Liga
Základní informace
Kategorie
kadeti U17
Sezona
2011/12
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina A | 1. kolo | 5 |
Basketbalový klub Děčín
BK Kondoři Liberec
|
10. 12. 2011
13:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Ladislav Neuman Jiří Šlaj |
74
76
|
17
19
35
39
58
60 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 4 |
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
10. 12. 2011
15:00 |
Hala 6. ZŠ |
Lukáš Bernáth Ondřej Sedláček |
73
59
|
22
12
37
26
57
40 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 1 |
BCM Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
|
8. 12. 2011
16:00 |
SH Plzeň - hala č.4 |
Michal Perlík Lukáš Ulrych |
80
55
|
21
15
36
30
59
41 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 3 |
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Vyšehrad B
|
10. 12. 2011
16:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Václav Hanuš Petr Havlíček |
107
63
|
38
11
66
26
84
40 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 6 |
TJ Sokol pražský B
BK Kladno
|
10. 12. 2011
16:00 |
Sokol pražský |
Jan Málek Jaroslav Poživil |
69
70
|
17
16
36
33
52
52 |
Review | |
skupina A | 1. kolo | 2 |
BK Brandýs n. Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
8. 12. 2011
18:45 |
ZŠ Na Výsluní |
Lukáš Bernáth Ondřej Sedláček |
95
36
|
18
12
45
19
64
26 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 10 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kondoři Liberec
|
1. 10. 2011
13:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Pavel Kuřitka Jiří Pilný |
28
104
|
4
20
16
39
22
70 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 7 |
BCM Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol pražský B
|
1. 10. 2011
13:30 |
SH Plzeň - hala č.4 |
Jan Jeřáb Petr Blahout |
93
45
|
26
13
53
21
77
35 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 9 |
BK Brandýs n. Labem
Basketbalový klub Děčín
|
1. 10. 2011
15:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Ondřej Sedláček Daniel Sejrek |
52
58
|
14
12
24
25
36
40 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 11 |
BK Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
|
1. 10. 2011
15:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Luboš Jírovec Tomáš Solař |
95
62
|
30
13
57
31
75
42 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 12 |
Sokol Vyšehrad B
SLUNETA Ústí nad Labem
|
1. 10. 2011
15:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Martin Macela Jan Černý |
44
100
|
10
28
21
57
31
72 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 8 |
BK Klatovy
BK Kladno
|
1. 10. 2011
17:00 |
SH BK Klatovy |
Martin Buršík Václav Ježek |
82
54
|
28
11
47
32
67
42 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 13 |
BCM Lokomotiva Plzeň
BK Kladno
|
2. 10. 2011
09:00 |
SH Plzeň - hala č.4 |
Jan Jeřáb Petr Blahout |
93
64
|
29
11
47
33
76
51 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 17 |
BK Lions Jindřichův Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
|
2. 10. 2011
10:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Luboš Jírovec Tomáš Solař |
93
53
|
23
13
52
25
73
34 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 14 |
BK Klatovy
TJ Sokol pražský B
|
2. 10. 2011
11:00 |
SH BK Klatovy |
Martin Buršík Václav Ježek |
72
45
|
19
12
29
16
45
35 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 15 |
BK Brandýs n. Labem
BK Kondoři Liberec
|
2. 10. 2011
11:30 |
ZŠ Na Výsluní |
Ondřej Sedláček Daniel Sejrek |
64
43
|
14
15
29
25
47
36 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 16 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
Basketbalový klub Děčín
|
2. 10. 2011
13:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Pavel Kuřitka Jiří Pilný |
58
109
|
17
17
27
46
38
84 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 18 |
Sokol Vyšehrad B
Slavoj BK Litoměřice
|
2. 10. 2011
14:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Martin Macela Jan Černý |
67
74
|
25
21
43
38
50
56
65
65 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 23 |
BCM Lokomotiva Plzeň
BK Brandýs n. Labem
|
15. 10. 2011
13:30 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Vladimír Kesler Martin Kučírek |
70
53
|
15
15
40
28
57
45 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 21 |
Basketbalový klub Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
|
15. 10. 2011
16:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Ladislav Neuman Jaroslav Poživil |
91
78
|
23
19
51
34
69
51 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 24 |
BK Klatovy
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
15. 10. 2011
17:00 |
SH BK Klatovy |
Vladimír Slanina Martin Hrnčíř |
79
59
|
15
13
36
27
61
39 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 19 |
TJ Sokol pražský B
Slavoj BK Litoměřice
|
15. 10. 2011
17:00 |
Sokol pražský |
Martin Buršík Martin Lébl |
81
75
|
18
14
38
43
63
64 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 22 |
BK Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad B
|
15. 10. 2011
17:00 |
Sportovní hala Kort |
Václav Hošek Jiří Klápště |
125
34
|
33
11
60
14
95
23 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 20 |
BK Kladno
SLUNETA Ústí nad Labem
|
15. 10. 2011
18:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Michal Perlík Vojtěch Raiman |
75
59
|
20
15
46
25
61
43 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 27 |
Basketbalový klub Děčín
Sokol Vyšehrad B
|
16. 10. 2011
09:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Ladislav Neuman Jaroslav Poživil |
103
57
|
31
13
59
25
77
38 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 30 |
BK Klatovy
BK Brandýs n. Labem
|
16. 10. 2011
09:00 |
SH BK Klatovy |
Vladimír Slanina Martin Hrnčíř |
44
89
|
13
13
26
31
33
55 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 26 |
BK Kladno
Slavoj BK Litoměřice
|
16. 10. 2011
10:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Michal Perlík Vojtěch Raiman |
63
47
|
26
8
40
18
53
31 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 28 |
BK Kondoři Liberec
BK Lions Jindřichův Hradec
|
16. 10. 2011
10:00 |
Sportovní hala Kort |
Václav Hošek Jiří Klápště |
82
58
|
23
11
47
32
67
42 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 29 |
BCM Lokomotiva Plzeň
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
16. 10. 2011
10:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Vladimír Kesler Martin Kučírek |
105
52
|
27
11
51
23
80
35 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 25 |
TJ Sokol pražský B
SLUNETA Ústí nad Labem
|
16. 10. 2011
13:00 |
Sokol pražský |
Ludvík Dvořák Martin Lébl |
82
50
|
22
11
42
21
62
31 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 32 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kladno
|
29. 10. 2011
11:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jaroslav Poživil Václav Hošek |
65
58
|
15
17
35
28
43
35 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 34 |
Sokol Vyšehrad B
BK Klatovy
|
28. 10. 2011
13:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Lucie Peterková Roman Kejklíček |
54
76
|
17
16
35
36
44
55 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 31 |
BK Brandýs n. Labem
TJ Sokol pražský B
|
29. 10. 2011
16:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Jaromír Votroubek Karel Anton |
109
29
|
29
12
67
18
84
22 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 33 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BCM Lokomotiva Plzeň
|
29. 10. 2011
16:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Petr Havlíček Luboš Jírovec |
87
75
|
17
24
32
39
61
58 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 35 |
Slavoj BK Litoměřice
Basketbalový klub Děčín
|
29. 10. 2011
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Pavel Šmíd Tereza Vágnerová |
70
91
|
26
30
45
48
65
65 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 36 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
|
29. 10. 2011
17:00 |
Sportcentrum SLUNETA |
Martin Lébl Vít Kučera |
44
88
|
14
22
16
44
28
66 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 39 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Klatovy
|
30. 10. 2011
09:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Petr Havlíček Luboš Jírovec |
88
71
|
20
26
35
32
69
49 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 37 |
BK Brandýs n. Labem
BK Kladno
|
30. 10. 2011
09:30 |
ZŠ Na Výsluní |
Jaromír Votroubek Karel Anton |
94
39
|
25
18
43
28
77
36 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 38 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol pražský B
|
30. 10. 2011
10:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jaroslav Poživil Václav Hošek |
65
83
|
14
19
40
38
59
57 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 42 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basketbalový klub Děčín
|
30. 10. 2011
10:30 |
Sportcentrum SLUNETA |
Martin Lébl Vít Kučera |
63
78
|
11
27
23
44
43
56 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 40 |
Sokol Vyšehrad B
BCM Lokomotiva Plzeň
|
30. 10. 2011
12:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Ludvík Dvořák Roman Kejklíček |
53
77
|
14
15
28
36
42
55 |
Review | |
skupina A | 7. kolo | 41 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
|
30. 10. 2011
13:00 |
Hala 6. ZŠ |
Pavel Šmíd Tereza Vágnerová |
60
74
|
11
16
28
28
55
42 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 48 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Vyšehrad B
|
12. 11. 2011
09:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Ludvík Dvořák Jaromír Votroubek |
87
66
|
14
17
42
33
64
51 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 47 |
BK Brandýs n. Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
|
12. 11. 2011
13:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Tomáš Kvasný Vojtěch Šmíd |
88
47
|
22
14
58
19
69
30 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 46 |
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
|
12. 11. 2011
17:00 |
SH BK Klatovy |
Petr Havlíček Luboš Jírovec |
79
58
|
27
18
49
31
67
44 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 43 |
TJ Sokol pražský B
Basketbalový klub Děčín
|
12. 11. 2011
17:15 |
Sokol pražský |
Jan Kovář Roman Mareš |
54
71
|
7
12
27
29
40
53 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 44 |
BK Kladno
BK Kondoři Liberec
|
12. 11. 2011
18:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Martin Hrnčíř Vít Kučera |
58
80
|
17
21
31
37
49
60 |
Review | |
skupina A | 8. kolo | 45 |
BCM Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
|
12. 11. 2011
19:00 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Lucie Peterková Lukáš Ulrych |
104
61
|
29
16
55
30
83
46 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 54 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Lions Jindřichův Hradec
|
13. 11. 2011
09:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Ludvík Dvořák Jaromír Votroubek |
53
85
|
16
21
27
45
42
65 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 53 |
BK Brandýs n. Labem
Sokol Vyšehrad B
|
13. 11. 2011
09:30 |
ZŠ Na Výsluní |
Tomáš Kvasný Vojtěch Šmíd |
108
36
|
29
5
56
11
89
19 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 52 |
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
|
13. 11. 2011
11:00 |
SH BK Klatovy |
Petr Havlíček Luboš Jírovec |
84
61
|
21
14
47
36
66
49 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 49 |
TJ Sokol pražský B
BK Kondoři Liberec
|
13. 11. 2011
11:30 |
Sokol pražský |
Jan Kovář Roman Mareš |
55
58
|
9
8
31
21
41
41 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 50 |
BK Kladno
Basketbalový klub Děčín
|
13. 11. 2011
12:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Martin Hrnčíř Vít Kučera |
64
87
|
17
22
32
41
45
69 |
Review | |
skupina A | 9. kolo | 51 |
BCM Lokomotiva Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
|
13. 11. 2011
12:30 |
Tělocvična 28. ZŠ |
Lucie Peterková Lukáš Ulrych |
124
44
|
37
9
77
28
99
32 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 59 |
Basketbalový klub Děčín
BCM Lokomotiva Plzeň
|
27. 11. 2011
09:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Karel Anton Vladimír Kesler |
56
69
|
18
14
43
34
53
50 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 60 |
BK Kondoři Liberec
BK Klatovy
|
27. 11. 2011
10:00 |
Sportovní hala Kort |
Václav Hošek Zdeněk Salač |
69
58
|
17
21
36
30
55
41 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 55 |
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ Sokol pražský B
|
26. 11. 2011
13:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Petr Havlíček Luboš Jírovec |
87
50
|
27
12
48
25
63
38 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 57 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs n. Labem
|
26. 11. 2011
15:00 |
Hala 6. ZŠ |
Ladislav Neuman Jindřich Nesper |
45
82
|
18
19
25
33
37
56 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 58 |
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
26. 11. 2011
17:00 |
Sportcentrum SLUNETA |
Tomáš Kvasný Vojtěch Šmíd |
88
56
|
15
28
40
44
62
51 |
Review | |
skupina A | 10. kolo | 56 |
Sokol Vyšehrad B
BK Kladno
|
26. 11. 2011
18:15 |
Sokolovna Vyšehrad |
Martin Havrda Pavel Hampl |
65
70
|
15
20
37
36
46
53 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 61 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Kladno
|
27. 11. 2011
09:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Petr Havlíček Luboš Jírovec |
85
76
|
18
21
42
42
62
55 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 63 |
Slavoj BK Litoměřice
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
27. 11. 2011
10:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jiří Šlaj Jindřich Nesper |
66
67
|
18
17
38
35
52
50 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 64 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs n. Labem
|
27. 11. 2011
12:00 |
Sportcentrum SLUNETA |
Tomáš Kvasný Vojtěch Šmíd |
54
72
|
15
15
28
33
40
51 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 62 |
Sokol Vyšehrad B
TJ Sokol pražský B
|
27. 11. 2011
16:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Rostislav Milata Michal Perlík |
72
80
|
16
23
35
41
56
53 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 66 |
BK Kondoři Liberec
BCM Lokomotiva Plzeň
|
26. 11. 2011
17:00 |
Sportovní hala Kort |
Václav Hošek Zdeněk Salač |
75
56
|
25
11
38
29
56
43 |
Review | |
skupina A | 11. kolo | 65 |
Basketbalový klub Děčín
BK Klatovy
|
26. 11. 2011
18:30 |
Sportcentrum ČEZ |
Karel Anton Vladimír Kesler |
78
51
|
19
10
41
17
62
31 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 68 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs n. Labem
|
11. 12. 2011
10:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Tomáš Benda Martin Lébl |
50
77
|
12
23
25
38
36
61 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 72 |
BK Kladno
TJ Sokol pražský B
|
11. 12. 2011
10:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Jaroslav Poživil Lucie Peterková |
40
70
|
13
17
20
31
28
54 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 69 |
Sokol Vyšehrad B
BK Lions Jindřichův Hradec
|
11. 12. 2011
11:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Rudolf Salvetr Jiří Kocfelda |
46
70
|
10
13
26
26
37
47 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 70 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
|
11. 12. 2011
11:00 |
Sportcentrum SLUNETA |
Stanislav Kučera Ladislav Neuman |
81
50
|
22
14
39
24
64
38 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 71 |
BK Kondoři Liberec
Basketbalový klub Děčín
|
11. 12. 2011
11:30 |
Sportovní hala Kort |
Václav Hošek Zdeněk Salač |
62
53
|
14
13
29
25
48
39 |
Review | |
skupina A | 12. kolo | 67 |
BK Klatovy
BCM Lokomotiva Plzeň
|
6. 12. 2011
17:30 |
SH BK Klatovy |
Jan Karásek Jaroslav Egr |
67
74
|
11
20
30
37
50
57 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 78 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad B
|
7. 1. 2012
10:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jiří Šlaj Jaromír Votroubek |
75
60
|
19
16
37
28
56
40 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 77 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
|
7. 1. 2012
11:00 |
Sportcentrum SLUNETA |
Jindřich Nesper Vojtěch Šmíd |
71
74
|
16
14
34
36
56
52 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 76 |
Basketbalový klub Děčín
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
7. 1. 2012
13:30 |
Sportcentrum ČEZ |
Jiří Šlaj Zdeněk Salač |
88
52
|
17
13
48
24
68
38 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 74 |
TJ Sokol pražský B
BK Klatovy
|
7. 1. 2012
16:15 |
Sokol pražský |
Michal Hána Luboš Jírovec |
70
49
|
11
8
28
17
50
36 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 75 |
BK Kondoři Liberec
BK Brandýs n. Labem
|
7. 1. 2012
17:00 |
Sportovní hala Kort |
Pavel Kuřitka Petr Lukeš |
55
57
|
10
14
23
30
44
34 |
Review | |
skupina A | 13. kolo | 73 |
BK Kladno
BCM Lokomotiva Plzeň
|
7. 1. 2012
17:30 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Lukáš Ulrych Martin Hrnčíř |
48
101
|
14
23
22
51
30
79 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 81 |
Basketbalový klub Děčín
BK Brandýs n. Labem
|
8. 1. 2012
10:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Jiří Šlaj Zdeněk Salač |
48
66
|
12
14
21
32
39
48 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 82 |
BK Kondoři Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
8. 1. 2012
10:00 |
Sportovní hala Kort |
Pavel Kuřitka Petr Lukeš |
106
40
|
35
15
60
21
78
29 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 84 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad B
|
8. 1. 2012
10:00 |
Sportcentrum SLUNETA |
Jindřich Nesper Vojtěch Šmíd |
72
43
|
19
14
31
22
48
33 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 79 |
TJ Sokol pražský B
BCM Lokomotiva Plzeň
|
8. 1. 2012
11:00 |
Sokol pražský |
Michal Hána Luboš Jírovec |
68
89
|
20
27
34
41
45
70 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 80 |
BK Kladno
BK Klatovy
|
8. 1. 2012
11:30 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Michal Horník Vít Kučera |
69
80
|
24
17
35
40
59
61 |
Review | |
skupina A | 14. kolo | 83 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Lions Jindřichův Hradec
|
6. 1. 2012
17:00 |
Hala 6. ZŠ |
Petr Blahout Tomáš Linhart |
48
85
|
9
19
26
38
38
54 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 88 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Kondoři Liberec
|
21. 1. 2012
12:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Petr Havlíček Luboš Jírovec |
65
77
|
17
21
32
37
50
62 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 87 |
Sokol Vyšehrad B
Basketbalový klub Děčín
|
21. 1. 2012
15:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Pavel Salvetr Miloslav Jon |
46
76
|
11
23
28
46
36
60 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 85 |
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol pražský B
|
21. 1. 2012
17:00 |
tělocvična ZŠ Mírová |
Tomáš Kvasný Vojtěch Šmíd |
76
67
|
14
23
33
38
53
49 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 86 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Kladno
|
21. 1. 2012
17:00 |
Hala 6. ZŠ |
Karel Anton Jindřich Nesper |
68
71
|
13
17
25
29
45
56 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 89 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BCM Lokomotiva Plzeň
|
21. 1. 2012
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jaroslav Poživil Zdeněk Salač |
58
98
|
18
17
29
43
49
76 |
Review | |
skupina A | 15. kolo | 90 |
BK Brandýs n. Labem
BK Klatovy
|
21. 1. 2012
18:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Lukáš Bernáth Martin Hrnčíř |
76
56
|
11
15
27
37
43
42 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 96 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Klatovy
|
22. 1. 2012
10:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jaroslav Poživil Stanislav Kučera |
78
67
|
12
26
41
40
64
55 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 91 |
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol pražský B
|
22. 1. 2012
11:00 |
Hala 6. ZŠ |
Karel Anton Jindřich Nesper |
64
74
|
12
25
33
43
49
63 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 92 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kladno
|
22. 1. 2012
14:00 |
tělocvična ZŠ Mírová |
Jiří Kocfelda Martin Lébl |
77
59
|
16
10
33
25
63
40 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 94 |
Sokol Vyšehrad B
BK Kondoři Liberec
|
22. 1. 2012
14:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Pavel Salvetr Miloslav Jon |
29
67
|
7
15
15
34
23
50 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 95 |
BK Brandýs n. Labem
BCM Lokomotiva Plzeň
|
22. 1. 2012
14:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Lukáš Bernáth Martin Hrnčíř |
70
62
|
25
17
42
36
57
54 |
Review | |
skupina A | 16. kolo | 93 |
BK Lions Jindřichův Hradec
Basketbalový klub Děčín
|
22. 1. 2012
14:30 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Petr Havlíček Luboš Jírovec |
86
84
|
21
33
41
53
62
65 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 102 |
Basketbalový klub Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
4. 2. 2012
13:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Ladislav Neuman Karel Anton |
79
58
|
13
16
43
30
58
49 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 100 |
BCM Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad B
|
4. 2. 2012
13:30 |
SH Plzeň - hala č.4 |
David Heinrich Jaroslav Egr |
146
29
|
39
8
73
17
115
24 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 99 |
BK Klatovy
BK Lions Jindřichův Hradec
|
4. 2. 2012
16:00 |
SH BK Klatovy |
Michal Hána Petr Havlíček |
57
74
|
14
22
32
41
44
57 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 98 |
TJ Sokol pražský B
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
4. 2. 2012
16:15 |
Sokol pražský |
Jiří Kocfelda Jan Málek |
91
56
|
18
15
30
28
58
47 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 101 |
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
|
4. 2. 2012
17:00 |
Sportovní hala Kort |
Petr Lukeš Petr Šafář |
90
41
|
20
5
42
13
59
28 |
Review | |
skupina A | 17. kolo | 97 |
BK Kladno
BK Brandýs n. Labem
|
4. 2. 2012
17:30 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Jaromír Votroubek Jiří Šlaj |
50
102
|
10
30
24
44
41
67 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 104 |
BK Kladno
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
5. 2. 2012
09:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Jaromír Votroubek Jiří Šlaj |
68
72
|
14
19
32
35
46
52
62
62 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 106 |
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad B
|
5. 2. 2012
09:00 |
SH BK Klatovy |
Michal Hána Petr Havlíček |
87
45
|
16
12
41
21
63
34 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 108 |
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem
|
5. 2. 2012
10:00 |
Sportovní hala Kort |
Petr Lukeš Petr Šafář |
53
59
|
17
18
22
30
41
44 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 103 |
TJ Sokol pražský B
BK Brandýs n. Labem
|
5. 2. 2012
11:30 |
Sokol pražský |
Jiří Kocfelda Jan Málek |
67
75
|
18
12
37
42
53
51 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 105 |
BCM Lokomotiva Plzeň
BK Lions Jindřichův Hradec
|
5. 2. 2012
12:00 |
SH Plzeň - hala č.4 |
David Heinrich Lucie Peterková |
76
75
|
20
22
39
41
57
57 |
Review | |
skupina A | 18. kolo | 107 |
Basketbalový klub Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
5. 2. 2012
13:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Ladislav Neuman Karel Anton |
97
57
|
24
5
48
21
77
37 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 111 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BCM Lokomotiva Plzeň
|
18. 2. 2012
15:00 |
tělocvična ZŠ Mírová |
Petr Blahout Ondřej Sedláček |
64
71
|
19
22
31
41
50
58 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 112 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
|
18. 2. 2012
15:00 |
Hala 6. ZŠ |
Ladislav Neuman Karel Anton |
58
57
|
18
20
28
32
45
47 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 113 |
Sokol Vyšehrad B
BK Brandýs n. Labem
|
18. 2. 2012
15:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Martin Buršík Vladimír Kesler |
48
101
|
10
24
19
52
38
76 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 109 |
BK Kondoři Liberec
TJ Sokol pražský B
|
18. 2. 2012
17:00 |
Sportovní hala Kort |
David Heinrich Vojtěch Šmíd |
79
62
|
17
18
30
38
59
51 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 110 |
Basketbalový klub Děčín
BK Kladno
|
20. 2. 2012
19:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Ladislav Neuman Jiří Šlaj |
90
45
|
40
11
62
14
79
30 |
Review | |
skupina A | 19. kolo | 114 |
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
18. 2. 2012
19:00 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Lukáš Ulrych Lukáš Bernáth |
88
55
|
17
9
44
24
66
40 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 115 |
Basketbalový klub Děčín
TJ Sokol pražský B
|
19. 2. 2012
10:00 |
Sportcentrum ČEZ |
Pavel Šmíd Tereza Vágnerová |
79
58
|
34
5
52
24
66
45 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 116 |
BK Kondoři Liberec
BK Kladno
|
19. 2. 2012
10:00 |
Sportovní hala Kort |
David Heinrich Vojtěch Šmíd |
76
49
|
20
4
38
21
59
36 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 119 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Brandýs n. Labem
|
19. 2. 2012
12:30 |
Městská SH J.Hradec II-malá |
Lukáš Ulrych Lukáš Bernáth |
49
71
|
12
14
23
31
37
54 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 117 |
Slavoj BK Litoměřice
BCM Lokomotiva Plzeň
|
19. 2. 2012
13:00 |
Hala 6. ZŠ |
Ladislav Neuman Karel Anton |
42
84
|
10
31
24
49
29
68 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 118 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
|
19. 2. 2012
13:00 |
tělocvična ZŠ Mírová |
Petr Blahout Ondřej Sedláček |
80
72
|
19
26
37
39
61
54 |
Review | |
skupina A | 20. kolo | 120 |
Sokol Vyšehrad B
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
19. 2. 2012
16:15 |
Sokolovna Vyšehrad |
Martin Buršík Vladimír Kesler |
72
78
|
27
17
43
35
62
59 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 123 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
Slavoj BK Litoměřice
|
3. 3. 2012
14:30 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jakub Kec Veronika Vávrová |
75
69
|
13
20
32
33
53
55 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 125 |
BK Klatovy
Basketbalový klub Děčín
|
3. 3. 2012
16:00 |
SH BK Klatovy |
Martin Hrnčíř Ondřej Sedláček |
59
74
|
19
20
31
34
38
61 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 122 |
TJ Sokol pražský B
Sokol Vyšehrad B
|
3. 3. 2012
16:45 |
Sokol pražský |
Michal Horník Jiří Kocfelda |
65
59
|
22
11
37
20
49
46 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 121 |
BK Kladno
BK Lions Jindřichův Hradec
|
3. 3. 2012
17:30 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Ladislav Neuman Karel Anton |
52
81
|
7
14
21
28
37
51 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 124 |
BK Brandýs n. Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
|
28. 2. 2012
19:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Rostislav Milata Martin Hrnčíř |
64
33
|
23
5
43
16
58
25 |
Review | |
skupina A | 21. kolo | 126 |
BCM Lokomotiva Plzeň
BK Kondoři Liberec
|
3. 3. 2012
19:30 |
SH Plzeň - hala č.4 |
Vladimír Slanina Lukáš Bernáth |
54
71
|
19
14
31
41
38
51 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 131 |
BCM Lokomotiva Plzeň
Basketbalový klub Děčín
|
4. 3. 2012
08:15 |
SH Plzeň - hala č.4 |
Lucie Peterková Vladimír Slanina |
87
57
|
14
19
37
33
63
45 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 128 |
BK Kladno
Sokol Vyšehrad B
|
4. 3. 2012
10:00 |
Hala 5. ZŠ Kladno |
Michal Horník Lukáš Bernáth |
69
49
|
12
16
30
28
46
41 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 129 |
BK Brandýs n. Labem
Slavoj BK Litoměřice
|
4. 3. 2012
10:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Jakub Kec Rostislav Milata |
86
29
|
20
2
43
10
63
23 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 127 |
TJ Sokol pražský B
BK Lions Jindřichův Hradec
|
4. 3. 2012
12:00 |
Sokol pražský |
Jiří Kocfelda Zdeněk Kulhavý |
74
68
|
23
20
36
38
52
52 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 132 |
BK Klatovy
BK Kondoři Liberec
|
4. 3. 2012
13:00 |
SH BK Klatovy |
Martin Hrnčíř Daniel Sejrek |
39
73
|
9
14
21
28
32
52 |
Review | |
skupina A | 22. kolo | 130 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
SLUNETA Ústí nad Labem
|
1. 3. 2012
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Rostislav Milata Lukáš Ulrych |
53
70
|
9
15
26
36
41
54 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Brandýs n. L. | 22 | 20 | 2 | 1.751 | 1.048 | 42 | |
2. | Kondoři Liberec | 22 | 19 | 3 | 1.683 | 1.137 | 41 | |
3. | BCM Loko Plzeň | 22 | 18 | 4 | 1.888 | 1.294 | 40 | |
4. | BK Děčín | 22 | 16 | 6 | 1.721 | 1.368 | 38 | |
5. | Lions J. Hradec | 22 | 15 | 7 | 1.725 | 1.475 | 37 | |
6. | Sokol pražský B | 22 | 10 | 12 | 1.439 | 1.556 | 32 | |
7. | Sluneta Ústí n. L. | 22 | 9 | 13 | 1.413 | 1.549 | 31 | |
8. | BK Klatovy | 22 | 8 | 14 | 1.441 | 1.506 | 30 | |
9. | AŠ Mladá Boleslav | 22 | 7 | 15 | 1.293 | 1.832 | 29 | |
10. | BK Kladno | 22 | 6 | 16 | 1.311 | 1.692 | 28 | |
11. | Slavoj Litoměřice | 22 | 4 | 18 | 1.295 | 1.727 | 26 | |
12. | Sokol Vyšehrad B | 22 | 0 | 22 | 1.137 | 1.913 | 22 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BCM Loko Plzeň | 28 | 32.7 | 2.0 | 13.4 /25.7 | 52.2 | 19.6 |
BK Klatovy | 28 | 24.0 | 2.4 | 11.5 /23.9 | 48.2 | 20.1 |
BK Brandýs n. L. | 25 | 27.4 | 4.2 | 10.5 /16.3 | 64.3 | 18.8 |
AŠ Mladá Boleslav | 28 | 21.7 | 1.4 | 11.3 /22.7 | 49.8 | 21.6 |
Lions J. Hradec | 28 | 28.9 | 2.5 | 13.0 /22.1 | 58.9 | 24.1 |
Sokol Vyšehrad B | 22 | 10.3 | 1.3 | 5.3 /12.2 | 43.5 | 13.4 |
Slavoj Litoměřice | 28 | 18.9 | 3.1 | 11.2 /22.2 | 50.4 | 20.6 |
Sluneta Ústí n. L. | 22 | 21.5 | 2.4 | 13.8 /25.2 | 54.8 | 17.1 |
BK Děčín | 25 | 27.1 | 2.5 | 12.9 /24.5 | 52.6 | 16.9 |
Kondoři Liberec | 25 | 27.0 | 4.0 | 10.3 /18.5 | 55.6 | 18.9 |
Sokol pražský B | 25 | 22.4 | 3.0 | 10.0 /20.9 | 47.9 | 19.4 |
BK Kladno | 28 | 22.4 | 1.3 | 11.1 /23.4 | 47.5 | 23.3 |
BCM Nymburk | 25 | 31.7 | 2.6 | 11.1 /19.7 | 56.4 | 15.2 |
Královští Sokoli | 28 | 21.7 | 1.0 | 11.6 /23.6 | 49.1 | 20.9 |
Sokol Žižkov C | 28 | 22.2 | 1.1 | 10.5 /22.8 | 46.0 | 16.5 |
SAM BŠM Brno | 22 | 23.9 | 3.0 | 13.1 /23.5 | 55.8 | 22.2 |
BK Pardubice B | 30 | 26.0 | 3.3 | 12.4 /19.4 | 63.8 | 17.6 |
Tesla Pardubice | 25 | 21.1 | 3.4 | 12.4 /24.4 | 50.9 | 19.2 |
Sokol Karviná | 27 | 25.1 | 3.8 | 13.0 /22.8 | 57.1 | 21.7 |
BK Opava | 28 | 19.8 | 1.4 | 10.3 /20.9 | 49.1 | 19.5 |
BC Vysočina | 28 | 24.9 | 1.3 | 10.3 /22.3 | 46.2 | 18.9 |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 22 | 22.9 | 1.3 | 10.7 /23.8 | 44.9 | 23.7 |
Sl. MBA Kroměříž | 28 | 25.1 | 2.9 | 11.9 /23.7 | 50.3 | 23.3 |
Jiskra Kyjov | 25 | 25.4 | 3.4 | 10.5 /20.6 | 51.0 | 20.9 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Znamínko Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Zítko Tomáš | 13 | 0 | 13 | 0 | - | - | - |
Zatloukal Ondřej | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Záruba Matěj | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vyplel David | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Votroubek Jaromír | 9 | 6 | 3 | 0 | - | - | - |
Vondráček Marek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Veselý Tomáš | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Večeřa Pavel | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Večeřa Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Vávrová Veronika | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vágnerová Tereza | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Ulrych Lukáš | 9 | 3 | 6 | 0 | - | - | - |
Ubr Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Trmač Vladislav | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Trbušek Pavel | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Švancarová Lucie | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Šuška Kamil | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Šmíd Pavel | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Šmíd Vojtěch | 11 | 0 | 11 | 0 | - | - | - |
Šlaj Jiří | 13 | 4 | 9 | 0 | - | - | - |
Škaroupka Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Šafařík Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Šafář Petr | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Sýkora Václav | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Svoboda Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Struhárová Iva | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Streubel David | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Stančík Robin | 7 | 0 | 7 | 0 | - | - | - |
Stáňa Lukáš | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Spáčil Jan | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Solař Tomáš | 8 | 0 | 8 | 0 | - | - | - |
Smetana Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Slanina Vladimír | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Scholze Michal | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Sejrek Daniel | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Sedláček Ondřej | 7 | 2 | 5 | 0 | - | - | - |
Salvetr Rudolf | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Salvetr Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Salač Zdeněk | 7 | 0 | 7 | 0 | - | - | - |
Řehoř Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Ryšánek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Rychlý Ladislav | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Remenec Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Rektořík Milan | 7 | 0 | 7 | 0 | - | - | - |
Raiman Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Poživil Jaroslav | 10 | 7 | 3 | 0 | - | - | - |
Polák Michael | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pokorný Štěpán | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Pilný Jiří | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Peterková Lucie | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Perlík Michal | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Paulík Robert | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Opletal Petr | 7 | 5 | 2 | 0 | - | - | - |
Novák Petr | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Neuman Ladislav | 14 | 13 | 1 | 0 | - | - | - |
Nesper Jindřich | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Nehoda Pavel | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Milata Rostislav | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Mikšík Milan | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 10 | 10 | 0 | 0 | - | - | - |
Martinčič Jakub | 8 | 6 | 2 | 0 | - | - | - |
Mareš Roman | 14 | 6 | 8 | 0 | - | - | - |
Málek Jan | 8 | 3 | 5 | 0 | - | - | - |
Malčík Štěpán | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Machač Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Macela Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Lukeš Petr | 13 | 2 | 11 | 0 | - | - | - |
Lukeš Libor | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Linhart Tomáš | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Lébl Martin | 8 | 3 | 5 | 0 | - | - | - |
Kvasný Tomáš | 9 | 7 | 2 | 0 | - | - | - |
Kuřitka Pavel | 11 | 11 | 0 | 0 | - | - | - |
Kulíšek Martin | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Kulhavý Zdeněk | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kučírek Martin | 8 | 4 | 4 | 0 | - | - | - |
Kučera Vít | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Kučera Stanislav | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Král Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kovář Jan | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Kocurek Ondřej | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Kocfelda Jiří | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Klápště Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kesler Vladimír | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Kejklíček Roman | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kec Jakub | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Kašparová Renáta | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Karásek Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Karafiát Kamil | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kapounek Petr | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Jon Miloslav | 7 | 5 | 2 | 0 | - | - | - |
Jírovec Luboš | 15 | 3 | 12 | 0 | - | - | - |
Ježek Václav | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Jeřáb Jan | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Janovský Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Jakubík Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hrnčíř Martin | 11 | 4 | 7 | 0 | - | - | - |
Hrabal Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hošek Václav | 9 | 5 | 4 | 0 | - | - | - |
Horník Michal | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Holubek Tomáš | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Hlobil Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Herjecká Erika | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Heinrich David | 7 | 6 | 1 | 0 | - | - | - |
Havrda Martin | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 12 | 8 | 4 | 0 | - | - | - |
Hartig Zdeněk | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Hanuš Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hána Michal | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Hampl Pavel | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Giecek Adam | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Fanta Jiří | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Egr Jaroslav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Dvořák Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Ludvík | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Drápal Jakub | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Dombrovský Filip | 8 | 7 | 1 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Černý Jan | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Čarnecký Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Buršík Martin | 7 | 7 | 0 | 0 | - | - | - |
Blahout Petr | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Bernáth Lukáš | 9 | 5 | 4 | 0 | - | - | - |
Benda Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baudyš Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Anton Karel | 14 | 7 | 7 | 0 | - | - | - |
Anton Matěj | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře