Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A1 1. kolo 271
BK Levhartice Chomutov "B"
BK Kralupy junior
14. 1. 2023
11:30
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Michal Tesař
15
109
6
17
10
58
13
84
Review
skupina A1 1. kolo 270
BCM Sokolov
TJ Sokol Kladno
14. 1. 2023
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
60
37
11
7
33
15
46
25
Review
skupina A1 1. kolo 269
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
9. 1. 2023
18:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek
50
64
9
13
19
28
38
48
Review
skupina A1 2. kolo 272
BCM Sokolov
BK Kralupy junior
15. 1. 2023
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tadeáš Čabala
Petr Fiala
84
47
22
7
43
22
64
38
Review
skupina A1 2. kolo 273
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov "B"
15. 1. 2023
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Karel Křenek
95
16
10
3
34
10
77
12
Review
skupina A1 3. kolo 274
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
28. 1. 2023
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Rozálie Hacklová
Jáchym Schveinert
49
56
13
13
23
33
35
47
Review
skupina A1 3. kolo 276
ASK Lovosice
BK Levhartice Chomutov "B"
28. 1. 2023
10:00
Hala U Přívozu Matyáš Fichtner
Ondřej Fichtner
122
21
30
6
65
11
99
11
Review
skupina A1 3. kolo 275
BA Tygřice Louny
BCM Sokolov
28. 1. 2023
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Pavel Poliček
Adéla Zemancová
39
88
10
19
17
42
27
61
Review
skupina A1 4. kolo 278
ASK Lovosice
BCM Sokolov
29. 1. 2023
10:00
Hala U Přívozu Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
72
77
12
15
25
15
11
27
Review
skupina A1 4. kolo 277
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov "B"
29. 1. 2023
15:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Lucie Humlová
Adéla Zemancová
70
46
16
12
34
24
56
34
Review
skupina A1 5. kolo 279
BCM Sokolov
BK Levhartice Chomutov "B"
16. 4. 2023
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Štefan Čúzy
110
24
30
13
56
19
82
19
Review
skupina A1 5. kolo 281
BK Kralupy junior
ASK Lovosice
19. 3. 2023
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Jiříček
Rozálie Hacklová
92
59
13
14
31
27
56
45
92
59
Review
skupina A1 5. kolo 280
TJ Sokol Kladno
BA Tygřice Louny
11. 2. 2023
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Průša
Jáchym Schveinert
71
46
15
10
32
19
44
39
Review
skupina A1 6. kolo 282
TJ Sokol Kladno
ASK Lovosice
7. 3. 2023
17:30
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Bukovský
Barbora Toboláková
34
88
8
35
12
52
21
71
Review
skupina A1 6. kolo 283
BK Kralupy junior
BA Tygřice Louny
23. 2. 2023
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Velda
Ondřej Balicz
33
69
9
10
11
32
20
56
Review
skupina A1 7. kolo 285
BK Levhartice Chomutov "B"
TJ Sokol Kladno
4. 3. 2023
14:00
Městská sportovní hala - malá Jindřich Nesper
Adéla Zemancová
63
48
8
12
24
24
50
36
Review
skupina A1 7. kolo 284
BK Kralupy junior
BCM Sokolov
4. 3. 2023
15:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
David Volný
57
79
12
20
26
34
34
61
Review
skupina A1 8. kolo 288
BK Kralupy junior
BK Levhartice Chomutov "B"
5. 3. 2023
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Jiříček
Karel Albrecht
90
42
20
14
45
16
63
25
90
42
Review
skupina A1 8. kolo 286
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
5. 3. 2023
10:00
Hala U Přívozu Pavel Poliček
Mattias Kundert
67
50
15
11
36
21
44
44
Review
skupina A1 8. kolo 287
TJ Sokol Kladno
BCM Sokolov
5. 3. 2023
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Rozálie Hacklová
Jáchym Schveinert
24
95
4
18
14
43
17
67
Review
skupina A1 9. kolo 289
BK Levhartice Chomutov "B"
BA Tygřice Louny
25. 3. 2023
13:00
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Mattias Kundert
49
54
8
13
22
21
38
36
Review
skupina A1 9. kolo 290
BCM Sokolov
ASK Lovosice
25. 3. 2023
15:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
82
58
17
12
36
24
65
48
Review
skupina A1 10. kolo 292
BCM Sokolov
BA Tygřice Louny
26. 3. 2023
11:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Roman Kinka
87
46
24
14
42
24
61
35
Review
skupina A1 10. kolo 293
BK Levhartice Chomutov "B"
ASK Lovosice
26. 3. 2023
16:00
Městská sportovní hala - malá Tomáš Morávek
Mattias Kundert
15
81
4
19
6
32
12
55
Review
skupina A1 10. kolo 291
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
26. 3. 2023
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Miloš Nesvadba
Barbora Toboláková
60
30
12
4
20
14
38
26
Review
skupina A1 11. kolo 294
ASK Lovosice
TJ Sokol Kladno
15. 4. 2023
10:00
Hala U Přívozu Michal Bukovský
Adéla Zemancová
59
51
17
10
27
20
46
36
Review
skupina A1 11. kolo 295
BA Tygřice Louny
BK Kralupy junior
15. 4. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Pavel Poliček
Zajistí pořadatel
39
80
10
22
22
40
27
54
Review
skupina A1 12. kolo 297
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Kladno
16. 4. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
39
37
9
7
21
20
29
35
Review
skupina A1 12. kolo 298
ASK Lovosice
BK Kralupy junior
16. 4. 2023
10:00
Hala U Přívozu Pavel Poliček
Jan Machálek
52
54
15
13
34
22
40
44
52
54
Review
skupina A1 12. kolo 296
BK Levhartice Chomutov "B"
BCM Sokolov
16. 4. 2023
13:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Štěpánka Turanská
34
100
5
31
18
62
30
82
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 16 20 1.0 25.4 7.6 2.0 4.3/11.9 35.7 2.2
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 19 1.0 24.9 9.3 0.9 3.5/6.9 50.8 3.2
Eliška Vohradská ŠSK Příbram 17 17 1.0 25.9 11.4 0.1 2.9/5.6 51.6 1.5
Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 21 1.0 18.5 8.2 0.0 1.9/3.6 51.3 2.6
Aneta Svátková Bor 16 18 1.0 21.1 9.2 0.2 2.1/6.2 33.9 2.7
Barbora Čálková Basket Řičany "B" 15 10 1.0 36.3 14.8 0.9 4.0/7.8 51.3 0.0
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 16 13 1.0 27.8 12.0 0.0 3.8/7.3 52.6 1.4
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 16 22 1.0 13.8 5.7 0.1 2.0/4.8 42.9 2.9
Eliška Zdobinská ŠSK Příbram 16 18 1.0 16.5 7.5 0.0 1.5/3.4 44.3 2.3
Tereza Vaňáčová ŠSK Příbram 17 14 1.0 21.1 9.9 0.1 1.0/2.0 50.0 2.5
Karolína Novotná ASK Lovosice 16 22 1.0 13.0 6.1 0.0 0.6/2.8 23.0 2.1
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 15 18 1.0 15.9 6.8 0.1 2.1/4.8 43.7 1.9
Adéla Garajová BCM Sokolov 15 20 1.0 13.5 6.3 0.0 0.9/2.5 34.7 2.4
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 23.0 9.5 0.2 3.5/7.5 47.0 2.5
Viktorie Smolová ASK Lovosice 17 17 1.0 13.8 5.1 0.7 1.5/4.5 33.8 1.8
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 14 21 1.0 10.7 4.6 0.0 1.3/4.2 31.5 2.3
16 Ema Kutinová SKB Rokycany 13 11 1.0 19.4 7.5 0.8 1.8/3.8 47.6 2.4
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 16 18 1.0 11.4 5.2 0.1 0.9/1.9 0.0* 1.6
Lucie Pelikánová BC Benešov 16 16 1.0 12.6 5.5 0.2 1.0/2.9 34.0 2.1
Barbora Štěpová Nobiles 15 11 1.0 18.3 8.5 0.0 1.2/4.7 25.0 2.9
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 16 16 1.0 12.4 5.3 0.1 1.6/3.9 40.3 1.4
Barbora Dudová Basket Říčany 17 15 1.0 13.3 5.9 0.0 1.4/3.3 42.0 1.8
Kira Krejčí BK Česká Lípa 16 20 1.0 9.9 4.4 0.0 1.1/2.6 41.2 2.6
Barbora Podzimková Basket Říčany 16 8 1.0 23.9 10.8 0.3 1.6/3.4 48.1 0.6
Barbora Plánková TBS Přerov 16 9 1.0 20.8 9.7 0.3 0.4/1.9 0.0* 2.4
13 Klára Kočová SKB Rokycany 16 17 1.0 10.8 5.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 3.6
Linda Simandlová BK Brandýs n. L. 15 20 1.0 9.1 3.9 0.1 1.3/2.8 44.6 1.4
12 Veronika Dudová Basket Řičany "B" 15 12 1.0 15.1 6.7 0.0 1.8/3.4 51.2 0.0
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 9 1.0 19.9 8.9 0.0 2.1/4.6 46.3 1.4
Alica Gazdová Bor 16 15 1.0 11.8 5.0 0.1 1.6/4.1 38.7 3.2
Monika Nedorostová ASK Lovosice 15 19 1.0 9.3 4.2 0.1 0.7/2.8 24.5 1.8
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 17 12 1.0 14.6 5.7 0.8 1.0/3.7 27.3 1.6
41 Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 16 14 1.0 12.4 5.1 0.2 1.6/3.6 45.1 0.7
27 Elena Milotová BKj. Kralupy n.V. 16 20 1.0 8.7 4.1 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.9
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 17 17 1.0 10.1 4.5 0.0 1.2/2.6 45.5 2.3
12 Tereza Čechová SKB Rokycany 15 12 1.0 14.3 6.4 0.2 1.0/2.9 34.3 2.4
Aneta Helisová BK Brandýs n. L. 16 21 1.0 8.1 3.1 0.3 1.0/3.9 24.7 2.4
Anna Horová Basket Slovanka "B" 16 13 1.0 12.9 5.6 0.2 1.2/3.6 34.0 2.6
Tereza Strbáčková SK K2 Prostějov 16 11 1.0 15.2 7.4 0.0 0.5/3.2 14.3 2.1
16 Sabina Valášková Sokol Kladno 16 20 1.0 8.2 3.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.3
17 Aneta Kounovská Sokol Kladno 15 14 1.0 11.6 4.6 0.5 0.8/2.6 30.6 2.2
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 16 8 1.0 20.1 8.1 0.5 2.4/4.9 48.7 1.6
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 16 19 1.0 8.4 4.1 0.1 0.1/1.1 0.0* 2.7
19 Natálie Topolová BKj. Kralupy n.V. 15 14 1.0 11.3 5.0 0.1 0.9/2.4 35.3 1.8
Petra Srbová BC Benešov 16 13 1.0 11.9 5.1 0.0 1.8/4.5 39.0 2.2
Kateryna Pryimak Nobiles 15 19 1.0 8.2 3.6 0.0 0.9/2.7 32.7 1.0
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 15 22 1.0 7.0 2.6 0.4 0.7/1.6 0.0* 1.6
9 Sofia Padevětová Sokol Kladno 15 16 1.0 9.5 3.9 0.2 1.2/2.1 57.6 1.4
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov 16 11 1.0 13.8 6.7 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.7
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 21 1.0 7.2 3.0 0.1 0.9/2.0 44.2 1.9
4 Amálie Risplerová SKB Rokycany 15 18 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.3 36.6 2.6
Johana Blaško BK Ústí nad Orlicí 16 12 1.0 12.2 5.5 0.0 1.2/3.5 33.3 1.1
Nikola Ježová BK Blansko 16 6 1.0 24.3 11.3 0.0 1.7/3.8 43.5 2.2
Natálie Ouředníčková BK Brandýs n. L. 16 22 1.0 6.6 3.0 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.5
Bára Vernerová ASK Lovosice 14 22 1.0 6.5 2.7 0.0 1.1/2.7 40.0 2.1
9 Justýna Harantová SKB Rokycany 15 18 1.0 8.0 3.3 0.2 0.8/2.6 32.6 1.9
Kateřina Pechačová Bor 15 16 1.0 8.6 4.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.6
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 16 1.0 8.6 3.8 0.1 0.8/3.3 24.5 1.8
33 Kateřina Loudová BKj. Kralupy n.V. 16 16 1.0 8.5 4.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.9
Natálie Waitzmanová BK Brandýs n. L. 15 20 1.0 6.8 3.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
Emma Čamborová Basket Říčany 16 17 1.0 7.9 3.5 0.0 0.9/2.2 39.5 0.9
Nela Nedomová ASK Lovosice 17 22 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 16 12 1.0 10.8 5.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.8
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 19 1.0 6.8 2.8 0.1 0.8/4.2 18.8 1.5
Ema Václavíková Nobiles 15 17 1.0 7.5 3.4 0.0 0.7/2.2 31.6 1.9
Marie Heřmanová BCM Sokolov 15 9 1.0 14.2 5.8 0.8 0.3/1.4 0.0* 1.8
Lucie Málková Basket Říčany 16 9 1.0 14.2 7.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
Eliška Šimková BA Tygřice Louny 17 22 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.2
Adéla Petrová TJ Loko Krnov 15 11 1.0 11.4 5.3 0.0 0.8/2.4 34.6 3.0
Eliška Čadková ŠSK Příbram 15 14 1.0 8.9 4.2 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.6
Štěpánka Šmídová ŠSK Příbram 15 18 1.0 6.9 3.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.4
Ema Zabranská BK Ústí nad Orlicí 16 11 1.0 11.2 5.1 0.0 1.0/2.8 35.5 1.5
Lída Straková Příbor 15 10 1.0 12.2 5.1 0.3 1.1/3.0 36.7 1.4
Tereza Hejnová BK Česká Lípa 15 19 1.0 6.3 3.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.9
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov "B" 16 14 1.0 8.4 3.9 0.0 0.7/2.4 30.3 1.9
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 15 21 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/2.6 29.6 1.5
7 Tereza Dřímalová Basket Řičany "B" 15 12 1.0 9.6 4.1 0.2 0.9/2.5 36.7 0.0
Klára Kottová BCM Sokolov 16 22 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.6
Aneta Hönigová BK Levhartice Chomutov "B" 16 14 1.0 7.9 3.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.4
Lucie Monsportová Příbor 14 8 1.0 13.6 6.1 0.3 0.6/2.5 25.0 2.0
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 14 11 1.0 9.8 3.5 0.5 1.5/2.7 56.7 2.6
Estella Faltysová BK Ústí nad Orlicí 15 12 1.0 8.9 3.8 0.3 0.4/2.0 20.8 1.5
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 16 10 1.0 10.7 5.0 0.2 0.1/0.9 0.0* 2.2
Vanda Brandalíková Basket Říčany 16 9 1.0 11.8 4.8 0.0 2.2/4.1 54.1 0.4
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 10 1.0 10.1 4.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 15 7 1.0 14.3 6.1 0.0 2.0/5.9 34.1 1.4
6 Anna Růžičková SKB Rokycany 15 15 1.0 6.5 2.9 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.9
Kristýna Šmögerová BK Ústí nad Orlicí 16 12 1.0 8.0 3.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.3
Theodora Ulrichová Nobiles 15 18 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.9
Eliška Princová BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/4.1 45.5 1.0
Tereza Hájková BK Brandýs n. L. 16 9 1.0 10.4 3.9 0.4 1.3/1.9 0.0* 0.6
Natálie Kulatá Nobiles 15 17 1.0 5.5 2.4 0.1 0.4/1.6 0.0* 0.8
Šárka Smítková Basket Říčany 16 7 1.0 13.3 6.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Anna Kulíšková TBS Přerov 16 11 1.0 8.5 3.9 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.2
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 16 12 1.0 7.7 3.5 0.2 0.2/1.3 0.0* 1.3
Aneta Šašková BC Benešov 15 16 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.7
9 Marie Chmelíková Basket Řičany "B" 15 12 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.0
16 Kateřina Procházková BKj. Kralupy n.V. 14 9 1.0 9.8 3.9 0.0 2.0/4.4 45.0 1.1
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 11.0 4.3 0.0 2.5/5.8 43.5 1.3
Viktorie Vaverková BK Brandýs n. L. 16 8 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/2.1 47.1 1.0
7 Lilien Krejčíková SKB Rokycany 16 15 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 16 22 1.0 3.9 1.5 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.5
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 10 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.4 33.3 1.8
4 Zuzana Macáková BKj. Kralupy n.V. 15 11 1.0 7.5 3.1 0.0 1.4/3.1 44.1 2.1
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 14 11 1.0 7.5 3.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.5
Vanda Zacharová TBS Přerov 15 11 1.0 7.4 3.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.1
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 4 1.0 20.3 7.8 1.0 1.8/3.5 50.0 3.0
18 Anna Perglová Sokol Kladno 15 16 1.0 5.1 2.0 0.1 0.7/1.8 0.0* 1.6
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 15 1.0 5.3 2.4 0.1 0.3/0.9 0.0* 2.6
Natálie Jedrzejczyková TJ Loko Krnov 16 7 1.0 11.4 3.9 0.7 1.6/3.3 47.8 1.4
10 Sofie Poborská SKB Rokycany 15 13 1.0 6.1 2.8 0.0 0.5/2.2 24.1 2.3
Sára Koňařová SK K2 Prostějov 16 12 1.0 6.6 3.0 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.8
17 Veronika Procházková BKj. Kralupy n.V. 14 17 1.0 4.6 2.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.2
Natálie Slaninová BC Benešov 16 13 1.0 6.0 2.5 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.6
Karla Janková TBS Přerov 16 11 1.0 7.0 3.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.3
Františka Baborovská BCM Sokolov 14 17 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
Michaela Vitnerová SK K2 Prostějov 16 9 1.0 8.4 3.4 0.1 1.2/2.4 50.0 2.0
Elen Honková Basket Opava 2010 17 10 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/2.4 45.8 1.5
Barbora Naxerová Basket Říčany 16 5 1.0 15.0 7.4 0.0 0.2/1.4 0.0* 0.6
Magdalena Kopková Bor 16 17 1.0 4.4 2.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.1
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 15 6 1.0 12.2 5.3 0.0 1.5/3.0 50.0 1.7
Lucie Vorlická Basket Slovanka "B" 16 13 1.0 5.6 1.8 0.5 0.5/1.1 0.0* 2.5
Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 14 1.0 5.1 1.9 0.0 1.2/2.3 53.1 1.9
Valerie Marková SK K2 Prostějov 15 8 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/2.1 41.2 0.6
15 Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 16 17 1.0 4.2 1.8 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.0
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 15 22 1.0 3.2 0.7 0.5 0.2/0.5 0.0* 2.8
Kateřina Bulová TBS Přerov 16 12 1.0 5.8 2.6 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.8
Katka Debefová Příbor 14 11 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.4
Kemi Samuel Basket Slovanka "B" 15 16 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.8
Lian Al Taji Basket Slovanka "B" 16 16 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/1.0 0.0* 2.2
Kateřina Vacková Basket Říčany 16 7 1.0 9.6 4.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Amálie Albrechtová BK Česká Lípa 15 12 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/2.2 19.2 0.8
Eliška Průchová BK Brandýs n. L. 15 21 1.0 3.1 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.5
Linda Procházková Basket Říčany 15 11 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Magdalena Kulihová Příbor 16 11 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.4
Ema Gotvaldová SK K2 Prostějov 15 11 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.2 0.0* 3.2
Alžběta Matyšková Basket Opava 2010 16 9 1.0 7.1 3.2 0.0 0.7/2.6 26.1 2.7
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 16 22 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.7
Natálie Jahodová Basket Opava 2010 16 7 1.0 8.7 4.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Lucie Krejčí Příbor 16 4 1.0 15.0 6.8 0.0 1.5/3.8 40.0 3.3
Marie Broďáková BK Blansko 15 4 1.0 15.0 7.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.3
27 Adéla Ryšavá Nobiles 15 14 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Ella Alexová BK Blansko 14 6 1.0 9.8 4.5 0.2 0.3/2.0 16.7 2.0
4 Karolína Shonová Sokol Kladno 16 19 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Karolína Šmatláková ŠSK Příbram 15 15 1.0 3.9 1.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 3.2 1.3 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.7
19 Justýna Melicharová Sokol Kladno 15 18 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Anna Kundrátová BK Levhartice Chomutov "B" 16 17 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Magdalena Pozdílková Basket Slovanka "B" 15 10 1.0 5.7 2.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 17 19 1.0 3.0 1.2 0.2 0.2/0.5 0.0* 2.4
Dominika Přívětivá TBS Přerov 15 9 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.7
Petra Šípková Basket Slovanka "B" 15 9 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Lucie Kopáňková BC Benešov 15 12 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/2.0 20.8 1.3
Lucie Mládková Bor 15 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.2
Barbora Nešporová BK Ústí nad Orlicí 15 10 1.0 5.4 2.2 0.1 0.7/2.1 33.3 2.4
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/0.9 0.0* 2.4
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 15 5 1.0 10.4 3.8 0.0 2.8/5.6 50.0 1.0
Julie Ondroušková Nobiles 15 17 1.0 3.1 1.2 0.1 0.4/1.3 0.0* 2.0
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 19 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.9
Sophie Svobodová BC Benešov 16 8 1.0 6.3 2.9 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.6
63 Sofie Hájková AŠ Mladá Boleslav 14 5 1.0 10.0 4.8 0.0 0.4/1.8 0.0* 2.8
Tereza Kubešová BK Blansko 16 6 1.0 8.2 3.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
Elen Havlíčková TJ Loko Krnov 15 8 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.4
Zuzana Wlasáková SK K2 Prostějov 16 7 1.0 7.0 3.0 0.1 0.6/3.1 18.2 1.6
Sára Přibíková BA Tygřice Louny 16 21 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
Karolína Vlková Příbor 16 10 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.2
Anna Honalová BK Brandýs n. L. 16 20 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.5
15 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 14 12 1.0 3.9 1.5 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.4
28 Beáta Vanduchová Nobiles 16 17 1.0 2.8 0.9 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.9
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 15 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Beáta Klimešová BC Benešov 16 11 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Viktorie Čepková TJ Loko Krnov 16 7 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.1
Angela Poláchová Žabiny Brno B 15 6 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.5 46.7 1.3
Kateřina Škorpilová BK Brandýs n. L. 15 10 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.2
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 16 8 1.0 5.6 2.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.6
Karolína Křížová Basket Slovanka "B" 15 18 1.0 2.4 0.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.8
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 15 19 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.7
Emílie Bartošová Bor 16 16 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.4
Valentýna Hrušková Příbor 16 10 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Ema Hájková Basket Říčany 15 11 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Anežka Moravcová BK Česká Lípa 15 12 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.7
13 Ema Taylor Earl Sokol Kladno 15 17 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.8
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 16 11 1.0 3.9 1.5 0.1 0.7/1.8 0.0* 0.9
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 15 14 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Viktorie Holomková Panter Javorník 14 7 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
Marie Kročilová TJ Loko Krnov 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Karolína Kůrková SK K2 Prostějov 15 12 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.8
Adéla Strýčková BK Blansko "B" 17 4 1.0 10.3 4.3 0.3 1.0/2.0 50.0 0.8
22 Adéla Valášková Sokol Kladno 14 12 1.0 3.4 1.3 0.2 0.3/0.3 0.0* 1.3
Lucie Palová TJ Loko Krnov 14 10 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.3
Kamila Augustinová Basket Slovanka "B" 15 6 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/3.7 31.8 0.5
Natálie Rálková BC Benešov 17 7 1.0 5.7 2.6 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.7
Johana Kvasničková Nobiles 15 11 1.0 3.6 1.6 0.1 0.1/1.8 0.0* 1.5
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 15 6 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.5
7 Nikola Holásková Sokol Kladno 15 16 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
Nela Sumcová Panter Javorník 14 5 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/3.2 31.3 0.6
Daniela Tonková Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 19.5 9.0 0.0 1.5/7.5 20.0 4.5
Karolína Šebestová TJ Loko Krnov 15 10 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Zuzana Marešová ŠSK Příbram 16 13 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 15 6 1.0 6.3 1.8 0.5 1.2/2.0 58.3 0.8
Aneta Kalousová BC Benešov 15 15 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Vanesa Peclinovská Bor 14 14 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Linda Vlková TJ Sokol Blatná 16 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Aneta Slabá Basket Slovanka "B" 15 4 1.0 9.0 4.0 0.3 0.3/1.8 0.0* 2.3
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 15 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
14 Pavla Kratochvílová Sokol Kladno 17 20 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
8 Eliška Kadlecová Sokol Kladno 15 6 1.0 5.8 2.2 0.2 1.0/1.5 0.0* 1.8
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 2 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Viktorie Alexová BK Blansko 16 5 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/2.8 28.6 1.4
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 15 20 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Valérie Kůstková BC Benešov 15 11 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.0
Michaela Zbedinová TJ Loko Krnov 15 10 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.6
Karolína Drápalová BA Tygřice Louny 17 16 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.0
Eva Woźnická BK Lvice Litoměřice 15 4 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Josefína Řehulková Basket Opava 2010 14 5 1.0 6.6 3.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 3.4
Viktorie Michalovová Basket Říčany 15 7 1.0 4.6 2.0 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.0
Julie Paličková TBS Přerov 16 6 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.8
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 4 1.0 8.0 3.3 0.3 0.8/2.0 37.5 2.0
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 15 8 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.6
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 15 8 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Lucie Vaňáčová ŠSK Příbram 13 8 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 21 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.8
Eliška Marečková Basket Opava 2010 14 9 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/1.8 0.0* 1.6
Anna Antonová Žabiny Brno B 16 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Nela Bukovská Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 15.5 6.5 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
Laura Nováčková ASK Lovosice 15 19 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Šarlota Kusáková Žabiny Brno B 16 4 1.0 7.5 3.0 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.5
Sára Mináriková TJ Loko Krnov 15 10 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.9
Valérie Suková BC Benešov 15 17 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.8
Elizabeth Čekalová Basket Slovanka "B" 15 3 1.0 9.7 3.0 0.3 2.7/5.3 50.0 0.0
Jana Gazdošová TBS Přerov 15 12 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.6
Adéla Kovačiková Panter Javorník 15 7 1.0 4.1 1.6 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.6
Kateřina Budošová ŠSK Příbram 14 14 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Johana Tláskalová BK Levhartice Chomutov "B" 15 12 1.0 2.3 0.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.8
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.9
22 Vanesa Podracká BKj. Kralupy n.V. 14 10 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Claudia Honešová Příbor 15 12 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/1.9 0.0* 1.3
Eliška Stašková Bor 15 16 1.0 1.6 0.5 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.6
Veronika Šamlotová Žabiny Brno B 15 6 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.8
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov "B" 16 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.6
Anežka Zemanová BCM Sokolov 14 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Natálie Machová BCM Sokolov 14 10 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.5
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov "B" 16 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
11 Ema Trčálková AŠ Mladá Boleslav 15 13 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.8
Irena Soukupová Basket Slovanka "B" 16 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Iva Popelková BK Blansko 16 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Eva Horká Basket Řičany "B" 15 11 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 7 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.9
Anežka Voláková SKB Rokycany 15 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Viktorie Šišková BK Levhartice Chomutov "B" 15 9 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/2.8 12.0 1.9
Dagmar Fialová BC Benešov 16 8 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
Eliška Urbanová BC Benešov 14 3 1.0 7.7 3.3 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Karolína Bartůňková ŠSK Příbram 16 8 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
10 Anna Opálková Sokol Kladno 15 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Karolína Dufková Žabiny Brno B 15 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
34 Patricie Fridrichovská AŠ Mladá Boleslav 15 11 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Adéla Kubíková BK Vyškov 15 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Adéla Bednářová SK K2 Prostějov 16 1 1.0 22.0 10.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sabina Adamcová BK Vyškov 15 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 3.5
Nikola Kůželová BK Levhartice Chomutov "B" 15 20 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.2
Anežka Wimmerová ŠSK Příbram 15 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Viktorie Červenková BC Benešov 14 2 1.0 11.0 3.5 0.0 4.0/5.5 72.7 0.5
Emilie Majdanicsová BCM Sokolov 14 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Sofie Štěpánková BA Tygřice Louny 14 19 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Eliška Bílková Žabiny Brno B 15 6 1.0 3.5 1.2 0.2 0.7/1.2 0.0* 2.3
Klára Ryžová Basket Opava 2010 17 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.3
Natálie Pavelková Panter Javorník 15 7 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Natálie Blatová Panter Javorník 14 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 14 8 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/3.4 44.4 1.8
Lucie Maya Fajkusová Basket Opava 2010 14 5 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.4
Anna Procházková BK Blansko 15 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magda Reisiglová BK Blansko 16 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Amálie Miklová Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
49 Eliška Rychterová AŠ Mladá Boleslav 15 17 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
Kristýna Kubíková BK Blansko 16 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 16 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Eliška Dostálová AŠ Mladá Boleslav 15 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Daniela Rozehnalová TJ Loko Krnov 15 6 1.0 3.0 1.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.3
Karin Musilová BK Blansko "B" 15 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.0
Anna Šoralová SKB Rokycany 16 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.3
Elena Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 15 12 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Zuzana Tylečková BK Blansko "B" 15 2 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/3.5 42.9 3.5
6 Stella Muroňová Nobiles 15 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
18 Emma Dušková Nobiles 15 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Klára Vašková BK Blansko "B" 17 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/1.0 0.0* 0.8
36 Emma Bělohubá AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Lucie Šarbochová BK Brandýs n. L. 16 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Berenika Barvíková Příbor 15 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
26 Emma Filipi AŠ Mladá Boleslav 15 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Julie Přichystalová Basket Slovanka "B" 15 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Natálie Šlaisová TJ Sokol Blatná 15 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.2
Mariia Yukhymenko Žabiny Brno B 15 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Adéla Zbořilová Basket Opava 2010 16 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michaela Musilová BK Blansko "B" 13 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Horníčková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
Olga Dovalová BK Česká Lípa 16 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Kristýna Vdolečková BK Blansko "B" 15 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Denisa Hanáková BK Vyškov 16 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ema Rathouská Basket Řičany "B" 13 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Matylda Krupková BK Brandýs n. L. 15 10 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.5
Eliška Boušková Basket Řičany "B" 15 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Alžběta Rybková BC Benešov 16 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.3
10 Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 15 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Amálie Širůčková Panter Javorník 14 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Eliška Kubíčková BK Brandýs n. L. 15 15 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
Bára Langrová TBS Přerov 15 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Netušilová Nobiles 16 10 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
Alžběta Maličká BK Ústí nad Orlicí 16 8 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Klára Štěpánová SKB Rokycany 14 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Selma Tesařová BK Blansko "B" 13 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov "B" 16 20 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
8 Magdaléna Žemlová Basket Řičany "B" 15 10 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.0
Denisa Neuwirthová Basket Slovanka "B" 15 8 1.0 1.9 0.8 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 11 1.0 1.4 0.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.4
Kateřina Volná Příbor 16 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Lenka Látalová Basket Říčany 16 4 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.0
24 Michaela Kohoutová Sokol Kladno 15 5 1.0 3.0 0.8 0.4 0.2/1.6 0.0* 1.0
Nikola Kettnerová ŠSK Příbram 14 12 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.3
14 Julie Holanová Nobiles 15 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 15 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Anna Kolářová SK K2 Prostějov 15 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.3
Eliška Tomková Příbor 13 5 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.2
5 Veronika Chlapcová BKj. Kralupy n.V. 15 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/3.0 8.3 0.5
14 Stela Spěváčková SKB Rokycany 15 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
60 Adéla Picková AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Lýdia Čamborová Basket Řičany "B" 15 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.0
Dominica Siegelová SK K2 Prostějov 16 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Tereza Svatoňová Basket Slovanka "B" 14 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/4.0 0.0 0.0
Hana Šilhová TJ Sokol Blatná 14 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.5
Zuzana Vondrušková BC Benešov 16 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Žaludová Aneta ŠSK Příbram 14 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 14 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Veronika Lodlová Basket Slovanka "B" 16 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.0
Nina Jelínková Žabiny Brno B 16 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
2 Eva Folwarczna Nobiles 15 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Aneta Formáčková BK Levhartice Chomutov "B" 16 10 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Magdaléna Černá BK Blansko "B" 15 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.5 20.0 0.0
Beáta Triebová BA Tygřice Louny 16 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.1
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 16 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Eliška Servusová AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
29 Laura Scharingerová Nobiles 15 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Nela Holubová Příbor 14 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Barbora Häcklová Sokol Kladno 15 7 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov "B" 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Sekaninová BK Vyškov 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Dolečková BK Ústí nad Orlicí 16 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 1 1.0 10.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
11 Marie Zázvorková BKj. Kralupy n.V. 16 18 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.5
Veronika Černochová BK Blansko "B" 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
21 Viktorie Bahníková AŠ Mladá Boleslav 15 14 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Kateřina Drápalová BA Tygřice Louny 15 16 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.6
6 Ellen Bozděchová Sokol Kladno 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Julie Jakubová BK Vyškov 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Eliška Matušková Basket Opava 2010 14 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.6
Veronika Zaspalová BCM Sokolov 16 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Anežka Suchomelová BK Ústí nad Orlicí 16 10 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.7
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov "B" 15 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.1
Veronika Mazálková Žabiny Brno B 15 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
22 Berenika Hrotková AŠ Mladá Boleslav 16 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Amélie Holejšovská BCM Sokolov 15 11 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Klára Nováková Panter Javorník 15 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Amélie Králová Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sofia Minaříková Panter Javorník 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.3
Emily Gruzdzová ŠSK Příbram 17 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Ema Pechačová Bor 10 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Karolína Havlová Bor 15 17 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Natali Kadaníková Basket Slovanka "B" 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Prchalová Basket Opava 2010 15 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/3.0 16.7 0.8
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov "B" 14 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Eliška Přistálová Basket Opava 2010 14 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Karolína Zourková Panter Javorník 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Eliška Seibertová Příbor 16 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.3
Anna Paličková Příbor 16 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
28 Vanda Fialová BKj. Kralupy n.V. 14 16 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Zuzana Tomanová Basket Opava 2010 15 9 1.0 0.9 0.3 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.0
Kamila Procházková Basket Řičany "B" 14 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Krampolová Žabiny Brno B 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Sofie Suchopárová BCM Sokolov 15 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
21 Kristina Šafránková Sokol Kladno 16 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov "B" 14 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/1.3 0.0* 0.3
Vendula Lukešová BK Vyškov 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vanessa Bajrić TJ Sokol Blatná 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Andrea Matějková Basket Slovanka "B" 15 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
5 Marie Honsová SKB Rokycany