Žákovská liga U15Ž

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 60
Basket Slovanka
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
11. 11. 2023
11:00
ZŠ Hovorčovická František Syrovátka
Ondřej Melzer
48
60
8
13
25
32
38
52
Review
Skupina B 1. kolo 59
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
11. 11. 2023
14:15
Hala 6. ZŠ Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
57
51
18
18
27
25
40
42
Review
Skupina B 1. kolo 57
Tygři Praha
TJ Sokol Kladno
11. 11. 2023
18:30
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Michal Tesař
106
19
28
6
52
9
74
13
Review
Skupina B 1. kolo 58
BK Kralupy Junior
BC Slaný
23. 11. 2023
18:30
SH Kralupy nad Vltavou Dennis Billík
Jiří Pavýza
66
44
15
8
29
22
43
34
Review
Skupina B 2. kolo 64
BC Slaný
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 11. 2023
12:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Mazur
Johanka Kindermannová
56
106
8
27
19
60
33
85
Review
Skupina B 2. kolo 63
BK Kralupy Junior
BK Lvice Litoměřice
23. 9. 2023
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Jan Lejčko
Miloš Nesvadba
57
83
16
29
26
43
38
61
Review
Skupina B 2. kolo 62
TJ Sokol Kladno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
23. 9. 2023
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Lukáš Balog
Václav Mezera
41
122
8
21
17
53
27
87
Review
Skupina B 2. kolo 61
Tygři Praha
Basket Slovanka
11. 10. 2023
17:45
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Fedor Lysov
64
63
26
20
39
35
49
46
Review
Skupina B 3. kolo 68
BC Slaný
BK Lvice Litoměřice
24. 9. 2023
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Bukovský
Václav Mezera
50
118
13
32
25
56
36
80
Review
Skupina B 3. kolo 65
Tygři Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
24. 9. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Vampola
Miloslav Jon
64
85
7
20
25
36
39
56
Review
Skupina B 3. kolo 67
BK Kralupy Junior
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 10. 2023
17:30
SH Kralupy nad Vltavou Tomáš Tejček
Filip Hackl
61
64
8
16
29
30
46
47
Review
Skupina B 3. kolo 66
TJ Sokol Kladno
Basket Slovanka
3. 10. 2023
17:45
Hala 5. ZŠ Kladno Ondřej Koc
Jan Lejčko
31
82
5
20
12
35
21
56
Review
Skupina B 4. kolo 70
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 10. 2023
14:30
Hala ZŠ Roman Mareš
Matěj Pletánek
106
36
33
8
60
16
82
29
Review
Skupina B 4. kolo 71
Tygři Praha
BK Kralupy Junior
7. 10. 2023
14:30
Sportovní hala Jeneč Jiří Jodl
Michal Kuncl
77
72
11
12
38
33
59
58
Review
Skupina B 4. kolo 69
Basket Slovanka
BK Lvice Litoměřice
7. 10. 2023
15:00
ZŠ Hovorčovická Jáchym Povolný
Miloslav Jon
56
53
17
15
30
23
45
38
Review
Skupina B 4. kolo 72
TJ Sokol Kladno
BC Slaný
7. 10. 2023
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Pavýza
55
71
14
27
29
37
36
59
Review
Skupina B 5. kolo 73
Basket Slovanka
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 10. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Jan Musil
Fedor Lysov
76
53
24
16
42
18
58
34
Review
Skupina B 5. kolo 75
Tygři Praha
BC Slaný
8. 10. 2023
13:30
Sportovní hala Jeneč Jiří Jodl
Michal Kuncl
76
39
18
11
34
23
52
33
Review
Skupina B 5. kolo 76
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy Junior
8. 10. 2023
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Pavýza
49
78
11
21
24
34
34
59
Review
Skupina B 5. kolo 74
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Lvice Litoměřice
8. 10. 2023
14:00
Hala ZŠ Roman Mareš
Matěj Pletánek
94
51
21
25
46
35
72
45
Review
Skupina B 6. kolo 78
BC Slaný
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
21. 10. 2023
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Neubauer
Lucie Moravcová
40
96
13
27
22
45
33
70
Review
Skupina B 6. kolo 77
BK Kralupy Junior
Basket Slovanka
28. 1. 2024
13:00
SH Kralupy nad Vltavou Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
60
55
18
8
37
25
48
36
Review
Skupina B 6. kolo 79
BK Lvice Litoměřice
Tygři Praha
21. 10. 2023
13:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Morávek
Adéla Zemancová
65
96
8
31
30
54
44
70
Review
Skupina B 6. kolo 80
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kladno
21. 10. 2023
15:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Jindřich Nesper
Ondřej Asztalos
70
46
28
7
33
21
51
36
Review
Skupina B 7. kolo 82
BC Slaný
Basket Slovanka
22. 10. 2023
10:00
Víceúčelová sportovní hala Johanka Kindermannová
Lukáš Balog
19
91
6
18
6
44
12
66
Review
Skupina B 7. kolo 83
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Kladno
22. 10. 2023
11:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Morávek
Adéla Zemancová
85
28
19
8
47
14
66
22
Review
Skupina B 7. kolo 81
BK Kralupy Junior
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
27. 1. 2024
13:30
Hala ZŠ Lukáš Ulrych
Petr Havlíček
38
114
10
21
25
45
31
82
Review
Skupina B 7. kolo 84
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
22. 10. 2023
14:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Jindřich Nesper
Jakub Gabriel
27
82
4
21
18
41
26
58
Review
Skupina B 8. kolo 85
TJ Sokol Kladno
Tygři Praha
12. 11. 2023
09:30
Hala 5. ZŠ Kladno Filip Hackl
Adéla Zemancová
43
113
8
28
19
67
27
87
Review
Skupina B 8. kolo 87
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lvice Litoměřice
12. 11. 2023
09:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Jakub Hejduk
Ondřej Melzer
50
65
10
23
19
36
32
52
Review
Skupina B 8. kolo 86
BC Slaný
BK Kralupy Junior
12. 11. 2023
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
67
81
14
30
27
48
53
68
Review
Skupina B 8. kolo 88
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Slovanka
12. 11. 2023
13:00
Hala ZŠ Jan Hošek
Michal Horník
73
49
28
15
43
21
60
37
Review
Skupina B 9. kolo 92
BK Lvice Litoměřice
BC Slaný
2. 12. 2023
09:30
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Michal Mainuš
105
24
27
2
56
3
77
9
Review
Skupina B 9. kolo 91
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kralupy Junior
2. 12. 2023
10:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Pavel Matys
Fedor Lysov
97
83
24
15
51
34
81
65
Review
Skupina B 9. kolo 89
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Tygři Praha
2. 12. 2023
12:00
Hala ZŠ Jakub Petrák
David Volný
78
46
18
12
41
24
62
32
Review
Skupina B 9. kolo 90
Basket Slovanka
TJ Sokol Kladno
14. 12. 2023
17:30
ZŠ Hovorčovická Michal Mainuš
Jan Neubauer
92
20
31
3
54
8
74
14
Review
Skupina B 10. kolo 93
Basket Slovanka
Tygři Praha
3. 12. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Richard Gottfried
Jan Lejčko
32
59
11
18
18
32
21
46
Review
Skupina B 10. kolo 95
BK Lvice Litoměřice
BK Kralupy Junior
3. 12. 2023
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Michal Mainuš
90
73
27
21
49
41
72
57
Review
Skupina B 10. kolo 96
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Slaný
3. 12. 2023
14:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Tomáš Morávek
Vojtěch Kočárník
85
40
26
17
47
23
71
30
Review
Skupina B 10. kolo 94
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
TJ Sokol Kladno
12. 12. 2023
17:45
Hala ZŠ Tomáš Tejček
Michal Horník
89
60
22
12
37
29
71
41
Review
Skupina B 11. kolo 100
BK Kralupy Junior
TJ Sokol Kladno
13. 1. 2024
11:00
SH Kralupy nad Vltavou František Kolář
Jiří Mazur
77
47
25
11
48
21
64
34
Review
Skupina B 11. kolo 98
BK Lvice Litoměřice
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
13. 1. 2024
13:30
Hala 6. ZŠ Ondřej Svejkovský
Adéla Zemancová
33
60
4
23
8
38
20
51
Review
Skupina B 11. kolo 97
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Slovanka
13. 1. 2024
14:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Michal Dub
Lucie Moravcová
64
87
14
20
25
54
51
66
Review
Skupina B 11. kolo 99
BC Slaný
Tygři Praha
24. 1. 2024
18:00
Víceúčelová sportovní hala Vladislav Lunhul
Adéla Zemancová
32
131
9
21
18
53
26
87
Review
Skupina B 12. kolo 102
SLUNETA Ústí nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
14. 1. 2024
12:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Michal Dub
Lucie Moravcová
58
56
15
14
31
20
48
37
Review
Skupina B 12. kolo 101
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka
14. 1. 2024
14:00
Hala 6. ZŠ Dennis Billík
Adéla Zemancová
59
52
14
8
36
26
44
40
Review
Skupina B 12. kolo 103
BK Kralupy Junior
Tygři Praha
11. 1. 2024
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
59
87
13
21
35
42
49
67
Review
Skupina B 12. kolo 104
BC Slaný
TJ Sokol Kladno
18. 1. 2024
18:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
31
76
11
28
22
42
25
55
Review
Skupina B 13. kolo 105
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Kralupy Junior
22. 10. 2023
11:30
Hala ZŠ Vojtěch Poláček
Marek Vondráček
131
28
46
7
70
16
106
28
Review
Skupina B 13. kolo 106
Basket Slovanka
BC Slaný
27. 1. 2024
15:00
ZŠ Hovorčovická Richard Gottfried
Miloslav Jon
81
34
17
8
34
21
59
25
Review
Skupina B 13. kolo 108
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 1. 2024
15:30
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Filip Hackl
74
59
16
12
49
26
65
37
Review
Skupina B 13. kolo 107
TJ Sokol Kladno
BK Lvice Litoměřice
27. 1. 2024
15:45
Hala 5. ZŠ Kladno Fedor Lysov
David Volný
36
111
7
27
17
66
29
81
Review
Skupina B 14. kolo 111
Tygři Praha
BK Lvice Litoměřice
28. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Jeneč Tomáš Tejček
Filip Hackl
67
56
17
7
31
21
52
39
Review
Skupina B 14. kolo 112
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 1. 2024
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Fedor Lysov
David Volný
34
95
8
26
14
51
23
76
Review
Skupina B 14. kolo 109
Basket Slovanka
BK Kralupy Junior
21. 10. 2023
13:00
ZŠ Hovorčovická Ondřej Svejkovský
Michal Mainuš
104
27
19
0
53
13
78
16
Review
Skupina B 14. kolo 110
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BC Slaný
28. 1. 2024
13:00
Hala ZŠ Dennis Billík
Petr Havlíček
117
33
26
7
58
16
82
20
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
21 Laura Marcolová KraJ 15 18 1.0 31.4 12.9 0.4 4.2/6.4 64.7 3.1
13 Vendula Salaková Sluneta Ústí n.L. 14 22 1.0 23.7 8.9 0.7 3.7/7.1 52.2 1.2
Tereza Listopadová OSK Olomouc 15 22 1.0 22.2 7.0 2.0 2.3/4.5 51.0 1.9
Anežka Misíková USK Praha 15 21 1.0 21.6 9.8 0.1 1.7/2.8 60.3 1.5
Zuzana Vosková Klatovy U15 15 22 1.0 20.5 7.5 0.6 3.7/6.6 56.2 2.8
Antonie Šebestová BSK TJ Jičín 15 18 1.0 23.3 8.8 0.9 2.8/4.8 57.5 0.9
Tereza Runštuková BKHAV 15 18 1.0 23.2 9.8 0.0 3.7/7.3 50.4 1.6
20 Nela Vitíková BSK TJ Jičín 13 20 1.0 19.0 5.8 1.8 2.2/3.9 56.4 2.2
Adéla Velická Tygři Praha 15 17 1.0 21.7 8.5 0.8 2.2/3.4 63.8 2.8
3 Adéla Úlehlová FASTAV Zlín 15 22 1.0 16.3 5.7 0.9 2.3/3.8 59.5 3.1
Sára Pozníčková HB Basket 15 22 1.0 16.2 5.6 0.7 2.8/4.2 65.6 2.1
Adéla Kutrová SBŠ Ostrava 15 20 1.0 17.8 4.8 1.8 2.9/4.4 64.8 1.7
Linda Kotrčová BK Strakonice 15 17 1.0 20.8 7.2 0.9 3.6/6.4 56.9 0.0
Sofie Lysoňová BKHAV 15 21 1.0 16.4 6.6 0.3 2.3/4.8 48.5 1.7
Kateřina Sára Zelo KP Brno 15 22 1.0 14.9 5.7 0.6 1.5/2.7 55.0 2.2
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 15 22 1.0 14.8 5.2 0.5 2.8/5.1 54.9 1.7
4 Dominika Pencáková Sokol H. Králové 15 16 1.0 20.3 8.3 0.8 1.3/2.6 50.0 1.8
55 Anna Plačková ŠBK P-H Sadská 14 22 1.0 14.2 6.0 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.2
Ellen Krausová Klatovy U15 14 21 1.0 14.9 6.2 0.5 1.0/3.0 34.9 2.7
Anna Červená SBŠ Ostrava 15 16 1.0 19.5 7.9 0.3 2.7/5.9 45.3 2.8
8 Anna Bínová Sluneta Ústí n.L. 15 22 1.0 13.8 5.9 0.0 2.0/5.1 39.8 2.5
Adéla Pechatá BK Lvice Litoměřice 15 19 1.0 15.9 6.4 0.3 2.2/4.4 50.6 2.4
Michaela Karoĺová BK Strakonice 15 20 1.0 15.0 4.8 1.3 1.5/2.6 58.8 0.0
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 14.1 5.8 0.6 0.7/1.4 0.0* 1.6
Martina Pařízková Žabiny Brno 15 22 1.0 13.3 5.6 0.1 1.7/2.9 58.7 1.5
50 Karolína Göllnerová ŠBK P-H Sadská 15 19 1.0 15.1 5.5 0.6 2.2/4.5 47.7 1.5
Valerie Gashi Klatovy U15 15 22 1.0 12.9 5.4 0.4 1.1/2.2 50.0 3.5
53 Laura Grzonka ŠBK P-H Sadská 15 14 1.0 20.0 8.6 0.4 1.4/2.4 60.6 2.1
10 Emma Maurencová Sluneta Ústí n.L. 14 14 1.0 19.6 8.1 0.4 2.0/3.4 58.3 2.2
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 14 20 1.0 13.7 6.3 0.1 0.9/1.9 0.0* 1.2
Adéla Růžičková Žabiny Brno 14 18 1.0 15.1 6.7 0.1 1.5/2.7 56.3 0.8
Barbora Čálková USK Praha 15 18 1.0 14.9 6.0 0.4 1.7/3.8 45.6 1.4
21 Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 22 1.0 12.1 5.2 0.1 1.2/3.2 38.0 2.7
Sofia Robson USK Praha 15 22 1.0 12.1 4.6 0.3 2.0/3.7 54.3 1.7
Kamila Krampolová Žabiny Brno 15 22 1.0 11.7 5.2 0.1 0.8/1.2 0.0* 0.8
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 15 19 1.0 13.2 4.1 0.2 4.3/8.2 52.9 1.7
Vanessa Jurašek Vlčice BK Žďár n. S. 15 19 1.0 12.9 3.9 0.9 2.3/3.6 63.8 1.8
7 Lenka Lukášková DBaK 15 21 1.0 11.7 4.6 0.6 0.6/1.0 0.0* 2.8
Denisa Uhlíková BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 11.6 4.0 0.4 2.3/3.7 61.5 2.0
17 Aneta Kounovská TJ Sokol Kladno 15 20 1.0 12.1 4.8 0.6 0.9/2.5 34.0 2.1
Tereza Svatoňová Basket Slovanka 14 16 1.0 14.9 5.4 0.4 2.8/5.4 51.2 2.4
8 Amy Elizabeth Springthorpe KraJ 14 20 1.0 11.9 5.1 0.1 1.5/2.5 61.2 2.3
Adéla Kadečková BA Sparta 15 22 1.0 10.7 3.6 0.3 2.6/6.2 41.6 2.8
Karolína Zíková BA Sparta 15 22 1.0 10.4 4.0 0.0 2.5/4.2 59.1 2.4
5 Emma Černá Sokol H. Králové 15 20 1.0 11.3 3.8 0.9 1.0/1.7 0.0* 2.7
Karolína Grossová BK Strakonice 15 19 1.0 11.8 4.9 0.2 1.3/3.1 43.1 0.0
34 Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 17 1.0 13.2 5.4 0.0 2.4/6.0 39.2 2.6
Nikol Kekrtová BK Lvice Litoměřice 15 20 1.0 11.2 4.1 0.3 2.2/3.3 66.2 1.0
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 15 18 1.0 12.2 4.3 0.9 1.0/2.1 48.6 1.4
7 Petra Klazarová ŠBK P-H Sadská 15 22 1.0 10.0 3.6 0.5 1.2/2.5 47.3 2.0
Marie Choutková HB Basket 15 17 1.0 12.8 5.5 0.2 1.2/3.6 32.3 2.0
Adéla Petrová Basketky Krnov 15 18 1.0 12.1 5.2 0.1 1.6/3.0 51.9 2.7
Klára Zvolánková SBŠ Ostrava 15 20 1.0 10.8 3.6 0.7 1.5/2.7 56.6 2.0
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 14 20 1.0 10.8 4.7 0.0 1.5/2.9 50.9 1.3
Daniela Tonková USK Praha 15 21 1.0 10.2 4.7 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.0
Sofie Suchopárková BC Slaný 14 19 1.0 11.2 4.0 0.0 3.2/5.0 64.2 0.5
Eva Klímová Vlčice BK Žďár n. S. 14 22 1.0 9.5 4.0 0.2 1.0/2.1 44.7 2.5
67 Alice Matějková Studánka Pardubice 14 18 1.0 11.6 4.6 0.0 2.4/4.3 55.8 1.4
Nikola Kaiserová BA Sparta 14 21 1.0 10.0 4.1 0.1 1.3/3.0 45.2 2.1
6 Marie Hupačová DBaK 15 19 1.0 10.9 4.8 0.1 1.1/2.1 50.0 1.8
Nikola Drasnarová BC Slaný 14 19 1.0 10.4 3.9 0.1 2.3/4.1 56.4 2.2
Lucie Pavlíková BKHAV 15 16 1.0 12.3 5.6 0.0 1.1/3.1 36.0 0.4
Sára Machurová Tygři Praha 14 16 1.0 12.1 4.7 0.1 2.6/4.1 63.1 1.4
Veronika Čiklová KP Brno 15 18 1.0 10.7 4.0 0.6 0.9/1.6 0.0* 0.6
Nela Bukovská Basket Slovanka 15 22 1.0 8.7 3.4 0.2 1.5/3.5 42.1 2.4
Sára Urbanová BC Slaný 15 16 1.0 11.9 4.1 0.4 2.6/4.8 54.5 3.2
Sofie Kýnová Tygři Praha 15 22 1.0 8.5 3.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 2.3
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 15 1.0 12.3 4.7 0.5 1.4/3.4 41.2 1.6
Marie Heřmanová Tygři Praha 15 22 1.0 8.3 3.5 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.7
Ema Bartošová USK Praha 15 19 1.0 9.6 4.3 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.1
Mia Špačková Vlčice BK Žďár n. S. 15 20 1.0 9.1 4.0 0.1 0.8/2.4 34.0 1.7
Tereza Školová HB Basket 15 17 1.0 10.7 4.4 0.0 2.0/2.9 68.0 1.3
Marie Sedláčková BA Sparta 15 22 1.0 8.2 2.4 0.7 1.4/2.8 50.8 1.8
98 Klára Šimůnková Studánka Pardubice 14 16 1.0 11.1 4.9 0.1 1.0/1.8 0.0* 2.0
Elisabeth Charvátová Basketky Krnov 15 15 1.0 11.8 4.8 0.1 2.0/5.1 39.0 2.6
15 Nicole Dorazilová FASTAV Zlín 15 22 1.0 8.0 2.7 0.7 0.4/1.0 0.0* 1.8
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 14 22 1.0 8.0 3.1 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.4
Lucie Brabcová Žabiny Brno 15 21 1.0 8.4 3.4 0.0 1.6/3.1 52.3 2.0
Tereza Röschelová BK Karlovy Vary 15 17 1.0 10.4 3.8 0.1 2.4/5.8 40.4 2.1
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 21 1.0 8.3 3.7 0.0 1.0/2.6 38.9 2.0
Martina Masárová BK Lvice Litoměřice 15 20 1.0 8.5 3.1 0.1 2.2/3.5 61.4 1.4
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 15 22 1.0 7.7 3.0 0.0 1.5/2.8 53.2 2.5
Karolína Ševčíková Basket Ostrava 15 19 1.0 8.9 3.2 0.4 1.3/3.0 43.9 2.3
Valerie Špicová Žabiny Brno 14 20 1.0 8.5 3.5 0.2 1.0/1.7 0.0* 1.0
22 Aneta Bohuslavová Sokol H. Králové 15 17 1.0 9.9 3.1 1.1 0.6/1.2 0.0* 1.7
23 Anna Fejksová Sokol H. Králové 14 13 1.0 12.8 5.5 0.0 1.8/3.2 54.8 1.5
Eliška Víchová BC Slaný 14 18 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.7 46.9 1.4
Anežka Zapletalová KP Brno 15 22 1.0 7.3 2.5 0.4 1.2/2.0 57.8 1.3
5 Lucie Dymáčková TJ Sokol Kladno 14 13 1.0 12.2 4.2 0.2 3.3/5.8 56.6 1.6
Aneta Slabá Basket Slovanka 15 20 1.0 7.9 2.5 0.8 0.5/1.2 0.0* 1.5
Sofia Sovová USK Praha 13 21 1.0 7.5 3.1 0.2 0.6/2.1 29.5 1.8
9 Eliška Naarová Sokol H. Králové 15 20 1.0 7.9 3.4 0.1 1.0/2.4 39.6 2.8
5 Katka Adamcová Sluneta Ústí n.L. 14 20 1.0 7.9 2.8 0.4 1.2/2.2 55.8 2.8
63 Markéta Procházková Studánka Pardubice 15 20 1.0 7.9 2.3 0.6 1.6/3.3 48.5 2.2
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 15 14 1.0 11.1 3.8 0.6 1.9/3.6 52.0 3.9
16 Johana Kvasničková Sokol Nusle 15 16 1.0 9.8 3.4 0.4 1.9/4.1 45.5 3.9
10 Eliška Pošarová DBaK 15 22 1.0 7.0 3.1 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.7
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 14 16 1.0 9.7 3.9 0.3 1.2/2.4 50.0 1.4
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.6
30 Ema Václavíková Sokol Nusle 15 20 1.0 7.7 2.6 0.5 1.2/2.7 45.3 2.1
Julie Přichystalová Basket Slovanka 15 17 1.0 8.9 3.4 0.5 0.8/2.5 33.3 1.7
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 19 1.0 7.8 3.1 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.4
19 Natálie Topolová KraJ 15 17 1.0 8.7 3.5 0.2 0.9/2.8 33.3 1.2
Sarah Radosavljević ŠBK P-H Sadská 14 19 1.0 7.7 3.2 0.1 0.9/1.9 0.0* 2.0
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 13 1.0 11.2 4.5 0.1 1.8/3.2 57.1 1.6
Anna Doleželová Klatovy U15 15 22 1.0 6.6 2.3 0.2 1.3/2.0 62.2 1.0
Růžena Drgová Basket Ostrava 15 22 1.0 6.5 2.5 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.9
Elen Havlíčková Basketky Krnov 15 19 1.0 7.5 3.4 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.7
Olga Josefína Rozsívalová Žabiny Brno 14 22 1.0 6.5 2.6 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.4
Lucie Petelová BK Strakonice 14 15 1.0 9.3 3.6 0.4 0.9/2.1 43.8 0.0
Adriana Górná Basket Ostrava 15 22 1.0 6.3 2.5 0.3 0.4/2.0 0.0* 1.0
Daryna Sharkan BK Strakonice 15 12 1.0 11.6 3.9 1.0 0.8/1.7 0.0* 0.0
Dagmar Bláhová KP Brno 15 18 1.0 7.7 2.3 0.5 1.6/4.0 40.3 2.9
Lucie Varmužková KP Brno 15 13 1.0 10.6 4.1 0.2 1.8/3.8 46.9 2.4
Petra Šípková Basket Slovanka 15 22 1.0 6.3 2.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.8
Ema Janošcová Basket Ostrava 15 16 1.0 8.6 3.5 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.8
Veronika Růžičková OSK Olomouc 15 22 1.0 6.1 2.3 0.1 1.3/2.5 53.7 0.7
93 Adéla Studničková Studánka Pardubice 15 21 1.0 6.4 2.3 0.4 0.4/1.1 0.0* 2.3
Laura Velkoborská BKHAV 15 20 1.0 6.7 2.5 0.1 1.4/2.6 54.9 1.8
Karolína Smrčková HB Basket 14 20 1.0 6.7 2.8 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.7
Francesca Filippi Vlčice BK Žďár n. S. 14 20 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/3.5 30.0 1.5
Tereza Slámová Žabiny Brno 14 18 1.0 7.4 3.2 0.0 1.1/1.6 0.0* 1.2
Markéta Němcová Vlčice BK Žďár n. S. 15 20 1.0 6.6 2.9 0.1 0.5/2.0 0.0* 2.5
Josefína Řehulková Basket Opava 2010 14 20 1.0 6.5 2.9 0.0 0.8/2.3 34.8 3.3
Karolína Piková Basket Ostrava 15 22 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/2.2 36.7 2.7
Eliška Brudná BKHAV 14 18 1.0 7.2 2.7 0.2 1.3/2.6 48.9 1.5
Anna Mokrá BK Karlovy Vary 15 19 1.0 6.8 2.8 0.2 0.6/1.5 0.0* 3.2
Alexandra Razuvajeva BK Karlovy Vary 15 21 1.0 6.1 2.7 0.0 0.8/2.7 29.8 1.7
Vilma Malečková HB Basket 14 20 1.0 6.4 2.4 0.2 1.0/2.6 37.3 2.2
Barbora Luxová USK Praha 15 17 1.0 7.5 2.2 0.6 1.2/1.9 0.0* 1.8
9 Sofia Padevětová TJ Sokol Kladno 15 17 1.0 7.5 3.2 0.0 1.0/2.2 44.7 2.2
5 Veronika Novotná DBaK 15 17 1.0 7.5 3.1 0.2 0.6/1.2 0.0* 0.9
Karolína Balounová Vlčice BK Žďár n. S. 15 19 1.0 6.6 2.7 0.1 0.9/2.0 44.7 1.2
16 Kateřina Procházková KraJ 14 13 1.0 9.5 3.4 0.0 2.8/4.6 60.0 2.5
Justýna Lorencová OSK Olomouc 14 22 1.0 5.6 2.0 0.1 1.2/1.9 0.0* 0.9
Tereza Pantůčková Tygři Praha 14 18 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.1 56.8 1.8
17 Veronika Procházková KraJ 14 19 1.0 6.4 2.6 0.2 0.7/1.5 0.0* 0.9
Ema Nováková USK Praha 15 16 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/1.6 0.0* 1.0
14 Martina Opová Sokol H. Králové 15 21 1.0 5.7 2.0 0.3 0.9/2.3 36.7 1.6
Emma Podhrázská BK Levhartice Chomutov 14 15 1.0 7.9 2.6 0.4 1.5/3.1 47.8 1.9
Helena Havva Gürbüz OSK Olomouc 15 20 1.0 5.9 2.1 0.3 0.9/1.3 0.0* 1.3
21 Martina Hercíková DBaK 15 22 1.0 5.3 2.0 0.2 0.7/1.1 0.0* 1.0
11 Klára Štanclová FASTAV Zlín 14 22 1.0 5.3 2.0 0.1 1.0/2.3 41.2 2.5
Adéla Garajová BK Karlovy Vary 15 8 1.0 14.4 6.1 0.0 2.1/5.4 39.5 2.0
Lucie Palová Basketky Krnov 14 20 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Veronika Sejvalová HB Basket 15 22 1.0 5.2 1.6 0.6 0.3/0.6 0.0* 0.7
Eliška Urxová HB Basket 15 22 1.0 5.2 2.1 0.1 0.6/1.4 0.0* 2.0
Lucie Bartošová KP Brno 15 22 1.0 5.1 1.7 0.4 0.7/1.3 0.0* 1.3
Barbora Žoričová BKHAV 15 19 1.0 5.9 2.4 0.1 0.8/1.2 0.0* 0.7
Taťána Bialková SBŠ Ostrava 15 18 1.0 6.2 2.6 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.2
Tereza Zedníčková Vlčice BK Žďár n. S. 14 18 1.0 6.1 2.7 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.6
5 Lucie Svobodová ŠBK P-H Sadská 14 20 1.0 5.4 2.1 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.3
Penny Makovičková BK Levhartice Chomutov 13 15 1.0 7.1 2.6 0.3 0.9/1.5 0.0* 1.5
Anna Pataridisová BA Sparta 15 22 1.0 4.8 1.8 0.0 1.3/3.5 36.4 2.8
41 Barbora Váňová Studánka Pardubice 15 20 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.1
Karolína Černošková Basket Ostrava 14 10 1.0 10.5 3.9 0.4 1.5/2.9 51.7 0.7
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 14 21 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.9
18 Viktorie Volejníková Sokol H. Králové 15 16 1.0 6.4 2.3 0.4 0.5/1.8 0.0* 1.7
Anděla Suchá Klatovy U15 15 19 1.0 5.4 2.4 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.9
Tereza Libřická Loko Trutnov 15 19 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.3
Marie Pavlátová SBŠ Ostrava 15 22 1.0 4.6 1.4 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.2
Sofie Janošcová Tigers Basketball České Budějovice 14 10 1.0 10.1 3.7 0.3 1.8/4.4 40.9 2.7
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 4.8 2.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
16 Tereza Čechová DBaK 15 19 1.0 5.3 2.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 2.0
Valerie Pastrňáková SBŠ Ostrava 15 18 1.0 5.5 1.7 0.2 1.5/2.8 54.0 0.5
45 Anežka Kolářová ŠBK P-H Sadská 15 20 1.0 5.0 2.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.6
Natálie Pavlatová BK Karlovy Vary 14 15 1.0 6.5 2.6 0.1 0.9/2.9 32.6 1.5
18 Lucie Makovcová ŠBK P-H Sadská 14 15 1.0 6.5 2.4 0.2 1.1/2.3 45.7 0.5
Kateřina Zemanová BK Strakonice 14 19 1.0 5.1 1.8 0.4 0.3/0.5 0.0* 0.0
Viktorie Červenková Basket Slovanka 14 19 1.0 5.0 1.7 0.2 1.1/2.0 52.6 0.8
9 Ella Petrovská Sluneta Ústí n.L. 15 21 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.8
Valentina Folcová Loko Trutnov 15 19 1.0 4.9 1.9 0.0 1.2/4.0 28.9 2.8
Kristýna Ježková BSK TJ Jičín 15 19 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.4 40.0 1.5
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava 14 10 1.0 9.2 3.5 0.2 1.6/3.6 44.4 0.6
18 Anežka Voláková DBaK 15 21 1.0 4.3 1.8 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.9
Adéla Mrštinová Loko Trutnov 15 22 1.0 4.1 1.5 0.0 1.0/2.5 41.8 3.1
7 Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 18 1.0 5.0 1.8 0.1 1.0/2.6 39.1 3.2
Lucie Maya Fajkusová Basket Opava 2010 14 20 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.6
Soňa Pokorná Tygři Praha 15 16 1.0 5.5 2.4 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.4
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 16 1.0 5.5 2.2 0.1 0.8/1.4 0.0* 1.9
Isabella Gajdáčková SBŠ Ostrava 15 20 1.0 4.4 1.8 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.2
Kateřina Konopková BK Levhartice Chomutov 15 6 1.0 14.5 5.3 0.7 1.8/3.5 52.4 1.8
Isabela Polenová BK Strakonice 15 14 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/1.9 0.0* 0.0
Valérie Hátlová BK Strakonice 14 18 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.0
Bára Mrázová BK Strakonice 14 18 1.0 4.7 2.1 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.0
22 Vanesa Podracká KraJ 14 15 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/2.8 35.7 1.3
Eliška Jánská Tigers Basketball České Budějovice 15 20 1.0 4.1 1.5 0.2 0.7/2.4 27.7 2.7
13 Kateřina Javorková Sokol H. Králové 15 22 1.0 3.7 1.3 0.2 0.4/1.2 0.0* 1.1
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 16 1.0 5.1 1.9 0.0 1.3/1.9 0.0* 0.8
Tereza Petrovická HB Basket 15 22 1.0 3.7 1.5 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
Kristýna Civínová Tygři Praha 14 20 1.0 4.1 1.7 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.9
7 Adéla Mlejnková Sokol H. Králové 14 15 1.0 5.3 1.7 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.7
22 Adéla Valášková TJ Sokol Kladno 14 20 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/2.2 27.9 2.3
Gita Čížková BA Sparta 15 22 1.0 3.6 1.5 0.1 0.2/1.0 0.0* 0.9
6 Stella Muroňová Sokol Nusle 15 16 1.0 5.0 2.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.4
40 Magdalena Vlčková ŠBK P-H Sadská 14 19 1.0 4.2 1.7 0.0 0.7/1.5 0.0* 0.9
Julie Lípová BK Levhartice Chomutov 13 12 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/2.1 36.0 0.9
Valerie Balušková Basketky Krnov 14 22 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/2.0 31.1 2.1
10 Sára Zbořilová FASTAV Zlín 15 15 1.0 5.1 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Adéla Kokošková BKHAV 15 14 1.0 5.4 1.8 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.9
Kateřina Kočičková Žabiny Brno 14 14 1.0 5.4 2.2 0.3 0.1/0.4 0.0* 2.2
Kamila Augustinová Basket Slovanka 15 18 1.0 4.2 1.7 0.2 0.4/1.2 0.0* 0.8
Hana Malenová Žabiny Brno 14 20 1.0 3.8 1.7 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.0
Karolína Sklenářová Tigers Basketball České Budějovice 15 20 1.0 3.7 1.6 0.2 0.2/0.3 0.0* 3.1
Polina Dybkina BA Sparta 14 19 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.8
21 Eliška Stýblová FASTAV Zlín 14 18 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 14 1.0 5.2 2.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Marie Kročilová Basketky Krnov 15 15 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.4
Karolína Mendelová KP Brno 14 13 1.0 5.6 1.4 0.5 1.2/1.8 0.0* 2.1
Klára Fűrbacherová Klatovy U15 14 12 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.3 28.6 1.8
37 Tereza Horná Studánka Pardubice 14 17 1.0 4.2 0.9 0.5 1.1/2.1 51.4 1.8
Markéta Horáková SBŠ Ostrava 15 18 1.0 4.0 1.7 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.7
Eva Havlištová KP Brno 15 20 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.8
Zuzana Diabelková Tygři Praha 15 15 1.0 4.7 1.7 0.1 1.0/1.8 0.0* 2.2
68 Sofia Jelínková Studánka Pardubice 14 16 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.5
Anna Doubková Loko Trutnov 15 18 1.0 3.9 1.3 0.2 0.8/2.4 34.9 1.4
36 Natálie Vejrová Sokol H. Králové 14 9 1.0 7.7 3.4 0.0 0.8/2.1 36.8 1.2
Natálie Christen USK Praha 15 15 1.0 4.6 2.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.2
Bára Chrapková SBŠ Ostrava 14 7 1.0 9.9 3.9 0.1 1.7/2.7 63.2 2.6
Marie Černíková Vlčice BK Žďár n. S. 15 15 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.6
Valerie Suchnová Vlčice BK Žďár n. S. 15 17 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.0
Beata Zítková KP Brno 14 21 1.0 3.2 1.0 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.1
Adéla Kočárková USK Praha 15 19 1.0 3.5 1.4 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.3
Marie Turečková Loko Trutnov 15 20 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 3.1
8 Eliška Kadlecová TJ Sokol Kladno 15 19 1.0 3.5 1.2 0.0 1.2/3.4 34.4 2.3
14 Karolína Deutschová Sluneta Ústí n.L. 15 14 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.2
15 Anežka Kruntorádová TJ Sokol Kladno 14 15 1.0 4.4 2.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Veronika Holínová BK Strakonice 14 16 1.0 4.1 1.8 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.0
10 Tereza Bláhová BSK TJ Jičín 14 19 1.0 3.4 1.3 0.0 0.9/2.1 43.6 0.9
6 Barbora Hájková ŠBK P-H Sadská 15 22 1.0 2.9 1.0 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.9
Angela Poláchová Žabiny Brno 15 21 1.0 3.0 0.9 0.4 0.1/0.5 0.0* 1.0
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 15 18 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.0
6 Veronika Tauscheová Sluneta Ústí n.L. 13 20 1.0 3.1 0.6 0.4 0.7/1.4 0.0* 0.6
Lenka Myšíková OSK Olomouc 14 20 1.0 3.1 1.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.7
4 Petra Tatarlová Sluneta Ústí n.L. 15 19 1.0 3.2 0.8 0.4 0.4/1.3 0.0* 2.3
Eliška Matušková Basket Opava 2010 14 21 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
9 Linda Ottová ŠBK P-H Sadská 15 20 1.0 3.0 1.3 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.6
17 Justýna Harantová DBaK 15 22 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
18 Anna Perglová TJ Sokol Kladno 15 15 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.9
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 14 6 1.0 9.7 3.5 0.7 0.7/2.7 25.0 2.0
Adéla Chodilová OSK Olomouc 15 9 1.0 6.4 2.4 0.0 1.6/3.1 50.0 2.2
6 Ema Tomková Sokol H. Králové 15 20 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.2
10 Luisa Ročková Sokol Nusle 14 16 1.0 3.6 1.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.3
Sára Mináriková Basketky Krnov 15 21 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.2
9 Natálie Vaněčková FASTAV Zlín 14 18 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
Eliška Rumlová Tygři Praha 15 17 1.0 3.3 1.5 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.9
Nela Zejdová KP Brno 15 21 1.0 2.7 1.0 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.0
Mia Valentina Emes USK Praha 15 19 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Natálie Brabencová Tygři Praha 14 21 1.0 2.7 1.0 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.9
14 Ema Pospíšilová Sokol H. Králové 15 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.4
Tereza Berglerová BA Sparta 15 19 1.0 2.9 1.1 0.1 0.7/1.8 0.0* 0.7
Adéla Burlová Klatovy U15 14 20 1.0 2.8 1.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.0
Julie Kousalíková Tygři Praha 14 13 1.0 4.2 1.8 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.2
Bára Račáková BKHAV 15 18 1.0 3.1 1.1 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.3
19 Justýna Melicharová TJ Sokol Kladno 15 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Karolína Karasová Tigers Basketball České Budějovice 15 21 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.3
Darina Rufferová Basket Ostrava 15 13 1.0 4.0 1.8 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.4
Aneta Zronková TJ Sokol Kladno 14 8 1.0 6.4 2.8 0.0 0.9/2.1 41.2 1.3
Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 15 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Adéla Popelářová SBŠ Ostrava 15 20 1.0 2.5 1.1 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Eliška Prchalová Basket Opava 2010 15 20 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
8 Natálie Řeháková BSK TJ Jičín 14 20 1.0 2.5 1.0 0.1 0.3/1.2 0.0* 3.1
Alexandra Antonická KP Brno 14 9 1.0 5.4 2.1 0.3 0.2/0.6 0.0* 0.9
Emma Kubová Tigers Basketball České Budějovice 14 17 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.8
Adéla Marková BC Slaný 14 18 1.0 2.7 1.1 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.3
23 Natalie Němcová KraJ 15 18 1.0 2.7 0.8 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.8
Amálie Krejbichová HB Basket 15 22 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.7
Michaela Zbedinová Basketky Krnov 15 20 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.9
19 Natálie Kavková Studánka Pardubice 14 15 1.0 3.2 1.1 0.2 0.3/1.1 0.0* 2.4
Judita Válková Žabiny Brno 15 8 1.0 5.9 2.0 0.5 0.4/1.8 0.0* 1.4
Julie Skřivanová Loko Trutnov 14 10 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.7 48.1 2.6
22 Valentina Vyplelová FASTAV Zlín 14 17 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.4
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 9 1.0 5.2 1.6 0.1 1.8/3.3 53.3 1.8
15 Terezie Janovská Studánka Pardubice 14 7 1.0 6.7 2.4 0.4 0.6/2.1 26.7 3.0
4 Alžběta Baxová DBaK 14 17 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
70 Amélie Ciprová Studánka Pardubice 13 3 1.0 15.0 6.7 0.0 1.7/2.7 62.5 2.7
Andrea Jurašek Vlčice BK Žďár n. S. 12 9 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.9
Soňa Černeková BC Slaný 15 17 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.2
24 Michaela Kohoutová TJ Sokol Kladno 15 9 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/3.4 19.4 1.3
25 Karolína Šmídová KraJ 15 17 1.0 2.6 1.1 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.0
Anežka Víchová BC Slaný 14 16 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Markéta Steffková Basket Ostrava 15 20 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.1
Sofie Novotná Basket Slovanka 14 14 1.0 2.9 1.1 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.3
Isabel Lavaud BA Sparta 15 8 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.1
Valérie Heincová BKHAV 14 20 1.0 2.1 0.9 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.8
Anna Uchytilová Basket Slovanka 15 4 1.0 10.0 4.5 0.3 0.3/1.3 0.0* 1.5
Veronika Karbanová BSK TJ Jičín 15 18 1.0 2.2 0.9 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.8
12 Barbora Häcklová TJ Sokol Kladno 15 15 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.7
Sára Mocová Basket Slovanka 14 11 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.2
Pavlína Svobodová Žabiny Brno 15 10 1.0 3.9 1.6 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.8
Elizabeth Matalová Žabiny Brno 15 12 1.0 3.2 1.1 0.3 0.3/0.3 0.0* 1.1
8 Anna Růžičková DBaK 15 15 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
13 Ema Taylor Earl TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Klára Smělá Klatovy U15 14 18 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.7 0.0* 0.7
Eliška Marečková Basket Opava 2010 14 20 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.4
Kateřina Rupčíková BKHAV 15 20 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.8
9 Theodora Ulrichová Sokol Nusle 15 13 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Kateřina Bednářová Tygři Praha 14 6 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/3.0 38.9 0.7
Anna Zemanová BK Lvice Litoměřice 14 17 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
Kristýna Koubová BK Strakonice 15 16 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.0
Stella Výrková SBŠ Ostrava 14 5 1.0 7.0 2.6 0.4 0.6/3.0 20.0 0.2
Klára Očenášková OSK Olomouc 15 6 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.8
Eliška Přistálová Basket Opava 2010 14 22 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.0
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov 14 17 1.0 2.0 0.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.9
26 Rozárka Nováková ŠBK P-H Sadská 15 18 1.0 1.9 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Ráczová BC Slaný 15 19 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Amálie Houtová BK Levhartice Chomutov 14 16 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.6
Pavlína Kuželová Loko Trutnov 14 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.9
Diana Pauerová Tigers Basketball České Budějovice 13 11 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.9
Anna Šrámková Tigers Basketball České Budějovice 13 7 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.4 23.5 1.3
Rozálie Mustarová SBŠ Ostrava 14 7 1.0 4.6 1.4 0.3 0.9/1.6 0.0* 1.4
Agáta Měšťanová BSK TJ Jičín 15 15 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 3.0
2 Adéla Karolína Nejedlá KraJ 15 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
71 Klára Zdobinská Studánka Pardubice 14 6 1.0 5.2 2.3 0.0 0.5/2.2 23.1 1.7
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.3 35.7 1.3
72 Markéta Špryncová Studánka Pardubice 15 13 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Blanka Sedláčková Tygři Praha 15 19 1.0 1.6 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.0
Magdaléna Žemlová Basket Slovanka 15 18 1.0 1.7 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.7
4 Amálie Voráčová FASTAV Zlín 14 16 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Nela Honková Basket Opava 2010 13 16 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.8
Barbora Velflová HB Basket 14 12 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.4
Barbora Havelková BSK TJ Jičín 15 20 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 3.8
Adéla Chalupová HB Basket 14 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
21 Anna Králová ŠBK P-H Sadská 15 7 1.0 3.7 0.7 0.3 1.4/2.1 66.7 1.0
Ema Kutinová Tygři Praha 13 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
17 Aneta Šlechtová Sokol H. Králové 15 12 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Karolína Novotná USK Praha 15 10 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
14 Julie Holanová Sokol Nusle 15 17 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Anna Malá Loko Trutnov 12 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.6
Alžběta Slechanová USK Praha 15 15 1.0 1.7 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Antonie Rubášová Klatovy U15 15 18 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Stella Fantová KP Brno 15 16 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Anna Marcela Humpolcová Vlčice BK Žďár n. S. 14 22 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Timea Tsameti SBŠ Ostrava 14 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.8
33 Natálie Janišová Studánka Pardubice 14 10 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.5
Barbora Dlohošová BK Karlovy Vary 14 15 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.5
27 Adéla Ryšavá Sokol Nusle 15 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
16 Lucie Gabajová Sluneta Ústí n.L. 14 17 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Tereza Korbelová KP Brno 14 3 1.0 7.7 2.3 0.3 2.0/5.0 40.0 1.7
Viktorie Šimková Loko Trutnov 15 7 1.0 3.1 0.9 0.0 1.4/3.9 37.0 1.9
Sofie Poňuchálková BK Karlovy Vary 13 10 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Eliška Princová Basket Slovanka 15 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.7
37 Valérie Bínová Sluneta Ústí n.L. 15 18 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
Zuzana Jarošová Vlčice BK Žďár n. S. 15 11 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
10 Veronika Marková Studánka Pardubice 14 14 1.0 1.5 0.4 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.7
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 14 14 1.0 1.5 0.6 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.4
Klára Hájková Basket Slovanka 13 6 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0*