Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C1 1. kolo 329
AŠ Mladá Boleslav
BK Česká Lípa
14. 1. 2023
14:00
IX. základní škola Pavel Velda
Miloš Nesvadba
67
43
15
8
32
21
48
32
Review
Skupina C1 1. kolo 331
Sokol Nusle
Basket Slovanka "B"
14. 1. 2023
15:00
TJ Sokol Nusle Jan Lejčko
Pavel Týř
28
35
2
12
14
21
18
25
Review
Skupina C1 1. kolo 330
BC Wizards Újezd nad Lesy
BK Brandýs nad Labem
14. 1. 2023
15:15
Hala U Váhy Barbora Jiroušková
Alžběta Rýcová
27
55
4
14
12
24
22
39
Review
Skupina C1 2. kolo 332
BC Wizards Újezd nad Lesy
Basket Slovanka "B"
15. 1. 2023
10:00
Hala U Váhy Alžběta Rýcová
Vladimír Pádivý
37
29
11
9
23
20
28
23
Review
Skupina C1 2. kolo 333
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
15. 1. 2023
13:30
TJ Sokol Nusle Miloslav Jon
Pavel Týř
35
43
6
11
18
12
25
22
Review
Skupina C1 3. kolo 334
BK Brandýs nad Labem
Basket Slovanka "B"
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C1 3. kolo 335
AŠ Mladá Boleslav
BC Wizards Újezd nad Lesy
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C1 3. kolo 336
BK Česká Lípa
Sokol Nusle
28. 1. 2023
14:00
ZŠ Slovanka Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
34
58
7
10
15
28
24
42
Review
Skupina C1 4. kolo 337
AŠ Mladá Boleslav
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C1 4. kolo 338
BK Česká Lípa
BC Wizards Újezd nad Lesy
29. 1. 2023
13:30
ZŠ Slovanka Matyáš Fichtner
Ondřej Fichtner
81
41
21
6
43
20
59
31
Review
Skupina C1 5. kolo 339
BC Wizards Újezd nad Lesy
Sokol Nusle
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina C1 5. kolo 340
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
18. 2. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C1 5. kolo 341
Basket Slovanka "B"
BK Česká Lípa
18. 2. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina C1 6. kolo 342
BK Brandýs nad Labem
BK Česká Lípa
19. 2. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C1 6. kolo 343
Basket Slovanka "B"
AŠ Mladá Boleslav
19. 2. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina C1 7. kolo 344
Basket Slovanka "B"
BC Wizards Újezd nad Lesy
4. 3. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina C1 7. kolo 345
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
4. 3. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C1 8. kolo 346
BK Brandýs nad Labem
BC Wizards Újezd nad Lesy
5. 3. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C1 8. kolo 347
Basket Slovanka "B"
Sokol Nusle
5. 3. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina C1 8. kolo 348
BK Česká Lípa
AŠ Mladá Boleslav
19. 1. 2023
17:30
Sportovní hala Vitaliy Shumskyy
Mykhaylo Shumskyy
69
38
18
13
32
19
53
29
Review
Skupina C1 9. kolo 349
Sokol Nusle
AŠ Mladá Boleslav
25. 3. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
Skupina C1 9. kolo 350
BC Wizards Újezd nad Lesy
BK Česká Lípa
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina C1 10. kolo 351
BC Wizards Újezd nad Lesy
AŠ Mladá Boleslav
26. 3. 2023
-
Preview
Skupina C1 10. kolo 352
Sokol Nusle
BK Česká Lípa
26. 3. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
Skupina C1 10. kolo 353
Basket Slovanka "B"
BK Brandýs nad Labem
26. 3. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina C1 11. kolo 354
BK Česká Lípa
BK Brandýs nad Labem
15. 4. 2023
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C1 11. kolo 355
AŠ Mladá Boleslav
Basket Slovanka "B"
15. 4. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C1 12. kolo 356
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
16. 4. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C1 12. kolo 357
BK Česká Lípa
Basket Slovanka "B"
16. 4. 2023
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C1 12. kolo 358
Sokol Nusle
BC Wizards Újezd nad Lesy
16. 4. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 15 13 1.0 27.7 9.2 1.6 4.5/13.0 34.9 2.2
Eliška Vohradská ŠSK Příbram 16 12 1.0 27.4 12.2 0.1 2.8/5.7 50.0 1.8
Karolína Krolopová BCM Sokolov 15 15 1.0 20.0 8.7 0.1 2.5/4.2 58.7 2.5
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 15 13 1.0 21.2 8.2 0.6 3.1/6.8 45.5 3.3
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 15 11 1.0 23.0 9.5 0.2 3.5/7.5 47.0 2.5
Aneta Svátková Bor 15 12 1.0 20.6 9.5 0.0 1.6/5.4 29.2 2.3
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 15 8 1.0 29.4 12.8 0.0 3.9/6.4 60.8 1.3
Karolína Novotná ASK Lovosice 15 15 1.0 13.7 6.5 0.1 0.5/2.7 20.0 2.3
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 14 13 1.0 15.1 6.3 0.1 2.2/5.0 44.6 2.0
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 15 15 1.0 13.1 5.3 0.1 2.1/4.7 45.7 2.9
Barbora Podzimková Basket Říčany 15 8 1.0 23.9 10.8 0.3 1.6/3.4 48.1 0.6
Adéla Garajová BCM Sokolov 14 14 1.0 13.4 6.4 0.0 0.6/2.3 28.1 2.6
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 14 9 1.0 19.9 8.9 0.0 2.1/4.6 46.3 1.4
Eliška Zdobinská ŠSK Příbram 15 12 1.0 14.8 6.9 0.0 1.0/2.6 38.7 2.3
Viktorie Smolová ASK Lovosice 16 12 1.0 13.5 5.2 0.6 1.4/4.3 33.3 2.0
Lucie Pelikánová BC Benešov 15 12 1.0 13.0 5.9 0.1 0.9/2.8 32.4 2.3
Tereza Vaňáčová ŠSK Příbram 16 9 1.0 17.3 8.0 0.2 0.7/1.6 0.0* 2.3
Tereza Čechová SKB Rokycany 14 10 1.0 15.4 7.0 0.2 0.8/3.0 26.7 2.4
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 13 14 1.0 10.9 4.7 0.1 1.3/3.6 36.0 2.4
Nikola Ježová BK Blansko 15 6 1.0 24.3 11.3 0.0 1.7/3.8 43.5 2.2
41 Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 15 10 1.0 14.5 5.8 0.3 2.0/4.5 44.4 0.9
Anna Horová Basket Slovanka "B" 15 10 1.0 14.4 6.3 0.2 1.2/3.5 34.3 2.6
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 15 13 1.0 11.0 4.8 0.1 1.1/2.2 48.3 1.6
Amálie Risplerová SKB Rokycany 14 14 1.0 10.1 4.5 0.0 1.1/2.9 36.6 2.0
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 15 10 1.0 14.0 5.9 0.1 1.9/4.6 41.3 1.4
Linda Simandlová BK Brandýs n. L. 14 14 1.0 9.9 4.1 0.1 1.4/3.2 44.4 1.9
Kira Krejčí BK Česká Lípa 15 14 1.0 9.9 4.4 0.0 1.1/2.6 41.7 2.2
Klára Kočová SKB Rokycany 15 13 1.0 10.4 4.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 3.8
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 15 14 1.0 9.6 4.7 0.0 0.1/1.4 0.0* 2.9
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 15 12 1.0 10.8 5.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.8
Ema Kutinová SKB Rokycany 12 6 1.0 21.5 8.3 1.0 1.8/3.8 47.8 2.5
19 Natálie Topolová BKj. Kralupy n.V. 14 10 1.0 12.9 6.0 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.6
Petra Srbová BC Benešov 15 11 1.0 11.6 5.2 0.0 1.3/4.2 30.4 2.1
Lucie Málková Basket Říčany 15 9 1.0 14.2 7.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
16 Sabina Valášková Sokol Kladno 15 13 1.0 9.8 4.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 16 11 1.0 11.1 4.8 0.0 1.5/3.0 48.5 2.5
17 Aneta Kounovská Sokol Kladno 14 10 1.0 12.0 4.7 0.5 1.1/3.4 32.4 2.4
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 14 15 1.0 8.0 2.9 0.5 0.9/1.8 0.0* 1.6
Aneta Helisová BK Brandýs n. L. 15 14 1.0 8.5 3.3 0.3 1.1/4.8 22.4 2.5
Alica Gazdová Bor 15 9 1.0 13.2 5.4 0.0 2.3/4.7 50.0 3.2
9 Sofia Padevětová Sokol Kladno 14 10 1.0 11.8 5.0 0.1 1.5/2.5 60.0 1.7
7 Tereza Dřímalová Basket Řičany "B" 14 12 1.0 9.6 4.1 0.2 0.9/2.5 36.7 0.0
Barbora Dudová Basket Říčany 16 10 1.0 11.5 5.4 0.0 0.7/2.2 31.8 2.0
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 15 5 1.0 22.8 9.0 0.6 3.0/5.8 51.7 1.6
Nela Nedomová ASK Lovosice 16 15 1.0 7.5 3.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.9
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 15 1.0 7.4 3.0 0.1 1.0/2.3 42.9 1.9
27 Elena Milotová BKj. Kralupy n.V. 15 13 1.0 8.4 3.8 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.6
33 Kateřina Loudová BKj. Kralupy n.V. 15 13 1.0 8.4 4.1 0.1 0.0/0.2 0.0* 2.8
Monika Nedorostová ASK Lovosice 14 13 1.0 8.3 3.7 0.1 0.7/2.6 26.5 1.7
Vanda Brandalíková Basket Říčany 15 9 1.0 11.8 4.8 0.0 2.2/4.1 54.1 0.4
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 16 7 1.0 14.9 6.1 0.6 0.9/3.4 25.0 1.3
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 12 1.0 8.6 3.7 0.1 1.0/3.5 28.6 1.8
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 13 1.0 7.8 3.2 0.2 1.1/5.2 20.6 1.7
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 14 10 1.0 10.1 4.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
Eliška Šimková BA Tygřice Louny 16 15 1.0 6.7 3.1 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.5
Justýna Harantová SKB Rokycany 14 14 1.0 7.0 3.0 0.1 0.6/2.0 28.6 1.9
Bára Vernerová ASK Lovosice 13 15 1.0 6.5 2.6 0.0 1.3/3.1 40.4 2.3
Barbora Štěpová Nobiles 14 5 1.0 18.8 8.2 0.0 2.4/6.6 36.4 3.6
Kateřina Pechačová Bor 14 11 1.0 8.5 4.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.7
Šárka Smítková Basket Říčany 15 7 1.0 13.3 6.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Štěpánka Šmídová ŠSK Příbram 14 12 1.0 7.8 3.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.5
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 15 12 1.0 7.7 3.5 0.2 0.2/1.3 0.0* 1.3
9 Marie Chmelíková Basket Řičany "B" 14 12 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.0
Ema Václavíková Nobiles 14 12 1.0 7.4 3.3 0.0 0.8/2.1 36.0 1.9
Klára Kottová BCM Sokolov 15 16 1.0 5.4 2.4 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.5
Natálie Ouředníčková BK Brandýs n. L. 15 14 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.6
Eliška Čadková ŠSK Příbram 14 8 1.0 10.6 5.1 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.5
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 13 8 1.0 10.6 3.8 0.4 2.0/3.3 61.5 2.9
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 15 10 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.4 33.3 1.8
Barbora Plánková TBS Přerov 15 4 1.0 21.0 10.0 0.3 0.3/1.5 0.0* 2.3
Natálie Waitzmanová BK Brandýs n. L. 14 13 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.2
Anna Růžičková SKB Rokycany 14 12 1.0 6.9 3.0 0.1 0.7/1.5 0.0* 0.6
Sofie Poborská SKB Rokycany 14 11 1.0 7.5 3.4 0.0 0.7/2.4 30.8 2.1
Emma Čamborová Basket Říčany 15 12 1.0 6.8 3.1 0.0 0.7/1.6 0.0* 0.8
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 16.2 8.0 0.0 0.2/1.8 0.0* 2.2
Natálie Jedrzejczyková TJ Loko Krnov 15 7 1.0 11.4 3.9 0.7 1.6/3.3 47.8 1.4
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov 15 6 1.0 13.2 6.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
4 Zuzana Macáková BKj. Kralupy n.V. 15 9 1.0 8.8 3.6 0.0 1.7/3.6 46.9 1.8
Adéla Petrová TJ Loko Krnov 14 6 1.0 13.2 6.0 0.0 1.2/3.0 38.9 3.0
Johana Blaško BK Ústí nad Orlicí 15 7 1.0 11.0 5.1 0.0 0.7/2.7 26.3 0.7
Barbora Naxerová Basket Říčany 15 5 1.0 15.0 7.4 0.0 0.2/1.4 0.0* 0.6
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 14 4 1.0 17.8 8.3 0.0 1.3/3.5 35.7 1.3
Kateryna Pryimak Nobiles 14 11 1.0 6.5 2.7 0.0 1.0/3.4 29.7 0.6
Kateřina Vacková Basket Říčany 15 7 1.0 9.6 4.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Tereza Hejnová BK Česká Lípa 14 13 1.0 5.2 2.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.8
Estella Faltysová BK Ústí nad Orlicí 14 7 1.0 9.6 4.0 0.4 0.3/1.6 0.0* 1.6
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 14 15 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/2.5 24.3 1.3
Natálie Kulatá Nobiles 14 12 1.0 5.3 2.3 0.1 0.4/1.8 0.0* 0.8
Lilien Krejčíková SKB Rokycany 15 11 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
15 Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 15 13 1.0 4.9 2.2 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.0
Emma Podhrázská BCM Sokolov 13 13 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/2.2 53.6 1.8
Elen Honková Basket Opava 2010 16 6 1.0 10.5 4.3 0.0 1.8/3.7 50.0 1.8
Ema Zabranská BK Ústí nad Orlicí 15 6 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.5
Aneta Hönigová BK Levhartice Chomutov "B" 15 8 1.0 7.8 3.6 0.0 0.5/0.6 0.0* 1.6
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 14 5 1.0 12.4 5.4 0.0 1.6/2.8 57.1 1.4
Amálie Albrechtová BK Česká Lípa 14 10 1.0 6.1 2.8 0.0 0.5/2.6 19.2 0.8
Tereza Strbáčková K2 Prostějov "B" 15 7 1.0 8.7 4.3 0.0 0.1/1.4 0.0* 2.3
Marie Broďáková BK Blansko 14 4 1.0 15.0 7.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.3
Ella Alexová BK Blansko 13 6 1.0 9.8 4.5 0.2 0.3/2.0 16.7 2.0
Valerie Marková K2 Prostějov "B" 14 6 1.0 9.7 4.5 0.0 0.7/1.2 0.0* 0.5
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 15 16 1.0 3.6 1.4 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.3
Karla Janková TBS Přerov 15 7 1.0 8.0 3.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.0
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov "B" 15 8 1.0 6.9 3.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.4
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 13 7 1.0 7.9 3.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Kristýna Šmögerová BK Ústí nad Orlicí 15 7 1.0 7.9 3.7 0.0 0.4/2.3 18.8 1.0
Theodora Ulrichová Nobiles 14 12 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/1.9 0.0* 0.8
Adéla Ryšavá Nobiles 14 12 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.3
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 4.9 2.2 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.5
Anna Kundrátová BK Levhartice Chomutov "B" 15 15 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.9
Marie Heřmanová BCM Sokolov 14 3 1.0 17.7 7.3 1.0 0.0/1.7 0.0* 2.3
Františka Baborovská BCM Sokolov 13 14 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
Anna Kulíšková TBS Přerov 15 6 1.0 8.7 4.2 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.0
Aneta Šašková BC Benešov 14 11 1.0 4.6 2.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.5
Ema Gotvaldová K2 Prostějov "B" 14 7 1.0 7.3 3.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 3.4
Kateřina Bulová TBS Přerov 15 7 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/2.4 35.3 1.6
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 14 16 1.0 3.1 0.8 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.9
Tereza Kubešová BK Blansko 15 6 1.0 8.2 3.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
Magdalena Kopková Bor 15 12 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Sophie Svobodová BC Benešov 15 7 1.0 6.7 3.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Lucie Mládková Bor 14 11 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.3
Vanda Zacharová TBS Přerov 14 6 1.0 7.8 3.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Michaela Vitnerová K2 Prostějov "B" 15 4 1.0 11.5 4.8 0.3 1.3/2.5 50.0 2.3
Katka Debefová Příbor 13 5 1.0 9.2 4.0 0.0 1.2/2.0 60.0 0.2
Beáta Klimešová BC Benešov 15 10 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
Angela Poláchová Žabiny Brno B 14 6 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.5 46.7 1.3
Linda Procházková Basket Říčany 15 8 1.0 5.6 2.8 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.6
18 Anna Perglová Sokol Kladno 14 10 1.0 4.5 1.9 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.1
Magdalena Kulihová Příbor 15 6 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.3
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov "B" 15 6 1.0 7.5 3.2 0.2 0.7/3.5 19.0 1.7
Sára Koňařová K2 Prostějov "B" 15 7 1.0 6.4 2.7 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.7
Kateřina Škorpilová BK Brandýs n. L. 14 10 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.2
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 15 8 1.0 5.6 2.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.6
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 15 16 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Linda Vlková TJ Sokol Blatná 16 10 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Lucie Vorlická Basket Slovanka "B" 15 6 1.0 7.3 1.8 0.8 1.2/2.0 58.3 1.8
Lída Straková Příbor 14 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/3.2 31.3 1.4
Lucie Monsportová Příbor 13 4 1.0 10.8 4.5 0.5 0.3/1.0 0.0* 2.3
Anežka Moravcová BK Česká Lípa 14 12 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.7
Natálie Slaninová BC Benešov 15 8 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.8 0.0* 0.6
Lian Al Taji Basket Slovanka "B" 15 11 1.0 3.9 1.5 0.1 0.5/1.3 0.0* 2.3
19 Justýna Melicharová Sokol Kladno 14 11 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.3
17 Veronika Procházková BKj. Kralupy n.V. 13 10 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.0
Petra Šípková Basket Slovanka "B" 14 7 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 15 2 1.0 20.5 8.5 0.5 2.0/2.5 80.0 3.0
Elen Havlíčková TJ Loko Krnov 14 6 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.5
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 14 6 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.5
Natálie Rálková BC Benešov 16 7 1.0 5.7 2.6 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.7
22 Adéla Valášková Sokol Kladno 13 10 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.4
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 14 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.9
Daniela Tonková Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 19.5 9.0 0.0 1.5/7.5 20.0 4.5
Lucie Kopáňková BC Benešov 14 9 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.4
Ema Hájková Basket Říčany 15 9 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 14 6 1.0 6.3 1.8 0.5 1.2/2.0 58.3 0.8
4 Karolína Shonová Sokol Kladno 15 12 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
15 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 13 10 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
Aneta Slabá Basket Slovanka "B" 14 4 1.0 9.0 4.0 0.3 0.3/1.8 0.0* 2.3
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 15 9 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 14 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Kamila Augustinová Basket Slovanka "B" 14 4 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.8
Emílie Bartošová Bor 15 12 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.2
Nela Sumcová Panter Javorník 13 3 1.0 12.0 5.3 0.0 1.3/4.7 28.6 0.3
Eliška Průchová BK Brandýs n. L. 14 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Lucie Krejčí Příbor 15 2 1.0 18.0 8.5 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 14 13 1.0 2.7 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.5
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 16 13 1.0 2.7 1.1 0.2 0.1/0.5 0.0* 2.5
Anna Honalová BK Brandýs n. L. 15 14 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.9 0.0* 1.5
Viktorie Alexová BK Blansko 15 5 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/2.8 28.6 1.4
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 13 2 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Viktorie Čepková TJ Loko Krnov 15 5 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.2
Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 15 10 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.3 30.4 1.9
Eva Woźnická BK Lvice Litoměřice 14 4 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Viktorie Vaverková BK Brandýs n. L. 15 3 1.0 11.0 4.7 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 14 12 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.5
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 15 8 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.6
Nela Bukovská Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 15.5 6.5 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
Anna Antonová Žabiny Brno B 15 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Šarlota Kusáková Žabiny Brno B 15 4 1.0 7.5 3.0 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.5
Kemi Samuel Basket Slovanka "B" 14 10 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.1
7 Nikola Holásková Sokol Kladno 14 10 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
Zuzana Marešová ŠSK Příbram 15 10 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Karolína Šmatláková ŠSK Příbram 14 9 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Sára Přibíková BA Tygřice Louny 15 14 1.0 2.1 0.9 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.5
Elizabeth Čekalová Basket Slovanka "B" 14 3 1.0 9.7 3.0 0.3 2.7/5.3 50.0 0.0
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.4
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 14 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 14 12 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Karolína Křížová Basket Slovanka "B" 14 13 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.9
Jana Gazdošová TBS Přerov 14 7 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.9
Johana Tláskalová BK Levhartice Chomutov "B" 14 10 1.0 2.8 1.1 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Julie Ondroušková Nobiles 14 11 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/1.2 0.0* 2.1
Magdalena Pozdílková Basket Slovanka "B" 14 7 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Natálie Jahodová Basket Opava 2010 15 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.5
Valérie Kůstková BC Benešov 14 8 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.9
Barbora Nešporová BK Ústí nad Orlicí 14 5 1.0 5.4 1.8 0.2 1.2/3.4 35.3 1.8
Viktorie Michalovová Basket Říčany 15 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 13 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.9
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 14 10 1.0 2.7 0.7 0.0 1.3/3.1 41.9 1.6
Viktorie Holomková Panter Javorník 14 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
8 Eliška Kadlecová Sokol Kladno 14 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/1.0 0.0* 2.2
Veronika Šamlotová Žabiny Brno B 14 6 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.8
Vanesa Peclinovská Bor 13 8 1.0 3.3 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Hájková BK Brandýs n. L. 15 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
14 Pavla Kratochvílová Sokol Kladno 16 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Dominika Přívětivá TBS Přerov 15 7 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.9
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 14 14 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov "B" 15 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Karolína Vlková Příbor 15 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.6
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 15 7 1.0 3.6 1.3 0.1 0.6/1.7 0.0* 1.3
Eva Horká Basket Řičany "B" 14 11 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.0
Alžběta Matyšková Basket Opava 2010 15 5 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/2.2 18.2 2.6
Iva Popelková BK Blansko 15 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Anežka Voláková SKB Rokycany 14 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Lucie Palová TJ Loko Krnov 13 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.3
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 13 7 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.9
Valérie Suková BC Benešov 14 12 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Adéla Kovačiková Panter Javorník 15 5 1.0 4.6 1.6 0.4 0.2/0.8 0.0* 1.6
10 Anna Opálková Sokol Kladno 14 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Ema Trčálková AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.8
Karolína Dufková Žabiny Brno B 14 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
Adéla Bednářová K2 Prostějov "B" 15 1 1.0 22.0 10.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sabina Adamcová BK Vyškov 14 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 3.5
Karolína Drápalová BA Tygřice Louny 16 11 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.0
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 15 3 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.7
Julie Paličková TBS Přerov 15 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Kubíková BK Vyškov 14 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Aneta Kalousová BC Benešov 14 10 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Eliška Stašková Bor 14 10 1.0 2.1 0.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.7
Eliška Bílková Žabiny Brno B 14 6 1.0 3.5 1.2 0.2 0.7/1.2 0.0* 2.3
Valentýna Hrušková Příbor 15 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
13 Ema Taylor Earl Sokol Kladno 14 10 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Lucie Vaňáčová ŠSK Příbram 12 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
Anna Šoralová SKB Rokycany 15 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Karolína Kůrková K2 Prostějov "B" 14 7 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.6
Nikola Kůželová BK Levhartice Chomutov "B" 14 16 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
Anežka Zemanová BCM Sokolov 13 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.8
Kristýna Kubíková BK Blansko 15 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Karolína Bartůňková ŠSK Příbram 15 7 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 15 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Miklová Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Magda Reisiglová BK Blansko 15 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Anna Procházková BK Blansko 14 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 14 10 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Anežka Wimmerová ŠSK Příbram 14 10 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
Klára Ryžová Basket Opava 2010 16 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Lucie Šarbochová BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Iveta Roubíková BK Levhartice Chomutov "B" 15 10 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.9
Emma Dušková Nobiles 14 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Karolína Šebestová TJ Loko Krnov 14 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Natálie Šlaisová TJ Sokol Blatná 15 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.2
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 14 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/5.5 27.3 0.5
Laura Nováčková ASK Lovosice 14 12 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Julie Přichystalová Basket Slovanka "B" 14 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
Olga Dovalová BK Česká Lípa 16 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Michaela Musilová BK Blansko "B" 12 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Rathouská Basket Řičany "B" 13 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Eliška Boušková Basket Řičany "B" 14 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Denisa Hanáková BK Vyškov 15 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Natálie Machová BCM Sokolov 13 9 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.6
Adéla Zbořilová Basket Opava 2010 15 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Dominika Barnová TJ Sokol Blatná 16 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Mariia Yukhymenko Žabiny Brno B 14 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eliška Princová BK Brandýs n. L. 14 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 15 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Selma Tesařová BK Blansko "B" 12 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Amálie Širůčková Panter Javorník 14 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Alžběta Rybková BC Benešov 15 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.3
Klára Štěpánová SKB Rokycany 13 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Horníčková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
Eliška Marečková Basket Opava 2010 13 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/1.6 0.0* 1.4
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov "B" 15 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Patricie Fridrichovská AŠ Mladá Boleslav 14 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Natálie Blatová Panter Javorník 13 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Michaela Zbedinová TJ Loko Krnov 14 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
16 Kateřina Procházková BKj. Kralupy n.V. 13 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/4.0 12.5 0.0
Lýdia Čamborová Basket Řičany "B" 14 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.0
5 Veronika Chlapcová BKj. Kralupy n.V. 15 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/3.0 8.3 0.5
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov "B" 15 16 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 14 9 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
Josefína Řehulková Basket Opava 2010 13 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.5
Sofie Štěpánková BA Tygřice Louny 13 13 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Veronika Lodlová Basket Slovanka "B" 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.0
Marie Kročilová TJ Loko Krnov 14 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 14 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.8
Hana Šilhová TJ Sokol Blatná 14 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.5
Sára Mináriková TJ Loko Krnov 14 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Nina Jelínková Žabiny Brno B 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Beáta Vanduchová Nobiles 15 9 1.0 1.2 0.4 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.6
Aneta Formáčková BK Levhartice Chomutov "B" 15 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Viktorie Šišková BK Levhartice Chomutov "B" 14 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.2
Eliška Sekaninová BK Vyškov 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Scharingerová Nobiles 14 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 15 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 13 1 1.0 10.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Julie Holanová Nobiles 14 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.9 0.0* 1.3
Dominica Siegelová K2 Prostějov "B" 15 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Natálie Pavelková Panter Javorník 15 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.4
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov "B" 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alžběta Maličká BK Ústí nad Orlicí 15 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Viktorie Červenková BC Benešov 13 1 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Veronika Mazálková Žabiny Brno B 14 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Volná Příbor 15 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Eliška Kubíčková BK Brandýs n. L. 14 11 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.0
Kateřina Budošová ŠSK Příbram 13 11 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Beáta Triebová BA Tygřice Louny 15 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.1
Kateřina Drápalová BA Tygřice Louny 14 11 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Eliška Tomková Příbor 12 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.3
Julie Jakubová BK Vyškov 14 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
6 Ellen Bozděchová Sokol Kladno 14 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Viktorie Bahníková AŠ Mladá Boleslav 14 11 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.4
Eliška Rychterová AŠ Mladá Boleslav 14 9 1.0 0.9 0.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.0
Kamila Krampolová Žabiny Brno B 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov "B" 14 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amélie Králová Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Kamila Procházková Basket Řičany "B" 14 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vondrušková BC Benešov 15 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Karolína Havlová Bor 14 11 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
11 Marie Zázvorková BKj. Kralupy n.V. 15 13 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.7
Natali Kadaníková Basket Slovanka "B" 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 13 10 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.9
Lucie Zábrodská Bor 14 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matylda Krupková BK Brandýs n. L. 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Sofia Minaříková Panter Javorník 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.3
Eliška Urbanová BC Benešov 13 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Denisa Neuwirthová Basket Slovanka "B" 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.5
Nela Holubová Příbor 13 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Irena Soukupová Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Emily Gruzdzová ŠSK Příbram 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Karolína Zourková Panter Javorník 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Nikola Kettnerová ŠSK Příbram 13 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
21 Kristina Šafránková Sokol Kladno 15 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Vanessa Bajrić TJ Sokol Blatná 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Emma Filipi AŠ Mladá Boleslav 14 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Berenika Barvíková Příbor 14 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.7
22 Vanesa Podracká BKj. Kralupy n.V. 13 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Stela Spěváčková SKB Rokycany 14 4 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.5
Claudia Honešová Příbor 14 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/1.3 0.0* 0.7
Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov "B" 13 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/1.3 0.0* 0.3
Vendula Lukešová BK Vyškov 14 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Zuzana Tomanová Basket Opava 2010 14 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Lucie Maya Fajkusová Basket Opava 2010 13 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Markéta Hanusová Panter Javorník 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Karolína Valentová BK Vyškov 13 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Naďa Gazdová Bor 11 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/5.0 0.0 0.0
Anhelina Chudá TJ Sokol Blatná 15 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Pavlína Svobodová Žabiny Brno B 14 2 1.0 3.0 0.0 0.5 1.5/4.0 37.5 4.0
Julie Lišková ASK Lovosice 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Petra Prejdová Basket Opava 2010 16 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Eliška Dostálová AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov "B" 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Berenika Hrotková AŠ Mladá Boleslav 15 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.4
32 Adéla Kašáková BKj. Kralupy n.V. 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Karolína Johnová BCM Sokolov 15 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Johana Kvasničková Nobiles 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.2
Eliška Servusová AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
Amelie Barochová TJ Sokol Blatná 14 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Ella Jean Stone TJ Sokol Blatná 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Štěpánka Štefková Panter Javorník 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Viktorie Vačkářová Bor 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Netušilová Nobiles 15 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Amélie Holejšovská BCM Sokolov 14 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov "B" 14 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Ema Haratková K2 Prostějov "B" 14 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Eliška Prchalová Basket Opava 2010 14 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/2.7 12.5 1.0
Dagmar Fialová BC Benešov 15 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Kristýna Gopaulová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Barbora Svojanovská BK Ústí nad Orlicí 14 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Anežka Suchomelová BK Ústí nad Orlicí 15 5 1.0 0.8 0.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.0
Radka Chrenková Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Veronika Zaspalová BCM Sokolov 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Pavla Hanáková Žabiny Brno B 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lola Šarlota Drbolová BC Wizards Újezd nad Lesy 12 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sofie Suchopárová BCM Sokolov 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Zavadilová BK Vyškov 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Omarov BK Levhartice Chomutov "B" 13 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
28 Vanda Fialová BKj. Kralupy n.V. 13 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Marie Honsová SKB Rokycany 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Tichá Basket Slovanka "B" 14 10 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Nikola Jajčišinová BC Benešov 14 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.4
Antonie Hodačová Basket Řičany "B" 14 12 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.0
Stella Muroňová Nobiles 14 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Agáta Fajkusová BK Česká Lípa 14 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Marie Vrtílková Žabiny Brno B 14 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Leontýna Marie Fialová TJ Sokol Blatná 14 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
Radka Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 14 9 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Emilie Majdanicsová BCM Sokolov 14 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Veronika Nohejlová TBS Přerov 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Kupková Basket Opava 2010 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Steklá BK Česká Lípa 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliška Hucková TJ Sokol Blatná 13 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lenka Látalová Basket Říčany 16 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Kristýna Svachová TJ Sokol Blatná 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Tesaříková K2 Prostějov "B" 15 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/0.5 0.0*