Přebor

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
4. 10. 2022
18:20
ČZU Praha Michal Perlík
Matěj Barták
37
49
5
15
16
28
29
44
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Nusle B
Legendy Litoměřice B
5. 10. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Ondřej Koc
Klaudia Aleksandra Karwowska
76
47
15
15
29
28
56
43
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Babynec
Aritma Praha B
5. 10. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská Jakub Petrák
Pavel Hendrich
46
57
12
13
24
23
32
43
Review
Základní fáze 1. kolo 2
BC Libo
BK Pirelli A
7. 10. 2022
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Miloslav Jon
53
67
13
20
30
37
42
51
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Basket Říčany
BLC Sparta
4. 10. 2022
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radek Lochman
Vojta Schaffner
70
49
19
7
36
22
50
39
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Dolní Počernice A
Basket Říčany
13. 10. 2022
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Michal Bukovský
Marek Vondráček
55
76
13
16
30
37
41
57
Review
Základní fáze 2. kolo 8
BLC Sparta
Sokol Nusle B
13. 10. 2022
18:05
ZŠ Na Chodovci Adam Lampa
Matěj Barták
44
56
9
13
17
27
28
37
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Babynec
BC Libo
12. 10. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská Michal Dub
Michal Bukovský
57
60
17
16
36
29
47
39
Review
Základní fáze 2. kolo 10
DSK Basketball B
TJ ČZU Praha
11. 10. 2022
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Roman Kejklíček
Jan Musil
78
49
17
12
37
25
58
31
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Aritma Praha B
Legendy Litoměřice B
10. 10. 2022
19:45
SK Aritma Praha Jakub Vampola
Michal Bukovský
48
53
17
9
23
29
30
39
Review
Základní fáze 3. kolo 15
TJ ČZU Praha
BK Pirelli A
18. 10. 2022
18:20
ČZU Praha Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
46
51
5
15
17
23
23
39
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Sokol Nusle B
Sokol Dolní Počernice A
19. 10. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Štěpán Beran
František Syrovátka
80
43
17
8
43
19
69
26
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Legendy Litoměřice B
BLC Sparta
20. 10. 2022
18:35
Gym. Českolipská Radomír Kohout
Klaudia Aleksandra Karwowska
60
63
14
22
27
40
42
45
Review
Základní fáze 3. kolo 13
BC Libo
Aritma Praha B
21. 10. 2022
19:10
ZŠ Hovorčovická Štěpán Beran
Jakub Hejduk
69
38
21
10
38
18
59
24
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Basket Říčany
DSK Basketball B
18. 10. 2022
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Michal Dub
Pavel Týř
60
61
13
17
34
31
41
49
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Dolní Počernice A
Legendy Litoměřice B
27. 10. 2022
17:40
ZŠ Národních Hrdinů David Kuděj
Radomír Kohout
55
54
14
18
31
36
43
48
Review
Základní fáze 4. kolo 23
TJ ČZU Praha
Babynec
25. 10. 2022
18:20
ČZU Praha Matěj Barták
Pavel Bohata
59
56
15
11
26
28
36
41
Review
Základní fáze 4. kolo 21
DSK Basketball B
Sokol Nusle B
25. 10. 2022
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Michal Bakajsa
Ondřej Koc
57
58
17
11
30
24
49
41
Review
Základní fáze 4. kolo 22
BK Pirelli A
Basket Říčany
25. 10. 2022
19:15
ZŠ Hostýnská Jaroslav Pazourek
Jan Hošek
44
58
16
16
26
29
36
48
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Aritma Praha B
BLC Sparta
24. 10. 2022
19:45
SK Aritma Praha Albert Jilg
Dominik Kočovský
41
54
5
16
21
26
29
39
Review
Základní fáze 5. kolo 30
BLC Sparta
Sokol Dolní Počernice A
3. 11. 2022
18:05
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Miloslav Jon
56
52
17
21
32
32
38
44
Review
Základní fáze 5. kolo 26
TJ ČZU Praha
BC Libo
1. 11. 2022
18:20
ČZU Praha František Syrovátka
Ondřej Svejkovský
59
45
12
14
27
30
40
41
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Nusle B
BK Pirelli A
2. 11. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Štěpán Beran
Klaudia Aleksandra Karwowska
65
56
11
11
30
23
48
37
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Legendy Litoměřice B
DSK Basketball B
3. 11. 2022
18:35
Gym. Českolipská Radomír Kohout
Jakub Hejduk
52
73
11
17
32
36
40
50
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Basket Říčany
Babynec
1. 11. 2022
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Jaroslav Pazourek
Matěj Barták
79
60
19
15
39
34
55
49
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Babynec
Sokol Nusle B
9. 11. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská David Kuděj
Daniel Čížek
43
69
5
19
22
38
32
52
Review
Základní fáze 6. kolo 32
DSK Basketball B
BLC Sparta
8. 11. 2022
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Radek Lochman
Michal Perlík
78
47
15
10
36
26
59
35
Review
Základní fáze 6. kolo 35
BC Libo
Basket Říčany
11. 11. 2022
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Radomír Kohout
58
62
11
18
25
36
40
48
Review
Základní fáze 6. kolo 33
BK Pirelli A
Legendy Litoměřice B
8. 11. 2022
19:15
ZŠ Hostýnská Albert Jilg
Daniel Čížek
69
46
15
4
32
18
47
28
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Aritma Praha B
Sokol Dolní Počernice A
7. 11. 2022
19:45
SK Aritma Praha Štěpán Beran
Albert Jilg
70
36
11
7
22
15
47
26
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Dolní Počernice A
DSK Basketball B
17. 11. 2022
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Miloslav Jon
Pavel Týř
47
79
9
20
19
43
28
67
Review
Základní fáze 7. kolo 37
TJ ČZU Praha
Aritma Praha B
15. 11. 2022
18:20
ČZU Praha Jan Jeřáb
Dominik Kočovský
40
53
9
16
20
26
26
40
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Sokol Nusle B
BC Libo
16. 11. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Jan Neubauer
Jaroslav Pazourek
68
63
16
15
32
31
54
46
Review
Základní fáze 7. kolo 41
BLC Sparta
BK Pirelli A
15. 11. 2022
18:35
ZŠ Na Chodovci Pavel Šenk
Daniel Čížek
51
63
16
13
34
22
32
50
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Babynec
Legendy Litoměřice B
16. 11. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská Pavel Bohata
Matěj Barták
35
45
14
10
18
21
25
32
Review
Základní fáze 8. kolo 48
TJ ČZU Praha
Basket Říčany
22. 11. 2022
18:20
ČZU Praha Jakub Hejduk
Michal Bukovský
52
51
14
14
29
28
46
40
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Babynec
BLC Sparta
23. 11. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská Klaudia Aleksandra Karwowska
Ondřej Koc
62
42
17
9
36
19
51
26
Review
Základní fáze 8. kolo 46
BC Libo
Legendy Litoměřice B
25. 11. 2022
19:10
ZŠ Hovorčovická Štěpán Beran
Radomír Kohout
35
46
11
22
19
26
27
36
Review
Základní fáze 8. kolo 44
BK Pirelli A
Sokol Dolní Počernice A
22. 11. 2022
19:15
ZŠ Hostýnská Radek Lochman
Jan Jeřáb
68
47
16
10
18
27
50
33
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Aritma Praha B
DSK Basketball B
21. 11. 2022
19:45
SK Aritma Praha Michal Dub
Jan Sedláček
41
92
12
25
27
45
37
67
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Dolní Počernice A
Babynec
1. 12. 2022
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Michal Dub
Ondřej Koc
59
69
9
18
28
39
51
56
Review
Základní fáze 9. kolo 52
BLC Sparta
BC Libo
1. 12. 2022
18:05
ZŠ Na Chodovci Adam Lampa
Radomír Kohout
48
53
16
13
34
23
34
47
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Nusle B
TJ ČZU Praha
30. 11. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Radek Lochman
Jakub Vampola
57
43
23
10
37
27
48
39
Review
Základní fáze 9. kolo 54
DSK Basketball B
BK Pirelli A
29. 11. 2022
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická David Kuděj
Jan Sedláček
87
65
21
11
40
30
65
45
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Basket Říčany
Aritma Praha B
29. 11. 2022
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Michal Dub
Pavel Týř
61
63
16
14
31
28.
46
52
Review
Základní fáze 10. kolo 59
TJ ČZU Praha
Legendy Litoměřice B
6. 12. 2022
18:20
ČZU Praha František Syrovátka
Michal Bukovský
57
54
15
6
28
10
42
32
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Babynec
DSK Basketball B
7. 12. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská Jakub Vampola
Pavel Týř
45
60
11
21
17
39
33
49
Review
Základní fáze 10. kolo 57
BC Libo
Sokol Dolní Počernice A
9. 12. 2022
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Jakub Hejduk
46
49
11
19
26
26
32
37
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Aritma Praha B
BK Pirelli A
5. 12. 2022
19:45
SK Aritma Praha Petr Šmůla
Ivo Melichárek
41
68
10
12
21
35
27
51
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Basket Říčany
Sokol Nusle B
6. 12. 2022
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Michal Bakajsa
Petr Blahout
48
76
12
27
25
45
36
56
Review
Základní fáze 11. kolo 63
BLC Sparta
TJ ČZU Praha
5. 1. 2023
18:00
ZŠ Na Chodovci Ondřej Koc
Michal Dub
53
62
9
21
26
40
35
50
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Sokol Nusle B
Aritma Praha B
14. 12. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Michal Dub
David Kuděj
83
75
28
21
48
38
67
54
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Legendy Litoměřice B
Basket Říčany
15. 12. 2022
18:35
Gym. Českolipská David Kuděj
Marek Vondráček
44
62
14
21
20
33
27
51
Review
Základní fáze 11. kolo 65
DSK Basketball B
BC Libo
13. 12. 2022
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Jaroslav Pazourek
Jakub Hejduk
78
44
19
10
44
18
63
35
Review
Základní fáze 11. kolo 66
BK Pirelli A
Babynec
13. 12. 2022
19:15
ZŠ Hostýnská Michal Bakajsa
Pavel Týř
68
48
10
13
23
25
47
37
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
12. 1. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Michal Dub
Jan Neubauer
73
46
16
9
41
24
55
38
Review
Základní fáze 12. kolo 71
BLC Sparta
Basket Říčany
12. 1. 2023
18:05
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
Matěj Barták
58
55
20
19
34
33
50
41
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Legendy Litoměřice B
Sokol Nusle B
12. 1. 2023
18:35
Gym. Českolipská Michal Bukovský
Daniel Čížek
55
65
15
12
24
37
46
52
Review
Základní fáze 12. kolo 68
BK Pirelli A
BC Libo
10. 1. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Radek Lochman
Klaudia Aleksandra Karwowska
38
69
11
12
16
34
31
51
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Aritma Praha B
Babynec
9. 1. 2023
19:45
SK Aritma Praha Radomír Kohout
Klaudia Aleksandra Karwowska
56
51
17
11
31
23
42
39
Review
Základní fáze 13. kolo 76
TJ ČZU Praha
DSK Basketball B
17. 1. 2023
18:20
ČZU Praha Jan Jeřáb
Martin Buršík
51
67
19
19
30
35
48
51
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Legendy Litoměřice B
Aritma Praha B
19. 1. 2023
18:35
Gym. Českolipská Lukáš Balog
Daniel Čížek
52
60
14
16
27
33
37
45
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Nusle B
BLC Sparta
18. 1. 2023
18:35
ZŠ Plamínková David Kuděj
Martin Buršík
82
37
32
17
47
23
70
25
Review
Základní fáze 13. kolo 78
BC Libo
Babynec
20. 1. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
František Syrovátka
52
34
16
3
28
14
38
26
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Basket Říčany
Sokol Dolní Počernice A
17. 1. 2023
20:10
ZŠ Bratří Jandusů David Kuděj
Pavel Týř
66
42
18
12
34
18
51
29
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Nusle B
26. 1. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Daniel Čížek
Jan Neubauer
48
50
17
8
30
19
40
34
Review
Základní fáze 14. kolo 84
BLC Sparta
Legendy Litoměřice B
26. 1. 2023
18:05
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
František Syrovátka
50
66
5
25
18
39
36
51
Review
Základní fáze 14. kolo 82
DSK Basketball B
Basket Říčany
24. 1. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Jan Neubauer
Jakub Hejduk
84
41
18
8
35
17
60
29
Review
Základní fáze 14. kolo 81
BK Pirelli A
TJ ČZU Praha
21. 2. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Lukáš Balog
Miloslav Jon
68
37
6
8
17
30
25
44
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Aritma Praha B
BC Libo
23. 1. 2023
19:45
SK Aritma Praha Jakub Vampola
Albert Jilg
70
54
13
14
32
24
48
37
Review
Základní fáze 15. kolo 85
BLC Sparta
Aritma Praha B
31. 1. 2023
18:35
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Radomír Kohout
40
51
13
11
29
24
33
41
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Legendy Litoměřice B
Sokol Dolní Počernice A
2. 2. 2023
18:35
Gym. Českolipská Adam Lampa
Daniel Čížek
46
31
12
15
22
22
38
31
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Nusle B
DSK Basketball B
1. 2. 2023
18:35
ZŠ Plamínková Jan Hošek
Jaroslav Pazourek
64
57
15
18
34
29
50
40
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Babynec
TJ ČZU Praha
1. 2. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Pavel Bohata
Klaudia Aleksandra Karwowska
38
30
6
7
14
14
28
23
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Basket Říčany
BK Pirelli A
31. 1. 2023
20:10
ZŠ Bratří Jandusů David Kuděj
Michal Bakajsa
60
67
11
23
27
37
45
51
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Dolní Počernice A
BLC Sparta
28. 3. 2023
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Jan Musil
Radomír Kohout
83
25
10
5
37
14
61
19
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Babynec
Basket Říčany
15. 2. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Pavel Bohata
Roman Kejklíček
47
59
15
19
23
33
34
47
Review
Základní fáze 16. kolo 92
BC Libo
TJ ČZU Praha
17. 2. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Jakub Petrák
50
31
16
8
28
14
45
23
Review
Základní fáze 16. kolo 95
DSK Basketball B
Legendy Litoměřice B
14. 2. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická David Kuděj
Michal Perlík
73
53
16
11
33
22
52
37
Review
Základní fáze 16. kolo 94
BK Pirelli A
Sokol Nusle B
14. 2. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Ondřej Koc
Lukáš Ulrych
65
75
15
16
25
34
36
60
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Dolní Počernice A
Aritma Praha B
23. 2. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Adam Lampa
Vojta Schaffner
73
90
14
24
34
44
50
73
Review
Základní fáze 17. kolo 98
BLC Sparta
DSK Basketball B
13. 4. 2023
18:05
ZŠ Na Chodovci Michal Bukovský
Adam Lampa
46
68
12
18
21
34
34
51
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Legendy Litoměřice B
BK Pirelli A
23. 2. 2023
18:35
Gym. Českolipská David Kuděj
Pavel Týř
58
48
14
13
27
24
46
40
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Sokol Nusle B
Babynec
25. 1. 2023
18:35
ZŠ Plamínková Daniel Čížek
Radek Lochman
66
49
14
13
24
20
46
32
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Basket Říčany
BC Libo
21. 2. 2023
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Roman Kejklíček
Michal Bakajsa
65
72
23
23
35
43
51
57
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Babynec
Legendy Litoměřice B
1. 3. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Jaroslav Pazourek
Ondřej Koc
49
43
12
11
21
25
33
29
Review
Základní fáze 18. kolo 105
BC Libo
Sokol Nusle B
3. 3. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Radomír Kohout
42
48
17
11
22
23
30
33
Review
Základní fáze 18. kolo 108
DSK Basketball B
Sokol Dolní Počernice A
28. 2. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Matěj Barták
Jan Musil
66
31
26
9
42
15
52
23
Review
Základní fáze 18. kolo 107
BK Pirelli A
BLC Sparta
28. 2. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Radek Lochman
Jakub Hejduk
66
51
19
8
34
27
38
50
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Aritma Praha B
TJ ČZU Praha
27. 2. 2023
19:45
SK Aritma Praha Klaudia Aleksandra Karwowska
Albert Jilg
57
41
11
8
29
17
40
25
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Dolní Počernice A
BK Pirelli A
9. 3. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů David Kuděj
Pavel Týř
55
42
15
11
42
20
53
29
Review
Základní fáze 19. kolo 111
BLC Sparta
Babynec
9. 3. 2023
18:05
ZŠ Na Chodovci Adam Lampa
Ondřej Koc
51
63
11
15
29
30
42
44
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Legendy Litoměřice B
BC Libo
9. 3. 2023
18:35
Gym. Českolipská Radomír Kohout
Michal Bukovský
69
63
14
15
36
38
52
57
Review
Základní fáze 19. kolo 109
DSK Basketball B
Aritma Praha B
7. 3. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Jan Musil
Ondřej Svejkovský
82
56
19
22
41
29
64
38
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Basket Říčany
TJ ČZU Praha
7. 3. 2023
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Štěpán Beran
David Kuděj
70
64
23
15
39
32
51
57
Review
Základní fáze 20. kolo 116
TJ ČZU Praha
Sokol Nusle B
21. 3. 2023
18:20
ČZU Praha Marek Vondráček
Ondřej Svejkovský
44
67
9
23
28
39
36
50
Review
Základní fáze 20. kolo 119
Babynec
Sokol Dolní Počernice A
22. 3. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská Pavel Bohata
Ondřej Melzer
48
57
11
14
28
31
41
45
Review
Základní fáze 20. kolo 118
BC Libo
BLC Sparta
24. 3. 2023
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Vampola
Radomír Kohout
60
36
13
7
27
11
41
21
Review
Základní fáze 20. kolo 120
BK Pirelli A
DSK Basketball B
21. 3. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Michal Dub
Pavel Týř
42
65
12
16
20
32
35
53
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Aritma Praha B
Basket Říčany
20. 3. 2023
19:45
SK Aritma Praha Michal Dub
Dominik Kočovský
67
60
20
17
32
29
51
45
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Dolní Počernice A
BC Libo
30. 3. 2023
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Klaudia Aleksandra Karwowska
Daniel Čížek
55
47
10
15
24
33
39
41
Review
Základní fáze 21. kolo 125
Legendy Litoměřice B
TJ ČZU Praha
30. 3. 2023
18:35
Gym. Českolipská Radek Lochman
Štěpán Beran
48
52
13
13
22
29
31
37
46
46
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Nusle B
Basket Říčany
29. 3. 2023
18:35
ZŠ Plamínková Roman Kejklíček
Ondřej Melzer
115
45
32
8
58
25
76
32
Review
Základní fáze 21. kolo 122
DSK Basketball B
Babynec
28. 3. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Michal Dub
Pavel Týř
61
52
8
14
23
34
41
40
Review
Základní fáze 21. kolo 121
BK Pirelli A
Aritma Praha B
28. 3. 2023
19:15
ZŠ Hostýnská Štěpán Beran
Miloslav Jon
74
57
23
13
50
24
61
41
Review
Základní fáze 22. kolo 129
TJ ČZU Praha
BLC Sparta
4. 4. 2023
18:20
ČZU Praha Ondřej Melzer
Ondřej Svejkovský
65
45
18
13
35
23
51
32
Review
Základní fáze 22. kolo 132
Babynec
BK Pirelli A
5. 4. 2023
19:00
Sportovní hala Bítovská František Syrovátka
Dominik Kočovský
58
48
16
14
35
23
52
35
Review
Základní fáze 22. kolo 131
BC Libo
DSK Basketball B
4. 4. 2023
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Vojta Schaffner
Martin Buršík
53
74
12
14
29
32
44
53
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Aritma Praha B
Sokol Nusle B
3. 4. 2023
19:45
SK Aritma Praha Pavel Šenk
76
66
17
12
39
32
59
51
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Basket Říčany
Legendy Litoměřice B
4. 4. 2023
20:10
ZŠ Bratří Jandusů David Kuděj
František Syrovátka
65
62
31
13
39
29
50
50
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Darina Jettmarová DSK Basketball B 42 17 1.0 15.7 5.1 1.5 1.2/1.5 0.0* 1.4
Kateřina Lhotanová BK Pirelli A 35 19 1.0 13.5 5.7 0.0 2.1/3.8 53.4 2.1
Monika Němcová Aritma Praha B 24 19 1.0 13.0 5.0 0.1 2.7/5.3 50.5 2.5
Martina Míková Basket Říčany 31 18 1.0 13.6 5.7 0.0 2.1/3.7 56.7 0.0
Karolína Melichárková Sokol Nusle B 32 18 1.0 13.4 4.7 0.8 1.8/2.2 80.0 2.4
Katarina Krivosheev BK Pirelli A 28 16 1.0 15.0 5.1 1.0 1.9/2.4 78.9 2.9
Veronika Bortelová DSK Basketball B 46 18 1.0 12.6 3.3 1.7 0.9/1.1 0.0* 1.1
Hana Oubrechtová Basket Říčany 19 18 1.0 12.1 3.3 1.1 2.2/3.0 74.1 0.0
Lucia Michaličková Sokol Dolní Počernice A 24 17 1.0 12.5 3.0 1.7 1.4/2.5 57.1 1.8
5 Barbora Matějčková Babynec 25 16 1.0 12.4 5.6 0.0 1.2/1.9 0.0* 2.0
Zuzana Vařeková BK Pirelli A 33 17 1.0 11.4 3.2 0.6 3.3/5.8 56.6 1.9
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle B 19 15 1.0 12.6 4.9 0.4 1.5/2.3 67.6 0.7
Lenka Spurná Legendy Litoměřice B 35 16 1.0 11.6 4.9 0.1 1.6/1.8 0.0* 2.1
Anežka Nenadálová Sokol Nusle B 19 16 1.0 11.3 2.9 1.3 1.5/2.2 68.6 2.3
19 Blanka Herclová BLC Sparta 36 12 1.0 14.8 6.3 0.0 2.3/4.1 57.1 1.8
Kateřina Malinovská DSK Basketball B 41 15 1.0 11.9 5.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.6
Zuzana Kosová DSK Basketball B 42 19 1.0 8.9 3.6 0.2 1.2/1.9 0.0* 1.0
9 Terezie Rohlíková BLC Sparta 39 18 1.0 9.3 3.2 0.4 1.8/2.5 71.1 1.8
5 Lucie Zajícová BLC Sparta 38 17 1.0 9.8 3.6 0.0 2.6/4.0 64.7 1.4
6 Hana Avdibegović Babynec 27 18 1.0 9.2 2.2 1.1 1.4/2.6 54.3 1.2
Eliška Hněvsová Basket Říčany 21 19 1.0 8.5 2.4 1.0 0.8/1.7 0.0* 0.0
Klára Geffertová Legendy Litoměřice B 25 18 1.0 8.8 2.6 0.7 1.7/2.6 66.0 2.0
Vendula Pouchová DSK Basketball B 23 16 1.0 9.5 3.4 0.4 1.6/3.2 51.0 1.1
Kristina Řezníčková TJ ČZU Praha 43 14 1.0 10.8 3.5 0.8 1.4/2.7 52.6 2.6
Michaela Kubíková TJ ČZU Praha 37 15 1.0 9.5 1.1 2.1 1.1/2.2 51.5 1.4
Veronika Kociánová Sokol Dolní Počernice A 23 16 1.0 8.8 2.4 1.1 0.7/0.9 0.0* 1.1
Andrea Procházková Aritma Praha B 29 6 1.0 23.3 8.8 0.8 3.2/5.0 63.3 1.2
Zuzana Čermáková Legendy Litoměřice B 26 11 1.0 12.7 4.1 0.7 2.4/4.9 48.1 1.9
Laura Bechyňová Aritma Praha B 32 13 1.0 10.6 2.8 1.0 1.9/3.7 52.1 2.8
Zuzana Šťovíčková Sokol Nusle B 22 19 1.0 7.0 1.7 0.7 1.3/2.0 65.8 1.9
Klára Falladová Sokol Dolní Počernice A 24 17 1.0 7.6 3.5 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.6
18 Květa Benediktová Babynec 38 16 1.0 7.9 3.1 0.3 0.8/0.9 0.0* 0.9
Jana Kofroňová Sokol Nusle B 23 14 1.0 9.0 3.6 0.1 1.5/2.4 61.8 2.3
Klára Chmelová TJ ČZU Praha 39 18 1.0 6.8 3.1 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.7
Věra Gärtnerová Basket Říčany 21 14 1.0 8.7 3.8 0.0 1.1/3.5 32.7 0.0
Michaela Hejkrlíková Sokol Dolní Počernice A 32 13 1.0 9.3 1.9 1.3 1.5/1.7 0.0* 1.7
Helena Lipoldová DSK Basketball B 41 19 1.0 6.3 2.1 0.4 1.0/1.6 0.0* 1.7
Kamila Opluštilová BC Libo 45 8 1.0 15.0 6.3 0.3 1.8/3.1 56.0 1.4
Kristína Zbožínková TJ ČZU Praha 38 10 1.0 11.5 2.9 1.0 2.7/4.3 62.8 2.1
Barbora Koubková Legendy Litoměřice B 27 20 1.0 5.8 1.1 0.9 1.0/1.7 0.0* 1.6
Michaela Měrková Aritma Praha B 24 16 1.0 7.0 1.9 0.9 0.5/0.9 0.0* 0.9
Markéta Šrámková BC Libo 51 14 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.3
Daniela Psutková Legendy Litoměřice B 25 17 1.0 6.4 1.1 1.2 0.6/1.3 0.0* 2.4
Šárka Žvejkalová Basket Říčany 23 19 1.0 5.5 1.8 0.4 0.8/2.3 37.2 0.0
Veronika Brabencová TJ ČZU Praha 42 20 1.0 5.3 1.3 0.8 0.3/0.5 0.0* 1.1
Tereza Vágnerová BC Libo 35 13 1.0 7.9 1.8 1.2 0.9/1.2 0.0* 1.2
Alma Bahor Sokol Nusle B 22 18 1.0 5.6 1.8 0.2 1.4/3.4 42.6 1.8
Jana Trojanová Basket Říčany 29 18 1.0 5.6 2.2 0.0 1.3/2.5 51.1 0.0
Michala Ferbasová BK Pirelli A 35 11 1.0 9.2 3.9 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Jana Bělohlavová BK Pirelli A 34 15 1.0 6.7 2.9 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.3
Kateřina Zahoříková BC Libo 50 17 1.0 5.9 2.4 0.0 1.1/1.7 0.0* 1.8
Kateřina Hladíková Sokol Dolní Počernice A 33 16 1.0 6.1 1.8 0.4 1.5/1.8 0.0* 2.7
Tereza Šebestová BC Libo 33 19 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.3 0.0* 2.2
23 Kateřina Jiřičná Babynec 25 19 1.0 5.1 0.8 0.9 0.5/1.2 0.0* 1.2
Martina Vlčková DSK Basketball B 46 16 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.5
Sára Kočová Basket Říčany 23 14 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.0
Kateřina Sýkorová Legendy Litoměřice B 27 16 1.0 5.8 2.3 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.9
Kamila Korimová Aritma Praha B 34 12 1.0 7.7 1.8 1.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Šárka Šímová Sokol Dolní Počernice A 34 12 1.0 7.6 3.5 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.5
Magdaléna Kuklová BK Pirelli A 26 11 1.0 8.3 3.7 0.0 0.8/2.0 40.9 2.5
Alma Bubeníčková Aritma Praha B 22 11 1.0 8.3 3.3 0.0 1.7/2.8 61.3 2.1
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle B 19 14 1.0 6.1 2.0 0.4 1.0/1.1 0.0* 2.0
Lucie Mugan TJ ČZU Praha 42 16 1.0 5.2 1.8 0.3 0.9/1.4 0.0* 2.5
Hana Krupková Sokol Nusle B 20 7 1.0 11.6 3.7 0.9 1.6/2.1 73.3 2.0
Barbora Bubeníková BC Libo 52 12 1.0 6.6 2.4 0.0 1.8/4.0 43.8 1.8
Kristina Michálková Sokol Dolní Počernice A 34 17 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.7
Jaroslava Macháčková BC Libo 46 11 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.1
17 Klára Matějčková Babynec 25 17 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.8
Michaela Tvrdíková BC Libo 28 7 1.0 10.7 2.7 1.1 1.9/2.9 65.0 0.1
Klára Šubíková Aritma Praha B 31 17 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 2.2
Tereza Ryšavá Sokol Nusle B 20 14 1.0 5.4 2.2 0.1 0.7/1.3 0.0* 0.9
10 Hana Krátošková BLC Sparta 41 18 1.0 4.2 1.6 0.2 0.6/0.7 0.0* 2.6
Kateřina Tmějová Legendy Litoměřice B 27 15 1.0 4.9 1.8 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.7
Aneta Nekvindová TJ ČZU Praha 33 13 1.0 5.6 1.9 0.2 1.3/3.9 33.3 3.2
Lucie Husáková DSK Basketball B 52 18 1.0 4.0 0.0 1.3 0.0/0.1 0.0* 0.8
Lucie Jirchářová Sokol Dolní Počernice A 21 7 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/3.9 51.9 1.4
Magdalena Bubeníková BC Libo 23 6 1.0 11.0 4.8 0.0 1.3/2.7 50.0 1.0
7 Veronika Mandíková Babynec 48 18 1.0 3.7 0.8 0.6 0.4/0.7 0.0* 1.6
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 22 19 1.0 3.5 0.6 0.7 0.3/0.4 0.0* 0.0
Kateřina Vlková DSK Basketball B 41 11 1.0 5.7 2.2 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.4
15 Radka Zámostná BLC Sparta 50 5 1.0 12.6 4.4 0.2 3.2/4.2 76.2 1.4
Martina Přibylová BK Pirelli A 36 11 1.0 5.6 2.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.6
21 Simona Karaffová Babynec 32 9 1.0 6.7 2.3 0.2 1.3/1.8 0.0* 1.8
Nela Čeňková TJ ČZU Praha 34 19 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.2
15 Barbora Černá Babynec 26 13 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/1.2 0.0* 1.5
Alena Janošíková DSK Basketball B 42 13 1.0 4.5 1.9 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
21 Lucie Staňková BLC Sparta 38 13 1.0 4.3 1.4 0.5 0.2/0.3 0.0* 1.1
14 Zuzana Novotná BLC Sparta 41 11 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.4
Sabina Kandová BC Libo 48 15 1.0 3.6 1.3 0.1 0.7/1.5 0.0* 2.3
Jana Chwaszcz BK Pirelli A 36 11 1.0 4.8 2.2 0.0 0.5/2.3 20.0 1.3
Pavla Kocmanová Legendy Litoměřice B 25 10 1.0 5.2 1.9 0.4 0.2/0.5 0.0* 0.3
Radka Sedláková BC Libo 49 14 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.6
Hana Hybášková Aritma Praha B 21 11 1.0 4.4 1.5 0.4 0.4/0.9 0.0* 2.1
6 Veronika Knapová BLC Sparta 38 10 1.0 4.8 1.7 0.3 0.5/1.1 0.0* 2.2
Denisa Vidmanová Aritma Praha B 25 11 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.2 0.0* 2.3
Karolína Robová Aritma Praha B 28 7 1.0 6.4 2.1 0.4 0.9/1.7 0.0* 2.0
Alžběta Studénková Sokol Nusle B 21 14 1.0 3.1 1.1 0.2 0.4/0.6 0.0* 1.4
Natálie Nájemníková Legendy Litoměřice B 24 12 1.0 3.6 1.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.8
Marie Charvátová Basket Říčany 22 15 1.0 2.7 0.8 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.0
Věra Heřmanová BC Libo 50 11 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.3
13 Lucie Havranová Babynec 39 18 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.0
Tereza Pilařová Aritma Praha B 25 2 1.0 19.5 7.5 1.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 22 13 1.0 2.9 1.1 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.7
Kamila Foltýnová DSK Basketball B 38 14 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.1
Sandra Figalová TJ ČZU Praha 30 15 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Zuzana Stoklasová BC Libo 47 5 1.0 7.0 2.8 0.0 1.4/3.8 36.8 0.8
Ping Liová BC Libo 23 10 1.0 3.5 0.5 0.6 0.7/1.3 0.0* 1.0
13 Alena Nováková BLC Sparta 39 18 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.8
10 Světlana Slámová Babynec 35 11 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.8
Kateřina Scholzová TJ ČZU Praha 36 6 1.0 5.7 1.0 0.7 1.7/1.8 0.0* 1.0
Ivana Kršková Aritma Praha B 24 3 1.0 11.0 5.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Kateřina Šrámková Basket Říčany 22 3 1.0 10.3 3.7 0.7 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Hnaníčková Sokol Dolní Počernice A 30 15 1.0 2.1 0.6 0.1 0.7/0.9 0.0* 1.8
Karolina Kubíčková TJ ČZU Praha 28 7 1.0 4.3 1.6 0.0 1.1/3.1 36.4 2.4
7 Michaela Fürbacherová BLC Sparta 20 12 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Alžběta Thümmelová Basket Říčany 20 5 1.0 5.8 2.6 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.0
12 Jarmila Kubálková Babynec 35 11 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.1
Tereza Sadílková BK Pirelli A 32 13 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Gabriela Tmějová Legendy Litoměřice B 24 8 1.0 3.4 1.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.3
Lois Isabelle Mennens Aritma Praha B 27 17 1.0 1.5 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Lucie Mühlfeitová Legendy Litoměřice B 25 3 1.0 8.3 1.3 1.7 0.7/0.7 0.0* 1.7
Sofie Šturmová Sokol Nusle B 19 8 1.0 2.9 1.0 0.3 0.1/0.5 0.0* 1.3
Michaela Junková Aritma Praha B 21 12 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
99 Jitka Pastrňáková Babynec 48 7 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.3
Andrea Drbohlavová BLC Sparta 22 3 1.0 7.3 2.7 0.0 2.0/3.3 60.0 1.3
Petra Heřmanová BC Libo 19 5 1.0 4.4 1.6 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adéla Zvoníková Sokol Nusle B 21 11 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.4
Veronika Márová Legendy Litoměřice B 28 9 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.1
Charlotte Lulu Semgady Sokol Nusle B 23 1 1.0 19.0 6.0 0.0 7.0/11.0 63.6 0.0
Kateřina Barbier BC Libo 48 15 1.0 1.3 0.4 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
8 Annelie Kubátová Babynec 22 15 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.5
Viktorie Havlová BK Pirelli A 30 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Zuzana Urbániová BK Pirelli A 30 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
Marie Rene Janku Sokol Nusle B 19 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/0.9 0.0* 1.3
8 Lucie Vančurová BLC Sparta 44 5 1.0 2.8 0.8 0.2 0.6/1.2 0.0* 0.2
Lucie Pintér BLC Sparta 37 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Hortová Sokol Dolní Počernice A 24 1 1.0 11.0 2.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0
16 Kristýna Ropická Babynec 38 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Laura Hanousková Sokol Nusle B 22 3 1.0 3.3 0.7 0.0 2.0/3.0 66.7 2.3
Kristína Zídková Legendy Litoměřice B 24 14 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.6
Kristýna Vighová Sokol Nusle B 24 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Tereza Beranová BLC Sparta 40 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tereza Bočková Sokol Nusle B 20 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.0
Diana Vanduchová Sokol Nusle B 21 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Klára Jirchářová Sokol Dolní Počernice A 21 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.7
Lucie Vavrochová Sokol Nusle B 21 1 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Daniela Hartmanová TJ ČZU Praha 23 7 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.7
4 Martina Tunková BLC Sparta 41 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Anna Červínová BK Pirelli A 36 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
31 Veronika Mährischlová Babynec 26 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
11 Jitka Kykalová BLC Sparta 58 17 1.0 0.4 0.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.1
Lucie Dušková BK Pirelli A 37 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Patricie Hrdinová Aritma Praha B 20 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Nela Temesgenová Sokol Dolní Počernice A 21 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Adéla Zápotocká Sokol Nusle B 20 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Markéta Malinová BK Pirelli A 31 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Prokopová TJ ČZU Praha 31 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Barbora Bombová Sokol Dolní Počernice A 22 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Julie Trková Aritma Praha B 22 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Klára Matušková BC Libo 49 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vladimíra Egertová BC Libo 45 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Gráfová Aritma Praha B 25 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Šťastná Sokol Nusle B 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Synková Sokol Nusle B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Hauerlandová Legendy Litoměřice B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Homolová BK Pirelli A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Obešlová Sokol Nusle B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Zeithammerová DSK Basketball B 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josefína Končelíková Sokol Nusle B 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
16 Lucie Berová BLC Sparta 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Králová DSK Basketball B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Matiášková Sokol Nusle B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Alexandra Libová Babynec 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Michlová TJ ČZU Praha 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kopecká Sokol Dolní Počernice A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Nováková TJ ČZU Praha 37 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Monika Marečková BLC Sparta 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Linhartová Aritma Praha B 21 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lucie Krausová Sokol Dolní Počernice A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Kateřina Kofroňová Babynec 26 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Darina Jettmarová DSK Basketball B 42 31 9 4 5 3
Kateřina Lhotanová BK Pirelli A 35 24 9 0 6 4
Monika Němcová Aritma Praha B 24 22 10 1 7 5
Martina Míková Basket Říčany 31 26 11 0 6 0
Karolína Melichárková Sokol Nusle B 32 27 10 2 6 5
Katarina Krivosheev BK Pirelli A 28 26 8 3 6 5
Veronika Bortelová DSK Basketball B 46 26 7 5 4 3
Hana Oubrechtová Basket Říčany 19 21 7 3 10 0
Lucia Michaličková Sokol Dolní Počernice A 24 18 7 4 4 4
5 Barbora Matějčková Babynec 25 23 10 0 5 4
Zuzana Vařeková BK Pirelli A 33 17 6 2 8 5
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle B 19 20 8 2 6 3
Lenka Spurná Legendy Litoměřice B 35 21 10 1 8 3
Anežka Nenadálová Sokol Nusle B 19 20 7 4 6 4
19 Blanka Herclová BLC Sparta 36 21 10 0 6 5
Kateřina Malinovská DSK Basketball B 41 20 10 0 4 4
Zuzana Kosová DSK Basketball B 42 16 6 1 4 4
9 Terezie Rohlíková BLC Sparta 39 18 8 2 5 4
5 Lucie Zajícová BLC Sparta 38 19 7 0 9 3
6 Hana Avdibegović Babynec 27 20 4 3 8 5
Eliška Hněvsová Basket Říčany 21 14 5 3 2 0
Klára Geffertová Legendy Litoměřice B 25 14 6 2 4 4
Vendula Pouchová DSK Basketball B 23 14 5 1 6 3
Kristina Řezníčková TJ ČZU Praha 43 20 8 2 4 5
Michaela Kubíková TJ ČZU Praha 37 22 5 5 3 4
Veronika Kociánová Sokol Dolní Počernice A 23 21 6 4 3 4
Andrea Procházková Aritma Praha B 29 29 12 2 6 2
Zuzana Čermáková Legendy Litoměřice B 26 24 5 3 7 4
Laura Bechyňová Aritma Praha B 32 21 7 3 4 5
Zuzana Šťovíčková Sokol Nusle B 22 14 5 2 5 4
Klára Falladová Sokol Dolní Počernice A 24 19 8 0 3 3
18 Květa Benediktová Babynec 38 16 8 1 2 3
Jana Kofroňová Sokol Nusle B 23 19 9 1 4 4
Klára Chmelová TJ ČZU Praha 39 16 7 0 3 3
Věra Gärtnerová Basket Říčany 21 13 6 0 3 0
Michaela Hejkrlíková Sokol Dolní Počernice A 32 22 5 2 6 4
Helena Lipoldová DSK Basketball B 41 13 5 2 3 5
Kamila Opluštilová BC Libo 45 30 12 1 6 3
Kristína Zbožínková TJ ČZU Praha 38 20 6 3 6 4
Barbora Koubková Legendy Litoměřice B 27 13 4 4 7 4
Michaela Měrková Aritma Praha B 24 19 4 4 5 4
Markéta Šrámková BC Libo 51 13 6 0 2 3
Daniela Psutková Legendy Litoměřice B 25 16 5 4 3 5
Šárka Žvejkalová Basket Říčany 23 11 5 2 4 0
Veronika Brabencová TJ ČZU Praha 42 13 4 3 2 3
Tereza Vágnerová BC Libo 35 17 6 4 5 3
Alma Bahor Sokol Nusle B 22 14 4 1 8 4
Jana Trojanová Basket Říčany 29 14 6 0 6 0
Michala Ferbasová BK Pirelli A 35 15 6 1 3 3
Jana Bělohlavová BK Pirelli A 34 14 6 1 4 3
Kateřina Zahoříková BC Libo 50 11 5 0 3 5
Kateřina Hladíková Sokol Dolní Počernice A 33 14 7 3 6 5
Tereza Šebestová BC Libo 33 14 6 0 4 5
23 Kateřina Jiřičná Babynec 25 13 3 3 5 4
Martina Vlčková DSK Basketball B 46 17 8 0 2 2
Sára Kočová Basket Říčany 23 18 9 0 2 0
Kateřina Sýkorová Legendy Litoměřice B 27 13 6 1 2 4
Kamila Korimová Aritma Praha B 34 15 6 4 0 3
Šárka Šímová Sokol Dolní Počernice A 34 15 7 1 1 5
Magdaléna Kuklová BK Pirelli A 26 11 5 0 2 5
Alma Bubeníčková Aritma Praha B 22 19 7 0 5 4
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle B 19 15 4 2 6 5
Lucie Mugan TJ ČZU Praha 42 17 6 1 5 4
Hana Krupková Sokol Nusle B 20 17 8 3 3 3
Barbora Bubeníková BC Libo 52 17 6 0 5 4
Kristina Michálková Sokol Dolní Počernice A 34 10 5 0 4 4
Jaroslava Macháčková BC Libo 46 12 6 0 2 3
17 Klára Matějčková Babynec 25 10 4 0 4 3
Michaela Tvrdíková BC Libo 28 18 4 2 6 1
Klára Šubíková Aritma Praha B 31 14 7 0 5 5
Tereza Ryšavá Sokol Nusle B 20 15 7 1 3 2
10 Hana Krátošková BLC Sparta 41 9 3 1 3 5
Kateřina Tmějová Legendy Litoměřice B 27 10 4 1 3 4
Aneta Nekvindová TJ ČZU Praha 33 14 6 1 5 5
Lucie Husáková DSK Basketball B 52 9 0 3 0 2
Lucie Jirchářová Sokol Dolní Počernice A 21 18 8 0 4 4
Magdalena Bubeníková BC Libo 23 17 7 0 5 2
7 Veronika Mandíková Babynec 48 11 3 2 4 3
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 22 14 2 3 2 0
Kateřina Vlková DSK Basketball B 41 10 3 1 1 3
15 Radka Zámostná BLC Sparta 50 19 8 1 9 2
Martina Přibylová BK Pirelli A 36 14 5 2 2 5
21 Simona Karaffová Babynec 32 13 6 1