Snakes Poruba

Kategorie
Nejmladší minižáci U10
Soutěž
Oblastní přebor nejmladších minižáků U10

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 7. 2019
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 4. 9. 2023
Bc. Zdeněk Formánek
Formanekzdenek@seznam.cz
608 886 729

Technický zápis

od: 24. 1. 2024
Richard Marek
Richard.Marek@centrum.cz
725 650 253

Technický zápis

od: 29. 2. 2024
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Adresa

BK SNAKES OSTRAVA z.s.
Na Kopaninách
725 27 Ostrava - Plesná

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Kryštof Bittner 2014 10 0
Matěj Řezáč 2015 9 0
Jan Havlica 2015 9 0
Antonín Klement 2014 10 0
Adam Koběrský 2014 10 0
Robin Měrka 2014 10 0
Matyáš Mráček 2015 9 0
Petr Oravec 2015 9 0
David Seszták 2015 9 0
Tadeáš Dudík 2015 9 0
Štěpán Tichý 2015 9 0
Jiří Tomeček 2014 10 0
Daniel Jaroslav Trněný 2014 10 0
Robin Zemánek 2015 9 0
Kryštof Richter 2014 10 0
Samuel Poláček 2014 10 0
Teo Formánek 2015 9 0
Adam Bosák 2015 9 0
Matteo Bolom 2013 0 11 0
Tomáš Krkoška 2013 0 11 0
Tomáš Dolníček 2013 0 11 0
Adam Formánek 2015 0 9 0
Zdeněk Formánek 2013 0 11 0
Patrik Jílek 2014 10 0
Adam Jopek 2013 11 0
Minh Khang Nguyen 2013 11 0
Benjamin Langer 2014 10 0
Daniel Štefela 2014 0 10 0
Daniel Macek 2013 11 0
Václav Marek 2013 0 11 0
Jakub Matějíčka 2013 0 11 0
Dominik Mráček 2013 0 11 0
Juraj Netočný 2013 0 11 0
Michael Novák 2014 10 0
Jakub Sliž 2014 10 0
Eduard Vereš 2014 10 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
217 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 5. 2024 BK Příbor :
218 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 5. 2024 BK Příbor :
216 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 4. 2024 BK Snakes Poruba 63:17
215 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 17. 4. 2024 BK Snakes Poruba 38:26
77 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 4. 2024 BK Snakes Orlová 22:28
78 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 4. 2024 BK Snakes Orlová 26:25
75 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 17. 3. 2024 BK Snakes Poruba 14:41
76 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 17. 3. 2024 BK Snakes Poruba 4:61
67 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 11. 2. 2024 TJ Start Havířov 37:14
68 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 11. 2. 2024 TJ Start Havířov 44:28
61 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 1. 2024 BK Snakes Poruba 28:52
62 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 1. 2024 BK Snakes Poruba 32:65
57 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 1. 2024 BK Snakes Poruba 21:38
58 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 1. 2024 BK Snakes Poruba 14:48
55 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 12. 2023 BK Snakes Hrabůvka 2 29:16
56 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 12. 2023 BK Snakes Hrabůvka 2 36:9
47 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 11. 2023 BK Snakes Poruba 21:56
48 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 11. 2023 BK Snakes Poruba 25:56
41 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 14. 10. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek "M" 19:14
42 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 14. 10. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek "M" 27:24
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 14. 10. 2023
15:00
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
19
14
6
7
6
10
13
12
Skupina B Review
1. kolo 14. 10. 2023
16:30
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
27
24
8
0
10
4
22
10
Skupina B Review
2. kolo 4. 11. 2023
12:15
TJ Start Havířov
BK Snakes Poruba
25
56
17
9
19
31
25
38
Skupina B Review
2. kolo 4. 11. 2023
11:00
TJ Start Havířov
BK Snakes Poruba
21
56
8
6
11
31
19
44
Skupina B Review
4. kolo 9. 12. 2023
10:30
BK Snakes Poruba
BK Snakes Hrabůvka 2
36
9
18
4
24
5
28
7
Skupina B Review
4. kolo 9. 12. 2023
09:00
BK Snakes Poruba
BK Snakes Hrabůvka 2
29
16
8
0
12
4
23
14
Skupina B Review
5. kolo 6. 1. 2024
09:00
BK Snakes Orlová
BK Snakes Poruba
21
38
0
12
6
14
14
33
Skupina B Review
5. kolo 6. 1. 2024
10:30
BK Snakes Orlová
BK Snakes Poruba
14
48
4
9
10
16
10
38
Skupina B Review
6. kolo 20. 1. 2024
15:00
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Poruba
28
52
6
16
14
22
22
38
28
52
Skupina B Review
6. kolo 20. 1. 2024
16:00
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Poruba
32
65
12
23
18
37
24
45
32
65
Skupina B Review
7. kolo 11. 2. 2024
11:30
BK Snakes Poruba
TJ Start Havířov
37
14
9
0
15
5
25
12
Skupina B Review
7. kolo 11. 2. 2024
13:00
BK Snakes Poruba
TJ Start Havířov
44
28
8
4
16
12
36
16
Skupina B Review
9. kolo 17. 3. 2024
10:30
BK Snakes Hrabůvka 2
BK Snakes Poruba
4
61
3
22
3
31
4
51
Skupina B Review
9. kolo 17. 3. 2024
09:00
BK Snakes Hrabůvka 2
BK Snakes Poruba
14
41
3
14
5
18
13
21
Skupina B Review
10. kolo 6. 4. 2024
10:30
BK Snakes Poruba
BK Snakes Orlová
26
25
8
4
13
10
18
14
Skupina B Review
10. kolo 6. 4. 2024
09:00
BK Snakes Poruba
BK Snakes Orlová
22
28
4
10
4
22
16
24
Skupina B Review
1. kolo 17. 4. 2024
16:30
BK Příbor
BK Snakes Poruba
38
26
7
7
20
11
34
22
Skupina A+B o 1.-2.místo Review
1. kolo 20. 4. 2024
17:45
BK Příbor
BK Snakes Poruba
63
17
15
4
35
5
47
11
Skupina A+B o 1.-2.místo Review
2. kolo 4. 5. 2024
00:00
BK Snakes Poruba
BK Příbor
Skupina A+B o 1.-2.místo Preview
2. kolo 4. 5. 2024
00:00
BK Snakes Poruba
BK Příbor
Skupina A+B o 1.-2.místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 Oblastní přebor 4 23
2021/22 Oblastní přebor 2 27
2019/20 Oblastní přebor 4 20