Přebor

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
4. 10. 2022
18:20
ČZU Praha Michal Perlík
Matěj Barták
37
49
5
15
16
28
29
44
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Nusle B
Legendy Litoměřice B
5. 10. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Ondřej Koc
Klaudia Karwowska
76
45
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Babynec
Aritma Praha B
5. 10. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská Jakub Petrák
Pavel Hendrich
46
57
12
13
24
23
32
43
Review
Základní fáze 1. kolo 2
BC Libo
BK Pirelli A
7. 10. 2022
19:10
ZŠ Hovorčovická Jakub Petrák
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 1. kolo 5
Basket Říčany
BLC Sparta
4. 10. 2022
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Radek Lochman
Vojta Schaffner
70
49
19
7
36
22
50
39
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Dolní Počernice A
Basket Říčany
13. 10. 2022
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 2. kolo 8
BLC Sparta
Sokol Nusle B
13. 10. 2022
18:05
ZŠ Na Chodovci Adam Lampa
Preview
Základní fáze 2. kolo 12
Babynec
BC Libo
12. 10. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská Michal Dub
Preview
Základní fáze 2. kolo 10
DSK Basketball B
TJ ČZU Praha
11. 10. 2022
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Roman Kejklíček
Preview
Základní fáze 2. kolo 7
Aritma Praha B
Legendy Litoměřice B
10. 10. 2022
19:45
SK Aritma Praha Jakub Vampola
Preview
Základní fáze 3. kolo 15
TJ ČZU Praha
BK Pirelli A
18. 10. 2022
18:20
ČZU Praha Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 3. kolo 17
Sokol Nusle B
Sokol Dolní Počernice A
19. 10. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Štěpán Beran
Preview
Základní fáze 3. kolo 18
Legendy Litoměřice B
BLC Sparta
20. 10. 2022
18:35
Gym. Českolipská Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 3. kolo 13
BC Libo
Aritma Praha B
21. 10. 2022
19:10
ZŠ Hovorčovická Štěpán Beran
Preview
Základní fáze 3. kolo 16
Basket Říčany
DSK Basketball B
18. 10. 2022
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Michal Dub
Preview
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Dolní Počernice A
Legendy Litoměřice B
27. 10. 2022
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 4. kolo 23
Babynec
TJ ČZU Praha
26. 10. 2022
19:00
Sportovní hala Bítovská Štěpán Beran
Preview
Základní fáze 4. kolo 21
DSK Basketball B
Sokol Nusle B
25. 10. 2022
19:10
Střední odborná škola stavební a zahradnická Michal Bakajsa
Preview
Základní fáze 4. kolo 22
BK Pirelli A
Basket Říčany
25. 10. 2022
19:15
ZŠ Hostýnská Jaroslav Pazourek
Preview
Základní fáze 4. kolo 19
Aritma Praha B
BLC Sparta
24. 10. 2022
19:45
SK Aritma Praha Albert Jilg
Preview
Základní fáze 5. kolo 30
BLC Sparta
Sokol Dolní Počernice A
3. 11. 2022
18:05
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Preview
Základní fáze 5. kolo 26
TJ ČZU Praha
BC Libo
1. 11. 2022
18:20
ČZU Praha František Syrovátka
Preview
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Nusle B
BK Pirelli A
2. 11. 2022
18:35
ZŠ Plamínková Štěpán Beran
Preview
Základní fáze 5. kolo 29
Legendy Litoměřice B
DSK Basketball B
3. 11. 2022
18:35
Gym. Českolipská Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 5. kolo 27
Basket Říčany
Babynec
1. 11. 2022
20:10
ZŠ Bratří Jandusů Jaroslav Pazourek
Preview
Základní fáze 6. kolo 31
Aritma Praha B
Sokol Dolní Počernice A
7. 11. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 6. kolo 32
DSK Basketball B
BLC Sparta
7. 11. 2022
-
Střední odborná škola stavební a zahradnická
Preview
Základní fáze 6. kolo 33
BK Pirelli A
Legendy Litoměřice B
7. 11. 2022
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 6. kolo 34
Babynec
Sokol Nusle B
7. 11. 2022
-
Sportovní hala Bítovská
Preview
Základní fáze 6. kolo 35
BC Libo
Basket Říčany
7. 11. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 7. kolo 37
TJ ČZU Praha
Aritma Praha B
14. 11. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 7. kolo 39
Sokol Nusle B
BC Libo
14. 11. 2022
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 7. kolo 40
Legendy Litoměřice B
Babynec
14. 11. 2022
-
Gym. Českolipská
Preview
Základní fáze 7. kolo 41
BLC Sparta
BK Pirelli A
14. 11. 2022
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Dolní Počernice A
DSK Basketball B
14. 11. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 8. kolo 43
Aritma Praha B
DSK Basketball B
21. 11. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 8. kolo 44
BK Pirelli A
Sokol Dolní Počernice A
21. 11. 2022
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 8. kolo 45
Babynec
BLC Sparta
21. 11. 2022
-
Sportovní hala Bítovská
Preview
Základní fáze 8. kolo 46
BC Libo
Legendy Litoměřice B
21. 11. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 8. kolo 48
TJ ČZU Praha
Basket Říčany
21. 11. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 9. kolo 49
Basket Říčany
Aritma Praha B
28. 11. 2022
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Nusle B
TJ ČZU Praha
28. 11. 2022
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 9. kolo 52
BLC Sparta
BC Libo
28. 11. 2022
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Dolní Počernice A
Babynec
28. 11. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 9. kolo 54
DSK Basketball B
BK Pirelli A
28. 11. 2022
-
Střední odborná škola stavební a zahradnická
Preview
Základní fáze 10. kolo 55
Aritma Praha B
BK Pirelli A
5. 12. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 10. kolo 56
Babynec
DSK Basketball B
5. 12. 2022
-
Sportovní hala Bítovská
Preview
Základní fáze 10. kolo 57
BC Libo
Sokol Dolní Počernice A
5. 12. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
TJ ČZU Praha
Legendy Litoměřice B
5. 12. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
Basket Říčany
Sokol Nusle B
5. 12. 2022
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
Sokol Nusle B
Aritma Praha B
12. 12. 2022
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
Legendy Litoměřice B
Basket Říčany
12. 12. 2022
-
Gym. Českolipská
Preview
Základní fáze 11. kolo 63
BLC Sparta
TJ ČZU Praha
12. 12. 2022
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
DSK Basketball B
BC Libo
12. 12. 2022
-
Střední odborná škola stavební a zahradnická
Preview
Základní fáze 11. kolo 66
BK Pirelli A
Babynec
12. 12. 2022
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 12. kolo 67
Aritma Praha B
Babynec
9. 1. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 12. kolo 68
BK Pirelli A
BC Libo
9. 1. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
9. 1. 2023
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 12. kolo 71
BLC Sparta
Basket Říčany
9. 1. 2023
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
Legendy Litoměřice B
Sokol Nusle B
9. 1. 2023
-
Gym. Českolipská
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
Legendy Litoměřice B
Aritma Praha B
16. 1. 2023
-
Gym. Českolipská
Preview
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Nusle B
BLC Sparta
16. 1. 2023
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Basket Říčany
Sokol Dolní Počernice A
16. 1. 2023
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
TJ ČZU Praha
DSK Basketball B
16. 1. 2023
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 13. kolo 78
BC Libo
Babynec
16. 1. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 14. kolo 79
Aritma Praha B
BC Libo
23. 1. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
BK Pirelli A
TJ ČZU Praha
23. 1. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
DSK Basketball B
Basket Říčany
23. 1. 2023
-
Střední odborná škola stavební a zahradnická
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Nusle B
23. 1. 2023
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 14. kolo 84
BLC Sparta
Legendy Litoměřice B
23. 1. 2023
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 15. kolo 85
BLC Sparta
Aritma Praha B
30. 1. 2023
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
Legendy Litoměřice B
Sokol Dolní Počernice A
30. 1. 2023
-
Gym. Českolipská
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Nusle B
DSK Basketball B
30. 1. 2023
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
Basket Říčany
BK Pirelli A
30. 1. 2023
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
TJ ČZU Praha
Babynec
30. 1. 2023
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
BC Libo
TJ ČZU Praha
13. 2. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
Babynec
Basket Říčany
13. 2. 2023
-
Sportovní hala Bítovská
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
BK Pirelli A
Sokol Nusle B
13. 2. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
DSK Basketball B
Legendy Litoměřice B
13. 2. 2023
-
Střední odborná škola stavební a zahradnická
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Dolní Počernice A
BLC Sparta
13. 2. 2023
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Dolní Počernice A
Aritma Praha B
20. 2. 2023
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 17. kolo 98
BLC Sparta
DSK Basketball B
20. 2. 2023
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
Legendy Litoměřice B
BK Pirelli A
20. 2. 2023
-
Gym. Českolipská
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
Sokol Nusle B
Babynec
20. 2. 2023
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
Basket Říčany
BC Libo
20. 2. 2023
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
Aritma Praha B
TJ ČZU Praha
27. 2. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
BC Libo
Sokol Nusle B
27. 2. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
Babynec
Legendy Litoměřice B
27. 2. 2023
-
Sportovní hala Bítovská
Preview
Základní fáze 18. kolo 107
BK Pirelli A
BLC Sparta
27. 2. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
DSK Basketball B
Sokol Dolní Počernice A
27. 2. 2023
-
Střední odborná škola stavební a zahradnická
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
DSK Basketball B
Aritma Praha B
6. 3. 2023
-
Střední odborná škola stavební a zahradnická
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Dolní Počernice A
BK Pirelli A
6. 3. 2023
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 19. kolo 111
BLC Sparta
Babynec
6. 3. 2023
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
Legendy Litoměřice B
BC Libo
6. 3. 2023
-
Gym. Českolipská
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
Basket Říčany
TJ ČZU Praha
6. 3. 2023
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
Aritma Praha B
Basket Říčany
20. 3. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
TJ ČZU Praha
Sokol Nusle B
20. 3. 2023
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
BC Libo
BLC Sparta
20. 3. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
Babynec
Sokol Dolní Počernice A
20. 3. 2023
-
Sportovní hala Bítovská
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
BK Pirelli A
DSK Basketball B
20. 3. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
BK Pirelli A
Aritma Praha B
27. 3. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
DSK Basketball B
Babynec
27. 3. 2023
-
Střední odborná škola stavební a zahradnická
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Dolní Počernice A
BC Libo
27. 3. 2023
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
Legendy Litoměřice B
TJ ČZU Praha
27. 3. 2023
-
Gym. Českolipská
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Nusle B
Basket Říčany
27. 3. 2023
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
Aritma Praha B
Sokol Nusle B
3. 4. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
Basket Říčany
Legendy Litoměřice B
3. 4. 2023
-
ZŠ Bratří Jandusů
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
TJ ČZU Praha
BLC Sparta
3. 4. 2023
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
BC Libo
DSK Basketball B
3. 4. 2023
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
Babynec
BK Pirelli A
3. 4. 2023
-
Sportovní hala Bítovská
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Nusle B 1 1 0 76 47 2
2. Basket Říčany 1 1 0 70 49 2
3. Sokol Dolní Počernice A 1 1 0 49 37 2
4. Aritma Praha B 1 1 0 57 46 2
5. Babynec 1 0 1 46 57 1
6. TJ ČZU Praha 1 0 1 37 49 1
7. BLC Sparta 1 0 1 49 70 1
8. Legendy Litoměřice B 1 0 1 47 76 1
9. BC Libo 0 0 0
10. DSK Basketball B 0 0 0
11. BK Pirelli A 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Radka Zámostná BLC Sparta 48 1 1.0 19.0 5.0 0.0 9.0/11.0 81.8 2.0
Klára Falladová Sokol Dolní Počernice A 22 1 1.0 19.0 8.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Kristina Řezníčková TJ ČZU Praha 41 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Martina Míková Basket Říčany 29 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/5.0 40.0 0.0
Eliška Hněvsová Basket Říčany 20 1 1.0 14.0 3.0 2.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Michaela Hejkrlíková Sokol Dolní Počernice A 30 1 1.0 14.0 3.0 1.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Sára Kočová Basket Říčany 22 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Oubrechtová Basket Říčany 17 1 1.0 14.0 3.0 2.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Lucie Pintér BLC Sparta 35 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
18 Květa Benediktová Babynec 36 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
15 Barbora Černá Babynec 24 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Karolina Kubíčková TJ ČZU Praha 26 1 1.0 7.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Šárka Nytrová Sokol Dolní Počernice A 32 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
Veronika Brabencová TJ ČZU Praha 40 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zuzana Novotná BLC Sparta 39 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Věra Gärtnerová Basket Říčany 20 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Simona Karaffová Babynec 30 1 1.0 6.0 0.0 1.0 3.0/4.0 75.0 1.0
7 Veronika Mandíková Babynec 46 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lucie Zajícová BLC Sparta 36 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
99 Jitka Pastrňáková Babynec 46 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Lucia Michaličková Sokol Dolní Počernice A 22 1 1.0 4.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Šárka Žvejkalová Basket Říčany 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Chmelová TJ ČZU Praha 37 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Trojanová Basket Říčany 28 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Annelie Kubátová Babynec 20 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
23 Kateřina Jiřičná Babynec 23 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Lucie Vančurová BLC Sparta 42 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Terezie Rohlíková BLC Sparta 37 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Veronika Kociánová Sokol Dolní Počernice A 21 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Aneta Nekvindová TJ ČZU Praha 31 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
12 Jarmila Kubálková Babynec 33 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Daniela Hartmanová TJ ČZU Praha 21 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristina Michálková Sokol Dolní Počernice A 32 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Alena Nováková BLC Sparta 37 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Magdalena Bubeníková BC Libo 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Charvátová Basket Říčany 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristína Zídková Legendy Litoměřice B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Hana Avdibegović Babynec 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Kofroňová Sokol Nusle B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hortová Sokol Dolní Počernice A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Temesgenová Sokol Dolní Počernice A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Bortelová DSK Basketball B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Kandová BC Libo 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Blanka Herclová BLC Sparta 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Věra Heřmanová BC Libo 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Koubková Legendy Litoměřice B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Veselá Sokol Dolní Počernice A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Tvrdíková BC Libo 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Dušková BK Pirelli A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kuklová BK Pirelli A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Kršková Aritma Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vágnerová BC Libo 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Vlčková DSK Basketball B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Klára Matějčková Babynec 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kubášová Legendy Litoměřice B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Pouchová DSK Basketball B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Novotná Sokol Nusle B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Tereza Soukalová Babynec 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Barbora Matějčková Babynec 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Gráfová Aritma Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Matiášková Sokol Nusle B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Charlotte Lulu Semgady Sokol Nusle B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šrámková Basket Říčany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Šťovíčková Sokol Nusle B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Chlupatá Sokol Nusle B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josefína Končelíková Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kopecká Sokol Dolní Počernice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bočková Sokol Nusle B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Berová BLC Sparta 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Šturmová Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Vrzalová Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Krupková Sokol Nusle B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Zápotocká Sokol Nusle B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patricie Hrdinová Sokol Nusle B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Katarina Urbániová BK Pirelli A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Nenadálová Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ryšavá Sokol Nusle B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Urbániová BK Pirelli A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Jana Vydrová Babynec 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Jebavá Sokol Nusle B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Fürbacherová BLC Sparta 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Horvátová Sokol Nusle B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Čechová Basket Říčany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Šťastná Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Studénková Sokol Nusle B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Krausová Sokol Dolní Počernice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Šalplachtová Aritma Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Vighová Sokol Nusle B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kalačová Sokol Nusle B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alma Bahor Sokol Nusle B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Matušková Legendy Litoměřice B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Junková Aritma Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hybášková Aritma Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Trková Aritma Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Synková Sokol Nusle B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Rene Janku Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Alexandra Libová Babynec 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vavrochová Sokol Nusle B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ping Liová BC Libo 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Linhartová Aritma Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Vanduchová Sokol Nusle B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alma Bubeníčková Aritma Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Thümmelová Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Řezníčková TJ ČZU Praha 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Prokopová TJ ČZU Praha 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Mühlfeitová Legendy Litoměřice B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Malinovská DSK Basketball B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Marečková BLC Sparta 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Čiháková DSK Basketball B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Murínová BLC Sparta 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Baláková DSK Basketball B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Lucie Havranová Babynec 37 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Veronika Knapová BLC Sparta 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Lipoldová DSK Basketball B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Beranová BLC Sparta 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Tunková BLC Sparta 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Kubečková BC Libo 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Nováková TJ ČZU Praha 35 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anna Babková BK Pirelli A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Baláková BK Pirelli A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Polcarová Sokol Dolní Počernice A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Hnaníčková Sokol Dolní Počernice A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Uzdařová Sokol Dolní Počernice A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Svobodová Legendy Litoměřice B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Geffertová Legendy Litoměřice B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Michlová TJ ČZU Praha 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Barbier BC Libo 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jitka Kykalová BLC Sparta 56 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Červínová BK Pirelli A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Tmějová Legendy Litoměřice B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Zeithammerová DSK Basketball B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Janošíková DSK Basketball B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Mugan TJ ČZU Praha 40 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Barbora Homolová BK Pirelli A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Riessová BLC Sparta 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Foltýnová DSK Basketball B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vlková DSK Basketball B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Bechyňová Aritma Praha B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Adámková Sokol Dolní Počernice A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radka Sedláková BC Libo 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Aubrechtová Legendy Litoměřice B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Figalová TJ ČZU Praha 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Scholzová TJ ČZU Praha 34 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Markéta Malinová BK Pirelli A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Havlová BK Pirelli A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Čeňková TJ ČZU Praha 33 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Šebestová BC Libo 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milena Moulisová BC Libo 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Šubíková Aritma Praha B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Kylarová Basket Říčany 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michala Ferbasová BK Pirelli A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Tmějová Legendy Litoměřice B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Hauerlandová Legendy Litoměřice B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Psutková Legendy Litoměřice B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Přibylová BK Pirelli A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Měrková Aritma Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Vidmanová Aritma Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Megan Němcová Aritma Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Němcová Aritma Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Márová Legendy Litoměřice B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Šrámková BC Libo 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Englmaierová BK Pirelli A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Králová DSK Basketball B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Spurná Legendy Litoměřice B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Jettmarová DSK Basketball B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kubíková TJ ČZU Praha 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Kristýna Ropická Babynec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Obešlová Sokol Nusle B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Veronika Mährischlová Babynec 24 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
9 Kateřina Kofroňová Babynec 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Kocmanová Legendy Litoměřice B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslava Macháčková BC Libo 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Sýkorová Legendy Litoměřice B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Pilařová Aritma Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Melichárková Sokol Nusle B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Světlana Slámová Babynec 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Toušková BLC Sparta 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vařeková BK Pirelli A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Matušková Legendy Litoměřice B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristína Zbožínková TJ ČZU Praha 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Bělohlavová BK Pirelli A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kosová DSK Basketball B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Husáková DSK Basketball B 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Staňková BLC Sparta 36 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kamila Korimová Aritma Praha B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Chwaszcz BK Pirelli A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Houfková Basket Říčany 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimíra Egertová BC Libo 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bubeníková BC Libo 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Stoklasová BC Libo 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Zahoříková BC Libo 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Matušková BC Libo 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Lhotanová BK Pirelli A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Krátošková BLC Sparta 39 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Barbora Němcová BK Pirelli A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lois Isabelle Mennens Aritma Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Radka Zámostná BLC Sparta 48 19 5 0 9 2
Klára Falladová Sokol Dolní Počernice A 22 19 8 0 3 2
Kristina Řezníčková TJ ČZU Praha 41 15 6 1 0 4
Martina Míková Basket Říčany 29 14 6 0 2 0
Eliška Hněvsová Basket Říčany 20 14 3 2 2 0
Michaela Hejkrlíková Sokol Dolní Počernice A 30 14 3 1 5 3
Sára Kočová Basket Říčany 22 14 7 0 0 0
Hana Oubrechtová Basket Říčany 17 14 3 2 2 0
Lucie Pintér BLC Sparta 35 12 3 2 0 1
18 Květa Benediktová Babynec 36 12 5 0 2 1
15 Barbora Černá Babynec 24 10 2 2 0 4
Karolina Kubíčková TJ ČZU Praha 26 7 1 0 5 3
Šárka Nytrová Sokol Dolní Počernice A 32 7 3 0 1 5
Veronika Brabencová TJ ČZU Praha 40 6 3 0 0 1
Zuzana Novotná BLC Sparta 39 6 3 0 0 4
Věra Gärtnerová Basket Říčany 20 6 3 0 0 0
21 Simona Karaffová Babynec 30 6 0 1 3 1
7 Veronika Mandíková Babynec 46 5 1 1 0 3
Lucie Zajícová BLC Sparta 36 5 2 0 1 1
99 Jitka Pastrňáková Babynec 46 4 1 0 2 2
Lucia Michaličková Sokol Dolní Počernice A 22 4 0 0 4 0
Šárka Žvejkalová Basket Říčany 22 4 2 0 0 0
Klára Chmelová TJ ČZU Praha 37 4 2 0 0 1
Jana Trojanová Basket Říčany 28 4 2 0 0 0
8 Annelie Kubátová Babynec 20 4 2 0 0 0
23 Kateřina Jiřičná Babynec 23 3 0 1 0 0
Lucie Vančurová BLC Sparta 42 3 1 0 1 0
Terezie Rohlíková BLC Sparta 37 3 0 1 0 3
Veronika Kociánová Sokol Dolní Počernice A 21 3 1 0 1 0
Aneta Nekvindová TJ ČZU Praha 31 3 1 0 1 2
12 Jarmila Kubálková Babynec 33 2 1 0 0 1
Daniela Hartmanová TJ ČZU Praha 21 2 1 0 0 1
Kristina Michálková Sokol Dolní Počernice A 32 2 1 0 0 3
Alena Nováková BLC Sparta 37 1 0 0 1 0
Marie Charvátová Basket Říčany 21 0 0 0 0 0
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 20 0 0 0 0 0
13 Lucie Havranová Babynec 37 0 0 0 0 3
Adéla Nováková TJ ČZU Praha 35 0 0 0 0 1
Jitka Kykalová BLC Sparta 56 0 0 0 0 0
Lucie Mugan TJ ČZU Praha 40 0 0 0 0 3
Kateřina Scholzová TJ ČZU Praha 34 0 0 0 0 4
Nela Čeňková TJ ČZU Praha 33 0 0 0 0 0
31 Veronika Mährischlová Babynec 24 0 0 0 0 1
Lucie Staňková BLC Sparta 36 0 0 0 0 1
Hana Krátošková BLC Sparta 39 0 0 0 0 4
Tým Z 2B 3B TH TH %
TJ ČZU Praha 1 14.0 1.0 6.0 /10.0 60.0
Sokol Dolní Počernice A 1 16.0 1.0 14.0 /23.0 60.9
Basket Říčany 1 26.0 4.0 6.0 /13.0 46.2
BLC Sparta 1 14.0 3.0 12.0 /19.0 63.2
Babynec 1 12.0 5.0 7.0 /20.0 35.0
Aritma Praha B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Schaffner Vojta 1 0 1 0 - - -
Petrák Jakub 1 1 0 0 - - -
Perlík Michal 1 1 0 0 - - -
Lochman Radek 1 1 0 0 - - -
Koc Ondřej 1 1 0 0 - - -
Karwowska Klaudia 1 0 1 0 - - -
Hendrich Pavel 1 0 1 0 - - -
Barták Matěj 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře