Celostátní liga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 59
BC Benešov
BA Sparta Praha B
18. 11. 2023
15:00
SH Benešov Petr Frána
František Kolář
81
25
22
4
43
8
66
16
Review
Skupina B 2. kolo 63
BC Kolín
BC Benešov
30. 9. 2023
09:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Tejček
Štěpán Beran
62
49
14
11
21
28
37
43
Review
Skupina B 3. kolo 68
BK Studánka Pardubice
BC Benešov
1. 10. 2023
11:30
SH ZŠ Studánka Michal Kult
Roman Mareš
72
32
15
6
30
10
52
20
Review
Skupina B 4. kolo 69
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
14. 10. 2023
12:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Jaroslav Janovský
50
73
12
22
27
37
39
59
Review
Skupina B 5. kolo 74
Pandy Čelákovice
BC Benešov
15. 10. 2023
15:30
ZŠ Kamenka Čelákovice Dominik Barták
Tomáš Tejček
57
50
17
21
28
29
45
49
Review
Skupina B 6. kolo 79
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
4. 11. 2023
12:00
SH Benešov Jan Lejčko
Michal Mainuš
54
38
11
9
31
21
49
30
Review
Skupina B 7. kolo 83
BC Benešov
Sokol Nusle
5. 11. 2023
11:00
SH Benešov Jan Lejčko
Michal Mainuš
58
30
14
5
25
9
42
20
Review
Skupina B 8. kolo 87
BA Sparta Praha B
BC Benešov
19. 11. 2023
09:00
Hala Kuncova Fedor Lysov
David Volný
55
69
13
20
27
40
43
57
Review
Skupina B 9. kolo 92
BC Benešov
BK Studánka Pardubice
9. 12. 2023
11:00
SH Benešov Roman Kejklíček
Tomáš Tejček
64
74
17
11
35
29
50
53
Review
Skupina B 10. kolo 95
BC Benešov
BC Kolín
10. 12. 2023
11:00
SH Benešov Michal Dub
Jan Lejčko
72
63
17
19
39
37
62
53
Review
Skupina B 11. kolo 98
BC Benešov
Pandy Čelákovice
6. 1. 2024
15:00
SH Benešov Pavel Bohata
Fedor Lysov
46
42
14
10
18
19
32
26
Review
Skupina B 12. kolo 101
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
7. 1. 2024
11:00
SH Benešov Ivo Melichárek
Michal Dub
63
29
12
7
32
16
51
20
Review
Skupina B 13. kolo 107
Sokol Nusle
BC Benešov
20. 1. 2024
17:00
TJ Sokol Nusle Pavlína Šuláková
Martin Kunc
48
79
12
20
21
39
34
64
Review
Skupina B 14. kolo 111
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
21. 1. 2024
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Vitaliy Shumskyy
Vladimír Kořínek
55
63
14
12
29
40
43
47
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Podzimková BC Benešov 16 21 1.0 9.8 3.5 0.5 1.3/2.6 50.0 1.7
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 17 1.0 10.4 4.2 0.2 1.2/2.5 46.5 2.3
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 21 1.0 7.9 2.9 0.0 2.0/3.8 54.4 1.8
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 21 1.0 7.4 2.8 0.0 1.7/2.9 60.0 1.5
Anna Červenková BC Benešov 17 18 1.0 8.1 3.2 0.0 1.8/3.6 49.2 2.4
Anna Jiráčková BC Benešov 17 20 1.0 5.1 1.9 0.2 0.9/1.1 0.0* 2.2
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 20 1.0 4.1 0.8 0.8 0.2/0.6 0.0* 2.1
Veronika Dudová BC Benešov 15 12 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.9 42.9 0.3
Veronika Dvorská BC Benešov 17 17 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Barbora Dudová BC Benešov 17 13 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Karolína Kupsová BC Benešov 17 18 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.3
Lucie Pelikánová BC Benešov 16 11 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Ema Sochůrková BC Benešov 17 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F+
BK Beroun 18 23.6 2.2 9.4 /18.0 52.5 13.0
Tygři Praha B 20 27.1 2.1 7.7 /16.7 46.2 0.0
DBaK 20 21.5 2.3 6.5 /14.5 44.8 3.2
BCM Sokolov 19 20.5 1.4 10.0 /17.5 57.2 3.4
USK Praha B 21 26.8 1.9 10.4 /20.9 49.9 0.0
BK Strakonice 21 30.5 4.7 10.4 /17.0 61.2 0.0
Bižuterie Jablonec n.N. 22 19.4 1.9 8.8 /17.2 51.2 0.0
Sokol Nusle 20 15.4 1.8 6.3 /12.9 48.8 0.0
BK Brandýs n.L. 21 15.5 3.1 8.0 /17.7 45.0 0.0
Pandy Čelákovice 20 19.3 4.0 9.0 /16.3 55.2 0.0
Jiskra Kyjov 16 19.8 3.0 8.2 /16.8 48.9 0.0
OSK Olomouc 19 22.1 6.2 12.2 /21.1 57.6 0.0
BC Vysočina 18 14.8 1.1 5.0 /11.5 43.5 0.0
Basket Ostrava 17 14.1 2.3 6.2 /14.3 43.6 0.0
BC Slaný 18 20.5 2.7 9.0 /16.5 54.5 0.0
BK Lvice Litoměřice 19 18.7 1.2 9.1 /19.2 47.4 0.0
BC Kolín 20 22.4 2.4 11.9 /23.4 50.9 0.0
BA Sparta B 20 15.6 1.6 7.8 /18.7 41.8 0.0
FASTAV Zlín 16 25.4 2.2 10.8 /22.2 48.5 0.0
Žabiny Brno B 19 26.6 2.4 8.5 /16.6 51.4 0.0
BK Havířov 17 20.4 2.9 9.2 /18.4 50.0 0.0
Studánka Pardubice 20 23.1 3.4 7.5 /13.1 57.1 0.0
BC Benešov 21 23.1 1.8 9.8 /19.9 49.3 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Zemancová Adéla 5 0 5 0 1.1 1.5 1.3
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 1.8 1.3 1.5
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vybíral Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Volný David 5 0 5 0 1.2 1.1 1.2
Vlach Ondřej 3 1 2 0 1.2 1.3 1.3
Veselý Jiří 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.5 4.0 2.8
Večeřová Tereza 7 0 7 0 1.4 1.8 1.6
Vaníček Marek 3 1 2 0 1.2 2.0 1.6
Ulrych Lukáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Tichý David 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Tesař Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 12 5 7 0 1.0 1.0 1.0
Šuláková Pavlína 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Štroblová Claudie 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Špaček Jan 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Šlaj Jiří 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Škaroupka Michal 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Šenk Pavel 6 6 0 0 1.0 1.2 1.1
Ščurek Vojtěch 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Sýtař Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Syrovátka František 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Soudková Magdalena 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Sochor Jakub 4 1 3 0 1.3 1.6 1.4
Slovák Michal 2 1 1 0 1.8 1.0 1.4
Skořepa Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojtěch 5 1 4 0 1.0 1.4 1.2
Shumskyy Vitaliy 7 3 4 0 1.4 1.3 1.3
Sádovský Matěj 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Rýcová Alžběta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Růžička Martin 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Rusz Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Rom Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 4 0 4 0 1.3 1.3 1.3
Průša Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Povolný Jáchym 6 3 3 0 1.7 1.3 1.5
Poláček Vojtěch 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 6 5 1 0 1.0 2.1 1.5
Pletánek Matěj 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Petrák Jakub 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Nevřela Tomáš 4 2 2 0 1.1 1.5 1.3
Neubauer Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 3 2 1 0 1.3 1.0 1.2
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Mynarčík Petr 3 3 0 0 1.0 2.7 1.8
Musil Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Morávek Tomáš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 5 4 1 0 1.2 1.0 1.1
Mikulec Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Mezera Václav 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Menšík Jan 2 0 2 0 1.8 1.3 1.5
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Mazur Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 6 4 2 0 1.2 1.2 1.2
Matulka Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Martínek Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Marek Ondřej 2 0 2 0 1.3 1.5 1.4
Mainuš Michal 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Lysov Fedor 9 3 6 0 1.0 1.1 1.1
Lunhul Vladislav 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Lejčko Jan 10 4 6 0 1.0 1.8 1.4
Kunclová Natálie 1 0 1 0 2.0 4.0 3.0
Kunc Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 4 3 1 0 1.4 1.0 1.2
Kucharič Milan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Kuba Theodor 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Križanský Adam 4 3 1 0 1.0 2.3 1.6
Križanová Johana 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Krejčiřík Jiří 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Krčmář Daniel 5 0 5 0 2.0 1.0 1.5
Krčmář Dominik 5 5 0 0 1.1 1.0 1.1
Kout Jan 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Koudela Martin 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Kořínek Vladimír 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Kolář František 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koch Martin 7 2 5 0 1.1 1.2 1.2
Kočovský Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojtěch 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Koc Ondřej 5 2 3 0 1.0 1.5 1.3
Klapetek René 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Klajl Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Kinka Roman 8 4 4 0 1.6 1.4 1.5
Kesler Vladimír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Karwowska Klaudia Aleksandra 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Josefus Ondřej 3 1 2 0 1.2 2.3 1.8
Jon Miloslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Jiroušková Barbora 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Jansová Kristýna 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Janovský Jaroslav 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Jakubík Petr 4 4 0 0 2.3 1.4 1.8
Jakubcová Kateřina 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Chvála Daniel 6 0 6 0 1.3 1.3 1.3
Chlup Aleš 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hovorka Petr 2 0 2 0 1.3 1.8 1.5
Hošek Jan 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Horník Michal 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Holaň Dominik 3 0 3 0 2.0 1.2 1.6
Heřman Matěj 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 6 2 4 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 6 4 2 0 1.1 1.2 1.1
Hartig Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hackl Filip 9 1 8 0 1.2 1.3 1.3
Gottfried Richard 3 1 2 0 1.0 1.8 1.4
Giecek Adam 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Galajda Václav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Frána Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Fiala Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Fajkus Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Eisner Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 10 5 5 0 1.1 1.2 1.2
Dolejš Václav 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Caňkářová Nikola 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Buršík Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Martin 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 5 2 3 0 1.0 1.2 1.1
Bráblík Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Bohata Pavel 4 4 0 0 1.5 1.3 1.4
Bočková Lenka 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Billík Dennis 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 5 3 2 0 1.2 1.7 1.5
Beran Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Beneš Vojtěch 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Benda Tomáš 8 7 1 0 1.1 1.0 1.0
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Bakajsa Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Antoš Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře