Orlová

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 7. 2020
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 30. 9. 2021
Radek Wlach
radek.wlach@seznam.cz
604 980 719

Asistent trenéra

od: 30. 9. 2021
Roman Vítek
roman.vitek@post.cz

Adresa

BK SNAKES ORLOVÁ, pobočný spolek
Na Výsluní
735 14 Orlová - Lutyně

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Christopher Deshawn Berger 2013 10
Antonín Soukal 2012 11
Erik Černošek 2012 11
Ondra Tomčík 2012 11
Vojtěch Havlásek 2011 12
Max Vašut 2011 12
Matyáš Karkoška 2012 11
Pavel Bonczek 2013 10
Jakub Kupczak 2013 10
Jakub Czendlik 2013 10
David Satora 2011 12
Michal Bronček 2011 12
Martin Tešnar 2013 10
Jakub Gola 2012 11
Dalibor Váňa 2011 12
Jiří Jenčmionka 2011 12
Viktor Witosz 2012 11
Kryštof Košut 2012 11
Petr Staš 2013 10
Radim Rzyman 2012 11
Viliam Witosz 2014 9
Daniel Boháček 2012 11
Šimon Stolarczyk 2012 11
Robin Gemrot 2011 12
Tobiáš Tomica 2012 11
Dominik Cheben 2012 11
Jiří Vitovský 2011 12
Vojtěch Kopecký 2011 12
Jan Nový 2012 11
Jakub Macháček 2011 12
Radim Malačka 2012 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
167 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 4. 2023 BK Snakes Orlová :
168 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 4. 2023 BK Snakes Orlová :
165 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 3. 2023 BC Nový Jičín :
166 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 3. 2023 BC Nový Jičín :
157 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 11. 3. 2023 BK Snakes Orlová :
158 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 11. 3. 2023 BK Snakes Orlová :
151 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 2. 2023 SBŠ Třinec :
152 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 2. 2023 SBŠ Třinec :
137 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 3. 12. 2022 SBŠ Sokol Karviná 87:32
138 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 3. 12. 2022 SBŠ Sokol Karviná 93:18
135 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2022 BK Snakes Orlová 30:23
136 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2022 BK Snakes Orlová 45:19
127 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 5. 11. 2022 BK Hladnov Ostrava 57:40
128 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 5. 11. 2022 BK Hladnov Ostrava 37:36
121 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 10. 2022 BK Snakes Orlová 45:28
122 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 10. 2022 BK Snakes Orlová 35:19
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 15. 10. 2022
14:30
SBŠ Třinec
BK Snakes Orlová
45
28
12
6
24
14
30
22
Základní část - 2.třída Review
2. kolo 15. 10. 2022
16:00
SBŠ Třinec
BK Snakes Orlová
35
19
11
6
26
11
29
13
Základní část - 2.třída Review
3. kolo 5. 11. 2022
11:00
BK Snakes Orlová
BK Hladnov Ostrava
37
36
13
7
24
13
24
23
32
32
Základní část - 2.třída Review
3. kolo 5. 11. 2022
09:30
BK Snakes Orlová
BK Hladnov Ostrava
57
40
19
16
31
20
41
22
Základní část - 2.třída Review
4. kolo 19. 11. 2022
13:30
BC Nový Jičín
BK Snakes Orlová
45
19
18
8
23
13
35
14
Základní část - 2.třída Review
4. kolo 19. 11. 2022
12:00
BC Nový Jičín
BK Snakes Orlová
30
23
12
6
21
15
25
19
Základní část - 2.třída Review
5. kolo 3. 12. 2022
08:30
BK Snakes Orlová
SBŠ Sokol Karviná
87
32
22
6
52
8
69
17
Základní část - 2.třída Review
5. kolo 3. 12. 2022
10:00
BK Snakes Orlová
SBŠ Sokol Karviná
93
18
40
3
58
10
77
14
Základní část - 2.třída Review
7. kolo 18. 2. 2023
00:00
BK Snakes Orlová
SBŠ Třinec
Základní část - 2.třída Preview
7. kolo 18. 2. 2023
00:00
BK Snakes Orlová
SBŠ Třinec
Základní část - 2.třída Preview
8. kolo 11. 3. 2023
00:00
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Orlová
Základní část - 2.třída Preview
8. kolo 11. 3. 2023
00:00
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Orlová
Základní část - 2.třída Preview
9. kolo 25. 3. 2023
00:00
BK Snakes Orlová
BC Nový Jičín
Základní část - 2.třída Preview
9. kolo 25. 3. 2023
00:00
BK Snakes Orlová
BC Nový Jičín
Základní část - 2.třída Preview
10. kolo 15. 4. 2023
00:00
SBŠ Sokol Karviná
BK Snakes Orlová
Základní část - 2.třída Preview
10. kolo 15. 4. 2023
00:00
SBŠ Sokol Karviná
BK Snakes Orlová
Základní část - 2.třída Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 5 17

články