Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 19076
BK Snakes Ostrava B
Basket Valmez
17. 9. 2022
12:00
ZŠ Dvorského Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
45
65
12
7
20
25
39
47
Review
Skupina E 2. kolo 19079
BK Snakes Ostrava B
TBS Přerov
18. 9. 2022
10:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Tomáš Nevřela
26
93
11
27
14
49
23
63
Review
Skupina E 4. kolo 19084
TJ Šumperk
BK Snakes Ostrava B
2. 10. 2022
10:00
Hala Tyršův stadion Linda Vildová
Vojtěch Dostal
83
53
14
11
39
18
61
36
Review
Skupina E 5. kolo 19089
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
15. 10. 2022
12:15
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
33
80
3
22
12
42
19
62
Review
Skupina E 6. kolo 19092
BK Snakes Ostrava B
STRABAG Zlín
16. 10. 2022
12:15
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
44
64
8
16
18
29
30
42
Review
Skupina E 7. kolo 19097
BK Opava B
BK Snakes Ostrava B
5. 11. 2022
09:00
Víceúčelová hala Opava Matouš Přidal
David Tichý
105
43
29
9
58
22
81
38
Review
Skupina E 8. kolo 19100
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
6. 11. 2022
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
84
59
22
16
31
30
54
46
Review
Skupina E 9. kolo 19102
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Ostrava B
Bude upřesněno
-
ZŠ Družby Karviná
Preview
Skupina E 11. kolo 19111
TBS Přerov
BK Snakes Ostrava B
3. 12. 2022
13:00
Sokolovna Zdeněk Latík
Marek Bešina
89
57
23
18
47
26
70
35
Review
Skupina E 12. kolo 19115
Basket Valmez
BK Snakes Ostrava B
4. 12. 2022
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Josef Slavík
Břetislav Kraváček
65
25
14
9
31
14
57
21
Review
Skupina E 13. kolo 19116
BK Snakes Ostrava B
TJ Šumperk
14. 1. 2023
16:30
ZŠ Dvorského René Klapetek
Ondřej Chodura
55
66
7
15
25
30
42
49
Review
Skupina E 15. kolo 19124
STRABAG Zlín
BK Snakes Ostrava B
28. 1. 2023
14:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
86
40
15
10
32
17
58
28
Review
Skupina E 16. kolo 19128
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava B
29. 1. 2023
12:00
SH Krytý bazén Petr Opletal
Michal Slovák
82
32
23
12
43
17
61
22
Review
Skupina E 17. kolo 19132
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
18. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 18. kolo 19137
BK Snakes Ostrava B
BK Opava B
19. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 20. kolo 19141
BK Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karviná
12. 3. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Hráč Tým Věk
Tým Z 2B 3B TH TH %
BK Bizoni Náchod 10 14.6 2.7 5.4 /13.3 40.6
Kanonýři Josefov 8 16.1 3.9 7.0 /15.9 44.1
BA Tygři Louny 8 18.0 5.3 5.9 /12.5 47.0
BA 2006 Roudnice n.L. 9 31.0 3.2 9.3 /20.3 45.9
AŠ Mladá Boleslav 8 28.3 4.3 10.1 /23.1 43.8
BA LYNX Liberec 9 20.7 4.1 6.6 /14.2 46.5
Královští Sokoli 9 21.4 3.4 6.0 /14.1 42.5
STRABAG Zlín 13 19.2 5.5 7.7 /14.7 52.4
BC Nový Jičín 13 25.1 4.2 8.6 /8.6 100.0
Krnov 12 21.0 2.3 10.3 /19.6 52.8
TJ Šumperk 14 17.9 4.4 13.4 /27.4 49.0
Sokol Žižkov 6 28.2 2.0 11.5 /24.7 46.6
BC Benešov 7 16.9 1.1 7.4 /19.0 39.1
ŠSK Slaný 9 30.9 1.9 9.3 /17.7 52.5
TJ Thermia K. Vary 8 23.3 0.1 6.0 /13.6 44.0
BK Kladno 9 32.9 6.2 9.0 /17.1 52.6
BK Mariánské Lázně 9 26.3 4.2 10.8 /20.7 52.2
Válečníci Děčín B 9 17.0 11.2 6.4 /12.3 52.3
BK Sokolov 9 22.7 7.0 10.8 /18.2 59.1
SŠB Pardubice 9 15.3 4.6 8.0 /16.6 48.3
Sokol Nová Paka 9 30.7 6.0 9.3 /17.9 52.2
Opava B 12 25.1 7.9 9.5 /16.8 56.7
BC Kolín 8 23.0 6.1 8.4 /16.3 51.5
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 8 19.1 5.8 9.0 /20.6 43.6
Sokol Karviná 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Snakes Ostrava B 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basket Valmez 11 21.2 6.6 8.6 /16.0 54.0
BK Medvědi Tábor 6 35.0 2.3 14.0 /25.0 56.0
SKB Strakonice 5 25.4 5.2 10.2 /19.8 51.5
Přerov 11 24.6 4.1 10.1 /19.9 50.7
BŠ Tygři Praha C 6 31.0 4.7 7.8 /13.5 58.0
SK Renocar Podolí 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BBK Blansko 16 21.6 3.6 7.4 /16.8 44.2
SKB Rokycany 6 20.8 7.3 12.0 /23.5 51.1
Basket Kohouti 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SKB Česká Třebová 16 21.1 6.3 6.9 /14.9 46.2
SAM Brno 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basketbal TJ Svitavy 12 19.3 4.9 7.3 /18.8 38.7
SK Žabovřesky 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
TJ Znojmo 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 7 3 4 0 - - -
Zajistí pořadatel 9 4 5 0 - - -
Vyplel David 3 1 2 0 - - -
Volný David 1 0 1 0 - - -
Vildová Linda 1 1 0 0 - - -
Veselý Jiří 4 4 0 0 - - -
Veselá Lucie 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 2 2 0 0 - - -
Večeřová Tereza 6 2 4 0 - - -
Vávra Petr 1 1 0 0 - - -
Válek Jakub 3 0 3 0 - - -
Urbánek Štěpán 6 3 3 0 - - -
Týř Pavel 1 1 0 0 - - -
Tomášek Daniel 2 0 2 0 - - -
Toboláková Barbora 3 3 0 0 - - -
Tichý David 3 0 3 0 - - -
Tesař Michal 1 1 0 0 - - -
Tesař Ondřej 1 1 0 0 - - -
Tauber Pavel 1 0 1 0 - - -
Štancl Dominik 7 5 2 0 - - -
Špinka Ondřej 1 0 1 0 - - -
Šorf Martin 3 1 2 0 - - -
Šmíd Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Šlehofer Martin 3 0 3 0 - - -
Ščurek Vojtěch 4 3 1 0 - - -
Svoboda Kryštof 1 0 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 0 1 0 - - -
Strmiska Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Slovák Michal 1 0 1 0 - - -
Slovák Roman 2 1 1 0 - - -
Slouková Sandra 4 2 2 0 - - -
Slouková Daniela 2 1 1 0 - - -
Slezák Jiří 2 1 1 0 - - -
Slavík Josef 1 1 0 0 - - -
Slanina Prokop 2 0 2 0 - - -
Skoumalová Eliška 1 1 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 - - -
Schambergerová Barbora 2 1 1 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 1 1 0 0 - - -
Shumskyy Mykhaylo 2 1 1 0 - - -
Sehnal Jiří 2 1 1 0 - - -
Roubiček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Račanský Martin 3 2 1 0 - - -
Přidal Matouš 2 1 1 0 - - -
Průša Jan 1 0 1 0 - - -
Povolný Jáchym 1 0 1 0 - - -
Posker Jan 3 0 3 0 - - -
Porvich Lubomír 1 1 0 0 - - -
Pommer Roman 1 0 1 0 - - -
Poliček Pavel 3 3 0 0 - - -
Polda Tomáš 7 5 2 0 - - -
Polák Richard 4 1 3 0 - - -
Poláček Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 5 3 2 0 - - -
Petrisko Lukáš 3 3 0 0 - - -
Pešek Jakub 1 0 1 0 - - -
Perlík Michal 1 1 0 0 - - -
Pechová Aneta 2 1 1 0 - - -
Pavýza Jiří 3 1 2 0 - - -
Pačovský Jan 1 0 1 0 - - -
Orlewski Adam 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 4 3 1 0 - - -
Olbort Jan 4 0 4 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 2 1 1 0 - - -
Němec Karel 10 7 3 0 - - -
Nehoda Pavel 1 1 0 0 - - -
Mynarčík Petr 2 2 0 0 - - -
Mužík Jiří 1 0 1 0 - - -
Morávek Tomáš 3 1 2 0 - - -
Moravcová Lucie 1 0 1 0 - - -
Mikšík Milan 2 1 1 0 - - -
Michlík Radek 3 2 1 0 - - -
Michal Patrik 5 0 5 0 - - -
Melzer Ondřej 1 1 0 0 - - -
Matulka Jan 1 0 1 0 - - -
Martínek Karel 2 0 2 0 - - -
Marek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Mainuš Michal 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 6 3 3 0 - - -
Lysov Fedor 1 0 1 0 - - -
Lukeš Libor 2 2 0 0 - - -
Liga Jakub 2 1 1 0 - - -
Latík Zdeněk 7 6 1 0 - - -
Kundert Mattias 1 0 1 0 - - -
Kunclová Natálie 4 2 2 0 - - -
Kuděj David 1 0 1 0 - - -
Kučírek Pavel 4 2 2 0 - - -
Krčmář Dominik 6 5 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 7 2 5 0 - - -
Kratochvílová Diana 1 0 1 0 - - -
Kraina Tomáš 2 2 0 0 - - -
Kovář Jan 2 1 1 0 - - -
Kout Jan 1 1 0 0 - - -
Koranda Vladimír 1 1 0 0 - - -
Kolář Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Kohout Marek 3 0 3 0 - - -
Kočí Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Kočárník Vojta 1 0 1 0 - - -
Kmošek Jakub 1 1 0 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Kinka Roman 4 2 2 0 - - -
Keřt Lukáš 2 0 2 0 - - -
Karásek Jan 5 4 1 0 - - -
Karafiát Kamil 2 2 0 0 - - -
Jurník Vojtěch 3 1 2 0 - - -
Jurda Aleš 1 0 1 0 - - -
Josefus Ondřej 2 1 1 0 - - -
Jodl Jiří 1 0 1 0 - - -
Jiříček Petr 2 0 2 0 - - -
Jedličková Kateřina 6 1 5 0 - - -
Jaroš Milan 7 4 3 0 - - -
Jarolímek Otto 4 1 3 0 - - -
Jansová Kristýna 6 4 2 0 - - -
Janovský Jaroslav 2 0 2 0 - - -
Janda Martin 1 1 0 0 - - -
Chodura Ondřej 1 0 1 0 - - -
Chlup Aleš 2 1 1 0 - - -
Humlová Lucie 1 0 1 0 - - -
Hudec Filip 1 1 0 0 - - -
Hovorka Petr 1 0 1 0 - - -
Hošťálek Jan 1 0 1 0 - - -
Holaň Dominik 3 1 2 0 - - -
Hecl Jan 2 2 0 0 - - -
Havlíček Petr 1 1 0 0 - - -
Hacklová Rozálie 2 0 2 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Frintová Bára 1 1 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 1 1 0 - - -
Frána Petr 4 4 0 0 - - -
Foltýnová Andrea 2 1 1 0 - - -
Flaisigová Aneta 1 1 0 0 - - -
Fichtner Ondřej 1 1 0 0 - - -
Fiedler Petr 2 1 1 0 - - -
Fiala Petr 4 3 1 0 - - -
Fanta Jiří 1 1 0 0 - - -
Dvořák Adam 4 1 3 0 - - -
Dub Michal 2 1 1 0 - - -
Dostal Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Dolinek Ivo 8 8 0 0 - - -
Doležal Vratislav 4 1 3 0 - - -
Dočkal Petr 6 2 4 0 - - -
Černohorský Marek 1 1 0 0 - - -
Čarnecký Martin 6 5 1 0 - - -
Čabala Tadeáš 1 0 1 0 - - -
Buršík Petr 1 0 1 0 - - -
Bukovský Michal 1 0 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 2 0 0 - - -
Bráblík Jan 2 2 0 0 - - -
Borek Dan 6 3 3 0 - - -
Billík Dennis 1 1 0 0 - - -
Bešina Marek 2 1 1 0 - - -
Beran Antonín 3 1 2 0 - - -
Bělka Michal 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 1 1 0 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře