Loko Liberec

Kategorie
Juniorky U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2009
Ing. Pavel Richtr
prichtr@seznam.cz
602 648 457

Trenér

od: 3. 8. 2020
Ing. Michal Bouda
michal.basketbal@seznam.cz
603 502 137

Asistent trenéra

od: 3. 8. 2020
Ing. Pavel Richtr
prichtr@seznam.cz
602 648 457

Statistika

od: 25. 9. 2020
Ing. Michal Bouda
michal.basketbal@seznam.cz
603 502 137

Adresa

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s.
Jablonecká 21
46001 Liberec

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Alena Šímová 2004 170 18 7 14.7 3.9 1.6 2.3/4.1 55.2 0.9
Viktorie Hromková 2003 175 19 5 16.8 6.6 0.6 1.8/4.4 40.9 0.6
Markéta Andrlová 2004 163 18 7 7.7 2.4 0.6 1.1/1.7 66.7 1.7
Eliška Kubečková 2004 178 18 5 7.8 2.8 0.0 2.2/3.6 61.1 2.6
Laura Barthová 2006 155 16 5 7.6 2.2 0.4 2.0/3.6 55.6 1.8
Barbora Andrlová 2003 168 19 7 4.3 2.1 0.0 0.0/0.6 0.0 0.9
Nikola Chundelová 2003 180 19 5 6.0 2.2 0.0 1.6/4.6 34.8 2.4
Tereza Nidrlová 2003 174 19 5 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Tereza Kuntošová 2004 169 18 7 2.6 0.9 0.0 0.9/1.9 46.2 0.9
Ema Taleski 2003 176 19 7 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 50.0 1.4
Jitka Victoria Jankujová 2005 170 17 7 1.3 0.6 0.0 0.1/0.9 16.7 0.7
Alžběta Stránská 2006 16 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Linda Brzobohatá 2003 163 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sára Pevná 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Elisabeth Sýkorová 2004 169 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sára Petráková 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karin Šmídová 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Suchá 2003 174 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
28 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 16. 1. 2022 TJ Sokol Stěžery 56:62 23 2 10/6 62.5% 16
22 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 18. 12. 2021 Válečnice Děčín 61:53 12 5 14/17 45.2% 10
14 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 17. 12. 2021 SLUNETA Ústí nad Labem B 36:91 14 1 5/11 31.3% 9
21 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 5. 12. 2021 BK Brandýs nad Labem B 78:60 19 2 16/16 50% 14
17 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 4. 12. 2021 BŠ Tygři Praha C 85:41 13 2 9/6 60% 10
11 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 20. 11. 2021 ASK Lovosice 89:46 39 2 5/3 62.5% 14
4 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 6. 11. 2021 TJ Sokol Stěžery 61:56 19 4 11/11 50% 13
1 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 16. 10. 2021 Válečnice Děčín 79:52 29 4 9/13 40.9% 11
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
11. kolo
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
TJ Lokomotiva Liberec
skupina B Preview
12. kolo
00:00
ASK Lovosice
TJ Lokomotiva Liberec
skupina B Preview
1. kolo 16. 10. 2021
18:00
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
79
52
21
17
38
35
61
46
skupina B Review
2. kolo 6. 11. 2021
15:00
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Sokol Stěžery
61
56
7
17
20
29
33
40
skupina B Review
4. kolo 20. 11. 2021
18:00
TJ Lokomotiva Liberec
ASK Lovosice
89
46
26
12
38
22
66
37
skupina B Review
6. kolo 4. 12. 2021
10:00
BŠ Tygři Praha C
TJ Lokomotiva Liberec
85
41
24
12
36
27
60
34
skupina B Review
7. kolo 5. 12. 2021
09:30
BK Brandýs nad Labem B
TJ Lokomotiva Liberec
78
60
18
16
42
27
68
44
skupina B Review
5. kolo 17. 12. 2021
16:30
TJ Lokomotiva Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem B
36
91
11
22
22
46
30
65
skupina B Review
8. kolo 18. 12. 2021
11:45
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
61
53
15
8
29
15
44
27
skupina B Review
10. kolo 16. 1. 2022
14:30
TJ Sokol Stěžery
TJ Lokomotiva Liberec
56
62
17
17
35
34
49
48
skupina B Review
13. kolo 12. 2. 2022
00:00
TJ Lokomotiva Liberec
BK Brandýs nad Labem B
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů