19. 12. 2021
13:00
ZŠ Na Výsluní Karel Křenek
Jan Machálek
68
66
7
8
23
26
42
45
Review
skupina B 5. kolo 14
TJ Lokomotiva Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem B
17. 12. 2021
16:30
Hala TJ Lokomotiva Michaela Martinovská
Václav Hošek
36
91
11
22
22
46
30
65
Review
skupina B 6. kolo 17
BŠ Tygři Praha C
TJ Lokomotiva Liberec
4. 12. 2021
10:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Lukáš Balog
Vladimír Vondraš
85
41
24
12
36
27
60
34
Review
skupina B 6. kolo 18
BK Brandýs nad Labem B
Válečnice Děčín
4. 12. 2021
11:00
ZŠ Na Výsluní Martin Koudela
Fedor Lysov
44
100
7
20
21
40
31
65
Review
skupina B 6. kolo 16
ASK Lovosice
TJ Sokol Stěžery
4. 12. 2021
16:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
Vladimír Kesler
44
76
8
25
21
40
32
58
Review
skupina B 7. kolo 19
SLUNETA Ústí nad Labem B
TJ Sokol Stěžery
5. 12. 2021
09:00
SPŠ spojů Nicole Šeferová
Vladimír Kesler
114
56
23
13
56
26
83
39
Review
skupina B 7. kolo 21
BK Brandýs nad Labem B
TJ Lokomotiva Liberec
5. 12. 2021
09:30
ZŠ Na Výsluní Martin Koudela
Fedor Lysov
78
60
18
16
42
27
68
44
Review
skupina B 7. kolo 20
BŠ Tygři Praha C
Válečnice Děčín
5. 12. 2021
10:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Lukáš Balog
Radomír Kohout
70
82
20
17
44
43
61
62
Review
skupina B 8. kolo 22
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
18. 12. 2021
11:45
ARMEX Sportcentrum Vladislav Lunhul
Jaroslav Poživil
61
53
15
8
29
15
44
27
Review
skupina B 8. kolo 23
SLUNETA Ústí nad Labem B
ASK Lovosice
18. 12. 2021
15:00
hala UJEP Barbora Keslerová
Pavel Poliček
116
32
34
11
58
20
88
24
Review
skupina B 9. kolo 25
TJ Sokol Stěžery
Válečnice Děčín
20. 2. 2022
12:00
hala ZŠ Kukleny Tereza Doubková
David Schmidt
55
77
14
19
37
39
45
60
Review
skupina B 9. kolo 26
BK Brandýs nad Labem B
ASK Lovosice
15. 1. 2022
16:00
ZŠ Na Výsluní Petr Znamínko
Tomáš Benda
90
38
22
9
48
21
62
26
Review
skupina B 10. kolo 28
TJ Sokol Stěžery
TJ Lokomotiva Liberec
16. 1. 2022
14:30
hala ZŠ Kukleny Radek Michlík
Martin Růžička
56
62
17
17
35
34
49
48
Review
skupina B 10. kolo 30
BK Brandýs nad Labem B
SLUNETA Ústí nad Labem B
11. 1. 2022
19:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Petr Frána
50
81
16
22
25
39
35
54
Review
skupina B 11. kolo 32
SLUNETA Ústí nad Labem B
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
20
0
*
Review
skupina B 11. kolo 31
TJ Sokol Stěžery
BK Brandýs nad Labem B
18. 12. 2021
17:30
hala ZŠ Kukleny Tereza Doubková
Michal Bělka
57
62
10
16
28
27
49
40
Review
skupina B 11. kolo 33
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
8. 2. 2022
19:30
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Jan Kout
40
103
10
26
16
61
30
83
Review
skupina B 12. kolo 35
ASK Lovosice
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
Hala U Přívozu Pavel Poliček
Barbora Keslerová
20
0
*
Review
skupina B 12. kolo 36
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem B
10. 2. 2022
18:00
Sportovní hala Křešice Jan Kout
Matyáš Fichtner
59
75
20
19
36
39
49
58
Review
skupina B 13. kolo 39
TJ Lokomotiva Liberec
BK Brandýs nad Labem B
12. 2. 2022
15:30
Hala TJ Lokomotiva Fedor Lysov
Jan Machálek
58
60
16
12
36
23
45
42
Review
skupina B 13. kolo 37
TJ Sokol Stěžery
SLUNETA Ústí nad Labem B
12. 2. 2022
16:30
hala ZŠ Kukleny Bára Frintová
Martin Růžička
53
78
17
22
31
37
43
57
Review
skupina B 14. kolo 42
Válečnice Děčín
BK Brandýs nad Labem B
13. 2. 2022
13:00
ARMEX Sportcentrum Vladimír Kesler
Vladislav Lunhul
105
36
27
10
61
16
82
20
Review
skupina B 14. kolo 40
TJ Sokol Stěžery
ASK Lovosice
13. 2. 2022
15:00
hala ZŠ Kukleny David Schmidt
Martin Růžička
69
46
21
10
37
18
48
32
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Natálie Čerebová BK Ústí n. O. 19 14 1.0 21.3 6.8 1.4 3.4/7.0 49.0 1.5
Markéta Zajícová BK Příbor 19 16 1.0 14.9 6.3 0.1 2.0/3.2 62.7 1.5
Tamara Hrabovská Basket Vlamez 20 16 1.0 13.8 4.6 1.0 1.6/2.8 59.1 2.2
Johanka Kindermannová BC Slaný 18 12 1.0 16.7 7.4 0.0 1.8/4.0 45.8 2.2
Nikol Wavrová BK Příbor 18 16 1.0 12.4 3.7 1.0 2.0/3.1 65.3 1.5
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 16 10 1.0 18.0 7.5 0.4 1.8/2.8 64.3 3.4
Karolína Šplíchalová Loko Karlovy Vary 17 8 1.0 21.8 8.8 0.5 2.8/4.1 66.7 2.3
Kateřina Šupová BK M. Lázně 18 10 1.0 17.2 6.0 1.1 1.9/3.6 52.8 2.3
