Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 3
TBS Přerov
SK Panter Javorník
Bude upřesněno
-
Sokolovna
Preview
Skupina E 1. kolo 1
Basket Opava 2010
BK Ústí nad Orlicí
17. 9. 2022
10:20
Sportovní hala Malé Hoštice Jakub Kmošek
Jan Krzywoň
39
58
12
14
20
27
27
43
Review
Skupina E 1. kolo 2
TJ Loko Krnov
K2 Prostějov "B"
17. 9. 2022
12:00
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
35
55
9
17
14
32
22
42
Review
Skupina E 2. kolo 6
BK Příbor
Basket Opava 2010
1. 10. 2022
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Ondřej Marek
73
23
16
8
28
14
55
21
Review
Skupina E 2. kolo 4
K2 Prostějov "B"
TBS Přerov
2. 10. 2022
14:00
ZŠ Palackého Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
27
51
4
15
12
30
16
49
Review
Skupina E 2. kolo 5
BK Ústí nad Orlicí
TJ Loko Krnov
1. 10. 2022
14:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Milan Jaroš
Karel Němec
58
47
9
14
26
24
48
35
Review
Skupina E 3. kolo 9
SK Panter Javorník
K2 Prostějov "B"
15. 10. 2022
10:00
ZŠ Javorník Vojtěch Jurník
24
70
7
18
11
28
17
53
Review
Skupina E 3. kolo 7
TJ Loko Krnov
BK Příbor
15. 10. 2022
15:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Matěj Šesták
74
39
14
6
39
14
58
25
Review
Skupina E 3. kolo 8
TBS Přerov
BK Ústí nad Orlicí
15. 10. 2022
18:30
Sokolovna Dominik Krčmář
Vojtěch Dostal
107
24
33
7
65
14
89
20
Review
Skupina E 4. kolo 11
BK Příbor
TBS Přerov
6. 11. 2022
12:00
tělocvična Masarykova gymnázia Adam Giecek
Tomáš Nevřela
35
43
4
10
10
15
24
37
Review
Skupina E 4. kolo 10
BK Ústí nad Orlicí
SK Panter Javorník
5. 11. 2022
13:45
tělocvična ZŠ bratří Čapků
97
39
19
14
52
21
75
31
Review
Skupina E 4. kolo 12
Basket Opava 2010
TJ Loko Krnov
23. 11. 2022
15:45
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Lukáš Fajkus
29
39
8
7
15
17
21
28
Review
Skupina E 5. kolo 15
K2 Prostějov "B"
BK Ústí nad Orlicí
19. 11. 2022
09:30
ZŠ Palackého Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
62
31
22
4
32
12
48
21
Review
Skupina E 5. kolo 14
SK Panter Javorník
BK Příbor
20. 11. 2022
10:30
Sportovní hala ZŠ Vojtěch Jurník
45
66
12
14
22
35
32
51
Review
Skupina E 5. kolo 13
TBS Přerov
Basket Opava 2010
19. 11. 2022
16:30
Sokolovna Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
87
32
17
8
45
11
71
19
Review
Skupina E 6. kolo 16
BK Příbor
K2 Prostějov "B"
10. 12. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina E 6. kolo 17
Basket Opava 2010
SK Panter Javorník
10. 12. 2022
10:30
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Skupina E 6. kolo 18
TJ Loko Krnov
TBS Přerov
20. 11. 2022
14:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
44
47
12
15
25
30
36
40
Review
Skupina E 7. kolo 19
SK Panter Javorník
TJ Loko Krnov
14. 1. 2023
-
Sportovní hala ZŠ
Preview
Skupina E 7. kolo 20
K2 Prostějov "B"
Basket Opava 2010
14. 1. 2023
-
ZŠ Palackého
Preview
Skupina E 7. kolo 21
BK Ústí nad Orlicí
BK Příbor
14. 1. 2023
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina E 8. kolo 22
BK Ústí nad Orlicí
Basket Opava 2010
28. 1. 2023
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina E 8. kolo 23
K2 Prostějov "B"
TJ Loko Krnov
28. 1. 2023
-
ZŠ Palackého
Preview
Skupina E 8. kolo 24
SK Panter Javorník
TBS Přerov
28. 1. 2023
-
Sportovní hala ZŠ
Preview
Skupina E 9. kolo 25
TBS Přerov
K2 Prostějov "B"
18. 2. 2023
-
Sokolovna
Preview
Skupina E 9. kolo 26
TJ Loko Krnov
BK Ústí nad Orlicí
18. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 9. kolo 27
Basket Opava 2010
BK Příbor
18. 2. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Skupina E 10. kolo 28
BK Příbor
TJ Loko Krnov
4. 3. 2023
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina E 10. kolo 29
BK Ústí nad Orlicí
TBS Přerov
4. 3. 2023
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina E 10. kolo 30
K2 Prostějov "B"
SK Panter Javorník
4. 3. 2023
-
ZŠ Palackého
Preview
Skupina E 11. kolo 31
SK Panter Javorník
BK Ústí nad Orlicí
25. 3. 2023
-
Sportovní hala ZŠ
Preview
Skupina E 11. kolo 33
TJ Loko Krnov
Basket Opava 2010
25. 3. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 11. kolo 32
TBS Přerov
BK Příbor
25. 3. 2023
18:00
Sokolovna
Preview
Skupina E 12. kolo 34
Basket Opava 2010
TBS Přerov
15. 4. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Skupina E 12. kolo 35
BK Příbor
SK Panter Javorník
15. 4. 2023
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina E 12. kolo 36
BK Ústí nad Orlicí
K2 Prostějov "B"
15. 4. 2023
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina E 13. kolo 37
K2 Prostějov "B"
BK Příbor
29. 4. 2023
-
ZŠ Palackého
Preview
Skupina E 13. kolo 38
SK Panter Javorník
Basket Opava 2010
29. 4. 2023
-
Sportovní hala ZŠ
Preview
Skupina E 13. kolo 39
TBS Přerov
TJ Loko Krnov
29. 4. 2023
18:00
Sokolovna
Preview
Skupina E 14. kolo 40
TJ Loko Krnov
SK Panter Javorník
6. 5. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 14. kolo 41
Basket Opava 2010
K2 Prostějov "B"
6. 5. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Skupina E 14. kolo 42
BK Příbor
BK Ústí nad Orlicí
6. 5. 2023
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Eliška Vohradská ŠSK Příbram 15 9 1.0 24.8 10.9 0.1 2.7/5.7 47.1 2.0
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 14 9 1.0 24.0 10.0 0.1 3.7/7.9 46.5 2.0
Aneta Svátková Bor 14 8 1.0 22.4 10.3 0.0 1.9/6.1 30.6 2.6
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 13 8 1.0 20.3 9.1 0.0 2.0/3.9 51.6 1.5
Barbora Podzimková Basket Říčany 14 7 1.0 22.7 10.0 0.3 1.9/3.9 48.1 0.4
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 14 6 1.0 24.3 9.0 0.5 4.8/13.7 35.4 1.8
Nikola Ježová BK Blansko 14 6 1.0 24.3 11.3 0.0 1.7/3.8 43.5 2.2
Eliška Zdobinská ŠSK Příbram 14 9 1.0 15.9 7.3 0.0 1.2/2.9 42.3 2.4
Karolína Novotná ASK Lovosice 14 8 1.0 17.9 8.5 0.0 0.9/3.8 23.3 1.8
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 14 7 1.0 17.9 6.7 0.6 2.7/7.1 38.0 3.6
Karolína Krolopová BCM Sokolov 14 7 1.0 17.7 7.6 0.1 2.1/4.0 53.6 2.7
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 14 8 1.0 14.9 6.5 0.1 1.5/3.8 40.0 1.6
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 14 10 1.0 11.8 4.7 0.2 1.8/4.2 42.9 2.9
Lucie Málková Basket Říčany 14 8 1.0 14.3 7.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.4
Adéla Garajová BCM Sokolov 13 8 1.0 13.8 6.8 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.9
Tereza Vaňáčová ŠSK Příbram 15 7 1.0 15.6 7.0 0.3 0.7/1.4 0.0* 2.6
Lucie Pelikánová BC Benešov 14 8 1.0 13.6 6.0 0.1 1.3/3.5 35.7 2.6
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 14 8 1.0 13.0 5.9 0.1 0.9/2.1 41.2 2.0
Klára Kočová SKB Rokycany 14 9 1.0 11.3 5.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 3.8
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 14 10 1.0 10.0 4.9 0.0 0.2/1.8 0.0* 3.3
Vanda Brandalíková Basket Říčany 14 8 1.0 12.3 5.0 0.0 2.3/4.4 51.4 0.5
Alica Gazdová Bor 14 7 1.0 14.0 5.7 0.0 2.6/5.1 50.0 3.7
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 14 9 1.0 10.9 5.1 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.8
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 13 10 1.0 9.7 3.5 0.5 1.2/2.5 48.0 1.4
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 13 7 1.0 13.9 6.0 0.0 1.9/3.9 48.1 2.1
Tereza Dřímalová Basket Řičany "B" 13 10 1.0 9.4 4.0 0.1 1.1/2.8 39.3 0.0
17 Aneta Kounovská Sokol Kladno 13 7 1.0 13.3 5.4 0.4 1.1/3.7 30.8 2.7
Anna Horová Basket Slovanka "B" 14 7 1.0 13.1 5.6 0.3 1.1/2.7 42.1 2.7
Amálie Risplerová SKB Rokycany 13 9 1.0 10.0 4.6 0.0 0.9/3.0 29.6 1.9
Nela Nedomová ASK Lovosice 15 8 1.0 11.3 5.4 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
19 Natálie Topolová BKj. Kralupy n.V. 13 7 1.0 12.7 5.9 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.7
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 13 9 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.7
Aneta Helisová BK Brandýs n. L. 14 9 1.0 9.6 3.4 0.4 1.3/5.6 24.0 2.3
Kira Krejčí BK Česká Lípa 14 8 1.0 10.6 4.8 0.0 1.1/2.6 42.9 2.0
Barbora Plánková TBS Přerov 14 4 1.0 21.0 10.0 0.3 0.3/1.5 0.0* 2.3
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 13.8 5.7 0.5 1.0/2.2 46.2 0.7
Viktorie Smolová ASK Lovosice 15 6 1.0 13.7 5.7 0.5 0.8/3.2 26.3 1.2
Eliška Šimková BA Tygřice Louny 15 10 1.0 8.2 3.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.7
Petra Srbová BC Benešov 14 7 1.0 11.3 5.3 0.0 0.7/4.0 17.9 2.4
Štěpánka Šmídová ŠSK Příbram 13 9 1.0 8.4 4.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Marie Chmelíková Basket Řičany "B" 13 10 1.0 7.4 3.2 0.0 1.0/2.1 47.6 0.0
Linda Simandlová BK Brandýs n. L. 13 9 1.0 8.1 3.4 0.1 0.9/2.3 38.1 2.0
Barbora Dudová Basket Říčany 15 7 1.0 10.3 4.9 0.0 0.6/2.1 26.7 2.1
Šárka Smítková Basket Říčany 14 6 1.0 11.8 5.7 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Ema Václavíková Nobiles 13 8 1.0 8.8 4.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.1
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 14 3 1.0 23.3 9.3 0.0 4.7/6.3 73.7 0.7
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 7 1.0 9.9 4.4 0.0 1.0/4.4 22.6 1.4
Justýna Harantová SKB Rokycany 13 9 1.0 7.6 3.3 0.0 0.9/2.9 30.8 2.1
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 8 1.0 8.5 3.5 0.1 1.1/6.5 17.3 2.1
Barbora Štěpová Nobiles 13 3 1.0 22.0 9.3 0.0 3.3/6.3 52.6 3.0
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 14 9 1.0 7.3 3.4 0.1 0.1/1.1 0.0* 1.0
Tereza Čechová SKB Rokycany 13 6 1.0 11.0 4.8 0.2 0.8/2.7 31.3 2.2
Barbora Naxerová Basket Říčany 14 4 1.0 16.5 8.3 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.8
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 9 1.0 7.2 3.1 0.0 1.0/2.4 40.9 1.7
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 14 7 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/2.9 30.0 1.6
Natálie Jedrzejczyková TJ Loko Krnov 14 5 1.0 12.6 4.0 0.8 2.2/4.0 55.0 1.4
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 15 5 1.0 12.4 4.6 0.8 0.8/2.8 28.6 1.4
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 13 5 1.0 12.4 5.4 0.0 1.6/2.8 57.1 1.4
Marie Broďáková BK Blansko 13 4 1.0 15.0 7.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.3
Ella Alexová BK Blansko 12 6 1.0 9.8 4.5 0.2 0.3/2.0 16.7 2.0
Natálie Kulatá Nobiles 13 8 1.0 7.3 3.1 0.1 0.6/2.3 27.8 1.1
16 Sabina Valášková Sokol Kladno 14 6 1.0 9.7 4.5 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.2
Kateřina Vacková Basket Říčany 14 6 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.3
Emma Čamborová Basket Říčany 14 8 1.0 7.0 3.1 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.9
Kateřina Pechačová Bor 13 7 1.0 7.9 3.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Eliška Čadková ŠSK Příbram 13 5 1.0 11.0 5.4 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.2
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 15 5 1.0 10.8 4.8 0.0 1.2/2.4 50.0 2.2
Natálie Ouředníčková BK Brandýs n. L. 14 9 1.0 6.0 2.6 0.0 0.9/2.3 38.1 1.6
Monika Nedorostová ASK Lovosice 13 8 1.0 6.6 3.0 0.1 0.3/1.6 0.0* 1.4
Sofie Poborská SKB Rokycany 13 6 1.0 8.8 3.8 0.0 1.2/3.2 36.8 3.3
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov 14 5 1.0 10.2 5.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.8
Johana Blaško BK Ústí nad Orlicí 14 5 1.0 10.0 4.6 0.0 0.8/2.2 36.4 0.4
Tereza Kubešová BK Blansko 14 6 1.0 8.2 3.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
9 Sofia Padevětová Sokol Kladno 13 4 1.0 12.0 5.3 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Valerie Marková K2 Prostějov "B" 13 4 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.8
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 12 7 1.0 6.6 2.4 0.1 1.3/3.4 37.5 2.9
27 Elena Milotová BKj. Kralupy n.V. 14 7 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Anna Růžičková SKB Rokycany 13 7 1.0 6.4 2.9 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.6
Adéla Petrová TJ Loko Krnov 13 4 1.0 11.3 5.3 0.0 0.8/3.0 25.0 3.3
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 14 7 1.0 6.4 3.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 14 2 1.0 22.0 9.0 0.5 2.5/7.0 35.7 2.0
Bára Vernerová ASK Lovosice 12 8 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/3.8 40.0 2.1
Lilien Krejčíková SKB Rokycany 14 8 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Karla Janková TBS Přerov 14 5 1.0 8.8 4.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.6
4 Zuzana Macáková BKj. Kralupy n.V. 14 4 1.0 10.8 4.3 0.0 2.3/4.8 47.4 1.5
Kateryna Pryimak Nobiles 13 8 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/3.5 25.0 0.5
Estella Faltysová BK Ústí nad Orlicí 13 5 1.0 8.6 4.0 0.2 0.0/1.6 0.0* 1.2
Katka Debefová Příbor 12 4 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.3
Natálie Rálková BC Benešov 15 7 1.0 5.7 2.6 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.7
Ema Kutinová SKB Rokycany 11 2 1.0 20.0 6.5 2.0 1.0/3.5 28.6 4.0
Ema Zabranská BK Ústí nad Orlicí 14 4 1.0 10.0 4.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 12 5 1.0 8.0 3.2 0.0 1.6/2.8 57.1 3.4
Natálie Waitzmanová BK Brandýs n. L. 13 8 1.0 5.0 2.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Klára Kottová BCM Sokolov 14 8 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.6
Magdalena Kulihová Příbor 14 4 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/2.5 30.0 1.0
Daniela Tonková Basket Slovanka "B" 13 2 1.0 19.5 9.0 0.0 1.5/7.5 20.0 4.5
Lída Straková Příbor 13 4 1.0 9.5 4.0 0.3 0.8/3.0 25.0 1.3
Lucie Mládková Bor 13 7 1.0 5.4 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 13 9 1.0 4.2 1.8 0.0 0.7/2.9 23.1 1.7
33 Kateřina Loudová BKj. Kralupy n.V. 14 5 1.0 7.6 3.8 0.0 0.0/0.6 0.0* 2.8
Kristýna Šmögerová BK Ústí nad Orlicí 14 5 1.0 7.4 3.6 0.0 0.2/1.6 0.0* 0.6
Linda Vlková TJ Sokol Blatná 15 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Adéla Ryšavá Nobiles 13 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.0
Anežka Moravcová BK Česká Lípa 13 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.3 28.6 2.7
Kateřina Bulová TBS Přerov 14 5 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/3.0 40.0 1.6
Viktorie Alexová BK Blansko 14 5 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/2.8 28.6 1.4
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 14 2 1.0 17.0 8.5 0.0 0.0/2.5 0.0 0.0
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 13 9 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Beáta Klimešová BC Benešov 14 7 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 12 2 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Eva Woźnická BK Lvice Litoměřice 13 4 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 5 1.0 6.6 3.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.8
Lucie Vorlická Basket Slovanka "B" 14 5 1.0 6.6 2.2 0.4 1.0/2.0 50.0 2.2
Ema Gotvaldová K2 Prostějov "B" 13 4 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 3.8
Lian Al Taji Basket Slovanka "B" 14 7 1.0 4.6 1.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.7
Kateřina Škorpilová BK Brandýs n. L. 13 8 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 14 8 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.6
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 14 8 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Aneta Slabá Basket Slovanka "B" 13 3 1.0 10.7 4.7 0.3 0.3/2.3 14.3 2.0
Theodora Ulrichová Nobiles 13 7 1.0 4.6 2.3 0.0 0.0/1.7 0.0* 1.1
Linda Procházková Basket Říčany 14 5 1.0 6.2 3.0 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.4
Tereza Hejnová BK Česká Lípa 13 8 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.8
Aneta Hönigová BK Levhartice Chomutov "B" 14 3 1.0 10.0 4.3 0.0 1.3/1.7 0.0* 2.3
Karolína Šmatláková ŠSK Příbram 13 7 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Elizabeth Čekalová Basket Slovanka "B" 13 3 1.0 9.7 3.0 0.3 2.7/5.3 50.0 0.0
Natálie Slaninová BC Benešov 14 4 1.0 7.3 2.8 0.0 1.8/3.0 58.3 0.8
Michaela Vitnerová K2 Prostějov "B" 14 2 1.0 14.5 6.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Ema Hájková Basket Říčany 14 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
18 Anna Perglová Sokol Kladno 13 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/1.9 0.0* 1.1
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 13 8 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.6
Aneta Šašková BC Benešov 13 7 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.0
Lucie Kopáňková BC Benešov 13 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/2.0 8.3 1.7
Vanda Zacharová TBS Přerov 13 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 15 8 1.0 3.3 1.4 0.1 0.1/0.5 0.0* 2.5
Magdalena Kopková Bor 14 8 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Viktorie Michalovová Basket Říčany 14 5 1.0 5.2 2.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Anna Kulíšková TBS Přerov 14 4 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov "B" 14 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov "B" 14 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/2.3 14.3 2.7
Emílie Bartošová Bor 14 8 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.3
Anežka Voláková SKB Rokycany 13 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Petra Šípková Basket Slovanka "B" 13 5 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.4
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov "B" 14 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.3
Iva Popelková BK Blansko 14 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
10 Anna Opálková Sokol Kladno 13 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Ema Trčálková AŠ Mladá Boleslav 13 8 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/0.3 0.0* 2.1
22 Adéla Valášková Sokol Kladno 12 5 1.0 4.4 1.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Anna Kundrátová BK Levhartice Chomutov "B" 14 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Adéla Kubíková BK Vyškov 13 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sára Koňařová K2 Prostějov "B" 14 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.0
Julie Paličková TBS Přerov 14 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 12 5 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.6
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.7
Adéla Bednářová K2 Prostějov "B" 14 1 1.0 22.0 10.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sabina Adamcová BK Vyškov 13 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 3.5
Kemi Samuel Basket Slovanka "B" 13 8 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.4
Amálie Albrechtová BK Česká Lípa 13 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/3.0 25.0 0.8
Emma Podhrázská BCM Sokolov 12 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.7
7 Nikola Holásková Sokol Kladno 13 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.2
Sára Přibíková BA Tygřice Louny 14 9 1.0 2.3 1.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.4
Karolína Vlková Příbor 14 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.7
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 13 8 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.6
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 14 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 13 8 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/3.4 44.4 1.8
Zuzana Marešová ŠSK Příbram 14 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
13 Ema Taylor Earl Sokol Kladno 13 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.2
Dominika Přívětivá TBS Přerov 14 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.8
Magda Reisiglová BK Blansko 14 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Anna Procházková BK Blansko 13 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kubíková BK Blansko 14 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 13 2 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 14 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Karolína Shonová Sokol Kladno 14 5 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.4
Elen Havlíčková TJ Loko Krnov 13 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.5
Karolína Křížová Basket Slovanka "B" 13 8 1.0 2.4 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.6
Eliška Průchová BK Brandýs n. L. 13 8 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.5
Natálie Jahodová Basket Opava 2010 14 3 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.3
Amálie Miklová Basket Slovanka "B" 13 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Julie Ondroušková Nobiles 13 8 1.0 2.4 0.8 0.3 0.1/0.8 0.0* 2.4
Barbora Nešporová BK Ústí nad Orlicí 13 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/3.3 30.8 1.3
Aneta Kalousová BC Benešov 13 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Lucie Šarbochová BK Brandýs n. L. 14 7 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Marie Heřmanová BCM Sokolov 13 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
15 Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 14 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Anna Antonová Žabiny Brno B 14 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 13 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Karolína Drápalová BA Tygřice Louny 15 8 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.0
Nela Sumcová Panter Javorník 12 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 13 8 1.0 2.1 0.5 0.3 0.4/1.0 0.0* 3.0
Karolína Bartůňková ŠSK Příbram 14 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.5
Natálie Šlaisová TJ Sokol Blatná 14 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.2
Julie Přichystalová Basket Slovanka "B" 13 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Olga Dovalová BK Česká Lípa 15 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Eva Horká Basket Řičany "B" 13 9 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.0
Tereza Hájková BK Brandýs n. L. 14 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.0
Anežka Wimmerová ŠSK Příbram 13 8 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.9
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.9
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 12 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Alžběta Matyšková Basket Opava 2010 14 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.7
Valérie Kůstková BC Benešov 13 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.0
Emma Dušková Nobiles 13 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Lucie Krejčí Příbor 14 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Eliška Boušková Basket Řičany "B" 13 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Denisa Hanáková BK Vyškov 14 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
17 Veronika Procházková BKj. Kralupy n.V. 12 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Michaela Musilová BK Blansko "B" 11 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valérie Suková BC Benešov 13 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.8
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 12 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.8
Klára Ryžová Basket Opava 2010 15 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 13 2 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.7 18.8 1.0
Klára Štěpánová SKB Rokycany 12 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Karolína Dufková Žabiny Brno B 13 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Elen Honková Basket Opava 2010 15 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
Selma Tesařová BK Blansko "B" 11 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Angela Poláchová Žabiny Brno B 13 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Anna Honalová BK Brandýs n. L. 14 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.9
Vanesa Peclinovská Bor 12 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jana Gazdošová TBS Přerov 13 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.0
14 Pavla Kratochvílová Sokol Kladno 15 8 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
Lucie Palová TJ Loko Krnov 12 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.8
Karolína Kůrková K2 Prostějov "B" 13 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Viktorie Čepková TJ Loko Krnov 14 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.5
15 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 12 5 1.0 2.8 0.8 0.0 1.2/2.4 50.0 1.4
Valentýna Hrušková Příbor 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ema Rathouská Basket Řičany "B" 12 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 13 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.2
Kamila Augustinová Basket Slovanka "B" 13 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
Johana Tláskalová BK Levhartice Chomutov "B" 13 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Františka Baborovská BCM Sokolov 12 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Sophie Svobodová BC Benešov 14 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.7
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 14 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.5
Viktorie Vaverková BK Brandýs n. L. 14 1 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sofie Štěpánková BA Tygřice Louny 12 9 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Lucie Monsportová Příbor 12 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Marie Kročilová TJ Loko Krnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Nina Jelínková Žabiny Brno B 14 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 13 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Veronika Lodlová Basket Slovanka "B" 14 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.0
Anna Šoralová SKB Rokycany 14 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Hana Šilhová TJ Sokol Blatná 13 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.5
Barbora Horníčková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 13 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Iveta Roubíková BK Levhartice Chomutov "B" 14 6 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.8
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 13 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Eliška Stašková Bor 13 7 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.7
5 Veronika Chlapcová BKj. Kralupy n.V. 14 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/2.7 0.0 0.3
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov "B" 14 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.4
Eliška Sekaninová BK Vyškov 13 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Zbedinová TJ Loko Krnov 13 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Laura Scharingerová Nobiles 13 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 13 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Viktorie Červenková BC Benešov 12 1 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Nikola Kůželová BK Levhartice Chomutov "B" 13 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Alžběta Maličká BK Ústí nad Orlicí 14 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Julie Jakubová BK Vyškov 13 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
6 Ellen Bozděchová Sokol Kladno 13 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Kateřina Volná Příbor 14 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
8 Eliška Kadlecová Sokol Kladno 13 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Alžběta Rybková BC Benešov 14 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.2
Adéla Kovačiková Panter Javorník 14 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Machová BCM Sokolov 12 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
19 Justýna Melicharová Sokol Kladno 13 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.3
Nikola Kettnerová ŠSK Příbram 12 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tereza Strbáčková K2 Prostějov "B" 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Denisa Neuwirthová Basket Slovanka "B" 13 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Emily Gruzdzová ŠSK Příbram 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Viktorie Holomková Panter Javorník 13 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sofia Minaříková Panter Javorník 13 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.5
Eliška Urbanová BC Benešov 12 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Kateřina Budošová ŠSK Příbram 12 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Veronika Šamlotová Žabiny Brno B 13 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Dominica Siegelová K2 Prostějov "B" 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Kamila Procházková Basket Řičany "B" 13 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 12 8 1.0 1.0 0.4 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
Natali Kadaníková Basket Slovanka "B" 13 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Elena Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 13 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.4
Berenika Barvíková Příbor 13 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Vanessa Bajrić TJ Sokol Blatná 14 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
21 Kristina Šafránková Sokol Kladno 14 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Eliška Bílková Žabiny Brno B 13 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Eliška Rychterová AŠ Mladá Boleslav 13 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.9
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 14 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.7
Vendula Lukešová BK Vyškov 13 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Eliška Marečková Basket Opava 2010 12 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.7
Viktorie Vačkářová Bor 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Veronika Mazálková Žabiny Brno B 13 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ella Jean Stone TJ Sokol Blatná 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Dostálová AŠ Mladá Boleslav 13 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 13 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Anhelina Chudá TJ Sokol Blatná 14 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Sára Mináriková TJ Loko Krnov 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Natálie Pavelková Panter Javorník 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Laura Nováčková ASK Lovosice 13 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
32 Adéla Kašáková BKj. Kralupy n.V. 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Amálie Širůčková Panter Javorník 13 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Adéla Zbořilová Basket Opava 2010 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Magdalena Pozdílková Basket Slovanka "B" 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Valentová BK Vyškov 12 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Julie Holanová Nobiles 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Amelie Barochová TJ Sokol Blatná 13 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Julie Lišková ASK Lovosice 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Dominika Barnová TJ Sokol Blatná 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Naďa Gazdová Bor 10 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/5.0 0.0 0.0
Stela Spěváčková SKB Rokycany 13 3 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Kristýna Gopaulová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Lýdia Čamborová Basket Řičany "B" 13 10 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.0
Eliška Tomková Příbor 11 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.3
Kateřina Drápalová BA Tygřice Louny 13 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Barbora Svojanovská BK Ústí nad Orlicí 13 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Lola Šarlota Drbolová BC Wizards Újezd nad Lesy 11 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Lucie Vaňáčová ŠSK Příbram 11 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eliška Kubíčková BK Brandýs n. L. 13 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.8
Lucie Zábrodská Bor 13 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Netušilová Nobiles 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Markéta Hanusová Panter Javorník 13 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anežka Zemanová BCM Sokolov 12 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Radka Chrenková Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Natálie Blatová Panter Javorník 12 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Beáta Triebová BA Tygřice Louny 14 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov "B" 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov "B" 14 8 1.0 0.5 0.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Eliška Princová BK Brandýs n. L. 13 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Omarov BK Levhartice Chomutov "B" 12 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Irena Soukupová Basket Slovanka "B" 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Berenika Hrotková AŠ Mladá Boleslav 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Petra Prejdová Basket Opava 2010 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Claudia Honešová Příbor 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.8
Kamila Krampolová Žabiny Brno B 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Eliška Zavadilová BK Vyškov 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Bahníková AŠ Mladá Boleslav 13 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.0
Alžběta Tichá Basket Slovanka "B" 13 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Stella Muroňová Nobiles 13 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Ema Harátková K2 Prostějov "B" 13 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Dagmar Fialová BC Benešov 14 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Eliška Prchalová Basket Opava 2010 13 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Karolína Šebestová TJ Loko Krnov 13 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Antonie Hodačová Basket Řičany "B" 13 10 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.0
Lucie Schejbalová BA Tygřice Louny 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Žaneta Doubínková BK Ústí nad Orlicí 14 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.6
Anežka Suchomelová BK Ústí nad Orlicí 14 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.3
Kristýna Svachová TJ Sokol Blatná 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Formáčková BK Levhartice Chomutov "B" 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Diana Sedláčková BC Wizards Újezd nad Lesy 12 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Matějková Basket Slovanka "B" 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Elen Pavelková BK Blansko "B" 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
11 Marie Zázvorková BKj. Kralupy n.V. 14 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Hucková TJ Sokol Blatná 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Servusová AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Patricie Fridrichovská AŠ Mladá Boleslav 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Radka Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 13 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Amélie Holejšovská BCM Sokolov 13 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Emma Steklá BK Česká Lípa 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matylda Krupková BK Brandýs n. L. 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Tesaříková K2 Prostějov "B" 14 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.8
Julie Vacková BC Wizards Újezd nad Lesy 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marie Honsová SKB Rokycany 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Vránová Příbor 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Veronika Nohejlová TBS Přerov 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov "B" 13 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Rozehnalová TJ Loko Krnov 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Žaludová Aneta ŠSK Příbram 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michaela Fousová ŠSK Příbram 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Karolína Havlová Bor 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Arlinda Mustafa Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Emma Filipi AŠ Mladá Boleslav 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eliška Kupková Basket Opava 2010 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Wernerová BCM Sokolov 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nela Holubová Příbor 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Vanduchová Nobiles 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lucie Bartošová Bor 12 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Seibertová Příbor 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5