Nadregionální liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 15293
BK Baník Most
BK Teplice
7. 10. 2023
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Jakub Liga
54
76
8
26
26
38
44
56
Review
Skupina B 1. kolo 15294
BA Tygři Louny
ŠSK Slaný
7. 10. 2023
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jan Hendrych
Jakub Liga
63
55
16
7
35
11
49
36
Review
Skupina B 1. kolo 15295
Kelti Nové Strašecí
BK Kladno
7. 10. 2023
13:00
ZŠ Řevničov Barbora Toboláková
Rozálie Hacklová
63
78
17
5
27
26
45
44
Review
Skupina B 2. kolo 15297
BA Tygři Louny
Kelti Nové Strašecí
21. 10. 2023
09:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Adam Trejbal
Zajistí pořadatel
70
41
19
15
38
27
52
35
Review
Skupina B 2. kolo 15296
BK Baník Most
BK Beroun
21. 10. 2023
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Poliček
Ondřej Vyčichlo
42
55
7
15
16
23
28
41
Review
Skupina B 2. kolo 15298
ŠSK Slaný
BK Kladno
21. 10. 2023
17:30
Víceúčelová sportovní hala Johanka Kindermannová
František Hubáček
53
66
10
16
19
34
40
48
Review
Skupina B 3. kolo 15299
BK Teplice
BK Beroun
22. 10. 2023
10:00
Sokolovna Na Letné Lucie Humlová
Jan Hendrych
78
26
22
8
46
13
66
18
Review
Skupina B 3. kolo 15300
BA Tygři Louny
BK Kladno
22. 10. 2023
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Lucie Klančíková
Ondřej Asztalos
53
56
10
18
22
35
34
47
Review
Skupina B 3. kolo 15301
ŠSK Slaný
Kelti Nové Strašecí
22. 10. 2023
17:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Lejčko
Lucie Moravcová
63
54
10
10
22
30
38
47
Review
Skupina B 4. kolo 15302
BK Beroun
Kelti Nové Strašecí
11. 11. 2023
12:15
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Mazur
Jan Průša
65
54
16
7
29
20
48
38
Review
Skupina B 4. kolo 15303
BK Baník Most
BA Tygři Louny
11. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Most - malá hala Tereza Tržická
Iveta Roubíková
20
113
2
25
10
53
14
92
Review
Skupina B 4. kolo 15304
BK Teplice
ŠSK Slaný
11. 11. 2023
13:15
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Lucie Humlová
54
53
12
10
23
31
42
44
Review
Skupina B 5. kolo 15307
BK Teplice
BA Tygři Louny
12. 11. 2023
10:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Lucie Humlová
36
78
14
20
19
37
27
54
Review
Skupina B 5. kolo 15305
BK Beroun
BK Kladno
12. 11. 2023
11:45
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Buršík
Karel Martínek
61
63
13
12
34
26
43
44
Review
Skupina B 5. kolo 15306
BK Baník Most
ŠSK Slaný
12. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Matěj Abraham
41
56
12
11
16
28
25
43
Review
Skupina B 6. kolo 15308
BA Tygři Louny
BK Beroun
2. 12. 2023
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
64
35
15
7
31
10
45
22
Review
Skupina B 6. kolo 15309
Kelti Nové Strašecí
BK Baník Most
2. 12. 2023
10:00
ZŠ Řevničov Michal Bukovský
62
64
14
14
32
26
51
32
Review
Skupina B 6. kolo 15310
BK Kladno
BK Teplice
2. 12. 2023
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Karel Albrecht
77
56
15
20
39
32
56
44
Review
Skupina B 7. kolo 15312
Kelti Nové Strašecí
BK Teplice
3. 12. 2023
10:00
ZŠ Řevničov František Hubáček
Lucie Misterková
56
57
13
14
25
24
36
42
Review
Skupina B 7. kolo 15311
ŠSK Slaný
BK Beroun
3. 12. 2023
11:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Anna Pospíšilová
61
52
12
12
23
24
37
41
Review
Skupina B 7. kolo 15313
BK Kladno
BK Baník Most
3. 12. 2023
12:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Pavýza
František Kolář
58
49
12
10
29
22
52
35
Review
Skupina B 8. kolo 15316
BK Kladno
Kelti Nové Strašecí
8. 10. 2023
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Průša
Jiří Pavýza
81
50
23
11
48
24
63
38
Review
Skupina B 8. kolo 15314
BK Teplice
BK Baník Most
8. 10. 2023
10:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
77
61
29
10
51
24
69
44
Review
Skupina B 8. kolo 15315
ŠSK Slaný
BA Tygři Louny
8. 10. 2023
17:30
Víceúčelová sportovní hala Rozálie Hacklová
Anna Pospíšilová
45
56
13
18
24
32
39
46
Review
Skupina B 9. kolo 15317
BK Beroun
BK Teplice
16. 12. 2023
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Karel Martínek
Kryštof Novotný
76
107
19
32
38
51
58
79
Review
Skupina B 9. kolo 15318
BK Kladno
BA Tygři Louny
16. 12. 2023
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Mazur
Rozálie Hacklová
61
91
23
26
40
48
53
79
Review
Skupina B 9. kolo 15319
Kelti Nové Strašecí
ŠSK Slaný
21. 1. 2024
14:00
ZŠ Řevničov Radek Šťavík
Jiří Veselý
50
53
14
11
19
22
32
33
Review
Skupina B 10. kolo 15320
BK Beroun
BK Baník Most
17. 12. 2023
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Karel Albrecht
Rozálie Hacklová
70
61
20
21
45
30
64
47
Review
Skupina B 10. kolo 15322
BK Kladno
ŠSK Slaný
17. 12. 2023
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Lukáš Balog
Jan Průša
48
78
14
19
21
40
32
60
Review
Skupina B 10. kolo 15321
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny
16. 1. 2024
18:00
ZŠ Řevničov Jiří Pavýza
František Hubáček
46
129
12
39
20
70
28
97
Review
Skupina B 11. kolo 15323
BK Kladno
BK Beroun
13. 1. 2024
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Václav Mezera
51
41
14
8
25
16
36
28
Review
Skupina B 11. kolo 15325
BA Tygři Louny
BK Teplice
13. 1. 2024
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladislav Lunhul
Jakub Gabriel
85
56
22
15
40
29
58
46
Review
Skupina B 11. kolo 15324
ŠSK Slaný
BK Baník Most
13. 1. 2024
15:00
Víceúčelová sportovní hala Miloš Nesvadba
Vojtěch Poláček
66
47
14
8
33
22
46
32
Review
Skupina B 12. kolo 15327
BA Tygři Louny
BK Baník Most
14. 1. 2024
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladislav Lunhul
Mattias Kundert
74
50
22
10
47
18
62
34
Review
Skupina B 12. kolo 15326
Kelti Nové Strašecí
BK Beroun
14. 1. 2024
11:30
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
František Hubáček
65
69
19
21
37
36
48
49
Review
Skupina B 12. kolo 15328
ŠSK Slaný
BK Teplice
14. 1. 2024
12:00
Víceúčelová sportovní hala František Kolář
Miloš Nesvadba
83
47
14
11
33
20
56
36
Review
Skupina B 13. kolo 15330
BK Teplice
Kelti Nové Strašecí
27. 1. 2024
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
72
49
24
19
42
29
64
35
Review
Skupina B 13. kolo 15331
BK Baník Most
BK Kladno
27. 1. 2024
10:30
Sportovní hala Most - malá hala Mattias Kundert
Anna Rebej
55
54
17
16
32
36
47
38
Review
Skupina B 13. kolo 15329
BK Beroun
ŠSK Slaný
27. 1. 2024
12:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jaroslav Janovský
Jan Průša
49
64
9
18
25
25
39
50
Review
Skupina B 14. kolo 15334
BK Teplice
BK Kladno
28. 1. 2024
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Špinka
Jakub Pešek
101
40
25
7
51
17
74
30
Review
Skupina B 14. kolo 15333
BK Baník Most
Kelti Nové Strašecí
28. 1. 2024
10:30
Sportovní hala Most - malá hala Mattias Kundert
Anna Rebej
36
46
8
14
14
22
23
30
Review
Skupina B 14. kolo 15332
BK Beroun
BA Tygři Louny
28. 1. 2024
11:45
tělocvična ZŠ Preislerova Václav Mezera
Jan Průša
47
59
14
18
24
32
32
46
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryšpýn Bárta BK Kralupy 15 19 1.0 30.6 13.8 0.1 2.6/7.0 37.6 1.2
František Cestr BK Kralupy 14 21 1.0 20.0 6.6 1.6 1.9/3.2 57.4 2.5
Viktor Janda BA 2006 Roudnice n.L. 15 22 1.0 15.7 6.2 0.6 1.4/3.3 43.1 3.0
Jiří Worek STHAV 14 15 1.0 21.7 6.4 2.1 2.5/4.2 58.7 2.3
7 Jan Vybíral BK Lions J. Hradec 13 17 1.0 18.9 6.6 1.5 1.2/2.1 60.0 1.1
22 Tomáš Turánský Var U14 15 20 1.0 16.0 5.7 1.0 1.7/3.0 56.7 1.7
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 31.7 14.5 0.3 1.8/3.7 48.6 1.7
14 Adam Dvořák BK Brandýs n. L. B 15 21 1.0 15.0 6.7 0.0 1.5/3.5 43.8 2.8
Daniel Luks Pandy Čelákovice 15 21 1.0 14.8 4.8 1.4 1.0/2.0 48.8 2.0
Jan Hampl R&J EBC Mělník 15 15 1.0 20.5 9.0 0.3 1.7/4.1 41.0 1.6
Jáchym Štěpánek Basket Valmez 15 9 1.0 33.0 14.7 0.1 3.3/6.3 52.6 2.9
Jan Průcha BA 2006 Roudnice n.L. 15 21 1.0 14.1 6.4 0.0 1.2/3.6 32.9 3.1
1 Adam Svatek Var U14 15 20 1.0 14.6 5.3 0.9 1.4/2.8 48.2 0.7
Šimon Kudláček Basket Poděbrady 13 20 1.0 14.1 4.7 0.6 2.9/6.1 46.7 2.4
11 Kryštof Šnek Var U14 15 20 1.0 14.0 6.5 0.0 1.0/2.1 46.3 1.8
Ondřej Janatka BA 2006 Roudnice n.L. 14 17 1.0 16.1 6.6 0.3 2.1/4.1 50.7 1.9
Matěj Starý Slavoj Č. Brod 15 20 1.0 13.7 5.7 0.5 1.0/3.0 33.3 2.4
Adam Konrád R&J EBC Mělník 15 10 1.0 27.3 11.7 0.6 2.1/4.2 50.0 2.3
Robert Jelínek BK Medvědi Tábor 15 15 1.0 17.9 7.8 0.4 1.1/3.7 30.9 1.6
Adam Melichar Pandy Čelákovice 15 19 1.0 13.9 3.7 1.8 1.1/2.4 46.7 2.3
18 Filip Václav Hrabák Var U14 14 17 1.0 15.1 6.8 0.2 0.8/1.9 0.0* 2.5
Jakub Zajíc PŘÍ 15 10 1.0 24.9 10.0 1.0 1.9/3.6 52.8 2.7
9 František Grill BK Lions J. Hradec 15 16 1.0 15.0 5.9 0.4 2.1/4.9 43.0 2.4
Martin Kantor Slavoj Č. Brod 15 15 1.0 15.9 5.8 0.9 1.5/3.5 42.3 2.0
23 Kamil Kupčík BK Brandýs n. L. B 14 15 1.0 15.7 5.9 0.7 1.6/2.2 72.7 0.6
Matěj Šperlich Slavoj Č. Brod 14 16 1.0 14.6 5.8 0.5 1.4/3.4 42.6 1.6
22 Georgij Tkačenko TJ Sokol Kbely 15 14 1.0 16.3 7.1 0.1 1.8/4.3 41.7 2.4
Štěpán Paskovský Basket Poděbrady 13 19 1.0 11.7 3.5 0.2 4.1/8.2 50.3 2.1
Michal Hubač BK Přeštice 14 9 1.0 24.6 9.8 0.9 2.3/6.0 38.9 0.0
37 Kryštof Pospíšil Thermia K. Vary 15 9 1.0 24.0 10.2 0.6 1.9/6.1 30.9 0.8
Pavel Skřeček TBS Přerov 15 11 1.0 19.5 6.5 1.7 1.3/4.9 25.9 2.5
8 Jáchym Klobouček BK Teplice 15 16 1.0 13.4 5.8 0.2 1.4/4.4 31.0 2.8
35 Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 15 14 1.0 15.3 4.7 1.7 0.7/1.4 0.0* 1.8
9 Ondřej Zirm Var U14 14 20 1.0 10.7 4.3 0.2 1.6/3.1 51.6 1.6
27 Nicholas Dvořák BK Brandýs n. L. B 14 14 1.0 15.2 5.9 0.6 1.6/3.3 50.0 1.1
Max Kokoška BA 2006 Roudnice n.L. 16 21 1.0 10.0 4.3 0.0 1.1/2.7 42.9 2.5
Dominik Lavička ŠSK Slaný 15 15 1.0 13.7 4.5 0.6 3.0/6.0 50.0 3.9
Matěj Fořt Slavoj Č. Brod 14 18 1.0 11.3 4.2 0.8 0.7/1.6 0.0* 3.1
10 František Voda TJ Sokol Kbely 15 16 1.0 12.5 4.9 0.1 2.4/5.4 45.3 2.4
17 Marek Lukáš BK Lions J. Hradec 15 18 1.0 11.1 5.1 0.0 0.9/3.5 27.0 1.5
17 Jan Koudelka BC Benešov 15 18 1.0 11.0 3.1 1.2 1.3/2.7 46.9 2.2
Martin Pavlát PŘÍ 15 13 1.0 15.2 7.0 0.1 1.0/2.5 39.4 1.2
85 Tomáš Ponert TJ Sokol Kbely 15 18 1.0 10.9 4.3 0.3 1.4/2.7 53.1 1.2
Jakub Krejsa ŠSK Slaný 14 15 1.0 13.1 5.9 0.1 0.9/2.3 40.0 2.7
Sebastian Felix Ševčík STHAV 14 11 1.0 17.7 7.2 0.5 1.7/3.3 52.8 1.6
Bohdan Tsaran kelti Nové Strašecí 15 15 1.0 12.9 5.4 0.1 1.7/3.8 45.6 2.1
Erik Nikel PŘÍ 15 13 1.0 14.4 6.3 0.2 1.1/2.9 36.8 2.2
6 Ondřej Soukup BK Brandýs n. L. B 15 15 1.0 12.4 5.3 0.1 1.5/2.8 52.4 1.7
Martin Kocourek SK Bruntál 14 8 1.0 23.0 9.8 0.3 2.8/6.6 41.5 2.0
22 Vojtěch Paťha BK Teplice 14 11 1.0 16.5 7.5 0.0 1.6/5.1 32.1 2.3
14 René Nezbeda BK Baník Most 14 9 1.0 19.7 8.3 0.3 2.0/5.6 36.0 1.4
Cayden Shepperson STHAV 15 12 1.0 14.7 6.8 0.1 0.9/3.5 26.2 3.5
Lukáš Valdman BK Kladno 15 16 1.0 10.8 4.1 0.1 2.3/5.6 41.6 2.3
11 Jakub Doležel BK Lions J. Hradec 15 18 1.0 9.6 4.3 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.9
Matyáš Macek kelti Nové Strašecí 16 14 1.0 12.3 5.8 0.1 0.5/2.9 17.1 3.3
Tobiáš Stalmach Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 27.8 8.5 2.5 3.3/5.7 58.8 2.7
Tomáš Dundr kelti Nové Strašecí 15 13 1.0 12.8 4.5 0.1 3.5/6.2 56.3 1.5
Daniel Hlaváč Slavoj Č. Brod 14 21 1.0 7.9 3.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.6
Jonáš Matuška Pandy Čelákovice 15 20 1.0 8.2 1.9 1.3 0.6/1.4 0.0* 1.8
Filip Stibor BK Medvědi Tábor 15 12 1.0 13.7 4.8 0.7 2.0/4.3 47.1 2.1
77 Adam Vašák BC Benešov 15 12 1.0 13.2 6.3 0.1 0.4/1.8 0.0* 1.3
25 Martin Bílý Thermia K. Vary 14 9 1.0 17.0 7.8 0.0 1.4/5.9 24.5 1.9
Richard Svárovský BK Kladno 14 13 1.0 11.6 4.7 0.2 1.8/4.3 41.1 2.7
18 Oskar Výborný BC Benešov 15 17 1.0 8.8 3.6 0.1 1.4/3.1 43.4 2.0
Tadeáš Kotyza SKB Rokycany 14 7 1.0 21.3 7.7 1.6 1.1/2.1 53.3 1.4
Lukáš Vejskal BK Jiskra Domažlice 15 7 1.0 21.0 9.7 0.0 1.6/2.7 57.9 1.1
8 Jiří Potužák BK Lions J. Hradec 15 15 1.0 9.8 4.0 0.1 1.6/3.0 53.3 2.3
12 Samuel František Lachs BK Brandýs n. L. B 15 15 1.0 9.7 4.5 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.9
Šimon Pinkr BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 14.3 6.3 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.3
Aleš Křelina Basket Poděbrady 15 20 1.0 7.1 3.3 0.0 0.6/2.3 26.1 2.8
Martin Gežo ŠSK Slaný 15 15 1.0 9.4 2.9 0.9 1.1/2.4 44.4 2.9
Matěj Szkandera Basketpoint F-M 15 8 1.0 17.4 7.8 0.1 1.5/2.6 57.1 0.0
12 Lukáš Pípa Var U14 14 15 1.0 9.3 3.3 0.3 1.7/3.7 47.3 1.5
Jindřich Vašina BK Kladno 14 7 1.0 19.9 8.7 0.1 2.0/4.7 42.4 2.0
Samuel Kraus BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 13.7 6.3 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.0
7 Martin Vais BK Teplice 15 12 1.0 11.3 4.4 0.6 0.7/1.9 0.0* 3.1
Jonáš Novák PŘÍ 16 8 1.0 16.8 7.8 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
5 Marek Najman BK Teplice 15 16 1.0 8.4 2.7 0.9 0.2/1.4 0.0* 3.1
Vojtěch Barnáš PŘÍ 15 7 1.0 18.6 7.3 0.7 1.9/4.9 38.2 2.9
Mark James Kershaw VS 15 12 1.0 10.8 4.8 0.0 1.2/1.7 0.0* 1.5
Antonín Kolajta BK Kladno 14 18 1.0 7.1 2.0 0.4 1.8/4.7 38.1 1.9
Vít Feix R&J EBC Mělník 16 14 1.0 9.0 4.1 0.0 0.7/2.6 27.0 1.7
Maxmilián Šimek PŘÍ 16 11 1.0 11.4 4.9 0.2 1.0/2.6 37.9 1.4
Filip Přikryl TBS Přerov 14 5 1.0 24.8 9.6 1.4 1.4/3.4 41.2 3.2
Jan Rau SKB Rokycany 15 9 1.0 13.6 6.4 0.1 0.3/2.4 13.6 2.3
Lukáš Myslivec BK Medvědi Tábor 15 11 1.0 11.1 4.9 0.0 1.3/3.8 33.3 2.8
Oliver Zatloukal TBS Přerov 15 11 1.0 11.1 4.7 0.1 1.4/4.8 28.3 3.6
Robin Rybář Basketpoint F-M 15 8 1.0 15.3 5.6 1.3 0.3/0.4 0.0* 0.0
38 Andrej Tymko TJ Sokol Kbely 15 18 1.0 6.8 2.4 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.2
6 Teodor Beaufort BK Beroun 15 10 1.0 12.1 5.4 0.0 1.3/2.7 48.1 2.5
22 Marek Houžvička BK Brandýs n. L. B 15 7 1.0 17.1 6.4 1.0 1.3/1.7 0.0* 2.3
Marek Pácal BK Kladno 14 16 1.0 7.1 3.5 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.6
14 Vítek Janeka BK Lions J. Hradec 16 15 1.0 7.5 2.5 0.7 0.5/1.1 0.0* 2.1
Jakub Verfel Basket Poděbrady 13 18 1.0 6.2 2.1 0.4 0.6/1.1 0.0* 1.3
Zdeněk Němeček BA 2006 Roudnice n.L. 15 17 1.0 6.4 2.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.9
4 Bayar Altangerel BK Baník Most 14 7 1.0 15.4 6.9 0.3 0.9/3.6 24.0 3.4
4 Lukáš Hlavatý BK Brandýs n. L. B 15 16 1.0 6.7 2.6 0.2 1.0/2.3 43.2 1.4
František Břeň BK Příbram 2000 15 9 1.0 11.8 3.4 0.9 2.2/3.8 58.8 2.0
Jáchym Řiháček TBS Přerov 14 10 1.0 10.6 4.8 0.0 1.0/2.6 38.5 1.3
19 Štěpán Bártů BK Brandýs n. L. B 14 4 1.0 26.3 9.0 1.8 3.0/6.0 50.0 2.3
Tomáš Barbier BK Kladno 14 10 1.0 10.3 4.1 0.0 2.1/3.1 67.7 1.6
Adam Cakl BK Kralupy 15 16 1.0 6.4 2.1 0.7 0.2/0.6 0.0* 1.6
37 Nikolas Paulsen TJ Sokol Kbely 15 9 1.0 11.2 5.0 0.0 1.2/2.8 44.0 2.8
23 Ondřej Jelínek BK Beroun 14 10 1.0 9.9 3.2 0.3 2.6/5.3 49.1 2.1
David Šťastný VS 15 12 1.0 8.2 3.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.3
William Bradford Griffis Sokol Vyšehrad 15 8 1.0 12.1 5.4 0.0 1.4/3.9 35.5 2.5
Daniel Šnajdr SKB Rokycany 15 8 1.0 12.0 4.9 0.5 0.8/2.5 30.0 1.6
13 Adam Němec Var U14 14 18 1.0 5.3 2.1 0.3 0.1/0.6 0.0* 0.9
Lukáš Kaňák VS 15 12 1.0 7.8 2.8 0.5 0.8/1.7 0.0* 2.0
Jakub Naouali ŠSK Slaný 15 14 1.0 6.6 1.8 0.1 2.6/4.5 58.7 2.0
19 Adam Skořepa BK Teplice 14 7 1.0 12.9 5.1 0.4 1.3/4.3 30.0 1.7
Jakub Svěrek BK Přeštice 15 10 1.0 9.0 4.2 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.0
Matyáš Jůn BK Kralupy 15 12 1.0 7.3 3.1 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.5
Štěpán Sládeček Pandy Čelákovice 14 19 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.3
Daniel Duda ŠSK Slaný 16 13 1.0 6.7 2.8 0.3 0.2/0.8 0.0* 3.1
Patrik Popov Basketpoint F-M 14 7 1.0 12.4 5.3 0.4 0.6/0.7 0.0* 0.0
Matěj Galia PŘÍ 15 14 1.0 6.2 2.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.7
Štěpán Hrtoň Basketpoint F-M 15 7 1.0 12.4 5.4 0.4 0.3/0.9 0.0* 0.0
Jaroslav Mencl BK Přeštice 15 8 1.0 10.8 4.8 0.1 0.9/2.8 31.8 0.0
Jan Brandejs SKB Rokycany 16 9 1.0 9.4 4.1 0.2 0.6/2.2 25.0 3.4
Matěj Procházka Slavoj Č. Brod 15 14 1.0 5.9 1.7 0.4 1.4/3.1 44.2 1.0
František Orság SK Bruntál 15 8 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/3.1 40.0 2.6
29 Šimon Šulc BC Benešov 14 7 1.0 11.1 3.9 0.7 1.3/4.0 32.1 1.6
Oliver Anderle PŘÍ 14 8 1.0 9.6 3.3 0.6 1.3/2.3 55.6 1.6
8 Prokop Pejsar TJ Sokol Kbely 15 12 1.0 6.4 1.8 0.7 0.8/1.4 0.0* 2.4
20 Jakub Vacek BK Brandýs n. L. B 15 9 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.3
Marek John VS 16 11 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.9
Filip Zelenka BK Kralupy 14 14 1.0 5.4 1.9 0.2 0.9/1.4 0.0* 0.6
Otakar Klanica FASTAV Zlín B 14 4 1.0 19.0 6.8 1.3 1.8/3.3 53.8 1.3
Tobias Zapletal Basketpoint F-M 15 7 1.0 10.7 4.7 0.1 0.9/1.4 0.0* 0.0
Radim Pospíšil Basket Valmez 15 9 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/2.2 35.0 0.4
Lukáš Otýpka Basketpoint F-M 15 8 1.0 9.4 4.3 0.3 0.1/0.6 0.0* 0.0
Jonáš Hrubý BK Přeštice 15 7 1.0 10.7 4.9 0.1 0.6/1.4 0.0* 0.0
Matyáš Hora BA 2006 Roudnice n.L. 15 14 1.0 5.3 2.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.5
Adam Bergmann Slavoj Č. Brod 15 9 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/1.7 0.0* 1.8
Huy Nguyen Dang BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 7.1 3.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
Viktor Bartoš BK Příbram 2000 15 8 1.0 8.9 4.1 0.1 0.3/2.0 12.5 1.9
8 Václav Mrkvík BA Tygři Louny 15 4 1.0 17.5 7.0 0.0 3.5/7.3 48.3 2.3
21 Karel Procházka BK Teplice 16 9 1.0 7.8 3.0 0.0 1.8/4.2 42.1 2.4
Tomáš Jung BK Jiskra Domažlice 14 3 1.0 23.3 9.3 1.3 0.7/0.7 0.0* 0.7
Vadim Krčmář NH B 14 3 1.0 23.0 10.0 0.3 2.0/3.0 66.7 1.3
Petr Votík BK Přeštice 12 4 1.0 17.3 8.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.0
Jan Zvolánek Slavoj Č. Brod 14 13 1.0 5.2 2.2 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Matyáš Malát Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 11.3 4.7 0.3 1.0/2.0 50.0 2.3
Matyáš Soukup BK Medvědi Tábor 15 15 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Jakub Vondraš BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 6.7 3.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.2
Mojmír Kavan ŠSK Slaný 14 15 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.5
Adam Stejskal BK Medvědi Tábor 15 13 1.0 5.1 2.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Matyáš Brož BA Lynx Liberec 15 6 1.0 11.0 3.8 0.8 0.8/2.2 38.5 2.7
10 Vojtěch Mařík BC Benešov 14 9 1.0 7.3 2.8 0.4 0.4/1.3 0.0* 1.1
Dominik Hána BK Jiskra Domažlice 12 8 1.0 8.3 3.5 0.4 0.1/0.5 0.0* 0.0
Jiří Matásek kelti Nové Strašecí 15 9 1.0 7.2 3.2 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.7
Erik Hlásný Pandy Čelákovice 15 16 1.0 4.1 1.4 0.3 0.4/1.3 0.0* 0.1
Prokop Janouš kelti Nové Strašecí 16 15 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/1.6 0.0* 2.0
11 Jáchym Tomek BK Beroun 15 8 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/2.4 31.6 1.1
Tomáš Zmoray Basket Poděbrady 15 12 1.0 5.3 1.4 0.8 0.3/0.5 0.0* 0.2
4 Jan Fischer BK Beroun 15 8 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.9
Dalibor Vakrčka VS 15 10 1.0 6.4 2.4 0.2 1.0/1.4 0.0* 1.8
Michael Kroupa FASTAV Zlín B 14 5 1.0 12.6 4.2 0.8 1.8/2.8 64.3 1.4
Radek Přibyla STHAV 15 12 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Filip Pončík VS 16 12 1.0 5.2 2.2 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.7
Patrik Tököly BA 2006 Roudnice n.L. 15 20 1.0 3.1 1.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.3
Denis Hurkovskyj kelti Nové Strašecí 14 9 1.0 6.9 2.6 0.4 0.4/1.3 0.0* 1.4
Ota Šín R&J EBC Mělník 14 12 1.0 5.1 1.8 0.3 0.7/1.5 0.0* 1.4
21 Jakub Syrový Var U14 15 14 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.6
Adam Bouda BK Přeštice 14 4 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.8 36.4 0.0
David Hutera BK Příbram 2000 15 9 1.0 6.7 1.8 1.0 0.1/0.4 0.0* 2.2
12 Medard Štěpánek BK Beroun 15 10 1.0 5.9 2.5 0.2 0.3/1.0 0.0* 2.4
Tomáš Drabina Basketpoint F-M 14 5 1.0 11.8 4.8 0.6 0.4/0.6 0.0* 0.0
Vít Klíma R&J EBC Mělník 14 7 1.0 8.4 3.7 0.0 1.0/2.9 35.0 2.3
Alex Ježdík kelti Nové Strašecí 14 13 1.0 4.5 1.7 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.2
Adam Hozman Sokol Vyšehrad 15 9 1.0 6.4 2.4 0.2 0.9/2.6 34.8 2.4
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 15 1 1.0 58.0 29.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
42 Moon Seungmin BK Hladnov Ostrava 13 2 1.0 28.5 13.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
Kristián Pravda FASTAV Zlín B 14 3 1.0 19.0 6.3 1.3 2.3/2.7 87.5 1.3
Radim Grobár BA Lynx Liberec 15 4 1.0 14.3 4.5 1.0 2.3/5.0 45.0 3.0
10 Rudolf Nebeský BK Teplice 15 16 1.0 3.6 1.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 2 1.0 28.5 9.0 1.5 6.0/10.5 57.1 2.0
Tomáš Elgner BA Lynx Liberec 15 7 1.0 8.0 3.9 0.0 0.3/1.6 0.0* 1.7
9 Jakub Hájek BK Baník Most 15 6 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/4.0 33.3 0.8
Daniel Starec BA Lynx Liberec 15 8 1.0 6.9 2.5 0.5 0.4/1.0 0.0* 1.0
Matyáš Krkoška PŘÍ 14 2 1.0 27.5 9.5 0.0 8.5/10.5 81.0 3.5
Tomáš Neumann R&J EBC Mělník 16 7 1.0 7.9 3.7 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.7
Nicolas Ptáček STHAV 15 12 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.8
Rostislav Kaňa BK Medvědi Tábor 16 10 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.9
Jan Majer Slavoj Č. Brod 14 15 1.0 3.6 1.3 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.9
Lukáš Klímek FASTAV Zlín B 15 3 1.0 17.7 8.3 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.0
Nazar Čerkasov Basketpoint F-M 15 8 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.0
Vojtěch Sedmík TBS Přerov 14 8 1.0 6.6 2.6 0.1 1.0/4.3 23.5 1.3
Michal Brabec BK Příbram 2000 14 8 1.0 6.5 2.6 0.3 0.5/1.6 0.0* 1.3
Daniel Končal SKB Rokycany 14 7 1.0 7.3 3.4 0.0 0.4/2.9 15.0 0.6
Kryštof Pupík Thermia K. Vary 16 3 1.0 17.0 8.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Jan Vedral Pandy Čelákovice 15 3 1.0 17.0 3.3 3.0 1.3/3.0 44.4 2.7
Samuel Wengřín NH B 15 3 1.0 17.0 8.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tadeáš Nikel PŘÍ 13 10 1.0 5.1 2.0 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.9
Jakub Pecha TJ Sokol Kbely 14 7 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/2.4 29.4 1.3
Jan Havel BK Přeštice 15 7 1.0 7.1 3.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
30 Kryštof Titlbach BA Tygři Louny 14 5 1.0 10.0 3.2 1.0 0.6/1.0 0.0* 0.4
23 Matěj Zouhar BA Tygři Louny 15 4 1.0 12.5 5.5 0.3 0.8/2.0 37.5 1.8
18 Adam Hvězda BK Brandýs n. L. B 15 15 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
28 Dominik Kostka BC Benešov 14 10 1.0 4.9 2.0 0.2 0.3/1.0 0.0* 0.7
Max Homoliak BA 2006 Roudnice n.L. 15 18 1.0 2.7 0.9 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.9
26 Daniel Báťa Thermia K. Vary 14 7 1.0 7.0 1.7 1.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Lukáš Rusňák SKB Rokycany 14 8 1.0 6.1 2.9 0.1 0.0/0.6 0.0* 2.4
Jonáš Hebelka BK Kladno 15 12 1.0 4.0 1.6 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.5
Jan Štěch Sokol Vyšehrad 15 8 1.0 5.9 2.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.9
Daniel Kubeš BK Kralupy 15 9 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.8
Matěj Fel BA Lynx Liberec 14 7 1.0 6.7 2.6 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.1
Edmund Dandár Pandy Čelákovice 15 13 1.0 3.6 1.5 0.1 0.5/1.7 0.0* 2.2
Andrej Mizjuk Thermia K. Vary 15 6 1.0 7.7 3.2 0.0 1.3/4.7 28.6 2.3
Jakub Novák BK Příbram 2000 15 9 1.0 5.1 1.9 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.9
Matěj Pochman BK Medvědi Tábor 15 9 1.0 5.0 1.7 0.1 1.3/2.9 46.2 1.9
Václav Bečvář BK Přeštice 12 6 1.0 7.3 3.3 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.0
Alex Běloušek STHAV 13 6 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.5
Matyáš Komárek BK Kladno 15 10 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.6
6 Marek Vítek Var U14 15 10 1.0 4.3 1.7 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.4
František Škabroud BK Medvědi Tábor 15 15 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/1.1 0.0* 0.6
Matyáš Kouřimský BK Kralupy 15 16 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.1
Matyáš Pastorek VS 16 12 1.0 3.6 1.3 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.5
Šimon Peterek Basketpoint F-M 14 6 1.0 7.2 3.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.0
21 Matyáš Breburda BC Benešov 15 5 1.0 8.6 3.4 0.4 0.6/1.8 0.0* 0.8
Denis Kubeša Basket Valmez 14 10 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
4 David Kubelka BC Benešov 15 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.7
Jiří Kumstát BA Lynx Liberec 15 8 1.0 5.3 2.0 0.1 0.9/2.1 41.2 3.6
Přemysl Dostál PŘÍ 14 8 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
Jakub Paloušek STHAV 14 13 1.0 3.2 1.4 0.1 0.2/1.2 0.0* 1.8
Michal Peter Pandy Čelákovice 15 13 1.0 3.2 0.8 0.5 0.1/0.5 0.0* 2.5
11 Matyáš Klíma TJ Sokol Kbely 15 10 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.2
Matyáš Hamouz BK Kladno 15 15 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.5
Adam Štýs BK Přeštice 14 5 1.0 8.0 3.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.0
Matěj Hrubý ŠSK Slaný 16 7 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/2.0 21.4 1.9
Hynek Placatka BK Kladno 15 7 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Matouš Svoboda Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 3.3
Vít Barabáš Basket Valmez 15 5 1.0 7.6 3.0 0.2 1.0/1.0 0.0* 2.2
3 Šimon Karas BK Beroun 15 9 1.0 4.2 1.7 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.1
11 Tomáš Stejskal BK Hladnov Ostrava 15 2 1.0 19.0 8.5 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
Marián Koval STHAV 14 8 1.0 4.8 1.1 0.6 0.6/1.3 0.0* 1.5
13 Daniel Bubeníček BK Brandýs n. L. B 15 15 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.6
18 Štěpán Lexa BK Lions J. Hradec 15 13 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.2
Tadeáš Hlaváček BK Příbram 2000 15 7 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
16 Jiří Selčány BK Baník Most 15 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.1
Pavel Hájek BK Příbram 2000 14 8 1.0 4.5 2.0 0.1 0.1/0.9 0.0* 0.5
33 Tomáš Kroupa BA Tygři Louny 14 3 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vít Lešek BK Medvědi Tábor 15 15 1.0 2.4 0.9 0.1 0.5/0.7 0.0* 1.3
Samuel Samohýl FASTAV Zlín B 15 6 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Václav Vidomus PŘÍ 14 7 1.0 5.0 2.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.9
Vendelín Vokurka BA Lynx Liberec 15 4 1.0 8.8 3.3 0.0 2.3/5.3 42.9 3.0
5 Karel Vlček BK Lions J. Hradec 15 12 1.0 2.9 1.1 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.3
Ondřej Hudík BA Lynx Liberec 14 3 1.0 11.7 4.0 0.7 1.7/3.3 50.0 1.7
Čeněk Chaloupka BK Kladno 13 9 1.0 3.9 1.4 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.7
Matěj Fraitag Pandy Čelákovice 15 15 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.7
Alex Šimonovič Basket Valmez 15 10 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.1
Zbyněk Kolomazník BK Kladno 15 4 1.0 8.5 3.3 0.0 2.0/3.5 57.1 1.3
David Tichý NH B 14 3 1.0 11.3 5.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
21 Matyáš Turčín Thermia K. Vary 14 7 1.0 4.7 2.0 0.1 0.3/2.3 12.5 2.3
24 David Heglas BK Brandýs n. L. B 14 17 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.3
14 Mikuláš Pokorný BC Benešov 15 17 1.0 1.9 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 2.5
Matyáš Brych R&J EBC Mělník 16 9 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.3
Sebastian Pollák SK Bruntál 14 6 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.0 41.7 3.0
4 Patrik Gröhsl BK Teplice 16 11 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Jiří Maršolek NH B 15 3 1.0 10.3 5.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
19 Kristián Grejták BK Hladnov Ostrava 16 2 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Dominik Janošík Basketpoint F-M 14 3 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Adam Gonos BK Hladnov Ostrava 14 2 1.0 15.0 6.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Filip Bednář BK Medvědi Tábor 16 10 1.0 3.0 1.2 0.1 0.3/1.7 0.0* 2.9
52 Dominik Dimitrov Thermia K. Vary 16 2 1.0 14.5 6.0 0.0 2.5/6.0 41.7 4.0
Josef Danižík VS 15 11 1.0 2.6 0.5 0.5 0.1/0.5 0.0* 1.5
Tomáš Venc BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.6
Jan Rádek PŘÍ 15 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.4
Martin Dorda SBŠ Sokol Karviná 13 2 1.0 14.5 4.5 0.0 5.5/10.0 55.0 1.5
Richard Henry Huvar PŘÍ 15 14 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.2
Matyáš Břuska SBŠ Sokol Karviná 14 2 1.0 14.0 3.5 0.5 5.5/10.5 52.4 1.5
Petr Hrabal FASTAV Zlín B 15 6 1.0 4.7 1.8 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.0
Tomáš Vylímec FASTAV Zlín B 15 4 1.0 6.8 2.5 0.3 1.0/3.0 33.3 1.8
Ondřej Lipský kelti Nové Strašecí 14 14 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.4 0.0* 2.1
17 Jan Dlouhý BK Baník Most 15 7 1.0 3.7 1.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.1
Daniel Čech VS 15 10 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.9
Tomáš Kratschmer SKB Rokycany 14 3 1.0 8.7 4.3 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
David Koudela SBŠ Sokol Karviná 15 2 1.0 13.0 4.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Vít Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 14 13 1.0 2.0 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.6
69 Vít Ibl BA Tygři Louny 15 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.4
14 Lukáš Műhl TJ Sokol Kbely 15 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Robin Mareš BK Přeštice 13 2 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Kryštof Valenta ŠSK Slaný 14 14 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Samuel Dian BK Příbram 2000 15 8 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
9 Štěpán Borovec BK Teplice 15 11 1.0 2.3 0.8 0.2 0.1/0.3 0.0* 3.0
32 Tomáš Ryska BK Beroun 14 9 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.7
Vojtěch Vyhlídka BK Kralupy 15 13 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Kryštof Vochomůrka BA Lynx Liberec 14 4 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.0
Mikoláš Kapic Sokol Vyšehrad 15 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 4.5
Ondřej Kičmer NH B 14 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Jaromír Pešek Basket Valmez 15 2 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Jan Šedo BA Lynx Liberec 15 8 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.8
Matouš Popelář Sokol Vyšehrad 15 7 1.0 3.4 1.3 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.6
Michael Novák TBS Přerov 15 4 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Anh Nam Pham BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.3
6 Maximilián Taratuta BK Teplice 16 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
18 Jan Bucha BK Baník Most 14 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
Hanuš Donát SKB Rokycany 15 2 1.0 11.5 3.0 1.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Kryštof Novák Basket Poděbrady 14 16 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Roman Džupin SKB Rokycany 15 4 1.0 5.8 1.5 0.5 1.3/2.0 62.5 2.5
Tomáš Brabec kelti Nové Strašecí 14 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.2
4 Tadeáš Breuer Var U14 15 19 1.0 1.2 0.5 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
Matyáš Hrubý Basketpoint F-M 14 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.0
Josef Seifrt Basket Poděbrady 14 17 1.0 1.4 0.4 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.7
Alexandr Honzek FASTAV Zlín B 15 5 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.2
Jakub Volráb kelti Nové Strašecí 14 11 1.0 2.1 0.7 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Fabian Gabriel Kajtazi Thermia K. Vary 16 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
24 Dominik Dunko BA Tygři Louny 14 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.7
15 Šimon Kolář BK Lions J. Hradec 15 8 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
12 Šimon Lošťák BK Baník Most 15 7 1.0 3.1 1.0 0.1 0.7/0.9 0.0* 2.0
Matěj Maceček STHAV 14 5 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
14 Lukáš Kučera Var U14 14 8 1.0 2.6 0.6 0.4 0.3/0.8 0.0* 0.0
Petr Škrabal BK Kralupy 14 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/2.0 27.8 1.9
Tigran Misakyan BK Kladno 15 13 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Ondřej Blacký SKB Rokycany 14 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Jakub Jan Marek STHAV 12 3 1.0 7.0 2.7 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
Šimon Störzer BK Kladno 14 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 2.0
Filip Sládek FASTAV Zlín B 15 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
21 František Lednický BK Brandýs n. L. B 15 14 1.0 1.4 0.6 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.6
16 Adam Polcar BA Tygři Louny 14 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Štěpán Lerch STHAV 14 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Ondřej Prejzek BK Baník Most 13 7 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.1
28 Richard Donev TJ Sokol Kbely 14 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
33 Marek Soják TJ Sokol Kbely 15 8 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Lukáš Volný Basketpoint F-M 15 5 1.0 3.8 1.6 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.0
11 Richard Kaufmann BK Teplice 15 14 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.3
Ondřej Mrva NH B 15 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Patrik Procházka kelti Nové Strašecí 14 12 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.8
Viktorie Boudová BK Přeštice 14 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kotík FASTAV Zlín B 15 1 1.0 18.0 7.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Michal Tomášek R&J EBC Mělník 14 7 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Filip Růčka FASTAV Zlín B 15 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.3 44.4 1.0
Vojtěch Kocinec Basketpoint F-M 14 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Daniel Rendar SBŠ Sokol Karviná 14 2 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.0
Ondřej Vaněk BK Medvědi Tábor 15 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Pich Sokol Bor 11 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
František Korbelář BA Lynx Liberec 14 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 3.7
20 Kryštof Müller BK Teplice 15 13 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.5
Samuel Dorazil TBS Přerov 15 10 1.0 1.7 0.4 0.3 0.0/0.4 0.0* 0.3
Vojta Frank Basket Poděbrady 14 13 1.0 1.3 0.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.1
10 Matěj Václav Kloc BK Lions J. Hradec 15 14 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.9
Matěj Nový BK Přeštice 14 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/2.5 30.0 0.0
Denis Dalihod BK Medvědi Tábor 15 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Adam Rybář Basketpoint F-M 13 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Peška Sokol Vyšehrad 14 6 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.3
Prokop Paul Kirschner Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 2.7 0.7 0.2 0.8/1.7 0.0* 0.7
Jonáš Absolon FASTAV Zlín B 15 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bauer STHAV 14 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Josef Žáček BA Lynx Liberec 15 7 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
1 Oskar Friede BA Tygři Louny 14 4 1.0 3.8 1.3 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.0
Tadeáš Toman BA 2006 Roudnice n.L. 14 18 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.4
6 Antonín Valda BK Lions J. Hradec 15 11 1.0 1.4 0.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.5
6 Petr Eger BK Baník Most 15 9 1.0 1.7 0.4 0.1 0.4/1.8 0.0* 2.1
Jan Debre TJ Šumperk 15 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Kryštof Janatka Sokol Vyšehrad 14 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
David Březina BC Benešov 14 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Daniel Halagačka STHAV 15 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.0
Vojtěch Úlehla Basket Valmez 12 8 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
František Skalička FASTAV Zlín B 15 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Max Beran Královští Sokoli B 14 1 1.0 14.0 3.0 0.0 8.0/12.0 66.7 1.0
24 Šimon Klíma BC Benešov 15 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.7
Šimon Slouk Pandy Čelákovice 15 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 15 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Obracaj NH B 15 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Yosyp Zhondoli R&J EBC Mělník 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Pavel Rožanski SBŠ Sokol Karviná 15 1 1.0 14.0 4.0 2.0