Oblastní přebor nejmladších minižáků U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - 2.třída 2. kolo 121
SBŠ Třinec
BK Snakes Orlová
15. 10. 2022
14:30
5. ZŠ Třinec-Terasa
45
28
12
6
24
14
30
22
Review
Základní část - 2.třída 2. kolo 122
SBŠ Třinec
BK Snakes Orlová
15. 10. 2022
16:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
35
19
11
6
26
11
29
13
Review
Základní část - 2.třída 3. kolo 127
BK Snakes Orlová
BK Hladnov Ostrava
5. 11. 2022
09:30
ZŠ Školní Orlová
57
40
19
16
31
20
41
22
Review
Základní část - 2.třída 3. kolo 128
BK Snakes Orlová
BK Hladnov Ostrava
5. 11. 2022
11:00
ZŠ Školní Orlová
37
36
13
7
24
13
24
23
32
32
Review
Základní část - 2.třída 4. kolo 135
BC Nový Jičín
BK Snakes Orlová
19. 11. 2022
12:00
SH Krytý bazén
30
23
12
6
21
15
25
19
Review
Základní část - 2.třída 4. kolo 136
BC Nový Jičín
BK Snakes Orlová
19. 11. 2022
13:30
SH Krytý bazén
45
19
18
8
23
13
35
14
Review
Základní část - 2.třída 5. kolo 137
BK Snakes Orlová
SBŠ Sokol Karviná
3. 12. 2022
08:30
ZŠ Školní Orlová
87
32
22
6
52
8
69
17
Review
Základní část - 2.třída 5. kolo 138
BK Snakes Orlová
SBŠ Sokol Karviná
3. 12. 2022
10:00
ZŠ Školní Orlová
93
18
40
3
58
10
77
14
Review
Základní část - 2.třída 7. kolo 151
BK Snakes Orlová
SBŠ Třinec
18. 2. 2023
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - 2.třída 7. kolo 152
BK Snakes Orlová
SBŠ Třinec
18. 2. 2023
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - 2.třída 8. kolo 157
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Orlová
11. 3. 2023
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část - 2.třída 8. kolo 158
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Orlová
11. 3. 2023
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část - 2.třída 9. kolo 165
BK Snakes Orlová
BC Nový Jičín
25. 3. 2023
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - 2.třída 9. kolo 166
BK Snakes Orlová
BC Nový Jičín
25. 3. 2023
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Základní část - 2.třída 10. kolo 167
SBŠ Sokol Karviná
BK Snakes Orlová
15. 4. 2023
-
ZŠ Majakovského Karviná
Preview
Základní část - 2.třída 10. kolo 168
SBŠ Sokol Karviná
BK Snakes Orlová
15. 4. 2023
-
ZŠ Majakovského Karviná
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře