Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BK Kladno
BK Chomutov
27. 10. 2018
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Hana Šmídková
Kristina Štelbacká
94
48
25
16
41
25
62
41
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
27. 10. 2018
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Pavel Šenk
Daniel Vimmr
65
98
17
30
32
60
47
81
Review
Skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
Sokol Pražský
14. 11. 2018
16:30
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Lukáš Kalabza
49
97
17
20
23
41
35
71
Review
Skupina A 1. kolo 2
BŠ Tygři Praha
USK Praha
27. 10. 2018
17:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Vojtěch Šmíd
70
79
20
21
34
44
50
69
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
BK Lions Jindřichův Hradec
15. 9. 2018
11:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Lukáš Kalabza
57
67
10
10
26
30
43
46
Review
Skupina A 2. kolo 8
USK Praha
BK Chomutov
15. 9. 2018
15:00
SH Folimanka Ondřej Josefus
Ondřej Asztalos
62
51
14
10
34
26
50
41
Review
Skupina A 2. kolo 6
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
15. 9. 2018
17:00
Sokol pražský Jan Hejnic
Jindřich Nesper
106
54
24
15
53
30
80
37
Review
Skupina A 2. kolo 7
BŠ Tygři Praha
BK Kladno
15. 9. 2018
19:00
Sportovní hala Jeneč Karel Křenek
Pavel Koudela
154
43
35
22
82
27
118
38
Review
Skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
16. 9. 2018
10:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Lukáš Kalabza
65
93
9
30
19
55
38
78
Review
Skupina A 3. kolo 12
USK Praha
BK Kladno
16. 9. 2018
10:00
SH Folimanka Ondřej Josefus
Ondřej Asztalos
108
37
23
9
52
16
80
30
Review
Skupina A 3. kolo 10
Sokol Pražský
BK Lions Jindřichův Hradec
16. 9. 2018
10:30
Sokol pražský Jan Hejnic
Jindřich Nesper
105
56
30
14
50
35
86
44
Review
Skupina A 3. kolo 11
BŠ Tygři Praha
BK Chomutov
16. 9. 2018
13:00
Sportovní hala Jeneč Karel Křenek
Pavel Koudela
116
55
32
19
56
34
84
46
Review
Skupina A 4. kolo 14
Sokol Písek Sršni
BK Chomutov
25. 11. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Václav Novák
Michal Pivovarský
114
40
27
14
65
19
92
29
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Kladno
29. 9. 2018
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Ivo Melichárek
Marek Vaníček
96
43
20
12
49
17
68
24
Review
Skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
BŠ Tygři Praha
29. 9. 2018
16:00
SH BK Klatovy Martin Haniš
Lukáš Kalabza
55
92
11
30
30
54
44
71
Review
Skupina A 4. kolo 16
Sokol Pražský
USK Praha
29. 9. 2018
17:30
Sokol pražský Petr Baudyš
Michal Šafařík
87
68
16
22
48
35
64
50
Review
Skupina A 5. kolo 18
Sokol Písek Sršni
BK Kladno
7. 10. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Josef Opava
Augustin Koch
95
47
28
7
47
18
69
32
Review
Skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
USK Praha
30. 9. 2018
10:00
SH BK Klatovy Martin Haniš
Lukáš Kalabza
71
62
13
21
39
29
56
43
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Chomutov
30. 9. 2018
12:00
Městská SH J.Hradec II-malá Ivo Melichárek
Marek Vaníček
88
54
25
17
51
25
69
42
Review
Skupina A 5. kolo 20
Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
30. 9. 2018
14:30
Sokol pražský Petr Baudyš
Lucie Peterková
109
58
29
13
54
30
84
42
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Kladno
BK Klatovy
13. 10. 2018
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
56
86
17
30
27
46
44
69
Review
Skupina A 6. kolo 21
BŠ Tygři Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 10. 2018
14:00
Sportovní hala Jeneč Kristina Štelbacká
Daniel Broško
73
61
23
13
41
26
52
47
Review
Skupina A 6. kolo 22
USK Praha
Sokol Písek Sršni
13. 10. 2018
14:30
SH Folimanka Lukáš Hartig
Martin Svoboda
69
60
12
18
29
31
42
48
Review
Skupina A 6. kolo 24
BK Chomutov
Sokol Pražský
13. 10. 2018
18:00
Městská sportovní hala Jindřich Nesper
Lucie Ftáčková
21
161
3
37
5
87
13
119
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Kladno
Sokol Pražský
14. 10. 2018
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Ondřej Svejkovský
Daniel Čížek
53
104
8
26
22
54
35
76
Review
Skupina A 7. kolo 28
BK Chomutov
BK Klatovy
14. 10. 2018
09:00
Městská sportovní hala Jindřich Nesper
Lucie Ftáčková
50
114
10
27
16
55
42
73
Review
Skupina A 7. kolo 25
BŠ Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
14. 10. 2018
09:30
Sportovní hala Jeneč Kristina Štelbacká
Daniel Broško
77
93
21
17
37
41
64
69
Review
Skupina A 7. kolo 26
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
8. 12. 2018
14:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Barbora Toboláková
98
36
31
9
48
17
74
24
Review
Skupina A 8. kolo 31
BK Chomutov
BK Kladno
28. 10. 2018
09:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Lejčko
71
69
12
12
28
28
47
46
Review
Skupina A 8. kolo 30
USK Praha
BŠ Tygři Praha
28. 10. 2018
11:00
SH Folimanka Roman Kejklíček
Jonáš Kavan
71
51
19
12
30
25
55
41
Review
Skupina A 8. kolo 32
Sokol Písek Sršni
BK Lions Jindřichův Hradec
28. 10. 2018
12:00
Sportovní hala Sokol Jan Musil
Miloslav Jon
83
55
20
14
44
20
65
42
Review
Skupina A 8. kolo 29
Sokol Pražský
BK Klatovy
13. 11. 2018
17:00
Sokol pražský Jan Musil
Hana Šmídková
137
53
32
13
70
26
99
41
Review
Skupina A 9. kolo 36
BK Kladno
USK Praha
10. 11. 2018
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Theodor
Jindřich Zámostný
41
92
12
26
25
52
29
68
Review
Skupina A 9. kolo 33
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
10. 11. 2018
14:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Jan Renc
114
62
29
12
67
26
97
41
Review
Skupina A 9. kolo 34
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
10. 11. 2018
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Ondřej Koc
Václav Novák
39
85
13
22
22
40
31
59
Review
Skupina A 9. kolo 35
BK Chomutov
BŠ Tygři Praha
10. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Michael Mycak
63
70
14
15
30
32
49
52
Review
Skupina A 10. kolo 39
BK Kladno
BŠ Tygři Praha
11. 11. 2018
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Theodor
Jindřich Zámostný
50
117
9
40
22
71
34
92
Review
Skupina A 10. kolo 38
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
11. 11. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Jan Renc
66
58
17
16
30
29
47
44
Review
Skupina A 10. kolo 40
BK Chomutov
USK Praha
11. 11. 2018
11:00
Městská sportovní hala Michael Mycak
Ondřej Josefus
62
58
15
15
35
35
50
44
Review
Skupina A 10. kolo 37
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Klatovy
11. 11. 2018
12:00
Městská SH J.Hradec II-malá Ondřej Koc
Václav Novák
92
58
18
12
44
25
65
40
Review
Skupina A 11. kolo 41
BK Chomutov
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 11. 2018
12:00
tělocvična SPŠ Jan Kout
Ondřej Josefus
43
70
8
25
23
36
37
57
Review
Skupina A 11. kolo 42
BK Kladno
Sokol Písek Sršni
24. 11. 2018
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Ondřej Svejkovský
Daniel Vimmr
48
102
9
31
23
57
35
83
Review
Skupina A 11. kolo 44
BŠ Tygři Praha
Sokol Pražský
24. 11. 2018
13:00
Sportovní hala Jeneč Hana Šmídková
Daniel Čížek
68
90
11
27
33
52
50
77
Review
Skupina A 11. kolo 43
USK Praha
BK Klatovy
24. 11. 2018
15:30
SH Folimanka Ladislav Neuman
Lukáš Hartig
81
60
28
16
51
31
62
44
Review
Skupina A 12. kolo 48
USK Praha
Sokol Pražský
25. 11. 2018
10:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Lukáš Hartig
75
86
26
21
42
44
67
54
Review
Skupina A 12. kolo 47
BŠ Tygři Praha
BK Klatovy
25. 11. 2018
12:15
Sportovní hala Jeneč Hana Šmídková
Daniel Čížek
136
73
43
10
66
32
107
53
Review
Skupina A 12. kolo 45
BK Kladno
BK Lions Jindřichův Hradec
25. 11. 2018
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Ondřej Svejkovský
Daniel Vimmr
51
75
13
21
22
39
31
54
Review
Skupina A 12. kolo 46
BK Chomutov
Sokol Písek Sršni
21. 9. 2018
20:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Ondřej Asztalos
44
87
16
21
22
48
32
72
Review
Skupina A 13. kolo 51
Sokol Pražský
BK Kladno
8. 12. 2018
09:00
Sokol pražský Lukáš Balog
Hana Šmídková
130
44
32
0
61
16
89
38
Review
Skupina A 13. kolo 50
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
14. 10. 2018
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Roman Kejklíček
Vratislav Novák
42
78
18
16
28
41
30
65
Review
Skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
BK Chomutov
8. 12. 2018
13:00
SH BK Klatovy Vratislav Novák
Ondřej Koc
66
55
14
20
32
26
49
39
Review
Skupina A 13. kolo 49
Sokol Písek Sršni
BŠ Tygři Praha
8. 12. 2018
15:00
Sportovní hala Sokol Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
87
60
27
20
60
34
77
48
Review
Skupina A 14. kolo 54
Sokol Písek Sršni
USK Praha
9. 12. 2018
09:00
Sportovní hala Sokol Michal Pivovarský
Václav Novák
86
52
27
12
46
29
65
38
Review
Skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
BK Kladno
9. 12. 2018
10:00
SH BK Klatovy Jiří Kubíček
Lukáš Kalabza
89
72
20
14
43
35
68
58
Review
Skupina A 14. kolo 56
Sokol Pražský
BK Chomutov
9. 12. 2018
12:40
Sokol pražský Jakub Petrák
Tomáš Mašek
120
48
26
14
64
22
91
33
Review
Skupina A 14. kolo 53
BK Lions Jindřichův Hradec
BŠ Tygři Praha
7. 12. 2018
17:00
Městská SH J.Hradec II-malá Vratislav Novák
Michal Pivovarský
73
77
16
21
37
46
51
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Erik Havel PŘÍ 17 47 1.0 11.1 2.5 1.6 1.4/2.1 67.0 2.4
22 Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 17 27 1.0 18.6 6.0 1.0 3.6/6.5 54.5 1.7
Josef Svoboda Sokol Písek 16 17 1.0 29.2 10.6 1.7 2.8/4.3 65.8 1.7
Štěpán Vlček Synthesia Pardubice 17 39 1.0 12.0 5.3 0.1 1.0/3.0 32.8 1.4
Matěj Rychtecký SAM Brno 17 36 1.0 12.1 3.9 0.7 2.3/4.4 52.5 2.5
10 Robert Lízálek Jižní Supi 16 26 1.0 16.2 6.2 0.6 2.0/6.0 33.5 2.9
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 28 1.0 14.1 5.0 0.6 2.3/4.5 50.4 0.9
Jakub Semrád BA Sparta 17 28 1.0 13.3 5.0 0.0 3.3/5.9 55.2 1.8
Ondřej Cogan BA Nymburk 16 30 1.0 12.3 4.8 0.1 2.3/4.8 49.0 1.9
Tomáš Hlaváček R&J EBC Mělník 16 23 1.0 15.1 6.7 0.4 0.7/1.3 0.0* 2.7
Ondřej Chvála BK Lions J. Hradec 17 34 1.0 9.3 2.8 0.7 1.5/2.6 59.1 2.0
Alex Everett BA Tygři Louny 16 20 1.0 12.9 5.8 0.0 1.3/7.6 17.1 1.9
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 17 35 1.0 6.8 2.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.2
16 Vojtěch Pustějovský BK Příbor 15 21 1.0 11.2 4.0 0.4 2.1/4.7 44.4 1.4
Tomáš Ulrych BVK Holice 17 20 1.0 11.8 3.4 1.1 1.8/3.0 59.3 1.9
Adam Lukeš Sokol Šlapanice 17 13 1.0 16.8 4.7 1.2 3.9/5.7 68.9 2.8
Martin Šindelář BVK Holice 17 52 1.0 4.1 1.3 0.4 0.5/0.7 0.0* 1.5
Samuel Podlaha Sokol Písek 17 28 1.0 7.6 3.2 0.2 0.5/1.5 0.0* 2.9
Patrik Holub Královští Sokoli 16 21 1.0 9.9 3.5 0.3 1.9/3.9 48.8 2.1
Oliver Žižka Válečníci Děčín 16 22 1.0 9.2 3.4 0.4 1.3/4.4 30.2 2.5
Ondřej Plášil USK Praha 17 15 1.0 13.1 4.1 0.9 / 0.4 2.2/3.7 58.9 2.1
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 16 28 1.0 6.6 1.0 1.5 0.1/0.1 0.0* 0.7
David Látal USK Praha 16 15 1.0 12.1 3.3 1.2 2.0/3.5 56.6 2.4
Vít Straška BK Chomutov 16 27 1.0 6.6 1.6 0.8 0.9/1.7 0.0* 0.9
Marek Půlpán Synthesia Pardubice 17 23 2.5 7.5 2.5 0.2 / 0.1 1.9/3.2 59.5 1.6
Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17 35 1.0 4.9 1.8 0.2 0.5/1.4 0.0* 1.7
Lukáš Rotrekl SAM BŠM Brno 16 11 1.0 13.2 5.3 0.6 0.7/1.3 0.0* 2.3
10 Lukáš Olbort Tygři JBC Brno 17 12 1.0 10.8 2.0 1.7 1.8/2.7 65.6 1.4
Matěj Trnka BC Vysočina 17 27 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.1 32.8 2.2
Arsenij Bobryshev ADFORS Basket Litomyšl 17 16 1.0 7.8 2.5 0.6 0.9/1.8 0.0* 2.2
Jan Chvosta SKB Strakonice 17 13 1.0 9.2 2.0 1.4 1.1/1.5 0.0* 2.5
Lukáš Kejmar BA Nymburk 17 22 1.0 5.4 1.7 0.6 0.3/0.6 0.0* 1.4
Šimon Jelínek SAM Brno B 17 12 1.0 9.6 4.4 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.7
Šimon Marek Sokol Písek Sršni B 17 11 1.0 9.6 4.0 0.1 1.4/2.8 48.4 1.8
Michal Ropek Sokol Vysoké Mýto 17 20 1.0 5.2 1.3 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.2
Filip Korch Sokol Pražský 16 12 1.0 8.1 2.9 0.1 2.0/2.8 70.6 2.2
24 Lukáš Michna NH Ostrava A 16 14 1.0 6.6 2.6 0.1 1.3/3.6 35.3 1.9
25 Filip Novák Synthesia Pardubice 16 26 1.0 3.3 1.4 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.0
Martin Ouda BK Klatovy 17 24 1.0 3.2 1.2 0.1 0.6/1.3 0.0* 0.9
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n.L. 17 26 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Robin Klapetek BK Opava 17 14 1.0 5.0 2.1 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.8
Šimon Sůva Lokomotiva Plzeň 17 8 1.0 7.9 2.6 0.4 1.5/2.9 52.2 1.8
Tomáš Palas Kondoři Liberec 17 7 26.9 8.6 2.4 0.9 / 5.3 1.1/1.7 0.0* 3.3
Jan Hendrych BŠ Tygři Praha 17 13 1.0 4.5 1.3 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.9
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 16 20 1.0 2.8 1.1 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.7
Martin Vyhnálek Kondoři Liberec 16 13 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.5 31.3 2.6
Matouš Čížek BK Kladno 16 19 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.6
Jan Grmolenský BC Kolín 17 19 1.0 1.8 0.7 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.2
Kryštof Kopecký USK Praha B 17 12 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.5
Martin Studnický BA Nymburk 17 3 21.3 7.3 2.3 0.7 / 2.3 0.7/0.7 0.0* 2.3
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 10 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.6
Vojtěch Kubečka BK Snakes Ostrava 16 2 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Anthony Dennis Adamec BŠ Tygři Praha 17 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Štěpán Hon Sokol N. Paka 17 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jan Leibner Snakes Ostrava 17 4 7.8 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ondřej Veselý Sokol Písek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hauzer Sokol Pražský 17 2 4.0 0.0 0.0 0.0 / 1.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Jan Blažek BKDěč 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Němec Tygři JBC Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Marek Picka BK Pelhřimov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Erik Havel PŘÍ 17 50 16 8 10 10
22 Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 17 27 12 3 9 4
Josef Svoboda Sokol Písek 16 48 16 5 14 5
Štěpán Vlček Synthesia Pardubice 17 48 24 2 8 8
Matěj Rychtecký SAM Brno 17 46 16 8 14 10
10 Robert Lízálek Jižní Supi 16 11 5 2 2 5
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 24 9 2 5 3
Jakub Semrád BA Sparta 17 25 12 0 10 5
Ondřej Cogan BA Nymburk 16 11 4 1 2 4
Tomáš Hlaváček R&J EBC Mělník 16
Ondřej Chvála BK Lions J. Hradec 17 36 14 4 12 10
Alex Everett BA Tygři Louny 16
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 17 19 8 2 4 5
16 Vojtěch Pustějovský BK Příbor 15 0 0 0 0 0
Tomáš Ulrych BVK Holice 17 12 5 2 4 5
Adam Lukeš Sokol Šlapanice 17 34 10 4 10 5
Martin Šindelář BVK Holice 17 30 8 6 6 6
Samuel Podlaha Sokol Písek 17 26 9 2 2 5
Patrik Holub Královští Sokoli 16 4 2 0 2 1
Oliver Žižka Válečníci Děčín 16 12 4 2 4 3
Ondřej Plášil USK Praha 17 46 14 6 22 10
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 16 16 3 5 1 4
David Látal USK Praha 16 20 6 5 6 5
Vít Straška BK Chomutov 16 18 5 3 6 4
Marek Půlpán Synthesia Pardubice 17 76 22 8 14 10
Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17 12 5 2 4 5
Lukáš Rotrekl SAM BŠM Brno 16 4 2 0 0 0
10 Lukáš Olbort Tygři JBC Brno 17 39 10 8 9 5
Matěj Trnka BC Vysočina 17 20 9 0 3 5
Arsenij Bobryshev ADFORS Basket Litomyšl 17 20 5 2 7 5
Jan Chvosta SKB Strakonice 17 16 6 3 4 5
Lukáš Kejmar BA Nymburk 17 12 4 2 2 4
Šimon Jelínek SAM Brno B 17 28 13 1 5 4
Šimon Marek Sokol Písek Sršni B 17 11 4 1 2 5
Michal Ropek Sokol Vysoké Mýto 17 10 4 1 2 3
Filip Korch Sokol Pražský 16
24 Lukáš Michna NH Ostrava A 16 11 4 1 3 5
25 Filip Novák Synthesia Pardubice 16
Martin Ouda BK Klatovy 17 8 3 1 4 3
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n.L. 17 20 10 1 2 4
Robin Klapetek BK Opava 17 12 6 1 1 2
Šimon Sůva Lokomotiva Plzeň 17 16 5 2 3 4
Tomáš Palas Kondoři Liberec 17 37 15 6 7 5
Jan Hendrych BŠ Tygři Praha 17 18 5 2 2 3
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 16 11 4 1 3 4
Martin Vyhnálek Kondoři Liberec 16
Matouš Čížek BK Kladno 16 8 4 1 2 4
Jan Grmolenský BC Kolín 17 5 2 1 1 2
Kryštof Kopecký USK Praha B 17 9 4 0 2 4
Martin Studnický BA Nymburk 17 27 11 3 6 5
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 7 2 1 0 5
Vojtěch Kubečka BK Snakes Ostrava 16 17 3 4 4 4
Anthony Dennis Adamec BŠ Tygři Praha 17 22 8 3 3 5
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16 2 1 0 1 2
Štěpán Hon Sokol N. Paka 17 5 2 1 0 2
Jan Leibner Snakes Ostrava 17 25 8 4 6 5
Ondřej Hauzer Sokol Pražský 17 28 10 5 11 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Klatovy 28 30.4 2.7 9.4 /17.7 53.2 15.8
Sokol Pražský 35 35.0 3.9 10.8 /19.9 54.5 15.9
BŠ Tygři Praha 30 28.9 3.5 11.1 /20.0 55.5 19.4
USK Praha 30 21.6 3.6 9.1 /18.2 49.9 19.5
BK Kladno 28 20.3 2.4 9.4 /20.3 46.1 17.9
BK Chomutov 28 19.0 1.8 8.9 /19.2 46.5 19.4
BK Lions J. Hradec 28 27.3 2.7 10.9 /19.9 54.9 17.6
Sokol Písek 35 26.7 5.2 9.5 /16.4 57.7 17.2
BA Nymburk 35 25.5 4.0 8.2 /14.6 56.0 13.8
Kondoři Liberec 35 29.3 5.1 12.5 /21.6 57.9 18.6
BA Sparta 28 26.6 3.5 9.6 /17.0 56.3 13.6
TJ Sokol Kbely 28 22.0 1.3 7.0 /16.1 43.3 15.5
Synthesia Pardubice 30 24.5 2.6 8.6 /19.0 45.2 15.5
BVK Holice 30 20.5 4.4 8.8 /16.8 52.6 11.9
SLUNETA Ústí n.L. 28 21.3 3.9 9.3 /17.3 53.8 19.4
Válečníci Děčín 13 32.1 3.5 11.2 /25.0 44.8 16.7
SAM Brno 35 28.4 2.7 10.2 /20.2 50.5 17.1
Sokol Šlapanice 28 21.8 2.2 8.5 /16.8 50.4 19.1
BCM Orli Prostějov 28 25.1 2.6 9.4 /17.0 55.2 16.3
Slavia Kroměříž 28 23.9 4.1 11.3 /20.4 55.2 16.1
Tygři JBC Brno 19 32.4 5.5 12.5 /19.6 64.0 16.5
BC Vysočina 28 26.7 2.6 12.0 /21.1 56.7 16.0
BK Příbor 35 21.0 4.3 11.8 /20.4 57.9 19.2
Snakes Ostrava 35 26.6 4.0 9.6 /18.1 53.2 22.6
Lokomotiva Plzeň 14 22.6 2.6 10.2 /21.9 46.6 16.6
Slavoj Litoměřice 14 20.9 2.1 6.0 /13.5 44.4 12.4
Jiskra Kyjov 14 16.9 3.5 11.7 /22.6 51.9 17.5
BK Opava 14 22.6 2.9 8.0 /19.9 40.3 18.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Zámostný Jindřich 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Zachar Dominik 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Výborný Dominik 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Vošahlík Marek 6 6 0 0 1.3 1.0 1.1
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vimmr Daniel 6 0 6 0 1.1 1.1 1.1
Vildová Linda 6 0 6 0 1.4 1.5 1.5
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.3 1.8 1.5
Veis Martin 5 1 4 0 1.4 1.2 1.3
Večeřa Pavel 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Vávrová Veronika 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 10 5 5 0 1.3 1.5 1.4
Válek Jakub 10 9 1 0 1.3 1.0 1.2
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Trmač Vladislav 6 2 4 0 1.9 1.3 1.6
Treml Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 5 4 1 0 1.1 1.4 1.3
Tichov Michael 12 7 5 0 1.5 1.5 1.5
Theodor Pavel 11 8 3 0 1.5 1.1 1.3
Tesař Michal 8 3 5 0 1.1 1.3 1.2
Tax Tomáš 5 3 2 0 1.2 1.2 1.2
Šuláková Pavlína 10 4 6 0 1.2 1.7 1.4
Štelbacká Kristina 4 2 2 0 1.5 1.3 1.4
Štancl Dominik 3 2 1 0 1.3 1.2 1.3
Šmídková Hana 7 4 3 0 1.0 1.1 1.0
Šmíd Vojtěch 4 1 3 0 1.6 1.3 1.4
Šmíd Pavel 6 6 0 0 1.0 1.3 1.2
Šlaj Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 8 2 6 0 1.1 1.1 1.1
Šafařík Michal 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Sýkora Václav 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Svoboda Martin 7 5 2 0 1.4 1.2 1.3
Svejkovský Ondřej 19 10 9 0 1.1 1.2 1.2
Slavík Josef 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Slanina Vladimír 6 2 4 0 1.2 1.4 1.3
Siegfried Jiří 9 4 5 0 1.1 1.2 1.2
Rusz Ondřej 5 2 3 0 1.1 1.2 1.2
Rom Daniel 5 0 5 0 1.5 1.1 1.3
Renc Jan 6 3 3 0 1.0 1.4 1.2
Račanský Martin 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Procházka Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Prchalová Simona 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Pivovarský Michal 14 8 6 0 1.1 1.3 1.2
Petrák Robin 8 4 4 0 1.1 1.2 1.2
Petrák Jakub 5 4 1 0 1.2 1.7 1.5
Peterková Lucie 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 5 4 1 0 1.4 1.0 1.2
Pazourek Jaroslav 14 3 11 0 1.1 1.3 1.2
Opletal Petr 5 2 3 0 1.2 1.1 1.2
Opava Josef 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Novák Vratislav 8 7 1 0 1.3 1.1 1.2
Novák Petr 4 3 1 0 1.8 1.3 1.5
Novák Václav 11 2 9 0 1.2 1.1 1.2
Nevřela Tomáš 13 2 11 0 1.2 1.6 1.4
Neuman Ladislav 10 10 0 0 1.1 1.3 1.2
Nesper Jindřich 14 6 8 0 1.0 1.5 1.2
Nehoda Pavel 12 10 2 0 1.2 1.3 1.2
Mynarčík Petr 16 9 7 0 1.2 1.2 1.2
Mycak Michael 11 6 5 0 1.3 1.6 1.5
Musil Jan 8 4 4 0 1.1 1.3 1.2
Mrázek Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Melichárek Ivo 5 4 1 0 1.1 1.0 1.1
Matějek Ivor 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 8 5 3 0 1.3 1.1 1.2
Mareš Roman 6 0 6 0 2.2 1.8 2.0
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 14 7 7 0 1.2 1.3 1.3
Kuncl Michal 5 3 2 0 1.0 1.6 1.3
Kult Michal 2 2 0 0 2.5 1.3 1.9
Kučírek Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kubíček Jiří 4 2 2 0 2.5 1.3 1.9
Kubeš Michal 12 1 11 0 1.1 1.3 1.2
Křičková Lenka 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Křenek Karel 7 6 1 0 1.2 1.5 1.4
Kremser Jakub 3 2 1 0 1.0 1.7 1.3
Krejsa Vojtěch 2 0 2 0 2.0 2.0 2.0
Krčmář Dominik 16 8 8 0 1.3 1.3 1.3
Kovář Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 4 2 2 0 1.3 1.6 1.4
Koudela Pavel 7 2 5 0 1.4 1.0 1.2
Kouba Dalibor 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 3 0 3 0 1.2 1.7 1.4
Kotala Dominik 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kopecká Barbora 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Konvička Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Komprs Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koch Augustin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočí Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Koc Ondřej 8 5 3 0 1.3 1.3 1.3
Kejklíček Roman 9 9 0 0 1.1 1.4 1.2
Kavan Jonáš 11 3 8 0 1.2 1.3 1.3
Karabínová Natálie 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 7 6 1 0 1.3 1.1 1.2
Kalabza Lukáš 15 0 15 0 1.0 1.2 1.1
Josefus Ondřej 11 2 9 0 1.1 1.5 1.3
Jon Miloslav 7 0 7 0 1.5 1.4 1.5
Ježek Václav 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 6 5 1 0 1.2 1.5 1.3
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Horsáková Natálie 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Holubek Tomáš 3 3 0 0 1.0 2.2 1.6
Holaň Dominik 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Hendrych Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Hejnic Jan 16 11 5 0 1.4 1.3 1.3
Hecl Jan 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Havlíček Petr 8 5 3 0 1.7 1.2 1.4
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 9 6 3 0 1.7 1.3 1.5
Haniš Martin 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Halíková Barbora 3 0 3 0 2.5 1.2 1.8
Giecek Adam 4 4 0 0 1.3 1.3 1.3
Ftáčková Lucie 7 0 7 0 1.0 1.4 1.2
Frátrik Josef 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Eisner Petr 7 6 1 0 1.0 1.2 1.1
Ďurana Antonín 1 0 1 0 3.5 2.5 3.0
Dostal Vojtěch 11 5 6 0 1.4 1.1 1.3
Dombrovský Filip 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Dolejš Václav 9 5 4 0 1.3 1.4 1.4
Čížek Daniel 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Csöllei Pavel 6 3 3 0 1.1 1.1 1.1
Broško Daniel 4 2 2 0 2.0 1.8 1.9
Bráblík Jan 15 4 11 0 1.1 1.2 1.2
Bohata Pavel 5 5 0 0 1.1 1.2 1.2
Blahout Petr 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Bešina Marek 16 2 14 0 1.4 1.4 1.4
Bešina Štefan 2 0 2 0 1.3 1.5 1.4
Baudyš Petr 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Barták Matěj 7 5 2 0 1.2 1.2 1.2
Barták Dominik 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Balog Lukáš 9 7 2 0 1.4 1.2 1.3
Bakajsa Michal 7 1 6 0 1.3 1.1 1.2
Asztalos Ondřej 10 0 10 0 1.4 1.7 1.5
Anton Karel 6 6 0 0 1.0 1.2 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře