Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BA Sparta
28. 10. 2016
09:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Turek
32
83
8
27
18
38
24
63
Review
Skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
28. 10. 2016
17:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Jiří Jodl
75
46
22
15
35
33
50
40
Review
Skupina A 1. kolo 3
BSK Modřany - Jižní supi
Sokol Pražský
19. 10. 2016
17:00
TJ Sokol Petrovice Vladimír Slanina
Daniel Holeš
41
94
10
20
21
37
32
69
Review
Skupina A 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´ Roudnice n.L.
25. 10. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Daniel Rom
86
43
24
6
40
16
63
30
Review
Skupina A 2. kolo 6
BA Sparta
BA 2006´ Roudnice n.L.
24. 9. 2016
10:00
Hala Kuncova Jiří Smetana
Miloslav Jon
68
52
17
16
31
30
50
44
Review
Skupina A 2. kolo 7
BK Klatovy
BSK Modřany - Jižní supi
24. 9. 2016
14:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
115
37
39
10
75
19
104
26
Review
Skupina A 2. kolo 5
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
Slavoj BK Litoměřice
24. 9. 2016
15:00
Víceúčelová sportovní hala Tereza Vágnerová
Tomáš Rosenberger
52
98
11
32
18
47
34
68
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
24. 9. 2016
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Jiří Jodl
Jiří Kubíček
60
84
10
25
28
42
45
63
Review
Skupina A 3. kolo 10
BA Sparta
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2016
09:00
Hala Kuncova Miloslav Jon
Jiří Smetana
59
61
24
16
29
34
44
52
Review
Skupina A 3. kolo 9
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
25. 9. 2016
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Kocián
Martin Buršík
58
84
9
20
31
39
40
65
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
BSK Modřany - Jižní supi
25. 9. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Jiří Kubíček
Jiří Jodl
97
48
21
11
43
22
56
37
Review
Skupina A 3. kolo 11
BK Klatovy
Sokol Pražský
25. 9. 2016
12:00
SH BK Klatovy Vratislav Novák
Petr Havlíček
64
80
18
24
43
41
51
61
Review
Skupina A 4. kolo 16
BA Sparta
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2016
09:00
Hala Kuncova Jan Hejnic
Dominik Výborný
51
49
12
13
29
24
39
34
Review
Skupina A 4. kolo 14
BA 2006´ Roudnice n.L.
Sokol Pražský
8. 10. 2016
13:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jan Málek
Jan Mareš
42
111
8
25
20
58
33
82
Review
Skupina A 4. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
BSK Modřany - Jižní supi
8. 10. 2016
15:00
Hala 6. ZŠ Daniel Rom
Jan Hendrych
86
48
21
12
48
23
63
42
Review
Skupina A 4. kolo 15
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BK Klatovy
8. 10. 2016
15:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Turek
Radek Šťavík
52
100
18
34
22
59
35
80
Review
Skupina A 5. kolo 18
BA 2006´ Roudnice n.L.
BSK Modřany - Jižní supi
9. 10. 2016
09:00
Tělocvična SOŠ a SOU Michal Horník
Viktor Timko
87
57
17
14
41
19
61
33
Review
Skupina A 5. kolo 20
BA Sparta
BK Klatovy
9. 10. 2016
09:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Jan Hejnic
70
54
19
13
39
26
54
44
Review
Skupina A 5. kolo 19
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2016
10:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Turek
Radek Šťavík
41
104
13
16
32
38
39
68
Review
Skupina A 5. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
9. 10. 2016
12:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Daniel Rom
55
96
7
18
32
35
46
61
Review
Skupina A 6. kolo 21
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
22. 10. 2016
13:00
SH BK Klatovy Tomáš Tax
Jiří Jodl
75
63
25
8
41
32
63
47
Review
Skupina A 6. kolo 23
BSK Modřany - Jižní supi
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
22. 10. 2016
14:00
TJ Sokol Petrovice Vojtěch Tesárek
Radomír Kohout
104
68
17
17
44
35
66
51
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
BA 2006´ Roudnice n.L.
22. 10. 2016
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Lucie Peterková
Jan Musil
101
36
21
14
50
25
74
34
Review
Skupina A 6. kolo 24
Sokol Pražský
BA Sparta
22. 10. 2016
16:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michaela Scholzová
78
32
17
13
37
21
58
26
Review
Skupina A 7. kolo 25
BK Klatovy
BA 2006´ Roudnice n.L.
23. 10. 2016
08:00
SH BK Klatovy Tomáš Tax
Jiří Jodl
81
47
18
18
34
27
53
31
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Martin Krůta
71
54
22
18
44
30
65
44
Review
Skupina A 7. kolo 27
BSK Modřany - Jižní supi
BA Sparta
23. 10. 2016
10:00
TJ Sokol Petrovice Miroslav Kysilka
Ondřej Svejkovský
38
74
12
12
16
31
25
48
Review
Skupina A 7. kolo 28
Sokol Pražský
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
23. 10. 2016
11:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michaela Scholzová
135
49
28
12
63
24
102
33
Review
Skupina A 8. kolo 29
BA Sparta
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
17. 11. 2016
09:00
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Jan Hejnic
71
47
24
17
42
29
59
37
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
17. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala č.2 Tomáš Tax
Radomír Kohout
70
66
24
24
30
40
45
50
61
61
Review
Skupina A 8. kolo 32
BA 2006´ Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
17. 11. 2016
11:00
Tělocvična SOŠ a SOU Dalibor Kouba
Daniel Rom
51
74
10
18
21
39
40
55
Review
Skupina A 8. kolo 31
Sokol Pražský
BSK Modřany - Jižní supi
7. 11. 2016
17:00
Sokol pražský Roman Kejklíček
Martin Buršík
92
44
29
17
51
25
66
31
Review
Skupina A 9. kolo 33
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
5. 11. 2016
09:00
Tělocvična SOŠ a SOU Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
66
56
17
14
28
30
39
42
Review
Skupina A 9. kolo 34
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta
5. 11. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Richard Menšík
Tomáš Mašek
75
47
Review
Skupina A 9. kolo 36
BSK Modřany - Jižní supi
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2016
14:00
TJ Sokol Petrovice Jan Musil
Zuzana Kotrbatá
43
84
8
25
20
38
34
58
Review
Skupina A 9. kolo 35
Sokol Pražský
BK Klatovy
5. 11. 2016
15:00
Sokol pražský Michal Horník
Viola Fialová
90
62
17
8
42
23
77
41
Review
Skupina A 10. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
6. 11. 2016
09:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Daniel Rom
103
57
20
18
50
39
81
50
Review
Skupina A 10. kolo 39
BSK Modřany - Jižní supi
BK Klatovy
6. 11. 2016
10:00
TJ Sokol Petrovice Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
51
71
10
19
25
37
34
59
Review
Skupina A 10. kolo 40
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2016
10:00
Sokol pražský Martin Svoboda
Pavel Theodor
70
52
20
15
37
28
50
47
Review
Skupina A 10. kolo 38
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Sparta
6. 11. 2016
11:00
Tělocvična SOŠ a SOU Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
68
60
23
10
35
25
47
40
Review
Skupina A 11. kolo 44
BK Klatovy
BA Sparta
19. 11. 2016
14:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jiří Jodl
81
38
17
16
41
21
64
27
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
19. 11. 2016
15:00
Městská sportovní hala č.2 Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
100
37
28
8
54
18
77
27
Review
Skupina A 11. kolo 41
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
19. 11. 2016
15:30
Sokol pražský Beáta Hromuľáková
Daniel Vimmr
87
38
22
15
49
24
67
31
Review
Skupina A 11. kolo 42
BSK Modřany - Jižní supi
BA 2006´ Roudnice n.L.
19. 11. 2016
18:00
TJ Sokol Petrovice Radek Treml
Ondřej Svejkovský
73
65
12
16
41
24
55
45
Review
Skupina A 12. kolo 45
BSK Modřany - Jižní supi
Slavoj BK Litoměřice
20. 11. 2016
10:00
TJ Sokol Petrovice Radek Treml
Ondřej Svejkovský
54
78
12
15
24
44
37
62
Review
Skupina A 12. kolo 47
BK Klatovy
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
20. 11. 2016
10:00
SH BK Klatovy Martin Bílek
Pavel Podhůrský
120
60
35
16
66
30
90
52
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta
20. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala č.2 Jan Karásek
Martin Haniš
68
60
20
11
39
33
58
44
Review
Skupina A 12. kolo 46
Sokol Pražský
BA 2006´ Roudnice n.L.
20. 11. 2016
10:30
Sokol pražský Daniel Vimmr
Miroslav Kysilka
86
48
22
9
39
27
57
39
Review
Skupina A 13. kolo 51
BA Sparta
BSK Modřany - Jižní supi
3. 12. 2016
10:00
Hala Kuncova Ondřej Svejkovský
Daniel Vimmr
73
38
17
4
36
16
57
28
Review
Skupina A 13. kolo 50
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
3. 12. 2016
12:30
Kalich aréna Martin Kučírek
Daniel Sejrek
56
62
13
12
24
29
38
52
Review
Skupina A 13. kolo 52
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
Sokol Pražský
3. 12. 2016
14:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Josef Matějček
32
110
11
20
22
46
26
78
Review
Skupina A 13. kolo 49
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Klatovy
3. 12. 2016
15:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
42
101
9
26
22
46
35
77
Review
Skupina A 14. kolo 56
BA Sparta
Sokol Pražský
4. 12. 2016
09:00
Hala Kuncova Jan Hejnic
Karel Křenek
56
91
10
21
31
43
49
69
Review
Skupina A 14. kolo 55
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
BSK Modřany - Jižní supi
4. 12. 2016
09:30
Víceúčelová sportovní hala Petr Buršík
Josef Matějček
79
55
20
11
39
26
61
43
Review
Skupina A 14. kolo 53
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
4. 12. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Ingrid Ašenbrenerová
Daniel Sejrek
52
79
18
18
29
33
38
52
Review
Skupina A 14. kolo 54
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Lokomotiva Plzeň
4. 12. 2016
10:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
31
76
10
20
18
38
22
64
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Roman Palas Kondoři Liberec 19 32 6.1 19.5 6.3/7.4 85.6 1.2/1.7 0.0* 3.2/5.8 56.0 0.5 1.9 2.4 0.3 0.5 0.5 0.0 1.0 1.4 17.8
Aleš Zapletal Snakes Ostrava 20 34 5.8 18.0 6.8/8.1 83.8 0.8/1.1 0.0* 2.1/3.1 67.0 0.3 0.4 0.7 0.4 0.3 0.2 0.1 0.5 1.8 15.3
Štěpán Pavelek BK Opava 20 34 5.6 16.9 5.7/7.0 82.3 0.9/1.4 0.0* 2.7/4.3 64.1 0.3 1.0 1.3 0.4 0.4 0.5 0.0 0.6 1.8 14.2
Tomáš Jansa SAM Brno 20 35 4.9 16.3 5.9/9.8 60.5 0.4/1.6 0.0* 3.3/5.6 59.7 0.3 1.1 1.5 0.6 0.3 0.4 0.0 0.9 2.3 9.7
31 Lukáš Charvát Sokol Pražský 19 33 4.8 16.9 7.8/8.9 87.8 0.0 0.0* 1.2/3.5 33.6 0.6 1.2 1.8 0.3 0.3 0.5 0.0 0.5 1.5 14.8
5 Jakub Šurý BK Klatovy 20 24 1.0 23.1 8.5/8.5 100.0 1.1/1.1 0.0* 3.0/5.0 59.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.3 17.8
Jan Hlatký NH Ostrava 19 31 5.4 15.7 6.2/7.1 87.3 0.3/0.5 0.0* 2.5/4.8 52.0 0.4 0.7 1.1 0.3 0.4 0.8 0.0 0.5 2.5 11.5
21 Jakub Provazník Synthesia Pardubice 19 32 23.0 14.9 6.4/10.3 62.8 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.8 53.3 3.6 4.9 8.6 1.4 1.8 2.2 0.0 2.7 0.9 21.6
Filip Kábrt BA Nymburk 19 24 1.0 19.7 5.8/5.8 100.0 2.1/2.1 100.0 1.9/3.1 61.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 16.7
17 Jaroslav Polidar Sokol Pražský 19 26 5.0 17.6 8.1/9.5 85.4 0.0/0.1 0.0* 1.3/2.4 54.8 0.2 0.7 0.9 0.3 0.5 0.5 0.0 0.3 1.5 15.4
Tomáš Dvořák Synthesia Pardubice 19 33 22.9 13.8 4.4/8.2 54.3 1.2/4.2 29.0 1.3/2.1 63.2 1.2 2.4 3.6 3.0 3.8 2.5 0.0 2.3 1.2 15.3
Martin Štrobl Lions J. Hradec 20 28 6.5 16.1 4.6/5.5 83.8 1.3/1.9 0.0* 3.0/6.0 50.9 0.2 1.2 1.4 0.5 0.4 0.9 0.0 0.6 2.8 11.0
Vladimír Kořínek Kondoři Liberec 20 33 5.6 13.3 4.6/5.6 82.2 0.4/0.7 0.0* 3.0/6.7 44.8 0.6 0.5 1.1 0.4 0.6 0.3 0.0 0.8 3.2 7.9
David Trela NH Ostrava 19 23 1.0 18.7 6.8/6.8 100.0 1.1/1.1 0.0* 1.9/3.3 56.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 16.0
Kryštof Kratochvíl NH Ostrava 20 24 1.0 17.9 5.9/5.9 100.0 0.9/0.9 0.0* 3.4/6.8 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 12.2
Ondřej Kočvara Kondoři Liberec 20 20 8.7 20.5 7.1/9.4 75.4 1.3/2.1 61.9 2.5/3.7 67.1 0.5 0.5 1.0 0.5 0.5 0.7 0.0 0.9 1.4 17.0
Daniel Plášil USK Praha 20 24 1.0 16.5 6.2/6.2 100.0 0.8/0.8 0.0* 1.6/2.9 54.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 13.2
Lukáš Svoboda Basket Poděbrady 19 26 1.0 15.0 5.7/5.7 100.0 0.3/0.3 0.0* 2.7/5.6 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 9.8
Radek Janisch Snakes Ostrava 20 24 7.4 16.2 6.9/8.0 86.5 0.2/0.3 0.0* 1.9/3.2 58.4 0.2 0.2 0.4 0.6 0.3 0.6 0.0 0.5 2.3 12.8
Ondřej Pospíšil Kondoři Liberec 19 23 1.0 16.8 6.2/6.2 100.0 0.7/0.7 0.0* 2.3/3.9 60.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 14.0
Marek Lavička Sokol Pražský 19 29 5.5 13.1 5.1/6.5 79.3 0.2/0.3 0.0* 2.2/3.5 61.8 0.6 0.8 1.4 0.2 0.5 0.7 0.0 0.6 2.4 10.1
Lubomír David Lions J. Hradec 19 33 5.6 11.1 2.8/3.4 82.3 1.4/1.8 0.0* 1.4/1.8 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.4 0.4 0.5 0.0 0.2 2.3 8.8
Tomáš Vyleta Lokomotiva Plzeň 20 30 1.0 12.1 3.5/3.6 95.4 1.3/1.5 0.0* 1.2/2.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 8.6
Petr Adamec Slavoj Litoměřice 20 24 1.0 14.5 3.7/3.7 100.0 2.0/2.1 94.0 1.2/2.8 41.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 10.5
Matyáš Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 20 18 1.0 18.7 5.2/5.2 100.0 1.6/1.6 0.0* 3.6/5.5 65.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 15.2
Petr Lazecký BK Opava 20 33 5.3 9.8 2.5/3.1 80.2 1.2/1.6 0.0* 1.2/1.5 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.1 0.0 0.3 0.0 0.5 1.8 7.3
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 29 1.0 11.1 3.7/3.7 100.0 0.9/0.9 0.0* 1.1/2.2 50.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 7.9
Jáchym Jelínek SAM Brno 20 25 6.4 12.8 5.3/9.2 57.1 0.0 0.0* 2.2/4.8 47.1 0.8 1.6 2.4 0.0 0.1 0.3 0.0 0.7 1.9 8.0
Jan Blaštík BK Opava 20 32 4.6 9.7 4.1/4.7 88.0 0.0 0.0* 1.4/3.3 42.1 0.6 0.8 1.4 0.2 0.3 0.2 0.0 0.2 2.0 6.9
Alexandr Michal SAM Brno 19 35 4.4 8.8 2.7/5.7 47.0 0.5/2.0 25.7 1.9/3.3 58.3 0.3 0.5 0.7 0.2 0.1 0.5 0.0 0.5 1.4 2.6
Lukáš Hřebík BK Pardubice B 20 22 1.0 13.9 5.5/0.0 0.0* 0.6 0.0* 1.2/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 0.0
Šimon Stejskal Sokol Vyšehrad 19 24 1.0 12.7 4.8/4.8 100.0 0.0/0.0 0.0* 3.0/7.0 43.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 6.0
Filip Staniszewski USK Praha 20 23 1.0 13.1 4.0/4.0 100.0 1.1/1.1 0.0* 1.7/2.6 67.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 10.8
Marek Volný NH Ostrava 19 31 5.6 9.7 4.0/4.7 84.9 0.0/0.0 0.0* 1.7/4.6 36.6 0.4 0.5 0.9 0.8 0.8 0.9 0.0 0.6 3.0 5.5
Ondřej Zhasil Snakes Ostrava 20 35 5.3 8.5 3.5/4.0 88.5 0.1/0.1 0.0* 1.1/2.1 52.0 0.5 1.2 1.7 0.1 0.2 0.2 0.0 0.2 1.5 7.8
19 Jan Trávníček Slavia Kroměříž 20 22 1.0 13.5 6.1/10.0 60.6 0.0/0.0 0.0* 1.3/3.3 40.3 2.5 4.7 7.2 0.1 0.6 1.2 0.0 0.8 2.3 13.5
9 Ondřej Fleisig BK Klatovy 20 28 1.0 10.4 3.8/3.8 100.0 0.5/0.5 0.0* 1.4/3.2 43.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 6.6
22 Vojtěch Kalný Synthesia Pardubice 20 31 23.7 9.4 4.2/8.3 50.8 0.0/0.1 0.0* 1.0/2.5 39.0 3.5 8.7 12.3 1.2 2.7 3.4 0.0 2.5 2.6 19.6
Jonáš Musil SAM Brno 19 30 4.4 9.6 3.1/6.4 49.2 0.9/2.3 41.2 0.5/1.0 0.0* 0.2 0.4 0.5 0.2 0.2 0.4 0.0 0.2 1.7 3.8
Kryštof Kavan BK Opava 20 31 4.9 9.2 2.7/3.4 80.8 0.9/1.0 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.1 0.5 0.5 0.4 0.4 0.8 0.0 0.5 2.5 6.5
Ondřej Týn BK Opava 20 30 6.2 9.1 3.2/4.2 75.6 0.5/0.8 0.0* 1.3/2.3 58.8 0.1 0.5 0.6 0.4 0.2 0.4 0.0 0.7 1.6 6.8
21 Jan Máselník Slavia Kroměříž 20 24 1.0 11.3 5.0/7.5 66.9 0.0 0.0* 1.3/3.0 41.7 1.0 1.9 2.8 0.0 1.0 2.0 0.0 2.2 1.2 10.2
Matěj Žejdl BA Sparta Praha 18 12 1.0 22.3 9.8/9.8 100.0 0.0 0.0* 2.8/5.3 51.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 17.4
14 Petr Naď BK Klatovy 20 30 1.0 8.8 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0* 0.9/2.3 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 4.5
Tadeáš Fanta Sokol Pražský 20 31 5.1 8.5 3.7/5.0 74.7 0.0/0.1 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.2 0.4 0.3 0.0 0.1 1.1 6.3
Jan Neuwirth BC Vysočina 20 14 1.0 18.2 7.4/7.4 100.0 0.1/0.1 0.0* 3.3/6.6 49.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 12.6
Petr Křivánek SAM Brno 19 35 4.2 7.1 2.1/4.4 47.1 0.9/2.7 31.9 0.4/0.6 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.2 0.3 0.0 0.1 1.3 2.2
Pavel Velek BK Snakes Ostrava 19 23 1.0 10.8 4.2/4.2 100.0 0.0/0.0 0.0* 2.3/3.6 63.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 6.9
8 Ondřej Zajíček BA Sparta 20 24 1.0 10.3 2.7/2.7 100.0 1.0/1.0 0.0* 1.7/2.8 60.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 6.5
Dalibor Vlk NH Ostrava 20 18 1.0 13.6 4.7/4.7 100.0 0.8/0.8 0.0* 1.8/2.7 67.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 10.6
Oleksandr Shymon BA Sparta 19 15 1.0 16.3 6.9/6.9 100.0 0.0/0.2 0.0* 2.5/5.4 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 11.3
Filip Šanda SK Bruntál 19 12 1.0 20.0 7.1/7.1 100.0 1.0/1.0 0.0* 2.8/4.4 64.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 16.1
11 Matouš Vlnas BK Klatovy 20 23 1.0 10.3 4.8/4.8 100.0 0.0 0.0* 0.8/2.1 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 8.0
Jan Hanslbauer Lions J. Hradec 20 24 5.2 9.8 4.4/5.2 84.0 0.0/0.1 0.0* 1.1/2.5 42.6 0.5 0.7 1.1 0.2 0.0 0.3 0.0 0.6 2.8 6.4
Adam Jež Snakes Ostrava 20 27 5.0 8.7 3.2/4.0 80.4 0.3/0.3 0.0* 1.6/3.0 51.9 0.4 1.0 1.3 0.4 0.1 0.5 0.0 0.4 2.3 6.0
Jakub Láš Lions J. Hradec 19 26 6.1 8.8 3.3/4.3 76.8 0.3/0.4 0.0* 1.3/2.8 47.9 0.4 0.3 0.7 0.3 0.2 0.7 0.0 0.8 1.4 6.2
Tomáš Plášek BK Snakes Ostrava 19 14 1.0 16.1 7.1/7.1 100.0 0.0 0.0* 1.9/4.6 40.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 10.6
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 19 29 1.0 7.6 2.9/2.9 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 5.6
Vojtěch Leheň Lokomotiva Plzeň 20 30 1.0 7.2 2.7/2.8 96.4 0.5/0.5 0.0* 0.4/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 3.7
Richard Ševčík SAM Brno 19 33 3.3 6.5 2.6/6.4 40.3 0.0/0.0 0.0* 1.4/2.4 56.3 0.2 0.2 0.4 0.1 0.1 0.2 0.0 0.2 2.5 -0.2
Šimon Klein SAM Brno 20 29 3.4 7.4 2.3/5.4 43.3 0.4/1.0 0.0* 1.6/3.1 50.0 0.3 0.3 0.6 0.1 0.3 0.4 0.0 0.2 1.9 1.2
Lukáš Vašek Sokol Vyšehrad 20 19 1.0 11.2 3.8/3.8 100.0 0.3/0.3 0.0* 2.5/5.1 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 5.8
Marko Matoničkin USK Praha 20 22 1.0 9.4 3.2/3.2 100.0 0.5/0.5 0.0* 1.3/2.5 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 5.8
František Rylich BA Nymburk 20 11 1.0 18.6 5.8/5.8 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0/2.9 34.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 15.5
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 19 24 1.0 8.5 2.5/2.5 100.0 0.8/0.8 0.0* 1.2/3.5 34.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 3.9
Ondřej Bína SLUNETA Ústí n.L. 20 9 1.0 22.3 9.1/9.1 100.0 0.1/0.1 0.0* 3.8/6.2 60.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 17.7
František Zýma USK Praha 19 29 1.0 6.9 3.0/3.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 4.5
Marek Zahout Lokomotiva Plzeň 20 28 1.0 7.1 3.0/3.2 94.4 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.4 43.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 3.4
Jakub Zeman Slavoj Litoměřice 19 27 1.0 7.3 3.2/3.2 100.0 0.0 0.0* 0.9/3.0 30.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 2.1
Vladimír Vomáčka Kondoři Liberec 19 26 1.0 7.5 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 4.4
Jan Mikulaj NH Ostrava 19 31 5.1 6.1 2.4/3.3 72.8 0.0/0.2 0.0* 1.2/2.6 45.1 0.2 0.7 0.9 0.5 0.2 0.6 0.0 0.4 1.7 3.5
Sebastian Tvarog Jiskra Kyjov 20 9 1.2 20.9 9.1/13.9 65.6 0.0 0.0* 2.7/4.7 57.1 2.3 6.8 9.1 1.9 2.7 2.0 0.1 3.3 2.8 27.6
Jakub Dvořák Sokol Pražský 20 31 2.5 6.0 2.5/2.7 94.0 0.1/0.3 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.1 0.3 0.3 0.1 0.1 0.3 0.0 0.1 1.5 4.0
Adam Bouška Kondoři Liberec 18 24 1.0 7.7 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 0.6/2.3 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 4.1
Petr Škvára Snakes Ostrava 20 33 3.7 5.6 1.2/1.5 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.2 0.5 0.6 0.2 0.1 0.2 0.0 0.2 1.3 4.3
Daniel Mokroš NH Ostrava 20 21 1.0 8.7 2.9/2.9 100.0 0.6/0.6 0.0* 1.1/2.6 44.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 5.5
Daniel Ondráček BA Sparta Praha 18 14 1.0 12.7 6.0/6.0 100.0 0.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 10.4
Dominik Najman BA Nymburk 20 21 1.0 8.2 3.0/3.0 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.8/3.3 54.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 4.7
Jakub Müller BA Sparta 19 21 1.0 8.2 2.6/2.6 100.0 0.5/0.5 0.0* 1.4/2.7 50.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 5.0
Jakub Semrád BA Sparta Praha 18 16 1.0 10.8 3.7/3.7 100.0 0.0 0.0* 3.4/5.8 58.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 7.0
David Ságl USK Praha 19 27 1.0 6.4 2.3/2.3 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.4/3.1 43.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 2.0
Mykhaylo Tkach Lokomotiva Plzeň 20 30 1.0 5.7 2.4/2.5 97.3 0.0 0.0* 0.8/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 3.4
Lukáš Vacek BA Sparta Praha 19 14 1.0 12.1 5.8/5.8 100.0 0.0 0.0* 0.5/3.1 15.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 8.1
Petr Švesták NH Ostrava 20 19 1.0 8.8 3.2/3.2 100.0 0.3/0.3 0.0* 1.6/2.7 58.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 4.6
Jan Palička USK Praha 20 27 1.0 6.2 2.6/2.6 100.0 0.1/0.1 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 2.9
Samuel Sedlák USK Praha 19 19 1.0 8.7 2.1/2.1 100.0 0.9/0.9 0.0* 1.9/2.9 65.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 5.9
12 Šimon Pekárek BK Klatovy 20 30 1.0 5.5 1.3/1.3 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 3.6
Jáchym Šimko Snakes Ostrava 19 32 2.4 5.1 1.3/1.5 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 1.9 2.8
Martin Fišera BA Nymburk 19 20 1.0 8.1 3.6/3.6 100.0 0.1/0.1 0.0* 0.9/2.5 34.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 4.0
Jan Rolenc Tesla Pardubice 20 15 1.0 10.7 4.9/0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.7/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.0
2 Marek Lízálek BSK Modřany - Jižní supi 19 12 1.0 13.3 5.8/5.8 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.3/4.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 8.8
Daniel Kölbl Lions J. Hradec 19 32 4.0 4.9 1.4/1.9 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.1/2.0 53.8 0.2 0.3 0.6 0.1 0.2 0.7 0.0 0.3 1.5 2.3
Martin Škoda Sokol Pražský 20 34 1.8 4.6 1.8/1.9 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.1 0.1 0.1 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 2.0 1.8
4 Kryštof Pytelka BK Klatovy 19 28 1.0 5.5 1.7/1.7 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 3.0
Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 18 27 4.6 5.6 1.6/2.0 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.1 0.2 0.4 0.0 0.2 1.4 3.5
Miroslav Bella Sokol Vyšehrad 19 22 1.0 6.5 2.6/2.6 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.1/3.9 29.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.6 0.2
Pavel Novák Basket Poděbrady 19 15 1.0 9.5 3.3/3.3 100.0 0.6/0.6 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 6.9
Martin Horák BCM Orli Prostějov 19 29 4.2 4.8 2.1/2.3 91.0 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.2 0.4 0.2 0.0 0.1 2.9 2.5
Daniel Hejl Sokol Písek 18 8 1.0 17.0 6.8/6.8 100.0 0.5/0.5 0.0* 2.0/2.5 80.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 13.8
Jakub Mareček Královští Sokoli 19 20 1.0 6.8 2.7/2.7 100.0 0.2/0.2 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 3.2
Tomáš Zeman Slavoj Litoměřice 19 19 1.0 7.1 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 4.3
Matěj Wiesner SLUNETA Ústí n.L. 19 8 1.0 16.8 7.1/7.1 100.0 0.0 0.0* 2.5/5.1 48.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 11.5
Matěj Dáňa BC Vysočina 18 12 1.0 11.2 4.6/4.6 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.8/3.4 51.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 7.0
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 19 10 1.0 12.8 4.3/8.7 49.4 0.3/1.0 0.0* 3.3/6.1 54.1 0.7 2.1 2.8 2.5 1.6 5.0 0.1 5.3 0.7 11.5
Eduard Miklenda BCM Orli Prostějov 20 33 4.7 3.9 1.7/2.5 67.1 0.0 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.2 0.2 0.3 0.0 0.3 2.0 1.4
Teodor Krejčí BC Vysočina 19 21 1.0 6.0 2.3/2.3 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.2/2.3 54.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 3.8
Martin Hampl BA Sparta 20 19 1.0 6.4 2.6/2.6 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.0/2.2 45.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 2.9
Filip Štěpán Lions J. Hradec 20 31 1.9 3.9 1.0/1.0 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 1.0 2.2
Jan Voith Sokol Písek 19 10 1.0 12.0 3.1/3.1 100.0 1.7/1.7 0.0* 0.7/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.6 7.5
Josef Wirth BA Sparta 19 18 1.0 6.7 2.8/2.8 100.0 0.1/0.1 0.0* 0.7/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 2.3
Matyáš Kittel BK Opava 19 28 3.4 4.3 1.9/2.1 88.1 0.0 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.1 0.0 0.2 0.0 0.1 1.6 2.2
Jakub Strnad BCM Orli Prostějov 20 32 4.2 3.7 1.7/2.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.0 0.1 0.2 0.0 0.1 2.2 1.2
Ondřej Melzer Sokol Pražský 20 33 3.2 3.5 1.0/1.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.3 0.2 0.3 0.0 0.2 2.1 1.3
Filip Čada NH Ostrava 20 22 1.0 5.2 1.8/1.8 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 2.9
4 Jakub Daněk Slavia Kroměříž 19 20 1.0 5.7 2.7/3.5 76.8 0.0 0.0* 0.4/1.4 0.0* 1.1 1.6 2.7 0.2 0.2 0.7 0.0 0.2 1.2 5.4
Tadeáš Vlček BK Pardubice B 20 17 1.0 6.5 1.8/0.0 0.0* 0.8 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
Martin Zídek USK Praha 19 10 1.0 11.1 3.6/3.6 100.0 0.9/0.9 0.0* 1.2/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 9.4
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 19 26 1.0 4.2 1.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 2.2
Michael Hejzlar Královští Sokoli 19 19 1.0 5.7 2.1/2.1 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.7/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 3.0
7 Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 19 23 1.0 4.6 1.8/3.3 56.0 0.1/0.6 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.4 0.3 2.2 0.0 0.0 0.9 0.0
Aleš Venzara Tesla Pardubice 20 22 1.0 4.7 1.3/0.0 0.0* 0.5 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
31 Matěj Šafařík BSK Modřany - Jižní supi 18 13 1.0 8.0 3.1/3.1 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.2/3.6 31.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 4.5
Matyáš Janů BK Pardubice B 20 18 1.0 5.7 1.8/0.0 0.0* 0.6 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Matyáš Černý Sokol Pražský 20 35 2.0 2.9 1.2/1.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 1.9 0.7
9 Květoslav Nábělek Slavia Kroměříž 20 10 1.0 10.2 3.5/7.6 46.1 0.3/1.7 0.0* 2.3/3.6 63.9 0.5 2.6 3.1 2.1 1.9 1.3 0.2 2.0 0.8 10.4
Michal Vais Slavoj Litoměřice 19 12 1.0 8.2 2.8/2.8 100.0 0.3/0.3 0.0* 1.9/3.4 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 4.3
Adam Pavlica USK Praha 19 25 1.0 3.8 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.8/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 1.7
11 Richard Bálint BCM Orli Prostějov 19 20 21.9 4.8 1.6/4.0 40.0 0.4/2.2 18.2 0.4/0.7 0.0* 0.3 0.7 1.0 1.4 0.9 2.4 0.0 0.9 1.2 0.9
Dominik Šimeček BK Opava 20 24 2.8 4.0 1.4/1.7 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.0 0.1 0.1 0.0 0.2 1.3 2.2
Michal Popadinec BK Opava 19 10 1.0 9.3 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 2.3/4.1 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 5.5
Samuel Štěpnička USK Praha 20 24 1.0 3.8 1.6/1.6 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 2.3
Štěpán Dvořák BC Vysočina 19 19 1.0 4.8 2.1/2.1 100.0 0.0 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 2.8
16 Jáchym Choc Sokol Pražský 20 34 3.2 2.7 1.1/1.4 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.0 0.2 1.2 1.1
Josef Láska Synthesia Pardubice 19 23 12.2 4.0 1.5/3.2 47.9 0.2/0.9 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.8 1.3 2.2 1.4 2.0 1.8 0.0 0.7 1.3 4.3
Matouš Fuxa Lions J. Hradec 20 31 2.8 2.9 0.8/1.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 0.3 0.0 0.3 1.2 1.1
Petr Belák BK Snakes Ostrava 19 18 1.0 5.0 1.7/1.7 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.9/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 2.7
Vladimír Vondra BK Pardubice B 20 13 1.0 6.7 2.7/0.0 0.0* 0.2 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0
Matyáš Vrábel NH Ostrava 18 6 1.0 14.2 6.0/6.0 100.0 0.0 0.0* 2.2/4.5 48.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 10.5
Matouš Brunner BC Vysočina 18 17 1.0 4.7 2.1/2.1 100.0 0.0 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 1.6
Rudolf Mank Lions J. Hradec 20 32 1.8 2.4 1.1/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.0 0.0 0.2 0.0 0.0 1.5 0.7
Matěj Živec Slavoj Litoměřice 20 23 1.0 3.3 1.2/1.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.7
7 Jiří Semrád BSK Modřany - Jižní supi 19 8 1.0 9.4 3.9/3.9 100.0 0.0 0.0* 1.6/2.8 59.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 6.4
Jakub Šrámek BK Pardubice B 20 15 1.0 4.9 1.9/0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.0
Lukáš Klapuch BK Opava 19 19 5.2 3.8 1.6/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.7 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.1 0.1 0.2 0.0 0.3 1.5 1.9
Jan Bártů Lions J. Hradec 20 33 2.3 2.1 0.8/1.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.1 0.2 0.2 0.1 0.0 0.2 0.0 0.1 1.9 -0.3
Adam Srník BK Pardubice B 19 13 1.0 5.3 2.5/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
Vojtěch Žák Kondoři Liberec 18 20 1.0 3.4 1.2/1.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.7/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 0.0
7 Vojtěch Höll BK Klatovy 20 26 1.0 2.6 1.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.4
Nathan Sapaly BA Nymburk 19 6 1.0 10.8 4.5/4.5 100.0 0.5/0.5 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 10.2
Ondřej Snopek NH Ostrava 18 28 1.6 2.3 0.9/1.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 1.4 -0.1
Jakub Schneider SK UP-BCM Olomouc 20 5 1.0 13.0 4.8/0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 0.0
Adam Kejval USK Praha 19 26 1.0 2.4 0.8/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.3
Maxmilián Navrátil Snakes Ostrava 20 22 2.5 2.8 1.2/1.4 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.3 0.5 0.7 0.0 0.1 0.3 0.0 0.0 1.8 1.0
Ondřej Vodička Slavoj Litoměřice 19 24 1.0 2.5 1.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Jan Vandas SLUNETA Ústí n.L. 19 10 1.0 6.1 2.8/2.8 100.0 0.0 0.0* 0.5/2.3 21.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 2.2
Josef Svoboda Sokol Písek 17 7 1.0 8.6 2.3/2.3 100.0 0.7/0.7 0.0* 1.9/2.4 76.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 6.4
Tadeáš Jindráček SLUNETA Ústí n.L. 20 9 1.0 6.7 2.6/2.6 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 3.6
Tomáš Palas Kondoři Liberec 18 20 2.4 2.9 1.1/1.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.0 0.1 0.2 0.0 0.0 0.7 2.0
Vít Pochman BA 2006 Roudnice n.L. 19 6 1.0 9.7 3.7/3.7 100.0 0.0 0.0* 2.3/3.0 77.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 8.0
Jan Novák BC Vysočina 19 15 1.0 3.9 1.7/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 1.7
Michael Jan Franěk BA Sparta 20 15 1.0 3.9 1.5/1.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 0.5
Adam Štiak NH Ostrava 18 13 10.1 4.4 1.8/2.9 63.2 0.2/1.0 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.2 1.5 1.7 1.2 0.8 1.5 0.1 0.5 2.4 3.2
Tomáš Kotěra Synthesia Pardubice 20 14 12.9 4.1 1.6/3.0 54.8 0.2/0.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.8 2.4 3.1 0.6 1.4 1.4 0.0 0.6 0.8 5.3
Matěj Ouředník Sokol Písek 19 10 1.0 5.7 2.1/2.1 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.2/2.6 46.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 2.2
Ondřej Havránek BK Opava 20 9 1.0 6.2 1.9/1.9 0.0* 0.6/0.6 0.0* 0.8/2.2 35.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 3.3
Jan Zadražil Královští Sokoli 19 18 1.0 3.1 1.1/1.1 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 2.2
Vít Hřebíček Snakes Ostrava 19 32 2.2 1.7 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.8 0.7
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 19 30 1.5 1.7 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 0.0 0.0 0.1 1.0 0.8
Radek Monda Jiskra Kyjov 20 8 1.0 6.4 2.0/5.0 40.0 0.5/2.3 22.2 0.9/2.5 35.0 1.0 4.1 5.1 0.9 1.0 2.5 0.0 1.9 2.4 5.3
Tadeáš Novotný Jiskra Kyjov 20 8 1.0 6.1 2.8/6.1 44.9 0.0/0.3 0.0* 0.6/1.3 0.0* 3.4 6.6 10.0 0.4 0.6 2.9 0.0 2.0 2.8 9.9
Jan Gabriel SLUNETA Ústí n.L. 20 6 1.0 8.0 2.7/2.7 100.0 0.5/0.5 0.0* 1.2/3.5 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 2.7
Pavel Benák BA Nymburk 19 11 1.0 4.0 1.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 2.3
David Líčeník Jiskra Kyjov 20 12 1.0 3.6 1.7/4.5 37.0 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 1.2 1.5 1.3 0.4 3.0 0.0 0.8 1.2 0.3
Jan Konarský Snakes Ostrava 20 22 1.0 1.9 0.6/0.6 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 -0.7
Filip Arnican Sokol Písek 18 2 1.0 20.5 7.5/7.5 100.0 0.5/0.5 0.0* 4.0/6.5 61.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.5 14.5
Jan Kračman Sokol Písek 18 7 1.0 5.9 0.9/0.9 0.0* 1.3/1.3 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.4 1.9
Maximilian Ordnung BA Sparta Praha 17 15 1.0 2.5 1.1/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 -0.1
Kryštof Linke BA Sparta Praha 17 15 1.0 2.5 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/2.1 21.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 -0.6
Tomáš Zdobinský BA Nymburk 18 9 1.0 4.0 1.2/1.2 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 2.7
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 19 27 1.3 1.3 0.3/0.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.7
Filip Kopenec Sokol Písek 18 10 1.0 3.5 1.6/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 1.0
Martin Esendr Jiskra Kyjov 20 10 1.0 3.5 1.5/4.3 34.9 0.0 0.0* 0.5/2.2 22.7 0.5 2.8 3.3 0.3 0.2 1.9 0.0 1.5 1.5 0.9
Richard Brzobohatý BA Sparta Praha 18 11 1.0 3.1 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.3
Kristian Rückl USK Praha 19 13 1.0 2.5 1.1/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.1
Lukáš Vlosinský SKB Zlín 20 5 1.0 6.6 1.0/0.0 0.0* 1.2 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Ondřej Palkovský BA Sparta Praha 18 17 1.0 1.9 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.8
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 18 18 1.0 1.8 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 -0.1
Tom Ludvík USK Praha 19 10 1.0 3.1 0.9/0.9 0.0* 0.0 0.0* 1.3/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.5
Matěj Trnka BC Vysočina 18 8 1.0 3.6 1.5/1.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.6
Jiří Richter Jiskra Kyjov 20 11 1.0 2.5 1.1/4.2 26.1 0.0 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.8 0.9 5.3 0.0 1.4 2.3 -4.8
Adam Konečný BCM Orli Prostějov 18 31 1.7 0.8 0.3/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.1 0.1 0.1 0.1 0.0 0.0 0.1 0.1 0.6 0.3
Daniel Grodl BC Vysočina 19 8 1.0 3.3 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 1.5
Daniel Bačík BC Vysočina 18 10 1.0 2.6 1.2/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 0.7
Tadeáš Slowiak Kondoři Liberec 18 20 2.1 1.3 0.2/0.5 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.1 0.0 0.1 0.1 0.1 0.7 0.1
Sebastián Tůma Sokol Vyšehrad 19 9 1.0 2.8 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.1/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 -0.2
Šimon Hrubant BA Sparta 19 9 1.0 2.8 1.0/1.0 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 0.1
František Grodl BC Vysočina 19 17 1.0 1.5 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 -0.4
Jan Hajšman Lokomotiva Plzeň 19 21 1.0 1.1 0.4/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.1
Jan Franěk BA 2006 Roudnice n.L. 19 15 1.0 1.6 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5
René Klapetek BK Opava 20 16 3.2 1.5 0.6/0.8 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.2 0.0 0.3 0.0 0.1 1.1 0.2
Petr Dvořák BA Sparta Praha 18 11 1.0 2.0 0.9/0.9 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 -0.3
Jakub Ježek Slavoj Litoměřice 18 8 1.0 2.8 1.4/1.4 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 2.1
Michal Dadák NH Ostrava 19 8 1.0 2.6 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.1/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.1
František Dvořák Jiskra Kyjov 19 8 1.0 2.4 0.5/3.6 13.8 0.1/1.3 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.1 1.0 1.1 0.6 0.5 4.5 0.0 1.3 1.6 -5.5
Tomáš Grunt Sokol Vyšehrad 19 3 1.0 6.3 2.7/2.7 100.0 0.0 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 3.7
21 Martin Bureš BK Klatovy 19 4 1.0 4.5 1.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 2.3
Patrik Lošťák SK Žabovřesky 19 14 1.0 1.3 0.6/1.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 1.1 1.3 0.2 0.6 1.1 0.0 0.3 0.5 0.9
David Imenov Sokol Vyšehrad 19 4 1.0 4.5 1.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0
Jan Sáss BA Sparta 19 5 1.0 3.4 1.6/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 2.2
Mikuláš Rett BSK Modřany - Jižní supi 19 5 1.0 3.2 1.2/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 1.2
Richard Popelka SLUNETA Ústí n.L. 19 8 1.0 1.9 0.3/0.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -0.8
Tomáš Bém USK Praha 19 2 1.0 7.5 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 5.5
Jaroslav Janovský BA Nymburk 19 5 1.0 3.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 0.8
Adam Ťupa Sokol Písek 19 1 1.0 14.0 6.0/6.0 100.0 0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 9.0
4 Matěj Krňávek BSK Modřany - Jižní supi 18 3 1.0 4.7 1.7/1.7 0.0* 0.0 0.0* 1.3/2.7 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 3.0
Daniel Hodúl Lions J. Hradec 18 11 1.0 1.3 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4 0.7
Jan Filip BCM Orli Prostějov 18 26 1.0 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0
Ondřej Švec USK Praha 19 3 1.0 4.3 1.3/1.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 2.0
Kryštof Dubský BSK Modřany - Jižní supi 19 1 1.0 13.0 3.0/3.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0/4.0 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 7.0
Petr Mašek BSK Modřany - Jižní supi 18 4 1.0 3.0 0.5/0.5 0.0* 0.3/0.3 0.0* 1.3/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.8
Jan Gál Jiskra Kyjov 20 8 1.0 1.5 0.1/1.5 0.0* 0.0 0.0* 1.3/1.8 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.4 0.6 3.4 0.0 1.3 1.3 -1.8
Vojtěch Kroča BK Opava 19 3 1.0 4.0 1.3/1.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3/2.3 14.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.3
31 Adam Šiška BCM Orli Prostějov 19 3 14.0 3.7 1.0/2.3 42.9 0.0/1.0 0.0* 1.7/2.0 83.3 0.7 0.3 1.0 0.7 1.0 0.3 0.7 1.3 0.7 4.0
Miroslav Kůstka SLUNETA Ústí n.L. 18 5 1.0 2.2 0.0/0.0 0.0* 0.4/0.4 0.0* 1.0/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 -0.8
Tadeáš Hřebačka Jiskra Kyjov 19 8 1.0 1.3 0.6/2.4 26.3 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.4 0.0 1.3 0.0 0.1 0.5 -1.5
Patrik Hlisnikovský NH Ostrava 18 5 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.4
Vojtěch Jurman Slavoj Litoměřice 19 23 1.0 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.3
Kamil Pták Kondoři Liberec 18 25 1.0 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.2
Martin Andrle SLUNETA Ústí n.L. 18 4 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.5
Vít Slavíček Jiskra Kyjov 18 10 1.0 0.8 0.3/2.4 12.5 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.3 0.2 1.9 0.0 0.4 1.4 -3.1
Jáchym Trávníček BC Vysočina 18 4 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Josef Štolba Sokol Vyšehrad 19 9 1.0 0.9 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 -0.8
Martin Kozel NH Ostrava 19 4 1.0 1.8 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
Ondřej Matuška Slavoj Litoměřice 19 19 1.0 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 -0.2
8 Vítek Petrmichl BK Klatovy 20 19 1.0 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4 -0.1
Matěj Forejt Sokol Písek 18 4 1.0 1.5 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -0.5
Anthony Dennis Adamec Královští Sokoli 18 4 1.0 1.5 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3
Vojtěch Černosta BA 2006 Roudnice n.L. 18 3 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3
3 Adam Husták Královští Sokoli 18 2 1.0 2.5 0.5/0.5 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.5
Martin Valenta Sokol Pražský 19 1 15.0 4.0 2.0/5.0 40.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 4.0 2.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 6.0
Jakub Forejt Sokol Písek 18 4 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -1.0
Martin Baginský NH Ostrava 18 12 1.5 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.0 0.8 -0.6
Ondřej Strejček Lokomotiva Plzeň 19 2 1.0 2.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Vojtěch Trojan Sokol Pražský 20 1 13.0 4.0 0.0/2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0/3.0 33.3 1.0 2.0 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0
Roman Slovák SAM Brno 19 2 1.0 2.0 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Stoklasa BK Opava 19 6 1.5 0.7 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.5
Tomáš Bedlek Královští Sokoli 19 2 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Jan Stromajer USK Praha 19 8 1.0 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 -1.0
2 Ondřej Husták Královští Sokoli 18 2 1.0 1.5 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Filip Janovský Sokol Písek 18 3 1.0 1.0 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -0.3
Vladan Primak Lions J. Hradec 18 2 1.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5
Petr Kovářík Sokol Písek 18 3 1.0 1.0 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 -1.0
Lukáš Pokorný Královští Sokoli 18 1 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Martin Šubrt Jiskra Kyjov 19 2 1.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 1.0
19 Michal Baselides BK Klatovy 19 4 1.0 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 -0.3
Dan Keršláger Kondoři Liberec 18 15 1.0 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 -0.2
Adam Chromý BC Vysočina 19 2 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Daniel Myšák BK Opava 19 1 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
Tomáš Slimáček BA 2006 Roudnice n.L. 18 8 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.3
Jan Hodáč BC Vysočina 19 2 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Martin Kocman SK Žabovřesky 18 1 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 0.0 -1.0
Martin Beránek Královští Sokoli 19 2 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/2.0 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -2.0
Ondřej Král Basketbal TJ Svitavy 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Fecko Synthesia Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0