Aritma Praha B

Kategorie
Ženy
Soutěž
Přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 7. 2013
Nataša Kubíčková
n.kubickova@skaritmabasketbal.cz
723 529 264

Adresa

SK Aritma Praha, z.s.
Nad Lávkou
16000 Praha 6

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Laura Bechyňová 1992 178 30
Hana Hybášková 2003 159 19
Ivana Kršková 2000 177 22
Monika Němcová 2000 182 22
Tereza Šalplachtová 2001 176 21
Denisa Vidmanová 1999 164 23
Eliška Gráfová 1999 172 23
Kamila Korimová 1990 174 32
Michaela Měrková 2000 184 22
Tereza Pilařová 1999 179 23
Julie Trková 2002 171 20
Alma Bubeníčková 2002 178 20
Michaela Junková 2003 174 19
Lois Isabelle Mennens 1997 25
Megan Němcová 2000 180 22
Klára Šubíková 1993 183 29
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
127 Přebor (ženy) Domácí 3. 4. 2023 Sokol Nusle B :
121 Přebor (ženy) Domácí 27. 3. 2023 Aritma Praha B :
115 Přebor (ženy) Domácí 20. 3. 2023 Basket Říčany :
109 Přebor (ženy) Domácí 6. 3. 2023 Aritma Praha B :
103 Přebor (ženy) Domácí 27. 2. 2023 TJ ČZU Praha :
97 Přebor (ženy) Domácí 20. 2. 2023 Aritma Praha B :
85 Přebor (ženy) Domácí 30. 1. 2023 Aritma Praha B :
79 Přebor (ženy) Domácí 23. 1. 2023 BC Libo :
73 Přebor (ženy) Domácí 16. 1. 2023 Aritma Praha B :
67 Přebor (ženy) Domácí 9. 1. 2023 Babynec :
61 Přebor (ženy) Domácí 12. 12. 2022 Aritma Praha B :
55 Přebor (ženy) Domácí 5. 12. 2022 BK Pirelli A :
49 Přebor (ženy) Domácí 28. 11. 2022 Aritma Praha B :
43 Přebor (ženy) Domácí 21. 11. 2022 DSK Basketball B :
37 Přebor (ženy) Domácí 14. 11. 2022 Aritma Praha B :
31 Přebor (ženy) Domácí 7. 11. 2022 Sokol Dolní Počernice A :
19 Přebor (ženy) Domácí 24. 10. 2022 BLC Sparta :
13 Přebor (ženy) Domácí 21. 10. 2022 Aritma Praha B :
7 Přebor (ženy) Domácí 10. 10. 2022 Legendy Litoměřice B :
1 Přebor (ženy) Domácí 5. 10. 2022 Aritma Praha B :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2022
19:00
Babynec
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
2. kolo 10. 10. 2022
19:45
Aritma Praha B
Legendy Litoměřice B
Základní fáze Preview
3. kolo 21. 10. 2022
19:10
BC Libo
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
4. kolo 24. 10. 2022
19:45
Aritma Praha B
BLC Sparta
Základní fáze Preview
6. kolo 7. 11. 2022
00:00
Aritma Praha B
Sokol Dolní Počernice A
Základní fáze Preview
7. kolo 14. 11. 2022
00:00
TJ ČZU Praha
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
8. kolo 21. 11. 2022
00:00
Aritma Praha B
DSK Basketball B
Základní fáze Preview
9. kolo 28. 11. 2022
00:00
Basket Říčany
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
10. kolo 5. 12. 2022
00:00
Aritma Praha B
BK Pirelli A
Základní fáze Preview
11. kolo 12. 12. 2022
00:00
Sokol Nusle B
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
Aritma Praha B
Babynec
Základní fáze Preview
13. kolo 16. 1. 2023
00:00
Legendy Litoměřice B
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
Aritma Praha B
BC Libo
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
BLC Sparta
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
17. kolo 20. 2. 2023
00:00
Sokol Dolní Počernice A
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
Aritma Praha B
TJ ČZU Praha
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
DSK Basketball B
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
Aritma Praha B
Basket Říčany
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
BK Pirelli A
Aritma Praha B
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
Aritma Praha B
Sokol Nusle B
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 Přebor 6 33
2019/20 Přebor 8 26
2018/19 Přebor 7 34
2017/18 Přebor 5 30
2016/17 Přebor 3 34
2015/16 Přebor 3 38