Nadregionální liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 15563
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
23. 9. 2023
13:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Vojtěch Ticháček
117
43
42
10
63
14
93
27
Review
Skupina A 1. kolo 15562
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Bor
2. 3. 2024
14:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Štefan Čúzy
Petr Hovorka
Preview
Skupina A 1. kolo 15561
BK DDM Kadaň
BK Přeštice
14. 1. 2024
15:30
Sportovní víceúčelová hala Mattias Kundert
Zajistí pořadatel
34
92
8
17
12
41
20
66
Review
Skupina A 2. kolo 15564
BK Přeštice
SKB Rokycany
7. 10. 2023
12:00
Hala TJ Přeštice Miroslav Hasák
Mattias Kundert
96
60
27
14
54
32
79
47
Review
Skupina A 2. kolo 15566
BK DDM Kadaň
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 10. 2023
12:00
Sportovní víceúčelová hala Jan Hendrych
Kateřina Žatecká
36
112
7
31
19
61
28
88
Review
Skupina A 2. kolo 15565
TJ Sokol Bor
BK Jiskra Domažlice
7. 10. 2023
16:00
Sportovní hala Bor Kateřina Šupová
Karolína Štěpánková
38
110
10
24
16
51
24
84
Review
Skupina A 3. kolo 15567
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Přeštice
21. 10. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Štěpánka Turanská
Štefan Čúzy
93
82
17
25
41
44
73
62
Review
Skupina A 3. kolo 15568
BK Jiskra Domažlice
BK DDM Kadaň
21. 10. 2023
13:30
Městská sportovní hala Pavel Tauber
Vojtěch Ticháček
136
32
32
4
61
22
112
30
Review
Skupina A 3. kolo 15569
SKB Rokycany
TJ Sokol Bor
21. 10. 2023
17:00
Sportovní hala SKB Jiří Buňka
Klára Buňková
101
44
23
11
44
20
77
31
Review
Skupina A 4. kolo 15572
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Jiskra Domažlice
11. 11. 2023
12:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Hovorka
Roman Kinka
43
102
10
36
26
65
37
84
Review
Skupina A 4. kolo 15570
BK Přeštice
TJ Sokol Bor
11. 11. 2023
15:00
Hala TJ Přeštice Jiří Mužík
Vojtěch Ticháček
50
58
11
15
28
32
38
37
Review
Skupina A 4. kolo 15571
BK DDM Kadaň
SKB Rokycany
11. 11. 2023
16:30
Sportovní víceúčelová hala Kateřina Žatecká
Zajistí pořadatel
35
92
6
21
12
47
23
66
Review
Skupina A 5. kolo 15575
TJ Sokol Bor
BK DDM Kadaň
26. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Bor Pavel Poliček
Radek Schuster
85
42
25
9
47
21
69
28
Review
Skupina A 5. kolo 15574
SKB Rokycany
TJ Thermia Karlovy Vary
2. 12. 2023
15:00
Sportovní hala SKB Jiří Buňka
Klára Buňková
67
90
17
20
40
42
56
65
Review
Skupina A 5. kolo 15573
BK Jiskra Domažlice
BK Přeštice
12. 1. 2024
16:30
Městská sportovní hala Václav Galajda
Pavel Podhůrský
122
69
37
10
64
30
93
48
Review
Skupina A 6. kolo 15576
BK Přeštice
BK DDM Kadaň
16. 12. 2023
13:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
130
18
34
4
68
6
97
15
Review
Skupina A 6. kolo 15577
TJ Sokol Bor
TJ Thermia Karlovy Vary
16. 12. 2023
13:30
Sportovní hala Bor Jan Hošťálek
Kateřina Šupová
80
66
19
17
38
33
60
52
Review
Skupina A 6. kolo 15578
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
16. 12. 2023
15:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Pavel Poliček
68
121
11
41
28
64
46
94
Review
Skupina A 7. kolo 15581
TJ Thermia Karlovy Vary
BK DDM Kadaň
13. 1. 2024
12:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Matěj Heřman
100
30
25
2
50
13
68
26
Review
Skupina A 7. kolo 15579
SKB Rokycany
BK Přeštice
13. 1. 2024
13:30
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Pavel Poliček
81
109
20
23
41
51
60
79
Review
Skupina A 7. kolo 15580
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Bor
13. 1. 2024
14:30
Městská sportovní hala Pavel Tauber
Andrea Šupová
114
45
32
9
56
19
90
35
Review
Skupina A 8. kolo 15582
BK Přeštice
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 1. 2024
10:00
Hala TJ Přeštice Pavel Tauber
Miroslav Hasák
47
74
16
16
26
34
32
50
Review
Skupina A 8. kolo 15584
TJ Sokol Bor
SKB Rokycany
7. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Bor Lubomír Porvich
Josef Hornák
91
56
24
12
42
20
65
33
Review
Skupina A 8. kolo 15583
BK DDM Kadaň
BK Jiskra Domažlice
29. 10. 2023
14:30
Sportovní víceúčelová hala Kateřina Žatecká
Zajistí pořadatel
23
123
12
27
16
59
21
94
Review
Skupina A 9. kolo 15587
BK Jiskra Domažlice
TJ Thermia Karlovy Vary
17. 2. 2024
13:45
Městská sportovní hala Pavel Tauber
Vojtěch Ticháček
120
54
39
15
74
26
106
35
Review
Skupina A 9. kolo 15586
SKB Rokycany
BK DDM Kadaň
17. 2. 2024
16:00
Sportovní hala SKB Jonáš Behenský
Petr Beran
107
36
32
10
58
17
85
26
Review
Skupina A 9. kolo 15585
TJ Sokol Bor
BK Přeštice
1. 3. 2024
19:00
Sportovní hala Bor Jan Karásek
Lubomír Porvich
Preview
Skupina A 10. kolo 15588
BK Přeštice
BK Jiskra Domažlice
10. 3. 2024
10:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
Preview
Skupina A 10. kolo 15589
TJ Thermia Karlovy Vary
SKB Rokycany
9. 3. 2024
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 10. kolo 15590
BK DDM Kadaň
TJ Sokol Bor
9. 3. 2024
17:00
Sportovní víceúčelová hala
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryšpýn Bárta BK Kralupy 15 12 1.0 30.4 13.9 0.2 2.1/7.3 28.7 1.2
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 15 9 1.0 32.1 14.9 0.3 1.3/3.2 41.4 1.6
Viktor Janda BA 2006 Roudnice n.L. 15 15 1.0 17.9 7.4 0.7 1.1/3.1 37.0 3.1
Jiří Worek STHAV 14 12 1.0 21.2 6.7 1.7 2.8/4.5 63.0 2.3
14 Adam Dvořák BK Brandýs n. L. B 15 14 1.0 17.9 8.0 0.0 1.9/4.4 42.6 2.8
Jakub Zajíc PŘÍ 15 10 1.0 24.9 10.0 1.0 1.9/3.6 52.8 2.7
Jáchym Štěpánek Basket Valmez 15 7 1.0 34.9 15.7 0.1 3.0/6.0 50.0 2.9
1 Adam Svatek Var U14 15 15 1.0 15.9 5.7 1.0 1.4/2.8 50.0 0.7
22 Tomáš Turánský Var U14 15 15 1.0 15.8 6.1 0.8 1.3/2.7 46.3 1.9
Daniel Luks Pandy Čelákovice 15 15 1.0 15.7 5.2 1.4 1.1/2.0 56.7 2.0
František Cestr BK Kralupy 14 13 1.0 17.1 6.2 1.2 1.3/2.5 53.1 2.5
Jan Průcha BA 2006 Roudnice n.L. 15 14 1.0 15.4 6.9 0.1 1.3/3.1 40.9 2.9
11 Kryštof Šnek Var U14 15 15 1.0 14.1 6.7 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.7
Matěj Starý Slavoj Č. Brod 15 15 1.0 14.1 5.9 0.5 0.8/3.0 26.7 2.4
Ondřej Janatka BA 2006 Roudnice n.L. 14 12 1.0 17.6 7.8 0.2 1.4/3.1 45.9 1.8
7 Jan Vybíral BK Lions J. Hradec 13 11 1.0 18.9 6.9 1.5 0.7/1.5 0.0* 0.8
Adam Konrád R&J EBC Mělník 15 8 1.0 25.4 11.3 0.4 1.8/3.9 45.2 2.4
Martin Kocourek SK Bruntál 14 8 1.0 23.0 9.8 0.3 2.8/6.6 41.5 2.0
Adam Melichar Pandy Čelákovice 15 14 1.0 12.9 3.8 1.4 1.0/2.4 42.4 2.3
8 Jáchym Klobouček BK Teplice 15 12 1.0 14.8 6.4 0.1 1.8/5.3 32.8 2.8
14 René Nezbeda BK Baník Most 14 9 1.0 19.7 8.3 0.3 2.0/5.6 36.0 1.4
Jan Hampl R&J EBC Mělník 15 10 1.0 17.4 7.1 0.4 2.0/4.0 50.0 1.9
9 František Grill BK Lions J. Hradec 15 12 1.0 14.4 5.6 0.3 2.3/5.6 40.3 2.7
18 Filip Václav Hrabák Var U14 14 13 1.0 13.3 6.2 0.1 0.6/1.8 0.0* 2.5
Matěj Šperlich Slavoj Č. Brod 14 12 1.0 14.2 5.7 0.5 1.3/3.6 37.2 1.9
Tobiáš Stalmach Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 27.8 8.5 2.5 3.3/5.7 58.8 2.7
23 Kamil Kupčík BK Brandýs n. L. B 14 10 1.0 16.7 6.4 0.7 1.8/2.5 72.0 0.9
37 Kryštof Pospíšil Thermia K. Vary 15 7 1.0 23.4 10.3 0.4 1.6/5.7 27.5 1.0
Michal Hubač BK Přeštice 14 7 1.0 23.0 9.6 0.6 2.1/5.6 38.5 0.0
Martin Pavlát PŘÍ 15 10 1.0 16.0 7.3 0.1 1.1/2.6 42.3 1.2
Šimon Kudláček Basket Poděbrady 13 13 1.0 12.2 4.1 0.6 2.2/5.3 40.6 2.6
22 Georgij Tkačenko TJ Sokol Kbely 15 8 1.0 19.4 8.5 0.0 2.4/5.5 43.2 2.4
Martin Kantor Slavoj Č. Brod 15 11 1.0 14.1 5.5 0.6 1.1/3.1 35.3 2.1
Dominik Lavička ŠSK Slaný 15 10 1.0 15.4 4.9 0.6 3.8/7.2 52.8 3.7
35 Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 15 9 1.0 16.9 5.2 1.9 0.8/1.4 0.0* 1.9
9 Ondřej Zirm Var U14 14 15 1.0 10.1 4.3 0.1 1.3/2.5 51.4 1.8
Robert Jelínek BK Medvědi Tábor 15 10 1.0 14.9 6.5 0.4 0.7/2.2 31.8 1.7
Tadeáš Kotyza SKB Rokycany 14 7 1.0 21.3 7.7 1.6 1.1/2.1 53.3 1.4
6 Ondřej Soukup BK Brandýs n. L. B 15 11 1.0 13.4 5.8 0.2 1.2/2.5 46.4 1.9
27 Nicholas Dvořák BK Brandýs n. L. B 14 8 1.0 18.1 6.8 0.8 2.4/4.6 51.4 1.4
Richard Svárovský BK Kladno 14 10 1.0 14.4 5.9 0.2 2.0/4.6 43.5 2.6
Erik Nikel PŘÍ 15 10 1.0 14.2 6.2 0.3 0.9/2.6 34.6 2.6
Max Kokoška BA 2006 Roudnice n.L. 16 14 1.0 9.8 4.3 0.1 1.0/2.2 45.2 2.4
Jakub Krejsa ŠSK Slaný 14 10 1.0 13.6 6.3 0.0 1.0/2.7 37.0 2.9
25 Martin Bílý Thermia K. Vary 14 7 1.0 19.3 8.7 0.0 1.9/6.1 30.2 1.7
Jonáš Novák PŘÍ 16 8 1.0 16.8 7.8 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
Lukáš Valdman BK Kladno 15 12 1.0 11.0 4.1 0.2 2.3/5.8 40.6 2.5
17 Marek Lukáš BK Lions J. Hradec 15 12 1.0 11.0 5.1 0.0 0.8/3.4 24.4 1.8
Lukáš Vejskal BK Jiskra Domažlice 15 6 1.0 21.8 10.3 0.0 1.2/2.3 50.0 1.3
Cayden Shepperson STHAV 15 9 1.0 14.2 6.4 0.1 1.0/3.6 28.1 3.2
Samuel Kraus BK Jiskra Domažlice 15 9 1.0 14.0 6.4 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.0
17 Jan Koudelka BC Benešov 15 12 1.0 10.4 3.0 1.0 1.4/2.5 56.7 2.3
Filip Stibor BK Medvědi Tábor 15 9 1.0 13.9 5.3 0.6 1.6/3.4 45.2 2.2
Sebastian Felix Ševčík STHAV 14 8 1.0 15.5 6.9 0.0 1.8/3.5 50.0 1.5
Šimon Pinkr BK Jiskra Domažlice 15 9 1.0 13.6 6.0 0.2 0.9/1.2 0.0* 1.4
Jan Rau SKB Rokycany 15 9 1.0 13.6 6.4 0.1 0.3/2.4 13.6 2.3
Matyáš Macek kelti Nové Strašecí 16 10 1.0 12.1 5.9 0.0 0.3/2.3 13.0 3.1
6 Teodor Beaufort BK Beroun 15 10 1.0 12.1 5.4 0.0 1.3/2.7 48.1 2.5
22 Vojtěch Paťha BK Teplice 14 7 1.0 16.9 7.6 0.0 1.7/5.7 30.0 2.9
Štěpán Paskovský Basket Poděbrady 13 13 1.0 9.1 2.7 0.2 3.0/7.4 40.6 2.2
Tomáš Dundr kelti Nové Strašecí 15 10 1.0 11.6 4.2 0.1 2.9/5.6 51.8 1.5
Daniel Hlaváč Slavoj Č. Brod 14 15 1.0 7.7 3.4 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.7
Matěj Fořt Slavoj Č. Brod 14 12 1.0 9.6 4.3 0.2 0.4/1.1 0.0* 3.1
77 Adam Vašák BC Benešov 15 9 1.0 12.7 6.0 0.1 0.3/1.6 0.0* 1.2
12 Lukáš Pípa Var U14 14 12 1.0 9.5 3.4 0.3 1.7/3.8 43.5 1.4
Robin Rybář Basketpoint F-M 15 6 1.0 18.8 7.0 1.5 0.3/0.5 0.0* 0.0
Maxmilián Šimek PŘÍ 16 10 1.0 11.3 4.9 0.2 0.9/2.7 33.3 1.5
Jonáš Matuška Pandy Čelákovice 15 14 1.0 7.9 2.1 1.1 0.6/1.1 0.0* 1.9
8 Jiří Potužák BK Lions J. Hradec 15 10 1.0 11.1 4.4 0.1 2.0/3.0 66.7 2.7
11 Jakub Doležel BK Lions J. Hradec 15 12 1.0 9.2 3.9 0.1 1.1/1.9 0.0* 2.3
10 František Voda TJ Sokol Kbely 15 8 1.0 13.8 5.5 0.0 2.8/6.1 44.9 2.3
Vojtěch Barnáš PŘÍ 15 6 1.0 18.0 7.5 0.3 2.0/5.3 37.5 3.0
4 Bayar Altangerel BK Baník Most 14 7 1.0 15.4 6.9 0.3 0.9/3.6 24.0 3.4
Matěj Szkandera Basketpoint F-M 15 6 1.0 18.0 8.2 0.2 1.2/1.8 0.0* 0.0
Aleš Křelina Basket Poděbrady 15 13 1.0 8.2 3.8 0.0 0.5/2.5 18.8 2.4
František Břeň BK Příbram 2000 15 9 1.0 11.8 3.4 0.9 2.2/3.8 58.8 2.0
18 Oskar Výborný BC Benešov 15 11 1.0 9.5 3.9 0.1 1.5/3.5 42.1 2.1
37 Nikolas Paulsen TJ Sokol Kbely 15 9 1.0 11.2 5.0 0.0 1.2/2.8 44.0 2.8
23 Ondřej Jelínek BK Beroun 14 10 1.0 9.9 3.2 0.3 2.6/5.3 49.1 2.1
Bohdan Tsaran kelti Nové Strašecí 15 11 1.0 9.0 3.7 0.2 1.0/3.1 32.4 2.2
William Bradford Griffis Sokol Vyšehrad 15 8 1.0 12.1 5.4 0.0 1.4/3.9 35.5 2.5
Daniel Šnajdr SKB Rokycany 15 8 1.0 12.0 4.9 0.5 0.8/2.5 30.0 1.6
12 Samuel František Lachs BK Brandýs n. L. B 15 8 1.0 12.0 5.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.9
Tomáš Barbier BK Kladno 14 8 1.0 11.8 4.8 0.0 2.3/3.5 64.3 1.9
Pavel Skřeček TBS Přerov 15 6 1.0 15.5 4.8 1.8 0.3/2.5 13.3 2.3
85 Tomáš Ponert TJ Sokol Kbely 15 10 1.0 9.2 3.1 0.5 1.5/2.4 62.5 1.3
14 Vítek Janeka BK Lions J. Hradec 16 11 1.0 8.2 2.5 0.8 0.6/1.4 0.0* 1.8
Zdeněk Němeček BA 2006 Roudnice n.L. 15 11 1.0 8.0 3.6 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.8
4 Lukáš Hlavatý BK Brandýs n. L. B 15 12 1.0 7.3 2.9 0.2 1.0/2.3 42.9 1.7
Lukáš Myslivec BK Medvědi Tábor 15 8 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/4.8 34.2 2.8
Jan Brandejs SKB Rokycany 16 9 1.0 9.4 4.1 0.2 0.6/2.2 25.0 3.4
Marek Pácal BK Kladno 14 12 1.0 7.0 3.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.4
Oliver Zatloukal TBS Přerov 15 7 1.0 12.0 5.1 0.1 1.3/5.1 25.0 3.6
Antonín Kolajta BK Kladno 14 13 1.0 6.5 1.8 0.5 1.4/3.8 36.7 1.9
13 Adam Němec Var U14 14 13 1.0 6.4 2.5 0.5 0.1/0.6 0.0* 0.8
Filip Přikryl TBS Přerov 14 4 1.0 20.8 8.0 1.3 1.0/2.5 40.0 2.8
19 Štěpán Bártů BK Brandýs n. L. B 14 3 1.0 27.3 10.7 1.0 3.0/5.7 52.9 3.0
František Orság SK Bruntál 15 8 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/3.1 40.0 2.6
7 Martin Vais BK Teplice 15 7 1.0 11.4 5.3 0.1 0.4/1.1 0.0* 3.1
Jindřich Vašina BK Kladno 14 4 1.0 20.0 8.5 0.3 2.3/5.3 42.9 1.3
Martin Gežo ŠSK Slaný 15 10 1.0 8.0 2.6 0.8 0.4/0.8 0.0* 2.6
Štěpán Sládeček Pandy Čelákovice 14 15 1.0 5.3 2.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.1
Štěpán Hrtoň Basketpoint F-M 15 5 1.0 15.8 6.8 0.6 0.4/0.8 0.0* 0.0
Jaroslav Mencl BK Přeštice 15 7 1.0 11.1 4.9 0.1 1.0/3.1 31.8 0.0
38 Andrej Tymko TJ Sokol Kbely 15 10 1.0 7.7 2.7 0.5 0.8/1.7 0.0* 0.8
20 Jakub Vacek BK Brandýs n. L. B 15 7 1.0 10.7 5.0 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.4
Jakub Svěrek BK Přeštice 15 8 1.0 9.3 4.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Lukáš Otýpka Basketpoint F-M 15 6 1.0 12.2 5.5 0.3 0.2/0.8 0.0* 0.0
5 Marek Najman BK Teplice 15 11 1.0 6.6 2.5 0.5 0.2/1.5 0.0* 3.1
Adam Bergmann Slavoj Č. Brod 15 9 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/1.7 0.0* 1.8
Viktor Bartoš BK Příbram 2000 15 8 1.0 8.9 4.1 0.1 0.3/2.0 12.5 1.9
Huy Nguyen Dang BK Jiskra Domažlice 15 9 1.0 7.9 3.8 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Jonáš Hrubý BK Přeštice 15 6 1.0 11.7 5.5 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.0
8 Václav Mrkvík BA Tygři Louny 15 4 1.0 17.5 7.0 0.0 3.5/7.3 48.3 2.3
Tomáš Jung BK Jiskra Domažlice 14 3 1.0 23.3 9.3 1.3 0.7/0.7 0.0* 0.7
Petr Votík BK Přeštice 12 4 1.0 17.3 8.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.0
Vadim Krčmář NH B 14 3 1.0 23.0 10.0 0.3 2.0/3.0 66.7 1.3
Matyáš Malát Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 11.3 4.7 0.3 1.0/2.0 50.0 2.3
Patrik Popov Basketpoint F-M 14 5 1.0 13.6 6.2 0.2 0.6/0.6 0.0* 0.0
21 Karel Procházka BK Teplice 16 8 1.0 8.5 3.3 0.0 2.0/4.5 44.4 2.4
Matyáš Jůn BK Kralupy 15 9 1.0 7.3 3.2 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.7
11 Jáchym Tomek BK Beroun 15 8 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/2.4 31.6 1.1
4 Jan Fischer BK Beroun 15 8 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.9
Matěj Galia PŘÍ 15 11 1.0 5.7 2.6 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.9
Otakar Klanica FASTAV Zlín B 14 3 1.0 20.7 6.7 1.7 2.3/4.3 53.8 1.7
David Hutera BK Příbram 2000 15 9 1.0 6.7 1.8 1.0 0.1/0.4 0.0* 2.2
Tobias Zapletal Basketpoint F-M 15 5 1.0 12.0 5.4 0.0 1.2/2.0 60.0 0.0
Adam Bouda BK Přeštice 14 4 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.8 36.4 0.0
Jakub Vondraš BK Jiskra Domažlice 15 9 1.0 6.6 3.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Matyáš Brož BA Lynx Liberec 15 5 1.0 11.8 4.0 1.0 0.8/2.2 36.4 2.4
Jakub Naouali ŠSK Slaný 15 9 1.0 6.6 2.0 0.0 2.6/4.4 57.5 2.6
12 Medard Štěpánek BK Beroun 15 10 1.0 5.9 2.5 0.2 0.3/1.0 0.0* 2.4
Vít Feix R&J EBC Mělník 16 9 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/2.1 21.1 1.6
Adam Hozman Sokol Vyšehrad 15 9 1.0 6.4 2.4 0.2 0.9/2.6 34.8 2.4
Marek John VS 16 6 1.0 9.7 4.2 0.0 1.3/1.8 0.0* 1.2
Jakub Verfel Basket Poděbrady 13 11 1.0 5.3 2.2 0.0 0.9/1.3 0.0* 1.2
Dominik Hána BK Jiskra Domažlice 12 7 1.0 8.3 3.4 0.4 0.1/0.6 0.0* 0.0
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 15 1 1.0 58.0 29.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
22 Marek Houžvička BK Brandýs n. L. B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 3.0
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 2 1.0 28.5 9.0 1.5 6.0/10.5 57.1 2.0
19 Adam Skořepa BK Teplice 14 5 1.0 11.4 4.6 0.2 1.6/4.6 34.8 1.0
Radim Grobár BA Lynx Liberec 15 4 1.0 14.3 4.5 1.0 2.3/5.0 45.0 3.0
Adam Stejskal BK Medvědi Tábor 15 8 1.0 7.0 3.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
Daniel Duda ŠSK Slaný 16 8 1.0 7.0 3.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.5
9 Jakub Hájek BK Baník Most 15 6 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/4.0 33.3 0.8
Erik Hlásný Pandy Čelákovice 15 12 1.0 4.6 1.6 0.3 0.4/1.5 0.0* 0.1
Matyáš Krkoška PŘÍ 14 2 1.0 27.5 9.5 0.0 8.5/10.5 81.0 3.5
Patrik Tököly BA 2006 Roudnice n.L. 15 14 1.0 3.9 1.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.1
Nicolas Ptáček STHAV 15 12 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.8
10 Vojtěch Mařík BC Benešov 14 7 1.0 7.6 2.7 0.6 0.4/1.3 0.0* 1.1
Filip Zelenka BK Kralupy 14 10 1.0 5.3 1.9 0.2 0.9/1.5 0.0* 0.7
24 Jakub Syrový Var U14 15 9 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.8
Michal Brabec BK Příbram 2000 14 8 1.0 6.5 2.6 0.3 0.5/1.6 0.0* 1.3
Denis Hurkovskyj kelti Nové Strašecí 14 8 1.0 6.5 2.4 0.5 0.3/1.1 0.0* 1.4
Lukáš Kaňák VS 15 7 1.0 7.3 2.7 0.4 0.6/1.6 0.0* 2.0
Daniel Končal SKB Rokycany 14 7 1.0 7.3 3.4 0.0 0.4/2.9 15.0 0.6
Tomáš Drabina Basketpoint F-M 14 4 1.0 12.8 5.5 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0
Samuel Wengřín NH B 15 3 1.0 17.0 8.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Oliver Anderle PŘÍ 14 6 1.0 8.5 2.8 0.7 0.8/1.5 0.0* 1.7
Jan Vedral Pandy Čelákovice 15 3 1.0 17.0 3.3 3.0 1.3/3.0 44.4 2.7
Adam Cakl BK Kralupy 15 10 1.0 5.0 1.7 0.5 0.1/0.6 0.0* 1.8
8 Prokop Pejsar TJ Sokol Kbely 15 8 1.0 6.3 2.3 0.4 0.6/1.4 0.0* 2.4
30 Kryštof Titlbach BA Tygři Louny 14 5 1.0 10.0 3.2 1.0 0.6/1.0 0.0* 0.4
Mark James Kershaw VS 15 7 1.0 7.1 3.3 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.7
23 Matěj Zouhar BA Tygři Louny 15 4 1.0 12.5 5.5 0.3 0.8/2.0 37.5 1.8
Radim Pospíšil Basket Valmez 15 6 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.0
Lukáš Rusňák SKB Rokycany 14 8 1.0 6.1 2.9 0.1 0.0/0.6 0.0* 2.4
Prokop Janouš kelti Nové Strašecí 16 11 1.0 4.5 2.2 0.0 0.1/1.4 0.0* 1.8
Matyáš Hora BA 2006 Roudnice n.L. 15 9 1.0 5.3 2.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.9
Michael Kroupa FASTAV Zlín B 14 4 1.0 12.0 3.8 0.8 2.3/3.5 64.3 1.8
28 Dominik Kostka BC Benešov 14 8 1.0 5.9 2.4 0.3 0.4/1.3 0.0* 0.8
Jan Štěch Sokol Vyšehrad 15 8 1.0 5.9 2.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.9
Kristián Pravda FASTAV Zlín B 14 2 1.0 23.5 7.0 2.0 3.5/4.0 87.5 2.0
Jakub Novák BK Příbram 2000 15 9 1.0 5.1 1.9 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.9
Jiří Matásek kelti Nové Strašecí 15 5 1.0 8.8 4.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.4
Jan Havel BK Přeštice 15 5 1.0 8.8 4.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Vít Klíma R&J EBC Mělník 14 6 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
21 Matyáš Breburda BC Benešov 15 5 1.0 8.6 3.4 0.4 0.6/1.8 0.0* 0.8
Radek Přibyla STHAV 15 10 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
29 Šimon Šulc BC Benešov 14 4 1.0 10.5 3.8 0.8 0.8/4.3 17.6 1.0
18 Adam Hvězda BK Brandýs n. L. B 15 9 1.0 4.6 2.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.6
Jáchym Řiháček TBS Přerov 14 6 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.8 41.2 0.8
Daniel Kubeš BK Kralupy 15 7 1.0 5.9 2.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.9
Alex Ježdík kelti Nové Strašecí 14 10 1.0 4.1 1.4 0.4 0.1/0.6 0.0* 1.4
Nazar Čerkasov Basketpoint F-M 15 6 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.0
Matěj Procházka Slavoj Č. Brod 15 9 1.0 4.4 1.2 0.2 1.3/3.4 38.7 1.2
Edmund Dandár Pandy Čelákovice 15 8 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/2.5 30.0 2.4
Marek Vítek Var U14 15 9 1.0 4.3 1.8 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.6
Šimon Peterek Basketpoint F-M 14 5 1.0 7.8 3.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.0
Matouš Svoboda Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 3.3
Jakub Paloušek STHAV 14 11 1.0 3.5 1.5 0.1 0.1/1.2 0.0* 1.5
Marián Koval STHAV 14 8 1.0 4.8 1.1 0.6 0.6/1.3 0.0* 1.5
Daniel Starec BA Lynx Liberec 15 6 1.0 6.3 2.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.3
3 Šimon Karas BK Beroun 15 9 1.0 4.2 1.7 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.1
Rostislav Kaňa BK Medvědi Tábor 16 7 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.6
David Šťastný VS 15 7 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.1
Tadeáš Hlaváček BK Příbram 2000 15 7 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
33 Tomáš Kroupa BA Tygři Louny 14 3 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
10 Rudolf Nebeský BK Teplice 15 12 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Pavel Hájek BK Příbram 2000 14 8 1.0 4.5 2.0 0.1 0.1/0.9 0.0* 0.5
16 Jiří Selčány BK Baník Most 15 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.1
Čeněk Chaloupka BK Kladno 13 6 1.0 5.8 2.2 0.2 1.0/2.5 40.0 0.8
Vít Barabáš Basket Valmez 15 4 1.0 8.8 3.8 0.0 1.3/1.3 0.0* 2.8
Kryštof Pupík Thermia K. Vary 16 2 1.0 17.5 8.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.0
Vendelín Vokurka BA Lynx Liberec 15 4 1.0 8.8 3.3 0.0 2.3/5.3 42.9 3.0
Tadeáš Nikel PŘÍ 13 7 1.0 4.9 1.7 0.4 0.1/0.9 0.0* 1.6
11 Matyáš Klíma TJ Sokol Kbely 15 8 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.3
Adam Štýs BK Přeštice 14 4 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
David Tichý NH B 14 3 1.0 11.3 5.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
Václav Bečvář BK Přeštice 12 4 1.0 8.5 3.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.0
Matěj Hrubý ŠSK Slaný 16 4 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/2.5 30.0 2.3
František Škabroud BK Medvědi Tábor 15 10 1.0 3.3 1.4 0.1 0.2/1.3 0.0* 0.5
Jonáš Hebelka BK Kladno 15 10 1.0 3.2 1.1 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.7
4 Patrik Gröhsl BK Teplice 16 11 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Jiří Maršolek NH B 15 3 1.0 10.3 5.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Matyáš Soukup BK Medvědi Tábor 15 10 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.2
Matyáš Brych R&J EBC Mělník 16 7 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
Sebastian Pollák SK Bruntál 14 6 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.0 41.7 3.0
18 Štěpán Lexa BK Lions J. Hradec 15 10 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/1.2 0.0* 1.8
Jan Majer Slavoj Č. Brod 14 9 1.0 3.3 1.3 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.7
Michal Peter Pandy Čelákovice 15 9 1.0 3.3 1.0 0.4 0.0/0.4 0.0* 2.3
Filip Pončík VS 16 7 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
52 Dominik Dimitrov Thermia K. Vary 16 2 1.0 14.5 6.0 0.0 2.5/6.0 41.7 4.0
14 Mikuláš Pokorný BC Benešov 15 12 1.0 2.4 0.9 0.2 0.1/0.4 0.0* 2.3
Josef Danižík VS 15 6 1.0 4.8 0.8 1.0 0.2/1.0 0.0* 2.7
Matěj Pochman BK Medvědi Tábor 15 4 1.0 7.3 2.8 0.0 1.8/3.0 58.3 1.3
Matyáš Hamouz BK Kladno 15 11 1.0 2.6 0.9 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.5
Mojmír Kavan ŠSK Slaný 14 10 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Alex Běloušek STHAV 13 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/2.7 75.0 3.0
Ota Šín R&J EBC Mělník 14 7 1.0 4.0 1.4 0.3 0.3/1.1 0.0* 1.4
5 Karel Vlček BK Lions J. Hradec 15 8 1.0 3.5 1.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.8
Tomáš Vylímec FASTAV Zlín B 15 4 1.0 6.8 2.5 0.3 1.0/3.0 33.3 1.8
Hynek Placatka BK Kladno 15 5 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.2
24 David Heglas BK Brandýs n. L. B 14 10 1.0 2.7 0.9 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.8
4 David Kubelka BC Benešov 15 10 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.5
21 Matyáš Turčín Thermia K. Vary 14 6 1.0 4.5 1.8 0.2 0.3/2.0 16.7 2.5
Matěj Fel BA Lynx Liberec 14 4 1.0 6.8 2.5 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.0
Tomáš Neumann R&J EBC Mělník 16 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.8
Dominik Janošík Basketpoint F-M 14 2 1.0 13.0 6.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Jan Dlouhý BK Baník Most 15 7 1.0 3.7 1.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.1
Tomáš Kratschmer SKB Rokycany 14 3 1.0 8.7 4.3 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
69 Vít Ibl BA Tygři Louny 15 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.4
Tomáš Venc BK Jiskra Domažlice 15 9 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.9 0.0* 0.7
Vít Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 14 12 1.0 2.2 0.7 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
Denis Kubeša Basket Valmez 14 7 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.9
Andrej Mizjuk Thermia K. Vary 15 4 1.0 6.5 2.8 0.0 1.0/5.5 18.2 2.5
32 Tomáš Ryska BK Beroun 14 9 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.7
Mikoláš Kapic Sokol Vyšehrad 15 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 4.5
Ondřej Kičmer NH B 14 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Max Homoliak BA 2006 Roudnice n.L. 15 11 1.0 2.3 0.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Samuel Dian BK Příbram 2000 15 8 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Richard Henry Huvar PŘÍ 15 12 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Anh Nam Pham BK Jiskra Domažlice 15 9 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.9 0.0* 0.3
6 Maximilián Taratuta BK Teplice 16 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Alex Šimonovič Basket Valmez 15 7 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
Matouš Popelář Sokol Vyšehrad 15 7 1.0 3.4 1.3 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.6
18 Jan Bucha BK Baník Most 14 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
Hanuš Donát SKB Rokycany 15 2 1.0 11.5 3.0 1.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Roman Džupin SKB Rokycany 15 4 1.0 5.8 1.5 0.5 1.3/2.0 62.5 2.5
Tomáš Zmoray Basket Poděbrady 15 8 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.3
Ondřej Lipský kelti Nové Strašecí 14 11 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.9
Jiří Kumstát BA Lynx Liberec 15 5 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/2.2 18.2 3.6
24 Dominik Dunko BA Tygři Louny 14 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.7
Tomáš Elgner BA Lynx Liberec 15 4 1.0 5.5 2.8 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.0
12 Šimon Lošťák BK Baník Most 15 7 1.0 3.1 1.0 0.1 0.7/0.9 0.0* 2.0
Ondřej Blacký SKB Rokycany 14 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Vojtěch Sedmík TBS Přerov 14 5 1.0 4.2 1.6 0.0 1.0/3.2 31.3 0.8
Matyáš Pastorek VS 16 7 1.0 3.0 1.0 0.3 0.1/0.6 0.0* 0.6
Šimon Störzer BK Kladno 14 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 2.0
Tigran Misakyan BK Kladno 15 11 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.7
Ondřej Hudík BA Lynx Liberec 14 2 1.0 10.5 3.5 0.5 2.0/4.0 50.0 2.0
26 Daniel Báťa Thermia K. Vary 14 5 1.0 4.0 0.4 0.8 0.8/1.2 0.0* 1.4
Přemysl Dostál PŘÍ 14 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Kryštof Vochomůrka BA Lynx Liberec 14 3 1.0 6.7 3.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Prejzek BK Baník Most 13 7 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.1
Jaromír Pešek Basket Valmez 15 1 1.0 20.0 8.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
16 Adam Polcar BA Tygři Louny 14 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Štěpán Lerch STHAV 14 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Václav Vidomus PŘÍ 14 4 1.0 4.8 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Rádek PŘÍ 15 12 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.3
Ondřej Mrva NH B 15 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Matyáš Hrubý Basketpoint F-M 14 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Alexandr Honzek FASTAV Zlín B 15 4 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.3
Vít Lešek BK Medvědi Tábor 15 10 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.8
14 Lukáš Kučera Var U14 14 7 1.0 2.7 0.6 0.4 0.3/0.9 0.0* 0.0
Michael Novák TBS Přerov 15 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Jakub Volráb kelti Nové Strašecí 14 9 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Lukáš Pich Sokol Bor 11 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Vojtěch Kocinec Basketpoint F-M 14 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Ondřej Vaněk BK Medvědi Tábor 15 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Samuel Samohýl FASTAV Zlín B 15 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
13 Daniel Bubeníček BK Brandýs n. L. B 15 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lukáš Klímek FASTAV Zlín B 15 1 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Michal Tomášek R&J EBC Mělník 14 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Josef Seifrt Basket Poděbrady 14 13 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
Fabian Gabriel Kajtazi Thermia K. Vary 16 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Filip Bednář BK Medvědi Tábor 16 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.8 0.0* 2.8
Matěj Fraitag Pandy Čelákovice 15 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
Lukáš Volný Basketpoint F-M 15 3 1.0 5.7 2.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.0
Vojta Frank Basket Poděbrady 14 13 1.0 1.3 0.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.1
15 Šimon Kolář BK Lions J. Hradec 15 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Dalibor Vakrčka VS 15 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.8
Prokop Paul Kirschner Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 2.7 0.7 0.2 0.8/1.7 0.0* 0.7
Denis Dalihod BK Medvědi Tábor 15 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Kryštof Valenta ŠSK Slaný 14 9 1.0 1.8 0.7 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.0
Adam Rybář Basketpoint F-M 13 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Boudová BK Přeštice 14 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Peška Sokol Vyšehrad 14 6 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.3
Jan Šedo BA Lynx Liberec 15 6 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Tobiáš Bauer STHAV 14 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matěj Nový BK Přeštice 14 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Daniel Halagačka STHAV 15 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.0
6 Petr Eger BK Baník Most 15 9 1.0 1.7 0.4 0.1 0.4/1.8 0.0* 2.1
1 Oskar Friede BA Tygři Louny 14 4 1.0 3.8 1.3 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.0
Kryštof Janatka Sokol Vyšehrad 14 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Tomáš Pelcman BK Baník Most 15 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
11 Richard Kaufmann BK Teplice 15 10 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.3
Max Beran Královští Sokoli B 14 1 1.0 14.0 3.0 0.0 8.0/12.0 66.7 1.0
Oliver Goryczka NH B 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 15 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Obracaj NH B 15 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
24 Šimon Klíma BC Benešov 15 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.7
Antonín Piskor BK Jiskra Domažlice 14 9 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.3
21 František Lednický BK Brandýs n. L. B 15 10 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.8
17 Šimon Sochor BA Tygři Louny 14 5 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/2.0 30.0 1.0
6 Jáchym Fiala BC Benešov 15 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
13 Jan Fořtík BA Tygři Louny 14 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/1.0 0.0* 1.3
6 Antonín Valda BK Lions J. Hradec 15 8 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.5
Tadeáš Toman BA 2006 Roudnice n.L. 14 13 1.0 1.0 0.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.5
Vojtěch Úlehla Basket Valmez 12 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.5
18 Jonáš Dub BA Tygři Louny 15 5 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.6
10 Matěj Václav Kloc BK Lions J. Hradec 15 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
4 Tadeáš Breuer Var U14 15 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Dominik Šlezingr STHAV 15 4 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.3
Šimon Slouk Pandy Čelákovice 15 10 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
4 Denis Novák TJ Sokol Kbely 14 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Čech VS 15 5 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.4
Matěj Maceček STHAV 14 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Petr Hrabal FASTAV Zlín B 15 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Radka Baxová BK Přeštice 15 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vyhlídka BK Kralupy 15 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Denis Kudela NH B 14 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Matyáš Kouřimský BK Kralupy 15 8 1.0 1.4 0.5 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.6
9 Štěpán Borovec BK Teplice 15 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 3.2
Radim Hák Pandy Čelákovice 16 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
9 Eliáš Fumfálek BK Beroun 14 8 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.8
Kryštof Hajič SKB Rokycany 16 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.0
Tomáš Brabec kelti Nové Strašecí 14 9 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Jakub Štábl Basket Valmez 15 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Matěj Dostal ŠSK Slaný 14 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Filip Schick Sokol Vyšehrad 15 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
33 Marek Soják TJ Sokol Kbely 15 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.2
Petr Škrabal BK Kralupy 14 6 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/2.0 16.7 2.3
1 Miki Herčík TJ Sokol Kbely 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tomáš Bílek Královští Sokoli B 15 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Jan Kružliak Thermia K. Vary 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
15 Tomáš Kučera TJ Sokol Kbely 15 10 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
6 Luka Krišan BA Tygři Louny 15 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Daniel Vlček Thermia K. Vary 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
David Březina BC Benešov 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
31 Matěj Jež BK Beroun 14 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.3
Šimon Zátopek NH B 14 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
8 Jakub Heteš Var U14 14 15 1.0 0.6 0.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
František Korbelář BA Lynx Liberec 14 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.5
Filip Růčka FASTAV Zlín B 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Vincent Hůlovec Sokol Vyšehrad 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 3.0
Jakub Bušek Sokol Vyšehrad 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/6.0 33.3 5.0
70 Filip Sokol Thermia K. Vary 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Kyril Tatarov Thermia K. Vary 14 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Robin Pupík Thermia K. Vary 14 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
Lukáš Vrba BK Příbram 2000 14 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Šimon Zmrzlík NH B 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
51 Jakub Šebesta Thermia K. Vary 16 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/8.0 25.0 0.0
Petr Ščučinsky Sokol Vyšehrad 15 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.3
Josef Žáček BA Lynx Liberec 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Kryštof Pyš NH B 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Báťa Thermia K. Vary 12 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jakub Jan Marek STHAV 12 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominik Bajger STHAV 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Jakub Dolejší Sokol Vyšehrad 14 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Jan Zvolánek Slavoj Č. Brod 14 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Denis Fritscher TBS Přerov 14 6 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.7
Jáchym Škarýd BA Lynx Liberec 14 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.3
Oliver Miczka STHAV 14 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
14 Lukáš Műhl TJ Sokol Kbely 15 9 1.0 0.9 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Jonáš Novotný Pandy Čelákovice 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0