TJ ČZU Praha

Kategorie
Ženy
Soutěž
Přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 11. 2016
Kristina Řezníčková
kristina.reznickova@gmail.com
777 569 553

Trenér

od: 23. 9. 2022
Radek Švejdar
rsvejdar@centrum.cz
607 943 439

1. asistent trenéra

od: 23. 9. 2022
Kristína Zbožínková
kristina.zbozinkova@gmail.com

Adresa

TJ ČZU Praha z.s.
katedra TV
16021 Praha 6

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Veronika Brabencová 1982 168 40
Klára Chmelová 1985 184 37
Aneta Nekvindová 1991 178 31
Eliška Řezníčková 1993 178 29
Gabriela Prokopová 1993 179 29
Sandra Figalová 1994 28
Kateřina Michlová 1990 176 32
Kristina Řezníčková 1981 178 41
Kristína Zbožínková 1986 166 36
Lucie Mugan 1982 40
Nela Čeňková 1989 175 33
Michaela Kubíková 1987 163 35
Adéla Nováková 1987 35
Kateřina Scholzová 1988 188 34
Karolina Kubíčková 1996 177 26
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
129 Přebor (ženy) Domácí 3. 4. 2023 BLC Sparta :
125 Přebor (ženy) Domácí 27. 3. 2023 TJ ČZU Praha :
116 Přebor (ženy) Domácí 20. 3. 2023 Sokol Nusle B :
114 Přebor (ženy) Domácí 6. 3. 2023 TJ ČZU Praha :
103 Přebor (ženy) Domácí 27. 2. 2023 TJ ČZU Praha :
92 Přebor (ženy) Domácí 13. 2. 2023 TJ ČZU Praha :
89 Přebor (ženy) Domácí 30. 1. 2023 Babynec :
81 Přebor (ženy) Domácí 23. 1. 2023 TJ ČZU Praha :
76 Přebor (ženy) Domácí 16. 1. 2023 DSK Basketball B :
70 Přebor (ženy) Domácí 9. 1. 2023 TJ ČZU Praha :
63 Přebor (ženy) Domácí 12. 12. 2022 TJ ČZU Praha :
59 Přebor (ženy) Domácí 5. 12. 2022 Legendy Litoměřice B :
50 Přebor (ženy) Domácí 28. 11. 2022 TJ ČZU Praha :
48 Přebor (ženy) Domácí 21. 11. 2022 Basket Říčany :
37 Přebor (ženy) Domácí 14. 11. 2022 Aritma Praha B :
26 Přebor (ženy) Domácí 1. 11. 2022 BC Libo :
23 Přebor (ženy) Domácí 26. 10. 2022 TJ ČZU Praha :
15 Přebor (ženy) Domácí 18. 10. 2022 BK Pirelli A :
10 Přebor (ženy) Domácí 11. 10. 2022 TJ ČZU Praha :
4 Přebor (ženy) Domácí 4. 10. 2022 Sokol Dolní Počernice A :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 4. 10. 2022
18:20
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
Základní fáze Preview
2. kolo 11. 10. 2022
19:10
DSK Basketball B
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
3. kolo 18. 10. 2022
18:20
TJ ČZU Praha
BK Pirelli A
Základní fáze Preview
4. kolo 26. 10. 2022
19:00
Babynec
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
5. kolo 1. 11. 2022
18:20
TJ ČZU Praha
BC Libo
Základní fáze Preview
7. kolo 14. 11. 2022
00:00
TJ ČZU Praha
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
8. kolo 21. 11. 2022
00:00
TJ ČZU Praha
Basket Říčany
Základní fáze Preview
9. kolo 28. 11. 2022
00:00
Sokol Nusle B
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
10. kolo 5. 12. 2022
00:00
TJ ČZU Praha
Legendy Litoměřice B
Základní fáze Preview
11. kolo 12. 12. 2022
00:00
BLC Sparta
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
13. kolo 16. 1. 2023
00:00
TJ ČZU Praha
DSK Basketball B
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
BK Pirelli A
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
TJ ČZU Praha
Babynec
Základní fáze Preview
16. kolo 13. 2. 2023
00:00
BC Libo
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
Aritma Praha B
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
Basket Říčany
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
TJ ČZU Praha
Sokol Nusle B
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
Legendy Litoměřice B
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
TJ ČZU Praha
BLC Sparta
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 1.třída 1 38
2019/20 1.třída 1 38
2018/19 Přebor 11 26
2017/18 Přebor 8 27
2016/17 Přebor 4 30
2015/16 Přebor 6 33