Přebor

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
F2 1. kolo 99
Tygři Praha
BK Kralupy junior
8. 1. 2023
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Daňha
Marek Škořepa
44
25
8
6
19
15
34
17
Review
F2 1. kolo 98
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
15. 1. 2023
12:30
TJ Sokol Petrovice Jakub Klaus
Vojtěch Novotný
0
20
*
Review
F2 2. kolo 102
Sokol Kbely
Jižní Supi
3. 12. 2022
09:20
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Martin Kmošek
48
30
12
3
18
12
37
26
Review
F2 2. kolo 101
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha
3. 12. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Melzer
Vladimir Samoylov
21
79
5
21
5
45
15
55
Review
F2 3. kolo 105
BK Kralupy junior
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
0
20
*
Review
F2 3. kolo 104
Tygři Praha
Sokol Kbely
4. 12. 2022
11:55
ZŠ Na Dlouhém lánu Jakub Hejduk
Richard Gottfried
39
52
21
10
25
28
38
42
Review
F2 4. kolo 107
Sokol Kbely
BK Kralupy junior
3. 12. 2022
12:40
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Martin Kmošek
53
36
15
7
21
19
37
25
Review
F2 4. kolo 108
Jižní Supi
Tygři Praha
27. 1. 2023
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Štěpán Beran
Radomír Kohout
20
0
*
Review
F2 5. kolo 111
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
4. 12. 2022
10:20
ZŠ Na Dlouhém lánu Vladimir Samoylov
Marek Škořepa
9
78
5
21
5
40
7
56
Review
F2 5. kolo 110
BK Kralupy junior
Jižní Supi
3. 12. 2022
11:00
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Martin Kmošek
35
36
12
8
21
24
27
28
Review
F2 6. kolo 114
BK Kralupy junior
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
0
20
*
Review
F2 6. kolo 113
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
18. 2. 2023
11:30
Sokolovna Vyšehrad Vladimir Samoylov
Kateřina Křemenová
14
59
2
14
4
24
8
36
Review
F2 7. kolo 116
Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
4. 12. 2022
08:45
ZŠ Na Dlouhém lánu Vladimir Samoylov
Marek Škořepa
50
11
13
0
26
0
43
9
Review
F2 7. kolo 117
Jižní Supi
Sokol Kbely
15. 1. 2023
16:00
TJ Sokol Petrovice Jakub Klaus
Vojtěch Novotný
47
34
14
14
24
16
32
20
Review
F2 8. kolo 119
Sokol Kbely
Tygři Praha
8. 1. 2023
10:30
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Daňha
Marek Škořepa
50
47
12
13
27
24
36
42
Review
F2 8. kolo 120
Sokol Vyšehrad
BK Kralupy junior
26. 3. 2023
13:00
Sokolovna Vyšehrad Richard Gottfried
Matěj Jeřáb
37
36
9
8
18
12
28
21
Review
F2 9. kolo 123
Tygři Praha
Jižní Supi
26. 3. 2023
11:00
Sokolovna Vyšehrad Richard Gottfried
Matěj Jeřáb
33
56
15
4
29
14
41
21
Review
F2 9. kolo 122
BK Kralupy junior
Sokol Kbely
8. 1. 2023
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Daňha
Marek Škořepa
24
50
2
14
5
26
16
34
Review
F2 10. kolo 126
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
15. 1. 2023
14:15
TJ Sokol Petrovice Jakub Klaus
Vojtěch Novotný
78
5
16
0
40
4
58
4
Review
F2 10. kolo 125
Jižní Supi
BK Kralupy junior
8. 12. 2022
17:15
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Adam Križanský
David Kuděj
68
22
12
8
39
13
49
17
Review
F2 11. kolo 128
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
15. 4. 2023
13:00
TJ Sokol Petrovice Richard Gottfried
Anar Gantulga
75
32
23
6
39
16
58
24
Review
F2 11. kolo 129
Tygři Praha
BK Kralupy junior
15. 4. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Daňha
Martin Kmošek
30
46
8
9
10
23
16
36
Review
F2 12. kolo 132
Sokol Kbely
Jižní Supi
19. 2. 2023
11:15
ZŠ Albrechtická Miloslav Jon
Matěj Jeřáb
54
34
9
9
22
19
37
28
Review
F2 12. kolo 131
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha
19. 2. 2023
13:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Šenk
Štěpán Beran
17
75
0
17
4
37
13
55
Review
F2 13. kolo 134
Tygři Praha
Sokol Kbely
25. 3. 2023
14:00
TJ Sokol Žižkov I. Radomír Kohout
Matěj Jeřáb
42
55
12
15
23
20
33
39
Review
F2 14. kolo 137
Sokol Kbely
BK Kralupy junior
19. 2. 2023
14:15
ZŠ Albrechtická Miloslav Jon
Matěj Jeřáb
82
18
14
2
36
8
44
16
Review
F2 15. kolo 140
BK Kralupy junior
Jižní Supi
19. 2. 2023
12:45
ZŠ Albrechtická Miloslav Jon
Matěj Jeřáb
14
59
8
18
10
38
12
48
Review
F2 15. kolo 141
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
25. 3. 2023
16:00
TJ Sokol Žižkov I. Radomír Kohout
Matěj Jeřáb
28
69
10
22
11
42
25
53
Review
F2 16. kolo 144
BK Kralupy junior
Tygři Praha
16. 4. 2023
11:30
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Martin Kmošek
47
29
13
10
25
18
35
22
Review
F2 16. kolo 143
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
14. 4. 2023
16:50
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Jan Matulka
Radomír Kohout
7
85
1
14
3
40
5
58
Review
F2 17. kolo 147
Jižní Supi
Sokol Kbely
15. 4. 2023
09:30
TJ Sokol Petrovice Richard Gottfried
Anar Gantulga
43
30
6
10
21
16
24
30
Review
F2 17. kolo 146
Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
25. 3. 2023
18:00
TJ Sokol Žižkov I. Radomír Kohout
Matěj Jeřáb
61
33
14
13
32
20
44
31
Review
F2 18. kolo 149
Sokol Kbely
Tygři Praha
16. 4. 2023
08:30
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Martin Kmošek
69
36
16
13
36
25
53
29
Review
F2 19. kolo 152
BK Kralupy junior
Sokol Kbely
16. 4. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Martin Kmošek
28
57
10
15
14
34
26
38
Review
F2 20. kolo 155
Jižní Supi
BK Kralupy junior
25. 3. 2023
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Lukáš Balog
Marek Škořepa
58
16
13
5
29
8
41
10
Review
F2 20. kolo 156
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
15. 4. 2023
11:15
TJ Sokol Petrovice Richard Gottfried
Anar Gantulga
45
25
13
5
23
11
32
19
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vilém Vávra USK Praha 14 24 1.0 13.4 5.5 0.2 1.8/3.1 58.7 0.9
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 18 1.0 17.5 7.7 0.2 1.6/2.3 66.7 1.0
Čeněk Komárek USK Praha 13 23 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/2.3 57.7 1.4
Patrik Očadlík Sokol Pražský 13 24 1.0 12.0 4.5 0.3 2.0/3.7 55.7 0.2
Vojtěch Dvořák BA Sparta 14 17 1.0 15.9 6.8 0.4 1.3/3.2 40.7 1.3
Karel Meloun BA Radotín 14 22 1.0 10.0 3.9 0.4 1.2/2.6 46.6 2.0
Petr Němec Jižní Supi 14 14 1.0 14.6 7.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
Filip Fiedler BA Radotín 14 21 1.0 9.4 3.8 0.1 1.5/3.0 50.0 1.9
Kamil Kupčík USK Praha 14 21 1.0 9.0 4.2 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.5
Matěj Rulec USK Praha 14 24 1.0 7.5 3.1 0.0 1.3/2.4 53.4 1.0
Edward Walter TJ Sokol Dubeč 13 21 1.0 8.0 3.0 0.3 1.0/2.1 48.9 2.0
Matěj Valek Sokol Pražský 14 24 1.0 7.0 2.9 0.0 1.2/2.7 45.3 0.2
Petr Dubec Sokol Kbely 14 17 1.0 9.6 4.5 0.0 0.7/2.1 34.3 0.7
Richard Donev Sokol Kbely 14 15 1.0 10.9 5.2 0.0 0.5/2.1 21.9 1.3
Luka Stjepanovič Sokol Pražský 14 24 1.0 6.4 3.0 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.5
Kryštof Michalík TJ Sokol Dubeč 14 23 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.0
Šimon Novák Tygři Praha 14 14 1.0 10.6 4.6 0.0 1.5/3.1 48.8 1.5
Lukáš Zbroj Tygři Praha 13 19 1.0 7.7 3.6 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.2
Jakub Pecha Sokol Kbely 14 20 1.0 7.3 3.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.3
Jakub Bartoš TJ Sokol Dubeč 14 18 1.0 8.1 3.6 0.1 0.7/1.8 0.0* 2.0
Vojtěch Špiláček USK Praha 13 24 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.4
Václav Pospíchal BA Radotín 14 24 1.0 5.8 2.4 0.0 0.8/2.6 31.7 2.6
Filip Fischer BA Radotín 14 20 1.0 6.9 2.4 0.4 0.9/1.4 0.0* 0.9
Jonáš Bohman USK Praha 14 21 1.0 6.5 2.6 0.1 0.9/1.2 0.0* 1.3
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 19 1.0 7.2 2.9 0.2 0.8/1.4 0.0* 1.0
Artyom Iemets USK Praha 14 23 1.0 5.9 2.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Tomáš Michalik TJ Sokol Dubeč 14 18 1.0 7.4 3.2 0.0 1.1/2.5 44.4 1.4
Richard Svárovský Tygři Praha 14 22 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.3
Nicholas Dvořák Jižní Supi 14 12 1.0 10.6 4.8 0.0 0.9/2.4 37.9 1.1
Matěj Janda Jižní Supi 14 16 1.0 7.9 3.7 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
Robin Štika BA Radotín 13 22 1.0 5.7 2.5 0.0 0.6/2.2 27.1 2.0
Jindřich Vašina Tygři Praha 14 22 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.0
David Šindler Sokol Pražský 14 24 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.3
Vít Klíma Sokol Pražský 14 23 1.0 5.1 2.3 0.0 0.5/2.1 25.0 0.4
David Štětina BA Sparta 14 19 1.0 5.9 2.6 0.0 0.8/3.5 22.4 2.1
Filip Petrovichev Tygři Praha 13 19 1.0 5.7 2.6 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.2
Daniel Šlapák USK Praha 14 24 1.0 4.5 2.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.6
Tomáš Barbier Tygři Praha 14 22 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.3
Maxim Lehocký Jižní Supi 14 17 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.3
Adam Fridrich Tygři Praha 13 18 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.1
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 23 1.0 4.4 1.7 0.2 0.5/0.9 0.0* 0.0
Adam Baláž USK Praha 13 19 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
Šimon Havelka BA Radotín 14 24 1.0 4.1 2.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Kryštof Fapšo BA Radotín 14 23 1.0 4.2 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.2
Alex Novák Tygři Praha 13 22 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.8
Filip Růžička Tygři Praha 14 18 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Adam Husák Tygři Praha 12 13 1.0 7.1 3.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 0.1
Vincent Vurm Tygři Praha 13 16 1.0 5.6 2.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.1
The Tiep Hoang Jižní Supi 14 12 1.0 7.3 3.2 0.0 0.9/2.8 32.4 0.4
Matěj Matas Tygři Praha 14 19 1.0 4.5 1.9 0.1 0.5/1.6 0.0* 0.7
Andrej Malý Sokol Kbely 14 20 1.0 4.3 2.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
František Cestr BK Kralupy junior 14 14 1.0 5.9 2.6 0.0 0.6/0.6 0.0* 0.8
Matyáš Čunderlík TJ Sokol Dubeč 14 22 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.0
Kristián Šobr BA Sparta 13 19 1.0 4.4 1.8 0.2 0.2/0.7 0.0* 2.0
Šimon Marek Čechovský BA Radotín 14 24 1.0 3.4 1.3 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.7
Eliáš Mongodi Sokol Kbely 14 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.1
Marek Choutka BA Sparta 14 11 1.0 7.3 2.5 0.2 1.6/5.1 32.1 1.2
Jáchym Prušinovský BA Radotín 14 20 1.0 4.0 1.6 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.9
Jonáš Růžička BA Radotín 14 23 1.0 3.4 1.3 0.1 0.6/1.7 0.0* 1.2
Daris Ilijazi Sokol Kbely 14 12 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Petr Šálek Sokol Pražský 14 13 1.0 5.7 2.1 0.2 0.8/1.6 0.0* 0.0
Vojtěch Skalička BK Kralupy junior 14 19 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.6
Adam Temilade Horčička Sokol Pražský 13 19 1.0 3.6 1.5 0.1 0.5/0.9 0.0* 0.1
Marek Hoffman TJ Sokol Dubeč 14 19 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Aiden Öymen Tygři Praha 13 12 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.1
Ondřej Ondráček Sokol Kbely 14 10 1.0 6.6 2.6 0.2 0.8/1.5 0.0* 0.7
Hynek Košata TJ Sokol Dubeč 14 14 1.0 4.6 1.9 0.0 0.9/1.4 0.0* 0.5
Kryštof Janatka Tygři Praha 14 18 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.4
Marek Drastík BA Sparta 14 19 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Matěj Drdácký Tygři Praha 14 16 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Štěpán Altynski Tygři Praha 14 19 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.9
Vít Pavlů BK Kralupy junior 13 17 1.0 3.2 1.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Milan Takáč USK Praha 14 20 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Samuel Malik Shweiki BA Sparta 13 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.1
Petr Škrabal BK Kralupy junior 14 15 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.2 0.0* 1.4
Filip Egert Tygři Praha 14 18 1.0 2.9 1.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.9
Filip Škraňka Jižní Supi 14 12 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/2.2 23.1 1.6
Kryštof Matěj Budka TJ Sokol Dubeč 14 15 1.0 3.3 1.5 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.8
Metoděj Andrle Tygři Praha 12 12 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.0
Kilián Petr Záhorský Sokol Pražský 14 23 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.2
Vincent Hůlovec Sokol Vyšehrad 14 12 1.0 4.1 1.8 0.0 0.4/2.4 17.2 1.3
Václav Svoboda Jižní Supi 14 20 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.8
Tobiáš Vilém Sýkora USK Praha 14 14 1.0 3.5 1.6 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.7
Viktor Broda USK Praha 14 21 1.0 2.2 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.9
Adam Mlynář USK Praha 14 22 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Jan Ekert BK Kralupy junior 13 12 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
Jiří Kalabza TJ Sokol Dubeč 14 22 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
Robin Jordanov BK Kralupy junior 13 9 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.1
Adam Kudrnáč USK Praha 14 23 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Roman Bašo Sokol Kbely 14 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.0
Radek Hujdič Jižní Supi 14 13 1.0 3.2 1.2 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.5
Nino Zarić Sokol Pražský 14 22 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.0
Jakub Kalaš TJ Sokol Dubeč 13 15 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/2.0 20.0 2.3
Alexandr Runciv Sokol Vyšehrad 13 14 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.6
Adam Abd El Dayem BK Kralupy junior 12 17 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
Alex Boscarato Sokol Vyšehrad 14 9 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Denis Novák Sokol Kbely 14 12 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Staněk Tygři Praha 12 7 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/3.0 23.8 0.0
Mikuláš Peška Tygři Praha 14 21 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.1
Mykola Yukhnovskyi Sokol Vyšehrad 14 11 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Lukáš Veniger Jižní Supi 13 18 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.2
Michal Blaško Sokol Kbely 13 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
Martin Střela Tygři Praha 12 10 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/1.8 0.0* 0.0
Kamron Rajabiy Tygři Praha 13 11 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.2
Sebastian Třešňák Tygři Praha 13 6 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.5
David Volf Jižní Supi 14 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Jakub Ponert Sokol Kbely 13 10 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
Daniel Svatoň BA Sparta 12 19 1.0 1.4 0.5 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.8
Jakub Sobotka BA Radotín 13 20 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Tarek Abd El Dayem BK Kralupy junior 14 17 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Phuc Thanh Tran Sokol Pražský 14 24 1.0 1.1 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.1
Štěpán Cakl BK Kralupy junior 12 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Robert Newbold Tygři Praha 13 7 1.0 3.4 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Ondřej Molnár BA Sparta 14 19 1.0 1.3 0.4 0.1 0.3/0.9 0.0* 0.7
Jindřich Pichler Sokol Vyšehrad 14 7 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.0
Leo Kielty Sokol Vyšehrad 13 4 1.0 5.5 2.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karel Janda Tygři Praha 13 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Tomáš Forejt BA Sparta 14 17 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.5 0.0* 1.0
Jan Kolář Jižní Supi 14 17 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Vojtěch Kuhn Jižní Supi 14 14 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Alexander Klimánek Sokol Vyšehrad 14 6 1.0 3.3 1.2 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tobias Přikryl BK Kralupy junior 13 15 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Lucas Cardoselli Sokol Pražský 14 12 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.1
Patrik Rinda TJ Sokol Dubeč 14 23 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Radovan Valter BK Kralupy junior 14 15 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jakub Hurda USK Praha 14 13 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Dominik Kubát TJ Sokol Dubeč 14 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Josef David BA Radotín 14 23 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.3
Kryštof Hachle TJ Sokol Dubeč 14 21 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Oliver Robert Adams Sokol Vyšehrad 14 11 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.0
Vít Palkovský Tygři Praha 14 16 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
Filip Zelenka BK Kralupy junior 14 7 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.6
Josef Ďurech Sokol Kbely 14 8 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Hynek Šťastný BK Kralupy junior 13 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Čermák BA Radotín 14 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
David Novák Jižní Supi 14 10 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.1
Jan Hárovník TJ Sokol Dubeč 13 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Vojta Svoboda Sokol Pražský 14 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.0
Jaroslav Kasyanov Sokol Pražský 13 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Novák Jižní Supi 14 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Pech BA Sparta 14 15 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Tomáš Pospíchal Tygři Praha 13 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Štěpán Zavadil Tygři Praha 13 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Vojtěch Marek Sokol Kbely 14 13 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Alexandr Dem Sokol Vyšehrad 14 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Petr Chvátal BA Radotín 14 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.8
Artur Doroš Sokol Vyšehrad 14 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.0
Oto Galamb Sokol Vyšehrad 13 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Mykhaylo Postolenko Sokol Vyšehrad 14 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Pjeter Nikaj Sokol Kbely 14 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Matouš Bohovyč Jižní Supi 14 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Maxmilián Scheiner Jižní Supi 14 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jan Pospíchal BA Radotín 12 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/8.0 25.0 0.0
Bruno Mikas TJ Sokol Dubeč 14 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Matyáš Goban BK Kralupy junior 14 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Mourek Sokol Pražský 14 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Nguyen BA Sparta 13 17 1.0 0.6 0.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Ondřej Vondraš USK Praha 14 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Tobiáš Houf Sokol Vyšehrad 14 5 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.0
Matyáš Chlum Sokol Vyšehrad 13 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.0
Denis Lamper BA Sparta 14 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Max Pazdera BA Radotín 14 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Jan Matěj Krupička BA Sparta 13 9 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Vít Šerých Sokol Vyšehrad 13 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 1.7
Jiří Hloušek Sokol Kbely 14 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Aleš Pavlů BK Kralupy junior 12 20 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Václav David BA Radotín 12 10 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.7
Adam Volšík Jižní Supi 13 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Lukeš USK Praha 14 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Karel Sádlík Jižní Supi 14 12 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.4
Michal Jindra Sokol Vyšehrad 13 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jan Widtman Sokol Kbely 14 12 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Jakub Drbohlav Jižní Supi 14 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Jan Štros Sokol Kbely 12 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Matěj Bednář Jižní Supi 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Oliver Kysela Sokol Kbely 14 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Matěj Váňa Sokol Kbely 14 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Kryštof Krumphansl Sokol Vyšehrad 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Dominik Tvrdý Sokol Kbely 14 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Tomáš Hruška BK Kralupy junior 12 12 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Petr Popelka Tygři Praha 14 4 1.0 1.3 0.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.5
Dmytro Tymko Sokol Kbely 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Vaidl BK Kralupy junior 14 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Soyenbo Enkhbaatar Sokol Vyšehrad 12 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Kotrba Sokol Kbely 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Max Duffek Jižní Supi 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Samuel Armič-Sponza BA Sparta 14 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Vladimír Danýšek Sokol Vyšehrad 14 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Kryštof Tošer BA Radotín 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Maxim Broda USK Praha 12 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Šimon Lojda Sokol Pražský 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Bartoníček Sokol Vyšehrad 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Rozsíval Sokol Kbely 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Daniel Tsalyy Sokol Vyšehrad 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Matěj Trs Sokol Vyšehrad 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Rousek Sokol Pražský 14 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Šmejkal Sokol Kbely 14 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lumír Tománek BA Sparta 14 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Jüptner Sokol Vyšehrad 13 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
Lukáš Tvrz Sokol Pražský 14 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Albert Spěvák Sokol Pražský 13 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
Adam Řeřábek Sokol Vyšehrad 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Denys Bizhyk Sokol Vyšehrad 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kobes BA Radotín 14 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Ferdinand Janoš BK Kralupy junior 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pinka BK Kralupy junior 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Šesták BK Kralupy junior 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Cinger Sokol Pražský 13 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Duda Matúš Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Mašek Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 0.3
Roko Prskalo Tygři Praha 11 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Tobiáš Miloš BK Kralupy junior 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sheng Chen Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrick Sviezeny Sokol Pražský 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ondráček Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Antl BA Sparta 14 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Kužela Basketbal Kunratice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Duc Viet Nguyen Basketbal Kunratice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kugler Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kysel TJ Sokol Dubeč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Malý TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Válek TJ Sokol Dubeč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karim Mawla TJ Sokol Dubeč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kříž TJ Sokol Dubeč 14 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tomáš Bondra Sokol Kbely 14 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Pech Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Altner Basketbal Kunratice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kurel BA Radotín 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Podraský Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pham Basketbal Kunratice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Záleský BK Kralupy junior 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliáš Zavadil Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kallup Sokol Kbely 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kugler Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Pecina Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pěch Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bušek Sokol Vyšehrad 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikita Koněv Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zachariáš Zicha USK Praha 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šafránek BK Kralupy junior 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matyáš Kučera USK Praha 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tamim Khoujah Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Chalupa TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryšpín Holub TJ Sokol Dubeč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kocvelda Sokol Kbely 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damian Dufek Sokol Kbely 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kašpar Sokol Kbely 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Koštýř Sokol Kbely 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Stanislav Kozák USK Praha 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jaroslav Ryšavý BK Kralupy junior 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bedřich Daněk Sokol Kbely 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobey Josef Hammond Sokol Kbely 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pašek Sokol Pražský 13 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artem Orel Sokol Kbely 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Gregor Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Giňa Sokol Kbely 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Šebek Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pitro BK Kralupy junior 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Bouška Sokol Kbely 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Rippl Sokol Kbely 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Odstrčil Sokol Kbely 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Martinický BK Kralupy junior 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Žáček BA Sparta 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Čestmír Nývlt BK Kralupy junior 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastien Oravec Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Valášek Sokol Kbely 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
David Kuzmyk BA Sparta 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kaiser BK Kralupy junior 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tommy Thanh Nguyen Basketbal Kunratice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bartoš Basketbal Kunratice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Hájek TJ Sokol Dubeč 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vladimír Hamrník BK Kralupy junior 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Setunský USK Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hruška Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bartoň BK Kralupy junior 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Vyšín BK Kralupy junior 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andreas Pázler BA Sparta 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Pfeifer Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kronek Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matteo Chelkowski BA Sparta 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jakub Sedláček Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Lebeda Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lorenc Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Nemejovský BK Kralupy junior 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Macháček Tygři Praha 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruncl BK Kralupy junior 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Tvrz Sokol Pražský 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Valter BK Kralupy junior 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Petrovič BK Kralupy junior 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Macko BK Kralupy junior 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Faltus Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Sekanina Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leonard Tuž Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kazda BK Kralupy junior 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kašpárek Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Wieden Sokol Kbely 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Matěj Hátle TJ Sokol Dubeč 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Berka BK Kralupy junior 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Pytloun BK Kralupy junior 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Tesař Basketbal Kunratice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dominik Bureš Sokol Kbely 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Vopařil USK Praha 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Holub TJ Sokol Dubeč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Matějíček USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Stočes BA Sparta 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kalaš BK Kralupy junior 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Danko BA Sparta 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Metoděj Steinbauer TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Abou Jan Ba Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Kuchař BA Sparta 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sýtař USK Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Vilém Vávra USK Praha 14 24 12 1 6 4
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 26 12 1 8 3
Čeněk Komárek USK Praha 13 27 9 3 7 4
Patrik Očadlík Sokol Pražský 13 24 11 1 5 3
Vojtěch Dvořák BA Sparta 14 27 11 3 4 5
Karel Meloun BA Radotín 14 27 12 2 5 5
Petr Němec Jižní Supi 14 22 11 0 2 5
Filip Fiedler BA Radotín 14 23 11 1 4 5
Kamil Kupčík USK Praha 14 22 11 0 5 3
Matěj Rulec USK Praha 14 18 9 0 7 3
Edward Walter TJ Sokol Dubeč 13 24 11 1 4 4
Matěj Valek Sokol Pražský 14 14 7 0 5 3
Petr Dubec Sokol Kbely 14 18 8 0 5 2
Richard Donev Sokol Kbely 14 19 9 0 3 4
Luka Stjepanovič Sokol Pražský 14 14 7 0 2 4
Kryštof Michalík TJ Sokol Dubeč 14 15 7 0 3 4
Šimon Novák Tygři Praha 14 18 9 0 7 4
Lukáš Zbroj Tygři Praha 13 22 11 0 3 2
Jakub Pecha Sokol Kbely 14 17 8 0 3 4
Jakub Bartoš TJ Sokol Dubeč 14 16 7 1 2 4
Vojtěch Špiláček USK Praha 13 19 9 0 2 2
Václav Pospíchal BA Radotín 14 14 7 1 3 5
Filip Fischer BA Radotín 14 18 6 2 3 4
Jonáš Bohman USK Praha 14 23 11 2 3 3
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 18 7 2 4 4
Artyom Iemets USK Praha 14 24 12 0 1 3
Tomáš Michalik TJ Sokol Dubeč 14 19 9 0 3 3
Richard Svárovský Tygři Praha 14 15 7 0 4 5
Nicholas Dvořák Jižní Supi 14 17 8 0 3 4
Matěj Janda Jižní Supi 14 18 8 0 4 3
Robin Štika BA Radotín 13 26 13 1 2 4
Jindřich Vašina Tygři Praha 14 13 6 0 2 3
David Šindler Sokol Pražský 14 15 6 0 3 3
Vít Klíma Sokol Pražský 14 14 6 0 2 3
David Štětina BA Sparta 14 10 4 0 4 5
Filip Petrovichev Tygři Praha 13 13 6 0 3 2
Daniel Šlapák USK Praha 14 14 7 0 1 5
Tomáš Barbier Tygři Praha 14 12 5 0 3 4
Maxim Lehocký Jižní Supi 14 12 6 0 2 5
Adam Fridrich Tygři Praha 13 14 7 0 1 2
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 18 9 1 2 1
Adam Baláž USK Praha 13 14 7 0 3 3
Šimon Havelka BA Radotín 14 10 5 0 2 3
Kryštof Fapšo BA Radotín 14 16 8 0 2 4
Alex Novák Tygři Praha 13 12 6 0 4 2
Filip Růžička Tygři Praha 14 17 8 0 2 4
Adam Husák Tygři Praha 12 13 6 0 2 1
Vincent Vurm Tygři Praha 13 12 6 0 2 1
The Tiep Hoang Jižní Supi 14 20 10 0 4 1
Matěj Matas Tygři Praha 14 11 5 1 2 2
Andrej Malý Sokol Kbely 14 10 5 0 1 5
František Cestr BK Kralupy junior 14 14 6 0 2 4
Matyáš Čunderlík TJ Sokol Dubeč 14 11 5 1 3 3
Kristián Šobr BA Sparta 13 10 5 2 2 5
Šimon Marek Čechovský BA Radotín 14 15 7 1 4 2
Eliáš Mongodi Sokol Kbely 14 10 5 0 4 3
Marek Choutka BA Sparta 14 23 10 1 5 4
Jáchym Prušinovský BA Radotín 14 16 8 1 2 4
Jonáš Růžička BA Radotín 14 13 5 1 5 4
Daris Ilijazi Sokol Kbely 14 20 10 0 2 5
Petr Šálek Sokol Pražský 14 17 8 1 3 0
Vojtěch Skalička BK Kralupy junior 14 10 5 0 2 3
Adam Temilade Horčička Sokol Pražský 13 9 4 1