Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
27. 1. 2024
09:00
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
93
25
Review
Základní část 1. kolo 6
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
28. 1. 2024
09:00
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
75
55
22
11
41
28
59
36
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
27. 1. 2024
10:40
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
39
51
7
18
24
25
26
47
Review
Základní část 1. kolo 7
BK NH Ostrava
BK Opava
28. 1. 2024
10:40
Basketpoint aréna Radim Kavka
Lubomír Kahánek
102
13
32
8
67
12
79
12
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek
27. 1. 2024
12:20
Basketpoint aréna Radim Kavka
Lubomír Kahánek
49
80
8
20
21
46
33
63
Review
Základní část 1. kolo 8
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
28. 1. 2024
12:20
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
53
80
12
17
33
37
45
62
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Opava
BK Snakes Ostrava
27. 1. 2024
14:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
21
93
8
23
11
41
11
71
Review
Základní část 1. kolo 9
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
28. 1. 2024
14:00
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Radim Kavka
77
39
22
15
46
19
59
32
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Příbor
BK NH Ostrava
27. 1. 2024
15:40
Basketpoint aréna Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
32
89
8
25
20
49
26
67
Review
Základní část 1. kolo 10
BK Opava
BK Příbor
28. 1. 2024
15:40
Basketpoint aréna Radim Kavka
Lubomír Kahánek
29
56
9
24
15
34
25
48
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Příbor
BK Opava
23. 3. 2024
08:00
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Radim Kavka
48
30
16
9
28
15
38
26
Review
Základní část 2. kolo 16
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek
24. 3. 2024
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Tomáš Kraina
Radim Kavka
47
54
13
14
27
21
33
42
Review
Základní část 2. kolo 12
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
23. 3. 2024
09:45
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Radim Kavka
53
35
15
12
33
16
41
27
Review
Základní část 2. kolo 17
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
24. 3. 2024
10:45
tělocvična Masarykova gymnázia Tomáš Kraina
Radim Kavka
38
75
11
25
20
43
30
61
Review
Základní část 2. kolo 13
BK Opava
BK Snakes Ostrava
23. 3. 2024
11:30
tělocvična Masarykova gymnázia Vojtěch Ščurek
Tomáš Nevřela
25
67
5
22
12
37
21
55
Review
Základní část 2. kolo 18
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
24. 3. 2024
12:30
tělocvična Masarykova gymnázia Tomáš Kraina
Radim Kavka
49
21
13
3
32
11
41
17
Review
Základní část 2. kolo 14
BK Příbor
BK NH Ostrava
23. 3. 2024
13:15
tělocvična Masarykova gymnázia Vojtěch Ščurek
Radim Kavka
16
76
2
22
4
38
8
51
Review
Základní část 2. kolo 19
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
24. 3. 2024
14:15
tělocvična Masarykova gymnázia Tomáš Kraina
Radim Kavka
48
60
13
18
19
39
35
49
Review
Základní část 2. kolo 15
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
23. 3. 2024
15:00
tělocvična Masarykova gymnázia Tomáš Nevřela
Radim Kavka
55
45
11
9
22
31
45
33
Review
Základní část 2. kolo 20
BK NH Ostrava
BK Opava
24. 3. 2024
16:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
David Tichý
65
19
11
8
33
9
44
15
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH %
Filip Postřimovský BK Opava 11 8 1.0 7.0 3.4 0.3/0.5 0.0*
Marek Valušek BK Opava 11 8 1.0 3.8 1.8 0.3/0.3 0.0*
Štěpán Košárek BK Opava 11 7 1.0 3.4 1.7 0.0/0.0 0.0*
Dominik Machanec BK Opava 11 6 1.0 3.0 1.2 0.7/0.8 0.0*
Martin Palička BK Opava 11 6 1.0 2.3 1.2 0.0/0.0 0.0*
Přemysl Vajda BK Opava 11 3 1.0 4.0 1.7 0.7/1.3 0.0*
Matyáš Musil BK Opava 11 4 1.0 2.5 1.0 0.5/0.8 0.0*
Kryštof Sokol BK Opava 11 4 1.0 2.0 0.8 0.5/0.8 0.0*
Mikuláš Branda BK Opava 10 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Kotačka BK Opava 10 1 1.0 3.0 1.0 1.0/1.0 0.0*
Viktor Laifert BK Opava 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0*
Matěj Matušek BK Opava 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0*
Eliáš Meca Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Vyvial Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vít Váňa Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Kuhejda Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Furmánek Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Veverka Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Eduard Kovařík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Petr Pěčonka NH Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Samuel Výtisk Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Xam Owen Buster Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Michal Kološ Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alexandr Holčák Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Šimončík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vít Klimánek Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Bruss Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Herbert Hodal NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobiáš Hőpp NH Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alexander Živkov Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Blaščík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Hugo Laifert BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Benjamin Backa Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Poloch NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Olka Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Gold Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jonáš Hanák Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Robin Miller Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kryštof Sigmund BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Richard Pracný Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Neumayer Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Jűstel BK Opava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Pohl Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Josef Pukovec Příbor 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tadeáš Csapai Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Vereš Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Radek Kliment Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Lakomý Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Veselka Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Podmol BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Gebek Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Harry Tůma Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Josef Šmejkal Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Sebastian Dorda Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Pšenčík Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Michalec BK Opava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kristián Gebek Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ladislav Šilhavý NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kryštof Dvorský BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jonas Lamprecht BK Opava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Oforbuike NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Boris Janíček NH Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Eduard Konvička Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Mareček Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Radomír Jalůvka Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Galia Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Křížek Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Jůza Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Mrákota BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Adamovský Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Bartek NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Martin Kovář Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alexandros Jakovidis NH Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Hynek Ovčačík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ruben Rojíček Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Nikolai Strebčuk NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Matějíčka Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Jedlička NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Dolníček Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Zdeněk Formánek Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Leonidas Pavlidis Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Simon Nitsche Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Jendrysek NH Ostrava 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adrian Malý NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Mikuláš Lehnert Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Vysocký Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Rozmarin Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Kulovaný Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Leonard Ožana NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Antonín Kresta Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobias Frőhlich Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Hráček Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tadeáš Staniowski Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Václav Marek Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Krkoška Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Juraj Netočný Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jiří Pavelka Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jonáš Palacký Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Petr Čagánek Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Hikl Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Jurečka Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Busek Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Dudek Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Josef Stodola Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Raiskub Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Kavečka Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Kaplan Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dennis Peter Grassegger Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Samuel Liška Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Vláčil Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Hahn Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobiáš Černota Snakes Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Hruška NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Petr Paseka NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Milan Proske Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Sami Pastrňák Snakes Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Čech NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Patrik Špírek NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Mužík Snakes Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Honěk Snakes Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobiáš Szadziewicz Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Boháč Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Nenutil Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Bruno Strmiska Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Křížek Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Marta Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jacob Hull Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Jurečka Příbor 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Antonín Cidlík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Hynek Motlíček Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Tůma BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Galia Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Christian Libiger Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tom Maier NH Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Martin Škrov Snakes Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jáchym Figalla NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Viktor Drastich NH Ostrava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Patrik Hrazdílek Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Štefela Snakes Ostrava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Brumovský Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH %
Snakes Ostrava 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Opava 8 10.5 1.9 /2.8 68.2
Příbor 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basketpoint FM 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
NH Ostrava 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Nevřela Tomáš 2 1 1 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Marek Ondřej 7 6 1 0 - - -
Kraina Tomáš 4 4 0 0 - - -
Kavka Radim 13 4 9 0 - - -
Kahánek Lubomír 8 0 8 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře