Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 157
BK Maják SVČ Vyškov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 158
BK Maják SVČ Vyškov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 159
BK Blansko
TJ Jiskra Kyjov
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 160
BK Blansko
TJ Jiskra Kyjov
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 161
BK Blansko "B"
Basketbal Dubňany
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 162
BK Blansko "B"
Basketbal Dubňany
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 163
BK Žabiny Brno B
SKB Tišnov
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 164
BK Žabiny Brno B
SKB Tišnov
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 165
BK Maják SVČ Vyškov
SKB Tišnov
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 166
BK Maják SVČ Vyškov
SKB Tišnov
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 167
Basketbal Dubňany
BK Žabiny Brno B
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 168
Basketbal Dubňany
BK Žabiny Brno B
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 169
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko "B"
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 170
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko "B"
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 171
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Blansko
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 172
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Blansko
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 173
BK Blansko
BK Maják SVČ Vyškov
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 174
BK Blansko
BK Maják SVČ Vyškov
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 175
BK Blansko "B"
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 176
BK Blansko "B"
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 177
BK Žabiny Brno B
TJ Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 178
BK Žabiny Brno B
TJ Jiskra Kyjov
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 179
SKB Tišnov
Basketbal Dubňany
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 180
SKB Tišnov
Basketbal Dubňany
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 181
BK Maják SVČ Vyškov
Basketbal Dubňany
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 182
BK Maják SVČ Vyškov
Basketbal Dubňany
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 183
TJ Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 184
TJ Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 185
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Žabiny Brno B
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 186
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Žabiny Brno B
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 187
BK Blansko
BK Blansko "B"
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 188
BK Blansko
BK Blansko "B"
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 189
BK Blansko "B"
BK Maják SVČ Vyškov
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 190
BK Blansko "B"
BK Maják SVČ Vyškov
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 191
BK Žabiny Brno B
BK Blansko
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 192
BK Žabiny Brno B
BK Blansko
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 193
SKB Tišnov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 194
SKB Tišnov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 195
Basketbal Dubňany
TJ Jiskra Kyjov
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 196
Basketbal Dubňany
TJ Jiskra Kyjov
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 197
BK Maják SVČ Vyškov
TJ Jiskra Kyjov
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 198
BK Maják SVČ Vyškov
TJ Jiskra Kyjov
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 199
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal Dubňany
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 200
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal Dubňany
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 201
BK Blansko
SKB Tišnov
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 202
BK Blansko
SKB Tišnov
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 203
BK Blansko "B"
BK Žabiny Brno B
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 204
BK Blansko "B"
BK Žabiny Brno B
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 7. kolo 206
BK Žabiny Brno B
BK Maják SVČ Vyškov
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 7. kolo 207
SKB Tišnov
BK Blansko "B"
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 7. kolo 208
SKB Tišnov
BK Blansko "B"
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 7. kolo 209
Basketbal Dubňany
BK Blansko
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 7. kolo 210
Basketbal Dubňany
BK Blansko
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 7. kolo 211
TJ Jiskra Kyjov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 7. kolo 212
TJ Jiskra Kyjov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 7. kolo 205
BK Žabiny Brno B
BK Maják SVČ Vyškov
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 8. kolo 213
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Maják SVČ Vyškov
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 8. kolo 214
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Maják SVČ Vyškov
29. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 8. kolo 215
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 8. kolo 216
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko
29. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 8. kolo 217
Basketbal Dubňany
BK Blansko "B"
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 8. kolo 218
Basketbal Dubňany
BK Blansko "B"
29. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 8. kolo 219
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno B
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 8. kolo 220
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno B
29. 1. 2023
-
Preview
Skupina D 9. kolo 221
SKB Tišnov
BK Maják SVČ Vyškov
22. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 9. kolo 222
SKB Tišnov
BK Maják SVČ Vyškov
23. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 9. kolo 223
BK Žabiny Brno B
Basketbal Dubňany
22. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 9. kolo 224
BK Žabiny Brno B
Basketbal Dubňany
23. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 9. kolo 225
BK Blansko "B"
TJ Jiskra Kyjov
22. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 9. kolo 226
BK Blansko "B"
TJ Jiskra Kyjov
23. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 9. kolo 227
BK Blansko
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
22. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 9. kolo 228
BK Blansko
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
23. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 10. kolo 229
BK Maják SVČ Vyškov
BK Blansko
11. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 10. kolo 230
BK Maják SVČ Vyškov
BK Blansko
12. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 10. kolo 231
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Blansko "B"
11. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 10. kolo 232
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Blansko "B"
12. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 10. kolo 233
TJ Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
11. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 10. kolo 234
TJ Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
12. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 10. kolo 235
Basketbal Dubňany
SKB Tišnov
11. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 10. kolo 236
Basketbal Dubňany
SKB Tišnov
12. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 11. kolo 237
Basketbal Dubňany
BK Maják SVČ Vyškov
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 11. kolo 238
Basketbal Dubňany
BK Maják SVČ Vyškov
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 11. kolo 239
SKB Tišnov
TJ Jiskra Kyjov
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 11. kolo 240
SKB Tišnov
TJ Jiskra Kyjov
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 11. kolo 241
BK Žabiny Brno B
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 11. kolo 242
BK Žabiny Brno B
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 11. kolo 243
BK Blansko "B"
BK Blansko
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 11. kolo 244
BK Blansko "B"
BK Blansko
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina D 12. kolo 245
BK Maják SVČ Vyškov
BK Blansko "B"
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 12. kolo 246
BK Maják SVČ Vyškov
BK Blansko "B"
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 12. kolo 247
BK Blansko
BK Žabiny Brno B
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 12. kolo 248
BK Blansko
BK Žabiny Brno B
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 12. kolo 249
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
SKB Tišnov
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 12. kolo 250
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
SKB Tišnov
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 12. kolo 251
TJ Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 12. kolo 252
TJ Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 13. kolo 253
TJ Jiskra Kyjov
BK Maják SVČ Vyškov
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 13. kolo 254
TJ Jiskra Kyjov
BK Maják SVČ Vyškov
26. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 13. kolo 255
Basketbal Dubňany
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 13. kolo 256
Basketbal Dubňany
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
26. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 13. kolo 257
SKB Tišnov
BK Blansko
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 13. kolo 258
SKB Tišnov
BK Blansko
26. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 13. kolo 259
BK Žabiny Brno B
BK Blansko "B"
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 13. kolo 260
BK Žabiny Brno B
BK Blansko "B"
26. 3. 2023
-
Preview
Skupina D 14. kolo 261
BK Maják SVČ Vyškov
BK Žabiny Brno B
8. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 14. kolo 262
BK Maják SVČ Vyškov
BK Žabiny Brno B
9. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 14. kolo 263
BK Blansko "B"
SKB Tišnov
8. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 14. kolo 264
BK Blansko "B"
SKB Tišnov
9. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 14. kolo 265
BK Blansko
Basketbal Dubňany
8. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 14. kolo 266
BK Blansko
Basketbal Dubňany
9. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 14. kolo 267
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Jiskra Kyjov
8. 4. 2023
-
Preview
Skupina D 14. kolo 268
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Jiskra Kyjov
9. 4. 2023
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 0 0 0
2. SKB Tišnov 0 0 0
3. Maják Vyškov 0 0 0
4. BK Blansko 0 0 0
5. BK Blansko "B" 0 0 0
6. Žabiny Brno B 0 0 0
7. Basketbal Dubňany 0 0 0
8. Jiskra Kyjov 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 15 1
Natálie Ouředníčková BK Brandýs n. L. 14 1
Kateřina Koudelková BC Benešov 15 1
Anna Melcrová TJ Loko Krnov 15 1
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Nela Kupčíková BK Brandýs n. L. 14 1
Barbora Žemlová Basket Říčany 15 1
Veronika Černochová BK Blansko 13 1
Veronika Nohejlová TBS Přerov 14 1
Eliška Hřebíčková SKB Tišnov 13 1
Eliška Zapadlová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Ester Gottvaldová SKB Tišnov 13 1
Kristýna Kubíková BK Blansko 14 1
Karolína Lamačová SKB Tišnov 13 1
Barbora Čálková Basket Říčany 13 1
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 14 1
Magdaléna Žemlová Basket Říčany 13 1
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 12 1
Barbora Slavíková ASK Lovosice 13 1
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Viktorie Michalovová Basket Říčany 14 1
Veronika Dudová Basket Říčany 13 1
Linda Procházková Basket Říčany 14 1
Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 15 1
Antonína Kulaková Žabiny Brno B 15 1
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Kristýna Vdolečková BK Blansko 13 1
Karin Musilová BK Blansko 13 1
Magdaléna Černá BK Blansko 13 1
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 13 1
Anna Procházková BK Blansko 13 1
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 14 1
Kateřina Poddaná AŠ Mladá Boleslav 15 1
Renata Širůčková SKB Tišnov 15 1
Veronika Ščasná SKB Tišnov 15 1
Emma Filipi AŠ Mladá Boleslav 13 1
Karolína Horáková AŠ Mladá Boleslav 13 1
Aneta Helisová BK Brandýs n. L. 14 1
Adéla Kuchařová BK Blansko 13 1
Alena Svrčinová TJ Loko Krnov 15 1
Barbora Slavíková BC Benešov 14 1
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Vanda Brandalíková Basket Říčany 14 1
Adéla Strýčková BK Blansko 15 1
Eliška Vodová BK Česká Lípa 15 1
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 14 1
Marie Broďáková BK Blansko 13 1
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 14 1
Veronika Hanusová BA Tygřice Louny 16 1
Šarlota Kusáková Žabiny Brno B 14 1
Karolína Novotná ASK Lovosice 14 1
Julie Černínová Žabiny Brno B 14 1
Julie Lišková ASK Lovosice 14 1
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 14 1
Julie Lávicová BA Tygřice Louny 14 1
Ema Sochůrková BC Benešov 15 1
Monika Nedorostová ASK Lovosice 13 1
Justýna Beranová BK Blansko 13 1
Viktorie Krchňáková BK Blansko 13 1
Denisa Jarušková TJ Sokol Blatná 14 1
Linda Flachsová TJ Sokol Blatná 14 1
Leontýna Pangrácová TJ Sokol Blatná 12 1
Karolína Pangrácová TJ Sokol Blatná 12 1
Tereza Hroudová TJ Sokol Blatná 13 1
Ella Jean Stone TJ Sokol Blatná 14 1
Vanessa Bajrić TJ Sokol Blatná 14 1
Anhelina Chudá TJ Sokol Blatná 14 1
Linda Vlková TJ Sokol Blatná 15 1
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 14 1
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 14 1
Natálie Šlaisová TJ Sokol Blatná 14 1
Sandra Růžičková TJ Sokol Blatná 14 1
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 13 1
Tereza Kubešová BK Blansko 14 1
Štěpánka Pavelková AŠ Mladá Boleslav 15 1
Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 13 1
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Barbora Horníčková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 1
Klára Kylíšková ASK Lovosice 16 1
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Klára Smítalová TBS Přerov 15 1
Karolína Kopáčková BK Blansko 15 1
Lenka Bartošová BK Blansko 14 1
Petra Bartoňová SKB Tišnov 14 1
Rozálie Jelínková BK Brandýs n. L. 15 1
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 13 1
Oyun-Undrakh Mungunbaatar BK Blansko 13 1
Magdalena Ten Donkelaar BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Klaudie Volkova BK Česká Lípa 13 1
Kira Krejčí BK Česká Lípa 14 1
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 13 1
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 13 1
Anna Hübschová BK Česká Lípa 14 1
Lucie Žáčková BK Česká Lípa 14 1
Tereza Havlíková BK Česká Lípa 12 1
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 15 1
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 15 1
Olga Dovalová BK Česká Lípa 15 1
Natálie Špreňarová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Lola Šarlota Drbolová BC Wizards Újezd nad Lesy 11 1
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 14 1
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 14 1
Anna Veronika Racková BK Česká Lípa 15 1
Anna Mertenová BK Blansko 13 1
Kristýna Gopaulová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Sofie Vlačihová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Natálie Šímová BA Tygřice Louny 15 1
Ema Trčálková AŠ Mladá Boleslav 13 1
Tereza Jaklová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Bára Vernerová ASK Lovosice 12 1
Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 14 1
Rebeka Matěnová SKB Tišnov 14 1
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 14 1
Eliška Mikundová BC Benešov 15 1
Klára Vyčítalová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Dominika Přívětivá TBS Přerov 14 1
Anežka Rýdlová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Karolína Pfafová BK Brandýs n. L. 15 1
Alena Lávicová BA Tygřice Louny 16 1
Tereza Hájková BK Brandýs n. L. 14 1
Nicol Rozumová BK Brandýs n. L. 15 1
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 15 1
Barbora Kulhánová TJ Loko Krnov 15 1
Nikola Čumrdová BK Brandýs n. L. 15 1
Ada Šteflová TJ Sokol Blatná 14 1
Kateřina Bahníková AŠ Mladá Boleslav 16 1
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 14 1
Barbora Malinovská AŠ Mladá Boleslav 15 1
Viktorie Vaverková BK Brandýs n. L. 14 1
Valerie Kopecká BA Tygřice Louny 16 1
Natálie Nejmanová BK Brandýs n. L. 15 1
Petra Mičulková TBS Přerov 15 1
Ema Sedlářová BK Brandýs n. L. 15 1
Karla Janková TBS Přerov 14 1
Amálie Šamořilová TBS Přerov 15 1
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 14 1
Kristýna Burianová SKB Tišnov 15 1
Elena Štěpánková SKB Tišnov 14 1
Martina Dvořáčková SKB Tišnov 14 1
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 14 1
Tereza Filková SKB Tišnov 15 1
Eliška Klusková SKB Tišnov 15 1
Agáta Božková Žabiny Brno B 14 1
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 1
Natálie Žížalová BC Benešov 15 1
Aneta Hanzelová TJ Loko Krnov 15 1
Klára Vašková BK Blansko 15 1
Šárka Frydrychová TBS Přerov 16 1
Susannah Simonsová SKB Tišnov 15 1
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 14 1
Eliška Udatná ASK Lovosice 14 1
Anna Antonová Žabiny Brno B 14 1
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 16 1
Tereza Novotná Žabiny Brno B 14 1
Alice Křišťanová TJ Loko Krnov 15 1
Kristýna Kudrnová BK Brandýs n. L. 15 1
Nela Matušková BK Brandýs n. L. 15 1
Petra Bodláková BK Brandýs n. L. 14 1
Tereza Florianová BK Brandýs n. L. 15 1
Jitka Keřková BK Brandýs n. L. 15 1
Gabriela Holovská BK Brandýs n. L. 15 1
Jana Mouchová BA Tygřice Louny 15 1
Lea Vítámvásová TJ Loko Krnov 15 1
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 15 1
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Kristýna Mladá AŠ Mladá Boleslav 15 1
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 15 1
Tereza Ondráková TJ Loko Krnov 15 1
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 14 1
Veronika Suchánková TJ Loko Krnov 15 1
Nicol Papadopulosová TJ Loko Krnov 15 1
Karolína Barešová TJ Loko Krnov 14 1
Natálie Jedrzejczyková TJ Loko Krnov 14 1
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 13 1
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 15 1
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 1
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 14 1
Anna Kulíšková TBS Přerov 14 1
Magdaléna Štolleová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1
Lucie Málková Basket Říčany 14 1
Loreta Krejčí Basket Říčany 15 1
Markéta Strnadelová Žabiny Brno B 15 1
Barbora Sedláková BK Blansko 14 1
Lucie Zachovalová BK Blansko 14 1
Barbora Dudová Basket Říčany 15 1
Ella Alexová BK Blansko 12 1
Iva Popelková BK Blansko 14 1
Zuzana Tylečková BK Blansko 13 1
Kateřina Vacková Basket Říčany 14 1
Ema Hájková Basket Říčany 14 1
Zuzana Hamplová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1
Nela Dvořáková Žabiny Brno B 14 1
Šárka Smítková Basket Říčany 14 1
Nela Nedomová ASK Lovosice 15 1
Viktorie Smolová ASK Lovosice 15 1
Lenka Látalová Basket Říčany 15 1
Terezie Svobodová BA Tygřice Louny 15 1
Alena Biedrawa BK Brandýs n. L. 15 1
Kateřina Bulová TBS Přerov 14 1
Magdalena Kramná BA Tygřice Louny 15 1
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 14 1
Karolína Jandová AŠ Mladá Boleslav 13 1
Nikola Ježová BK Blansko 14 1
Anna Marie Pauknerová BK Brandýs n. L. 15 1
Viktorie Alexová BK Blansko 14 1
Barbora Plánková TBS Přerov 14 1
Barbora Naxerová Basket Říčany 14 1
Ema Raclavská AŠ Mladá Boleslav 15 1
Tereza Kleplová BC Benešov 14 1
Monika Cibulková SKB Tišnov 14 1
Zuzana Polnická SKB Tišnov 15 1
Sára Zemánková SKB Tišnov 14 1
Alžběta Pisková SKB Tišnov 15 1
Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 15 1
Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 16 1
Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Ema Červenková BC Benešov 15 1
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 1
Anna Jiráčková BC Benešov 15 1
Anna Červenková BC Benešov 15 1
Veronika Dvorská BC Benešov 15 1
Natálie Pikalová BC Benešov 15 1
Barbora Podzimková Basket Říčany 14 1
Karolína Kupsová BC Benešov 15 1
Michala Maršíčková BC Benešov 15 1
Adéla Šváchová BC Benešov 14 1
Eliška Nohelová Žabiny Brno B 15 1
Julie Merclová Žabiny Brno B 15 1
Anna Chaloupková Žabiny Brno B 14 1
Eliška Sedláková ASK Lovosice 14 1
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 15 1
Viktorie Čepková TJ Loko Krnov 14 1
Amálie Bačíková Žabiny Brno B 14 1
Nina Jelínková Žabiny Brno B 14 1
Magda Reisiglová BK Blansko 14 1
Emma Čamborová Basket Říčany 14 1
Laura Nováčková ASK Lovosice 13 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře