Kvalifikace o ligu U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
DBaK
Pandy Čelákovice
27. 5. 2023
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
58
63
16
20
31
33
47
52
Review
Skupina A 1. kolo 7
Pandy Čelákovice
BA Sparta Praha B
28. 5. 2023
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Klaudia Aleksandra Karwowska
Lucie Moravcová
87
41
33
4
54
21
74
31
Review
Skupina A 1. kolo 3
Basketky Krnov
BA Sparta Praha B
27. 5. 2023
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
63
50
20
14
35
28
54
40
Review
Skupina A 1. kolo 9
Basketky Krnov
DBaK
28. 5. 2023
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Klaudia Aleksandra Karwowska
Lucie Moravcová
68
71
18
13
33
39
52
51
Review
Skupina A 1. kolo 4
BA Sparta Praha B
DBaK
27. 5. 2023
15:30
Tělocvična 25. ZŠ Klaudia Aleksandra Karwowska
Lucie Moravcová
53
76
11
17
22
40
37
61
Review
Skupina A 1. kolo 6
Pandy Čelákovice
Basketky Krnov
27. 5. 2023
17:30
Tělocvična 25. ZŠ Klaudia Aleksandra Karwowska
Lucie Moravcová
103
44
22
12
51
25
78
32
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Simona Nováková BC Vysočina 16 4 1.0 20.5 6.5 1.0 4.5/7.5 60.0 1.0
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 4 1.0 18.5 6.5 1.3 1.8/2.8 63.6 2.0
Anežka Kaštánková BK Beroun 17 4 1.0 17.5 7.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.3
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 16 4 1.0 17.3 7.5 0.0 2.3/4.0 56.3 1.8
Rozálie Ježková Sokol Nusle 16 4 1.0 15.8 6.0 0.3 3.0/5.0 60.0 2.0
23 Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 17 3 1.0 19.3 6.0 1.7 2.3/4.7 50.0 0.3
Lucie Misterková BK Beroun 17 4 1.0 14.3 6.0 0.3 1.5/2.5 60.0 2.8
Tereza Ondráková Basketky Krnov 17 3 1.0 17.7 5.0 1.0 4.7/7.7 60.9 2.7
Eliška Princová BK Brandýs n.L. 15 4 1.0 13.0 5.5 0.3 1.3/3.3 38.5 0.8
4 Petra Bodláková Pandy Čelákovice 16 3 1.0 16.7 6.0 0.0 4.7/7.3 63.6 0.7
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 3 1.0 15.0 2.3 2.3 3.3/7.3 45.5 4.7
Michaela Čurdová BC Vysočina 17 4 1.0 9.8 3.5 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.5
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 17 4 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
Jana Šmídová BK Beroun 15 4 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.3 0.0* 1.3
Adéla Petrová Basketky Krnov 15 3 1.0 11.3 5.7 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.7
Darja Vassilyeva BK Beroun 17 4 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.0 50.0 3.8
Nela Matušková Pandy Čelákovice 17 3 1.0 10.3 5.0 0.0 0.3/2.0 16.7 2.0
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 17 3 1.0 10.0 4.0 0.3 1.0/2.0 50.0 2.0
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 16 4 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/1.5 0.0* 0.8
Amálie Nosková BC Vysočina 16 4 1.0 7.3 3.3 0.3 0.0/1.8 0.0* 1.5
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 17 4 1.0 6.8 2.3 0.3 1.5/3.0 50.0 2.5
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 17 4 1.0 6.8 1.8 0.8 1.0/3.3 30.8 2.5
Tereza Jungová BK Beroun 17 4 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.5
Eliška Fialová BK Beroun 16 4 1.0 6.0 2.0 0.3 1.3/1.5 0.0* 2.5
9 Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 15 1 1.0 22.0 7.0 2.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Ema Juchelková BC Vysočina 16 4 1.0 5.3 1.0 1.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Anna Melcrová Basketky Krnov 17 3 1.0 7.0 2.7 0.0 1.7/2.3 71.4 4.7
24 Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 17 3 1.0 7.0 2.3 0.7 0.3/2.0 16.7 3.0
31 Marie Lencová Pandy Čelákovice 16 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.5
Marie Tuháčková Sokol Nusle 17 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.8
Linda Kohoutová BC Vysočina 16 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.0
Eliška Nácovská Sokol Nusle 16 4 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.8
Aneta Štvánová BK Beroun 17 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.8
Beáta Němcová BC Vysočina 15 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristýna Rutschová BC Vysočina 14 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Julie Paličková TBS Přerov 16 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.8
7 Tereza Florianová Pandy Čelákovice 17 3 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/1.3 0.0* 0.7
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Klára Smítalová TBS Přerov 17 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Viktorie Čepková Basketky Krnov 16 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Vanda Zacharová TBS Přerov 15 4 1.0 2.3 0.5 0.0 1.3/1.5 0.0* 1.8
Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 4 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Nela Viková BC Vysočina 15 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 17 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Karla Janková TBS Přerov 16 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Klára Svobodová BC Vysočina 16 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.5
Marie Kročilová Basketky Krnov 15 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Františka Kaštánková BK Beroun 16 3 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Olga Pacáková Pandy Čelákovice 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Aneta Helisová BK Brandýs n.L. 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.5
Jana Gazdošová TBS Přerov 15 4 1.0 1.3 0.3 0.0 0.8/2.5 30.0 0.3
Kateřina Bulová TBS Přerov 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Loreta Krejčí Sokol Nusle 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.5
Eliška Průchová BK Brandýs n.L. 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Barbora Laudátová BK Beroun 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sophia Šírerová BK Beroun 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Alžběta Matyšková Basketky Krnov 16 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Gabriela Skálová BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Zelenková BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Anna Cvalínová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Dostálová TBS Přerov 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
21 Martina Hercíková DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Kvasničková Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Minaříková BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Barbora Baxová DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Havlíčková Basketky Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gita Čížková BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Honková Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Karen Bára Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Školová Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Figallová BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Justýna Harantová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Langrová TBS Přerov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Tereza Houdková DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Nella Bínová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Anastasiia Ivashkina DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Hromádková BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Berglerová BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Langrová TBS Přerov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Barbora Vlčková DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bílová BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Salehová Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Marie Lívancová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Anežka Voláková DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Jelínková BK Brandýs n.L. 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kučerová BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Goldmanová Basketky Krnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Fialová BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kulíšková TBS Přerov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Urxová Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kulhánová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Eliška Pošarová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Lenka Lukášková DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Pataridisová BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Šamořilová TBS Přerov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Runtschová Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tereza Pospíšilová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Čumrdová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Staszková BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Veronika Novotná DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Rokosová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Neumarová BA Sparta B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Bílková BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Bílková BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Lomičková BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Marie Hupačová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Adamcová Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Jana Štruncová DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Amélie Kadlečková DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jasmína Trněná BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Krejbichová Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Šmídová BK Brandýs n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Nohejlová TBS Přerov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Urbancová BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Kupčíková BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicole Hargašová BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tina