BK Opava

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 | Oblastní přebor nejmladších minižáků U11

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 8. 2022
Mgr. Dušan Štěnička
dusan.stenicka@bkopava.cz
737 218 679

Asistent trenéra

od: 10. 10. 2022
Luděk Jurečka
ludaj@seznam.cz
777 118 316

Asistent trenéra

od: 12. 9. 2023 do 14. 9. 2023
Adam Vavrečka
vavreckovapavla@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 14. 9. 2023
Vojtěch Kadaňka
kadankav@mgopava.cz

Asistent trenéra

od: 14. 9. 2023
Kamil Vavrečka
kamivavi@seznam.cz
737 491 373

Technický zápis

od: 6. 10. 2023
Robin Klapetek
robin.klapetek@gmail.com

Asistent trenéra

od: 23. 1. 2024
Jan Přecechtěl
honzaprecechtel10@gmail.com

Adresa

BK Opava z.s.
Žižkova
747 07 Opava

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B TH TH %
Filip Postřimovský 2013 153 11 21 1.0 7.3 3.5 0.2/0.5 0.0
Marek Valušek 2013 148 11 21 1.0 5.7 2.7 0.3/0.5 0.0
Štěpán Košárek 2013 140 11 22 1.0 4.2 2.0 0.1/0.3 0.0
Přemysl Vajda 2013 139 11 16 1.0 5.3 2.5 0.3/0.5 0.0
Kryštof Sokol 2013 142 11 16 1.0 3.2 1.5 0.2/0.3 0.0
Martin Palička 2013 147 11 17 1.0 3.0 1.4 0.2/0.4 0.0
Dominik Machanec 2013 153 11 14 1.0 2.9 1.2 0.4/0.6 0.0
Matyáš Musil 2013 143 11 9 1.0 4.0 1.8 0.4/0.8 0.0
Šimon Kotačka 2014 150 10 10 1.0 3.2 1.5 0.2/0.3 0.0
Ondřej Podmol 2013 143 11 5 1.0 5.6 2.8 0.0/0.0 0.0
Mikuláš Branda 2014 150 10 9 1.0 2.6 1.2 0.1/0.2 0.0
Matěj Matušek 2013 152 11 8 1.0 2.4 1.1 0.1/0.1 0.0
Jonas Lamprecht 2014 143 10 2 1.0 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0
Matyáš Mrákota 2013 150 11 3 1.0 3.3 1.7 0.0/0.0 0.0
Kryštof Sigmund 2013 140 11 3 1.0 2.3 1.0 0.3/0.7 0.0
Viktor Laifert 2013 140 11 2 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0
Kryštof Dvorský 2013 145 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Jakub Michalec 2014 148 10 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Max Čandas 2012 152 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Jakub Ugochukwu Chinonso 2012 151 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Maxim Vojtěchovský 2012 171 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Petr Kuffa 2012 184 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Petr Gebauer 2012 168 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Samuel Horák 2012 161 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Daniel Kanovský 2012 175 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Adam Kotyk 2012 171 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Jan Krejčíř 2012 148 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Štěpán Kubík 2012 159 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Hugo Laifert 2013 140 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Tobias Faul 2012 178 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Ondřej Matušek 2012 169 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Štěpán Měch 2012 151 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Tobiáš Nedoma 2012 161 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Filip Suchánek 2012 162 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
František Šimetka 2012 172 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Daniel Tůma 2013 146 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Štěpán Jűstel 2014 145 10 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH %
113 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 11. 5. 2024 BK Opava 38:45 0 /0 %
114 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 11. 5. 2024 BK Opava 51:56 0 /0 %
115 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 9. 5. 2024 BC Nový Jičín 35:29 0 /0 %
116 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 9. 5. 2024 BC Nový Jičín 25:45 0 /0 %
97 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 24. 4. 2024 BK Příbor 74:48 23 2/4 50%
98 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 24. 4. 2024 BK Příbor 53:38 18 2/4 50%
93 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 13. 4. 2024 BK NH Ostrava Poruba 30:65 13 4/8 50%
94 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 13. 4. 2024 BK NH Ostrava Poruba 36:25 16 4/8 50%
18 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 24. 3. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek 49:21 10 1/1 100%
20 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 24. 3. 2024 BK NH Ostrava 65:19 9 1/2 50%
11 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 23. 3. 2024 BK Příbor 48:30 13 4/7 57.1%
13 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 23. 3. 2024 BK Snakes Ostrava 25:67 11 3/5 60%
91 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 9. 3. 2024 TJ Start Havířov 25:78 37 4/8 50%
92 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 9. 3. 2024 TJ Start Havířov 28:68 33 2/3 66.7%
7 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 28. 1. 2024 BK NH Ostrava 102:13 6 1/1 100%
10 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2024 BK Příbor 29:56 14 1/2 50%
2 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 27. 1. 2024 BK NH Ostrava 39:51 0 /0 %
1 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 27. 1. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek 93:25 12 1/1 100%
3 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 27. 1. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek 49:80 0 /0 %
4 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 27. 1. 2024 BK Snakes Ostrava 21:93 9 3/3 100%
83 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 1. 2024 BK Snakes Poruba 37:23 18 1/2 50%
84 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 1. 2024 BK Snakes Poruba 31:29 15 1/2 50%
77 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 2. 12. 2023 BK Příbor 33:74 16 1/2 50%
78 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 2. 12. 2023 BK Příbor 26:61 13 0/0 %
73 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 11. 11. 2023 BK NH Ostrava Poruba 78:32 16 0/0 %
74 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 11. 11. 2023 BK NH Ostrava Poruba 73:30 15 0/0 %
71 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 21. 10. 2023 TJ Start Havířov 20:21 10 0/0 %
72 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 21. 10. 2023 TJ Start Havířov 40:25 19 2/4 50%
63 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 23. 9. 2023 BK Snakes Poruba 27:17 8 1/2 50%
64 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 23. 9. 2023 BK Snakes Poruba 39:18 9 0/0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 23. 9. 2023
14:00
BK Snakes Poruba
BK Opava
27
17
9
4
15
6
19
14
Skupina B Review
1. kolo 23. 9. 2023
15:30
BK Snakes Poruba
BK Opava
39
18
13
2
16
5
32
10
Skupina B Review
3. kolo 21. 10. 2023
13:30
BK Opava
TJ Start Havířov
40
25
12
2
22
12
36
18
Skupina B Review
3. kolo 21. 10. 2023
11:30
BK Opava
TJ Start Havířov
20
21
10
2
10
8
18
14
Skupina B Review
4. kolo 11. 11. 2023
11:00
BK NH Ostrava Poruba
BK Opava
73
30
20
6
37
16
51
24
Skupina B Review
4. kolo 11. 11. 2023
10:00
BK NH Ostrava Poruba
BK Opava
78
32
38
2
52
16
64
18
Skupina B Review
5. kolo 2. 12. 2023
08:00
BK Opava
BK Příbor
33
74
8
24
16
38
22
59
Skupina B Review
5. kolo 2. 12. 2023
09:30
BK Opava
BK Příbor
26
61
4
26
14
40
18
49
Skupina B Review
6. kolo 14. 1. 2024
09:00
BK Opava
BK Snakes Poruba
37
23
12
7
20
11
25
19
Skupina B Review
6. kolo 14. 1. 2024
11:00
BK Opava
BK Snakes Poruba
31
29
2
13
9
14
17
23
Skupina B Review
1. kolo 27. 1. 2024
09:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
93
25
Základní část Review
1. kolo 27. 1. 2024
14:00
BK Opava
BK Snakes Ostrava
21
93
8
23
11
41
11
71
Základní část Review
1. kolo 28. 1. 2024
15:40
BK Opava
BK Příbor
29
56
9
24
15
34
25
48
Základní část Review
1. kolo 28. 1. 2024
10:40
BK NH Ostrava
BK Opava
102
13
32
8
67
12
79
12
Základní část Review
8. kolo 9. 3. 2024
10:30
TJ Start Havířov
BK Opava
25
78
10
11
15
35
19
54
Skupina B Review
8. kolo 9. 3. 2024
11:45
TJ Start Havířov
BK Opava
28
68
6
14
16
26
20
40
Skupina B Review
2. kolo 23. 3. 2024
11:30
BK Opava
BK Snakes Ostrava
25
67
5
22
12
37
21
55
Základní část Review
2. kolo 23. 3. 2024
08:00
BK Příbor
BK Opava
48
30
16
9
28
15
38
26
Základní část Review
2. kolo 24. 3. 2024
16:00
BK NH Ostrava
BK Opava
65
19
11
8
33
9
44
15
Základní část Review
2. kolo 24. 3. 2024
12:30
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
49
21
13
3
32
11
41
17
Základní část Review
9. kolo 13. 4. 2024
11:00
BK Opava
BK NH Ostrava Poruba
36
25
9
4
15
12
30
19
Skupina B Review
9. kolo 13. 4. 2024
09:00
BK Opava
BK NH Ostrava Poruba
30
65
8
16
13
34
20
51
Skupina B Review
10. kolo 24. 4. 2024
17:45
BK Příbor
BK Opava
53
38
12
7
39
18
47
24
Skupina B Review
10. kolo 24. 4. 2024
16:30
BK Příbor
BK Opava
74
48
29
5
33
18
60
27
Skupina B Review
2. kolo 9. 5. 2024
16:30
BK Opava
BC Nový Jičín
35
29
12
10
14
20
24
25
Skupina o 7.-8.místo Review
2. kolo 9. 5. 2024
18:30
BK Opava
BC Nový Jičín
25
45
4
12
15
20
19
32
Skupina o 7.-8.místo Review
1. kolo 11. 5. 2024
09:00
BC Nový Jičín
BK Opava
38
45
14
20
26
28
34
36
Skupina o 7.-8.místo Review
1. kolo 11. 5. 2024
11:00
BC Nový Jičín
BK Opava
51
56
18
18
29
28
34
46
Skupina o 7.-8.místo Review

články