Nela Heltová Baník Most 17 10 1.0 17.0 6.7 1.0 0.6/1.2 0.0* 0.8
Tereza Kabeláčová Basket Vlamez 18 16 1.0 10.6 3.9 0.1 2.6/5.2 50.6 2.8
Nela Sadílková BC Slaný 18 9 1.0 18.2 7.8 0.3 1.7/3.1 53.6 2.0
Alena Šímová Loko Liberec 18 11 1.0 14.8 4.1 1.3 2.8/4.4 64.6 1.0
Tereza Špačková BK Příbor 19 13 1.0 12.2 5.1 0.2 1.6/2.9 55.3 1.5
Vendula Zlámalová BK Příbor 19 12 1.0 13.2 5.7 0.0 1.8/2.9 62.9 1.2
Hana Tomková BK Brandýs n/L B 18 13 1.0 11.5 3.9 0.6 1.8/2.8 66.7 1.7
Andrea Tomancová Basket Vlamez 18 16 1.0 8.9 3.0 0.7 0.8/1.8 0.0* 1.6
Marie Riegertová SLUNETA Ústí n. L. B 18 10 1.0 14.1 6.0 0.2 1.5/3.2 46.9 1.9
Barbora Valachová Válečnice Děčín 17 9 1.0 15.7 4.9 1.0 2.9/4.4 65.0 1.7
Adéla Džurdženíková Tygřice Louny 19 11 1.0 12.6 2.1 2.3 1.6/2.4 69.2 2.1
Viktorie Hromková Loko Liberec 19 8 1.0 16.1 6.8 0.5 1.1/3.1 36.0 1.1
Anna Běláčová DBaK B 14 9 1.0 13.9 4.9 0.6 2.4/3.8 64.7 1.3
Lada Dvořáková BK Brandýs n/L B 18 11 1.0 11.3 3.9 0.5 1.8/3.8 47.6 2.1
Melánie Štréblová SLUNETA Ústí n. L. B 18 8 1.0 15.1 4.9 1.3 1.6/2.1 76.5 2.8
Eliška Šulerová ASK Lovosice 20 10 1.0 11.9 4.3 0.5 1.8/4.0 45.0 1.7
11 Eliška Macháčková BŠ Tygři Praha B 17 8 1.0 14.8 6.3 0.4 1.1/2.6 42.9 2.6
Viola Zajícová SLUNETA Ústí n. L. B 18 9 1.0 13.1 4.8 0.9 0.9/1.3 0.0* 1.2
Kateřina Richterová BK Brandýs n/L B 17 14 1.0 8.4 3.0 0.1 1.9/2.5 77.1 2.9
Adéla Krejčová SLUNETA Ústí n. L. B 19 10 1.0 11.6 5.0 0.2 1.0/1.8 0.0* 1.4
Karolína Hostoušová Tygřice Louny 19 11 1.0 10.4 4.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.1
Nikola Samcová BC Slaný 17 11 1.0 10.4 4.5 0.0 1.3/2.5 50.0 1.4
Viktorie Urbánková SLUNETA Ústí n. L. B 18 10 1.0 11.3 4.7 0.2 1.3/2.0 65.0 1.0
Linda Havlíková BK M. Lázně 19 12 1.0 9.4 4.1 0.0 1.3/2.1 60.0 2.7
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 16 12 1.0 9.3 3.6 0.3 1.2/2.1 56.0 1.3
Alžběta Pražáková TJ Sokol Stěžery 19 11 1.0 9.9 4.0 0.3 1.1/1.8 0.0* 2.7
Petra Havlínová BC Slaný 17 12 1.0 8.8 3.0 0.5 1.3/2.4 51.7 3.2
Anna Chalupecká SLUNETA Ústí n. L. B 19 12 1.0 8.8 3.1 0.3 1.8/3.7 50.0 1.9
Sabina Vondráčková Tygřice Louny 19 10 1.0 10.5 4.1 0.2 1.7/4.2 40.5 2.8
Eliška Skoumalová TJ Sokol Stěžery 17 9 1.0 11.3 3.8 1.1 0.4/2.9 15.4 2.3
6 Johana Krausová BŠ Tygři Praha B 19 12 1.0 8.3 3.2 0.2 1.5/2.3 64.3 2.0
Michaela Kulhánková Válečnice Děčín 18 10 1.0 9.8 2.8 0.7 2.1/4.1 51.2 2.5
Lenka Spurná Válečnice Děčín 18 10 1.0 9.6 4.1 0.0 1.4/2.8 50.0 1.1
Marianna Kmínková Válečnice Děčín 18 10 1.0 9.5 3.9 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.3
Adéla Kočí Baník Most 17 8 1.0 11.8 4.3 0.6 1.4/3.4 40.7 1.5
Markéta Andrlová Loko Liberec 18 10 1.0 9.1 3.1 0.5 1.4/2.2 63.6 1.4
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 19 12 1.0 7.6 2.0 1.1 0.3/0.8 0.0* 2.3
Magdalena Sůvová BK M. Lázně 16 12 1.0 7.5 2.7 0.3 1.4/4.6 30.9 1.3
Eliška Seilerová Válečnice Děčín 18 10 1.0 8.9 3.8 0.0 1.3/2.7 48.1 1.4
Amálie Hrubinová BK Brandýs n/L B 16 10 1.0 8.8 3.7 0.2 0.8/1.2 0.0* 1.1
Adriana Krešne Baník Most 18 10 1.0 8.4 3.2 0.2 1.4/2.3 60.9 2.3
Anna Vintrová TJ Sokol Stěžery 17 9 1.0 9.3 4.2 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.7
Karolína Kovářová BK Ústí n. O. 19 16 1.0 5.2 1.7 0.5 0.3/0.8 0.0* 1.7
Natálie Durdová BK Brandýs n/L B 18 7 1.0 11.7 5.0 0.0 1.7/2.9 60.0 1.0
Markéta Pastorková Basket Vlamez 19 14 1.0 5.8 1.1 0.9 0.9/1.4 0.0* 1.1
14 Magdaléna Jarošová BŠ Tygři Praha B 19 10 1.0 8.1 2.8 0.4 1.3/2.6 50.0 2.0
Natálie Vostatková Tygřice Louny 19 10 1.0 8.1 2.6 0.5 1.4/3.6 38.9 2.1
Denisa Lebedová SLUNETA Ústí n. L. B 19 11 1.0 7.4 3.2 0.1 0.7/1.8 0.0* 1.3
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 16 12 1.0 6.7 2.8 0.3 0.4/0.7 0.0* 2.5
Zuzana Šaldová BK Ústí n. O. 19 12 1.0 6.7 1.8 0.6 1.3/1.7 0.0* 2.7
Anna Hvězdová Tygřice Louny 19 10 1.0 8.0 3.7 0.0 0.6/2.3 26.1 0.9
Michaela Tintěrová SLUNETA Ústí n. L. B 19 10 1.0 8.0 3.0 0.5 0.5/1.1 0.0* 0.6
Magdaléna Klausová TJ Sokol Stěžery 17 11 1.0 7.1 2.7 0.0 1.6/2.9 56.3 2.0
Anna Pospíšilová BC Slaný 18 12 1.0 6.3 2.8 0.1 0.6/0.7 0.0* 2.3
Magdaléna Kmínková Válečnice Děčín 18 10 1.0 7.5 1.6 0.8 1.9/2.7 70.4 1.5
Eliska Niamh Sieglová Loko Karlovy Vary 17 10 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Karolína Jiráková BK M. Lázně 17 11 1.0 6.7 1.8 0.5 1.5/4.2 34.8 2.7
Kateřina Žatecká Baník Most 17 11 1.0 6.6 2.5 0.1 1.3/2.3 56.0 2.1
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 18 10 1.0 7.1 3.1 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.7
Natálie Prislupčáková Válečnice Děčín 18 9 1.0 7.9 2.7 0.4 1.2/1.9 0.0* 3.0
Tereza Maruštíková SLUNETA Ústí n. L. B 18 5 1.0 13.8 6.2 0.2 0.8/2.0 40.0 1.0
Aneta Frýdová DBaK B 18 9 1.0 7.7 3.2 0.0 1.2/1.6 0.0* 0.4
Dorota Cabálková BŠ Tygři Praha B 19 6 1.0 11.2 3.8 0.5 2.0/3.0 66.7 0.8
Veronika Trieblová SLUNETA Ústí n. L. B 16 7 1.0 9.6 4.4 0.1 0.3/2.0 14.3 1.6
Michaela Tomšů BK Ústí n. O. 16 8 1.0 8.3 2.4 1.0 0.5/1.4 0.0* 1.0
Veronika Šlaisová DBaK B 18 9 1.0 7.3 3.1 0.3 0.1/0.7 0.0* 2.1
Laura Barthová Loko Liberec 16 7 1.0 9.4 3.4 0.3 1.7/2.9 60.0 1.9
24 Emma Telecká BŠ Tygři Praha B 17 10 1.0 6.5 2.8 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.2
Zuzana Felgrová TJ Sokol Stěžery 17 7 1.0 9.3 3.1 0.7 0.9/2.0 42.9 2.7
Eliška Kubečková Loko Liberec 18 7 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/5.6 53.8 2.6
Veronika Mičůnková Basket Vlamez 18 14 1.0 4.4 1.4 0.5 0.1/0.7 0.0* 3.1
Barbora Andrlová Loko Liberec 19 11 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
Konstancie Kušnareva BŠ Tygři Praha B 19 10 1.0 6.0 0.8 0.8 2.0/3.8 52.6 2.6
Jolana Severová BK Ústí n. O. 17 12 1.0 4.8 2.0 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.4
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n. L. B 16 7 1.0 8.1 3.9 0.0 0.4/1.9 0.0* 0.7
Adéla Hrbková Baník Most 17 10 1.0 5.7 1.9 0.2 1.3/2.4 54.2 1.1
Lucie Krejsová BK Ústí n. O. 19 14 1.0 3.9 1.6 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.3
Alice Konštacká TJ Sokol Stěžery 18 3 1.0 18.3 9.0 0.0 0.3/3.3 10.0 0.7
Ema Slováková Basket Vlamez 18 14 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.5
Julie Kučerová BK Brandýs n/L B 17 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.5
Adéla Keslová Tygřice Louny 17 10 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.2
Tereza Nidrlová Loko Liberec 19 8 1.0 6.5 3.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Denisa Hejtmánková BK Příbor 20 14 1.0 3.7 0.8 0.5 0.6/1.0 0.0* 0.7
Markéta Vrabcová Basket Vlamez 18 10 1.0 5.2 2.0 0.1 0.9/3.2 28.1 3.0
Justýna Dušková TJ Sokol Stěžery 16 7 1.0 7.3 2.9 0.4 0.3/0.3 0.0* 2.1
Marie Šulerová ASK Lovosice 16 9 1.0 5.7 2.0 0.1 1.3/2.2 60.0 0.7
Romana Školníková Válečnice Děčín 19 9 1.0 5.6 1.9 0.3 0.8/1.0 0.0* 1.7
Adéla Majerová Válečnice Děčín 19 7 1.0 7.1 2.6 0.1 1.6/2.7 57.9 0.9
Alžběta Holovská BK Brandýs n/L B 18 11 1.0 4.5 1.9 0.1 0.5/1.8 0.0* 2.3
Kateřina Caldrová Loko Karlovy Vary 18 10 1.0 4.9 2.1 0.1 0.4/1.5 0.0* 2.2
Lucie Klančíková ASK Lovosice 19 8 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.4
Martina Blahová Baník Most 18 2 1.0 23.0 7.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha B 18 7 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/2.3 37.5 1.7
Lucie Klementová BK Brandýs n/L B 17 10 1.0 4.5 2.2 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.6
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 16 10 1.0 4.5 2.1 0.1 0.0/0.6 0.0* 1.5
Nela Jelínková TJ Sokol Stěžery 17 5 1.0 8.8 4.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.0
Klára Klugová DBaK B 16 2 1.0 22.0 7.0 2.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Kateřina Kleislová BK Ústí n. O. 18 8 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
Natálie Křížová Baník Most 17 11 1.0 3.7 1.4 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.6
Tereza Kylíšková ASK Lovosice 17 9 1.0 4.4 1.8 0.0 0.9/2.0 44.4 1.2
Anna Matušincová TJ Sokol Stěžery 17 3 1.0 13.3 5.0 0.7 1.3/1.7 0.0* 2.3
Barbora Motlíčková BK Brandýs n/L B 17 7 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Vendula Saňáková BK Ústí n. O. 19 12 1.0 3.3 0.9 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.9
Pavlína Janů Baník Most 18 9 1.0 4.3 1.8 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.9
Tereza Kuntošová Loko Liberec 18 11 1.0 3.5 1.2 0.2 0.5/1.2 0.0* 0.6
Anna Marie Suchardová SLUNETA Ústí n. L. B 16 7 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.7
31 Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 17 6 1.0 6.3 2.2 0.3 1.0/2.7 37.5 1.7
Isabela Vyskočilová Baník Most 16 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.2
Jolana Kolářová BK Ústí n. O. 16 10 1.0 3.6 1.3 0.3 0.1/0.7 0.0* 0.9
Klára Vondřičková SLUNETA Ústí n. L. B 18 3 1.0 12.0 4.7 0.3 1.7/2.7 62.5 1.3
Natálie Lavírová BK Brandýs n/L B 18 12 1.0 2.9 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.5
Hana Tomaškovičová BK Příbor 17 10 1.0 3.5 1.2 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.7
Erika Kostelníková BK Příbor 17 12 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Adéla Zemancová ASK Lovosice 17 10 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 3.5
Lucie Kalinová ASK Lovosice 18 11 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.7
Nikola Chundelová Loko Liberec 19 5 1.0 6.0 2.2 0.0 1.6/4.6 34.8 2.4
Ema Taleski Loko Liberec 19 11 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
Barbora Havlíčková DBaK B 16 6 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.8
20 Eliška Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 17 3 1.0 10.0 3.0 1.3 0.0/0.7 0.0* 2.0
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 16 10 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Nikola Purkarová DBaK B 16 8 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/1.0 0.0* 3.8
Tereza Hrbková Válečnice Děčín 17 5 1.0 5.6 1.8 0.6 0.2/0.4 0.0* 2.2
34 Kateřina Homolová BŠ Tygři Praha B 17 8 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.1
Klára Aubrechtová DBaK B 16 3 1.0 9.3 3.3 0.0 2.7/4.3 61.5 3.3
Leontina Barvíková BK Příbor 19 6 1.0 4.5 1.5 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.7
71 Emma Fořtová BŠ Tygři Praha B 19 6 1.0 4.5 1.3 0.2 1.3/2.3 57.1 1.0
Adéla Gangurová Loko Karlovy Vary 18 11 1.0 2.5 0.5 0.4 0.5/1.6 0.0* 1.3
Adéla Postránská BK M. Lázně 17 3 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/1.7 0.0* 2.3
Klára Víšková TJ Sokol Stěžery 17 5 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/3.6 33.3 2.8
Veronika Götzlová Tygřice Louny 19 7 1.0 3.7 1.4 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.4
Alexandra Helmichová BK M. Lázně 18 2 1.0 13.0 6.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n/L B 16 10 1.0 2.5 0.5 0.4 0.3/1.0 0.0* 1.3
Viktorie Voňavková BK M. Lázně 16 10 1.0 2.5 0.9 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.0
Tereza Malá BC Slaný 18 8 1.0 3.1 0.8 0.4 0.5/1.0 0.0* 0.6
Amélie Vopičková Loko Karlovy Vary 16 2 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Rozálie Oplová DBaK B 18 7 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.7
Natálie Ryvolová SLUNETA Ústí n. L. B 19 1 1.0 23.0 11.0 0.0 1.0/2.0 50.0 10.0
Aneta Skalická BK Ústí n. O. 19 16 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Amélie Sedláčková BK M. Lázně 16 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.9
37 Tereza Hýlová BŠ Tygři Praha B 17 9 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.8
Zuzana Kolářová BK Brandýs n/L B 17 10 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.7
Iva Procházková SLUNETA Ústí n. L. B 18 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Michaela Plačková DBaK B 16 4 1.0 4.8 1.5 0.5 0.3/1.0 0.0* 2.8
Michaela Kučerová BC Slaný 17 11 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.1
Kristýna Kozáková DBaK B 17 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.3
35 Eliška Žejdlová BŠ Tygři Praha B 19 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Nikol Šafránková ASK Lovosice 16 5 1.0 3.4 1.0 0.2 0.8/1.2 0.0* 1.6
Pavla Kellerová Baník Most 17 11 1.0 1.5 0.5 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.6
Barbora Dlouhá ASK Lovosice 19 7 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.4
Magdaléna Neradová BC Slaný 17 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.1
13 Magdaléna Holá BŠ Tygři Praha B 17 10 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.9
Michaela Hejná Loko Karlovy Vary 18 6 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.5
Jitka Victoria Jankujová Loko Liberec 17 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Jana Netušilová BK Příbor 18 9 1.0 1.7 0.6 0.0 0.6/0.7 0.0* 0.4
Franka Anna Peroutka Baník Most 18 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Nikol Ivanovičová Tygřice Louny 18 11 1.0 1.4 0.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.1
Viktorie Žákavcová DBaK B 16 7 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.3
Klára Szentesiová BC Slaný 19 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Tereza Koudelková Baník Most 17 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.8 0.0* 0.6
Daniela Petele Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.2
Tereza Elízová Loko Karlovy Vary 17 9 1.0 1.4 0.3 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.2
Andrea Chvojková TJ Sokol Stěžery 19 1 1.0 13.0 3.0 2.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Tereza Slavíková DBaK B 17 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Adéla Pluchová BC Slaný 17 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adéla Jarošová BC Slaný 19 4 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.8
Emma Smitková Loko Karlovy Vary 17 9 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Klára Spilková DBaK B 18 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.6
Tereza Trojanová BK M. Lázně 17 7 1.0 1.6 0.4 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.3
Michaela Jindrová Válečnice Děčín 19 5 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.2
Lucie Hubníková Basket Vlamez 18 14 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Klára Šmídová BK Příbor 19 8 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.0
Natálie Nutilová TJ Sokol Stěžery 19 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Eliška Hupačová DBaK B 18 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Stela Dorůžková Tygřice Louny 17 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Tereza Schmidtová DBaK B 18 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kateřina Cifrainová BK Ústí n. O. 19 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Veronika Grundová Tygřice Louny 17 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Lucie Hvězdová Tygřice Louny 17 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Andrea Ekrtová Tygřice Louny 17 9 1.0 0.9 0.3 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.9
Barbora Polášková BK Příbor 18 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Karolína Zemanová Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.3
Vendula Křenková Basket Vlamez 17 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Lucie Šturmová TJ Sokol Stěžery 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Tůmová Baník Most 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sára Petráková Loko Liberec 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/6.0 0.0 1.0
Barbora Doležalová Baník Most 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Tereza Honická BC Slaný 18 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.3
Nela Hlavicová Basket Vlamez 17 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klára Eštoková Tygřice Louny 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alice Procházková Baník Most 18 5 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Anežka Musilová BK Ústí n. O. 18 13 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
Aneta Kufčáková BK Vyškov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentýna Peringerová SKB Tišnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Pešková SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Červinková TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Sedláčková SKB Tišnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Černá Tygřice Louny 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Valentina Čermáková Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Plzenská BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Stránská Loko Liberec 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliška Salaková SLUNETA Ústí n. L. B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Angelina Simonsová SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Mertlová Baník Most 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Cibulková SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Holcnerová SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Bachmanová Válečnice Děčín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Jorová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Pokorná SKB Tišnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Honomichlová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Matasová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hrdličková TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Marie Hůlová BC Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Rotreklová BK Vyškov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kolibačová BC Slaný 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mátlová Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Žabkovská BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Holubová BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Gregušová BK Vyškov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Ryzá Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Kocourová BK Vyškov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Slavíková Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Haniková Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Miličová Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Valošková Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mašková Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Kapicová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Benetková BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zůzová BC Slaný 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hosnedlová Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Hegrová Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Pešatová BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Nováčková Tygřice Louny 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Lásková SKB Tišnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julia Maria Broda Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Košťálová BK Příbor 19 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
19 Zuzana Rubinová BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kylíšková ASK Lovosice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Váchová DBaK B 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Najmanová TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vlašánková BK Vyškov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Chládková SKB Tišnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Suchá Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Šmídová Loko Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Aligerová TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Slouková BK Vyškov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Seidelová SLUNETA Ústí n. L. B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marta Bajčíková Basket Vlamez 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Brzoňová BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Pevná Loko Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Weissová SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Vondráčková Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Sušičová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Málková BŠ Tygři Praha C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Slouková BK Vyškov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kozmanová BK M. Lázně 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bezdíčková TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hrabalová SKB Tišnov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vondrušková Válečnice Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Plačková BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Brázdová SKB Tišnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Malášková SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Popková SKB Tišnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bozděchová Baník Most 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Ščudlová BK Vyškov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nella Beránková BK Vyškov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Beránková BK Vyškov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Beránková BK Vyškov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alice Habinová Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kundrtová TJ Sokol Stěžery 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Hozáková SLUNETA Ústí n. L. B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Pláničková Tygřice Louny 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iveta Cichrová BK Vyškov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Loučková BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Čtveráková SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Štěpánková Tygřice Louny 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Ebertová BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Gregušová BK Vyškov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vajsejtlová Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Svobodová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Bodnárová BK Vyškov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Šulcová Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Škaldová TJ Sokol Stěžery 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Peršínová Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Pešatová BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Medová Tygřice Louny 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Chárová BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Hrstková Basket Vlamez 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mariana Přibylová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Rabasová BC Slaný 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Benešová Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Adamová Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Barčová Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Jakabová BK Vyškov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Filipcová Renocar Podolí 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Gončárová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Randová TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimona Vaňková Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Nováková TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Mejtská Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Simićová BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Bernáthová BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristina Vaňková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Hofmanová BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Zelená Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Halamíčková BK Příbor 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Borešová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Marková BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Šmolíková DBaK B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonie Březinová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Jochmanová Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Rausová Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Maderová BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Růžková BK Vyškov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Toncerová SKB Tišnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Hajdová Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Zemanová Loko Karlovy Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bednářová Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Racková Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Peterová BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Pavloňová Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Brzobohatá Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Krbůšková Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kloudová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Procházková Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Debefová BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Figarová BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hodboďová Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Horelicová BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hrdličková BK Ústí n. O. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nováková BC Slaný 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Dvořáková Válečnice Děčín 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Elisabeth Sýkorová Loko Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Dudáčková BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Čuříková DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Čermáková BŠ Tygři Praha C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zahradníčková BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas