Nadregionální liga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 17207
BK Frýdek-Místek
Basketky Krnov
17. 9. 2023
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Radim Kavka
Michal Máj
89
37
24
11
55
23
65
25
Review
Skupina C 1. kolo 17151
BK Frýdek-Místek
BK Mohelnice
16. 9. 2023
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Ondřej Marek
Radim Kavka
111
48
30
7
63
18
90
37
Review
Skupina C 1. kolo 17153
SK Bruntál
Basket Valmez
16. 9. 2023
10:00
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Jan Přecechtěl
74
62
25
15
39
32
55
47
Review
Skupina C 1. kolo 17152
BK Příbor
TBS Přerov
16. 9. 2023
18:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jiří Navrátil
Kateřina Seberová
37
49
4
11
11
25
22
43
Review
Skupina C 1. kolo 17154
BK Start Ostrava
Vsetínský Basket
17. 10. 2023
18:00
ZŠ pro sluchově postižené Marek Pilch
Aleš Jurda
115
5
21
2
37
3
85
5
Review
Skupina C 2. kolo 17208
Basketky Krnov
BK Příbor
1. 10. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
56
40
11
4
25
19
38
29
Review
Skupina C 2. kolo 17155
BK Mohelnice
Vsetínský Basket
30. 9. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ Jakub Válek
Zuzana Kopřivová
129
21
39
6
72
8
97
12
Review
Skupina C 2. kolo 17158
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
30. 9. 2023
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Jan Menšík
Jan Posker
152
8
40
4
81
8
114
8
Review
Skupina C 2. kolo 17156
BK Start Ostrava
Basket Valmez
26. 9. 2023
18:00
ZŠ pro sluchově postižené Kateřina Seberová
Aleš Jurda
60
97
19
15
31
46
40
75
Review
Skupina C 2. kolo 17157
TBS Přerov
SK Bruntál
30. 9. 2023
18:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Jakub Sochor
37
78
6
24
19
39
29
57
Review
Skupina C 3. kolo 17209
SK Bruntál
Basketky Krnov
15. 10. 2023
10:00
Sportovní hala Bruntál Petr Opletal
Kryštof Svoboda
73
35
17
10
35
21
53
25
Review
Skupina C 3. kolo 17161
BK Start Ostrava
TBS Přerov
14. 10. 2023
10:00
ZŠ pro sluchově postižené Kateřina Seberová
Aleš Jurda
45
56
12
14
21
37
29
44
Review
Skupina C 3. kolo 17159
BK Příbor
BK Mohelnice
11. 11. 2023
11:00
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Lubomír Kahánek
43
47
7
9
17
28
25
37
Review
Skupina C 3. kolo 17162
Vsetínský Basket
Basket Valmez
14. 10. 2023
14:45
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Jakub Válek
Vratislav Doležal
17
115
1
33
7
60
13
91
Review
Skupina C 3. kolo 17160
SK Bruntál
BK Frýdek-Místek
12. 12. 2023
18:30
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
65
99
23
23
36
50
45
79
Review
Skupina C 4. kolo 17210
Basketky Krnov
BK Start Ostrava
5. 11. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
49
86
17
22
28
45
38
66
Review
Skupina C 4. kolo 17163
BK Mohelnice
Basket Valmez
5. 11. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ Jakub Válek
Zdeněk Latík
42
70
8
18
21
34
24
59
Review
Skupina C 4. kolo 17166
BK Příbor
SK Bruntál
4. 11. 2023
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia Ivo Dolinek
David Tichý
30
84
8
20
14
42
21
69
Review
Skupina C 4. kolo 17164
Vsetínský Basket
TBS Přerov
4. 11. 2023
18:00
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
35
113
4
27
20
47
31
86
Review
Skupina C 4. kolo 17165
BK Frýdek-Místek
BK Start Ostrava
3. 11. 2023
18:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Lubomír Kahánek
92
48
21
2
46
25
70
40
Review
Skupina C 5. kolo 17167
SK Bruntál
BK Mohelnice
18. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Bruntál Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
115
35
29
9
57
18
94
27
Review
Skupina C 5. kolo 17211
BK Mohelnice
Basketky Krnov
19. 11. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ Linda Vildová
Ladislav Sokolovský
42
50
10
14
31
22
33
39
Review
Skupina C 5. kolo 17170
Basket Valmez
TBS Přerov
18. 11. 2023
12:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Kristýna Štětkářová
85
36
25
12
45
17
74
27
Review
Skupina C 5. kolo 17169
Vsetínský Basket
BK Frýdek-Místek
18. 11. 2023
12:45
Sportovní hala Na Lapači Vsetín David Vyplel
Jakub Vyplel
11
197
5
58
9
105
11
147
Review
Skupina C 5. kolo 17168
BK Start Ostrava
BK Příbor
14. 11. 2023
18:00
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
101
58
16
14
42
22
74
43
Review
Skupina C 6. kolo 17212
Basketky Krnov
TBS Přerov
3. 12. 2023
12:00
Hala TJ Lokomotiva Lukáš Fajkus
Jan Krzywoň
50
38
13
13
26
21
38
29
Review
Skupina C 6. kolo 17172
BK Frýdek-Místek
Basket Valmez
9. 12. 2023
12:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Tomáš Nevřela
Johana Križanová
76
46
23
9
34
15
48
29
Review
Skupina C 6. kolo 17173
BK Příbor
Vsetínský Basket
9. 12. 2023
12:00
tělocvična Masarykova gymnázia David Tichý
Kryštof Svoboda
84
22
30
4
53
14
68
18
Review
Skupina C 6. kolo 17171
BK Mohelnice
TBS Přerov
9. 12. 2023
13:00
Tělocvična ZŠ Jan Hecl
54
49
26
15
35
30
47
39
Review
Skupina C 6. kolo 17174
SK Bruntál
BK Start Ostrava
9. 12. 2023
16:30
Sportovní hala Bruntál Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
67
32
18
12
36
22
49
30
Review
Skupina C 7. kolo 17177
Basket Valmez
BK Příbor
6. 1. 2024
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Zdeněk Latík
Theodor Kuba
113
16
28
0
56
4
88
9
Review
Skupina C 7. kolo 17176
Vsetínský Basket
SK Bruntál
1. 5. 2024
10:30
Tělocvična gymnázia Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
23
124
5
20
12
62
16
97
Review
Skupina C 7. kolo 17213
Vsetínský Basket
Basketky Krnov
28. 1. 2024
14:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Martin Kopřiva
Zuzana Kopřivová
19
99
2
29
11
48
15
75
Review
Skupina C 7. kolo 17178
TBS Přerov
BK Frýdek-Místek
6. 1. 2024
17:30
Sokolovna Zdeněk Latík
Jakub Válek
23
127
7
21
11
54
18
92
Review
Skupina C 7. kolo 17175
BK Start Ostrava
BK Mohelnice
16. 1. 2024
18:00
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
67
53
11
6
34
21
53
29
Review
Skupina C 8. kolo 17182
Vsetínský Basket
BK Start Ostrava
24. 3. 2024
11:00
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Zdeněk Latík
Ladislav Sokolovský
35
81
9
13
18
28
28
55
Review
Skupina C 8. kolo 17180
TBS Přerov
BK Příbor
20. 1. 2024
12:30
Sokolovna Ivo Dolinek
Adéla Lávičková
80
46
22
5
37
22
55
32
Review
Skupina C 8. kolo 17214
Basketky Krnov
Basket Valmez
21. 1. 2024
13:00
Hala TJ Lokomotiva Ivo Dolinek
Matěj Šesták
33
86
3
15
11
46
23
63
Review
Skupina C 8. kolo 17181
Basket Valmez
SK Bruntál
20. 4. 2024
15:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
82
41
19
16
41
23
65
31
Review
Skupina C 8. kolo 17179
BK Mohelnice
BK Frýdek-Místek
30. 1. 2024
18:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Theodor Kuba
34
126
9
24
14
63
24
96
Review
Skupina C 9. kolo 17215
Basketky Krnov
BK Frýdek-Místek
11. 2. 2024
10:00
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
60
92
9
25
25
48
41
74
Review
Skupina C 9. kolo 17184
Basket Valmez
BK Start Ostrava
10. 2. 2024
13:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Josef Slavík
105
32
16
12
42
19
67
28
Review
Skupina C 9. kolo 17186
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
10. 2. 2024
13:00
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Lubomír Kahánek
39
110
12
36
18
65
28
85
Review
Skupina C 9. kolo 17183
Vsetínský Basket
BK Mohelnice
14. 5. 2024
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
33
71
4
15
12
37
23
57
Review
Skupina C 9. kolo 17185
SK Bruntál
TBS Přerov
8. 3. 2024
18:45
Sportovní hala Bruntál Kryštof Svoboda
Kateřina Jedličková
125
13
36
0
65
0
96
7
Review
Skupina C 10. kolo 17189
TBS Přerov
BK Start Ostrava
24. 2. 2024
09:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Martin Kopřiva
31
81
10
15
17
33
21
57
Review
Skupina C 10. kolo 17188
BK Frýdek-Místek
SK Bruntál
24. 2. 2024
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
75
46
20
10
34
22
56
31
Review
Skupina C 10. kolo 17216
BK Příbor
Basketky Krnov
9. 3. 2024
11:00
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Lubomír Kahánek
48
67
10
20
26
32
37
53
Review
Skupina C 10. kolo 17187
BK Mohelnice
BK Příbor
3. 3. 2024
13:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Patrik Michal
62
26
15
7
41
13
54
19
Review
Skupina C 10. kolo 17190
Basket Valmez
Vsetínský Basket
12. 3. 2024
17:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jan Menšík
Filip Hudec
202
5
45
0
92
0
150
3
Review
Skupina C 11. kolo 17192
TBS Přerov
Vsetínský Basket
17. 3. 2024
08:30
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Martin Kopřiva
53
40
21
6
34
16
46
26
Review
Skupina C 11. kolo 17191
Basket Valmez
BK Mohelnice
16. 3. 2024
09:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
104
39
18
8
51
20
79
28
Review
Skupina C 11. kolo 17217
Basketky Krnov
SK Bruntál
17. 3. 2024
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
39
63
6
20
17
37
28
57
Review
Skupina C 11. kolo 17194
SK Bruntál
BK Příbor
16. 3. 2024
10:00
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
99
23
31
5
54
9
80
17
Review
Skupina C 11. kolo 17193
BK Start Ostrava
BK Frýdek-Místek
5. 3. 2024
18:00
ZŠ pro sluchově postižené Marek Pilch
Aleš Jurda
41
84
14
19
23
48
33
69
Review
Skupina C 12. kolo 17195
BK Mohelnice
SK Bruntál
6. 4. 2024
10:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Patrik Michal
33
103
4
34
19
65
27
78
Review
Skupina C 12. kolo 17197
BK Frýdek-Místek
Vsetínský Basket
18. 5. 2024
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
101
25
15
5
38
13
64
19
Review
Skupina C 12. kolo 17218
BK Start Ostrava
Basketky Krnov
7. 4. 2024
13:00
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
74
57
17
15
29
35
61
44
Review
Skupina C 12. kolo 17196
BK Příbor
BK Start Ostrava
22. 3. 2024
17:00
tělocvična Masarykova gymnázia Adam Giecek
Tomáš Nevřela
51
55
11
17
28
30
39
43
Review
Skupina C 12. kolo 17198
TBS Přerov
Basket Valmez
6. 4. 2024
17:30
Sokolovna Martin Kopřiva
Zdeněk Latík
18
113
2
29
10
52
15
85
Review
Skupina C 13. kolo 17202
BK Start Ostrava
SK Bruntál
20. 4. 2024
10:00
ZŠ pro sluchově postižené Tomáš Nevřela
Kateřina Seberová
44
86
6
19
20
43
26
61
Review
Skupina C 13. kolo 17219
Basketky Krnov
BK Mohelnice
21. 4. 2024
14:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Matěj Šesták
50
60
11
11
20
25
36
34
Review
Skupina C 13. kolo 17201
Vsetínský Basket
BK Příbor
21. 1. 2024
15:15
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Zdeněk Latík
Ladislav Sokolovský
40
48
10
15
20
22
32
32
Review
Skupina C 13. kolo 17199
TBS Přerov
BK Mohelnice
20. 4. 2024
17:00
Obchodní akademie Martin Kopřiva
Zuzana Kopřivová
38
75
11
17
18
27
26
47
Review
Skupina C 13. kolo 17200
Basket Valmez
BK Frýdek-Místek
10. 4. 2024
17:00
SEZŠ Rožnov p/R Jan Menšík
Filip Hudec
57
48
11
12
27
20
45
33
Review
Skupina C 14. kolo 17205
BK Příbor
Basket Valmez
4. 5. 2024
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia Ondřej Marek
Lubomír Kahánek
20
74
1
24
9
44
14
57
Review
Skupina C 14. kolo 17204
SK Bruntál
Vsetínský Basket
10. 5. 2024
18:00
Sportovní hala Bruntál Tomáš Nevřela
Matěj Šesták
123
28
34
6
61
14
87
20
Review
Skupina C 14. kolo 17206
BK Frýdek-Místek
TBS Přerov
10. 5. 2024
18:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Lubomír Kahánek
147
29
33
8
79
12
111
22
Review
Skupina C 14. kolo 17220
TBS Přerov
Basketky Krnov
28. 4. 2024
18:30
Sokolovna Theodor Kuba
Daniel Krčmář
51
57
12
6
15
31
37
49
Review
Skupina C 14. kolo 17203
BK Mohelnice
BK Start Ostrava
30. 4. 2024
18:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Patrik Michal
60
56
17
15
36
31
49
38
Review
Skupina C 15. kolo 17221
Basketky Krnov
Vsetínský Basket
11. 5. 2024
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Matěj Šesták
65
22
13
8
33
10
50
13
Review
Skupina C 15. kolo 17222
Basket Valmez
Basketky Krnov
12. 5. 2024
10:00
SEZŠ Rožnov p/R Jan Menšík
Jan Ludva
87
43
22
10
45
17
69
28
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek 16 13 1.0 26.3 10.8 1.1 1.4/2.5 56.3 1.5
Aneta Svátková ŠBK Borotín 16 13 1.0 21.5 8.7 0.2 3.6/7.9 45.6 2.8
4 Petra Hofmanová Loko Liberec 16 18 1.0 14.7 6.9 0.0 0.8/2.1 36.8 1.8
Anna Kříženecká BK Č. Lípa 16 13 1.0 19.2 7.1 0.4 3.8/6.5 59.5 3.0
Lucie Pavelková Basket Valmez 16 14 1.0 17.4 6.1 1.2 1.5/2.3 65.6 1.4
24 Melánie Šimová SK Bruntál 18 15 1.0 15.5 5.9 0.7 1.6/4.2 38.1 1.8
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 17 15 1.0 15.3 5.8 0.8 1.3/4.6 29.0 2.3
37 Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 12.7 4.5 0.8 1.2/2.8 43.1 1.4
3 Anežka Barusel SK Bruntál 18 13 1.0 16.3 7.8 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.8
Barbora Naxerová Basket Říčany 16 18 1.0 11.8 4.3 0.2 2.7/5.3 51.0 1.9
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 17 10 1.0 21.0 7.3 1.2 2.8/4.8 58.3 2.1
Adéla Úlehlová Basket Valmez 15 13 1.0 16.1 6.2 0.9 0.8/2.5 33.3 1.8
13 Adéla Lávičková BK Mohelnice 16 16 1.0 13.1 4.1 0.9 2.3/5.9 38.9 2.4
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 18.0 7.1 1.0 0.8/1.4 0.0* 1.2
29 Lída Straková BK Příbor 15 14 1.0 14.1 5.3 0.4 2.5/4.9 51.5 1.9
5 Eliška Kaderková BK Start Ostrava 16 16 1.0 12.3 5.1 0.4 0.7/1.2 0.0* 2.4
23 Anna Marie Kněbortová AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 10.8 4.6 0.0 1.7/3.9 44.3 1.7
9 Adéla Kutrová SK Bruntál 15 14 1.0 13.7 4.1 1.5 0.9/1.9 0.0* 1.0
41 Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 10.2 4.6 0.2 0.4/1.6 0.0* 0.8
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 14 1.0 12.3 4.9 0.0 2.6/6.5 39.6 1.5
Aneta Havlíková BK Č. Lípa 17 13 1.0 12.8 4.8 0.1 3.0/5.0 60.0 2.0
23 Natálie Kulfánková Loko Liberec 16 14 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/4.1 44.8 2.3
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 14.6 5.5 0.9 0.8/1.3 0.0* 1.1
Martina Bilová Basket Valmez 17 11 1.0 13.9 6.0 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.7
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek 15 11 1.0 13.8 5.6 0.3 1.7/2.5 67.9 1.5
25 Elisabeth Charvátová SK Bruntál 15 15 1.0 10.1 4.1 0.1 1.4/3.5 39.6 2.6
6 Helena Havva Gürbüz BK Mohelnice 15 9 1.0 16.7 6.8 0.1 2.8/4.2 65.8 2.1
9 Sofia Padevětová TJ Sokol Kladno 15 10 1.0 14.7 6.4 0.0 1.9/3.6 52.8 1.3
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek 16 14 1.0 10.2 3.8 0.6 0.9/2.1 44.8 0.9
25 Lucie Krejčí BK Příbor 16 11 1.0 13.0 5.2 0.1 2.4/4.7 50.0 2.1
12 Marie Kučerová BK Mohelnice 16 13 1.0 10.9 3.4 0.9 1.4/3.0 46.2 1.7
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek 15 12 1.0 11.4 5.0 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.8
14 Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 16 14 1.0 9.7 4.4 0.0 1.0/2.3 43.8 1.3
44 Sabina Valášková TJ Sokol Kladno 16 12 1.0 11.3 5.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Soňa Bilová Basket Valmez 17 11 1.0 11.7 5.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 2.0
Barbora Dudová Basket Říčany 17 14 1.0 9.1 3.7 0.1 1.2/2.9 42.5 2.6
7 Aneta Kounovská TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 10.6 4.4 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.3
Amálie Albrechtová BK Č. Lípa 15 12 1.0 10.6 4.8 0.0 1.1/2.8 38.2 1.5
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 12 1.0 10.6 4.5 0.1 1.3/4.0 33.3 2.6
Veronika Dudová Basket Říčany 15 8 1.0 15.8 6.9 0.0 2.0/4.0 50.0 0.6
1 Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 6.8 3.1 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.7
Šárka Smítková Basket Říčany 16 12 1.0 10.0 4.4 0.1 0.9/2.6 35.5 1.5
Lucie Pavlíková BK Start Ostrava 15 11 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/4.0 40.9 1.4
21 Eliška Mohelníková SK Bruntál 16 12 1.0 9.8 1.8 1.9 0.4/0.6 0.0* 1.1
Tereza Hrstková Basket Valmez 17 15 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.3
Barbora Podzimková Basket Říčany 16 7 1.0 16.6 6.3 0.6 2.3/4.9 47.1 1.1
4 Markéta Mičková SK Bruntál 17 15 1.0 7.7 3.2 0.2 0.7/2.1 35.5 1.2
Justýna Blažková Vsetínský Basket 14 14 1.0 8.1 3.4 0.3 0.6/2.1 27.6 2.0
Tereza Hejnová BK Č. Lípa 15 11 1.0 10.3 4.5 0.0 1.4/3.6 37.5 3.0
15 Barbora Horná Loko Liberec 14 18 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.6 36.2 1.8
2 Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 16 15 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/2.3 40.0 2.2
Petra Fidranská Tygřice Louny 16 8 1.0 14.0 5.9 0.6 0.4/1.0 0.0* 3.0
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek 16 8 1.0 13.9 6.1 0.1 1.3/2.0 62.5 2.3
Klára Smítalová TBS Přerov 17 15 1.0 7.2 3.2 0.1 0.6/1.4 0.0* 0.9
33 Barbora Křižanová BK Start Ostrava 17 13 1.0 8.2 3.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 2.2
Nela Kovářová Basket Valmez 16 14 1.0 7.6 3.3 0.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
Gabriela Lukáčová BK Start Ostrava 16 13 1.0 8.2 2.9 0.4 1.2/3.0 41.0 2.1
Klára Zvolánková BK Frýdek-Místek 15 9 1.0 11.9 4.6 0.8 0.4/0.7 0.0* 1.6
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 15 16 1.0 6.6 2.7 0.1 1.1/3.8 27.9 2.8
8 Eliška Kadlecová TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 8.8 3.7 0.0 1.4/3.5 40.5 2.6
12 Veronika Šímová Loko Liberec 17 7 1.0 15.0 6.4 0.0 2.1/4.6 46.9 1.4
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 9.5 3.0 0.5 2.1/5.0 41.8 1.5
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 16 12 1.0 8.6 4.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
Veronika Boráková Basket Valmez 16 5 1.0 20.4 9.6 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.2
Kateřina Loudová BKj. Kralupy n.V. 16 9 1.0 11.1 3.8 1.1 0.2/0.2 0.0* 2.3
6 Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 16 9 1.0 11.1 5.1 0.0 0.9/4.4 20.0 2.6
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 8.9 3.3 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.7
Lucie Málková Basket Říčany 16 14 1.0 6.8 3.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.1
Klára Příhodová Tygřice Louny 16 10 1.0 9.3 4.3 0.1 0.4/1.6 0.0* 1.8
26 Nela Přívratská Loko Liberec 16 12 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
Natálie Sochorová Tygřice Louny 16 6 1.0 15.3 6.8 0.0 1.7/2.5 66.7 2.7
Terezie Lukáčová BK Start Ostrava 16 13 1.0 7.0 2.3 0.6 0.5/1.0 0.0* 2.1
Sára Zbořilová Basket Valmez 15 11 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 9 1.0 9.8 2.9 0.7 2.0/4.4 45.0 3.3
Vanda Brandalíková Basket Říčany 16 16 1.0 5.5 2.1 0.0 1.3/2.2 57.1 1.3
Natálie Karen Bára Basketky Krnov 17 8 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/3.4 48.1 1.6
Vanda Zacharová TBS Přerov 15 12 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
27 Beáta Klimešová BC Benešov "B" 16 15 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/4.7 22.9 0.6
0 Natálie Jedrzejczyková SK Bruntál 16 10 1.0 8.5 2.8 0.7 0.8/1.7 0.0* 0.9
13 Aneta Kalousová BC Benešov "B" 15 14 1.0 6.0 2.1 0.1 1.5/4.3 35.0 1.9
Julie Goldmanová Basketky Krnov 16 7 1.0 12.0 5.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
43 Linda Zahradníková TJ Sokol Kladno 17 8 1.0 9.8 4.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
4 Adéla Navrátilová BK Mohelnice 16 9 1.0 8.7 3.1 0.2 1.8/3.8 47.1 1.2
28 Alice Křišťanová SK Bruntál 17 11 1.0 7.0 2.9 0.3 0.4/1.1 0.0* 0.2
Karla Janková TBS Přerov 16 15 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 9.6 3.1 0.8 1.1/3.1 36.0 3.6
19 Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 18 12 1.0 6.3 2.7 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.5
Alica Gazdová ŠBK Borotín 16 10 1.0 7.5 2.2 0.7 1.0/4.6 21.7 2.1
Hana Nožinová Tygřice Louny 15 8 1.0 9.4 3.3 0.9 0.3/0.6 0.0* 1.8
5 Anna Šafářová BK Mohelnice 15 14 1.0 5.3 1.4 0.4 1.4/2.2 61.3 2.4
Marie Zázvorková BKj. Kralupy n.V. 16 10 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/3.1 19.4 1.3
Johana Ježáková Basket Valmez 14 11 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.7
33 Daniela Františáková SK Bruntál 16 15 1.0 4.9 1.8 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.1
21 Katka Debefová BK Příbor 14 16 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.7
Eliška Šimková Tygřice Louny 17 9 1.0 7.9 3.3 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.8
38 Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 7.9 2.4 0.7 1.0/2.6 39.1 3.1
Marie Chmelíková Basket Říčany 15 11 1.0 6.4 3.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
Elena Milotová BKj. Kralupy n.V. 16 9 1.0 7.6 3.3 0.1 0.6/2.9 19.2 0.7
8 Barbora Zvolská BC Benešov "B" 18 15 1.0 4.5 1.4 0.3 0.7/3.1 23.4 3.2
Kira Krejčí BK Č. Lípa 16 9 1.0 7.6 3.1 0.1 1.0/2.6 39.1 3.1
Alžběta Slaná BK Start Ostrava 14 15 1.0 4.5 1.5 0.2 0.8/3.3 24.0 2.0
11 Kateřina Dupačová TJ Sokol Kladno 17 9 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
16 Nikola Jajčišinová BC Benešov "B" 15 10 1.0 6.6 2.4 0.1 1.5/6.5 23.1 2.6
Julie Paličková TBS Přerov 16 10 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.8
Anna Melcrová Basketky Krnov 17 9 1.0 7.2 3.0 0.2 0.6/1.2 0.0* 3.4
Terezie Svobodová Tygřice Louny 17 6 1.0 10.7 4.8 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Veronika Housová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 16 1.0 4.0 1.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.8
Karolína Novotná ŠBK Borotín 15 8 1.0 7.8 3.1 0.1 1.1/2.5 45.0 2.5
Anna Šindelářová BK Č. Lípa 16 13 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/0.8 0.0* 2.8
23 Isabella Gajdáčková BK Start Ostrava 15 9 1.0 6.9 3.0 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.3
Lýdia Čamborová Basket Říčany 15 17 1.0 3.6 1.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.1
Kateřina Pechačová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.5
5 Ema Taylor Earl TJ Sokol Kladno 15 9 1.0 6.6 3.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Klárka Porodová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.9 2.2 0.0 0.6/2.0 29.2 1.0
Kateřina Vacková Basket Říčany 16 10 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/1.6 0.0* 1.8
Antonie Hodačová Basket Říčany 15 16 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.3
14 Taťána Lucie Rudolfová BK Mohelnice 15 5 1.0 11.6 3.4 0.8 2.4/6.4 37.5 1.8
Amálie Šamořilová TBS Přerov 17 4 1.0 14.3 6.0 0.3 1.5/3.5 42.9 3.3
Magdaléna Vokálová BK Č. Lípa 17 12 1.0 4.7 1.2 0.5 0.9/1.6 0.0* 1.8
Bára Račáková BK Start Ostrava 15 9 1.0 6.2 2.8 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.1
Barbora Koňaříková Vsetínský Basket 15 14 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/1.6 0.0* 3.0
41 Aneta Šašková BC Benešov "B" 15 10 1.0 5.5 1.9 0.0 1.7/5.2 32.7 1.3
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 2 1.0 27.5 11.5 1.0 1.5/2.0 75.0 2.0
56 Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 16 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Kristýnka Porodová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.1
Emma Čamborová Basket Říčany 16 15 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.3
Markéta Šindelářová BK Č. Lípa 16 13 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.3
2 Adéla Karolína Nejedlá BKj. Kralupy n.V. 15 9 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
20 Karolína Shonová TJ Sokol Kladno 16 9 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.0
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.1
22 Karolína Hálová BC Benešov "B" 18 15 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.1
13 Valerie Balušková SK Bruntál 14 16 1.0 2.9 1.2 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.4
Adéla Pekařová BK Start Ostrava 15 12 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/2.0 29.2 0.8
Gabriela Greipelová Vsetínský Basket 18 14 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.9
Marie Olšáková BK Frýdek-Místek 16 11 1.0 3.9 1.2 0.5 0.2/0.9 0.0* 1.8
Eliška Rychlíková BK Start Ostrava 16 6 1.0 7.0 1.5 1.3 0.0/0.3 0.0* 2.5
3 Karolína Vlková BK Příbor 16 12 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/2.3 7.1 0.9
Magdalena Kopková ŠBK Borotín 16 14 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.3
Vanesa Peclinovská ŠBK Borotín 14 14 1.0 2.8 1.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
Natálie Svobodová BK Mohelnice 17 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
5 Karolína Nejedlová Loko Liberec 16 15 1.0 2.6 0.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.4
26 Claudia Honešová BK Příbor 15 12 1.0 3.1 1.2 0.2 0.3/1.4 0.0* 0.7
Lucie Dymáčková TJ Sokol Kladno 14 4 1.0 8.8 3.3 0.0 2.3/3.0 75.0 1.0
25 Natálie Slaninová BC Benešov "B" 16 11 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.9
11 Taťána Bialková BK Start Ostrava 15 4 1.0 8.5 3.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
34 Lenka Starostová BC Benešov "B" 17 13 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.8
Alžběta Matyšková Basketky Krnov 16 7 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 15 6 1.0 5.7 2.3 0.2 0.5/1.3 0.0* 2.5
10 Anna Perglová TJ Sokol Kladno 15 7 1.0 4.7 2.3 0.0 0.1/1.7 0.0* 0.6
22 Zuzana Vondrušková BC Benešov "B" 16 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
1 Magdaléna Špačková Loko Liberec 17 14 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.9
Lucie Mládková ŠBK Borotín 15 13 1.0 2.5 1.1 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.4
Beáta Triebová Tygřice Louny 16 7 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.0
4 Veronika Dvorská BC Benešov "B" 17 3 1.0 10.7 5.0 0.0 0.7/2.3 28.6 0.3
7 Lucie Schejbalová Loko Liberec 15 11 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
6 Valérie Kůstková BC Benešov "B" 15 11 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/2.1 30.4 1.9
19 Justýna Melicharová TJ Sokol Kladno 15 7 1.0 4.4 1.9 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.0
Nikola Skripová BK Start Ostrava 15 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.9
45 Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.9 0.0* 1.5
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 8 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.1 35.3 2.6
Kateřina Bulová TBS Přerov 16 13 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.5
Karolína Juřínková Vsetínský Basket 15 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.6
34 Pavla Kratochvílová TJ Sokol Kladno 17 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Viktorie Čepková Basketky Krnov 16 8 1.0 3.5 1.4 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.5
Karolína Drápalová Tygřice Louny 17 6 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
38 Valérie Suková BC Benešov "B" 15 7 1.0 4.0 1.4 0.0 1.1/2.1 53.3 1.7
Adéla Holakovská BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.1
22 Anna Paličková BK Příbor 16 16 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
17 Martina Stárková BK Mohelnice 14 13 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.8
22 Adéla Šibalová SK Bruntál 16 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Johana Ekrtová BK Č. Lípa 15 13 1.0 2.0 0.5 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.6
Sára Přibíková Tygřice Louny 16 10 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.1
Rosemary Tlašková Vsetínský Basket 15 13 1.0 1.9 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.6
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 17 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
40 Lucie Pelikánová BC Benešov "B" 16 2 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
11 Lucie Monsportová BK Příbor 14 5 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Nela Sedláková Basket Valmez 15 6 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.8
Eliška Jančarová BK Start Ostrava 16 10 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
19 Ema Sochůrková BC Benešov "B" 17 3 1.0 7.7 2.0 0.7 1.7/4.3 38.5 1.3
10 Magdalena Kulihová BK Příbor 16 11 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Terezie Čejková BK Frýdek-Místek 14 4 1.0 5.5 1.8 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.5
16 Berenika Barvíková BK Příbor 15 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
20 Adéla Kolářová SK Bruntál 16 4 1.0 5.5 2.3 0.3 0.3/1.5 0.0* 2.0
Sofie Klempererová BKj. Kralupy n.V. 14 1 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
15 Monika Šipková BK Mohelnice 16 5 1.0 4.2 1.4 0.0 1.4/3.4 41.2 1.0
21 Marie Pavlátová BK Start Ostrava 15 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.5
42 Michaela Kohoutová TJ Sokol Kladno 15 4 1.0 5.0 1.8 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.3
8 Barbora Macháčková BK Mohelnice 16 14 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.7
Tereza Žáková BK Mohelnice 15 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
22 Vendula Řepková Loko Liberec 16 15 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.3
Anežka Krátká BC Wizards Újezd nad Lesy 15 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Markéta Horáková BK Frýdek-Místek 15 2 1.0 9.0 3.5 0.5 0.5/3.0 16.7 0.5
Bára Vykopalová Basket Valmez 16 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.8 0.0* 0.5
Kateřina Drápalová Tygřice Louny 15 7 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Anna Komnacká Vsetínský Basket 18 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Jana Gazdošová TBS Přerov 15 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
8 Eliška Kropíková Loko Liberec 17 16 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.6
Adéla Petrová Basketky Krnov 15 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/2.3 11.1 1.3
9 Nora o´grady Loko Liberec 14 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.4
11 Eva Mekysková BK Mohelnice 14 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Karolína Havlová ŠBK Borotín 15 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Barbora Kulhánová Basketky Krnov 17 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
21 Eliška Zapadlová AŠ Mladá Boleslav 16 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Elen Honková Basketky Krnov 17 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
14 Alena Šajtarová BK Příbor 15 13 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.3
11 Eliška Jurčová Loko Liberec 17 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Diana Sedláčková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 10 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.7
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 1.0 15.0 6.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Ema Sívková Vsetínský Basket 16 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.3
25 Barbora Häcklová TJ Sokol Kladno 15 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/2.2 15.4 1.2
16 Karolína Veselá BK Mohelnice 16 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Adéla Valášková TJ Sokol Kladno 14 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Ema Szmeková BK Frýdek-Místek 14 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Eliška Boušková Basket Říčany 15 9 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Amálie Dostálová TBS Přerov 17 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Emílie Bartošová ŠBK Borotín 16 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Adéla Popelářová BK Frýdek-Místek 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
45 Laura Vávrová BK Start Ostrava 16 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
31 Patricie Jandová AŠ Mladá Boleslav 18 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Stašková ŠBK Borotín 15 12 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Lucie Iva Janíčková BK Mohelnice 16 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Marie Kročilová Basketky Krnov 15 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lucie Knapíková BK Č. Lípa 15 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Alžběta Rybková BC Benešov "B" 16 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Nikol Foltová Basket Valmez 16 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.5
15 Alena Severová SK Bruntál 16 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.7
Sára Bzduchová Vsetínský Basket 16 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Marie Rajnochová Vsetínský Basket 17 5 1.0 1.8 0.4 0.0 1.0/2.8 35.7 0.4
Kristýna Kadlecová Loko Liberec 17 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
9 Eliška Jořenková BK Mohelnice 15 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Shayna Rose Mc Bride TJ Sokol Kladno 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Nikola Němcová Basket Valmez 16 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
28 Michaela Ivanova AŠ Mladá Boleslav 18 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Zemanová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.1
12 Kateřina Volná BK Příbor 16 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Markéta Pilařová Loko Liberec 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Anna Recmanová BK Frýdek-Místek 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Vanessa Foldynová BK Frýdek-Místek 16 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
16 Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 17 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.6
Julie Drozdová Vsetínský Basket 14 11 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
Anastázie Málková BK Č. Lípa 15 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Lucie Schejbalová Tygřice Louny 17 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
28 Vanda Fialová BKj. Kralupy n.V. 14 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
18 Kateřina Byrtusová SK Bruntál 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
20 Justýna Prokešová BKj. Kralupy n.V. 15 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
5 Nela Holubová BK Příbor 14 16 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Eliška Seibertová BK Příbor 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
8 Soňa Metelková BK Start Ostrava 14 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Elena Zamykalová BKj. Kralupy n.V. 15 10 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Anežka Vávrová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lucie Bartošová ŠBK Borotín 14 8 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
Julie Vacková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anežka Kruntorádová TJ Sokol Kladno 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Justýna Kohoutová BKj. Kralupy n.V. 15 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
17 Karolína Cibáková SK Bruntál 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lucie Šloserová BKj. Kralupy n.V. 15 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Bára Langrová TBS Přerov 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Havlíčková Basketky Krnov 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
45 Adéla Procházková TJ Sokol Kladno 16 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Kolisková BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Marie Hupačová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Brňovjáková Basket Valmez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Valentyna Kulová BK Start Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Vanesa Podracká BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Navrátilová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Anna Cvalínová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Šišková BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Rozálie Spurná BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Mocová Loko Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Drtíková BK Levhartice Chomutov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Petra Srbová BC Benešov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Fujava BC Wizards Újezd nad Lesy 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Čermáková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kopecká DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Formáčková BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Holubčáková BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Frankovičová BSK Tatran Kraslice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kulíšková TBS Přerov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Fajkusová BK Č. Lípa 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Veselá Loko Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Zábrodská ŠBK Borotín 15 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Anna Ménerová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elisabetta Pogna Vsetínský Basket 16 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Stela Vránová BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Anastasiia Ivashkina DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ondráková Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Rulíková BSK Tatran Kraslice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Březovjáková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Claudie Kučerová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Clara Boccanegra Vsetínský Basket 15 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Tillová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Laura Habalová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Šmídová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
14 Diana Kropáčková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Kateřina Smolíková DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Špačková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerija Savčuková TJ Sokol Kladno 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Zuzana Hausnerová TBS Přerov 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.8
Simona Malá BSK Tatran Kraslice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Tomanová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
65 Laura Sobalíková AŠ Mladá Boleslav 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Leontýna Jůzlová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Zbedinová Basketky Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Palová Basketky Krnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Šudáková BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Lenka Adámková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Eliška Baloghová