Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 19328
BK Snakes Ostrava B
BK Opava B
11. 9. 2021
10:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
38
113
11
25
16
54
28
90
Review
skupina E 2. kolo 19336
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava B
18. 9. 2021
14:00
SH Krytý bazén Marek Pilch
Aleš Jurda
75
56
21
9
39
28
53
40
Review
skupina E 3. kolo 19337
BK Snakes Ostrava B
BK NH Ostrava B
2. 10. 2021
14:30
ZŠ Dvorského René Klapetek
Vojtěch Ščurek
60
73
22
21
35
34
47
56
Review
skupina E 4. kolo 19346
BK Snakes Ostrava B
BK Lipník n.B.
22. 1. 2022
12:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
40
50
11
14
29
24
34
38
Review
skupina E 5. kolo 19348
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
30. 10. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Julie Valerie Ostráková
95
79
20
19
45
48
68
63
Review
skupina E 6. kolo 19355
BK Snakes Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
6. 11. 2021
17:00
ZŠ Dvorského Robin Petrák
Václav Sýkora
54
77
17
21
31
37
39
61
Review
skupina E 7. kolo 19359
Basket Valmez
BK Snakes Ostrava B
20. 11. 2021
09:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Marek Bešina
89
44
17
13
38
17
62
30
Review
skupina E 8. kolo 19364
BK Snakes Ostrava B
SK Bruntál
24. 1. 2022
18:30
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
41
71
16
15
24
33
36
52
Review
skupina E 9. kolo 19370
TBS Přerov
BK Snakes Ostrava B
19. 12. 2021
10:00
Sokolovna Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
101
76
34
20
62
38
86
64
Review
skupina E 10. kolo 19373
BK Opava B
BK Snakes Ostrava B
16. 1. 2022
13:00
Víceúčelová hala Opava Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
110
57
32
11
55
26
84
41
Review
skupina E 11. kolo 19381
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 12. kolo 19382
BK NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava B
12. 2. 2022
16:00
SH Ostrava-Tatran Pavel Nehoda
Jonáš Kavan
101
26
25
6
49
17
73
22
Review
skupina E 13. kolo 19391
BK Lipník n.B.
BK Snakes Ostrava B
29. 4. 2022
18:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
David Tichý
83
49
10
7
31
22
57
39
Review
skupina E 14. kolo 19393
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
5. 3. 2022
16:30
ZŠ Dvorského Matouš Přidal
Marek Pilch
54
55
15
20
31
29
42
37
Review
skupina E 15. kolo 19400
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
19. 3. 2022
11:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Jan Posker
105
49
25
12
48
29
73
42
Review
skupina E 16. kolo 19404
BK Snakes Ostrava B
Basket Valmez
2. 4. 2022
13:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
54
67
20
14
28
27
46
41
Review
skupina E 17. kolo 19409
SK Bruntál
BK Snakes Ostrava B
9. 6. 2022
16:30
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 18. kolo 19415
BK Snakes Ostrava B
TBS Přerov
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Hráč Tým Věk Z
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 20 1
Jaromír Zouhar Snakes Ostrava B 20 1
Václav Kuboň Snakes Ostrava B 19 1
Marek Zahradníček Snakes Ostrava B 19 1
Sebastián Vícha Snakes Ostrava B 17 1
Adam Mališ Snakes Ostrava B 18 1
Radim Karban Snakes Ostrava B 19 1
Dominik Mrkvica Snakes Ostrava B 19 1
Jan Rybanič Snakes Ostrava B 17 1
David Slavík Snakes Ostrava B 17 1
David Virág Snakes Ostrava B 18 1
David Sobol Snakes Ostrava B 17 1
Bartoloměj Pecus Snakes Ostrava B 17 1
Vojtěch Ondračka Snakes Ostrava B 19 1
Antonín Raška Snakes Ostrava B 17 1
Robin Coufal Snakes Ostrava B 17 1
Daniel Novák Snakes Ostrava B 17 1
Vojtěch Saglena Snakes Ostrava B 17 1
René Douhun Snakes Ostrava B 17 1
Martin Mlynář Snakes Ostrava B 17 1
Vojtěch Mohyla Snakes Ostrava B 17 1
Matyas Roleček Snakes Ostrava B 18 1
Tomáš Smažák Snakes Ostrava B 19 1
Jáchym Hořínek Snakes Ostrava B 17 1
Matěj Kopřiva Snakes Ostrava B 19 1
Maxim Šimeček Snakes Ostrava B 17 1
Daniel Hurník Snakes Ostrava B 20 1
Filip Kuzník Snakes Ostrava B 17 1
Aleš Janota Snakes Ostrava B 19 1
Marek Viola Snakes Ostrava B 18 1
Ondřej Šporík Snakes Ostrava B 17 1
Jan Mika Snakes Ostrava B 17 1
Daniel Sedláček Snakes Ostrava B 17 1
Dominik Okon Snakes Ostrava B 17 1
Filip Weglarz Snakes Ostrava B 17 1
David Pščolka Snakes Ostrava B 18 1
Viktor Rehák Snakes Ostrava B 16 1
Vít Carbol Snakes Ostrava B 17 1
Ondřej Wojtovič Snakes Ostrava B 17 1
Daniel Kočař Snakes Ostrava B 20 1
Ondřej Mohyla Snakes Ostrava B 19 1
René Karpjuk Snakes Ostrava B 17 1
Jan Jančar Snakes Ostrava B 18 1
Jakub Vidlář Snakes Ostrava B 18 1
Richard Vavrečka Snakes Ostrava B 18 1
Dalibor Hynčica Snakes Ostrava B 18 1
Ricardo Lamadrid Snakes Ostrava B 19 1
Matěj Lipka Snakes Ostrava B 19 1
Pavel Bentkowski Snakes Ostrava B 17 1
Tomáš Palát Snakes Ostrava B 18 1
Adam Kiša Snakes Ostrava B 20 1
Pavel Krejčí Snakes Ostrava B 20 1
Denis Možný Snakes Ostrava B 20 1
Lukáš Heřík Snakes Ostrava B 20 1
Jakub Jureček Snakes Ostrava B 19 1
Michal Štelcl Snakes Ostrava B 20 1
Petr Haták Snakes Ostrava B 17 1
Lukáš Smejkal Snakes Ostrava B 17 1
Lukáš Kubala Snakes Ostrava B 17 1
Lukáš Linhart Snakes Ostrava B 18 1
Jakub Vjačka Snakes Ostrava B 18 1
Daniel Krömer Snakes Ostrava B 17 1
Vojtěch Menšík Snakes Ostrava B 17 1
Patrik Smuda Snakes Ostrava B 17 1
Marek Ožana Snakes Ostrava B 17 1
Ondřej Pavlíček Snakes Ostrava B 17 1
Petr Wilk Snakes Ostrava B 18 1
Libor Kubala Snakes Ostrava B 18 1
Antonín Fajčák Snakes Ostrava B 17 1
Dominik Ritz Snakes Ostrava B 18 1
Michal Hendrych Snakes Ostrava B 17 1
Jakub Chytil Snakes Ostrava B 17 1
František Vyroubal Snakes Ostrava B 18 1
Viktor Valenčin Snakes Ostrava B 17 1
Jakub Mužík Snakes Ostrava B 18 1
Šimon Látka Snakes Ostrava B 17 1
Marco Golka Snakes Ostrava B 17 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z 2B 3B TH TH % F+ F-
BK Lipník n.B 18 23.6 2.3 7.8 /16.2 48.3 0.0 0.0
TBS Přerov 17 24.1 2.9 8.9 /18.3 48.7 0.0 0.0
Krnov 18 24.6 0.9 9.3 /17.1 54.5 0.0 0.0
SK Bruntál 15 15.1 2.3 2.7 /7.9 33.9 0.0 0.0
BC Nový Jičín 17 21.8 4.2 7.7 /10.5 73.2 0.0 0.0
NH Ostrava B 18 25.2 4.3 7.1 /15.3 46.4 0.0 0.0
Snakes Ostrava B 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0
BK Opava B 18 28.6 7.2 8.0 /14.8 53.9 0.0 0.0
Baník Most 22 18.5 3.9 6.8 /14.4 47.0 0.0 0.0
BK Brandýs n. L. 25 35.4 5.1 8.4 /15.4 54.7 0.0 0.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 24 28.5 4.3 9.3 /18.8 49.3 0.0 0.0
Kanonýři Josefov 24 21.6 5.6 6.2 /14.2 43.7 0.0 0.0
TJ Sokol BK Chrudim 24 28.9 3.7 9.0 /16.4 55.0 0.1 0.0
Basketbal TJ Svitavy 24 15.5 4.4 6.1 /12.6 48.5 0.0 0.0
ADFORS Basket Litomyšl 24 36.3 5.7 6.5 /12.5 52.0 0.0 0.0
SŠB Pardubice 24 18.8 3.5 6.0 /11.8 50.7 0.0 0.0
BŠ Tygři Praha C 23 21.4 5.0 6.5 /13.4 48.5 0.0 0.0
ŠSK Slaný 24 26.8 2.1 8.7 /18.3 47.6 0.0 0.0
BA Tygři Louny 22 19.0 7.3 6.3 /13.0 48.3 0.0 0.0
BK Kladno 24 27.0 3.5 10.3 /20.4 50.4 0.0 0.0
AŠ Mladá Boleslav 22 21.0 2.5 8.5 /16.0 53.1 0.0 0.0
BA 2006 Roudnice n.L. 25 28.7 3.0 10.4 /22.4 46.3 0.0 0.0
R&J EBC Mělník 22 19.7 2.8 4.4 /13.1 33.7 0.0 0.0
BP Frýdek-Místek 14 6.1 1.1 1.7 /3.5 49.0 0.0 0.0
BA LYNX Liberec 23 15.6 3.7 4.7 /12.2 38.7 0.0 0.0
Válečníci Děčín B 24 20.2 5.5 9.0 /19.0 47.1 0.0 0.0
Loko Trutnov 24 17.5 4.8 5.4 /11.2 48.0 0.0 0.0
BK Medvědi Tábor 12 26.6 3.0 8.8 /17.6 50.2 0.0 0.0
Jiskra Domažlice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 11 21.9 5.3 6.1 /11.6 52.3 0.0 0.0
BC Benešov 12 16.0 3.9 6.3 /16.6 38.0 0.0 0.0
Basket Valmez 17 21.7 3.9 7.8 /15.0 51.8 0.0 0.0
SKB Rokycany 11 19.4 5.9 6.5 /13.2 49.0 0.0 0.0
BK Mariánské Lázně 12 23.3 8.0 9.8 /17.7 55.2 0.0 0.0
BK Jiskra Domažlice 12 28.1 7.4 9.4 /18.9 49.8 0.0 0.0
BK Vyškov 2 22.5 0.0 6.5 /14.5 44.8 0.0 0.0
Basket Kohouti 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0
BK Přeštice 12 23.7 1.7 6.1 /12.8 47.7 0.0 0.0
Tigers Č. Budějovice 8 21.5 6.0 12.4 /20.3 61.1 0.0 17.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Znamínko Petr 1 1 0 0 - - -
Zima Jan 22 11 11 0 - - -
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 - - -
Zajistí pořadatel 4 1 3 0 - - -
Vyhlídal Michal 2 1 1 0 - - -
Vybíral Michal 1 1 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 8 5 3 0 - - -
Vondráček Marek 2 2 0 0 - - -
Volný David 1 0 1 0 - - -
Vidlák Filip 3 1 2 0 - - -
Veselý Ondřej 1 0 1 0 - - -
Veselý Jiří 20 15 5 0 - - -
Velda Pavel 11 8 3 0 - - -
Večeřová Tereza 13 2 11 0 - - -
Vavrečka Kamil 1 0 1 0 - - -
Vávra Petr 2 2 0 0 - - -
Válek Jakub 2 2 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 27 17 10 0 - - -
Toboláková Barbora 2 1 1 0 - - -
Tichý David 5 0 5 0 - - -
Tesař Michal 2 1 1 0 - - -
Tejček Tomáš 2 0 2 0 - - -
Tauber Pavel 5 1 4 0 - - -
Táborský Zdeněk 4 2 2 0 - - -
Štych Ondřej 2 1 1 0 - - -
Šťavík Radek 2 1 1 0 - - -
Štancl Dominik 2 1 1 0 - - -
Šlehofer Martin 3 0 3 0 - - -
Šlaj Jiří 1 0 1 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Šeferová Nicole 8 4 4 0 - - -
Ščurek Vojtěch 6 2 4 0 - - -
Syrovátka František 2 2 0 0 - - -
Sýkora Václav 2 1 1 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 - - -
Strnad Pavel 3 1 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 5 1 4 0 - - -
Slovák Michal 3 3 0 0 - - -
Slovák Miroslav 6 2 4 0 - - -
Slovák Marek 9 4 5 0 - - -
Slouková Sandra 8 3 5 0 - - -
Slouková Daniela 8 4 4 0 - - -
Slezák Jiří 5 5 0 0 - - -
Skořepa Petr 2 2 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 3 1 2 0 - - -
Schmidt David 8 3 5 0 - - -
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 7 2 5 0 - - -
Seidl Josef 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 9 6 3 0 - - -
Sádovský Matěj 2 1 1 0 - - -
Růžička Martin 2 1 1 0 - - -
Roubiček Tomáš 9 4 5 0 - - -
Račanský Martin 3 3 0 0 - - -
Přidal Matouš 2 2 0 0 - - -
Poživil Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Posker Jan 6 0 6 0 - - -
Porvich Lubomír 2 1 1 0 - - -
Poliček Pavel 3 2 1 0 - - -
Polda Tomáš 22 11 11 0 - - -
Pivovarský Michal 3 2 1 0 - - -
Pilch Marek 8 5 3 0 - - -
Petrisko Lukáš 5 2 3 0 - - -
Petrák Robin 1 1 0 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Pavýza Jiří 3 0 3 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 2 2 0 0 - - -
Opletal Petr 4 3 1 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Olbort Jan 6 2 4 0 - - -
Nývltová Eva 4 3 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 2 2 0 0 - - -
Neudert Rudolf 3 0 3 0 - - -
Nesvadba Miloš 8 4 4 0 - - -
Nesper Jindřich 2 0 2 0 - - -
Němec Karel 14 7 7 0 - - -
Nehoda Pavel 2 1 1 0 - - -
Mužík Jiří 6 2 4 0 - - -
Mrzena Lukáš 11 0 11 0 - - -
Morávek Tomáš 8 4 4 0 - - -
Moravcová Lucie 3 1 2 0 - - -
Minich Radovan 1 0 1 0 - - -
Michlík Radek 6 3 3 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Matys Pavel 1 0 1 0 - - -
Matulka Jan 1 0 1 0 - - -
Martinovská Michaela 4 3 1 0 - - -
Martiník Matěj 2 2 0 0 - - -
Martínek Karel 3 1 2 0 - - -
Marek Vojtěch 9 5 4 0 - - -
Machálek Jan 9 0 9 0 - - -
Lysov Fedor 3 0 3 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 - - -
Lukeš Libor 2 1 1 0 - - -
Lejčko Jan 4 2 2 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Kvoch Jan 2 1 1 0 - - -
Kvíz Leoš 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 6 1 5 0 - - -
Kunclová Natálie 3 0 3 0 - - -
Křenek Karel 8 7 1 0 - - -
Križanová Johana 2 0 2 0 - - -
Kremser Jakub 3 2 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 4 3 1 0 - - -
Krčmář Dominik 5 4 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 6 2 4 0 - - -
Kratochvílová Diana 1 0 1 0 - - -
Kraina Tomáš 3 3 0 0 - - -
Kout Jan 2 2 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 - - -
Kotala Dominik 6 4 2 0 - - -
Kolář Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Kohout Marek 8 4 4 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Kočovský Dominik 2 2 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 1 2 0 - - -
Kmošek Jakub 14 11 3 0 - - -
Klapetek René 6 5 1 0 - - -
Kinka Roman 5 5 0 0 - - -
Keslerová Barbora 3 2 1 0 - - -
Kavka Radim 3 2 1 0 - - -
Kavan Jonáš 2 1 1 0 - - -
Karásek Jan 12 12 0 0 - - -
Kalabza Petr 2 2 0 0 - - -
Jurda Aleš 4 0 4 0 - - -
Juránek Zdeněk 3 2 1 0 - - -
Jon Miloslav 1 0 1 0 - - -
Jodl Jiří 1 0 1 0 - - -
Jiříček Petr 4 2 2 0 - - -
Jelínek Matouš 2 2 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 16 4 12 0 - - -
Jaroš Milan 2 1 1 0 - - -
Jarolímek Otto 2 1 1 0 - - -
Jansová Kristýna 8 5 3 0 - - -
Janovský Jaroslav 3 0 3 0 - - -
Janík Karel 4 2 2 0 - - -
Chojnacká Anna 1 1 0 0 - - -
Chodura Ondřej 4 0 4 0 - - -
Chlup Aleš 7 3 4 0 - - -
Hušek Daniel 2 2 0 0 - - -
Hudec Filip 6 3 3 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 4 0 4 0 - - -
Hošek Václav 4 0 4 0 - - -
Horník Michal 2 2 0 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Holaň Dominik 1 1 0 0 - - -
Heřman Matěj 1 0 1 0 - - -
Hendrych Jan 1 1 0 0 - - -
Hecl Jan 1 1 0 0 - - -
Havrda Martin 2 1 1 0 - - -
Hasák Miroslav 4 0 4 0 - - -
Hána Michal 2 1 1 0 - - -
Hackl Filip 9 4 5 0 - - -
Giecek Adam 2 2 0 0 - - -
Galajda Václav 3 3 0 0 - - -
Frintová Bára 4 3 1 0 - - -
Frass Rastislav 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 20 16 4 0 - - -
Dvořák Stanislav 7 5 2 0 - - -
Dvořák Adam 2 2 0 0 - - -
Dub Michal 7 5 2 0 - - -
Dolinek Ivo 7 6 1 0 - - -
Doležal Vratislav 14 7 7 0 - - -
Dočkal Petr 6 3 3 0 - - -
Čabala Tadeáš 1 0 1 0 - - -
Candrák Tomáš 2 1 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Buršík Petr 6 3 3 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Brandejs Tomáš 12 6 6 0 - - -
Bráblík Jan 3 2 1 0 - - -
Bodláková Klára 1 0 1 0 - - -
Bočková Lenka 2 0 2 0 - - -
Billík Dennis 5 2 3 0 - - -
Bešina Marek 4 2 2 0 - - -
Benda Tomáš 1 0 1 0 - - -
Bělka Michal 2 1 1 0 - - -
Balog Lukáš 2 2 0 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 2 0 2 0 - - -
Asztalos Ondřej 9 6 3 0 - - -
Antoš Adam 1 0 1 0 - - -
Anton Karel 1 0 1 0 - - -
Adamcová Michaela 5 0 5 0 - - -
Abraham Aleš 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře