Basketpoint Frýdek-Místek z.s.

Základní informace

Trenér

od: 10. 9. 2021
Robin Foniok
732 638 138
r.foniok@basketpoint.fm

Trenér

od: 10. 9. 2021
Vojtěch Štainer
v.stainer@basketpoint.fm

Trenér

od: 10. 9. 2021
Matěj Musil
m.musil@basketpoint.fm

Trenér


Marek Sochacki
marek.sochacki@seznam.cz

Trenér

od: 14. 5. 2019
Tomáš Pavelka
t.pavelka@basketpoint.fm

Trenér

od: 3. 3. 2020
Dita Volná
608 855 355
dita.volna@centrum.cz

Trenér

od: 10. 9. 2021
Libor Vlk
l.vlk@basketpoint.fm

Trenér

od: 10. 9. 2021
Ing. Zdeněk Navrátil
602 533 111
z.navratil@basketpoint.fm

Trenér

od: 10. 9. 2021
Libor Vícha
605 889 466
basketpoint@basketpoint.fm

Trenér

od: 15. 11. 2021
Michal Máj
m.maj@basketpoint.fm

Adresa

Basketpoint Frýdek-Místek z.s.
T.G.Masaryka
73801 Frýdek-Místek

Další

IČ: 06140971
DIČ:
Počet týmů: 2

Kategorie Název družstva Název soutěže
junioři U19 kvalifikace o ligu
kadeti U17 kvalifikace o ligu
kolo datum a čas domácí / hosté kategorie soutěž
1. kolo 28. 5. 2022
10:00
junioři U19 kvalifikace o ligu Preview
1. kolo 28. 5. 2022
18:30
junioři U19 kvalifikace o ligu Preview
1. kolo 29. 5. 2022
10:00
junioři U19 kvalifikace o ligu Preview

Hala

Gymnázium Petra Bezruče
Čs. armády 517 ,
73801 Frýdek-Místek-Místek

Mapa


Hala

Basketpoint aréna
Elišky Krásnohorské 3866,
738 01 Frýdek-Místek

Mapa