Přebor

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
TJ ČZU Praha
DSK Basketball B
3. 10. 2023
18:20
ČZU Praha Klaudia Aleksandra Karwowska
Martin Buršík
67
55
17
8
37
25
53
36
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Legendy Litoměřice B
BK Prosek A
5. 10. 2023
18:35
Gym. Českolipská Richard Gottfried
Marek Vondráček
58
73
13
23
26
39
44
54
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Nusle B
BLC Sparta
4. 10. 2023
18:35
ZŠ Plamínková Kateřina Křemenová
Jakub Vampola
104
30
32
9
58
13
83
21
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Babynec
BK Pirelli A
4. 10. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Marek Škořepa
Lukáš Kalabza
47
44
13
11
22
19
30
25
Review
Základní fáze 1. kolo 6
BC Libo
HB Basket A
6. 10. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Jakub Vampola
73
49
18
17
37
21
48
38
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Aritma Praha B
Sokol Dolní Počernice A
2. 10. 2023
19:45
SK Aritma Praha Lukáš Balog
Lucie Moravcová
45
69
7
22
18
34
34
47
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Nusle B
12. 10. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Lucie Moravcová
Dominik Kočovský
51
71
10
19
18
37
29
59
Review
Základní fáze 2. kolo 8
BLC Sparta
BC Libo
12. 10. 2023
18:05
ZŠ Na Chodovci Richard Gottfried
Pavel Týř
36
76
12
21
20
37
31
57
Review
Základní fáze 2. kolo 12
TJ ČZU Praha
Babynec
10. 10. 2023
18:20
ČZU Praha Pavel Bohata
Daniel Čížek
61
65
10
22
25
33
52
49
Review
Základní fáze 2. kolo 7
DSK Basketball B
HB Basket A
10. 10. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Ondřej Melzer
Marek Vošahlík
63
61
14
22
35
30
48
47
Review
Základní fáze 2. kolo 11
BK Pirelli A
Legendy Litoměřice B
10. 10. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Lucie Moravcová
Jan Hošek
34
69
6
16
20
37
28
53
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BK Prosek A
Aritma Praha B
10. 10. 2023
19:45
SK Prosek Milan Kucharič
Ivo Melichárek
52
55
14
8
16
21
16
15
6
11
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Legendy Litoměřice B
TJ ČZU Praha
19. 10. 2023
18:35
Gym. Českolipská Lucie Moravcová
Petr Blahout
64
66
21
21
38
38
51
57
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Nusle B
BK Prosek A
18. 10. 2023
18:35
ZŠ Plamínková Marek Škořepa
Daniel Čížek
67
44
24
9
36
24
52
32
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Babynec
DSK Basketball B
18. 10. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Štěpán Beran
Michal Bukovský
48
65
8
18
14
43
33
52
Review
Základní fáze 3. kolo 17
BC Libo
Sokol Dolní Počernice A
20. 10. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Štěpán Beran
Marek Škořepa
54
51
7
16
18
31
38
37
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Aritma Praha B
BK Pirelli A
16. 10. 2023
19:45
SK Aritma Praha Milan Kucharič
Albert Jilg
64
46
17
20
30
28
47
38
Review
Základní fáze 3. kolo 18
HB Basket A
BLC Sparta
20. 10. 2023
20:15
sportovní hala Zličín Pavel Šenk
Jan Matulka
63
32
17
7
25
15
49
20
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Dolní Počernice A
HB Basket A
26. 10. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Richard Gottfried
David Kuděj
51
67
9
17
17
28
26
49
Review
Základní fáze 4. kolo 23
TJ ČZU Praha
Aritma Praha B
24. 10. 2023
18:20
ČZU Praha Pavel Šenk
Martin Buršík
65
45
14
5
30
17
44
30
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Babynec
Legendy Litoměřice B
25. 10. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Kateřina Křemenová
Martin Buršík
66
48
14
10
29
19
43
34
Review
Základní fáze 4. kolo 19
DSK Basketball B
BLC Sparta
24. 10. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Lukáš Kalabza
Pavel Bohata
71
38
17
10
33
23
59
24
Review
Základní fáze 4. kolo 22
BK Pirelli A
Sokol Nusle B
24. 10. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Richard Gottfried
Radek Lochman
62
72
9
19
29
33
41
53
Review
Základní fáze 4. kolo 21
BK Prosek A
BC Libo
24. 10. 2023
19:45
SK Prosek Lukáš Balog
Jan Musil
51
64
14
14
15
14
5
23
17
13
Review
Základní fáze 5. kolo 28
BC Libo
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
20
0
*
Review
Základní fáze 5. kolo 30
BLC Sparta
Sokol Dolní Počernice A
2. 11. 2023
18:05
ZŠ Na Chodovci Jan Neubauer
Jaroslav Pazourek
54
61
13
14
22
32
42
46
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Legendy Litoměřice B
DSK Basketball B
2. 11. 2023
18:35
Gym. Českolipská Richard Gottfried
Tomáš Linhart
42
55
6
16
11
31
31
47
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Nusle B
TJ ČZU Praha
1. 11. 2023
18:35
ZŠ Plamínková Ondřej Melzer
Jan Renc
84
52
21
12
39
29
69
40
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Aritma Praha B
Babynec
30. 10. 2023
19:45
SK Aritma Praha Pavel Týř
Lucie Moravcová
41
59
12
6
21
23
33
39
Review
Základní fáze 5. kolo 29
HB Basket A
BK Prosek A
3. 11. 2023
20:15
sportovní hala Zličín Tomáš Linhart
Jan Matulka
68
53
13
19
42
33
57
40
Review
Základní fáze 6. kolo 34
TJ ČZU Praha
BC Libo
7. 11. 2023
18:20
ČZU Praha Klaudia Aleksandra Karwowska
Michal Dub
91
66
21
14
48
33
77
45
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Legendy Litoměřice B
Aritma Praha B
9. 11. 2023
18:35
Gym. Českolipská Vojtěch Tesárek
Richard Gottfried
64
38
14
5
32
15
49
26
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Babynec
Sokol Nusle B
8. 11. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Lukáš Kalabza
Pavel Bohata
45
73
4
28
17
38
25
55
Review
Základní fáze 6. kolo 31
DSK Basketball B
Sokol Dolní Počernice A
7. 11. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Pavel Týř
Jonáš Kavan
81
42
21
8
42
15
58
29
Review
Základní fáze 6. kolo 33
BK Pirelli A
HB Basket A
7. 11. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Lukáš Kalabza
Milan Kucharič
64
57
13
10
25
28
46
46
Review
Základní fáze 6. kolo 32
BK Prosek A
BLC Sparta
7. 11. 2023
19:45
SK Prosek Ondřej Melzer
Jan Musil
82
40
15
14
43
18
65
30
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Dolní Počernice A
BK Prosek A
16. 11. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Vojtěch Schaffner
Michal Bukovský
67
74
13
21
31
39
50
61
Review
Základní fáze 7. kolo 40
HB Basket A
TJ ČZU Praha
14. 11. 2023
17:45
SK Aritma Praha Michal Bukovský
Michal Dub
80
51
20
10
35
27
50
39
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Nusle B
Legendy Litoměřice B
15. 11. 2023
18:35
ZŠ Plamínková Richard Gottfried
Lukáš Balog
91
47
28
12
45
31
68
39
Review
Základní fáze 7. kolo 41
BLC Sparta
BK Pirelli A
14. 11. 2023
18:35
ZŠ Na Chodovci Daniel Čížek
Pavel Týř
45
54
12
14
24
27
37
38
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Babynec
BC Libo
15. 11. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Jan Renc
Lukáš Kalabza
59
47
13
6
32
20
51
35
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Aritma Praha B
DSK Basketball B
13. 11. 2023
19:45
SK Aritma Praha Richard Gottfried
Pavel Týř
46
74
16
20
27
38
37
55
Review
Základní fáze 8. kolo 45
TJ ČZU Praha
BLC Sparta
21. 11. 2023
18:20
ČZU Praha Miloslav Jon
Marek Vondráček
58
48
13
12
26
24
38
34
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Legendy Litoměřice B
BC Libo
23. 11. 2023
18:35
Gym. Českolipská Pavel Týř
Jan Musil
49
75
15
19
27
36
42
56
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Babynec
HB Basket A
22. 11. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Richard Gottfried
Dominik Kočovský
54
75
19
18
29
31
44
48
Review
Základní fáze 8. kolo 43
DSK Basketball B
BK Prosek A
21. 11. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Lukáš Kalabza
Milan Kucharič
77
66
14
25
31
41
56
54
Review
Základní fáze 8. kolo 44
BK Pirelli A
Sokol Dolní Počernice A
21. 11. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Radek Lochman
Dominik Kočovský
51
61
14
12
27
29
40
41
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Aritma Praha B
Sokol Nusle B
20. 11. 2023
19:45
SK Aritma Praha Jan Matulka
Klaudia Aleksandra Karwowska
30
83
2
25
17
47
25
67
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Národních Hrdinů
20
0
*
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Nusle B
DSK Basketball B
29. 11. 2023
18:35
ZŠ Plamínková Štěpán Beran
Pavel Týř
41
56
12
10
22
26
31
44
Review
Základní fáze 9. kolo 52
BLC Sparta
Babynec
28. 11. 2023
18:35
ZŠ Na Chodovci Michal Bukovský
Pavel Týř
37
75
7
18
19
37
29
57
Review
Základní fáze 9. kolo 50
BC Libo
Aritma Praha B
1. 12. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Štěpán Beran
Jan Renc
49
48
13
4
17
16
33
31
Review
Základní fáze 9. kolo 54
BK Prosek A
BK Pirelli A
28. 11. 2023
19:45
SK Prosek Lukáš Kalabza
Daniel Čížek
58
48
8
15
20
7
20
11
10
15
Review
Základní fáze 9. kolo 51
HB Basket A
Legendy Litoměřice B
1. 12. 2023
20:15
sportovní hala Zličín Jakub Petrák
Richard Gottfried
64
42
16
9
27
20
48
31
Review
Základní fáze 10. kolo 56
TJ ČZU Praha
BK Prosek A
5. 12. 2023
18:20
ČZU Praha Pavel Bohata
Dominik Kočovský
69
67
16
19
34
35
51
50
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Legendy Litoměřice B
BLC Sparta
7. 12. 2023
18:35
Gym. Českolipská Vojtěch Tesárek
Michal Bukovský
62
36
14
12
35
21
55
30
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Babynec
Sokol Dolní Počernice A
6. 12. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Kateřina Křemenová
Pavel Bohata
64
38
11
11
30
15
52
30
Review
Základní fáze 10. kolo 55
DSK Basketball B
BK Pirelli A
5. 12. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Michal Bakajsa
Jan Renc
87
40
26
7
44
28
66
35
Review
Základní fáze 10. kolo 60
BC Libo
Sokol Nusle B
8. 12. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Pavel Šenk
Jan Neubauer
35
49
11
10
25
27
27
37
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Aritma Praha B
HB Basket A
4. 12. 2023
19:45
SK Aritma Praha Lukáš Ulrych
Lucie Moravcová
57
62
15
9
27
19
43
46
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Dolní Počernice A
Legendy Litoměřice B
14. 12. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Lucie Moravcová
Michal Bukovský
66
49
18
15
33
26
52
35
Review
Základní fáze 11. kolo 63
BLC Sparta
Aritma Praha B
14. 12. 2023
18:05
ZŠ Na Chodovci Pavel Týř
Pavel Matys
40
41
10
7
17
14
30
27
Review
Základní fáze 11. kolo 62
HB Basket A
Sokol Nusle B
12. 12. 2023
18:30
sportovní hala Zličín Ondřej Svejkovský
Lucie Moravcová
74
49
24
17
39
27
62
37
Review
Základní fáze 11. kolo 61
BC Libo
DSK Basketball B
15. 12. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Jan Jeřáb
34
59
4
18
16
34
20
53
Review
Základní fáze 11. kolo 66
BK Pirelli A
TJ ČZU Praha
12. 12. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Lukáš Balog
Vojtěch Schaffner
45
90
12
24
16
47
26
66
Review
Základní fáze 11. kolo 65
BK Prosek A
Babynec
12. 12. 2023
19:45
SK Prosek Richard Gottfried
Michal Dub
62
75
19
16
27
38
44
57
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Dolní Počernice A
Aritma Praha B
11. 1. 2024
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Lucie Moravcová
Marek Vondráček
45
58
11
11
20
28
31
44
Review
Základní fáze 12. kolo 71
BLC Sparta
Sokol Nusle B
11. 1. 2024
18:05
ZŠ Na Chodovci Dominik Kočovský
Pavel Týř
34
75
13
25
22
40
25
61
Review
Základní fáze 12. kolo 67
DSK Basketball B
TJ ČZU Praha
9. 1. 2024
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Richard Gottfried
Matěj Barták
67
44
14
13
38
20
53
29
Review
Základní fáze 12. kolo 68
BK Pirelli A
Babynec
9. 1. 2024
19:15
ZŠ Hostýnská Lukáš Balog
Michal Perlík
56
75
11
21
23
33
39
53
Review
Základní fáze 12. kolo 69
BK Prosek A
Legendy Litoměřice B
9. 1. 2024
19:45
SK Prosek Lucie Moravcová
Klaudia Aleksandra Karwowska
74
58
16
17
37
26
55
40
Review
Základní fáze 12. kolo 72
HB Basket A
BC Libo
12. 1. 2024
20:15
sportovní hala Zličín Jakub Petrák
Pavel Šenk
53
46
9
10
23
22
39
39
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Nusle B
Sokol Dolní Počernice A
17. 1. 2024
18:35
ZŠ Plamínková Kateřina Křemenová
Pavel Šenk
61
42
19
7
28
19
42
30
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Legendy Litoměřice B
BK Pirelli A
18. 1. 2024
18:35
Gym. Českolipská Richard Gottfried
Ondřej Svejkovský
59
56
12
17
23
27
42
46
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Babynec
TJ ČZU Praha
17. 1. 2024
19:00
Sportovní hala Bítovská Richard Gottfried
Jan Renc
50
38
12
6
25
18
41
31
Review
Základní fáze 13. kolo 74
BC Libo
BLC Sparta
19. 1. 2024
19:10
ZŠ Hovorčovická Jan Renc
František Syrovátka
75
30
22
4
36
12
53
16
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Aritma Praha B
BK Prosek A
15. 1. 2024
19:45
SK Aritma Praha Pavel Týř
Dominik Kočovský
61
57
13
11
27
25
37
36
50
50
Review
Základní fáze 13. kolo 73
HB Basket A
DSK Basketball B
19. 1. 2024
20:15
sportovní hala Zličín Jakub Petrák
Jan Matulka
48
78
11
15
19
40
36
53
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Dolní Počernice A
BC Libo
25. 1. 2024
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Lucie Moravcová
Richard Gottfried
37
65
10
14
19
34
25
51
Review
Základní fáze 14. kolo 84
BLC Sparta
HB Basket A
25. 1. 2024
18:05
ZŠ Na Chodovci Pavel Týř
Vojtěch Schaffner
44
88
11
20
24
43
34
69
Review
Základní fáze 14. kolo 80
TJ ČZU Praha
Legendy Litoměřice B
23. 1. 2024
18:20
ČZU Praha Jan Renc
Klaudia Aleksandra Karwowska
62
50
15
5
36
30
47
33
Review
Základní fáze 14. kolo 79
DSK Basketball B
Babynec
23. 1. 2024
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Jan Jeřáb
Michal Perlík
76
57
14
11
37
22
57
36
Review
Základní fáze 14. kolo 81
BK Pirelli A
Aritma Praha B
23. 1. 2024
19:15
ZŠ Hostýnská Milan Kucharič
Lukáš Balog
53
40
11
6
27
13
43
32
Review
Základní fáze 14. kolo 82
BK Prosek A
Sokol Nusle B
23. 1. 2024
19:45
SK Prosek Michal Bakajsa
Marek Vondráček
32
96
8
21
21
48
26
74
Review
Základní fáze 15. kolo 85
BLC Sparta
DSK Basketball B
1. 2. 2024
18:05
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Lucie Moravcová
55
89
16
20
24
46
39
65
Review
Základní fáze 15. kolo 86
HB Basket A
Sokol Dolní Počernice A
18. 3. 2024
18:30
sportovní hala Zličín Vojtěch Schaffner
Marek Škořepa
69
39
13
3
29
18
49
29
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Nusle B
BK Pirelli A
31. 1. 2024
18:35
ZŠ Plamínková Kateřina Křemenová
František Syrovátka
102
49
26
6
54
20
84
41
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Legendy Litoměřice B
Babynec
1. 2. 2024
18:35
Gym. Českolipská Radek Lochman
Dominik Kočovský
51
60
9
13
23
31
35
48
Review
Základní fáze 15. kolo 87
BC Libo
BK Prosek A
2. 2. 2024
19:10
ZŠ Hovorčovická Štěpán Beran
Jan Musil
40
47
13
15
8
13
9
14
10
5
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Aritma Praha B
TJ ČZU Praha
29. 1. 2024
19:45
SK Aritma Praha Richard Gottfried
Michal Dub
48
74
7
21
24
44
36
60
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Dolní Počernice A
BLC Sparta
22. 2. 2024
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Vojtěch Tesárek
Richard Gottfried
56
35
15
14
35
21
46
27
Review
Základní fáze 16. kolo 93
TJ ČZU Praha
Sokol Nusle B
20. 2. 2024
18:20
ČZU Praha Marek Vondráček
David Kuděj
61
70
10
16
23
36
35
51
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Babynec
Aritma Praha B
21. 2. 2024
19:00
Sportovní hala Bítovská Lukáš Balog
Lukáš Kalabza
60
39
14
12
26
22
47
29
Review
Základní fáze 16. kolo 91
DSK Basketball B
Legendy Litoměřice B
20. 2. 2024
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Lukáš Balog
Jan Renc
80
65
27
12
45
31
63
48
Review
Základní fáze 16. kolo 94
BK Pirelli A
BC Libo
20. 2. 2024
19:15
ZŠ Hostýnská Michal Bakajsa
Pavel Bohata
50
56
7
10
17
30
37
38
Review
Základní fáze 16. kolo 95
BK Prosek A
HB Basket A
20. 2. 2024
19:45
SK Prosek Lukáš Kalabza
Jan Musil
74
72
17
20
31
43
55
57
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Dolní Počernice A
DSK Basketball B
29. 2. 2024
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Lucie Moravcová
Michal Bukovský
60
89
13
26
33
45
43
68
Review
Základní fáze 17. kolo 98
BLC Sparta
BK Prosek A
29. 2. 2024
18:05
ZŠ Na Chodovci Pavel Bohata
David Kuděj
52
64
12
16
27
26
36
49
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Nusle B
Babynec
6. 3. 2024
18:35
ZŠ Plamínková Vojtěch Schaffner
Vojtěch Tesárek
82
59
19
13
42
28
73
36
Review
Základní fáze 17. kolo 100
BC Libo
TJ ČZU Praha
1. 3. 2024
19:10
ZŠ Hovorčovická Martin Buršík
Michal Dub
43
48
10
12
27
29
44
35
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Aritma Praha B
Legendy Litoměřice B
26. 2. 2024
19:45
SK Aritma Praha Lucie Moravcová
Michal Bukovský
61
71
15
22
31
40
45
61
Review
Základní fáze 17. kolo 99
HB Basket A
BK Pirelli A
1. 3. 2024
20:15
sportovní hala Zličín Jakub Petrák
Jan Matulka
75
49
23
12
42
22
58
31
Review
Základní fáze 18. kolo 106
TJ ČZU Praha
HB Basket A
5. 3. 2024
18:20
ČZU Praha Ondřej Svejkovský
Vojtěch Schaffner
52
48
18
15
31
26
38
37
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Legendy Litoměřice B
Sokol Nusle B
7. 3. 2024
18:35
Gym. Českolipská Lucie Moravcová
Radek Lochman
38
73
8
25
18
37
34
56
Review
Základní fáze 18. kolo 103
DSK Basketball B
Aritma Praha B
5. 3. 2024
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Richard Gottfried
Klaudia Aleksandra Karwowska
79
55
14
15
39
29
65
47
Review
Základní fáze 18. kolo 105
BC Libo
Babynec
8. 3. 2024
19:10
ZŠ Hovorčovická Michal Bukovský
Pavel Šenk
41
45
11
15
21
23
33
34
Review
Základní fáze 18. kolo 107
BK Pirelli A
BLC Sparta
5. 3. 2024
19:15
ZŠ Hostýnská Lucie Moravcová
Dominik Kočovský
58
37
8
9
22
17
47
25
Review
Základní fáze 18. kolo 108
BK Prosek A
Sokol Dolní Počernice A
5. 3. 2024
19:45
SK Prosek Lukáš Kalabza
Michal Bukovský
52
57
21
14
35
31
44
45
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Dolní Počernice A
BK Pirelli A
14. 3. 2024
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Lucie Moravcová
Vojtěch Tesárek
71
72
14
20
30
35
49
52
65
65
Review
Základní fáze 19. kolo 111
BLC Sparta
TJ ČZU Praha
14. 3. 2024
18:05
ZŠ Na Chodovci Michal Bukovský
Jakub Hejduk
41
54
10
7
19
26
28
39
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Nusle B
Aritma Praha B
13. 3. 2024
18:35
ZŠ Plamínková Lukáš Balog
Pavel Týř
93
45
33
9
48
25
75
33
Review
Základní fáze 19. kolo 113
BC Libo
Legendy Litoměřice B
15. 3. 2024
19:10
ZŠ Hovorčovická Jan Renc
Jakub Petrák
51
65
11
23
26
31
38
49
Review
Základní fáze 19. kolo 109
BK Prosek A
DSK Basketball B
12. 3. 2024
19:45
SK Prosek Richard Gottfried
Kateřina Křemenová
46
82
6
17
20
47
30
60
Review
Základní fáze 19. kolo 112
HB Basket A
Babynec
15. 3. 2024
20:15
sportovní hala Zličín Jan Matulka
Lucie Moravcová
39
64
7
11
21
28
31
41
Review
Základní fáze 20. kolo 119
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
19. 3. 2024
18:20
ČZU Praha Klaudia Aleksandra Karwowska
Pavel Šenk
64
47
22
15
30
26
34
50
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Legendy Litoměřice B
HB Basket A
21. 3. 2024
18:35
Gym. Českolipská Michal Bukovský
Jakub Hejduk
52
77
14
15
24
40
39
56
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Babynec
BLC Sparta
20. 3. 2024
19:00
Sportovní hala Bítovská David Kuděj
Vojtěch Tesárek
51
43
17
10
35
20
45
33
Review
Základní fáze 20. kolo 115
DSK Basketball B
Sokol Nusle B
19. 3. 2024
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Radek Lochman
Pavel Bohata
57
45
22
11
32
23
51
34
Review
Základní fáze 20. kolo 120
BK Pirelli A
BK Prosek A
19. 3. 2024
19:15
ZŠ Hostýnská Richard Gottfried
Jan Jeřáb
64
61
14
10
34
26
48
42
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Aritma Praha B
BC Libo
18. 3. 2024
19:45
SK Aritma Praha Lukáš Balog
Richard Gottfried
58
43
21
13
36
23
45
34
Review
Základní fáze 21. kolo 124
BLC Sparta
Legendy Litoměřice B
26. 3. 2024
18:35
ZŠ Na Chodovci Dominik Kočovský
František Syrovátka
33
52
8
13
15
30
59
39
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Nusle B
BC Libo
27. 3. 2024
18:35
ZŠ Plamínková Michal Bukovský
Lukáš Balog
80
51
31
8
46
25
62
41
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Dolní Počernice A
Babynec
26. 3. 2024
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Michal Bukovský
Miloslav Jon
60
79
21
22
34
45
40
61
Review
Základní fáze 21. kolo 121
BK Pirelli A
DSK Basketball B
26. 3. 2024
19:15
ZŠ Hostýnská Jan Jeřáb
Klaudia Aleksandra Karwowska
47
72
6
15
15
36
27
48
Review
Základní fáze 21. kolo 122
BK Prosek A
TJ ČZU Praha
26. 3. 2024
19:45
SK Prosek Richard Gottfried
Matěj Barták
79
70
17
15
35
42
55
56
Review
Základní fáze 21. kolo 125
HB Basket A
Aritma Praha B
25. 3. 2024
19:45
SK Aritma Praha Lukáš Ulrych
Klaudia Aleksandra Karwowska
50
54
11
11
19
25
34
35
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Aritma Praha B
BLC Sparta
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
TJ ČZU Praha
BK Pirelli A
2. 4. 2024
18:20
ČZU Praha Lucie Moravcová
Ondřej Svejkovský
85
64
23
21
42
40
63
52
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Nusle B
HB Basket A
3. 4. 2024
18:35
ZŠ Plamínková Richard Gottfried
Vojtěch Tesárek
92
40
20
19
41
24
64
28
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Legendy Litoměřice B
Sokol Dolní Počernice A
4. 4. 2024
18:35
Gym. Českolipská Radek Lochman
Lucie Moravcová
61
48
13
9
32
18
42
37
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Babynec
BK Prosek A
3. 4. 2024
19:00
Sportovní hala Bítovská Pavel Týř
Lukáš Kalabza
63
52
16
12
35
29
46
38
Review
Základní fáze 22. kolo 127
DSK Basketball B
BC Libo
2. 4. 2024
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Jan Hošek
František Syrovátka
71
67
8
17
23
36
37
49
56
56
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petra Junková TJ ČZU Praha 39 20 1.0 21.1 9.1 0.2 2.4/3.3 71.2 1.8
Andrea Ulrichová BK Prosek A 25 18 1.0 17.8 4.6 2.4 1.4/1.7 0.0* 2.2
Lucie Jirchářová Sokol Dolní Počernice A 21 18 1.0 15.8 6.8 0.1 1.8/2.7 65.3 2.0
Barbora Koubková Legendy Litoměřice B 27 22 1.0 12.4 1.6 2.2 2.5/4.4 56.3 1.9
Darina Jettmarová DSK Basketball B 42 16 1.0 16.3 4.5 1.9 1.4/1.6 0.0* 1.1
Jitka Schmiegerová BK Prosek A 28 17 1.0 15.1 5.4 0.7 2.2/3.1 71.2 2.0
Tereza Vojtová Sokol Nusle B 20 20 1.0 12.7 4.4 0.8 1.7/2.4 70.8 1.7
Kamila Opluštilová BC Libo 45 15 1.0 16.8 7.3 0.0 2.1/3.7 58.2 1.1
Kateřina Lhotanová BK Pirelli A 35 16 1.0 15.4 6.8 0.0 1.9/3.4 56.4 1.9
5 Barbora Matějčková Babynec 25 17 1.0 14.2 6.5 0.0 1.1/1.6 0.0* 1.8
Kateřina Křemenová HB Basket A 19 17 1.0 14.1 4.0 1.2 2.6/5.1 51.2 2.2
Lenka Spurná Legendy Litoměřice B 35 20 1.0 11.9 5.0 0.2 1.3/1.8 0.0* 1.9
Simona Jindřichová TJ ČZU Praha 23 18 1.0 12.7 2.8 1.9 1.4/2.4 58.1 1.4
Hana Krupková Sokol Nusle B 20 20 1.0 11.3 3.8 0.7 1.6/2.3 71.1 1.0
4 Eva Skutilová Babynec 34 13 1.0 16.6 6.0 1.1 1.4/2.0 69.2 1.8
Helena Lipoldová DSK Basketball B 41 22 1.0 9.2 2.9 0.5 1.7/2.5 69.1 1.8
Eva Moučková BK Prosek A 27 16 1.0 12.4 2.6 1.9 1.7/2.6 64.3 1.8
Vendula Pouchová DSK Basketball B 23 18 1.0 10.5 3.9 0.4 1.3/2.4 52.3 1.0
Adéla Husáková DSK Basketball B 19 20 1.0 9.0 2.7 0.7 1.6/2.6 59.6 1.9
Lucie Mugan TJ ČZU Praha 42 21 1.0 8.5 2.7 0.5 1.7/2.5 67.9 2.4
Zuzana Vařeková BK Pirelli A 33 16 1.0 11.0 3.1 0.5 3.3/5.3 61.2 2.7
Anežka Nenadálová Sokol Nusle B 19 16 1.0 10.6 3.6 0.6 1.5/2.5 60.0 1.4
Lucia Michaličková Sokol Dolní Počernice A 24 13 1.0 13.0 4.0 1.3 1.1/2.5 42.4 1.5
Magdalena Bubeníková BC Libo 23 11 1.0 15.2 7.0 0.0 1.2/1.9 0.0* 2.3
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle B 19 18 1.0 9.2 3.6 0.3 1.3/1.8 0.0* 0.3
Veronika Kociánová Sokol Dolní Počernice A 23 14 1.0 11.7 3.1 1.8 0.2/0.4 0.0* 1.0
Jana Kofroňová Sokol Nusle B 23 13 1.0 11.8 5.2 0.2 0.6/0.9 0.0* 1.8
Alena Janošíková DSK Basketball B 42 19 1.0 8.1 2.0 1.2 0.4/0.6 0.0* 0.9
Barbora Nováková HB Basket A 23 13 1.0 11.2 3.2 1.2 1.4/2.1 66.7 2.0
Lucie Zajícová BLC Sparta 38 16 1.0 9.1 3.4 0.0 2.3/3.5 66.1 1.9
Alma Bubeníčková Aritma Praha B 22 13 1.0 11.2 4.4 0.0 2.4/4.1 58.5 3.0
Kateřina Malinovská DSK Basketball B 41 17 1.0 8.5 3.9 0.0 0.8/1.1 0.0* 1.9
Hana Hybášková Aritma Praha B 21 19 1.0 7.6 2.2 0.7 1.2/2.7 42.3 1.7
Zuzana Šťovíčková Sokol Nusle B 22 20 1.0 7.0 2.4 0.5 0.7/1.3 0.0* 1.4
Linda Svobodová BK Prosek A 30 19 1.0 7.2 2.6 0.6 0.3/0.8 0.0* 1.6
Barbora Schambergerová BC Libo 24 17 1.0 8.0 3.2 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.5
18 Květa Benediktová Babynec 38 16 1.0 8.5 3.4 0.1 1.4/1.9 0.0* 0.8
Kateřina Tmějová Legendy Litoměřice B 27 21 1.0 6.4 1.9 0.6 0.8/1.0 0.0* 2.4
Veronika Bortelová DSK Basketball B 45 16 1.0 8.3 2.6 0.8 0.9/1.1 0.0* 1.0
Kateřina Vejvodová HB Basket A 21 9 1.0 14.6 3.7 1.9 1.6/2.1 73.7 1.3
Martina Vlčková DSK Basketball B 46 17 1.0 7.6 3.2 0.1 1.1/1.4 0.0* 0.4
12 Jarmila Kubálková Babynec 35 20 1.0 6.1 2.5 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.0
Karolína Melichárková Sokol Nusle B 32 15 1.0 7.9 2.5 0.5 1.3/2.0 63.3 1.3
Lenka Slezáková BLC Sparta 39 18 1.0 6.6 0.7 1.5 0.6/1.4 0.0* 0.9
23 Kateřina Jiřičná Babynec 25 19 1.0 6.2 0.6 1.5 0.4/1.2 0.0* 1.1
Anna Červínová BK Pirelli A 36 19 1.0 6.1 2.7 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.5
Zuzana Holéczyová Legendy Litoměřice B 26 14 1.0 8.1 3.4 0.1 1.0/2.4 42.4 2.3
Karolína Robová Aritma Praha B 28 13 1.0 8.8 1.8 0.8 2.5/3.8 66.0 1.5
Klára Šubíková Aritma Praha B 31 20 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.5
Michala Ferbasová BK Pirelli A 35 15 1.0 7.5 3.3 0.1 0.7/0.9 0.0* 1.6
Kateřina Hladíková Sokol Dolní Počernice A 33 19 1.0 5.9 1.9 0.4 1.0/1.5 0.0* 1.4
Markéta Šrámková BC Libo 51 10 1.0 11.0 5.1 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.9
Pavla Kocmanová Legendy Litoměřice B 25 16 1.0 6.8 1.5 0.9 1.1/1.9 0.0* 0.4
Tereza Fabiánková HB Basket A 20 19 1.0 5.6 1.8 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.6
13 Lucie Havranová Babynec 39 22 1.0 4.8 2.0 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.2
Romana Panchártková HB Basket A 25 16 1.0 6.6 2.3 0.4 0.8/1.8 0.0* 2.4
Gabriela Maryšková Aritma Praha B 41 9 1.0 11.4 4.4 0.0 2.6/3.7 69.7 2.9
Michaela Kubíková TJ ČZU Praha 37 16 1.0 6.4 1.0 0.8 1.9/2.6 75.6 1.6
99 Jitka Pastrňáková Babynec 48 19 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.4
Tereza Ryšavá Sokol Nusle B 20 16 1.0 6.1 2.4 0.1 1.1/1.5 0.0* 1.0
Viktorie Havlová BK Pirelli A 30 8 1.0 12.1 4.9 0.3 1.6/2.5 65.0 1.0
Eliška Zahradníková HB Basket A 22 9 1.0 10.8 4.0 0.7 0.8/1.8 0.0* 0.9
Michaela Měrková Aritma Praha B 24 16 1.0 6.0 1.7 0.7 0.6/0.9 0.0* 1.2
Julie Potůčková HB Basket A 19 13 1.0 7.3 2.9 0.2 1.0/2.2 44.8 0.3
Nikola Feštrová BK Prosek A 26 10 1.0 9.4 2.2 1.2 1.4/3.0 46.7 1.1
Zuzana Novotná BLC Sparta 41 12 1.0 7.8 3.1 0.0 1.6/2.9 54.3 2.6
Tereza Vágnerová BC Libo 35 14 1.0 6.6 1.6 1.0 0.3/0.4 0.0* 0.9
Veronika Brabencová TJ ČZU Praha 42 20 1.0 4.6 1.5 0.5 0.3/0.4 0.0* 1.7
Žofia Vajdová HB Basket A 20 18 1.0 5.1 1.7 0.3 0.8/2.4 32.6 1.3
Sára Kordíková BLC Sparta 25 19 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
Zuzana Kalačová Sokol Dolní Počernice A 22 12 1.0 7.4 2.5 0.1 2.2/3.0 72.2 2.4
Zuzana Kosová DSK Basketball B 42 14 1.0 6.3 2.4 0.2 0.9/1.1 0.0* 0.8
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 22 19 1.0 4.6 1.7 0.0 1.3/2.3 54.5 0.4
Zuzana Urbániová BK Pirelli A 30 7 1.0 12.3 5.0 0.6 0.6/0.9 0.0* 2.4
Michaela Junková Aritma Praha B 21 18 1.0 4.7 1.3 0.5 0.5/0.7 0.0* 0.7
7 Veronika Mandíková Babynec 48 20 1.0 4.2 0.4 0.9 0.9/1.2 0.0* 1.8
Tereza Karasová HB Basket A 20 17 1.0 4.7 1.5 0.4 0.4/1.8 0.0* 0.7
Tereza Jandová HB Basket A 19 9 1.0 8.8 3.1 0.2 1.9/3.4 54.8 1.8
Daniela Psutková Legendy Litoměřice B 25 16 1.0 4.9 0.6 1.1 0.6/0.8 0.0* 2.6
16 Kristýna Ropická Babynec 38 13 1.0 5.9 2.1 0.2 1.3/1.8 0.0* 1.1
Klára Falladová Sokol Dolní Počernice A 24 20 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Pavla Feistnerová Aritma Praha B 38 9 1.0 8.4 2.4 0.3 2.6/3.8 67.6 2.7
Kristina Řezníčková TJ ČZU Praha 43 16 1.0 4.7 1.6 0.3 0.8/1.3 0.0* 2.4
Tereza Šalplachtová Aritma Praha B 23 17 1.0 4.4 1.2 0.5 0.4/0.5 0.0* 2.6
Viktorie Schovancová BK Prosek A 21 11 1.0 6.8 3.2 0.0 0.5/0.6 0.0* 1.6
Radka Zámostná BLC Sparta 50 5 1.0 14.0 5.2 0.6 1.8/4.0 45.0 0.2
Blanka Herclová BLC Sparta 36 4 1.0 16.8 7.8 0.0 1.3/2.3 55.6 0.8
Diana Schovancová BK Prosek A 21 11 1.0 5.7 1.7 0.5 0.9/1.4 0.0* 1.0
Chieh-Ni Wu Sokol Nusle B 23 20 1.0 3.1 0.9 0.4 0.2/0.3 0.0* 1.0
Marie Rene Janku Sokol Nusle B 19 16 1.0 3.8 1.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
15 Barbora Černá Babynec 26 15 1.0 4.0 1.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Martina Přibylová BK Pirelli A 36 14 1.0 4.0 1.4 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.8
Kristína Zídková Legendy Litoměřice B 24 17 1.0 3.2 1.4 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.8
Alice Kinclová HB Basket A 19 7 1.0 7.9 2.3 0.6 1.6/2.4 64.7 1.9
Kristina Michálková Sokol Dolní Počernice A 34 15 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.5
Michaela Tvrdíková BC Libo 27 5 1.0 10.4 3.8 0.2 2.2/2.8 78.6 1.4
Adéla Zápotocká Sokol Nusle B 20 10 1.0 5.1 1.1 0.8 0.5/0.9 0.0* 0.3
Veronika Knapová BLC Sparta 38 12 1.0 4.3 1.2 0.5 0.4/1.2 0.0* 2.1
Hana Krátošková BLC Sparta 41 14 1.0 3.6 1.2 0.1 0.8/1.1 0.0* 2.1
Radka Sedláková BC Libo 49 17 1.0 2.9 1.2 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.4
Barbora Bubeníková BC Libo 52 12 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.1 32.0 1.0
Veronika Márová Legendy Litoměřice B 28 11 1.0 4.4 1.9 0.1 0.3/1.0 0.0* 0.5
Lucie Nováková BK Prosek A 39 17 1.0 2.8 0.9 0.1 0.7/1.8 0.0* 2.1
Natálie Nájemníková Legendy Litoměřice B 24 15 1.0 3.1 1.1 0.3 0.2/0.5 0.0* 1.9
Markéta Šafránková HB Basket A 19 9 1.0 5.0 1.2 0.6 0.9/1.3 0.0* 0.6
Kristína Zbožínková TJ ČZU Praha 38 9 1.0 5.0 1.2 0.7 0.6/1.4 0.0* 1.3
Kateřina Vilhumová Sokol Dolní Počernice A 22 6 1.0 7.5 1.0 1.8 0.0/0.0 0.0* 2.3
Kristina Štelbacká BC Libo 25 10 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.9
Hana Kačírková TJ ČZU Praha 20 10 1.0 4.3 1.5 0.3 0.4/0.6 0.0* 0.8
Kateřina Pátková Legendy Litoměřice B 24 5 1.0 8.4 2.8 0.6 1.0/1.6 0.0* 1.0
Andrea Hájková HB Basket A 21 11 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.4
Daniela Hartmanová TJ ČZU Praha 22 12 1.0 3.4 0.7 0.7 0.1/0.1 0.0* 0.8
Katarina Urbániová BK Pirelli A 28 2 1.0 19.0 2.0 4.0 3.0/4.0 75.0 3.5
Gabriela Tmějová Legendy Litoměřice B 24 10 1.0 3.7 1.5 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.2
Alžběta Studénková Sokol Nusle B 21 10 1.0 3.6 0.9 0.2 1.2/2.2 54.5 1.6
Lucie Pertlíková BLC Sparta 25 6 1.0 6.0 2.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.0
Kamila Foltýnová DSK Basketball B 38 13 1.0 2.7 1.1 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Lois Isabelle Mennens Aritma Praha B 27 16 1.0 2.1 0.4 0.3 0.4/0.7 0.0* 0.4
Sabina Kandová BC Libo 48 19 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.2
Zuzana Stoklasová BC Libo 47 4 1.0 8.3 3.0 0.0 2.3/4.8 47.4 1.5
Barbora Ezrová BK Prosek A 29 4 1.0 8.0 2.3 1.0 0.5/1.3 0.0* 2.3
Tereza Sadílková BK Pirelli A 32 9 1.0 3.4 1.2 0.1 0.7/1.1 0.0* 2.2
Laura Hanousková Sokol Nusle B 22 14 1.0 2.1 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.8
Zuzana Vackářová BLC Sparta 29 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Lucie Zeithammerová DSK Basketball B 50 14 1.0 2.0 0.5 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.6
Šárka Miketová BK Prosek A 27 16 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Anna Holá HB Basket A 18 3 1.0 9.3 3.0 1.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Jaroslava Macháčková BC Libo 46 6 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.7 0.0* 0.8
Lucie Husáková DSK Basketball B 52 13 1.0 2.1 0.3 0.5 0.1/0.2 0.0* 0.8
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle B 19 8 1.0 3.4 1.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.6
8 Annelie Kubátová Babynec 22 12 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.3
Eliška Chalupová HB Basket A 18 9 1.0 2.8 1.1 0.1 0.2/1.0 0.0* 0.9
Barbora Hnaníčková Sokol Dolní Počernice A 30 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.6
Tereza Brožková Legendy Litoměřice B 29 10 1.0 2.5 0.9 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.7
Klára Havířová BK Prosek A 56 19 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Andrea Skřivánková TJ ČZU Praha 27 5 1.0 4.8 1.6 0.2 1.0/1.4 0.0* 1.8
Kateřina Barbier BC Libo 48 14 1.0 1.6 0.4 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.4
Kristýna Vighová Sokol Nusle B 24 4 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.8
17 Klára Matějčková Babynec 25 4 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Adéla Linhartová Aritma Praha B 21 14 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Alena Nováková BLC Sparta 39 11 1.0 1.8 0.5 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
Aneta Nekvindová TJ ČZU Praha 33 8 1.0 2.5 0.9 0.0 0.8/2.0 37.5 2.5
Klára Palatá BC Libo 45 7 1.0 2.9 1.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.1
Lucie Berová BLC Sparta 39 13 1.0 1.5 0.5 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.9
Marie Riegertová TJ ČZU Praha 20 3 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Terezie Rohlíková BLC Sparta 39 6 1.0 3.2 1.0 0.0 1.2/1.3 0.0* 0.8
Adéla Marková Aritma Praha B 27 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Andrea Drbohlavová BLC Sparta 22 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Veronika Kretíková BK Prosek A 26 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/2.0 25.0 1.8
Petra Heřmanová BC Libo 19 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.8 0.0* 0.3
Kateřina Sýkorová Legendy Litoměřice B 27 3 1.0 5.7 2.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 1.7
Barbora Vorlová BC Libo 24 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.3
Aneta Pavlicová Sokol Nusle B 18 2 1.0 8.0 1.5 1.5 0.5/2.0 25.0 0.5
Kateřina Vlková DSK Basketball B 40 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Veronika Polcarová Sokol Dolní Počernice A 31 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sofie Šturmová Sokol Nusle B 19 6 1.0 2.3 0.8 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.0
Eliška Svobodová BK Prosek A 26 8 1.0 1.6 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.5
21 Simona Karaffová Babynec 32 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/2.0 50.0 1.0
Vladimíra Egertová BC Libo 45 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.0
Barbora Kučerová HB Basket A 20 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Sandra Figalová TJ ČZU Praha 30 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Nela Čeňková TJ ČZU Praha 34 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Klára Chmelová TJ ČZU Praha 39 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Klára Matušková BC Libo 49 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Lucie Bambasová BK Prosek A 28 11 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
