Příbor

Kategorie
Nejmladší minižáci U10
Soutěž
Oblastní přebor nejmladších minižáků U10

Základní informace

Organizační pracovník

od: 28. 6. 2023
Martin Kubáň
martinkuban@seznam.cz
732 105 878

Trenér

od: 12. 7. 2023
Marek Slovák
marek.slovak@gypri.cz
736 771 504

1. asistent trenéra

od: 12. 7. 2023
Ing. Miroslav Slovák
mira.slovak1970@seznam.cz
603 995 418

Adresa

Basketbalový klub Příbor z.s.
Místecká
742 58 Příbor

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
David Busek 2014 0 10 0
Jakub Rozmarin 2014 0 10 0
Štěpán Gebek 2015 9 0
Tadeáš Křídlo 2017 7 0
Radomír Jalůvka 2014 10 0
Dominik Galia 2014 10 0
Dominik Křížek 2015 9 0
Matyáš Vysocký 2014 0 10 0
Vít Váňa 2014 10 0
Jonáš Palacký 2014 0 10 0
Daniel Galia 2014 10 0
Ondřej Nenutil 2014 10 0
Matyáš Kuhejda 2014 10 0
Antonín Kresta 2014 0 10 0
Adam Jurečka 2016 0 8 0
Šimon Chuděj 2014 10 0
Adam Hikl 2014 0 10 0
Vojtěch Adamovský 2015 9 0
Hynek Motlíček 2014 10 0
Josef Pukovec 2016 8 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
217 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 5. 2024 BK Příbor :
218 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 5. 2024 BK Příbor :
216 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 4. 2024 BK Snakes Poruba :
215 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 17. 4. 2024 BK Snakes Poruba :
37 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 4. 2024 BK Hladnov Ostrava 53:22
38 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 4. 2024 BK Hladnov Ostrava 46:25
35 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 3. 2024 BK Příbor 41:63
36 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 3. 2024 BK Příbor 35:58
27 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 31. 1. 2024 BK NH Ostrava 37:16
28 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 31. 1. 2024 BK NH Ostrava 33:15
21 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 16. 1. 2024 BK Příbor 49:36
22 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 16. 1. 2024 BK Příbor 46:38
17 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 1. 2024 BK Příbor 24:62
18 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 1. 2024 BK Příbor 30:39
15 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 12. 2023 BK Snakes Hrabůvka 41:30
16 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 12. 2023 BK Snakes Hrabůvka 40:37
7 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 11. 2023 BK Příbor 25:42
8 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 11. 2023 BK Příbor 33:32
1 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 28. 9. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek "F" 80:20
2 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 28. 9. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek "F" 50:18
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 28. 9. 2023
09:00
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
80
20
24
3
44
7
62
11
Skupina A Review
1. kolo 28. 9. 2023
10:30
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
50
18
16
6
34
10
40
16
Skupina A Review
2. kolo 4. 11. 2023
09:00
BK NH Ostrava
BK Příbor
33
32
8
9
20
13
28
22
Skupina A Review
2. kolo 4. 11. 2023
08:00
BK NH Ostrava
BK Příbor
25
42
6
10
14
20
20
28
Skupina A Review
4. kolo 9. 12. 2023
15:30
BK Příbor
BK Snakes Hrabůvka
40
37
9
5
16
20
31
29
Skupina A Review
4. kolo 9. 12. 2023
14:00
BK Příbor
BK Snakes Hrabůvka
41
30
12
4
21
14
32
24
Skupina A Review
5. kolo 6. 1. 2024
14:30
BK Hladnov Ostrava
BK Příbor
24
62
6
17
14
31
16
45
Skupina A Review
5. kolo 6. 1. 2024
15:30
BK Hladnov Ostrava
BK Příbor
30
39
8
1
8
15
11
25
Skupina A Review
6. kolo 16. 1. 2024
17:30
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Příbor
49
36
10
10
24
20
40
27
Skupina A Review
6. kolo 16. 1. 2024
18:45
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Příbor
46
38
8
13
24
21
36
29
Skupina A Review
7. kolo 31. 1. 2024
16:00
BK Příbor
BK NH Ostrava
37
16
6
6
19
9
27
12
Skupina A Review
7. kolo 31. 1. 2024
17:00
BK Příbor
BK NH Ostrava
33
15
9
4
17
6
25
11
Skupina A Review
9. kolo 20. 3. 2024
17:15
BK Snakes Hrabůvka
BK Příbor
35
58
10
6
19
21
25
34
Skupina A Review
9. kolo 20. 3. 2024
16:00
BK Snakes Hrabůvka
BK Příbor
41
63
12
13
18
26
24
50
Skupina A Review
10. kolo 6. 4. 2024
11:30
BK Příbor
BK Hladnov Ostrava
46
25
10
6
16
12
36
13
Skupina A Review
10. kolo 6. 4. 2024
10:00
BK Příbor
BK Hladnov Ostrava
53
22
11
4
21
11
34
17
Skupina A Review
1. kolo 17. 4. 2024
16:30
BK Příbor
BK Snakes Poruba
Skupina A+B o 1.-2.místo Preview
1. kolo 20. 4. 2024
17:45
BK Příbor
BK Snakes Poruba
Skupina A+B o 1.-2.místo Preview
2. kolo 4. 5. 2024
00:00
BK Snakes Poruba
BK Příbor
Skupina A+B o 1.-2.místo Preview
2. kolo 4. 5. 2024
00:00
BK Snakes Poruba
BK Příbor
Skupina A+B o 1.-2.místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 1 29
2018/19 Oblastní přebor 6 22

články