Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 47
ASK Lovosice
TJ Sokol Kladno
17. 9. 2022
10:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Barbora Keslerová
67
46
19
18
31
22
50
28
Review
Skupina A 1. kolo 46
BCM Sokolov
BA Tygřice Louny
17. 9. 2022
13:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
82
50
17
8
35
25
57
40
Review
Skupina A 1. kolo 48
BK Lvice Litoměřice
BK Kralupy junior
17. 9. 2022
14:00
Kalich aréna Jindřich Nesper
Vladimír Kesler
84
45
16
12
36
25
60
37
Review
Skupina A 2. kolo 50
ASK Lovosice
BK Kralupy junior
18. 9. 2022
10:00
Hala U Přívozu Pavel Šmíd
Barbora Keslerová
40
69
4
14
16
40
30
53
Review
Skupina A 2. kolo 51
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Kladno
18. 9. 2022
12:00
Kalich aréna Daniel Rom
Lucie Humlová
79
46
13
8
34
16
58
31
Review
Skupina A 2. kolo 49
BK Levhartice Chomutov "B"
BA Tygřice Louny
18. 9. 2022
14:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Zajistí pořadatel
27
129
15
34
23
68
27
96
Review
Skupina A 3. kolo 54
BK Levhartice Chomutov "B"
BK Lvice Litoměřice
1. 10. 2022
09:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Adéla Zemancová
16
177
2
44
10
82
12
125
Review
Skupina A 3. kolo 52
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Kladno
1. 10. 2022
15:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jindřich Nesper
Vladislav Lunhul
58
43
18
7
33
25
44
35
Review
Skupina A 3. kolo 53
ASK Lovosice
BCM Sokolov
1. 10. 2022
15:30
Hala U Přívozu Pavel Poliček
Barbora Keslerová
57
37
14
11
30
23
45
31
Review
Skupina A 4. kolo 57
BK Levhartice Chomutov "B"
ASK Lovosice
2. 10. 2022
09:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Lucie Humlová
17
118
0
29
2
61
10
91
Review
Skupina A 4. kolo 56
BCM Sokolov
BK Lvice Litoměřice
2. 10. 2022
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tadeáš Čabala
Barbora Schambergerová
32
58
10
15
15
30
26
45
Review
Skupina A 4. kolo 55
BA Tygřice Louny
BK Kralupy junior
2. 10. 2022
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Pavel Poliček
Tomáš Morávek
50
75
12
14
19
37
33
55
Review
Skupina A 5. kolo 60
BK Kralupy junior
BK Levhartice Chomutov "B"
15. 10. 2022
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Vojtěch Poláček
82
38
17
4
41
18
62
28
Review
Skupina A 5. kolo 59
TJ Sokol Kladno
BCM Sokolov
15. 10. 2022
12:30
Hala 5. ZŠ Kladno Karel Křenek
Rozálie Hacklová
54
81
14
18
26
46
37
57
Review
Skupina A 5. kolo 58
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
15. 10. 2022
15:00
Hala U Přívozu Pavel Poliček
Adéla Zemancová
48
36
10
6
27
14
38
23
Review
Skupina A 6. kolo 62
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov "B"
16. 10. 2022
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Pavýza
Rozálie Hacklová
98
21
16
8
37
13
61
19
Review
Skupina A 6. kolo 61
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
16. 10. 2022
13:00
Kalich aréna Pavel Poliček
Adéla Zemancová
78
33
16
13
32
25
56
29
Review
Skupina A 6. kolo 63
BCM Sokolov
BK Kralupy junior
12. 11. 2022
17:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Jan Čermák
96
56
33
6
53
26
79
40
Review
Skupina A 7. kolo 69
TJ Sokol Kladno
BK Lvice Litoměřice
5. 11. 2022
08:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Karel Albrecht
37
115
5
28
17
54
27
77
Review
Skupina A 7. kolo 67
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov "B"
5. 11. 2022
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Martin Koudela
Mattias Kundert
68
24
23
6
38
12
53
16
Review
Skupina A 7. kolo 68
BK Kralupy junior
ASK Lovosice
29. 11. 2022
17:45
SH Kralupy nad Vltavou Barbora Toboláková
Jiří Pavýza
64
56
19
13
35
28
53
38
Review
Skupina A 8. kolo 70
BA Tygřice Louny
BCM Sokolov
6. 11. 2022
09:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Pavel Poliček
Adéla Zemancová
66
54
3
19
17
28
47
40
Review
Skupina A 8. kolo 71
TJ Sokol Kladno
ASK Lovosice
6. 11. 2022
09:30
Hala 5. ZŠ Kladno Rozálie Hacklová
44
99
15
26
25
44
34
75
Review
Skupina A 8. kolo 72
BK Kralupy junior
BK Lvice Litoměřice
6. 11. 2022
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Jan Machálek
37
96
10
21
21
43
28
64
Review
Skupina A 9. kolo 75
ASK Lovosice
BK Levhartice Chomutov "B"
19. 11. 2022
10:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
Vladimír Kesler
118
9
32
4
59
8
82
8
Review
Skupina A 9. kolo 74
BK Lvice Litoměřice
BCM Sokolov
19. 11. 2022
15:00
Kalich aréna Pavel Poliček
Adéla Zemancová
117
13
36
3
54
5
88
5
Review
Skupina A 9. kolo 73
BK Kralupy junior
BA Tygřice Louny
19. 11. 2022
19:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Jiříček
70
57
12
14
31
28
48
43
Review
Skupina A 10. kolo 77
BCM Sokolov
ASK Lovosice
20. 11. 2022
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Barbora Schambergerová
Tadeáš Čabala
74
70
16
10
43
25
49
58
Review
Skupina A 10. kolo 76
TJ Sokol Kladno
BA Tygřice Louny
20. 11. 2022
11:15
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
64
61
23
16
32
33
49
46
Review
Skupina A 10. kolo 78
BK Lvice Litoměřice
BK Levhartice Chomutov "B"
20. 11. 2022
12:00
Kalich aréna Adéla Zemancová
Lucie Humlová
110
20
31
1
48
8
75
14
Review
Skupina A 11. kolo 79
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
10. 12. 2022
15:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Tomáš Morávek
Adéla Zemancová
62
60
9
7
22
21
35
36
48
48
Review
Skupina A 11. kolo 81
BK Kralupy junior
BCM Sokolov
10. 12. 2022
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Bukovský
Jáchym Schveinert
56
87
3
28
15
54
33
70
Review
Skupina A 11. kolo 80
BK Levhartice Chomutov "B"
TJ Sokol Kladno
10. 12. 2022
17:30
Městská sportovní hala - malá Jan Kout
Dennis Billík
22
79
5
17
9
35
14
56
Review
Skupina A 12. kolo 83
BCM Sokolov
TJ Sokol Kladno
11. 12. 2022
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Hovorka
Roman Kinka
102
18
30
4
57
9
84
13
Review
Skupina A 12. kolo 84
BK Levhartice Chomutov "B"
BK Kralupy junior
11. 12. 2022
16:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Vít Slabihoud
19
84
4
19
6
41
17
61
Review
Skupina A 12. kolo 82
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
23. 1. 2023
18:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
65
56
11
15
29
33
54
44
Review
Skupina A 13. kolo 43
BCM Sokolov
BK Levhartice Chomutov "B"
17. 12. 2022
10:00
Městská sportovní hala - malá Ondřej Asztalos
Mattias Kundert
54
60
7
14
22
32
34
50
Review
Skupina A 13. kolo 44
ASK Lovosice
BK Lvice Litoměřice
17. 12. 2022
10:00
Hala U Přívozu Vladislav Lunhul
Jakub Gabriel
81
56
7
21
35
32
59
35
Review
Skupina A 13. kolo 45
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
8. 12. 2022
17:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
51
82
10
26
27
39
35
61
Review
Skupina A 14. kolo 65
BK Lvice Litoměřice
ASK Lovosice
18. 12. 2022
12:00
Kalich aréna Jindřich Nesper
Vladislav Lunhul
65
54
9
12
28
26
49
43
Review
Skupina A 14. kolo 64
BK Levhartice Chomutov "B"
BCM Sokolov
17. 12. 2022
13:00
Městská sportovní hala - malá Ondřej Asztalos
Mattias Kundert
55
57
7
12
22
23
46
41
Review
Skupina A 14. kolo 66
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
10. 1. 2023
17:45
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Pavýza
Petr Jiříček
60
32
18
11
35
16
49
24
60
32
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 16 20 1.0 25.4 7.6 2.0 4.3/11.9 35.7 2.2
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 19 1.0 24.9 9.3 0.9 3.5/6.9 50.8 3.2
Eliška Vohradská ŠSK Příbram 17 17 1.0 25.9 11.4 0.1 2.9/5.6 51.6 1.5
Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 21 1.0 18.5 8.2 0.0 1.9/3.6 51.3 2.6
Aneta Svátková Bor 16 18 1.0 21.1 9.2 0.2 2.1/6.2 33.9 2.7
Barbora Čálková Basket Řičany "B" 15 10 1.0 36.3 14.8 0.9 4.0/7.8 51.3 0.0
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 16 13 1.0 27.8 12.0 0.0 3.8/7.3 52.6 1.4
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 16 22 1.0 13.8 5.7 0.1 2.0/4.8 42.9 2.9
Eliška Zdobinská ŠSK Příbram 16 18 1.0 16.5 7.5 0.0 1.5/3.4 44.3 2.3
Tereza Vaňáčová ŠSK Příbram 17 14 1.0 21.1 9.9 0.1 1.0/2.0 50.0 2.5
Karolína Novotná ASK Lovosice 16 22 1.0 13.0 6.1 0.0 0.6/2.8 23.0 2.1
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 15 18 1.0 15.9 6.8 0.1 2.1/4.8 43.7 1.9
Adéla Garajová BCM Sokolov 15 20 1.0 13.5 6.3 0.0 0.9/2.5 34.7 2.4
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 23.0 9.5 0.2 3.5/7.5 47.0 2.5
Viktorie Smolová ASK Lovosice 17 17 1.0 13.8 5.1 0.7 1.5/4.5 33.8 1.8
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 14 21 1.0 10.7 4.6 0.0 1.3/4.2 31.5 2.3
16 Ema Kutinová SKB Rokycany 13 11 1.0 19.4 7.5 0.8 1.8/3.8 47.6 2.4
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 16 18 1.0 11.4 5.2 0.1 0.9/1.9 0.0* 1.6
Lucie Pelikánová BC Benešov 16 16 1.0 12.6 5.5 0.2 1.0/2.9 34.0 2.1
Barbora Štěpová Nobiles 15 11 1.0 18.3 8.5 0.0 1.2/4.7 25.0 2.9
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 16 16 1.0 12.4 5.3 0.1 1.6/3.9 40.3 1.4
Barbora Dudová Basket Říčany 17 15 1.0 13.3 5.9 0.0 1.4/3.3 42.0 1.8
Kira Krejčí BK Česká Lípa 16 20 1.0 9.9 4.4 0.0 1.1/2.6 41.2 2.6
Barbora Podzimková Basket Říčany 16 8 1.0 23.9 10.8 0.3 1.6/3.4 48.1 0.6
Barbora Plánková TBS Přerov 16 9 1.0 20.8 9.7 0.3 0.4/1.9 0.0* 2.4
13 Klára Kočová SKB Rokycany 16 17 1.0 10.8 5.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 3.6
Linda Simandlová BK Brandýs n. L. 15 20 1.0 9.1 3.9 0.1 1.3/2.8 44.6 1.4
12 Veronika Dudová Basket Řičany "B" 15 12 1.0 15.1 6.7 0.0 1.8/3.4 51.2 0.0
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 9 1.0 19.9 8.9 0.0 2.1/4.6 46.3 1.4
Alica Gazdová Bor 16 15 1.0 11.8 5.0 0.1 1.6/4.1 38.7 3.2
Monika Nedorostová ASK Lovosice 15 19 1.0 9.3 4.2 0.1 0.7/2.8 24.5 1.8
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 17 12 1.0 14.6 5.7 0.8 1.0/3.7 27.3 1.6
41 Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 16 14 1.0 12.4 5.1 0.2 1.6/3.6 45.1 0.7
27 Elena Milotová BKj. Kralupy n.V. 16 20 1.0 8.7 4.1 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.9
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 17 17 1.0 10.1 4.5 0.0 1.2/2.6 45.5 2.3
12 Tereza Čechová SKB Rokycany 15 12 1.0 14.3 6.4 0.2 1.0/2.9 34.3 2.4
Aneta Helisová BK Brandýs n. L. 16 21 1.0 8.1 3.1 0.3 1.0/3.9 24.7 2.4
Anna Horová Basket Slovanka "B" 16 13 1.0 12.9 5.6 0.2 1.2/3.6 34.0 2.6
Tereza Strbáčková SK K2 Prostějov 16 11 1.0 15.2 7.4 0.0 0.5/3.2 14.3 2.1
16 Sabina Valášková Sokol Kladno 16 20 1.0 8.2 3.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.3
17 Aneta Kounovská Sokol Kladno 15 14 1.0 11.6 4.6 0.5 0.8/2.6 30.6 2.2
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 16 8 1.0 20.1 8.1 0.5 2.4/4.9 48.7 1.6
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 16 19 1.0 8.4 4.1 0.1 0.1/1.1 0.0* 2.7
19 Natálie Topolová BKj. Kralupy n.V. 15 14 1.0 11.3 5.0 0.1 0.9/2.4 35.3 1.8
Petra Srbová BC Benešov 16 13 1.0 11.9 5.1 0.0 1.8/4.5 39.0 2.2
Kateryna Pryimak Nobiles 15 19 1.0 8.2 3.6 0.0 0.9/2.7 32.7 1.0
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 15 22 1.0 7.0 2.6 0.4 0.7/1.6 0.0* 1.6
9 Sofia Padevětová Sokol Kladno 15 16 1.0 9.5 3.9 0.2 1.2/2.1 57.6 1.4
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov 16 11 1.0 13.8 6.7 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.7
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 21 1.0 7.2 3.0 0.1 0.9/2.0 44.2 1.9
4 Amálie Risplerová SKB Rokycany 15 18 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.3 36.6 2.6
Johana Blaško BK Ústí nad Orlicí 16 12 1.0 12.2 5.5 0.0 1.2/3.5 33.3 1.1
Nikola Ježová BK Blansko 16 6 1.0 24.3 11.3 0.0 1.7/3.8 43.5 2.2
Natálie Ouředníčková BK Brandýs n. L. 16 22 1.0 6.6 3.0 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.5
Bára Vernerová ASK Lovosice 14 22 1.0 6.5 2.7 0.0 1.1/2.7 40.0 2.1
9 Justýna Harantová SKB Rokycany 15 18 1.0 8.0 3.3 0.2 0.8/2.6 32.6 1.9
Kateřina Pechačová Bor 15 16 1.0 8.6 4.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.6
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 16 1.0 8.6 3.8 0.1 0.8/3.3 24.5 1.8
33 Kateřina Loudová BKj. Kralupy n.V. 16 16 1.0 8.5 4.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.9
Natálie Waitzmanová BK Brandýs n. L. 15 20 1.0 6.8 3.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
Emma Čamborová Basket Říčany 16 17 1.0 7.9 3.5 0.0 0.9/2.2 39.5 0.9
Nela Nedomová ASK Lovosice 17 22 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 16 12 1.0 10.8 5.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.8
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 19 1.0 6.8 2.8 0.1 0.8/4.2 18.8 1.5
Ema Václavíková Nobiles 15 17 1.0 7.5 3.4 0.0 0.7/2.2 31.6 1.9
Marie Heřmanová BCM Sokolov 15 9 1.0 14.2 5.8 0.8 0.3/1.4 0.0* 1.8
Lucie Málková Basket Říčany 16 9 1.0 14.2 7.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
Eliška Šimková BA Tygřice Louny 17 22 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.2
Adéla Petrová TJ Loko Krnov 15 11 1.0 11.4 5.3 0.0 0.8/2.4 34.6 3.0
Eliška Čadková ŠSK Příbram 15 14 1.0 8.9 4.2 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.6
Štěpánka Šmídová ŠSK Příbram 15 18 1.0 6.9 3.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.4
Ema Zabranská BK Ústí nad Orlicí 16 11 1.0 11.2 5.1 0.0 1.0/2.8 35.5 1.5
Lída Straková Příbor 15 10 1.0 12.2 5.1 0.3 1.1/3.0 36.7 1.4
Tereza Hejnová BK Česká Lípa 15 19 1.0 6.3 3.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.9
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov "B" 16 14 1.0 8.4 3.9 0.0 0.7/2.4 30.3 1.9
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 15 21 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/2.6 29.6 1.5
7 Tereza Dřímalová Basket Řičany "B" 15 12 1.0 9.6 4.1 0.2 0.9/2.5 36.7 0.0
Klára Kottová BCM Sokolov 16 22 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.6
Aneta Hönigová BK Levhartice Chomutov "B" 16 14 1.0 7.9 3.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.4
Lucie Monsportová Příbor 14 8 1.0 13.6 6.1 0.3 0.6/2.5 25.0 2.0
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 14 11 1.0 9.8 3.5 0.5 1.5/2.7 56.7 2.6
Estella Faltysová BK Ústí nad Orlicí 15 12 1.0 8.9 3.8 0.3 0.4/2.0 20.8 1.5
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 16 10 1.0 10.7 5.0 0.2 0.1/0.9 0.0* 2.2
Vanda Brandalíková Basket Říčany 16 9 1.0 11.8 4.8 0.0 2.2/4.1 54.1 0.4
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 10 1.0 10.1 4.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 15 7 1.0 14.3 6.1 0.0 2.0/5.9 34.1 1.4
6 Anna Růžičková SKB Rokycany 15 15 1.0 6.5 2.9 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.9
Kristýna Šmögerová BK Ústí nad Orlicí 16 12 1.0 8.0 3.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.3
Theodora Ulrichová Nobiles 15 18 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.9
Eliška Princová BK Brandýs n. L. 15 8 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/4.1 45.5 1.0
Tereza Hájková BK Brandýs n. L. 16 9 1.0 10.4 3.9 0.4 1.3/1.9 0.0* 0.6
Natálie Kulatá Nobiles 15 17 1.0 5.5 2.4 0.1 0.4/1.6 0.0* 0.8
Šárka Smítková Basket Říčany 16 7 1.0 13.3 6.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Anna Kulíšková TBS Přerov 16 11 1.0 8.5 3.9 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.2
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 16 12 1.0 7.7 3.5 0.2 0.2/1.3 0.0* 1.3
Aneta Šašková BC Benešov 15 16 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.7
9 Marie Chmelíková Basket Řičany "B" 15 12 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.0
16 Kateřina Procházková BKj. Kralupy n.V. 14 9 1.0 9.8 3.9 0.0 2.0/4.4 45.0 1.1
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 11.0 4.3 0.0 2.5/5.8 43.5 1.3
Viktorie Vaverková BK Brandýs n. L. 16 8 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/2.1 47.1 1.0
7 Lilien Krejčíková SKB Rokycany 16 15 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 16 22 1.0 3.9 1.5 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.5
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 10 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.4 33.3 1.8
4 Zuzana Macáková BKj. Kralupy n.V. 15 11 1.0 7.5 3.1 0.0 1.4/3.1 44.1 2.1
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 14 11 1.0 7.5 3.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.5
Vanda Zacharová TBS Přerov 15 11 1.0 7.4 3.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.1
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 4 1.0 20.3 7.8 1.0 1.8/3.5 50.0 3.0
18 Anna Perglová Sokol Kladno 15 16 1.0 5.1 2.0 0.1 0.7/1.8 0.0* 1.6
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 15 1.0 5.3 2.4 0.1 0.3/0.9 0.0* 2.6
Natálie Jedrzejczyková TJ Loko Krnov 16 7 1.0 11.4 3.9 0.7 1.6/3.3 47.8 1.4
10 Sofie Poborská SKB Rokycany 15 13 1.0 6.1 2.8 0.0 0.5/2.2 24.1 2.3
Sára Koňařová SK K2 Prostějov 16 12 1.0 6.6 3.0 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.8
17 Veronika Procházková BKj. Kralupy n.V. 14 17 1.0 4.6 2.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.2
Natálie Slaninová BC Benešov 16 13 1.0 6.0 2.5 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.6
Karla Janková TBS Přerov 16 11 1.0 7.0 3.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.3
Františka Baborovská BCM Sokolov 14 17 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
Michaela Vitnerová SK K2 Prostějov 16 9 1.0 8.4 3.4 0.1 1.2/2.4 50.0 2.0
Elen Honková Basket Opava 2010 17 10 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/2.4 45.8 1.5
Barbora Naxerová Basket Říčany 16 5 1.0 15.0 7.4 0.0 0.2/1.4 0.0* 0.6
Magdalena Kopková Bor 16 17 1.0 4.4 2.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.1
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 15 6 1.0 12.2 5.3 0.0 1.5/3.0 50.0 1.7
Lucie Vorlická Basket Slovanka "B" 16 13 1.0 5.6 1.8 0.5 0.5/1.1 0.0* 2.5
Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 14 1.0 5.1 1.9 0.0 1.2/2.3 53.1 1.9
Valerie Marková SK K2 Prostějov 15 8 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/2.1 41.2 0.6
15 Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 16 17 1.0 4.2 1.8 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.0
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 15 22 1.0 3.2 0.7 0.5 0.2/0.5 0.0* 2.8
Kateřina Bulová TBS Přerov 16 12 1.0 5.8 2.6 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.8
Katka Debefová Příbor 14 11 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.4
Kemi Samuel Basket Slovanka "B" 15 16 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.8
Lian Al Taji Basket Slovanka "B" 16 16 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/1.0 0.0* 2.2
Kateřina Vacková Basket Říčany 16 7 1.0 9.6 4.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Amálie Albrechtová BK Česká Lípa 15 12 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/2.2 19.2 0.8
Eliška Průchová BK Brandýs n. L. 15 21 1.0 3.1 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.5
Linda Procházková Basket Říčany 15 11 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Magdalena Kulihová Příbor 16 11 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.4
Ema Gotvaldová SK K2 Prostějov 15 11 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.2 0.0* 3.2
Alžběta Matyšková Basket Opava 2010 16 9 1.0 7.1 3.2 0.0 0.7/2.6 26.1 2.7
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 16 22 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.7
Natálie Jahodová Basket Opava 2010 16 7 1.0 8.7 4.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Lucie Krejčí Příbor 16 4 1.0 15.0 6.8 0.0 1.5/3.8 40.0 3.3
Marie Broďáková BK Blansko 15 4 1.0 15.0 7.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.3
27 Adéla Ryšavá Nobiles 15 14 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Ella Alexová BK Blansko 14 6 1.0 9.8 4.5 0.2 0.3/2.0 16.7 2.0
4 Karolína Shonová Sokol Kladno 16 19 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Karolína Šmatláková ŠSK Příbram 15 15 1.0 3.9 1.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 3.2 1.3 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.7
19 Justýna Melicharová Sokol Kladno 15 18 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Anna Kundrátová BK Levhartice Chomutov "B" 16 17 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Magdalena Pozdílková Basket Slovanka "B" 15 10 1.0 5.7 2.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 17 19 1.0 3.0 1.2 0.2 0.2/0.5 0.0* 2.4
Dominika Přívětivá TBS Přerov 15 9 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.7
Petra Šípková Basket Slovanka "B" 15 9 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Lucie Kopáňková BC Benešov 15 12 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/2.0 20.8 1.3
Lucie Mládková Bor 15 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.2
Barbora Nešporová BK Ústí nad Orlicí 15 10 1.0 5.4 2.2 0.1 0.7/2.1 33.3 2.4
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/0.9 0.0* 2.4
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 15 5 1.0 10.4 3.8 0.0 2.8/5.6 50.0 1.0
Julie Ondroušková Nobiles 15 17 1.0 3.1 1.2 0.1 0.4/1.3 0.0* 2.0
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 19 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.9
Sophie Svobodová BC Benešov 16 8 1.0 6.3 2.9 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.6
63 Sofie Hájková AŠ Mladá Boleslav 14 5 1.0 10.0 4.8 0.0 0.4/1.8 0.0* 2.8
Tereza Kubešová BK Blansko 16 6 1.0 8.2 3.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
Elen Havlíčková TJ Loko Krnov 15 8 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.4
Zuzana Wlasáková SK K2 Prostějov 16 7 1.0 7.0 3.0 0.1 0.6/3.1 18.2 1.6
Sára Přibíková BA Tygřice Louny 16 21 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
Karolína Vlková Příbor 16 10 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.2
Anna Honalová BK Brandýs n. L. 16 20 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.5
15 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 14 12 1.0 3.9 1.5 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.4
28 Beáta Vanduchová Nobiles 16 17 1.0 2.8 0.9 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.9
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 15 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Beáta Klimešová BC Benešov 16 11 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Viktorie Čepková TJ Loko Krnov 16 7 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.1
Angela Poláchová Žabiny Brno B 15 6 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.5 46.7 1.3
Kateřina Škorpilová BK Brandýs n. L. 15 10 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.2
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 16 8 1.0 5.6 2.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.6
Karolína Křížová Basket Slovanka "B" 15 18 1.0 2.4 0.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.8
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 15 19 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.7
Emílie Bartošová Bor 16 16 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.4
Valentýna Hrušková Příbor 16 10 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Ema Hájková Basket Říčany 15 11 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Anežka Moravcová BK Česká Lípa 15 12 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.7
13 Ema Taylor Earl Sokol Kladno 15 17 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.8
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 16 11 1.0 3.9 1.5 0.1 0.7/1.8 0.0* 0.9
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 15 14 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Viktorie Holomková Panter Javorník 14 7 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
Marie Kročilová TJ Loko Krnov 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Karolína Kůrková SK K2 Prostějov 15 12 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.8
Adéla Strýčková BK Blansko "B" 17 4 1.0 10.3 4.3 0.3 1.0/2.0 50.0 0.8
22 Adéla Valášková Sokol Kladno 14 12 1.0 3.4 1.3 0.2 0.3/0.3 0.0* 1.3
Lucie Palová TJ Loko Krnov 14 10 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.3
Kamila Augustinová Basket Slovanka "B" 15 6 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/3.7 31.8 0.5
Natálie Rálková BC Benešov 17 7 1.0 5.7 2.6 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.7
Johana Kvasničková Nobiles 15 11 1.0 3.6 1.6 0.1 0.1/1.8 0.0* 1.5
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 15 6 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.5
7 Nikola Holásková Sokol Kladno 15 16 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
Nela Sumcová Panter Javorník 14 5 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/3.2 31.3 0.6
Daniela Tonková Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 19.5 9.0 0.0 1.5/7.5 20.0 4.5
Karolína Šebestová TJ Loko Krnov 15 10 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Zuzana Marešová ŠSK Příbram 16 13 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 15 6 1.0 6.3 1.8 0.5 1.2/2.0 58.3 0.8
