Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 15185
BBK Blansko
BK Medvědi Tábor
2. 10. 2021
09:00
SH Blansko Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
55
50
11
16
24
25
41
40
Review
skupina C 1. kolo 15187
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Velké Meziříčí
2. 10. 2021
09:30
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
142
30
34
4
70
18
106
27
Review
skupina C 1. kolo 15186
BBK Blansko
BK Medvědi Tábor
2. 10. 2021
10:30
SH Blansko Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
80
54
15
22
36
37
56
45
Review
skupina C 1. kolo 15188
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Velké Meziříčí
2. 10. 2021
11:30
Kotlina Jan Krajcigr
Tomáš Duben
175
34
48
7
100
20
132
31
Review
skupina C 1. kolo 15183
SKB Tišnov
Kaplice Grizzlies
2. 10. 2021
13:30
SH SKK Tišnov Martin Baron
Rastislav Frass
27
89
6
22
14
48
21
68
Review
skupina C 1. kolo 15184
SKB Tišnov
Kaplice Grizzlies
2. 10. 2021
15:30
SH SKK Tišnov Rastislav Frass
Martin Baron
36
98
18
22
25
40
34
65
Review
skupina C 2. kolo 15193
SKB Tišnov
BBK Blansko
16. 10. 2021
09:00
Sportovní hala SSK Tišnov Miroslav Friedl
Rostislav Veselý
59
67
18
14
32
39
49
51
Review
skupina C 2. kolo 15189
Kaplice Grizzlies
BK Velké Meziříčí
16. 10. 2021
11:00
ZŠ Školní Michal Pivovarský
Michal Hána
90
39
24
14
54
29
74
35
Review
skupina C 2. kolo 15194
SKB Tišnov
BBK Blansko
16. 10. 2021
11:00
Sportovní hala SSK Tišnov Miroslav Friedl
Rostislav Veselý
39
46
19
9
28
25
32
33
Review
skupina C 2. kolo 15190
Kaplice Grizzlies
BK Velké Meziříčí
16. 10. 2021
13:00
ZŠ Školní Michal Hána
Michal Pivovarský
87
51
22
4
39
26
65
38
Review
skupina C 2. kolo 15191
BK Medvědi Tábor
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16. 10. 2021
16:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Petrisko
Diana Kratochvílová
32
86
5
28
14
55
22
75
Review
skupina C 2. kolo 15192
BK Medvědi Tábor
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16. 10. 2021
18:00
Diana Kratochvílová
Lukáš Petrisko
38
66
10
18
23
32
27
56
Review
skupina C 3. kolo 15197
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SKB Tišnov
6. 11. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 15198
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SKB Tišnov
6. 11. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 15199
BK Velké Meziříčí
BK Medvědi Tábor
6. 11. 2021
10:00
SH ZŠ Školní
Preview
skupina C 3. kolo 15195
BBK Blansko
Kaplice Grizzlies
6. 11. 2021
11:00
SH Blansko
Preview
skupina C 3. kolo 15200
BK Velké Meziříčí
BK Medvědi Tábor
6. 11. 2021
12:00
SH ZŠ Školní
Preview
skupina C 3. kolo 15196
BBK Blansko
Kaplice Grizzlies
6. 11. 2021
12:45
SH Blansko
Preview
skupina C 4. kolo 15203
SKB Tišnov
BK Velké Meziříčí
20. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 15204
SKB Tišnov
BK Velké Meziříčí
21. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 15205
BBK Blansko
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 11. 2021
09:00
SH Blansko
Preview
skupina C 4. kolo 15206
BBK Blansko
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 11. 2021
10:45
SH Blansko
Preview
skupina C 4. kolo 15201
Kaplice Grizzlies
BK Medvědi Tábor
20. 11. 2021
11:00
ZŠ Školní
Preview
skupina C 4. kolo 15202
Kaplice Grizzlies
BK Medvědi Tábor
20. 11. 2021
13:00
ZŠ Školní
Preview
skupina C 5. kolo 15207
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kaplice Grizzlies
4. 12. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 15208
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kaplice Grizzlies
4. 12. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 15211
BK Medvědi Tábor
SKB Tišnov
4. 12. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 15212
BK Medvědi Tábor
SKB Tišnov
5. 12. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 15209
BK Velké Meziříčí
BBK Blansko
4. 12. 2021
10:00
SH ZŠ Školní
Preview
skupina C 5. kolo 15210
BK Velké Meziříčí
BBK Blansko
4. 12. 2021
12:00
SH ZŠ Školní
Preview
skupina C 6. kolo 15215
BK Medvědi Tábor
BBK Blansko
15. 1. 2022
-
Preview
skupina C 6. kolo 15216
BK Medvědi Tábor
BBK Blansko
16. 1. 2022
-
Preview
skupina C 6. kolo 15217
BK Velké Meziříčí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15. 1. 2022
-
Preview
skupina C 6. kolo 15218
BK Velké Meziříčí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15. 1. 2022
-
Preview
skupina C 6. kolo 15213
Kaplice Grizzlies
SKB Tišnov
15. 1. 2022
15:00
ZŠ Školní
Preview
skupina C 6. kolo 15214
Kaplice Grizzlies
SKB Tišnov
15. 1. 2022
17:30
ZŠ Školní
Preview
skupina C 7. kolo 15219
BK Velké Meziříčí
Kaplice Grizzlies
29. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 15220
BK Velké Meziříčí
Kaplice Grizzlies
29. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 15221
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Medvědi Tábor
29. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 15222
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Medvědi Tábor
29. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 15223
BBK Blansko
SKB Tišnov
29. 1. 2022
09:00
SH Blansko
Preview
skupina C 7. kolo 15224
BBK Blansko
SKB Tišnov
29. 1. 2022
10:45
SH Blansko
Preview
skupina C 8. kolo 15227
SKB Tišnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 2. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 15228
SKB Tišnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 2. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 15229
BK Medvědi Tábor
BK Velké Meziříčí
19. 2. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 15230
BK Medvědi Tábor
BK Velké Meziříčí
20. 2. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 15225
Kaplice Grizzlies
BBK Blansko
19. 2. 2022
11:00
ZŠ Školní
Preview
skupina C 8. kolo 15226
Kaplice Grizzlies
BBK Blansko
19. 2. 2022
13:30
ZŠ Školní
Preview
skupina C 9. kolo 15231
BK Medvědi Tábor
Kaplice Grizzlies
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 15232
BK Medvědi Tábor
Kaplice Grizzlies
20. 3. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 15233
BK Velké Meziříčí
SKB Tišnov
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 15234
BK Velké Meziříčí
SKB Tišnov
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 15235
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BBK Blansko
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 15236
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BBK Blansko
19. 3. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 15241
SKB Tišnov
BK Medvědi Tábor
2. 4. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 15242
SKB Tišnov
BK Medvědi Tábor
3. 4. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 15239
BBK Blansko
BK Velké Meziříčí
2. 4. 2022
09:00
SH Blansko
Preview
skupina C 10. kolo 15240
BBK Blansko
BK Velké Meziříčí
2. 4. 2022
10:45
SH Blansko
Preview
skupina C 10. kolo 15237
Kaplice Grizzlies
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. 4. 2022
11:00
ZŠ Školní
Preview
skupina C 10. kolo 15238
Kaplice Grizzlies
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. 4. 2022
13:30
ZŠ Školní
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Kubíček ADFORS Basket Litomy 14 5 1.0 21.8 10.2 0.2 0.8/1.4 0.0* 1.8
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 14 4 1.0 25.5 11.8 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.3
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13 4 1.0 24.3 9.5 0.8 3.0/5.5 54.5 0.8
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 3 1.0 16.7 7.3 0.0 2.0/4.7 42.9 4.0
Lukáš Jánošík STHAV 14 3 1.0 12.7 5.7 0.0 1.3/2.7 50.0 1.3
David Egermeier BK Teplice 14 5 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.4
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 14 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.3
Tobias Wurm von Sterndorff BK Kralupy 14 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tomáš Heřman BK M. Lázně 12 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Ondřej Baklík TJ Šumperk 14 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Vojtěch Blažek BBK Blansko 12 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
David Barusel SK Bruntál 13 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/5.3 18.8 2.0
Šimon Dowertill Basketpoint Frýdek-Místek 13 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Segedi BA Tygři Louny 15 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/1.7 0.0* 2.0
Lukáš Hofman TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Jakub Daneček SK UP Olomouc 11 1 1.0 7.0 1.0 1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Václav Břečka BK Medvědi Tábor 13 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Adam Baltaretu BA 2006 Roudnice n.L. 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Filip Rolenc BK Vysoká nad Labem 13 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Tomáš Cicvárek Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hanika SK Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Beran SKB Tišnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Blaha Basketbal Dubňany 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rayn William Coen BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Bochýnek Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hawiger Basket Valmez 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohuslav Graman BK Sokolov 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Natálie Čermáková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busby SK Žabovřesky 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Durčok Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gawlas Start Havířov B 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Bevilaqua TJ Turnov 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Fiala Loko Trutnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Böhm Tygři JBC Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kvído Flegel Válečníci Děčín B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Čutek BK Vyškov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Start Havířov 3 38.3 0.7 6.7 /19.4 34.5 15.7
Basket Valmez 3 34.0 0.7 9.3 /21.6 43.1 14.3
BK Sokolov 6 41.8 0.3 8.2 /22.2 36.8 16.3
SKB Rokycany 6 27.5 0.3 7.5 /20.8 36.0 16.0
ADFORS Basket Litomyšl 6 36.8 3.3 2.8 /7.1 39.5 11.8
BK Vysoká nad Labem 4 24.8 0.0 8.8 /20.1 43.8 13.0
Sokol Nová Paka 4 72.3 2.3 4.5 /13.3 34.0 6.5
TJ AŠ Mladá Boleslav 4 5.5 0.5 1.8 /7.6 23.3 10.5
Válečníci Děčín B 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Bruntál 3 17.7 0.0 3.7 /16.0 22.9 13.3
Start Havířov B 3 23.7 1.0 4.7 /13.0 35.9 13.0
BA Tygři Louny 6 26.5 2.0 5.8 /15.0 38.9 13.3
BA 2006 Roudnice n.L. 6 26.3 1.2 8.5 /20.5 41.5 11.2
SK UP Olomouc 3 15.0 0.3 7.0 /24.0 29.2 11.7
TJ Šumperk 3 51.7 1.0 6.7 /14.4 46.5 16.7
BK Teplice 6 35.3 2.8 9.2 /20.9 44.0 11.2
SK Žabovřesky 4 10.0 0.0 1.8 /8.8 20.0 11.3
BK Vyškov 2 36.5 1.5 12.5 /26.5 47.2 16.0
BK M. Lázně 6 7.0 0.0 0.3 /2.0 16.7 8.7
Basketpoint Frýdek-Místek 3 20.7 1.7 3.3 /12.3 27.0 20.3
Sokol Karviná 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 52.8 1.5 7.3 /18.6 39.2 13.5
BK Velké Meziříčí 4 6.3 0.3 2.8 /7.1 39.3 7.8
TJ Turnov 2 7.5 0.5 1.0 /2.0 50.0 6.0
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kaplice Grizzlies 4 41.0 1.3 5.3 /15.8 33.3 17.0
BBK Blansko 4 26.0 1.0 7.0 /17.5 40.0 16.8
BK Medvědi Tábor 4 20.3 0.0 3.0 /13.0 23.1 15.5
BK Kralupy 6 27.0 1.2 3.3 /10.3 32.3 19.3
BA Lynx Liberec 4 20.0 2.3 3.0 /8.5 35.3 12.3
SK Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 4 33.8 3.5 10.5 /23.8 44.2 13.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 4 4 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 1 0 0 - - -
Vildová Linda 1 0 1 0 - - -
Veselý Rostislav 2 0 2 0 - - -
Veselá Lucie 1 1 0 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Tichý František 1 0 1 0 - - -
Šlaisová Veronika 1 0 1 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Šedivý Jan 2 0 2 0 - - -
Šedivý Vincent 1 1 0 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slouková Sandra 2 1 1 0 - - -
Slouková Daniela 2 1 1 0 - - -
Slezák Jiří 2 1 1 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 - - -
Roubiček Tomáš 2 2 0 0 - - -
Přidal Matouš 1 0 1 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Polák Richard 2 0 2 0 - - -
Pivovarský Michal 2 1 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 1 1 0 - - -
Pacelt Jan 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Nováková Bára 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 1 1 0 0 - - -
Němec Karel 2 2 0 0 - - -
Morávek Tomáš 2 1 1 0 - - -
Minich Radovan 3 1 2 0 - - -
Marek Vojtěch 4 4 0 0 - - -
Mainuš Michal 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 3 0 3 0 - - -
Kunclová Natálie 4 0 4 0 - - -
Kratochvílová Diana 2 1 1 0 - - -
Krajcigr Jan 2 1 1 0 - - -
Kraina Tomáš 1 1 0 0 - - -
Koranda Vladimír 1 0 1 0 - - -
Koch Martin 2 2 0 0 - - -
Kohout Marek 2 1 1 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Keslerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Kavka Radim 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Kalabza Petr 1 1 0 0 - - -
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Jodl Jiří 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 2 0 0 - - -
Chlup Aleš 4 3 1 0 - - -
Hušek Daniel 1 1 0 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 2 1 1 0 - - -
Heřman Matěj 3 1 2 0 - - -
Hána Michal 2 1 1 0 - - -
Grobelná Natálie 1 1 0 0 - - -
Friedl Miroslav 2 2 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 1 1 0 - - -
Dvořák František 4 0 4 0 - - -
Ďurana Antonín 1 1 0 0 - - -
Duben Tomáš 2 1 1 0 - - -
Doležal Vratislav 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 1 0 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Bešina Marek 1 0 1 0 - - -
Bělka Michal 2 2 0 0 - - -
Baron Martin 2 1 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 3 3 0 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře