Oblastní přebor nejmladších minižáků U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - 1.třída 1. kolo 5
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava Poruba
17. 9. 2022
08:30
ZŠ Dvorského
33
19
6
2
16
4
23
8
Review
Základní část - 1.třída 1. kolo 1
BK Opava
TJ Start Havířov
17. 9. 2022
09:00
Víceúčelová hala Opava 12
48
2
20
10
34
44
12
Review
Základní část - 1.třída 1. kolo 7
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek
17. 9. 2022
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor 24
39
5
13
11
23
13
35
Review
Základní část - 1.třída 1. kolo 6
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava Poruba
17. 9. 2022
10:00
ZŠ Dvorského 20
31
4
5
14
13
18
22
Review
Základní část - 1.třída 1. kolo 8
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek
17. 9. 2022
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor 29
41
4
13
8
21
17
31
Review
Základní část - 1.třída 1. kolo 2
BK Opava
TJ Start Havířov
17. 9. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava 5
56
0
16
0
28
1
40
Review
Základní část - 1.třída 1. kolo 3
BK Snakes Poruba
BK NH Ostrava PORG
21. 5. 2023
15:30
SH Ostrava-Tatran 20
42
6
14
12
30
14
38
Review
Základní část - 1.třída 1. kolo 4
BK Snakes Poruba
BK NH Ostrava PORG
21. 5. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran 26
44
6
16
12
30
20
40
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 13
BK NH Ostrava PORG
BK Snakes Hrabůvka
1. 10. 2022
08:00
SH Ostrava-Tatran
56
18
8
6
42
8
50
12
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 11
BK NH Ostrava Poruba
BK Příbor
16. 10. 2022
08:30
SH Ostrava-Tatran
54
22
13
2
30
6
42
17
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 14
BK NH Ostrava PORG
BK Snakes Hrabůvka
1. 10. 2022
09:00
SH Ostrava-Tatran
46
27
14
9
28
19
38
23
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 15
BK Opava
BK Snakes Poruba
1. 10. 2022
09:00
Víceúčelová hala Opava 21
38
9
10
9
20
19
26
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 12
BK NH Ostrava Poruba
BK Příbor
16. 10. 2022
09:30
SH Ostrava-Tatran
62
25
14
6
32
9
46
15
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 9
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek
1. 10. 2022
10:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov 57
67
18
20
24
31
45
55
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 16
BK Opava
BK Snakes Poruba
1. 10. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava
23
19
8
6
12
9
18
13
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 10
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek
1. 10. 2022
11:15
ZŠ M. Kudeříkové Havířov 27
36
8
6
12
16
24
20
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 19
BK Snakes Hrabůvka
BK Opava
16. 10. 2022
09:00
ZŠ Dvorského
35
23
8
2
21
7
27
17
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 21
BK Příbor
BK NH Ostrava PORG
15. 10. 2022
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor 12
85
6
30
6
48
10
65
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 23
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava Poruba
15. 10. 2022
10:00
Basketpoint aréna
52
36
10
10
22
18
43
23
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 20
BK Snakes Hrabůvka
BK Opava
16. 10. 2022
10:30
ZŠ Dvorského
40
17
10
5
17
11
29
11
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 22
BK Příbor
BK NH Ostrava PORG
15. 10. 2022
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor 19
60
3
20
9
32
15
40
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 24
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava Poruba
15. 10. 2022
11:30
Basketpoint aréna
37
20
12
6
19
8
31
14
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 17
BK Snakes Poruba
TJ Start Havířov
15. 10. 2022
14:00
ZŠ Dvorského 8
57
1
19
1
27
8
46
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 18
BK Snakes Poruba
TJ Start Havířov
15. 10. 2022
15:30
ZŠ Dvorského 21
63
5
21
7
35
14
55
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 25
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava Poruba
5. 11. 2022
09:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
53
23
18
4
26
9
49
13
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 26
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava Poruba
5. 11. 2022
10:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
62
29
20
1
30
10
42
20
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 29
BK Opava
BK Příbor
17. 11. 2022
13:00
Víceúčelová hala Opava 51
59
11
7
24
22
35
27
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 31
BK Snakes Poruba
BK Snakes Hrabůvka
5. 11. 2022
13:00
ZŠ Dvorského 18
35
0
8
8
10
13
24
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 32
BK Snakes Poruba
BK Snakes Hrabůvka
5. 11. 2022
14:30
ZŠ Dvorského 25
46
4
15
17
23
24
34
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 27
BK NH Ostrava PORG
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 11. 2022
15:00
SH Ostrava-Tatran
48
23
14
0
24
9
38
12
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 30
BK Opava
BK Příbor
17. 11. 2022
15:00
Víceúčelová hala Opava
57
33
24
6
41
16
47
27
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 28
BK NH Ostrava PORG
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 11. 2022
16:00
SH Ostrava-Tatran 20
36
11
8
12
18
18
26
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 33
BK Snakes Hrabůvka
TJ Start Havířov
20. 11. 2022
09:00
ZŠ Dvorského 14
65
0
20
6
32
10
52
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 35
BK Příbor
BK Snakes Poruba
19. 11. 2022
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor
53
51
14
18
25
34
33
44
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 39
BK NH Ostrava Poruba
BK NH Ostrava PORG
19. 11. 2022
09:30
SH Ostrava-Tatran 44
56
10
14
20
32
36
48
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 37
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
19. 11. 2022
10:00
Basketpoint aréna
62
23
21
6
30
14
52
18
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 34
BK Snakes Hrabůvka
TJ Start Havířov
20. 11. 2022
10:30
ZŠ Dvorského 39
43
7
15
13
20
24
33
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 36
BK Příbor
BK Snakes Poruba
19. 11. 2022
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor
55
46
15
8
26
18
43
34
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 40
BK NH Ostrava Poruba
BK NH Ostrava PORG
19. 11. 2022
10:30
SH Ostrava-Tatran 38
46
6
12
16
24
26
34
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 38
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
19. 11. 2022
11:30
Basketpoint aréna
51
19
11
5
25
12
39
16
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 47
BK Snakes Hrabůvka
BK Příbor
6. 5. 2023
08:30
ZŠ Dvorského
52
17
6
9
22
9
35
16
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 41
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava PORG
3. 12. 2022
09:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
58
32
11
6
22
13
41
21
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 42
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava PORG
3. 12. 2022
10:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
48
16
10
2
28
8
36
16
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 48
BK Snakes Hrabůvka
BK Příbor
6. 5. 2023
10:00
ZŠ Dvorského
61
38
15
6
28
18
47
25
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 43
BK Opava
BK NH Ostrava Poruba
3. 12. 2022
13:00
Víceúčelová hala Opava 17
77
3
20
7
40
11
59
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 44
BK Opava
BK NH Ostrava Poruba
3. 12. 2022
15:00
Víceúčelová hala Opava 12
65
0
24
6
33
10
57
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 45
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 12. 2022
16:30
ZŠ Dvorského 23
33
4
20
15
24
17
30
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 46
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 12. 2022
17:45
ZŠ Dvorského 28
34
12
8
19
12
19
28
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 51
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
14. 1. 2023
11:00
Basketpoint aréna
89
12
25
2
43
10
65
12
89
12
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 53
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Poruba
14. 1. 2023
11:45
SH Ostrava-Tatran
103
20
34
10
53
17
75
19
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 52
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
14. 1. 2023
12:30
Basketpoint aréna
69
39
28
6
35
15
50
25
69
39
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 54
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Poruba
14. 1. 2023
13:00
SH Ostrava-Tatran
63
10
23
0
35
2
49
4
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 49
BK Příbor
TJ Start Havířov
14. 1. 2023
13:30
ZŠ npor. Loma Příbor 34
58
9
24
21
33
25
50
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 55
BK NH Ostrava PORG
BK Opava
14. 1. 2023
14:00
SH Ostrava-Tatran
70
30
24
2
44
10
58
18
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 50
BK Příbor
TJ Start Havířov
14. 1. 2023
15:00
ZŠ npor. Loma Příbor 30
61
8
20
10
37
18
49
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 56
BK NH Ostrava PORG
BK Opava
14. 1. 2023
15:00
SH Ostrava-Tatran
70
20
18
6
34
14
54
16
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 57
TJ Start Havířov
BK Opava
29. 1. 2023
09:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
43
29
16
6
28
18
34
23
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 58
TJ Start Havířov
BK Opava
29. 1. 2023
10:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
53
32
12
10
20
18
45
20
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 63
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Příbor
28. 1. 2023
10:00
Basketpoint aréna
108
30
33
2
54
11
82
21
108
30
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 64
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Příbor
28. 1. 2023
11:30
Basketpoint aréna
81
51
14
17
50
22
55
40
81
51
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 59
BK NH Ostrava PORG
BK Snakes Poruba
28. 1. 2023
13:00
SH Ostrava-Tatran
51
20
16
4
25
7
41
12
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 60
BK NH Ostrava PORG
BK Snakes Poruba
28. 1. 2023
14:00
SH Ostrava-Tatran
47
25
32
1
39
3
45
11
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 61
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Hrabůvka
28. 1. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran
30
26
6
6
15
11
19
18
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 62
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Hrabůvka
28. 1. 2023
18:00
SH Ostrava-Tatran
33
28
10
8
16
13
23
19
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 67
BK Příbor
BK NH Ostrava Poruba
19. 2. 2023
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor 32
46
8
8
14
18
20
36
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 68
BK Příbor
BK NH Ostrava Poruba
19. 2. 2023
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor 23
46
6
6
15
26
21
40
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 65
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Start Havířov
18. 2. 2023
11:15
Basketpoint aréna 41
49
15
16
25
22
33
34
41
49
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 66
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Start Havířov
18. 2. 2023
12:30
Basketpoint aréna 36
44
18
4
22
27
24
40
36
44
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 71
BK Snakes Poruba
BK Opava
20. 5. 2023
13:00
ZŠ Dvorského 13
46
5
10
10
24
13
36
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 72
BK Snakes Poruba
BK Opava
20. 5. 2023
14:30
ZŠ Dvorského 21
35
10
9
16
19
19
23
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 69
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava PORG
18. 2. 2023
16:30
ZŠ Dvorského 22
43
6
11
16
20
16
37
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 70
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava PORG
18. 2. 2023
17:30
ZŠ Dvorského 13
47
3
22
3
30
7
41
Review
Základní část - 1.třída 10. kolo 75
BK Opava
BK Snakes Hrabůvka
27. 5. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava
62
22
20
8
40
10
49
20
Review
Základní část - 1.třída 10. kolo 77
BK NH Ostrava PORG
BK Příbor
11. 3. 2023
10:00
SH Ostrava-Tatran
74
44
24
10
40
20
70
25
Review
Základní část - 1.třída 10. kolo 76
BK Opava
BK Snakes Hrabůvka
27. 5. 2023
10:30
Víceúčelová hala Opava
39
29
10
8
16
14
32
20
Review
Základní část - 1.třída 10. kolo 78
BK NH Ostrava PORG
BK Příbor
11. 3. 2023
11:30
SH Ostrava-Tatran
58
18
20
4
32
12
48
12
Review
Základní část - 1.třída 10. kolo 79
BK NH Ostrava Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 3. 2023
12:00
SH Ostrava-Tatran 16
42
3
9
8
19
12
34
Review
Základní část - 1.třída 10. kolo 80
BK NH Ostrava Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 3. 2023
13:00
SH Ostrava-Tatran 24
30
4
12
9
18
14
26
Review
Základní část - 1.třída 10. kolo 73
TJ Start Havířov
BK Snakes Poruba
31. 3. 2023
16:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
49
30
14
10
26
18
38
22
Review
Základní část - 1.třída 10. kolo 74
TJ Start Havířov
BK Snakes Poruba
31. 3. 2023
17:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
43
39
24
8
26
23
39
33
Review
Základní část - 1.třída 11. kolo 85
BK Příbor
BK Opava
19. 3. 2023
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor 36
55
8
22
18
31
26
42
Review
Základní část - 1.třída 11. kolo 83
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava PORG
25. 3. 2023
10:00
Basketpoint aréna 33
72
8
17
18
48
20
58
33
72
Review
Základní část - 1.třída 11. kolo 86
BK Příbor
BK Opava
19. 3. 2023
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor 51
55
14
16
31
23
45
35
Review
Základní část - 1.třída 11. kolo 87
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Poruba
26. 3. 2023
10:45
ZŠ Dvorského
39
19
7
7
16
11
31
13
Review
Základní část - 1.třída 11. kolo 84
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava PORG
25. 3. 2023
11:30
Basketpoint aréna 40
85
8
28
21
49
30
65
40
85
Review
Základní část - 1.třída 11. kolo 88
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Poruba
26. 3. 2023
12:00
ZŠ Dvorského
30
15
6
2
13
7
19
11
Review
Základní část - 1.třída 11. kolo 81
BK NH Ostrava Poruba
TJ Start Havířov
26. 3. 2023
13:00
SH Ostrava-Tatran
38
30
12
8
22
14
30
24
Review
Základní část - 1.třída 11. kolo 82
BK NH Ostrava Poruba
TJ Start Havířov
26. 3. 2023
14:15
SH Ostrava-Tatran 30
42
4
14
12
28
22
36
Review
Základní část - 1.třída 12. kolo 93
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
15. 4. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava
48
45
9
8
17
20
32
24
41
41
Review
Základní část - 1.třída 12. kolo 95
BK NH Ostrava PORG
BK NH Ostrava Poruba
15. 4. 2023
09:00
SH Ostrava-Tatran
36
34
8
4
20
14
28
26
Review
Základní část - 1.třída 12. kolo 96
BK NH Ostrava PORG
BK NH Ostrava Poruba
15. 4. 2023
10:00
SH Ostrava-Tatran
46
34
12
6
26
14
34
26
Review
Základní část - 1.třída 12. kolo 94
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
15. 4. 2023
11:00
Víceúčelová hala Opava 39
45
9
10
25
17
26
26
36
36
Review
Základní část - 1.třída 12. kolo 89
TJ Start Havířov
BK Snakes Hrabůvka
12. 5. 2023
16:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
61
27
22
6
32
17
55
22
Review
Základní část - 1.třída 12. kolo 91
BK Snakes Poruba
BK Příbor
5. 5. 2023
17:00
ZŠ npor. Loma Příbor
42
39
9
12
26
21
35
37
Review
Základní část - 1.třída 12. kolo 90
TJ Start Havířov
BK Snakes Hrabůvka
12. 5. 2023
17:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
60
40
24
13
39
19
50
29
Review
Základní část - 1.třída 12. kolo 92
BK Snakes Poruba
BK Příbor
5. 5. 2023
18:30
ZŠ npor. Loma Příbor
47
38
14
10
26
20
41
26
Review
Základní část - 1.třída 13. kolo 101
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Poruba
6. 5. 2023
10:00
Basketpoint aréna
68
8
23
2
31
2
51
2
68
8
Review
Základní část - 1.třída 13. kolo 102
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Poruba
6. 5. 2023
11:30
Basketpoint aréna
57
19
10
4
30
11
39
17
57
19
Review
Základní část - 1.třída 13. kolo 99
BK NH Ostrava Poruba
BK Opava
25. 5. 2023
15:00
Víceúčelová hala Opava
44
32
20
14
32
18
38
26
Review
Základní část - 1.třída 13. kolo 100
BK NH Ostrava Poruba
BK Opava
25. 5. 2023
16:00
Víceúčelová hala Opava 26
36
4
8
16
14
20
24
Review
Základní část - 1.třída 13. kolo 103
BK Příbor
BK Snakes Hrabůvka
10. 5. 2023
17:00
Masarykovo gymnázium Příbor 25
53
4
12
16
24
19
40
Review
Základní část - 1.třída 13. kolo 97
BK NH Ostrava PORG
TJ Start Havířov
19. 5. 2023
18:00
SH Ostrava-Tatran
56
50
12
16
28
24
46
40
Review
Základní část - 1.třída 13. kolo 104
BK Příbor
BK Snakes Hrabůvka
10. 5. 2023
18:30
Masarykovo gymnázium Příbor 33
36
8
14
14
19
16
29
Review
Základní část - 1.třída 13. kolo 98
BK NH Ostrava PORG
TJ Start Havířov
19. 5. 2023
19:30
SH Ostrava-Tatran
56
54
12
6
28
22
38
32
Review
Základní část - 1.třída 14. kolo 105
TJ Start Havířov
BK Příbor
13. 5. 2023
09:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
70
23
24
2
41
6
58
12
Review
Základní část - 1.třída 14. kolo 107
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
13. 5. 2023
09:00
ZŠ Dvorského 19
44
3
10
15
22
17
26
Review
Základní část - 1.třída 14. kolo 106
TJ Start Havířov
BK Příbor
13. 5. 2023
10:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
104
26
24
8
50
12
77
21
Review
Základní část - 1.třída 14. kolo 108
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
13. 5. 2023
10:30
ZŠ Dvorského 21
66
0
12
9
28
9
42
Review
Základní část - 1.třída 14. kolo 111
BK Opava
BK NH Ostrava PORG
25. 5. 2023
17:00
Víceúčelová hala Opava 36
55
0
17
6
31
16
41
Review
Základní část - 1.třída 14. kolo 109
BK Snakes Poruba
BK NH Ostrava Poruba
21. 5. 2023
18:00
SH Ostrava-Tatran 22
42
10
10
16
26
20
30
Review
Základní část - 1.třída 14. kolo 112
BK Opava
BK NH Ostrava PORG
25. 5. 2023
18:00
Víceúčelová hala Opava 36
64
8
24
16
42
22
56
Review
Základní část - 1.třída 14. kolo 110
BK Snakes Poruba
BK NH Ostrava Poruba
21. 5. 2023
19:00
SH Ostrava-Tatran 18
46
6
10
12
24
14
36
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Štěpán Kubík BK Opava 12 14 1.0 7.5 3.4 0.6/1.1 0.0* 0.1
Tobias Faul BK Opava 12 16 1.0 5.9 2.8 0.4/0.6 0.0* 0.2
Max Čandas BK Opava 12 13 1.0 6.5 3.2 0.2/0.3 0.0* 0.4
Daniel Tůma BK Opava 11 15 1.0 4.5 2.2 0.1/0.3 0.0* 0.0
Tobiáš Nedoma BK Opava 12 8 1.0 4.9 2.3 0.4/0.6 0.0* 0.0
Jan Krejčíř BK Opava 12 11 1.0 3.5 1.7 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Matušek BK Opava 12 8 1.0 3.8 1.6 0.5/1.0 0.0* 0.0
Maxim Vojtěchovský BK Opava 12 8 1.0 3.5 1.8 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Šimetka BK Opava 12 8 1.0 3.5 1.8 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kuffa BK Opava 12 9 1.0 3.0 1.4 0.1/0.2 0.0* 0.0
Štěpán Měch BK Opava 12 4 1.0 4.5 2.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Gebauer BK Opava 12 2 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Suchánek BK Opava 12 2 1.0 2.5 0.5 1.5/2.0 75.0 0.0
Samuel Horák BK Opava 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Laifert BK Opava 11 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kanovský BK Opava 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Palička BK Opava 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ugochukwu Chinonso BK Opava 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kotyk BK Opava 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Ferenc SBŠ Sokol Karviná 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Baštinec Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kolařík NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bembenek SBŠ Sokol Karviná 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Nová SBŠ Sokol Karviná 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Durczok SBŠ Sokol Karviná 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Beňo BK Hladnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Černošek Orlová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jendrysek NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ogarkov BK Hladnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Valošek SBŠ Sokol Karviná 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Byrtus SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Honěk Snakes Hrabůvka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Szadziewicz Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Bober NH Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Paluv Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Bašniar Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Frydrych BK Hladnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Wunsch NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nenutil BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Brož BK Hladnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rastislav Kandráč SBŠ Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Komender BK Hladnov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Komender BK Hladnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Klus SBŠ Sokol Karviná 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Christian Libiger BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Zahradník Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Černý Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Nový Orlová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Babiš NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Kafka NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kubica SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Straděj SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kempný NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šimon Mikulenka Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Matwikow SBŠ Třinec 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kvasnovský NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kaňok SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Galia BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Křížek BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Škorník SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Igor Cieslar SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Motlíček BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Szuscik SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Bezruč NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Stuchlý NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mathias Krupa Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Fiala Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Straděj SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kujawa SBŠ Třinec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Drastich NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dohnal SBŠ Sokol Karviná 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dudík Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zrun NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Figalla NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Škrov Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Konarski SBŠ Sokol Karviná 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Kadleček SBŠ Sokol Karviná 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lipka SBŠ Sokol Karviná 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Karel Start Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Křivánek NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Ivasjuk NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Bystroň NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Rodriguez BK Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tom Maier NH PORG 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kocuba NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Tröster Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kiril Kotovych SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Ondris SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Mužík Snakes Hrabůvka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Klimková SBŠ Sokol Karviná 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ján Labák SBŠ Sokol Karviná 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Klimek Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Stanczak Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šimončík Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliáš Meca Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marco Žuffa Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šmíd NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Furmánek Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kuhejda BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Hudečková Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Gottvald Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Jež Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Egri SBŠ Sokol Karviná 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Vašková Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Czendlik Orlová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kolář Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Malačka Orlová 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Berka Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Antonín Ochman Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kumpán SBŠ Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář BK Hladnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kotajny Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Wegrzyn Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štefan Pecha Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kudělka Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Trettera SBŠ Sokol Karviná 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Folwarczny SBŠ Sokol Karviná 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Uherek Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Filip BK Hladnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mio Velena Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyas Bojtoš SBŠ Sokol Karviná 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sepp Zomber BK Hladnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Fajstaver NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Laifert BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Navrátil SBŠ Sokol Karviná 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Blejchař NH PORG 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Gold BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Chuděj BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Váňa BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Pavlištík Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Horínka Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Krejčí NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Heczko SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Záhorec Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Milan NH PORG 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kočerha Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Uhlář BK Hladnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Rzyman SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Vystrk NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Špírek NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ondřej NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damián Sunega Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bouchal NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Konečný NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Černoušek SBŠ Sokol Karviná 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Vlk SBŠ Sokol Karviná 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Richter NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Klimková SBŠ Sokol Karviná 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Paseka NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Beke NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jopek SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kyselý Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kusý Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Adamovský BK Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Belicová Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Jaroslav Petrek Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Raška Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver George Hájek NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Bruno Kudela NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ševela Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hruška NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Schenk Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vinš Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Urban Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bartek NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hellebrand Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Gunár NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Kachel NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Wolný NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Jurečka BK Příbor 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrien Moškoř Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Hubáček Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dočekal NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Lázenský Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Košut Orlová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Matějů Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Pavera Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Bortlík Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kubica BK Hladnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Melichařík BK Hladnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Hladký NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Cupian NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Kučerňák NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dluhoš NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Čuraj NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Cuber NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Kratochvíl NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Cheben Orlová 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bonczek Orlová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Boháček Orlová 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Tešnar Orlová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Witosz Orlová 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Halfar NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busek BK Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rozmarin BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandros Jakovidis NH PORG 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kulovaný BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Palacký BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Stodola BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kahánek BK Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Dudek BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Busek BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stejskal Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jurečka BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hikl BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Čagánek BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pavelka BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kresta BK Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kresta BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vasilis Engonidis NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hájek Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Maslonka NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Gajdarus NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sommer BK Příbor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Stolarczyk Orlová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Chlebek Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Szüllö Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nikl NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kacíř Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pajdla Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luděk Prokeš Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fabián Skočík Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Přikryl NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Balůsek NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dziadura Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Tabášek NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Christopher Deshawn Berger Orlová 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andreas Adamopulos NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Facuna NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hrdý NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dobeš NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Horáček NH Poruba 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Rzyman Orlová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Gajda NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Macháček NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kovář Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dorda SBŠ Sokol Karviná 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šimíček NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bártek NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Staniowski Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Sinčák NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Lasoň NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Brázda BK Hladnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Braš BK Hladnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lička NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Červenka NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Gřunděl Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Vacho Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Fojtík Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Vích Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Lukáš NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Artur Matejczyk NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Neuwirth NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Červenka NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Vysocký BK Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bartoň SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Čapek BK Hladnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Dorman Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Družba Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ruben Rojíček BK Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Fojtů NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolai Strebčuk NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Polák NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Purgat Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vršan Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kaloč NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lotko Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kamrád NH PORG 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David James Duvall NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kocourek Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ryška Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jurník Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Jedlička NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Jančová Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Formánek Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Krpec Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Otipka Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mrkva Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Pszczolka Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Jemelka NH PORG 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koukal Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Marta Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bruno Strmiska Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Horák Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Rajnoch Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kavečka Basketpoint 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Blahoňovský SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Weisz Basketpoint 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Tichavský Nový Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Hasal Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Spilak SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kraus Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sychra Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Wacziński NH Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leonard Ožana NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Pospíšil Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Podešva Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Staněk Snakes Poruba 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Kostka SBŠ Třinec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vašek NH PORG 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Neumann Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simon Nitsche Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Bystřičan Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hrabinský Snakes Hrabůvka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0