Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 120
BK Brandýs nad Labem
BK Česká Lípa
17. 9. 2022
12:00
ZŠ Na Výsluní Petr Frána
Kateřina Jakubcová
44
27
7
11
21
16
38
22
Review
Skupina C 1. kolo 119
BC Wizards Újezd nad Lesy
AŠ Mladá Boleslav
17. 9. 2022
17:30
Adam Lampa
Markéta Oubrechtová
39
82
7
25
19
50
27
63
Review
Skupina C 1. kolo 118
Sokol Nusle
Basket Řičany "B"
17. 9. 2022
19:00
TJ Sokol Nusle Pavlína Šuláková
Jan Matulka
39
66
5
21
15
34
30
55
Review
Skupina C 2. kolo 123
BK Brandýs nad Labem
AŠ Mladá Boleslav
18. 9. 2022
09:30
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Klaudia Karwowska
47
46
6
10
25
24
36
36
Review
Skupina C 2. kolo 121
Basket Slovanka "B"
Basket Řičany "B"
18. 9. 2022
12:00
ZŠ Hovorčovická Vojta Schaffner
Michal Bukovský
62
66
18
22
35
42
45
53
Review
Skupina C 2. kolo 122
BC Wizards Újezd nad Lesy
BK Česká Lípa
18. 9. 2022
15:15
Adam Lampa
Vladimír Vondraš
35
61
10
12
18
24
27
40
Review
Skupina C 3. kolo 125
Sokol Nusle
BC Wizards Újezd nad Lesy
1. 10. 2022
12:00
TJ Sokol Nusle Radomír Kohout
Vladimir Samoylov
64
37
14
12
33
18
46
29
Review
Skupina C 3. kolo 124
Basket Řičany "B"
AŠ Mladá Boleslav
1. 10. 2022
15:00
Barbora Jiroušková
Claudie Štroblová
34
49
9
11
15
19
28
27
Review
Skupina C 3. kolo 126
Basket Slovanka "B"
BK Brandýs nad Labem
1. 10. 2022
16:00
ZŠ Hovorčovická Jan Machálek
Jiří Pavýza
58
39
12
6
25
20
40
31
Review
Skupina C 4. kolo 127
Basket Řičany "B"
BK Česká Lípa
2. 10. 2022
09:00
Barbora Toboláková
Barbora Jiroušková
92
37
29
6
51
14
68
24
Review
Skupina C 4. kolo 128
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
2. 10. 2022
14:00
TJ Sokol Nusle Štěpán Beran
Vojta Schaffner
67
39
13
5
28
17
49
27
Review
Skupina C 4. kolo 129
Basket Slovanka "B"
BC Wizards Újezd nad Lesy
2. 10. 2022
14:00
ZŠ Hovorčovická Jáchym Povolný
Jáchym Schveinert
44
30
8
9
18
18
30
23
Review
Skupina C 5. kolo 131
AŠ Mladá Boleslav
Sokol Nusle
15. 10. 2022
15:00
IX. základní škola Jaroslav Janovský
Petr Frána
36
38
8
4
14
19
25
30
Review
Skupina C 5. kolo 132
BK Česká Lípa
Basket Slovanka "B"
15. 10. 2022
15:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
56
42
11
13
24
24
38
29
Review
Skupina C 5. kolo 130
BC Wizards Újezd nad Lesy
Basket Řičany "B"
15. 10. 2022
15:15
Hala U Váhy David Kuděj
Marek Škořepa
34
78
12
23
21
39
27
62
Review
Skupina C 6. kolo 133
BK Brandýs nad Labem
Basket Řičany "B"
16. 10. 2022
11:00
ZŠ Na Výsluní Jan Machálek
Barbora Jiroušková
48
54
16
14
22
31
34
39
Review
Skupina C 6. kolo 134
AŠ Mladá Boleslav
Basket Slovanka "B"
16. 10. 2022
12:00
IX. základní škola Jaroslav Janovský
Ondřej Balicz
44
54
11
12
21
23
32
30
Review
Skupina C 6. kolo 135
BK Česká Lípa
Sokol Nusle
16. 10. 2022
14:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
60
48
18
8
29
21
47
37
Review
Skupina C 7. kolo 139
Basket Řičany "B"
Basket Slovanka "B"
5. 11. 2022
09:00
Sportovní hala Říčany Fedor Lysov
Barbora Jiroušková
59
57
23
8
39
25
52
35
Review
Skupina C 7. kolo 140
BK Česká Lípa
BC Wizards Újezd nad Lesy
5. 11. 2022
14:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
54
31
15
12
27
16
44
21
Review
Skupina C 7. kolo 141
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
5. 11. 2022
15:30
IX. základní škola Ondřej Balicz
Robert Máj
11
43
5
11
7
24
11
35
11
43
Review
Skupina C 8. kolo 142
Basket Řičany "B"
Sokol Nusle
6. 11. 2022
11:00
Sportovní hala Říčany Petr Frána
Barbora Jiroušková
67
44
16
12
32
15
54
29
Review
Skupina C 8. kolo 143
AŠ Mladá Boleslav
BC Wizards Újezd nad Lesy
6. 11. 2022
11:00
IX. základní škola Jaroslav Janovský
Richard Máj
35
48
6
22
15
26
21
44
Review
Skupina C 8. kolo 144
BK Česká Lípa
BK Brandýs nad Labem
6. 11. 2022
14:30
Sportovní hala Vladislav Lunhul
Lucie Humlová
59
31
22
6
35
21
51
23
Review
Skupina C 9. kolo 146
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
19. 11. 2022
13:00
ZŠ Na Výsluní Barbora Jiroušková
Jan Mikulec
32
29
6
6
13
14
24
27
Review
Skupina C 9. kolo 145
BK Česká Lípa
Basket Řičany "B"
19. 11. 2022
15:00
ZŠ Slovanka Vitaliy Shumskyy
Lucie Humlová
64
50
17
9
25
18
45
33
Review
Skupina C 9. kolo 147
BC Wizards Újezd nad Lesy
Basket Slovanka "B"
19. 11. 2022
17:15
Hala U Váhy Claudie Štroblová
Alžběta Rýcová
44
63
7
15
17
29
25
43
Review
Skupina C 10. kolo 150
BK Brandýs nad Labem
Basket Slovanka "B"
20. 11. 2022
09:00
ZŠ Na Výsluní Petr Vávra
Vojtěch Podruh
52
40
9
12
25
22
40
25
Review
Skupina C 10. kolo 149
BC Wizards Újezd nad Lesy
Sokol Nusle
20. 11. 2022
15:15
Hala U Váhy Barbora Jiroušková
Šárka Smítková
35
36
8
8
15
13
27
25
Review
Skupina C 10. kolo 148
Basket Řičany "B"
AŠ Mladá Boleslav
10. 11. 2022
18:20
Sportovní hala Říčany Petr Buršík
Jiří Pavýza
86
46
26
2
42
11
57
30
Review
Skupina C 11. kolo 152
Basket Slovanka "B"
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina C 11. kolo 151
Basket Řičany "B"
BK Brandýs nad Labem
10. 12. 2022
09:00
Sportovní hala Říčany Petr Vávra
Petr Buršík
87
67
17
26
31
44
61
55
Review
Skupina C 11. kolo 153
Sokol Nusle
BK Česká Lípa
10. 12. 2022
14:00
TJ Sokol Nusle Miloslav Jon
Roman Pommer
41
52
10
5
25
17
32
31
Review
Skupina C 12. kolo 155
Sokol Nusle
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
Skupina C 12. kolo 156
Basket Slovanka "B"
BK Česká Lípa
11. 12. 2022
12:00
ZŠ Hovorčovická Ondřej Svejkovský
Radomír Kohout
23
63
1
18
9
42
11
51
Review
Skupina C 12. kolo 154
Basket Řičany "B"
BC Wizards Újezd nad Lesy
11. 12. 2022
18:00
Sportovní hala Říčany Petr Frána
Claudie Štroblová
105
29
36
8
60
10
82
16
Review
Skupina C 13. kolo 115
Sokol Nusle
Basket Slovanka "B"
17. 12. 2022
10:00
TJ Sokol Nusle Tomáš Tejček
Lukáš Balog
18
65
4
16
7
33
15
55
Review
Skupina C 13. kolo 116
BK Brandýs nad Labem
BC Wizards Újezd nad Lesy
17. 12. 2022
14:00
ZŠ Na Výsluní Fedor Lysov
Jiří Pavýza
48
34
13
8
28
13
34
28
Review
Skupina C 13. kolo 117
AŠ Mladá Boleslav
BK Česká Lípa
17. 12. 2022
14:00
IX. základní škola Jaroslav Janovský
Pavel Velda
30
76
7
17
18
37
22
58
Review
Skupina C 14. kolo 136
Basket Slovanka "B"
Sokol Nusle
18. 12. 2022
10:00
ZŠ Hovorčovická Petr Buršík
Jaroslav Janovský
48
29
12
6
32
12
40
16
Review
Skupina C 14. kolo 137
BC Wizards Újezd nad Lesy
BK Brandýs nad Labem
18. 12. 2022
10:00
Hala U Váhy Jan Machálek
Vladimír Pádivý
27
65
7
16
14
30
18
47
Review
Skupina C 14. kolo 138
BK Česká Lípa
AŠ Mladá Boleslav
18. 12. 2022
10:00
ZŠ Slovanka Ondřej Fichtner
Matyáš Fichtner
89
57
18
10
41
22
61
39
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 15 16 1.0 27.1 8.8 1.7 4.4/12.7 35.0 2.1
Eliška Vohradská ŠSK Příbram 16 15 1.0 25.9 11.5 0.1 2.5/4.9 52.1 1.5
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 15 15 1.0 23.9 8.9 0.9 3.2/6.7 47.5 3.2
Aneta Svátková Bor 15 17 1.0 20.7 9.3 0.1 1.9/5.7 34.0 2.5
Karolína Krolopová BCM Sokolov 15 17 1.0 19.1 8.3 0.1 2.3/4.1 56.5 2.6
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 15 10 1.0 27.8 12.2 0.0 3.4/6.6 51.5 1.3
Tereza Vaňáčová ŠSK Příbram 16 13 1.0 20.5 9.6 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.5
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 15 11 1.0 23.0 9.5 0.2 3.5/7.5 47.0 2.5
Eliška Zdobinská ŠSK Příbram 15 16 1.0 15.8 7.2 0.0 1.4/3.1 44.0 2.1
Karolína Novotná ASK Lovosice 15 18 1.0 13.6 6.4 0.1 0.7/3.1 21.4 2.2
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 14 15 1.0 15.9 6.7 0.1 2.2/5.0 44.0 2.1
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 15 18 1.0 12.9 5.3 0.1 1.9/4.2 44.7 2.9
Adéla Garajová BCM Sokolov 14 16 1.0 12.8 6.0 0.0 0.8/2.5 32.5 2.6
Lucie Pelikánová BC Benešov 15 14 1.0 14.4 6.6 0.1 0.9/2.9 32.5 2.1
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 13 18 1.0 10.7 4.6 0.1 1.3/3.9 32.9 2.4
Barbora Podzimková Basket Říčany 15 8 1.0 23.9 10.8 0.3 1.6/3.4 48.1 0.6
Ema Kutinová SKB Rokycany 12 9 1.0 21.1 8.2 0.9 2.0/4.1 48.6 2.3
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 15 16 1.0 11.6 5.3 0.1 0.9/2.1 45.5 1.4
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 14 9 1.0 19.9 8.9 0.0 2.1/4.6 46.3 1.4
Amálie Risplerová SKB Rokycany 14 17 1.0 10.5 4.8 0.0 0.9/2.5 34.9 2.2
Viktorie Smolová ASK Lovosice 16 13 1.0 13.5 5.2 0.5 1.5/4.4 33.3 1.9
Alica Gazdová Bor 15 14 1.0 12.5 5.4 0.0 1.8/4.3 41.7 2.9
Klára Kočová SKB Rokycany 15 16 1.0 10.3 4.9 0.0 0.6/1.2 0.0* 3.6
Linda Simandlová BK Brandýs n. L. 14 18 1.0 9.1 3.9 0.1 1.1/2.5 44.4 1.6
41 Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 15 12 1.0 13.5 5.5 0.3 1.8/3.9 44.7 0.8
Petra Srbová BC Benešov 15 14 1.0 11.5 4.9 0.0 1.8/4.6 38.5 2.1
Barbora Dudová Basket Říčany 16 12 1.0 13.3 6.1 0.0 1.2/3.2 36.8 1.8
16 Sabina Valášková Sokol Kladno 15 17 1.0 9.4 4.5 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.4
27 Elena Milotová BKj. Kralupy n.V. 15 17 1.0 9.2 4.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Anna Horová Basket Slovanka "B" 15 12 1.0 13.0 5.6 0.2 1.3/3.8 35.6 2.7
19 Natálie Topolová BKj. Kralupy n.V. 14 13 1.0 12.0 5.3 0.2 0.9/2.5 37.5 1.9
Tereza Čechová SKB Rokycany 14 10 1.0 15.4 7.0 0.2 0.8/3.0 26.7 2.4
Kira Krejčí BK Česká Lípa 15 16 1.0 9.6 4.3 0.0 1.1/2.5 42.5 2.3
Monika Nedorostová ASK Lovosice 14 16 1.0 9.4 4.3 0.1 0.8/3.1 24.0 1.7
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 15 12 1.0 12.5 5.3 0.1 1.8/4.2 42.0 1.2
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 15 17 1.0 8.8 4.2 0.1 0.1/1.2 0.0* 2.8
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 15 7 1.0 21.3 8.4 0.6 2.7/5.6 48.7 1.6
Nikola Ježová BK Blansko 15 6 1.0 24.3 11.3 0.0 1.7/3.8 43.5 2.2
9 Sofia Padevětová Sokol Kladno 14 13 1.0 11.1 4.5 0.2 1.5/2.4 61.3 1.4
Justýna Harantová SKB Rokycany 14 17 1.0 8.2 3.5 0.1 0.8/2.2 34.2 1.7
Aneta Helisová BK Brandýs n. L. 15 17 1.0 8.1 3.2 0.2 1.1/4.3 24.7 2.6
Barbora Štěpová Nobiles 14 7 1.0 19.7 9.0 0.0 1.7/5.4 31.6 3.1
17 Aneta Kounovská Sokol Kladno 14 11 1.0 12.5 5.1 0.5 1.0/3.1 32.4 2.2
33 Kateřina Loudová BKj. Kralupy n.V. 15 15 1.0 9.1 4.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.9
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 16 13 1.0 10.0 4.4 0.0 1.2/2.7 45.7 2.6
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 15 12 1.0 10.8 5.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.8
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 14 18 1.0 7.2 2.6 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.4
Lucie Málková Basket Říčany 15 9 1.0 14.2 7.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
Kateřina Pechačová Bor 14 15 1.0 8.5 4.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.3
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 16 9 1.0 14.1 5.4 0.8 0.9/3.3 26.7 1.2
Nela Nedomová ASK Lovosice 16 18 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.1
Barbora Plánková TBS Přerov 15 6 1.0 20.7 9.7 0.3 0.3/1.7 0.0* 2.3
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 17 1.0 7.1 2.9 0.1 0.9/2.1 42.9 1.8
Bára Vernerová ASK Lovosice 13 18 1.0 6.6 2.7 0.0 1.3/3.2 40.4 2.3
Štěpánka Šmídová ŠSK Příbram 14 16 1.0 7.4 3.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.4
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 14 1.0 8.4 3.6 0.1 0.9/3.0 28.6 1.6
Eliška Čadková ŠSK Příbram 14 12 1.0 9.7 4.6 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.6
7 Tereza Dřímalová Basket Řičany "B" 14 12 1.0 9.6 4.1 0.2 0.9/2.5 36.7 0.0
Natálie Ouředníčková BK Brandýs n. L. 15 18 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Johana Blaško BK Ústí nad Orlicí 15 9 1.0 12.3 5.7 0.0 1.0/2.8 36.0 0.9
Eliška Šimková BA Tygřice Louny 16 18 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.2
Tereza Strbáčková K2 Prostějov "B" 15 9 1.0 12.1 6.0 0.0 0.1/2.1 5.3 1.9
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 15 1.0 7.2 2.9 0.1 0.9/4.6 20.3 1.5
Vanda Brandalíková Basket Říčany 15 9 1.0 11.8 4.8 0.0 2.2/4.1 54.1 0.4
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov 15 8 1.0 13.3 6.5 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.8
Ema Václavíková Nobiles 14 14 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/2.4 30.3 1.9
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 14 10 1.0 10.1 4.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
Sofie Poborská SKB Rokycany 14 13 1.0 7.5 3.5 0.0 0.6/2.2 28.6 2.2
Emma Čamborová Basket Říčany 15 14 1.0 6.9 3.1 0.0 0.6/1.9 0.0* 0.8
Klára Kottová BCM Sokolov 15 18 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.4
Natálie Waitzmanová BK Brandýs n. L. 14 16 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.1
Anna Růžičková SKB Rokycany 14 14 1.0 6.8 3.0 0.1 0.6/1.3 0.0* 0.5
Adéla Petrová TJ Loko Krnov 14 8 1.0 11.6 5.4 0.0 0.9/2.8 31.8 2.9
Šárka Smítková Basket Říčany 15 7 1.0 13.3 6.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 15 12 1.0 7.7 3.5 0.2 0.2/1.3 0.0* 1.3
9 Marie Chmelíková Basket Řičany "B" 14 12 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.0
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 13 9 1.0 9.9 3.6 0.3 1.8/2.9 61.5 2.9
Tereza Hájková BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 11.0 4.3 0.4 1.4/1.9 0.0* 0.5
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 15 7 1.0 12.4 6.1 0.0 0.1/1.3 0.0* 2.4
Lucie Monsportová Příbor 13 6 1.0 14.3 6.3 0.3 0.7/2.7 25.0 2.2
Kateryna Pryimak Nobiles 14 14 1.0 6.1 2.6 0.0 0.8/2.6 29.7 0.7
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 15 10 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.4 33.3 1.8
Ema Zabranská BK Ústí nad Orlicí 15 8 1.0 10.3 4.8 0.0 0.8/2.3 33.3 1.4
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 15 4 1.0 20.3 7.8 1.0 1.8/3.5 50.0 3.0
Viktorie Vaverková BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 11.4 5.1 0.0 1.1/2.1 53.3 0.9
Lída Straková Příbor 14 7 1.0 11.4 5.0 0.1 1.0/3.3 30.4 1.4
Natálie Jedrzejczyková TJ Loko Krnov 15 7 1.0 11.4 3.9 0.7 1.6/3.3 47.8 1.4
4 Zuzana Macáková BKj. Kralupy n.V. 15 9 1.0 8.8 3.6 0.0 1.7/3.6 46.9 1.8
Natálie Kulatá Nobiles 14 15 1.0 5.2 2.3 0.1 0.3/1.5 0.0* 0.8
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 14 17 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.4 24.4 1.2
Tereza Hejnová BK Česká Lípa 14 15 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.7
Estella Faltysová BK Ústí nad Orlicí 14 9 1.0 8.6 3.6 0.3 0.4/2.1 21.1 1.4
Lilien Krejčíková SKB Rokycany 15 14 1.0 5.4 2.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.5
Magdalena Kopková Bor 15 16 1.0 4.7 2.2 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.0
18 Anna Perglová Sokol Kladno 14 14 1.0 5.4 2.1 0.1 0.6/1.9 0.0* 1.6
Aneta Hönigová BK Levhartice Chomutov "B" 15 10 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.5
Barbora Naxerová Basket Říčany 15 5 1.0 15.0 7.4 0.0 0.2/1.4 0.0* 0.6
Karla Janková TBS Přerov 15 9 1.0 8.1 3.8 0.1 0.2/0.4 0.0* 2.1
Kristýna Šmögerová BK Ústí nad Orlicí 15 9 1.0 8.1 3.9 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.1
Anna Kulíšková TBS Přerov 15 8 1.0 8.9 4.1 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.0
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 14 4 1.0 17.8 8.3 0.0 1.3/3.5 35.7 1.3
Marie Heřmanová BCM Sokolov 14 5 1.0 14.2 6.0 0.6 0.4/1.8 0.0* 1.8
Natálie Slaninová BC Benešov 15 11 1.0 6.5 2.6 0.0 1.2/2.0 59.1 1.0
Valerie Marková K2 Prostějov "B" 14 8 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/2.1 41.2 0.6
17 Veronika Procházková BKj. Kralupy n.V. 13 14 1.0 5.0 2.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.1
Theodora Ulrichová Nobiles 14 14 1.0 5.0 2.4 0.0 0.3/1.9 0.0* 0.8
15 Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 15 16 1.0 4.3 1.9 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.0
Kateřina Vacková Basket Říčany 15 7 1.0 9.6 4.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Elen Honková Basket Opava 2010 16 7 1.0 9.6 4.0 0.0 1.6/3.1 50.0 1.9
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov "B" 15 10 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.1
Amálie Albrechtová BK Česká Lípa 14 11 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/2.4 19.2 0.7
Aneta Šašková BC Benešov 14 14 1.0 4.6 2.2 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.5
Emma Podhrázská BCM Sokolov 13 13 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/2.2 53.6 1.8
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 13 8 1.0 7.9 3.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.9
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 14 5 1.0 12.4 5.4 0.0 1.6/2.8 57.1 1.4
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 15 18 1.0 3.4 1.3 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.3
Marie Broďáková BK Blansko 14 4 1.0 15.0 7.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.3
Michaela Vitnerová K2 Prostějov "B" 15 6 1.0 10.0 4.2 0.2 1.2/2.3 50.0 1.8
Katka Debefová Příbor 13 7 1.0 8.4 3.7 0.0 1.0/1.7 0.0* 0.4
Ella Alexová BK Blansko 13 6 1.0 9.8 4.5 0.2 0.3/2.0 16.7 2.0
Sára Koňařová K2 Prostějov "B" 15 9 1.0 6.6 2.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.8
Petra Šípková Basket Slovanka "B" 14 9 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Vanda Zacharová TBS Přerov 14 8 1.0 7.1 3.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Ema Gotvaldová K2 Prostějov "B" 14 8 1.0 7.1 3.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 3.1
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 14 18 1.0 3.1 0.7 0.5 0.3/0.6 0.0* 2.8
Lucie Vorlická Basket Slovanka "B" 15 8 1.0 6.9 1.9 0.8 0.9/1.5 0.0* 2.0
Kateřina Bulová TBS Přerov 15 9 1.0 6.1 2.7 0.0 0.8/2.0 38.9 1.6
Eliška Průchová BK Brandýs n. L. 14 17 1.0 3.2 1.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.8
Adéla Ryšavá Nobiles 14 13 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.2
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 12 1.0 4.5 2.0 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.4
Anna Kundrátová BK Levhartice Chomutov "B" 15 15 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.9
Lucie Mládková Bor 14 13 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.2
Linda Procházková Basket Říčany 15 10 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.7
Františka Baborovská BCM Sokolov 13 14 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
4 Karolína Shonová Sokol Kladno 15 16 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Beáta Klimešová BC Benešov 15 12 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.7
19 Justýna Melicharová Sokol Kladno 14 15 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.2
Karolína Šmatláková ŠSK Příbram 14 13 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Tereza Kubešová BK Blansko 15 6 1.0 8.2 3.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov "B" 15 7 1.0 7.0 3.0 0.1 0.6/3.1 18.2 1.6
16 Kateřina Procházková BKj. Kralupy n.V. 13 6 1.0 8.2 3.0 0.0 2.2/5.3 40.6 1.2
Elen Havlíčková TJ Loko Krnov 14 8 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.4
Lucie Kopáňková BC Benešov 14 11 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.5
Magdalena Kulihová Příbor 15 8 1.0 5.9 2.8 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.3
Sophie Svobodová BC Benešov 15 7 1.0 6.7 3.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 15 18 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.6
Emílie Bartošová Bor 15 15 1.0 3.1 1.5 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.1
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 15 8 1.0 5.6 2.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.6
Kateřina Škorpilová BK Brandýs n. L. 14 10 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.2
Angela Poláchová Žabiny Brno B 14 6 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.5 46.7 1.3
Ema Hájková Basket Říčany 15 11 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Linda Vlková TJ Sokol Blatná 16 12 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Lian Al Taji Basket Slovanka "B" 15 12 1.0 3.6 1.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.1
Anežka Moravcová BK Česká Lípa 14 12 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.7
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 16 15 1.0 2.8 1.1 0.1 0.1/0.5 0.0* 2.4
Viktorie Holomková Panter Javorník 14 7 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
Anna Honalová BK Brandýs n. L. 15 18 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.6
Kamila Augustinová Basket Slovanka "B" 14 6 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/3.7 31.8 0.5
Vanesa Peclinovská Bor 13 13 1.0 3.1 1.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
Kemi Samuel Basket Slovanka "B" 14 12 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
Natálie Rálková BC Benešov 16 7 1.0 5.7 2.6 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.7
Eliška Princová BK Brandýs n. L. 14 4 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.5 40.0 0.8
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 14 6 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.5
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 15 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.9
Nela Sumcová Panter Javorník 13 5 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/3.2 31.3 0.6
22 Adéla Valášková Sokol Kladno 13 10 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.4
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.3
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 14 16 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Daniela Tonková Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 19.5 9.0 0.0 1.5/7.5 20.0 4.5
Karolína Křížová Basket Slovanka "B" 14 15 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.9
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 15 11 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 14 14 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 15 12 1.0 3.2 1.3 0.0 0.7/2.3 29.6 1.6
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 14 6 1.0 6.3 1.8 0.5 1.2/2.0 58.3 0.8
15 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 13 10 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/3.6 33.3 1.2
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 14 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Lucie Palová TJ Loko Krnov 13 8 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.4
Lucie Krejčí Příbor 15 2 1.0 18.0 8.5 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
14 Pavla Kratochvílová Sokol Kladno 16 18 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
Aneta Slabá Basket Slovanka "B" 14 4 1.0 9.0 4.0 0.3 0.3/1.8 0.0* 2.3
Sára Přibíková BA Tygřice Louny 15 17 1.0 2.1 0.9 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.5
Barbora Nešporová BK Ústí nad Orlicí 14 7 1.0 5.0 1.9 0.1 0.9/2.7 31.6 1.9
Julie Ondroušková Nobiles 14 14 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.0
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 15 9 1.0 3.9 1.3 0.1 0.9/2.2 40.0 1.0
Valérie Kůstková BC Benešov 14 11 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.8
Viktorie Alexová BK Blansko 15 5 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/2.8 28.6 1.4
Zuzana Marešová ŠSK Příbram 15 12 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
7 Nikola Holásková Sokol Kladno 14 13 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 13 2 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Viktorie Čepková TJ Loko Krnov 15 5 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.2
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 14 3 1.0 11.0 4.3 0.0 2.3/5.7 41.2 0.7
Eva Woźnická BK Lvice Litoměřice 14 4 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 15 4 1.0 8.0 3.3 0.3 0.8/2.0 37.5 2.0
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 15 9 1.0 3.6 1.4 0.1 0.3/1.3 0.0* 1.6
Aneta Kalousová BC Benešov 14 13 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Beáta Vanduchová Nobiles 15 12 1.0 2.6 0.9 0.3 0.0/0.2 0.0* 1.5
Eliška Stašková Bor 14 15 1.0 2.1 0.7 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Anna Antonová Žabiny Brno B 15 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Nela Bukovská Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 15.5 6.5 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
Karolína Kůrková K2 Prostějov "B" 14 9 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.8
13 Ema Taylor Earl Sokol Kladno 14 14 1.0 2.1 1.1 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.9
Šarlota Kusáková Žabiny Brno B 15 4 1.0 7.5 3.0 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.5
Adéla Kovačiková Panter Javorník 15 7 1.0 4.1 1.6 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.6
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 14 12 1.0 2.4 0.7 0.0 1.1/2.8 39.4 1.5
Elizabeth Čekalová Basket Slovanka "B" 14 3 1.0 9.7 3.0 0.3 2.7/5.3 50.0 0.0
Johana Tláskalová BK Levhartice Chomutov "B" 14 10 1.0 2.8 1.1 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Karolína Vlková Příbor 15 7 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Jana Gazdošová TBS Přerov 14 9 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.7
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 14 12 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 14 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Valérie Suková BC Benešov 14 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.7
Viktorie Michalovová Basket Říčany 15 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 13 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.9
Magdalena Pozdílková Basket Slovanka "B" 14 7 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Dominika Barnová TJ Sokol Blatná 16 5 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.8
Karolína Drápalová BA Tygřice Louny 16 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Natálie Jahodová Basket Opava 2010 15 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.5
Veronika Šamlotová Žabiny Brno B 14 6 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.8
8 Eliška Kadlecová Sokol Kladno 14 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/1.0 0.0* 2.2
Dominika Přívětivá TBS Přerov 15 8 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.9
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 14 16 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.6
Karolína Šebestová TJ Loko Krnov 14 7 1.0 3.6 1.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov "B" 15 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Zuzana Vondrušková BC Benešov 15 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.0
Josefína Řehulková Basket Opava 2010 13 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Eva Horká Basket Řičany "B" 14 11 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.0
Anežka Voláková SKB Rokycany 14 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Lucie Vaňáčová ŠSK Příbram 12 7 1.0 3.4 1.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Iva Popelková BK Blansko 15 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Alžběta Matyšková Basket Opava 2010 15 5 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/2.2 18.2 2.6
Valentýna Hrušková Příbor 15 7 1.0 3.4 1.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 13 7 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.9
Anna Šoralová SKB Rokycany 15 5 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.8
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 17 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
Karolína Dufková Žabiny Brno B 14 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov "B" 15 12 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Ema Trčálková AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.8
Iveta Roubíková BK Levhartice Chomutov "B" 15 12 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.9
10 Anna Opálková Sokol Kladno 14 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Laura Nováčková ASK Lovosice 14 15 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.2
Sabina Adamcová BK Vyškov 14 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 3.5
Julie Paličková TBS Přerov 15 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Kubíková BK Vyškov 14 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Budošová ŠSK Příbram 13 13 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Emilie Majdanicsová BCM Sokolov 14 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Anežka Wimmerová ŠSK Příbram 14 14 1.0 1.6 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.6
Adéla Bednářová K2 Prostějov "B" 15 1 1.0 22.0 10.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Eliška Bílková Žabiny Brno B 14 6 1.0 3.5 1.2 0.2 0.7/1.2 0.0* 2.3
Michaela Zbedinová TJ Loko Krnov 14 7 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.9
Sára Mináriková TJ Loko Krnov 14 8 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.6
Natálie Blatová Panter Javorník 13 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Natálie Pavelková Panter Javorník 15 7 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 15 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Bartůňková ŠSK Příbram 15 7 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Magda Reisiglová BK Blansko 15 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Nikola Kůželová BK Levhartice Chomutov "B" 14 16 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
Kristýna Kubíková BK Blansko 15 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Anna Procházková BK Blansko 14 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Miklová Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Anežka Zemanová BCM Sokolov 13 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.8
Elena Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 14 12 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Lucie Šarbochová BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Emma Dušková Nobiles 14 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Klára Ryžová Basket Opava 2010 16 5 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.4
Johana Kvasničková Nobiles 14 9 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Natálie Šlaisová TJ Sokol Blatná 15 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.2
Julie Přichystalová Basket Slovanka "B" 14 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Sofie Štěpánková BA Tygřice Louny 13 16 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Michaela Musilová BK Blansko "B" 12 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Hanáková BK Vyškov 15 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Eliška Marečková Basket Opava 2010 13 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/1.7 0.0* 1.3
Viktorie Šišková BK Levhartice Chomutov "B" 14 7 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.1
Olga Dovalová BK Česká Lípa 16 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Eliška Boušková Basket Řičany "B" 14 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Ema Rathouská Basket Řičany "B" 13 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Natálie Machová BCM Sokolov 13 9 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.6
Marie Kročilová TJ Loko Krnov 14 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Mariia Yukhymenko Žabiny Brno B 14 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Adéla Zbořilová Basket Opava 2010 15 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
24 Michaela Kohoutová Sokol Kladno 14 4 1.0 3.8 1.0 0.5 0.3/2.0 12.5 1.3
Alžběta Rybková BC Benešov 15 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.3
Amálie Širůčková Panter Javorník 14 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Klára Štěpánová SKB Rokycany 13 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Selma Tesařová BK Blansko "B" 12 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Bára Langrová TBS Přerov 14 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patricie Fridrichovská AŠ Mladá Boleslav 14 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Barbora Horníčková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 8 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
22 Vanesa Podracká BKj. Kralupy n.V. 13 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Denisa Jarušková TJ Sokol Blatná 15 3 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/4.3 30.8 2.0
Matylda Krupková BK Brandýs n. L. 14 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Eliška Hucková TJ Sokol Blatná 13 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 14 10 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
5 Veronika Chlapcová BKj. Kralupy n.V. 15 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/3.0 8.3 0.5
Lýdia Čamborová Basket Řičany "B" 14 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.0
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov "B" 15 16 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Julie Holanová Nobiles 14 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.4
Nina Jelínková Žabiny Brno B 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Veronika Lodlová Basket Slovanka "B" 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.0
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 14 13 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
Hana Šilhová TJ Sokol Blatná 14 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.5
Emma Filipi AŠ Mladá Boleslav 14 11 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.9
Aneta Formáčková BK Levhartice Chomutov "B" 15 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Claudia Honešová Příbor 14 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/1.5 0.0* 0.9
Eliška Kubíčková BK Brandýs n. L. 14 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Karolína Havlová Bor 14 16 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 13 1 1.0 10.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Eliška Sekaninová BK Vyškov 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 15 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Nikola Kettnerová ŠSK Příbram 13 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Dominica Siegelová K2 Prostějov "B" 15 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov "B" 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Laura Scharingerová Nobiles 14 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Eliška Dostálová AŠ Mladá Boleslav 14 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov "B" 14 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.1
Kateřina Volná Příbor 15 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.7
Eliška Tomková Příbor 12 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.3
6 Ellen Bozděchová Sokol Kladno 14 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Alžběta Maličká BK Ústí nad Orlicí 15 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Viktorie Červenková BC Benešov 13 1 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Veronika Mazálková Žabiny Brno B 14 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Stela Spěváčková SKB Rokycany 14 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.2
Julie Jakubová BK Vyškov 14 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Beáta Triebová BA Tygřice Louny 15 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.1
Kateřina Drápalová BA Tygřice Louny 14 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Ema Pechačová Bor 10 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Denisa Neuwirthová Basket Slovanka "B" 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sofie Suchopárová BCM Sokolov 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Kolářová K2 Prostějov "B" 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.0
Amélie Králová Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Lucie Zábrodská Bor 14 16 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
11 Marie Zázvorková BKj. Kralupy n.V. 15 15 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.7
Emily Gruzdzová ŠSK Příbram 16 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Anežka Suchomelová BK Ústí nad Orlicí 15 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Klára Nováková Panter Javorník 15 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 13 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
Viktorie Bahníková AŠ Mladá Boleslav 14 11 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.4
Eliška Prchalová Basket Opava 2010 14 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/3.0 16.7 0.8
Barbora Häcklová Sokol Kladno 14 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov "B" 13 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kamila Krampolová Žabiny Brno B 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Eliška Urbanová BC Benešov 13 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Kamila Procházková Basket Řičany "B" 14 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Rychterová AŠ Mladá Boleslav 14 11 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
Eliška Servusová AŠ Mladá Boleslav 15 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Sofia Minaříková Panter Javorník 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.3
Natali Kadaníková Basket Slovanka "B" 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Irena Soukupová Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nela Holubová Příbor 13 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Seibertová Příbor 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.3
Karolína Zourková Panter Javorník 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Berenika Barvíková Příbor 14 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.7
Vanessa Bajrić TJ Sokol Blatná 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
21 Kristina Šafránková Sokol Kladno 15 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov "B" 13 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/1.3 0.0* 0.3
Vendula Lukešová BK Vyškov 14 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
28 Vanda Fialová BKj. Kralupy n.V. 13 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
6 Adéla Holakovská BKj. Kralupy n.V. 15 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zuzana Tomanová Basket Opava 2010 14 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Julie Lišková ASK Lovosice 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Viktorie Vačkářová Bor 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marie Honsová SKB Rokycany 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Hanusová Panter Javorník 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Lucie Maya Fajkusová Basket Opava 2010 13 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Valentová BK Vyškov 13 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
32 Adéla Kašáková BKj. Kralupy n.V. 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Pavlína Svobodová Žabiny Brno B 14 2 1.0 3.0 0.0