Aneta Kalousová BC Benešov 15 15 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Vanesa Peclinovská Bor 14 14 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Linda Vlková TJ Sokol Blatná 16 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Aneta Slabá Basket Slovanka "B" 15 4 1.0 9.0 4.0 0.3 0.3/1.8 0.0* 2.3
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 15 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
14 Pavla Kratochvílová Sokol Kladno 17 20 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
8 Eliška Kadlecová Sokol Kladno 15 6 1.0 5.8 2.2 0.2 1.0/1.5 0.0* 1.8
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 2 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Viktorie Alexová BK Blansko 16 5 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/2.8 28.6 1.4
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 15 20 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Valérie Kůstková BC Benešov 15 11 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.0
Michaela Zbedinová TJ Loko Krnov 15 10 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.6
Karolína Drápalová BA Tygřice Louny 17 16 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.0
Eva Woźnická BK Lvice Litoměřice 15 4 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Josefína Řehulková Basket Opava 2010 14 5 1.0 6.6 3.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 3.4
Viktorie Michalovová Basket Říčany 15 7 1.0 4.6 2.0 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.0
Julie Paličková TBS Přerov 16 6 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.8
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 4 1.0 8.0 3.3 0.3 0.8/2.0 37.5 2.0
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 15 8 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.6
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 15 8 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Lucie Vaňáčová ŠSK Příbram 13 8 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 21 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.8
Eliška Marečková Basket Opava 2010 14 9 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/1.8 0.0* 1.6
Anna Antonová Žabiny Brno B 16 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Nela Bukovská Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 15.5 6.5 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
Laura Nováčková ASK Lovosice 15 19 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Šarlota Kusáková Žabiny Brno B 16 4 1.0 7.5 3.0 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.5
Sára Mináriková TJ Loko Krnov 15 10 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.9
Valérie Suková BC Benešov 15 17 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.8
Elizabeth Čekalová Basket Slovanka "B" 15 3 1.0 9.7 3.0 0.3 2.7/5.3 50.0 0.0
Jana Gazdošová TBS Přerov 15 12 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.6
Adéla Kovačiková Panter Javorník 15 7 1.0 4.1 1.6 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.6
Kateřina Budošová ŠSK Příbram 14 14 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Johana Tláskalová BK Levhartice Chomutov "B" 15 12 1.0 2.3 0.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.8
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.9
22 Vanesa Podracká BKj. Kralupy n.V. 14 10 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Claudia Honešová Příbor 15 12 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/1.9 0.0* 1.3
Eliška Stašková Bor 15 16 1.0 1.6 0.5 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.6
Veronika Šamlotová Žabiny Brno B 15 6 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.8
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov "B" 16 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.6
Anežka Zemanová BCM Sokolov 14 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Natálie Machová BCM Sokolov 14 10 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.5
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov "B" 16 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
11 Ema Trčálková AŠ Mladá Boleslav 15 13 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.8
Irena Soukupová Basket Slovanka "B" 16 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Iva Popelková BK Blansko 16 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Eva Horká Basket Řičany "B" 15 11 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 7 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.9
Anežka Voláková SKB Rokycany 15 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Viktorie Šišková BK Levhartice Chomutov "B" 15 9 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/2.8 12.0 1.9
Dagmar Fialová BC Benešov 16 8 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
Eliška Urbanová BC Benešov 14 3 1.0 7.7 3.3 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Karolína Bartůňková ŠSK Příbram 16 8 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
10 Anna Opálková Sokol Kladno 15 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Karolína Dufková Žabiny Brno B 15 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
34 Patricie Fridrichovská AŠ Mladá Boleslav 15 11 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Adéla Kubíková BK Vyškov 15 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Adéla Bednářová SK K2 Prostějov 16 1 1.0 22.0 10.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sabina Adamcová BK Vyškov 15 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 3.5
Nikola Kůželová BK Levhartice Chomutov "B" 15 20 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.2
Anežka Wimmerová ŠSK Příbram 15 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Viktorie Červenková BC Benešov 14 2 1.0 11.0 3.5 0.0 4.0/5.5 72.7 0.5
Emilie Majdanicsová BCM Sokolov 14 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Sofie Štěpánková BA Tygřice Louny 14 19 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Eliška Bílková Žabiny Brno B 15 6 1.0 3.5 1.2 0.2 0.7/1.2 0.0* 2.3
Klára Ryžová Basket Opava 2010 17 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.3
Natálie Pavelková Panter Javorník 15 7 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Natálie Blatová Panter Javorník 14 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 14 8 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/3.4 44.4 1.8
Lucie Maya Fajkusová Basket Opava 2010 14 5 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.4
Anna Procházková BK Blansko 15 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magda Reisiglová BK Blansko 16 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Amálie Miklová Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
49 Eliška Rychterová AŠ Mladá Boleslav 15 17 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
Kristýna Kubíková BK Blansko 16 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 16 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Eliška Dostálová AŠ Mladá Boleslav 15 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Daniela Rozehnalová TJ Loko Krnov 15 6 1.0 3.0 1.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.3
Karin Musilová BK Blansko "B" 15 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.0
Anna Šoralová SKB Rokycany 16 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.3
Elena Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 15 12 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Zuzana Tylečková BK Blansko "B" 15 2 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/3.5 42.9 3.5
6 Stella Muroňová Nobiles 15 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
18 Emma Dušková Nobiles 15 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Klára Vašková BK Blansko "B" 17 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/1.0 0.0* 0.8
36 Emma Bělohubá AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Lucie Šarbochová BK Brandýs n. L. 16 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Berenika Barvíková Příbor 15 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
26 Emma Filipi AŠ Mladá Boleslav 15 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Julie Přichystalová Basket Slovanka "B" 15 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Natálie Šlaisová TJ Sokol Blatná 15 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.2
Mariia Yukhymenko Žabiny Brno B 15 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Adéla Zbořilová Basket Opava 2010 16 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michaela Musilová BK Blansko "B" 13 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Horníčková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
Olga Dovalová BK Česká Lípa 16 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Kristýna Vdolečková BK Blansko "B" 15 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Denisa Hanáková BK Vyškov 16 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ema Rathouská Basket Řičany "B" 13 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Matylda Krupková BK Brandýs n. L. 15 10 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.5
Eliška Boušková Basket Řičany "B" 15 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Alžběta Rybková BC Benešov 16 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.3
10 Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 15 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Amálie Širůčková Panter Javorník 14 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Eliška Kubíčková BK Brandýs n. L. 15 15 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
Bára Langrová TBS Přerov 15 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Netušilová Nobiles 16 10 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
Alžběta Maličká BK Ústí nad Orlicí 16 8 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Klára Štěpánová SKB Rokycany 14 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Selma Tesařová BK Blansko "B" 13 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov "B" 16 20 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
8 Magdaléna Žemlová Basket Řičany "B" 15 10 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.0
Denisa Neuwirthová Basket Slovanka "B" 15 8 1.0 1.9 0.8 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 11 1.0 1.4 0.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.4
Kateřina Volná Příbor 16 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Lenka Látalová Basket Říčany 16 4 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.0
24 Michaela Kohoutová Sokol Kladno 15 5 1.0 3.0 0.8 0.4 0.2/1.6 0.0* 1.0
Nikola Kettnerová ŠSK Příbram 14 12 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.3
14 Julie Holanová Nobiles 15 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 15 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Anna Kolářová SK K2 Prostějov 15 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.3
Eliška Tomková Příbor 13 5 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.2
5 Veronika Chlapcová BKj. Kralupy n.V. 15 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/3.0 8.3 0.5
14 Stela Spěváčková SKB Rokycany 15 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
60 Adéla Picková AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Lýdia Čamborová Basket Řičany "B" 15 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.0
Dominica Siegelová SK K2 Prostějov 16 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Tereza Svatoňová Basket Slovanka "B" 14 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/4.0 0.0 0.0
Hana Šilhová TJ Sokol Blatná 14 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.5
Zuzana Vondrušková BC Benešov 16 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Žaludová Aneta ŠSK Příbram 14 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 14 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Veronika Lodlová Basket Slovanka "B" 16 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.0
Nina Jelínková Žabiny Brno B 16 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
2 Eva Folwarczna Nobiles 15 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Aneta Formáčková BK Levhartice Chomutov "B" 16 10 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Magdaléna Černá BK Blansko "B" 15 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.5 20.0 0.0
Beáta Triebová BA Tygřice Louny 16 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.1
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 16 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Eliška Servusová AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
29 Laura Scharingerová Nobiles 15 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Nela Holubová Příbor 14 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Barbora Häcklová Sokol Kladno 15 7 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov "B" 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Sekaninová BK Vyškov 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Dolečková BK Ústí nad Orlicí 16 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 1 1.0 10.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
11 Marie Zázvorková BKj. Kralupy n.V. 16 18 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.5
Veronika Černochová BK Blansko "B" 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
21 Viktorie Bahníková AŠ Mladá Boleslav 15 14 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Kateřina Drápalová BA Tygřice Louny 15 16 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.6
6 Ellen Bozděchová Sokol Kladno 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Julie Jakubová BK Vyškov 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Eliška Matušková Basket Opava 2010 14 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.6
Veronika Zaspalová BCM Sokolov 16 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Anežka Suchomelová BK Ústí nad Orlicí 16 10 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.7
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov "B" 15 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.1
Veronika Mazálková Žabiny Brno B 15 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
22 Berenika Hrotková AŠ Mladá Boleslav 16 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Amélie Holejšovská BCM Sokolov 15 11 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Klára Nováková Panter Javorník 15 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Amélie Králová Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sofia Minaříková Panter Javorník 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.3
Emily Gruzdzová ŠSK Příbram 17 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Ema Pechačová Bor 10 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Karolína Havlová Bor 15 17 1.0 0.5 0.2