Formánková Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rosálie Kučerová BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Vašková BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hejnicová Pandy Čelákovice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bláhová BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Anna Růžičková DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Němcová BK Brandýs n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Sedláčková BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vaňáčová Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emily Caroline Ouská BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kadečková BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Tereza Čechová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tereza Mádrová DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Hausnerová TBS Přerov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Simona Nováková BC Vysočina 16 28 8 2 6 2
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 37 14 3 3 3
Anežka Kaštánková BK Beroun 17 24 12 0 4 5
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 16 30 14 0 4 4
Rozálie Ježková Sokol Nusle 16 18 7 1 4 3
23 Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 17 25 7 3 6 1
Lucie Misterková BK Beroun 17 21 9 1 3 5
Tereza Ondráková Basketky Krnov 17 25 8 1 6 3
Eliška Princová BK Brandýs n.L. 15 20 9 1 3 1
4 Petra Bodláková Pandy Čelákovice 16 28 11 0 6 1
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 17 3 4 7 5
Michaela Čurdová BC Vysočina 17 15 5 2 1 4
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 17 11 5 2 1 4
Jana Šmídová BK Beroun 15 17 7 1 0 3
Adéla Petrová Basketky Krnov 15 14 7 0 0 4
Darja Vassilyeva BK Beroun 17 11 5 0 3 5
Nela Matušková Pandy Čelákovice 17 19 9 0 1 3
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 17 14 5 1 2 3
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 16 10 4 3 2 2
Amálie Nosková BC Vysočina 16 10 5 1 0 2
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 17 13 5 1 3 4
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 17 15 2 3 2 4
Tereza Jungová BK Beroun 17 10 5 0 1 4
Eliška Fialová BK Beroun 16 11 4 1 2 5
9 Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 15 22 7 2 2 4
Ema Juchelková BC Vysočina 16 8 3 2 1 2
Anna Melcrová Basketky Krnov 17 14 5 0 4 5
24 Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 17 10 4 2 1 4
31 Marie Lencová Pandy Čelákovice 16 14 6 0 2 1
Marie Tuháčková Sokol Nusle 17 8 4 0 0 5
Linda Kohoutová BC Vysočina 16 7 3 0 2 2
Eliška Nácovská Sokol Nusle 16 8 3 2 0 2
Aneta Štvánová BK Beroun 17 10 5 0 2 3
Beáta Němcová BC Vysočina 15 6 3 0 0 2
Kristýna Rutschová BC Vysočina 14 6 3 0 0 1
Julie Paličková TBS Přerov 16 6 3 0 0 1
7 Tereza Florianová Pandy Čelákovice 17 9 3 1 1 2
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 16 4 2 0 0 3
Klára Smítalová TBS Přerov 17 6 3 0 0 2
Viktorie Čepková Basketky Krnov 16 8 4 0 0 3
Vanda Zacharová TBS Přerov 15 4 1 0 4 3
Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 4 1 0 2 1
Nela Viková BC Vysočina 15 5 2 0 1 4
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 17 6 3 0 0 2
Karla Janková TBS Přerov 16 6 3 0 0 1
Klára Svobodová BC Vysočina 16 3 1 0 1 2
Marie Kročilová Basketky Krnov 15 3 1 0 1 2
Františka Kaštánková BK Beroun 16 7 2 0 3 2
Olga Pacáková Pandy Čelákovice 16 4 2 0 0 1
Aneta Helisová BK Brandýs n.L. 16 4 2 0 0 4
Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 2 1 0 0 5
Jana Gazdošová TBS Přerov 15 3 1 0 2 1
Kateřina Bulová TBS Přerov 16 2 1 0 0 1
Loreta Krejčí Sokol Nusle 17 4 2 0 0 2
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 2 1 0 0 2
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 2 1 0 0 3
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 17 2 1 0 0 1
Eliška Průchová BK Brandýs n.L. 15 4 2 0 0 3
Barbora Laudátová BK Beroun 14 2 1 0 0 0
Sophia Šírerová BK Beroun 16 2 1 0 0 1
Alžběta Matyšková Basketky Krnov 16 1 0 0 1 3
Amálie Dostálová TBS Přerov 17 0 0 0 0 1
Rozálie Jelínková BK Brandýs n.L. 17 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F+
BC Vysočina 4 31.3 3.0 9.0 /19.0 47.4 0.0
TBS Přerov 4 10.0 1.8 4.0 /13.8 29.1 0.0
DBaK 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Pandy Čelákovice 3 31.0 4.0 10.3 /21.0 49.2 0.0
Basketky Krnov 3 19.0 3.3 10.3 /19.6 52.5 0.0
BK Beroun 4 29.0 1.0 7.8 /12.8 60.8 11.8
BA Sparta B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Brandýs n.L. 4 22.8 3.8 6.3 /15.3 41.0 0.0
Sokol Nusle 4 17.3 1.0 4.3 /9.8 43.6 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Škaroupka Michal 2 2 0 0 - - -
Růžička Martin 4 0 4 0 - - -
Račanský Martin 4 0 4 0 - - -
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 - - -
Moravcová Lucie 4 0 4 0 - - -
Mareš Roman 4 4 0 0 - - -
Kult Michal 2 2 0 0 - - -
Karwowska Klaudia Aleksandra 4 4 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 - - -
Josefus Ondřej 4 2 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře