BA Sparta

Kategorie
Starší minižáci U13
Soutěž
Přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 19. 7. 2019
Hana Šmídková
organizace.basparta@gmail.com
777 054 077

Trenér

od: 19. 9. 2023
David Novotný
novotnydavid98@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 14. 11. 2023
Miroslav Novotný
novotnymirek@hotmail.com
608 044 288

Adresa

BA Sparta Praha z. s.
Kuncova
155 00 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kristián Šobr 2011 13 22 1.0 20.2 9.2 0.0 1.8/6.8 26.8 2.2
Samuel Malik Shweiki 2011 0 13 22 1.0 9.0 4.1 0.0 0.6/1.5 0.0 1.1
Daniel Svatoň 2012 12 19 1.0 6.0 2.3 0.1 1.2/3.2 37.7 1.7
Jakub Vypior 2011 13 16 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.6 0.0 0.8
Marek Andrejsek 2011 13 22 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.4 0.0 1.0
Jan Matěj Krupička 2011 13 22 1.0 3.4 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0 0.9
Matěj Průšek 2011 13 19 1.0 3.6 1.5 0.1 0.4/1.1 0.0 0.8
Filip Nguyen 2011 13 22 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.6 0.0 1.5
Andreas Pázler 2011 13 20 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.8 0.0 0.8
Antonín Geršl 2012 12 11 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.7 0.0 0.5
Adam Štěpaník 2013 11 20 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/1.0 0.0 0.4
Antonín Řezníček 2011 13 21 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Jovan Ristović 2012 12 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.2 0.0 0.3
Alex Harviš 2011 13 14 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0 1.3
David Cibulka 2011 13 14 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0 0.4
Kryštof Knapp 2012 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Brodský 2011 13 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vít Lovíšek 2011 13 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0 0.3
Dominik Vasylenko 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Noah Müller 2012 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Šesták 2012 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Mychailo Bokoch 2013 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Břichnáč 2012 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tomáš Dobeš 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Semyon Dybkin 2013 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Gába 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Jeřábek 2012 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Řičica 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Kuchař 2012 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jakub Myška 2012 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matvii Vidomenko 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Antl 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Čihák 2011 13 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Denis Michal 2011 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Kuzmyk 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Danko 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Drastík 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Dvořák 2010 0 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Forejt 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matteo Chelkowski 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Choutka 2010 0 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jáchym Kuchař 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Denis Lamper 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Richard Jelínek 2013 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Molnár 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
František Pech 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslav Stočes 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Štětina 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lumír Tománek 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Žáček 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Samuel Armič-Sponza 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Uroš Vlajič 2012 146 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
106 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 14. 4. 2024 Sokol Kbely 55:42 0 0 0/0 %
112 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 14. 4. 2024 USK Praha 52:84 0 /0 %
100 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 13. 4. 2024 Tygři Praha 49:69 23 0 3/8 37.5%
97 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 13. 4. 2024 USK Praha 60:44 17 0 10/26 38.5%
79 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 24. 3. 2024 TJ Sokol Pražský 67:33 16 0 1/11 9.1%
85 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 23. 3. 2024 Tygři Praha 72:40 16 0 8/24 33.3%
103 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 23. 3. 2024 BA Radotín 41:59 25 0 9/28 32.1%
91 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 25. 2. 2024 Sokol Kbely 43:63 27 0 9/26 34.6%
88 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 25. 2. 2024 BA Radotín 65:36 29 0 7/26 26.9%
76 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 24. 2. 2024 Sokol Kbely 71:38 30 0 11/25 44%
82 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 24. 2. 2024 USK Praha 49:73 22 0 5/15 33.3%
67 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 14. 1. 2024 USK Praha 60:29 12 1 2/6 33.3%
70 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 14. 1. 2024 Tygři Praha 25:71 11 0 3/8 37.5%
64 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 13. 1. 2024 TJ Sokol Pražský 48:72 19 0 10/19 52.6%
55 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 3. 12. 2023 Tygři Praha 66:33 14 0 5/16 31.3%
73 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 3. 12. 2023 BA Radotín 38:64 31 0 2/19 10.5%
61 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 2. 12. 2023 Sokol Kbely 34:94 44 0 6/13 46.2%
58 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 2. 12. 2023 BA Radotín 55:49 24 0 7/32 21.9%
50 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 12. 11. 2023 Jižní Supi 20:68 32 0 4/15 26.7%
52 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 11. 11. 2023 TJ Sokol Pražský 45:64 18 0 9/25 36%
53 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 11. 11. 2023 SK Velká Ohrada 5:102 49 0 4/14 28.6%
46 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 8. 10. 2023 TJ Sokol Pražský 55:52 19 0 14/41 34.1%
44 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 7. 10. 2023 Jižní Supi 82:15 35 3 3/19 15.8%
47 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 7. 10. 2023 SK Velká Ohrada 102:13 49 0 4/13 30.8%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 7. 10. 2023
10:00
BA Sparta
Jižní Supi
82
15
13
8
41
11
58
13
Kvalifikace C Review
3. kolo 7. 10. 2023
13:30
BA Sparta
SK Velká Ohrada
102
13
16
4
54
6
64
11
Kvalifikace C Review
2. kolo 8. 10. 2023
11:45
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
55
52
17
10
25
33
39
38
Kvalifikace C Review
6. kolo 11. 11. 2023
10:45
SK Velká Ohrada
BA Sparta
5
102
0
9
0
48
5
68
Kvalifikace C Review
5. kolo 11. 11. 2023
12:30
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
45
64
9
34
26
44
37
59
Kvalifikace C Review
4. kolo 12. 11. 2023
10:45
Jižní Supi
BA Sparta
20
68
5
16
9
37
12
57
Kvalifikace C Review
3. kolo 2. 12. 2023
09:00
Sokol Kbely
BA Sparta
34
94
12
18
20
44
22
73
F1 Review
2. kolo 2. 12. 2023
10:40
BA Sparta
BA Radotín
55
49
7
24
34
39
42
42
F1 Review
1. kolo 3. 12. 2023
11:30
Tygři Praha
BA Sparta
66
33
13
2
32
17
45
21
F1 Review
7. kolo 3. 12. 2023
08:30
BA Radotín
BA Sparta
38
64
6
17
12
35
25
44
F1 Review
4. kolo 13. 1. 2024
10:30
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
48
72
10
20
17
33
28
57
F1 Review
5. kolo 14. 1. 2024
16:15
USK Praha
BA Sparta
60
29
18
1
25
16
48
20
F1 Review
6. kolo 14. 1. 2024
13:00
BA Sparta
Tygři Praha
25
71
6
23
8
39
15
53
F1 Review
10. kolo 24. 2. 2024
10:40
BA Sparta
USK Praha
49
73
10
13
20
50
33
59
F1 Review
8. kolo 24. 2. 2024
09:00
BA Sparta
Sokol Kbely
71
38
14
9
35
20
47
26
F1 Review
13. kolo 25. 2. 2024
11:30
Sokol Kbely
BA Sparta
43
63
9
11
21
26
29
37
F1 Review
12. kolo 25. 2. 2024
14:45
BA Sparta
BA Radotín
65
36
19
12
40
15
52
32
F1 Review
11. kolo 23. 3. 2024
08:30
Tygři Praha
BA Sparta
72
40
16
8
28
19
51
28
F1 Review
17. kolo 23. 3. 2024
10:00
BA Radotín
BA Sparta
41
59
12
15
23
37
29
46
F1 Review
9. kolo 24. 3. 2024
10:00
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
67
33
14
4
36
11
50
23
F1 Review
16. kolo 13. 4. 2024
12:45
BA Sparta
Tygři Praha
49
69
8
23
29
33
39
51
F1 Review
15. kolo 13. 4. 2024
09:30
USK Praha
BA Sparta
60
44
18
13
33
22
53
29
F1 Review
20. kolo 14. 4. 2024
09:00
BA Sparta
USK Praha
52
84
14
16
23
39
29
63
F1 Review
18. kolo 14. 4. 2024
10:30
BA Sparta
Sokol Kbely
55
42
F1 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 Přebor 4 28
2022/23 Přebor 5 24
2021/22 Přebor 5 31
2019/20 Přebor 3 26
2018/19 Přebor 3 30
2017/18 Přebor 2 19
2016/17 Přebor 4 15
2015/16 Přebor 5 30

články