Lucie Staňková BLC Sparta 38 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Věra Heřmanová BC Libo 50 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.0
Jana Chwaszcz BK Pirelli A 36 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Magdaléna Kuklová BK Pirelli A 26 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Athina Kryšpínová Sokol Nusle B 18 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.8
Tereza Beranová BLC Sparta 40 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Barbora Synková Sokol Nusle B 18 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Řeháčková BK Prosek A 32 2 1.0 1.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Klára Murínová BLC Sparta 40 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Petra Čiperová BLC Sparta 38 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Eliška Semrádová HB Basket A 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Votrubová BK Prosek A 30 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Monika Němcová Aritma Praha B 24 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Alma Bahor Sokol Nusle B 22 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Tereza Šebestová BC Libo 33 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Veronika Pískačová Aritma Praha B 24 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.2
Monika Marečková BLC Sparta 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Zvoníková Sokol Nusle B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Votrubová BK Prosek A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Fürbacherová BLC Sparta 20 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Lucie Dušková BK Pirelli A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Temesgenová Sokol Dolní Počernice A 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Michlová TJ ČZU Praha 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Danešová BK Prosek A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vančurová BLC Sparta 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kofroňová Babynec 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Komínková BK Prosek A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Sedlářová TJ ČZU Praha 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Kovandová HB Basket A 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Taisia Erushina BK Pirelli A 25 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Barbora Toušková BLC Sparta 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Wimmerová BK Prosek A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jitka Kykalová BLC Sparta 58 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Andrea Procházková Aritma Praha B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Pilařová Aritma Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Zahoříková BC Libo 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Bělohlavová BK Pirelli A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Brzoňová BC Libo 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Vanduchová Sokol Nusle B 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Malinová BK Pirelli A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Světlana Slámová Babynec 35 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Veronika Hynková BK Prosek A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Petra Junková TJ ČZU Praha 39 35 15 1 8 4
Andrea Ulrichová BK Prosek A 25 30 8 5 5 4
Lucie Jirchářová Sokol Dolní Počernice A 21 30 14 2 5 4
Barbora Koubková Legendy Litoměřice B 27 29 6 5 8 4
Darina Jettmarová DSK Basketball B 42 27 8 4 6 5
Jitka Schmiegerová BK Prosek A 28 25 9 3 6 4
Tereza Vojtová Sokol Nusle B 20 23 7 4 6 3
Kamila Opluštilová BC Libo 45 25 11 0 5 3
Kateřina Lhotanová BK Pirelli A 35 22 10 0 10 4
5 Barbora Matějčková Babynec 25 27 13 0 3 4
Kateřina Křemenová HB Basket A 19 24 9 5 5 4
Lenka Spurná Legendy Litoměřice B 35 21 9 1 6 4
Simona Jindřichová TJ ČZU Praha 23 20 7 4 6 5
Hana Krupková Sokol Nusle B 20 18 7 3 6 3
4 Eva Skutilová Babynec 34 26 9 3 5 4
Helena Lipoldová DSK Basketball B 41 16 6 3 6 3
Eva Moučková BK Prosek A 27 25 6 5 5 3
Vendula Pouchová DSK Basketball B 23 29 10 2 4 3
Adéla Husáková DSK Basketball B 19 19 8 3 6 4
Lucie Mugan TJ ČZU Praha 42 17 7 3 5 5
Zuzana Vařeková BK Pirelli A 33 21 8 3 7 5
Anežka Nenadálová Sokol Nusle B 19 20 7 3 6 3
Lucia Michaličková Sokol Dolní Počernice A 24 25 8 2 4 5
Magdalena Bubeníková BC Libo 23 20 10 0 3 5
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle B 19 19 9 1 4 2
Veronika Kociánová Sokol Dolní Počernice A 23 22 8 5 1 3
Jana Kofroňová Sokol Nusle B 23 22 10 1 2 4
Alena Janošíková DSK Basketball B 42 16 4 4 2 4
Barbora Nováková HB Basket A 23 20 6 3 4 3
Lucie Zajícová BLC Sparta 38 17 6 0 7 5
Alma Bubeníčková Aritma Praha B 22