BK Brandýs n/L B

Kategorie
Juniorky U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 21. 8. 2021
Jitka Richterová
richterova21@gmail.com
606 855 969

Trenér

od: 2. 9. 2021
Jitka Richterová
richterova21@gmail.com
606 855 969

1. asistent trenéra

od: 2. 9. 2021
Martin Richter
martyrichter@seznam.cz
606 724 312

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Pražská
25001 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Hana Tomková 2004 172 18 13 11.5 3.9 0.6 1.8/2.8 66.7 1.7
Lada Dvořáková 2004 169 18 11 11.3 3.9 0.5 1.8/3.8 47.6 2.1
Kateřina Richterová 2005 172 17 14 8.4 3.0 0.1 1.9/2.5 77.1 2.9
Amálie Hrubinová 2006 174 16 10 8.8 3.7 0.2 0.8/1.2 66.7 1.1
Natálie Durdová 2004 172 18 7 11.7 5.0 0.0 1.7/2.9 60.0 1.0
Julie Kučerová 2005 170 17 14 3.9 1.9 0.0 0.1/0.5 28.6 2.5
Alžběta Holovská 2004 161 18 11 4.5 1.9 0.1 0.5/1.8 25.0 2.3
Lucie Klementová 2005 164 17 10 4.5 2.2 0.0 0.1/1.1 9.1 1.6
Barbora Motlíčková 2005 180 17 7 5.6 2.6 0.0 0.4/1.1 37.5 2.0
Natálie Lavírová 2004 168 18 12 2.9 0.8 0.3 0.5/1.0 50.0 2.5
Viktorie Jarchovská 2006 171 16 10 2.5 0.5 0.4 0.3/1.0 30.0 1.3
Zuzana Kolářová 2005 172 17 10 2.0 0.9 0.0 0.2/0.6 33.3 1.7
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
101 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 24. 4. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem B 89:57 21 1 12/6 66.7%
106 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 23. 4. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem B 46:83 16 3 5/3 62.5%
104 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 2. 4. 2022 Válečnice Děčín 93:45 15 2 9/10 47.4%
103 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 20. 3. 2022 Válečnice Děčín 71:81 23 4 13/9 59.1%
42 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 13. 2. 2022 Válečnice Děčín 105:36 14 2 2/6 25%
39 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 12. 2. 2022 TJ Lokomotiva Liberec 58:60 25 1 7/5 58.3%
6 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 8. 2. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem B 90:42 15 2 6/4 60%
26 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 15. 1. 2022 ASK Lovosice 90:38 37 3 7/7 50%
30 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 11. 1. 2022 SLUNETA Ústí nad Labem B 50:81 22 1 3/7 30%
13 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 19. 12. 2021 TJ Sokol Stěžery 68:66 27 0 14/9 60.9%
31 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 18. 12. 2021 TJ Sokol Stěžery 57:62 25 0 12/3 80%
21 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 5. 12. 2021 TJ Lokomotiva Liberec 78:60 30 4 6/4 60%
18 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 4. 12. 2021 Válečnice Děčín 44:100 12 2 14/22 38.9%
3 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 26. 11. 2021 BŠ Tygři Praha C 41:56 19 1 0/6 0% 4
8 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 7. 11. 2021 ASK Lovosice 43:80 37 1 3/11 21.4%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 7. 11. 2021
10:00
ASK Lovosice
BK Brandýs nad Labem B
43
80
11
12
16
26
29
46
skupina B Review
1. kolo 26. 11. 2021
18:00
BK Brandýs nad Labem B
BŠ Tygři Praha C
41
56
10
18
20
31
32
41
skupina B Review
6. kolo 4. 12. 2021
11:00
BK Brandýs nad Labem B
Válečnice Děčín
44
100
7
20
21
40
31
65
skupina B Review
7. kolo 5. 12. 2021
09:30
BK Brandýs nad Labem B
TJ Lokomotiva Liberec
78
60
18
16
42
27
68
44
skupina B Review
11. kolo 18. 12. 2021
17:30
TJ Sokol Stěžery
BK Brandýs nad Labem B
57
62
10
16
28
27
49
40
skupina B Review
5. kolo 19. 12. 2021
13:00
BK Brandýs nad Labem B
TJ Sokol Stěžery
68
66
7
8
23
26
42
45
skupina B Review
10. kolo 11. 1. 2022
19:00
BK Brandýs nad Labem B
SLUNETA Ústí nad Labem B
50
81
16
22
25
39
35
54
skupina B Review
9. kolo 15. 1. 2022
16:00
BK Brandýs nad Labem B
ASK Lovosice
90
38
22
9
48
21
62
26
skupina B Review
2. kolo 8. 2. 2022
18:15
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Brandýs nad Labem B
90
42
20
7
39
18
64
36
skupina B Review
13. kolo 12. 2. 2022
15:30
TJ Lokomotiva Liberec
BK Brandýs nad Labem B
58
60
16
12
36
23
45
42
skupina B Review
14. kolo 13. 2. 2022
13:00
Válečnice Děčín
BK Brandýs nad Labem B
105
36
27
10
61
16
82
20
skupina B Review
2. kolo 20. 3. 2022
09:30
BK Brandýs nad Labem B
Válečnice Děčín
71
81
14
28
35
41
54
70
skupina B1 Review
3. kolo 2. 4. 2022
14:30
Válečnice Děčín
BK Brandýs nad Labem B
93
45
14
12
46
24
74
30
skupina B1 Review
3. kolo 23. 4. 2022
09:30
BK Brandýs nad Labem B
SLUNETA Ústí nad Labem B
46
83
10
22
27
38
36
62
skupina B1 Review
1. kolo 24. 4. 2022
11:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Brandýs nad Labem B
89
57
23
10
49
30
70
42
skupina B1 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 3 16