Basket Academy Louny, z.s.

Základní informace

Organizační pracovník


Martin Jakeš
603 144 802
mj15@seznam.cz

Hlavní trenér SpS

od: 5. 6. 2018
Mgr. Jakub Hnátek
724 593 655
hnatpicek@post.cz

Adresa

Basket Academy Louny, z.s.
Karla Stanislava Sokola
44001 Louny

Další

IČ: 01528190
DIČ: CZ01528190
Počet týmů: 13

kolo datum a čas domácí / hosté kategorie soutěž
6. kolo 3. 12. 2022
09:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
6. kolo 3. 12. 2022
11:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
13. kolo 3. 12. 2022
13:00
žáci U15 žákovská liga Preview
14. kolo 4. 12. 2022
09:00
žáci U15 žákovská liga Preview
10. kolo 4. 12. 2022
11:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
5. kolo 9. 12. 2022
20:00
ženy Oblastní soutěž žen Preview
12. kolo 9. 12. 2022
17:30
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
3. kolo 10. 12. 2022
09:00
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11, přípravná část Preview
3. kolo 10. 12. 2022
13:00
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11, přípravná část Preview
9. kolo 10. 12. 2022
12:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
11. kolo 10. 12. 2022
15:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
10. kolo 11. 12. 2022
11:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
2. kolo 11. 12. 2022
13:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 11. 12. 2022
10:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
8. kolo 16. 12. 2022
19:00
Muži muži - Oblastní přebor Preview
7. kolo 17. 12. 2022
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
7. kolo 17. 12. 2022
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
6. kolo 17. 12. 2022
09:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
6. kolo 17. 12. 2022
11:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
9. kolo 6. 1. 2023
20:00
Muži muži - Oblastní přebor Preview
7. kolo 7. 1. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
7. kolo 7. 1. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
11. kolo 7. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 8. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
10. kolo 13. 1. 2023
19:30
Muži muži - Oblastní přebor Preview
8. kolo 14. 1. 2023
11:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
8. kolo 14. 1. 2023
09:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
8. kolo 14. 1. 2023
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
4. kolo 20. 1. 2023
20:00
Muži muži - Oblastní přebor Preview
6. kolo 20. 1. 2023
20:00
ženy Oblastní soutěž žen Preview
8. kolo 21. 1. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
8. kolo 21. 1. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
13. kolo 21. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
15. kolo 21. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 22. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
11. kolo 27. 1. 2023
20:00
Muži muži - Oblastní přebor Preview
9. kolo 28. 1. 2023
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 3. 2. 2023
00:00
Muži muži - Oblastní přebor Preview
9. kolo 4. 2. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
9. kolo 4. 2. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
17. kolo 4. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
18. kolo 5. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
7. kolo 10. 2. 2023
19:30
ženy Oblastní soutěž žen Preview
13. kolo 17. 2. 2023
20:00
Muži muži - Oblastní přebor Preview
10. kolo 18. 2. 2023
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
10. kolo 18. 2. 2023
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B Preview
10. kolo 18. 2. 2023
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 24. 2. 2023
00:00
Muži muži - Oblastní přebor Preview
8. kolo 24. 2. 2023
20:00
ženy Oblastní soutěž žen Preview
10. kolo 25. 2. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
10. kolo 25. 2. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
19. kolo 25. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
20. kolo 26. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
11. kolo 11. 3. 2023
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
11. kolo 11. 3. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
11. kolo 11. 3. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
22. kolo 12. 3. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 25. 3. 2023
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
10. kolo 1. 4. 2023
00:00
ženy Oblastní soutěž žen Preview
23. kolo 1. 4. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
24. kolo 2. 4. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 15. 4. 2023
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 22. 4. 2023
10:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
13. kolo 22. 4. 2023
12:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
14. kolo 29. 4. 2023
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 6. 5. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
14. kolo 6. 5. 2023
00:00
mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview

Hala

Hala ZŠ Přemyslovců
Přemyslovců 2209,
440 01 Louny

Mapa


Hala

Tělocvična ZŠ
Masarykova 878,
25219 Rudná 878

Mapa


Hala

Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše
ul. 28. října 2173,
44001 Louny

Mapa