Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 85
BC Benešov
Basket Říčany
17. 9. 2022
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 1. kolo 86
ŠSK Příbram
ŠBK Tygřice Borotín
17. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 1. kolo 87
SKB Rokycany
TJ Sokol Blatná
17. 9. 2022
-
tělocvična Gymnázia
Preview
Skupina B 2. kolo 88
ŠSK Příbram
TJ Sokol Blatná
18. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 2. kolo 89
SKB Rokycany
ŠBK Tygřice Borotín
18. 9. 2022
-
tělocvična Gymnázia
Preview
Skupina B 3. kolo 90
ŠBK Tygřice Borotín
TJ Sokol Blatná
1. 10. 2022
-
Sportovní hala Borotín
Preview
Skupina B 3. kolo 91
BC Benešov
ŠSK Příbram
1. 10. 2022
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 3. kolo 92
Basket Říčany
SKB Rokycany
1. 10. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 4. kolo 93
BC Benešov
SKB Rokycany
2. 10. 2022
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 4. kolo 94
Basket Říčany
ŠSK Příbram
2. 10. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 5. kolo 95
ŠSK Příbram
SKB Rokycany
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 5. kolo 96
ŠBK Tygřice Borotín
BC Benešov
15. 10. 2022
-
Sportovní hala Borotín
Preview
Skupina B 5. kolo 97
TJ Sokol Blatná
Basket Říčany
15. 10. 2022
-
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
Skupina B 6. kolo 98
ŠBK Tygřice Borotín
Basket Říčany
16. 10. 2022
-
Sportovní hala Borotín
Preview
Skupina B 6. kolo 99
TJ Sokol Blatná
BC Benešov
16. 10. 2022
-
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
Skupina B 7. kolo 100
TJ Sokol Blatná
ŠSK Příbram
5. 11. 2022
-
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
Skupina B 7. kolo 101
ŠBK Tygřice Borotín
SKB Rokycany
5. 11. 2022
-
Sportovní hala Borotín
Preview
Skupina B 8. kolo 104
Basket Říčany
BC Benešov
6. 11. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 8. kolo 102
ŠBK Tygřice Borotín
ŠSK Příbram
6. 11. 2022
-
Sportovní hala Borotín
Preview
Skupina B 8. kolo 103
TJ Sokol Blatná
SKB Rokycany
6. 11. 2022
-
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
Skupina B 9. kolo 105
SKB Rokycany
BC Benešov
19. 11. 2022
-
tělocvična Gymnázia
Preview
Skupina B 9. kolo 106
ŠSK Příbram
Basket Říčany
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina B 10. kolo 107
ŠSK Příbram
BC Benešov
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina B 10. kolo 108
SKB Rokycany
Basket Říčany
20. 11. 2022
-
tělocvična Gymnázia
Preview
Skupina B 10. kolo 109
TJ Sokol Blatná
ŠBK Tygřice Borotín
20. 11. 2022
-
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
Skupina B 11. kolo 110
Basket Říčany
ŠBK Tygřice Borotín
10. 12. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 11. kolo 111
BC Benešov
TJ Sokol Blatná
10. 12. 2022
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 12. kolo 112
BC Benešov
ŠBK Tygřice Borotín
11. 12. 2022
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 12. kolo 113
Basket Říčany
TJ Sokol Blatná
11. 12. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 12. kolo 114
SKB Rokycany
ŠSK Příbram
11. 12. 2022
-
tělocvična Gymnázia
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Benešov 0 0 0
2. ŠSK Příbram 0 0 0
3. SKB Rokycany 0 0 0
4. Tygřice Borotín 0 0 0
5. Basket Říčany 0 0 0
6. TJ Sokol Blatná 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 15 1
Natálie Ouředníčková BK Brandýs n. L. 14 1
Kateřina Koudelková BC Benešov 15 1
Anna Melcrová TJ Loko Krnov 15 1
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Nela Kupčíková BK Brandýs n. L. 14 1
Barbora Žemlová Basket Říčany 15 1
Veronika Černochová BK Blansko 13 1
Veronika Nohejlová TBS Přerov 14 1
Eliška Hřebíčková SKB Tišnov 13 1
Eliška Zapadlová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Ester Gottvaldová SKB Tišnov 13 1
Kristýna Kubíková BK Blansko 14 1
Karolína Lamačová SKB Tišnov 13 1
Barbora Čálková Basket Říčany 13 1
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 14 1
Magdaléna Žemlová Basket Říčany 13 1
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 12 1
Barbora Slavíková ASK Lovosice 13 1
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Viktorie Michalovová Basket Říčany 14 1
Veronika Dudová Basket Říčany 13 1
Linda Procházková Basket Říčany 14 1
Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 15 1
Antonína Kulaková Žabiny Brno B 15 1
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Kristýna Vdolečková BK Blansko 13 1
Karin Musilová BK Blansko 13 1
Magdaléna Černá BK Blansko 13 1
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 13 1
Anna Procházková BK Blansko 13 1
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 14 1
Kateřina Poddaná AŠ Mladá Boleslav 15 1
Renata Širůčková SKB Tišnov 15 1
Veronika Ščasná SKB Tišnov 15 1
Emma Filipi AŠ Mladá Boleslav 13 1
Karolína Horáková AŠ Mladá Boleslav 13 1
Aneta Helisová BK Brandýs n. L. 14 1
Adéla Kuchařová BK Blansko 13 1
Alena Svrčinová TJ Loko Krnov 15 1
Barbora Slavíková BC Benešov 14 1
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Vanda Brandalíková Basket Říčany 14 1
Adéla Strýčková BK Blansko 15 1
Eliška Vodová BK Česká Lípa 15 1
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 14 1
Marie Broďáková BK Blansko 13 1
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 14 1
Veronika Hanusová BA Tygřice Louny 16 1
Šarlota Kusáková Žabiny Brno B 14 1
Karolína Novotná ASK Lovosice 14 1
Julie Černínová Žabiny Brno B 14 1
Julie Lišková ASK Lovosice 14 1
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 14 1
Julie Lávicová BA Tygřice Louny 14 1
Ema Sochůrková BC Benešov 15 1
Monika Nedorostová ASK Lovosice 13 1
Justýna Beranová BK Blansko 13 1
Viktorie Krchňáková BK Blansko 13 1
Denisa Jarušková TJ Sokol Blatná 14 1
Linda Flachsová TJ Sokol Blatná 14 1
Leontýna Pangrácová TJ Sokol Blatná 12 1
Karolína Pangrácová TJ Sokol Blatná 12 1
Tereza Hroudová TJ Sokol Blatná 13 1
Ella Jean Stone TJ Sokol Blatná 14 1
Vanessa Bajrić TJ Sokol Blatná 14 1
Anhelina Chudá TJ Sokol Blatná 14 1
Linda Vlková TJ Sokol Blatná 15 1
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 14 1
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 14 1
Natálie Šlaisová TJ Sokol Blatná 14 1
Sandra Růžičková TJ Sokol Blatná 14 1
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 13 1
Tereza Kubešová BK Blansko 14 1
Štěpánka Pavelková AŠ Mladá Boleslav 15 1
Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 13 1
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Barbora Horníčková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 1
Klára Kylíšková ASK Lovosice 16 1
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Klára Smítalová TBS Přerov 15 1
Karolína Kopáčková BK Blansko 15 1
Lenka Bartošová BK Blansko 14 1
Petra Bartoňová SKB Tišnov 14 1
Rozálie Jelínková BK Brandýs n. L. 15 1
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 13 1
Oyun-Undrakh Mungunbaatar BK Blansko 13 1
Magdalena Ten Donkelaar BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Klaudie Volkova BK Česká Lípa 13 1
Kira Krejčí BK Česká Lípa 14 1
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 13 1
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 13 1
Anna Hübschová BK Česká Lípa 14 1
Lucie Žáčková BK Česká Lípa 14 1
Tereza Havlíková BK Česká Lípa 12 1
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 15 1
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 15 1
Olga Dovalová BK Česká Lípa 15 1
Natálie Špreňarová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Lola Šarlota Drbolová BC Wizards Újezd nad Lesy 11 1
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 14 1
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 14 1
Anna Veronika Racková BK Česká Lípa 15 1
Anna Mertenová BK Blansko 13 1
Kristýna Gopaulová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Sofie Vlačihová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1
Natálie Šímová BA Tygřice Louny 15 1
Ema Trčálková AŠ Mladá Boleslav 13 1
Tereza Jaklová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Bára Vernerová ASK Lovosice 12 1
Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 14 1
Rebeka Matěnová SKB Tišnov 14 1
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 14 1
Eliška Mikundová BC Benešov 15 1
Klára Vyčítalová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1
Dominika Přívětivá TBS Přerov 14 1
Anežka Rýdlová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Karolína Pfafová BK Brandýs n. L. 15 1
Alena Lávicová BA Tygřice Louny 16 1
Tereza Hájková BK Brandýs n. L. 14 1
Nicol Rozumová BK Brandýs n. L. 15 1
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 15 1
Barbora Kulhánová TJ Loko Krnov 15 1
Nikola Čumrdová BK Brandýs n. L. 15 1
Ada Šteflová TJ Sokol Blatná 14 1
Kateřina Bahníková AŠ Mladá Boleslav 16 1
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 14 1
Barbora Malinovská AŠ Mladá Boleslav 15 1
Viktorie Vaverková BK Brandýs n. L. 14 1
Valerie Kopecká BA Tygřice Louny 16 1
Natálie Nejmanová BK Brandýs n. L. 15 1
Petra Mičulková TBS Přerov 15 1
Ema Sedlářová BK Brandýs n. L. 15 1
Karla Janková TBS Přerov 14 1
Amálie Šamořilová TBS Přerov 15 1
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 14 1
Kristýna Burianová SKB Tišnov 15 1
Elena Štěpánková SKB Tišnov 14 1
Martina Dvořáčková SKB Tišnov 14 1
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 14 1
Tereza Filková SKB Tišnov 15 1
Eliška Klusková SKB Tišnov 15 1
Agáta Božková Žabiny Brno B 14 1
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 1
Natálie Žížalová BC Benešov 15 1
Aneta Hanzelová TJ Loko Krnov 15 1
Klára Vašková BK Blansko 15 1
Šárka Frydrychová TBS Přerov 16 1
Susannah Simonsová SKB Tišnov 15 1
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 14 1
Eliška Udatná ASK Lovosice 14 1
Anna Antonová Žabiny Brno B 14 1
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 16 1
Tereza Novotná Žabiny Brno B 14 1
Alice Křišťanová TJ Loko Krnov 15 1
Kristýna Kudrnová BK Brandýs n. L. 15 1
Nela Matušková BK Brandýs n. L. 15 1
Petra Bodláková BK Brandýs n. L. 14 1
Tereza Florianová BK Brandýs n. L. 15 1
Jitka Keřková BK Brandýs n. L. 15 1
Gabriela Holovská BK Brandýs n. L. 15 1
Jana Mouchová BA Tygřice Louny 15 1
Lea Vítámvásová TJ Loko Krnov 15 1
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 15 1
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Kristýna Mladá AŠ Mladá Boleslav 15 1
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 15 1
Tereza Ondráková TJ Loko Krnov 15 1
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 14 1
Veronika Suchánková TJ Loko Krnov 15 1
Nicol Papadopulosová TJ Loko Krnov 15 1
Karolína Barešová TJ Loko Krnov 14 1
Natálie Jedrzejczyková TJ Loko Krnov 14 1
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 13 1
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 15 1
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 1
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 14 1
Anna Kulíšková TBS Přerov 14 1
Magdaléna Štolleová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1
Lucie Málková Basket Říčany 14 1
Loreta Krejčí Basket Říčany 15 1
Markéta Strnadelová Žabiny Brno B 15 1
Barbora Sedláková BK Blansko 14 1
Lucie Zachovalová BK Blansko 14 1
Barbora Dudová Basket Říčany 15 1
Ella Alexová BK Blansko 12 1
Iva Popelková BK Blansko 14 1
Zuzana Tylečková BK Blansko 13 1
Kateřina Vacková Basket Říčany 14 1
Ema Hájková Basket Říčany 14 1
Zuzana Hamplová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1
Nela Dvořáková Žabiny Brno B 14 1
Šárka Smítková Basket Říčany 14 1
Nela Nedomová ASK Lovosice 15 1
Viktorie Smolová ASK Lovosice 15 1
Lenka Látalová Basket Říčany 15 1
Terezie Svobodová BA Tygřice Louny 15 1
Alena Biedrawa BK Brandýs n. L. 15 1
Kateřina Bulová TBS Přerov 14 1
Magdalena Kramná BA Tygřice Louny 15 1
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 14 1
Karolína Jandová AŠ Mladá Boleslav 13 1
Nikola Ježová BK Blansko 14 1
Anna Marie Pauknerová BK Brandýs n. L. 15 1
Viktorie Alexová BK Blansko 14 1
Barbora Plánková TBS Přerov 14 1
Barbora Naxerová Basket Říčany 14 1
Ema Raclavská AŠ Mladá Boleslav 15 1
Tereza Kleplová BC Benešov 14 1
Monika Cibulková SKB Tišnov 14 1
Zuzana Polnická SKB Tišnov 15 1
Sára Zemánková SKB Tišnov 14 1
Alžběta Pisková SKB Tišnov 15 1
Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 15 1
Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 16 1
Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 14 1
Ema Červenková BC Benešov 15 1
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 1
Anna Jiráčková BC Benešov 15 1
Anna Červenková BC Benešov 15 1
Veronika Dvorská BC Benešov 15 1
Natálie Pikalová BC Benešov 15 1
Barbora Podzimková Basket Říčany 14 1
Karolína Kupsová BC Benešov 15 1
Michala Maršíčková BC Benešov 15 1
Adéla Šváchová BC Benešov 14 1
Eliška Nohelová Žabiny Brno B 15 1
Julie Merclová Žabiny Brno B 15 1
Anna Chaloupková Žabiny Brno B 14 1
Eliška Sedláková ASK Lovosice 14 1
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 15 1
Viktorie Čepková TJ Loko Krnov 14 1
Amálie Bačíková Žabiny Brno B 14 1
Nina Jelínková Žabiny Brno B 14 1
Magda Reisiglová BK Blansko 14 1
Emma Čamborová Basket Říčany 14 1
Laura Nováčková ASK Lovosice 13 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře