FM "M"
Základní informace
od: 5. 7. 2022
Sylva
Chlebková
s.chlebkova@basketpoint.fm
603 845 086
od: 1. 9. 2023
Mgr.
Kamil
Kořínek
kamilkorinek@seznam.cz
739 485 325
od: 1. 9. 2023
do 11. 10. 2023
Matěj
Skotnica
matej.skotnica@gmail.com
od: 1. 9. 2023
Kateřina
Stránská
katestran@gmail.com
od: 1. 9. 2023
Sylva
Chlebková
s.chlebkova@basketpoint.fm
603 845 086
od: 12. 9. 2023
do 15. 3. 2024
Kamil
Vajda
kamil.vajda@seznam.cz
776 888 558
od: 11. 10. 2023
Natálie
Popovová
popovovan@pojfm.cz
od: 18. 3. 2024
Robin
Foniok
r.foniok@basketpoint.fm
732 638 138
Basketpoint Frýdek-Místek z.s.
Číslo utkání | Soutěž | Domácí/hosté | Datum | Soupeř | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
79 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 6. 4. 2024 | Basketpoint Frýdek-Místek "M" | : |
80 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 6. 4. 2024 | Basketpoint Frýdek-Místek "M" | : |
71 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 9. 3. 2024 | BK Snakes Orlová | 47:66 |
72 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 9. 3. 2024 | BK Snakes Orlová | 42:65 |
61 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 20. 1. 2024 | BK Snakes Poruba | 28:52 |
62 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 20. 1. 2024 | BK Snakes Poruba | 32:65 |
59 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 7. 1. 2024 | TJ Start Havířov | 29:42 |
60 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 7. 1. 2024 | TJ Start Havířov | 42:39 |
51 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 14. 11. 2023 | Basketpoint Frýdek-Místek "M" | 48:36 |
52 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 14. 11. 2023 | Basketpoint Frýdek-Místek "M" | 54:50 |
45 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 5. 11. 2023 | BK Snakes Hrabůvka 2 | 25:28 |
46 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 5. 11. 2023 | BK Snakes Hrabůvka 2 | 27:36 |
41 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 14. 10. 2023 | Basketpoint Frýdek-Místek "M" | 19:14 |
42 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | 14. 10. 2023 | Basketpoint Frýdek-Místek "M" | 27:24 |
65 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | Basketpoint Frýdek-Místek "M" | : | |
66 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) | Domácí | Basketpoint Frýdek-Místek "M" | : |
kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezony | |
---|---|---|---|---|---|---|
7. kolo |
-
00:00 |
BK Snakes Hrabůvka 2
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
|
|
Skupina B | Preview | |
7. kolo |
-
00:00 |
BK Snakes Hrabůvka 2
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
|
|
Skupina B | Preview | |
1. kolo |
14. 10. 2023
15:00 |
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
|
19
14
|
6
7
6
10
13
12 |
Skupina B | Review |
1. kolo |
14. 10. 2023
16:30 |
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
|
27
24
|
8
0
10
4
22
10 |
Skupina B | Review |
2. kolo |
5. 11. 2023
11:15 |
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Hrabůvka 2
|
27
36
|
4
8
12
14
22
30
27
36 |
Skupina B | Review |
2. kolo |
5. 11. 2023
10:00 |
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Hrabůvka 2
|
25
28
|
6
10
12
20
19
26
25
28 |
Skupina B | Review |
3. kolo |
14. 11. 2023
17:30 |
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
|
54
50
|
17
16
28
23
44
44 |
Skupina B | Review |
3. kolo |
14. 11. 2023
16:00 |
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
|
48
36
|
13
8
31
13
45
28 |
Skupina B | Review |
5. kolo |
7. 1. 2024
15:00 |
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
TJ Start Havířov
|
29
42
|
12
9
16
20
20
38
29
42 |
Skupina B | Review |
5. kolo |
7. 1. 2024
16:15 |
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
TJ Start Havířov
|
42
39
|
12
14
25
21
29
29
39
39
42
39 |
Skupina B | Review |
6. kolo |
20. 1. 2024
15:00 |
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Poruba
|
28
52
|
6
16
14
22
22
38
28
52 |
Skupina B | Review |
6. kolo |
20. 1. 2024
16:00 |
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Poruba
|
32
65
|
12
23
18
37
24
45
32
65 |
Skupina B | Review |
8. kolo |
9. 3. 2024
15:30 |
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Orlová
|
42
65
|
18
17
19
38
31
51 |
Skupina B | Review |
8. kolo |
9. 3. 2024
14:00 |
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Orlová
|
47
66
|
17
14
24
38
29
58 |
Skupina B | Review |
10. kolo |
6. 4. 2024
00:00 |
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
|
|
Skupina B | Preview | |
10. kolo |
6. 4. 2024
00:00 |
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
|
|
Skupina B | Preview |
Sezóna | Soutěž | Umístění | Počet bodů |
---|---|---|---|
2022/23 | Oblastní přebor | 3 | 16 |
2021/22 | Oblastní přebor | 3 | 23 |